Jęczycie z bólu czy z rozkoszy? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: jęczycie z bólu czy z rozkoszy?
z bólu 10 8,55%
z rozkoszy 61 52,14%
z bólu i z rozkoszy 29 24,79%
nie jęczę 17 14,53%
Głosujący: 117. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 21:27   #151
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
weź se facet pchnij czymś w głowę.
Hrhrhrhr, i tak 10 minut. No chyba żeby bolało to tylko 3
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:45   #152
Anhedonia
Przyczajenie
 
Avatar Anhedonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

jęczę nie jecze o to jest pytanie wole

informacje jakie znalazlam:
Bolesne stosunki płciowe (dyspareunia)Jest to stan chorobowy różnej etiologii, w którym występują bolesne stosunki płciowe uniemożliwiające osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Ból pojawia się więc w określonej sytuacji - podczas stosunku płciowego. Niekiedy ma to miejsce tylko podczas określonych pozycji seksualnych lub współżycia z niektórymi partnerami (nie występuje zawsze). Jeżeli schorzenie występuje od początku życia płciowego kobiety mówimy o pierwotnej dyspareunii, natomiast jeżeli pojawia się później, na skutek jakichś schorzeń lub wydarzeń, mówimy o dyspareunii wtórnej.

W zależności od obszaru występowania dolegliwości możemy wyróżnić:
  • Dyspareunię głęboką - gdy ból występuje w podbrzuszu podczas stosunku płciowego. Przyczynami takiego stanu są schorzenia wymienione w części dotyczącej przewlekłego bólu w podbrzuszu.
  • Dyspareunię powierzchowną (pochwicę) - to stan, w którym wskutek próby penetracji pochwy dochodzi do podświadomego, niekontrolowanego skurczu mięśni wchodzących w skład przepony moczowo - płciowej, co powoduje trudność w odbyciu stosunku płciowego, stwarza ból, czasem nawet niemożność odbycia stosunku seksualnego.
Najczęściej przyczyna ma tło zarówno psychogenne jak i organiczne. Prawie każdy stan chorobowy narządu rodnego może powodować wystąpienie dolegliwości bólowych w czasie stosunku płciowego - patrz ostre i przewlekłe bóle podbrzusza. Dodać należy tu stany po zabiegach operacyjnych w obrębie narządu rodnego, urazy okołoporodowe, brak odpowiedniego nawilżania wnętrza pochwy (zaburzenia hormonalne, stany zapalne, stany zanikowe, podrażnienie chemiczne, odczyny alergiczne, brak odpowiedniego sposobu seksualnego pobudzenia).

Zdarzają się przypadki, kiedy dyspareunia jest świadomą reakcją kobiety w celu uniemożliwienia odbycia aktu płciowego z danym partnerem lub z obawy przed niepożądaną ciążą.

dlaczego tak boli?

Przyczyn może być kilka. Spróbuj sama rozpoznać, co jest powodem u ciebie. Jeśli nie jesteś pewna, idź do fachowca, czyli ginekologa lub seksuologa. Nie lekceważ tego bólu, bo zawsze jest to sygnał, że w twoim organizmie dzieje się coś niedobrego.

niedostateczne nawilżenie

brak podniecenia, spowodowany za krótką i zdawkową grą wstępną, stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych albo niedoborem hormonów żeńskich w okresie menopauzy sprawia, że twoja pochwa nie wytwarza wystarczająco dużo śluzu i penis, zamiast ślizgać się w pochwie, mocno trze o jej delikatne ścianki

co z tym zrobić

spróbuj urozmaicić wasze współżycie; kup w sex-shopie erotyczny gadżet, np. bawole oczko, wibrator albo fantazyjne nakładki na palec lub penisa; wypróbuj z ukochanym nowe pozycje; zwiększy to u ciebie pożądanie, a to spowoduje większe wydzielanie śluzu; pełną gamę miłosnych sztuczek znajdziesz w podręcznikach o seksie, np. "Kochankowie doskonali" Nityi Lacroix; wyd. Muza, W-wa 2000 r. albo "Ilustrowana Kamasutra" Rogera Bakera; Agencja Wydawnicza Delta, W-wa 1993 r.; używaj intymnych żelów nawilżających, które kupisz w aptece Feminum albo K/Y

