Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 17:52   #1411
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja uważałam się za biuściastą, zanim weszłam na LB
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:00   #1412
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

freya zeta 70F - idealna hmm tylko czy to normalne ze fiszbiny z boku biustu wbijaja mi sie w cialko ? Bo caly czas je czuje i nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy stanik sie troche pozniej dopasuje do piersi?

Wg Was mam zostawiac 65G arabelke (teraz za duza w miseczkach w obwodzie zapinam sie na maksymalna haftke na te ciasniejsze nie daje rady) czy od razu puscic go w swiat bo po migracji bedzie mi potrzebny 70G a nie 65G ?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:14   #1413
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
freya zeta 70F - idealna hmm tylko czy to normalne ze fiszbiny z boku biustu wbijaja mi sie w cialko ? Bo caly czas je czuje i nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia czy stanik sie troche pozniej dopasuje do piersi?

Wg Was mam zostawiac 65G arabelke (teraz za duza w miseczkach w obwodzie zapinam sie na maksymalna haftke na te ciasniejsze nie daje rady) czy od razu puscic go w swiat bo po migracji bedzie mi potrzebny 70G a nie 65G ?
Wbija się pod pachą? W moim przypadku jest to oznaka za luźnego obwodu. Ale może mieć to różne przyczyny.

A z tą migracją nigdy nie wiadomo, ja bym stawiała na ciaśniejszy obwód, a skoro jest za duża w miseczkach to może zostaw..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:49   #1414
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
OK, zloz watek, to ja nie bede musiala.

Ja nadal jestem w radosnym nastroju, po przeczytaniu, ze nie bedzie strajku poczty w Niemczech


Masz na mysli tego bloga na Wizazu, czy innego? Jesli chcesz moge ci walnac jakies drastyczne fotki mojej przemiany, ale moze lepiej dopiero gdy dojda te 65F, bo mam tylko Ophelie 70E (fotki byly w tym watku).
Nie, mam bloga w jezyku angielskim tu:
http://www.xanga.com/eternalvoyageur

I bede baaardzo wdzieczna za fotki ! Dziekuje !!!

Dzisiaj nie zdaze zalozyc watku, bo TZ wraca do domu i mi zabierze komputer... ale postaram sie jutro.


Agata
rzeczywiscie tam brakuje metamorfoz malobiusciastych.
A moj blog jest po angielsku, bo w tym jezyku nic nie ma o wlasciwych rozmiarach...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:54   #1415
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

nie, ja zawsze meczylam sie w stanikach
miseczka zawsze za mala, wieczne poprawianie
obwod na karku to standard
po prostu myslalam, ze faktycznie jestem niewymiarowa
dlatego ten watek mnie uswiadomil

a ze zmiana to ciezlo
boje sie kupowac przez neta, n ie mam mozliwosc kupna z zagranicznych stron
i niestety nie mam kasy na razie, zeby wydac 200 na stanik w sklepie, niestety studiuje
dlatego tak napalilam sie na inferno...
jesli moge miec nowy za 40 czy 50zl...
moze warto sprobowac?
i tak bedzie lepszy niz moje duzo za malomiseczkowe d czy e...
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:17   #1416
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny mam takie pytanie do dziewczyn o podobnym rozmiarze jak moj(60ff) Czy ma ktoras z was kostium z h&mu? jak tak to jaki rozmiar macie?
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:20   #1417
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
nie, ja zawsze meczylam sie w stanikach
miseczka zawsze za mala, wieczne poprawianie
obwod na karku to standard
po prostu myslalam, ze faktycznie jestem niewymiarowa
dlatego ten watek mnie uswiadomil

