:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-13, 10:36   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

:(


Właśnie wróciłam od weterynarza... Mój najukochańszy kanarek, z którym spędziłam 13 lat życia, właśnie zdechł. A mi łzy bezustannie ciekną z oczu. Wpadłam w straszliwą histerię. Ryczę i nie mogę sobie znaleźć miejsca. A myślałam, że jak już będę dorosła, to lepiej takie wydarzenia przełknę. Nic bardziej mylnego...
I nie wiem co robić... Nie mogę sobie znaleźć miejsca, wciąż powracają wspomnienia i okropny ból ciśnie w gardle.
Co najśmieszniejsze dzisiejszy dzień miałam spędzić zupełnie sama - facet w Warszawie, przyjaciółka z mężem gdzieś w górach... Ehh.. ironia losu...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 10:42   #2
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: :(

Przykro mi Anahstasio wiem co czujesz bo kiedyś straciłam i papużke i kochanego psiaka,to straszne ale nic nie poradzimy na to na pocieszenie przesyłam linka http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 10:53   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: :(

Strasznie mi przykro
Ja tez sie bardzo przywiazuje do zwierzat i ku zdziwieniu mojej rodziny i znajomych potrafie dlugo oplakiwac ich smierć... Nie wazne czy to chomik pies czy koń.
Wspolczuje . Az mi sie smutno zrobilo . Jak zdechnie moj pies to chyba serce mi peknie...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:33   #4
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: :(

Współczuję Ci bardzo
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:43   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: :(

Kiya napisał(a):
> Przykro mi Anahstasio wiem co czujesz bo kiedyś straciłam i papużke i kochanego psiaka,to straszne ale nic nie poradzimy na to na pocieszenie przesyłam linka http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

Kiya, co Ty narobiłaś? Weszłam na ten link i się popłakałam Nie mogłam wytrzymać i nawet nie obejrzałam go do końca....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 11:55   #6
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: :(

przepraszam mnie zawsze tęczowy most podnosił na duchu,bo tak sobie myśle że mój psiak gdzieś tam hasa i jest szczęsliwy,nawet jeśli miałby to być tylko wytwór mojej wyobraźni jest mi jakoś raźniej.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 12:33   #7
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: :(

Wspolczuje Nie ma sie co dziwic, do zwierzatek latwo sie przywiazac i przyzwyczaic...

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-13, 14:36   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: :(

Kiya napisał(a):
> przepraszam mnie zawsze tęczowy most podnosił na duchu,bo tak sobie myśle że mój psiak gdzieś tam hasa i jest szczęsliwy,nawet jeśli miałby to być tylko wytwór mojej wyobraźni jest mi jakoś raźniej.


Ależ nie musisz przepraszać To naprawdę piękny wierszyk choć bardzo smutny
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 21:16   #9
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: :(

no teraz to i ja becze doskonale Cie rozumiem, mój kanarek odleciał do krainy szczęsliwych kanarków pare latek temu, był ze mną 11 lat - jedyny i niepowtarzalny,pod koniec był ciężko chory i czułam się strasznie że nie mogłam mu pomóc...
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 19:04   #10
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: :(

Ślicznie Wam dziękuję dziewczęta za słowa otuchy. Zaraz po wysłaniu posta pojechałam do rodziców i tam spędziłam noc. Niedawno wróciłam do domu. Ale znów się robi ciężko... Jakby coś, to Kalms stoi w pobliżu i herbatka z melisy
Mój Kubuś, bo tak się nazywał, był ze mną przez 13 pięknych lat. To potężny okres czasu i na pewno ten ból będzie trwał. Mam tylko nadzieję, że tam gdzie teraz jest, jest mu tak dobrze jak u mnie było. I że jest szczęśliwy...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.