podrażnienie, alergia

przyczyną może być lateks, z którego zrobione są prezerwatywy albo substancje, którymi są one pokryte np. talk, środki nawilżające albo plemnikobójczy nonoxynol; niedopłukana albo zbyt obcisła i nieprzewiewna bielizna, nawilżanie krocza innym środkiem niż żel intymny, brak lub niewłaściwa higiena sromu (np. gdy używasz tylko zwykłego mydła) mogą spowodować zaczerwienienie skóry krocza i swędzenie; gadżety erotyczne np. "bawole oczko" mogą być powodem podrażnienia sromu i w konsekwencji bólu, jeśli masz uczulenie na sierść zwierząt

co z tym zrobić

wykonaj testy u alergologa i ustal, co cię uczula; jeśli masz uczulenie na sierść zwierząt, unikaj gadżetów, które ją mają; gdy jesteś uczulona na lateks albo środki plemnikobójcze, zrezygnuj z prezerwatyw albo kupuj specjalne dla alergików; używaj tylko specjalnych żelów intymnych; myj krocze płynem do higieny intymnej np. Soraya, Florina, Lactacyd

torbiele jajników

pęcherzyk jajnikowy nie pęka i nie uwalnia komórki jajowej, ale wypełnia się płynem i pozostaje na jajniku; o tym, że masz torbiele, może świadczyć ból w dole brzucha w czasie miesiączki i podczas współżycia

co z tym zrobić

zwykle konieczna jest terapia hormonalna, np. tabletkami antykoncepcyjnymi, albo zabieg chirurgiczny, np. laparoskopowy (przez dwa małe nacięcia wpuszcza się niewielkie narzędzia chirurgiczne i kamerę; na ekranie widać operowane miejsce).

przebyty poród

źle zagojone po porodzie krocze albo miejsce po cesarskim cięciu bolą, bo każde dotknięcie uraża te niedogojone rany

co z tym zrobić

idź do ginekologa, który doradzi ci odpowiednią pielęgnację krocza po porodzie, a jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzi zabieg chirurgiczny np. plastykę pochwy.

zapalenie jajników

gdy w czasie stosunku czujesz ból w dole brzucha, jego przyczyną może być stan zapalny w jajniku

co z tym zrobić

idź do ginekologa, który przepisze ci antybiotyki; jeśli twój przypadek jest bardzo poważny czeka cię zabieg chirurgiczny przydatków

choroby weneryczne

przyczyną jest pieczenie sromu i upławy towarzyszące grzybicy, chlamydiozie, opryszczce narządów płciowych, rzeżączce albo kile

co z tym zrobić

ginekolog przepisze ci odpowiednie leki; będziesz musiała wstrzymać się od współżycia aż do wyleczenia choroby (zwykle ok. miesiąca)

endometrioza

komórki śluzówki trzonu macicy zagnieżdżają się w innych narządach, np. jajnikach, jajowodach, pęcherzu moczowym; objawia się to ostrymi bólami brzucha w czasie stosunku i miesiączki

co z tym zrobić

leczy się ją tabletkami hormonalnymi np. antykoncepcyjnymi albo usuwa chirurgicznie np. metodą laparoskopową

pochwica

mimowolny skurcz mięśni pochwy; bywa tak silny, że uniemożliwia odbycie stosunku; przyczyną są zwykle zaburzenia natury psychicznej: obawa przed bólem albo złe wspomnienia z przeszłości (np. gwałt)

co z tym zrobić

pomoże ci terapia u seksuologa (psychoterapia indywidualna, hipnoza, terapia farmakologiczna)
Anhedonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:00   #153
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

hihih niezle
nie mogłem powstrzymać się od zajrzenia do tego jakże szybko rozwijającego się tematu przed snem Antek albo jest genialnym prowokatorem albo to naprawde zasługuje na adaptacje filmową
coś pięknego.. jak czytałem ze każdy muzyk jest bystry a potem że instrument na którym gra to tamburyn.... chyba popuscilem Nie chciałbym chyba usłyszec jego gry nawet na tym jakże nieskomplikowanym instrumencie kiedys chyba wydrukuje sobie kompilacje najlepszych wypowiedzi Antka dla potomnych...