a ze zmiana to ciezlo
boje sie kupowac przez neta, n ie mam mozliwosc kupna z zagranicznych stron
i niestety nie mam kasy na razie, zeby wydac 200 na stanik w sklepie, niestety studiuje
dlatego tak napalilam sie na inferno...
jesli moge miec nowy za 40 czy 50zl...
moze warto sprobowac?
i tak bedzie lepszy niz moje duzo za malomiseczkowe d czy e...
Znam ten bol, z autopsji. Gdyby moja sytuacja finansowa nie poprawila sie ostatnio nie wiem, czy z takim entuzjazmem szukalabym sobie stanika.
Dotad kupowalam staniki za max. 15€, najczesciej jeszcze taniej, gdy byly w przecenie. W zyciu nie pomyslalabym o wydaniu na stanik np. 20€. Kiedy zobaczylam staniki Panache w niemieckim sklepie internetowym za "jedyne" 40€ i wiecej, pomyslalam - nie, dziekuje. Kiedy poszlam do sklepu z bielizna, liczac na przymierzenie stanika o obwodzie 70, uslyszalam, ze staniki maja od obwodu 75, a 75D, ktore mi pokazano kosztowalo... 70€, bylo brazowe i wygladalo zupelnie tak samo jak namiot z bazaru za 10zl.
Wrocilam na Ebay, znajduje fajne staniki za 15€ i mniej (czasem troche wiecej), wystarczy szukac i wylapywac okazje. Na razie nie licytuje, kupuje tylko w sklepach, zeby miec mozliwosc zwrotu.

Jesli nie mozesz kupowac za granica musisz zajrzec koniecznie na Lobby Biusciastych i Malobiusciastych, tam jest gielda stanikow, nowych i uzywanych, na pewno cos dla siebie znajdziesz.

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie do dziewczyn o podobnym rozmiarze jak moj(60ff) Czy ma ktoras z was kostium z h&mu? jak tak to jaki rozmiar macie?
Przymierzalam w H&M tylko jeden stroj, taki wiazany na karku. Jak juz tutaj ustalilysmy biust mam sredni, tzn. 65F, prawie pasowala mi miseczka stroju w rozmiarze... 44 , prawie, bo moglaby byc wieksza, stroj mial jednak staly obwod, tzn. nie wiazany, wiec wisial luzno nas plecach.
Kupilam sobie Panache Illusion w tym sklepie http://www.belle-lingerie.co.uk/ (tu link do strojow http://www.belle-lingerie.co.uk/bra-...fers-c-11.html ), czekam na przesylke.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 20:33   #1418
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Wbija się pod pachą? W moim przypadku jest to oznaka za luźnego obwodu. Ale może mieć to różne przyczyny.

A z tą migracją nigdy nie wiadomo, ja bym stawiała na ciaśniejszy obwód, a skoro jest za duża w miseczkach to może zostaw..
hmm jakby w moje "bulki" przypachowe sie ta fiszbina wbijala - co to moze byc? upychac na sile do stanika i po jakims czasie przejdzie? Za luzny obwod to to nie jest bo ledwo zapinam sie na srodkowa haftke ;/ nie jestem koscista wiec ma sie w co wbijac:/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:36   #1419
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hmm jakby w moje "bulki" przypachowe sie ta fiszbina wbijala - co to moze byc? upychac na sile do stanika i po jakims czasie przejdzie? Za luzny obwod to to nie jest bo ledwo zapinam sie na srodkowa haftke ;/ nie jestem koscista wiec ma sie w co wbijac:/
Aaaaa, w bulki sie wbija. Moja Ophelia tez sie wbijala, nie tylko fiszbina, ale calym tym odcinkiem pomiedzy fiszbnia, a ramiaczkiem. Z przyczyn nieznanych po 2 dniach to minelo. Moze mi bulki przemigrowaly?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 20:39   #1420
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hmm jakby w moje "bulki" przypachowe sie ta fiszbina wbijala - co to moze byc? upychac na sile do stanika i po jakims czasie przejdzie? Za luzny obwod to to nie jest bo ledwo zapinam sie na srodkowa haftke ;/ nie jestem koscista wiec ma sie w co wbijac:/
Fiszbina powinna celować w środek pachy, nie powinna kończyć się przed nią ani na plecach jeśli jest ok, to chyba po prostu zły model? Sama nie wiem.

