Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 14:37   #2701
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dawno sie nie odzywalam, bo po odebraniu mini lazurowej bylam zalamana i ja szybko odeslalam, nosze rozmiar 42/44 i niestety wygladalam jak glupia pancia z malym koszyczkiem :/ Ale caly torebki siedzialy mi w glowie i dzisiaj zamowilam standard skalista na dlugich linach, mam nadzieje ze to bedzie lepszy wybor
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:47   #2702
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Możesz podlinkować bo magenty foro nie widzę
No i foro magenta kliknięta została jakie uchwyty do niej polecacie??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:10   #2703
anistas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

ehh czekałam na mini obag (pudrowy) i niestety nie ma

Czy któraś z was zamawiała może z Włoskiego Full Spot? Jaki jest termin dostawy?
anistas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:33   #2704
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez anistas Pokaż wiadomość
ehh czekałam na mini obag (pudrowy) i niestety nie ma

Czy któraś z was zamawiała może z Włoskiego Full Spot? Jaki jest termin dostawy?
Sprobuj zadzwonic i sie dopytac czy nie mozna zamowic tu

https://www.facebook.com/pages/O-my-...82319785387579

obilo mi sie o uszy, ze chyba maja sprzedaz wysylkowa, moze wlasnie tu znajdziesz pudrowa mini
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 15:48   #2705
agathka1517
Raczkowanie
 
Avatar agathka1517
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
No i foro magenta kliknięta została jakie uchwyty do niej polecacie??
Skoro nie lubisz nosić na ramieniu to może krótkie liny albo te granatowe, krótkie lakierowane
Czarne liny już wyprzedane, dobrze, że zdążyłam, ufffffff
agathka1517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 16:05   #2706
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agathka1517 Pokaż wiadomość
Skoro nie lubisz nosić na ramieniu to może krótkie liny albo te granatowe, krótkie lakierowane
Czarne liny już wyprzedane, dobrze, że zdążyłam, ufffffff
Krotkie mam, dlugie chyba dokupie. Szkoda ze granatowych nie ma długich te by super do magenty pasowały
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 16:21   #2707
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

edycisko wróciłas ?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez angelika1252 Pokaż wiadomość
Proszę, tutaj przykładowy organizer do o chic http://www.fullspotmarket.pl/akcesor...or-czarny.html .


Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Eh.. grzeje 4litery na dzialce i myslalam ze mnie kuku mamuniu ominie... Kliknelam mini granatowa, zamiast bialej.. i brazowy pasek naramienny. Niech mnie ktos dobije!
gratulacje dobry wybór

Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Dawno sie nie odzywalam, bo po odebraniu mini lazurowej bylam zalamana i ja szybko odeslalam, nosze rozmiar 42/44 i niestety wygladalam jak glupia pancia z malym koszyczkiem :/ Ale caly torebki siedzialy mi w glowie i dzisiaj zamowilam standard skalista na dlugich linach, mam nadzieje ze to bedzie lepszy wybor
dla Ciebei tylo standard a skalista jest piękna

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
No i foro magenta kliknięta została jakie uchwyty do niej polecacie??
liny jasne długie bądz krótkie

liny czarne juz wyprzedali
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 16:26   #2708
agathka1517
Raczkowanie
 
Avatar agathka1517
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Krotkie mam, dlugie chyba dokupie. Szkoda ze granatowych nie ma długich te by super do magenty pasowały
A te morskie z eko skóry? Albo poczekaj na granatowe liny :p

Edytowane przez agathka1517
Czas edycji: 2015-07-22 o 16:30
agathka1517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 16:49   #2709
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Dawno sie nie odzywalam, bo po odebraniu mini lazurowej bylam zalamana i ja szybko odeslalam, nosze rozmiar 42/44 i niestety wygladalam jak glupia pancia z malym koszyczkiem :/ Ale caly torebki siedzialy mi w glowie i dzisiaj zamowilam standard skalista na dlugich linach, mam nadzieje ze to bedzie lepszy wybor
Ja też noszę 40 i 42 (w szerz ) i nie pokusiłabym się na mini do noszenia na ramieniu... Standard jest dla mnie IDEALNY! Teraz kupiłam mini ale od razu z paskiem naramiennym, z zamysłem noszenia jej tylko jako listonoszkę

Skalista jest świetna, mi pasuje do wszystkiego - bardzo dobry wybór w dodatku są duże szanse, że będzie z dobrej gumy

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość


gratulacje dobry wybór

Dziękuję. Bardzo się cieszę! Ciągle mi ta biała chodziła po głowie... ale ten strach przed moim brudactwem i moim synem... A tu proszę, granat mini
1 szybko w wyobraźni dołożyłam pasek brązowy i liny naturalne i... będzie piękniej niż z białą! Nie zastanawiałam się zbyt długo i kliknęłam odjąwszy jedynie 5%, ale z schaffą nie wiadomo jak będzie, a brązowych pasków to bankowo się u nich nie uświadczy...

