kursy językowe ESKK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 22:49   #1
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527

kursy językowe ESKK


Czy ktoś z Was brał udział w takich kursach? Jakie macie opinie na ich temat?

Ja akurat zastanawiam się nad włoskim dla początkujących. Od dłuższego czasu próbuję sama uczyć się włoskiego, ale trudno jest mi się zmotywować , a poza tym czasem mam wątpliwości co do pewnych zagadnień, a nie mam nikogo, kto by mógł mi coś objaśnić, a w ESKK mamy własnego nauczyciela, prawda? Może gdybym dostawała raz w miesiącu 2 pakiety lekcyjne (czyli kurs trwałby 10 miesięcy), musiałabym odrobić pracę domową, a w końcu wydawała pieniądze na ten kurs, miałabym większą motywację do nauki?

Choć z drugiej strony za "cały kurs od razu" płaci się 10% mniej...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 01:59   #2
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: kursy językowe ESKK

Moja kumpela w LO miała ten kurs wykupiony. Niestety narobiła sobie zaległości bo uczyć jej się nie chciało i zmarnowała tylko kasę. Jeśli masz trudności z mobilizacją to nawet ESKK nie pomoże a szkoda, żebys traciła forsę (tanie to to nie jest). Chociaż z drugiej strony może akurat Ciebie zmotywuje, bo ta moja znajoma to ogólnie był ciężki przypadek.
A tak poza tym moim zdaniem kontakt bezpośredni z nauczycielem a taka kasetowa korespondencja to nie to samo. Lepiej poszukaj jakiegoś kursu u siebie w mieście. Wtedy raczej będziesz miała motywację i korzyści będa większe
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.

Edytowane przez anamnezis
Czas edycji: 2006-09-08 o 02:00 Powód: literówka
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 04:49   #3
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: kursy językowe ESKK

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
Moja kumpela w LO miała ten kurs wykupiony. Niestety narobiła sobie zaległości bo uczyć jej się nie chciało i zmarnowała tylko kasę. Jeśli masz trudności z mobilizacją to nawet ESKK nie pomoże a szkoda, żebys traciła forsę (tanie to to nie jest). Chociaż z drugiej strony może akurat Ciebie zmotywuje, bo ta moja znajoma to ogólnie był ciężki przypadek.
A tak poza tym moim zdaniem kontakt bezpośredni z nauczycielem a taka kasetowa korespondencja to nie to samo. Lepiej poszukaj jakiegoś kursu u siebie w mieście. Wtedy raczej będziesz miała motywację i korzyści będa większe
Popieram Ja nie jestem przekonana do takich kursow, korespondencja to nie to samo co bezposredni kontakt z nauczycielem
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 12:56   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: kursy językowe ESKK

Cytat:
Napisane przez anamnezis Pokaż wiadomość
Jeśli masz trudności z mobilizacją to nawet ESKK nie pomoże a szkoda, żebys traciła forsę (tanie to to nie jest).
W moim przypadku wydana kasa na pewno by mnie zmotywowała.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 18:48   #5
EmptySkies
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mój świat ze szczególikami :)
Wiadomości: 226
Czy ktoś z Was uczy się przez kursy Eskk????

Witam dziewczyny
Czy może któras z Was uczy się albo uczyła z korespondencyjnych kursów Eskk?? Właśnie się zastanawiam czy nie podszkolić języka poprzez te kursy ( w sumie plusem jest uczenie się w domku bo ze względu na to iż normalnie pracuję i dziennie studiuję nie mam czasu na chodzenie 2-3 razy w tygodniu na zwykły kurs, w zeszłym roku chodziłam i nie do końca odpowiadało mi to że w grupie jest ponad 10 osób...)

Dlatego chciałabym poznać Wasze opienie
Z góry przepraszam jeśłi już taki wątek był - ma ktoś może linka??
Pozdrowionka
EmptySkies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 00:43   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy ktoś z Was uczy się przez kursy Eskk????