O ciaśniejszym obwodzie mówiłam dlatego, że nieraz tłuszczyku trochę ubędzie wraz z migracją i człowiek wybiera ciaśniejsze obwody
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:16   #1421
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Fiszbina powinna celować w środek pachy, nie powinna kończyć się przed nią ani na plecach jeśli jest ok, to chyba po prostu zły model? Sama nie wiem.

O ciaśniejszym obwodzie mówiłam dlatego, że nieraz tłuszczyku trochę ubędzie wraz z migracją i człowiek wybiera ciaśniejsze obwody
hm poki co zostawie arabelke 65G i poczekam na migracje, no i pochodze w zecie moze sie ulezy

a co sadzicie o biustonoszu masquerade polka ? w zecie biust mi ginie w sensie dekoltu do glebszych bluzek sie nie nadaje - a ten model wydaje sie byc mocniej wyciety

http://www.ssb4.net/members/watch/en...lunge_bra.jpg&
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 21:19   #1422
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

misiapisia a tak sie zastanawiam ze dlaczego nie mozemy sprzedawac na angielskim Ebayu ?
Kupujacy placa i tak Paypalem, wiec to nie robi roznicy. Tylko nie wiem jak Ebay zciaga oplate od sprzedajacego...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:20   #1423
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Jak tylko się dorwę do apratu cyfrowego to zrobię zdjecia - bo myślę, że ja to akurta spokojnie mogę wysłać zdjęcia do tych małobiuściastych. W moim przypadku wątpliwości ( niesety) zupełnie nie ma.

Ponosiłam dzisiaj cały dzień ten 65AA. W zasadzie bardzo zadowolona jestem, przeszkadza mi tylko, że po bokach obwód wydaje się ciaśniejszy i trochę mnie skóra na żebrach boli. Ale nie poobcierała się tak jak w 60, więc mam nadzieję, ż będzie w porządku.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:21   #1424
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hmm jakby w moje "bulki" przypachowe sie ta fiszbina wbijala - co to moze byc? upychac na sile do stanika i po jakims czasie przejdzie? Za luzny obwod to to nie jest bo ledwo zapinam sie na srodkowa haftke ;/ nie jestem koscista wiec ma sie w co wbijac:/
Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hm poki co zostawie arabelke 65G i poczekam na migracje, no i pochodze w zecie moze sie ulezy

a co sadzicie o biustonoszu masquerade polka ? w zecie biust mi ginie w sensie dekoltu do glebszych bluzek sie nie nadaje - a ten model wydaje sie byc mocniej wyciety

http://www.ssb4.net/members/watch/en...lunge_bra.jpg&


Ladny


Na Ebayu jakas posucha na 65F Nie ma nic, na co moglabym sie napalic

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
misiapisia a tak sie zastanawiam ze dlaczego nie mozemy sprzedawac na angielskim Ebayu ?
Kupujacy placa i tak Paypalem, wiec to nie robi roznicy. Tylko nie wiem jak Ebay zciaga oplate od sprzedajacego...
Myslalam o tym samym, ale na polskim Ebayu. Z moim loginem moge wejsc na dowolny Ebay, wiem, ze wystawiajac zaznacza sie (przynajmniej w programie Power Seller) na jakie Ebaye chce sie wystawic, a oplata jest pobierana procentowo od ceny sprzedazy.
Wystawienie aukcji z tylko jednym zdjeciem na ebay.de nie kosztuje nic.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:22   #1425
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ma ktos Fantasie Conspiracy ?



Teje
a moglabys tez wyslac do mnie ? (patrz kilka postow powyrzej).
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:46   #1426
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a co sadzicie o biustonoszu masquerade polka ? w zecie biust mi ginie w sensie dekoltu do glebszych bluzek sie nie nadaje - a ten model wydaje sie byc mocniej wyciety