Antek! a na tamburyn nie lecą ??

lece lulu. napisze z pracy jutro dobranoc
__________________
Walkin' tall against the rain...

Edytowane przez Shady44
Czas edycji: 2008-01-03 o 22:02 Powód: wylew
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:08   #154
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Facet kocha sie babeczka, jest mocno napalony, juz prawie dochodzii szepcze jej do ucha:
- Jęcz, jęcz!...
A kobieta:
- Ło ja biedna nieszczesliwa, zbysio na buty nie ma, franek dostal jedynkę w szkole, łojciec się łupił...
Genialne
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 01:17   #155
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
jak czytałem ze każdy muzyk jest bystry a potem że instrument na którym gra to tamburyn.... chyba popuscilem Nie chciałbym chyba usłyszec jego gry nawet na tym jakże nieskomplikowanym instrumencie
No co Ty?
Z pewnością jest świetny.

Założę się, że jest solistą w tym zespole i wali dziesięciominutowe, wirtuozerskie tamburynowe solówki.

Chyba, że publiczność jęczy z bólu, to wtedy tylko trzyminutowe.

Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 06:22   #156
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Dziewczyny... ja to chyba nie mam szans, co? (75 B)

Nie pytaj dziewczyn, tylko mnie. 75 B to całkiem przyjemny rozmiar, jak soczyste jabłuszka bez konserwantów Jak jeszcze jesteś szczupła i blondynka to mogę cię zabrać na turnee mojego zespołu po Mazurach na przełomie stycznia i lutego. Mój ojciec jest kierownikiem zespołu, więc nie będzie problemu dodać jeszcze jedną osobę do naszej ekipy

Dziewczynki nie wkleję zdjęcia moich klejnocików, choć wiem, że bardzo tego pragniecie. Pokazuję tylko w realu.


Dziewczynki nie bójcie się, spokojnie, dam radę z 20 kobietami. Nawet rozmarzyłem się i wyobrażałem sobie wczoraj jakby to mogło się odbyć. Otóż koniecznie chcę żebyście przyjechały do mnie na wiosnę jakimś autobusem. Ja zaproszę kumpli do siebie do domu i będę udawał, ze nie wiem o waszym przyjeździe . Nagle pod blok podjeżdża autobus z wami, jesteście w samych majteczkach i stanikach, wysiadacie i pytacie się gdzie mieszka wasz chłopak Antek.Ja niby od niechcenia powiem "o moje dziewczyny przyjechały", a wy "cześć Antek, tęskniłyśmy za tobą!!!". Na to ja do moich kolegów "sorry chłopaki ale sami widzicie że przez najbliższe kilka godzin będę bardzo zajęty".
Ale się rozmarzyłem, szkoda że tak nigdy nie będzie...
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 06:38   #157
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez przystojny Antek Pokaż wiadomość
Nie pytaj dziewczyn, tylko mnie. 75 B to całkiem przyjemny rozmiar, jak soczyste jabłuszka bez konserwantów Jak jeszcze jesteś szczupła i blondynka to mogę cię zabrać na turnee mojego zespołu po Mazurach na przełomie stycznia i lutego. Mój ojciec jest kierownikiem zespołu, więc nie będzie problemu dodać jeszcze jedną osobę do naszej ekipy

Dziewczynki nie wkleję zdjęcia moich klejnocików, choć wiem, że bardzo tego pragniecie. Pokazuję tylko w realu.