Zrezygnowałam z tego kursu w ESKK. Znalazłam w necie kilka darmowych kursów dla początkujących i uczę się z nich. Z ESKK skorzystam może, jeśli będę potrzebowała kurs na poziomie średniozaawansowanym, choć cena mnie odstrasza tym bardziej, że przez net można kupić gdzie indziej tanie programy multimedialne do nauki języka, np. Pons.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:34   #7
dorcia_
Rozeznanie
 
Avatar dorcia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto :)
Wiadomości: 715
Dot.: kursy językowe ESKK

ja przerwalam ten kurs ale jak na poczatku przez pare m-cy robilam systematycznie to bylam bardzo zadowolona tylko trzeba sie spiac w sobie i zaczac cwiczyc - poswiecac na to troche czasu jak na wszystko ;P

przerwalam bo ... w sumie sama juz nie pamietam ;P bk
ogolnie co mi sie nie podobalo ze dolanczane byly kasety magnetofonowe a ja nie mam juz takiego odtwarzacza <lol2> wiec u mnie wszystkie kasety sa nieruszone i zapakowane ;P bo cd byly za drogie albo cos tam juz tez nie pamietam
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie
dorcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 17:09   #8
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: kursy językowe ESKK

ja wykupiłam kurs ESKK już dawno ale do dzisiaj go nie przerobiłam.. niestety ciężko mi jest zdobyć się na systematyczność ale mam zamiar wreszcie wziąć się za ten kurs i go skończyć
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 06:28   #9
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: kursy językowe ESKK

Ja tez zamierzam wykupic taki kurs. Ale jakis zawodowy, np. Marketing itp. moze ktoras z Was korzystala juz z takich? Jestem systematyczna wiec chyba zaleglosci sobie nie narobie
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 07:42   #10
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: kursy językowe ESKK

hehe eskk..
ja uwazam,ze sama sie nigdy nie naucze jezyka-bez nauczyciela/nativa
uczylam sie w domu wloskiego od podstaw(cd,kaseta,podrecz nik i slowka+dialogi kieszonkowe-za 10zl w kauflandzie na wyprzedazy) i coz z tego,skoro ponad ksiazkowe schematy zdanowe nie posuwam sie do przodu-jezyk to rzecz żywa i najlepiej uczyc se od samego poczatku ze słuchu,no mi przynajmnej to dawalo efekty z angielskim
ale wiecie co?dobrze sie pouczyc za free dla poczatkujacych z progr z netu,a potem zaczac chodzic na regularny kurs juz z jakas wiedza ide szukac kursow z wwloskiego
wujek "zrobil" kurs eskk,na ktory ciocia wydala maase pieniedzy a on po wyrobieniu dostal dyplom ze niby wlada jezykiem,podcza gdy do ksiazek no co-nie mial czasu zagladac,generalnie traktuje to jak anegdotke-"ja patrze a tu mam dyplom hehe"

eskk jest dobre,jak sie umie jezyk,nie ma czasu na kurs taki"normalny",ma sporo kasy i potrzebuje tylko papieru
o!
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 07:52   #11
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: kursy językowe ESKK

Ja wykupiłam kurs Wizażu - ze dwa lata temu.Ale muszę stwierdzić,że był on na bardzo niskim poziomie i bez normalnego kursu praktycznego nadaje się on tylko do użytku domowego.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 06:50   #12
EmptySkies
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mój świat ze szczególikami :)
Wiadomości: 226
Dot.: kursy językowe ESKK

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
hehe eskk..
ja uwazam,ze sama sie nigdy nie naucze jezyka-bez nauczyciela/nativa
uczylam sie w domu wloskiego od podstaw(cd,kaseta,podrecz nik i slowka+dialogi kieszonkowe-za 10zl w kauflandzie na wyprzedazy) i coz z tego,skoro ponad ksiazkowe schematy zdanowe nie posuwam sie do przodu-jezyk to rzecz żywa i najlepiej uczyc se od samego poczatku ze słuchu,no mi przynajmnej to dawalo efekty z angielskim
ale wiecie co?dobrze sie pouczyc za free dla poczatkujacych z progr z netu,a potem zaczac chodzic na regularny kurs juz z jakas wiedza ide szukac kursow z wwloskiego
wujek "zrobil" kurs eskk,na ktory ciocia wydala maase pieniedzy a on po wyrobieniu dostal dyplom ze niby wlada jezykiem,podcza gdy do ksiazek no co-nie mial czasu zagladac,generalnie traktuje to jak anegdotke-"ja patrze a tu mam dyplom hehe"

eskk jest dobre,jak sie umie jezyk,nie ma czasu na kurs taki"normalny",ma sporo kasy i potrzebuje tylko papieru
o!