http://www.ssb4.net/members/watch/en...lunge_bra.jpg&
Mialam ten stanik Tzn dalej mam, ale nie nosze bo za maly troche. Ale uwazam, ze jest swietny. Tylko, ze moim zdaniem, rozmiar miski jest o numer zanizony.
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:49   #1427
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a co sadzicie o biustonoszu masquerade polka ? w zecie biust mi ginie w sensie dekoltu do glebszych bluzek sie nie nadaje - a ten model wydaje sie byc mocniej wyciety
Podobno miseczki ma dość małe, a obwód ścisły, słyszałam też, że może robić dzioby dlatego nie zastanawiałam się nad nim.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:49   #1428
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
Mialam ten stanik Tzn dalej mam, ale nie nosze bo za maly troche. Ale uwazam, ze jest swietny. Tylko, ze moim zdaniem, rozmiar miski jest o numer zanizony.
oo dobrze wiedziec a moglabys zrobic jego fotke na zywo? bylabym bardzo wdzieczna czyli przy freya zeta 70F szukac 70G?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 21:59   #1429
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
oo dobrze wiedziec a moglabys zrobic jego fotke na zywo? bylabym bardzo wdzieczna czyli przy freya zeta 70F szukac 70G?
Na pewno chcesz wziąć 2 rozmiary większą? Pamiętaj że w angielskiej rozmiarówce miedzy F a G jest jeszcze FF. No chyba, że zeta 70F jest za mała.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 22:05   #1430
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Na pewno chcesz wziąć 2 rozmiary większą? Pamiętaj że w angielskiej rozmiarówce miedzy F a G jest jeszcze FF. No chyba, że zeta 70F jest za mała.
hmmm oj to na pewno FF zeta 70F jest w porzadku (poki co)
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:13   #1431
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

eternalvoyageur- tak, wyslę, Ci , ale dopiero, jak zrobię zdjęcia.

I jeszcze ponawiam pytanie : jeden z zamówionych przeze mnie staników okazał się wyjątkowym ściśliwcem ( pozostałe też są obcisłe, ale wygodne, ten z trudem daje się zapiąć). Czy w takiej sytuacji lepiej jest kupić przedłużke, i liczyc, że się poprawi, czy po prsotu ten stanik odesłać?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:17   #1432
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Jeśli bardzo Ci na nim zależy to go zostaw. Najprawdopodobniej się trochę rozciągnie. Gdyby Ci sie nie podobał to lepiej byłby go odesłać.

PS. Miłego weekendu życzę.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:18   #1433
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
eternalvoyageur- tak, wyslę, Ci , ale dopiero, jak zrobię zdjęcia.