Dziewczynki nie bójcie się, spokojnie, dam radę z 20 kobietami. Nawet rozmarzyłem się i wyobrażałem sobie wczoraj jakby to mogło się odbyć. Otóż koniecznie chcę żebyście przyjechały do mnie na wiosnę jakimś autobusem. Ja zaproszę kumpli do siebie do domu i będę udawał, ze nie wiem o waszym przyjeździe . Nagle pod blok podjeżdża autobus z wami, jesteście w samych majteczkach i stanikach, wysiadacie i pytacie się gdzie mieszka wasz chłopak Antek.Ja niby od niechcenia powiem "o moje dziewczyny przyjechały", a wy "cześć Antek, tęskniłyśmy za tobą!!!". Na to ja do moich kolegów "sorry chłopaki ale sami widzicie że przez najbliższe kilka godzin będę bardzo zajęty".
Ale się rozmarzyłem, szkoda że tak nigdy nie będzie...
a 75 C?? :P co Ci przypomina?? solidne granaty?? ale fakt wyobraźnie chłopczyku masz
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 06:51   #158
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Obry

Witaj Antoś. powiedz mi na wstepie, pracujesz? mam na myśli pracę inna niz uderzanie w instrument. bo tak wczesnie wstajesz ze nie wierze ze siedzisz w domu a może miałeś próbę w remizie ? Co do tej fantazji z autobusem dziewczyn to niezły numer by wyszedł fantazji Ci nie brakuje to pozytywnie
kurka od razu mam rogala na buzi mimo kiepskiej dość atmosfery w pracy i mrozu za oknem to jest to pozdrawiam
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 07:26   #159
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez przystojny Antek Pokaż wiadomość
Nie pytaj dziewczyn, tylko mnie. 75 B to całkiem przyjemny rozmiar, jak soczyste jabłuszka bez konserwantów Jak jeszcze jesteś szczupła i blondynka to mogę cię zabrać na turnee mojego zespołu po Mazurach na przełomie stycznia i lutego. Mój ojciec jest kierownikiem zespołu, więc nie będzie problemu dodać jeszcze jedną osobę do naszej ekipy

Dziewczynki nie wkleję zdjęcia moich klejnocików, choć wiem, że bardzo tego pragniecie. Pokazuję tylko w realu.


Dziewczynki nie bójcie się, spokojnie, dam radę z 20 kobietami. Nawet rozmarzyłem się i wyobrażałem sobie wczoraj jakby to mogło się odbyć. Otóż koniecznie chcę żebyście przyjechały do mnie na wiosnę jakimś autobusem. Ja zaproszę kumpli do siebie do domu i będę udawał, ze nie wiem o waszym przyjeździe . Nagle pod blok podjeżdża autobus z wami, jesteście w samych majteczkach i stanikach, wysiadacie i pytacie się gdzie mieszka wasz chłopak Antek.Ja niby od niechcenia powiem "o moje dziewczyny przyjechały", a wy "cześć Antek, tęskniłyśmy za tobą!!!". Na to ja do moich kolegów "sorry chłopaki ale sami widzicie że przez najbliższe kilka godzin będę bardzo zajęty".
Ale się rozmarzyłem, szkoda że tak nigdy nie będzie...
75B ja też posiadam, jestem szczupła (chyba), no ale ognista szatynka krótko ostrzyzona, więc jestem "prawie" w Twoim typie, no, ale "prawie" robi ogromną różnicę

Człowieku ale Ty mas wyobraźnie
No, ale najgorzej jak komuś coś się "wydaje"
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 07:33   #160
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
a 75 C?? :P co Ci przypomina?? solidne granaty?? ale fakt wyobraźnie chłopczyku masz
75 C ??? Świetny rozmiar, nic mi nie przypomina, dlatego że to świetny rozmiar. Nie lubię tylko takich bardzo dużych, np. E czy jeszcze większe to porażka, nie wiadomo co z takimi robić. Chyba na jednym się położyć, a drugim nakryć

Shaddy 44 mamy bardzo wcześnie próby, bo dyrygent jest nałogowym alkoholikiem i później trudno zastać go trzeźwym. Dlatego próby zaczynamy na ogół o piątej rano, a czasem korzystając z okazji już o 2ej nad ranem. Wtedy dyrygent daje znać mojemu ojcu, ze jest trzeźwy i dzwonimy do całego zespołu w środku nocy, no i gramy dopóki dyrygent nie padnie. Potem on idzie pić a my odsypiamy nieprzespaną nockę w dzień. Niestety takie jest życie