czyli Twoim zdaniem jeśli się ma już jakieś umiejętności w sensie umie się język to można się uczyć poprzez eskk??? Ja jestem na poziomie zaawansowanym i mam zdany certyfikat europejski Telc więc nie uczyłabym sie od podstaw tylko raczej szlifowała sobie zasób słówek a systematyczna jestm i to do bólu niestety
EmptySkies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 07:47   #13
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: kursy językowe ESKK

EmptySkies moim zdaniem,jesli jestes systematyczna nie potrzebne Ci eskk zeby szlifowac slowka
np na stronce www.ang.pl mozesz ustawic sobie przysylanie codziennie "idioma dnia" i "słowka dnia", jest duzo stron z ciekawym slownictwem,czytaj moze artykuly z prasy zagr ..
nie wiem jaka jest oferta eskk,ale jesli zalezy Ci na slownictwie+papier,to myslę że dobrym pomyslem byłoby wykupienie czegos jak "business english"-dostaniesz papier na naprawde wysokie kwalifikacje

ps:gratuluje certyfikatu i systematycznosci
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:07   #14
EmptySkies
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mój świat ze szczególikami :)
Wiadomości: 226
Dot.: kursy językowe ESKK

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
EmptySkies moim zdaniem,jesli jestes systematyczna nie potrzebne Ci eskk zeby szlifowac slowka
np na stronce www.ang.pl mozesz ustawic sobie przysylanie codziennie "idioma dnia" i "słowka dnia", jest duzo stron z ciekawym slownictwem,czytaj moze artykuly z prasy zagr ..
nie wiem jaka jest oferta eskk,ale jesli zalezy Ci na slownictwie+papier,to myslę że dobrym pomyslem byłoby wykupienie czegos jak "business english"-dostaniesz papier na naprawde wysokie kwalifikacje

ps:gratuluje certyfikatu i systematycznosci

Dzięki za rady tylko własnie nie wiem czy aż na tyle jestem systematyczna aby robić coś samodzielnie przez internet chociaż w sumie kasa wysyłana do eskk czy gdzie indziej zostanie mi na moje wydatki i dzięki za gratulacje - angielski po prostu kocham i odkąd się go uczę czuję niedosyt a żałuję że niedostałam się na jakąś renomowaną uczelnię z anglistyką - teraz już pół roku zostało mi do zostania Panią Mgr więc nie ma co zmieniać kierunku
Buziaki
EmptySkies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:12   #15
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: kursy językowe ESKK

Uczyłam sie...mam gdzies nawet dyplom.
NIE POLECAM.Trudno sie zmotywować aby do tego usiąść a kasa leci.
Wolałabym tą kasę wydać na normalne korki.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:15   #16
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: kursy językowe ESKK

Witam ja mam kurs hiszpańskiego. Skoczyłam podstawowy i teraz jestem w trakcie konczenia dla średniozaawansowanych. Powiem Ci ze na poczatku miałam problem z mobilizacją ale potem wziełam sie za to ostro. Robie codziennie po jednej części z kazdej lekcji czyli wychodzi mi 20 min. dziennie. Uważąm że to bardzo niewiele, a jęzxyk umiem na takim poziomie że mogłabym zdawać z niego maturę ii zdac na dobrym poziomie. Poza tym jakies 2 dni temu ogladałam w TV jakis program po hiszpansku i wszystko rozumiałam, więc dla chcacego nic trudnego. I to wszytsko za jedyne 20 min czasu dziennie. Polecam
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:38   #17
EmptySkies
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mój świat ze szczególikami :)
Wiadomości: 226
Dot.: kursy językowe ESKK