I jeszcze ponawiam pytanie : jeden z zamówionych przeze mnie staników okazał się wyjątkowym ściśliwcem ( pozostałe też są obcisłe, ale wygodne, ten z trudem daje się zapiąć). Czy w takiej sytuacji lepiej jest kupić przedłużke, i liczyc, że się poprawi, czy po prsotu ten stanik odesłać?
A miseczki, ulozenie fiszbinow jest OK? Jesli tak - to zostaw, rozciagnie sie z czasem, a na razie mozesz nosic z przedluzka. Jesli jednak stanik nie lezy idealnie na piersiach, fiszbiny nie obejmuja, gdzies odstaja itp. - odeslij.
Jaki to stanik?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:32   #1434
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Szukam tego swojego 70E, ale bezskutecznie:P Nie mogę sobie pozwolić na drogi stanik z uwagi na brak finansów i fakt, że nie wiadomo jak długo utrzymam obecny rozmiar (na szczęście biust cały czas mi jeszcze rośnie). Do 35 zł nie ma nic...poza przypadkami taki przezroczystych i kompletnie bez usztywnienia (jak bym się pokazała w przebieralni na w-f!) lub zwyczajnie brzydkich. Chyba będę musiała kupić te 75D, ale boję się, że obwód będzie za luźny. Mam już stanik z takim obwodem i nie trzyma on jak należy...Może przypadkiem natrafiłyście na jakąś wyprzedaż 70E? Mało możliwe, ale zawsze warto zapytać:P
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:37   #1435
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Na koniec umieszczam fotkę na życzenie - dla wątpiących - porównanie rozmiaru 70B (zwężonego 4cm) i "tych olbrzymich co ja tam wsadzę?" 65D.
widzę, że nie tylko ja jestem wątpiąca!
i rzeczywiście nie sa takie wielkie!!! Może rzeczywiście czas zmienić rozmiar bo od czasów gimnazjalnych nosiłam 75 B (mierzyłam się przy wybieraniu rozmiaru,nie dopasowywałam na oko), a mimo, że wydawało mi się, że piersi mi nie urosły to jednak ciało się zmienia
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:40   #1436
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Szukam tego swojego 70E, ale bezskutecznie:P Nie mogę sobie pozwolić na drogi stanik z uwagi na brak finansów i fakt, że nie wiadomo jak długo utrzymam obecny rozmiar (na szczęście biust cały czas mi jeszcze rośnie). Do 35 zł nie ma nic...poza przypadkami taki przezroczystych i kompletnie bez usztywnienia (jak bym się pokazała w przebieralni na w-f!) lub zwyczajnie brzydkich. Chyba będę musiała kupić te 75D, ale boję się, że obwód będzie za luźny. Mam już stanik z takim obwodem i nie trzyma on jak należy...Może przypadkiem natrafiłyście na jakąś wyprzedaż 70E? Mało możliwe, ale zawsze warto zapytać:P
Sa, sa, ale na Ebayu
http://search.ebay.pl/bra-32e_W0QQdf...inZtQQsbrsrtZl
To 70E, to brytyjskie 70E, czyli 32E?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:47   #1437
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziękuje za wyszukanie Ja byłam i jakoś tak wpisałam, że 5 biustonoszy mi się wyszukało<lol2>
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 22:48   #1438
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Jak tylko się dorwę do apratu cyfrowego to zrobię zdjecia - bo myślę, że ja to akurta spokojnie mogę wysłać zdjęcia do tych małobiuściastych. W moim przypadku wątpliwości ( niesety) zupełnie nie ma.

Ponosiłam dzisiaj cały dzień ten 65AA. W zasadzie bardzo zadowolona jestem, przeszkadza mi tylko, że po bokach obwód wydaje się ciaśniejszy i trochę mnie skóra na żebrach boli. Ale nie poobcierała się tak jak w 60, więc mam nadzieję, ż będzie w porządku.
ciekawa jestem tych Twoich staników może i mi coś wpadłoby w oko
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 23:14   #1439
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

http://www.aalingerie.co.uk/product_...?cid=0&pid=475
http://www.aalingerie.co.uk/product_...?cid=0&pid=304
http://www.daintylady.co.uk/glamourwear/chantilly#1
http://www.daintylady.co.uk/glamourwear/jasmine
http://www.daintylady.co.uk/glamourwear/orchid
http://www.daintylady.co.uk/something%20special/rosa
http://www.daintylady.co.uk/something%20special/pink

Problem jest z tym ostatnim. A tak szczerze mówiąc, najbardziej mi na mim zależało, bo ja noszę w zasadzie tylko kolorowe ciuchy, więc staniki w kolorze białym i czranym są mi potrzebne od święta, na co dzień raczej kolorowe. Ten jest różowy i bardzo ładny.

Trudno mi ocenić, czy miseczki są dobre a fiszbiny sie nie wbijają właśnie dlatego, że mi sie sam obwód ciężko wcisnąć. Ale stanik ma wyjmowane wkłądki ( może byc push upem), które ja od razu wyjełam, bo push upów nie lubię, i miseczki są wtedy wielkie.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:55   #1440
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Przymierzalam w H&M tylko jeden stroj, taki wiazany na karku. Jak juz tutaj ustalilysmy biust mam sredni, tzn. 65F, prawie pasowala mi miseczka stroju w rozmiarze... 44 , prawie, bo moglaby byc wieksza, stroj mial jednak staly obwod, tzn. nie wiazany, wiec wisial luzno nas plecach.
Kupilam sobie Panache Illusion w tym sklepie http://www.belle-lingerie.co.uk/ (tu link do strojow http://www.belle-lingerie.co.uk/bra-...fers-c-11.html ), czekam na przesylke.[/quote]

Czyli z tych wiazanych bede probowala 44, wielkie dzieki
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.