Camila jest takie powiedzenie - "kto szatynki nie przeleci ten do nieba nie poleci"
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 07:38   #161
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

OŁ- MAJ- GOSZ!! Jestem bez konserwantow, to takie trendi i kuuul i dżezi w dzisiejszych czasach. Na samą mysl o 22cm instrumencie PRZYSTOJNEGO ANTKA rycze ze smiechu: rzeycziwiscie tylko grac na tamburynie i po Mazurach jezdzic. To taki nasz wizazowy trubadur

Niestety chocbym sie starala, choc od 2, 5 misieaca zyję wstrzemiezliwosci (mąz wyjechal) - stosunek do tego Pana mam zdecydowanie aseksualny- zwalniam miejsce w autobusie.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 07:59   #162
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Niestety chocbym sie starala, choc od 2, 5 misieaca zyję wstrzemiezliwosci (mąz wyjechal) - stosunek do tego Pana mam zdecydowanie aseksualny- zwalniam miejsce w autobusie.
Niestety nie będzie żadnego autobusu, zobaczysz, ze dziewczyny się rozmyślą
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 09:56   #163
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Jaka jestem szczęśliwa, że mój TŻ wie jak mi sprawiać przyjemnośc. Wszystkie "nowości" najpierw delikatnie testuje, aby mieć pewność , ze nie zrobi krzywdy. W przypadku gdy mu powiem, ze cos mi nie pasuje natychmiast przerywa lub zmienia pozycję. Moze nie ma 22 cm (nigdy nie wpadłoby mi na myśl mierzyć jego "fredka" linijką), ale za to ja "krzyczę z ekstazy" a nie z bólu przez 3 minuty.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:00   #164
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jaka jestem szczęśliwa, że mój TŻ wie jak mi sprawiać przyjemnośc. Wszystkie "nowości" najpierw delikatnie testuje, aby mieć pewność , ze nie zrobi krzywdy. W przypadku gdy mu powiem, ze cos mi nie pasuje natychmiast przerywa lub zmienia pozycję. Moze nie ma 22 cm (nigdy nie wpadłoby mi na myśl mierzyć jego "fredka" linijką), ale za to ja "krzyczę z ekstazy" a nie z bólu przez 3 minuty.
Tak, tak oczywiście, dodaj jeszcze, ze przynosi ci śniadania do łóżka, gotuje, zmywa naczynia, pierze, prasuje i sprząta mieszkanie. To nie jest temat pod tytułem "Baśnie tysiąca i jednej nocy"
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:12   #165
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Myje okna, czasem zrobi sniadanie, zmywa naczynia, odkurza, wynosi smieci. Normalny, partnerski podział obowiazków dwojga dorosłych ludzi traktujacych się poważnie. Nie trzymam w domu egoisty. Po co mi toksyczny zwiazek? To moje zycie, miałabym je sobie niszczyc dla jakiegoś samolubnego drania?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:15   #166
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Myje okna, czasem zrobi sniadanie, zmywa naczynia, odkurza, wynosi smieci. Normalny, partnerski podział obowiazków dwojga dorosłych ludzi traktujacych się poważnie. Nie trzymam w domu egoisty. Po co mi toksyczny zwiazek? To moje zycie, miałabym je sobie niszczyc dla jakiegoś samolubnego drania?
No to niewiele się różnimy z tym twoim partnerem, bo ja też wynoszę śmieci i czasem zrobię sobie śniadanie. A oprócz tego chodzę na zakupy
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:20   #167
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