Jennuś:
No własnie mi też się wydaje że wszystko zależy od tego jakim kto jest człowiekiem i jak się do czegoś bierze - a ja nie chcę po prostu stracić kontaktu z językiem i wiem że jeśli coś mi już będzie do domku przychodziło i za to będę płaciła (a jest to tańszę niż normalny kurs) to napewno się zmobilizuję - bo tak sama od siebie to nie wiem czy az na tyle mam motywację i chęć jeszcze zobaczę bo w sumie to zastanawiam się czy nie wziąść tego kursu i płacić po połowie z moim facetem bo mieszkamy razem i on też by sie uczył a koszty byłyby mniejsze
EmptySkies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:39   #18
EmptySkies
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mój świat ze szczególikami :)
Wiadomości: 226
Dot.: kursy językowe ESKK

A i jaki dostaje się dokładnie dyplom czy świadectwo po ukończeniu takiego kursu??
EmptySkies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 09:57   #19
bozka28
Przyczajenie
 
Avatar bozka28
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: powiat poddębicki
Wiadomości: 4
Dot.: kursy językowe ESKK

Witam! Ja tez nam ukończony kurs języka niemieckiego w ESKK dla średniozaawansowanych..
Robiłam go 6 lat temu i jestem z niego zadowolona.
Trzeba być systematycznym i przerabiać materiał prawie codziennie ale można się naprawdę czegoś nauczyć.
bozka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 13:10   #20
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
kurs ESKK

witam mam pytanko do ludzi którzy robili jakiś kurs ESKK a przede wszystkim chodzi mi o egzamin Jak on wygląda?
A może jest ktoś kto robił rachunkowość finansową Ja planuje podejść do tego egzaminu w październiku tylko nie mam pojęcia jak on wygląda.

Ktoś się podzieli ze mną swoimi doświadczeniami? a może notatkami
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:53   #21
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: kurs ESKK

Inka - czy sam kurs Eskk coś ci dał? Planuje zrobić jakiś kurs z zakresu księgowości i oferta Eskk mnie kusi, ale nie wiem czy jest coś warta. Jakie jest Twoje zdanie?
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:44   #22
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: kurs ESKK

no właśnie sama nie wiem czy coś mi to da wzięłam się za niego z nadzieją ze tak ale...
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:51   #23
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: kurs ESKK

ja robiłam ESKK z języka niemieckiego i skonczylam, ale do egzaminu nie przystapilam ...
chodzilo mi tylko zeby sie cos poduczyć
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 15:58   #24
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: kurs ESKK

kurcze a mi tak potrzebny jest ktoś kto przystąpił do tego egzaminu Nie mam pojęcia jak to wygląda a zawsze raźniej jak ktoś co nieco opowie
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:37   #25
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: kurs ESKK

ja miałam z ESKK kurs hiszpansikego. Brakowało mi tylko systematycznosci
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:41   #26
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: kurs ESKK

i co nie skończyłaś go?
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:27   #27
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: kurs ESKK

Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
i co nie skończyłaś go?
nie... trwało to ok. 1,5roku. Jednak wolę tradycyjne kursy. Ale jesli ma sie wystarczajaco duzo systematycznosci i wytrwałośći to bardzo polecam. Materiał był fantastycznie opracowany, płyty, bardzo dobry.
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:03   #28
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: kursy językowe ESKK

Słyszałam wiele różnorodnych opinii na temat tych kursów. Ja się chcę zapisać na angielski i mam pytanie...jak wygląda nauka? Czy aby nie ogranicza się tylko do tłumaczenia zdań?
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na to pytanko?
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 09:04   #29
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: kurs ESKK

Ściągnęłam sobie próbną lekcję i jest w niej samo tłumaczenie wyrazów?
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....

Edytowane przez zea
Czas edycji: 2007-09-20 o 15:50
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:15   #30
Martinad
Raczkowanie
 
Avatar Martinad
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 63
ESKK - kursy jezykowe

Hey dziewczyny!

Czy ktoras z Was robila kiedys kurs ESKK? Jestem szczegolnie zainteresowana kursem jezyka norweskiego. Kupilam sobie CD i ksiazke do nauki w domu a pozniej mysle o szkole, a ze takich w ktorych mozna sie uczyc norweskiego jest malo to pomyslalam o ESKK.
Prosze, powiedzcie czy warto?
Martinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 08:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.