odpowiadając na pytanie-
jęczymy z bólu... nad toba
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:22   #168
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
odpowiadając na pytanie-
jęczymy z bólu... nad toba
Myślisz o mnie w czasie sexu? To miło
A tak poważnie to zagłosowałaś już w ankiecie?
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:23   #169
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez przystojny Antek Pokaż wiadomość
Nawet rozmarzyłem się i wyobrażałem sobie wczoraj jakby to mogło się odbyć. Otóż koniecznie chcę żebyście przyjechały do mnie na wiosnę jakimś autobusem. Ja zaproszę kumpli do siebie do domu i będę udawał, ze nie wiem o waszym przyjeździe . Nagle pod blok podjeżdża autobus z wami, jesteście w samych majteczkach i stanikach, wysiadacie i pytacie się gdzie mieszka wasz chłopak Antek.Ja niby od niechcenia powiem "o moje dziewczyny przyjechały", a wy "cześć Antek, tęskniłyśmy za tobą!!!". Na to ja do moich kolegów "sorry chłopaki ale sami widzicie że przez najbliższe kilka godzin będę bardzo zajęty".
Ale się rozmarzyłem, szkoda że tak nigdy nie będzie...




Litości.
A potem - po 3 minuty na każdą... sorry, nie mogłam się powstrzymać
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:34   #170
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość


Litości.
A potem - po 3 minuty na każdą... sorry, nie mogłam się powstrzymać
zku
Czemu tylko po 3 minuty? Jak mnie dobrze rozkręcicie i będziecie miały ochotę to możemy poszaleć troszeczkę. Nie mówiłem, ze mogę tylko raz dziennie, zaopiekowałbym się po troszku każdą
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:38   #171
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Numer z autobusem pełnym dziewczyn był w końcowej scenie filmu "Głupi i głupszy".
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:50   #172
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Numer z autobusem pełnym dziewczyn był w końcowej scenie filmu "Głupi i głupszy".
Tytuł trafny
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:51   #173
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Numer z autobusem pełnym dziewczyn był w końcowej scenie filmu "Głupi i głupszy".
Oglądałem ten film, tylko oni nie wsiedli do tego autobusu, ja nie miałbym skrupułów
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 10:59   #174
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
hihih niezle
Antek albo jest genialnym prowokatorem albo to naprawde zasługuje na adaptacje filmową
tylko któż podjąłby się tak trudnej roli głównego bohatera i oddania zawiłych zakamarków psychiki Przystojnego Antka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 11:49   #175
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
tylko któż podjąłby się tak trudnej roli głównego bohatera i oddania zawiłych zakamarków psychiki Przystojnego Antka
Sam siebie zagram, wy tylko dajcie kasę na film
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 11:59   #176
husky1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 60
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

przystojny antek zabawia sie sam swoim sprzetem.i jest trollem.
husky1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:15   #177
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez husky1 Pokaż wiadomość
przystojny antek zabawia sie sam swoim sprzetem.i jest trollem.
Sprawdziłem twój profil - husky to dziwne imię jak na kobietę, kojarzy mi się raczej z psem płci męskiej, jest taka rasa husky. Nie jestem trollem i nie zabawiam się swoim sprzętem, wolę żeby mój sprzęt zabawiały dziewczyny
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:23   #178
husky1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 60
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

pies husky moze miec tez plec zenska a ja wlasnie napisalam cos co jest prawda dlatego probujesz mnie obrazic.ale nie udalo sie
husky1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:29   #179
przystojny Antek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 74
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez husky1 Pokaż wiadomość
pies husky moze miec tez plec zenska a ja wlasnie napisalam cos co jest prawda dlatego probujesz mnie obrazic.ale nie udalo sie

Nie próbuję cię obrazić, to ty brzydko o mnie napisałaś Ale wybaczam ci, bo mam dobre serduszko, a poza tym masz zmysłowy nick
przystojny Antek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:36   #180
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Jęczycie z bólu czy z rozkoszy?

Cytat:
Napisane przez przystojny Antek Pokaż wiadomość
Nie próbuję cię obrazić, to ty brzydko o mnie napisałaś Ale wybaczam ci, bo mam dobre serduszko, a poza tym masz zmysłowy nick
Ty wiesz co maly trollu?
Oficjalnie dzien dobroci dla zwierzat sie skonczyl...
Mi juz wydajesz sie nie tyle zabawny co nieziemsko glupi, wiec jako pierwsza usmiecham sie do Lexie ;]
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.