Wezmę ją nad morze! Nie dość, że będzie totalnie w marynistycznym klimacie, to wygodna na długie spacery i bieganie za młodym.
Mam nadzieje, że mini jest jednak pakowniejsza od basketa - jak to jest, wypowiedzcie się właścicielki obu modeli?...

Ah! To jest ten kolor ocean, czy coś nowego?...
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 17:46   #2710
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

DZiewczyny jak jest na tym fullspocie z wysyłka dojdzie wysyłka do piątku? kurcze jestem na urlopie i mam problem z wysyłka
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:30   #2711
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
J


Dziękuję. Bardzo się cieszę! Ciągle mi ta biała chodziła po głowie... ale ten strach przed moim brudactwem i moim synem... A tu proszę, granat mini
1 szybko w wyobraźni dołożyłam pasek brązowy i liny naturalne i... będzie piękniej niż z białą! Nie zastanawiałam się zbyt długo i kliknęłam odjąwszy jedynie 5%, ale z schaffą nie wiadomo jak będzie, a brązowych pasków to bankowo się u nich nie uświadczy...

Wezmę ją nad morze! Nie dość, że będzie totalnie w marynistycznym klimacie, to wygodna na długie spacery i bieganie za młodym.
Mam nadzieje, że mini jest jednak pakowniejsza od basketa - jak to jest, wypowiedzcie się właścicielki obu modeli?...

Ah! To jest ten kolor ocean, czy coś nowego?...
ocean to granat
super, mnie tez korci, no "ale".
Anitka prv

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
DZiewczyny jak jest na tym fullspocie z wysyłka dojdzie wysyłka do piątku? kurcze jestem na urlopie i mam problem z wysyłka
jak dziś zamówisz a jutro wyślą priorytetem to powinna być
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 18:35   #2712
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

zamówiłam granat i napisałam żeby wysłali pod koniec przyszłego tyg jutro do nich napiszę. trochę mnie zastanawia ten kolor na żywo bo na jedych fotkach wygląda dość ciemno a na innych jasno. mam nadzieje że to będzie jednak ciemny granat. taki jak np tutaj http://www.obagonline.com/O-bag-in-O...y11-obhl02.htm

i te brązowe rączki mnie kuszą....

w melisach move odpadł mi kwiatek wściekła jestem bo na urlopie siedzę i bez butów zostałam

Edytowane przez guga1
Czas edycji: 2015-07-22 o 18:54
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:38   #2713
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Ja mam granatową, aczkolwiek głowy nie dam czy to jest ten sam kolor, i jest ciemna, ale zdecydowanie mniej nasycona, niż ta na fotce.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:44   #2714
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
zamówiłam granat i napisałam żeby wysłali pod koniec przyszłego tyg jutro do nich napiszę. trochę mnie zastanawia ten kolor na żywo bo na jedych fotkach wygląda dość ciemno a na innych jasno. mam nadzieje że to będzie jednak ciemny granat. taki jak np tutaj http://www.obagonline.com/O-bag-in-O...y11-obhl02.htm

i te brązowe rączki mnie kuszą....

w melisach move odpadł i kwiatek wściekła jestem bo na urlopie siedzę i bez butów zostałam
ojj, ja zawsze kilka par butów biorę...

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja mam granatową, aczkolwiek głowy nie dam czy to jest ten sam kolor, i jest ciemna, ale zdecydowanie mniej nasycona, niż ta na fotce.
a gdzie granatowa kupowałas??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 19:20   #2715
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
ocean to granat
super, mnie tez korci, no "ale".
Anitka prv


jak dziś zamówisz a jutro wyślą priorytetem to powinna być
No na to liczę! Żeby tylko neonowy ten granat nie był
Odpisane

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
zamówiłam granat i napisałam żeby wysłali pod koniec przyszłego tyg jutro do nich napiszę. trochę mnie zastanawia ten kolor na żywo bo na jedych fotkach wygląda dość ciemno a na innych jasno. mam nadzieje że to będzie jednak ciemny granat. taki jak np tutaj http://www.obagonline.com/O-bag-in-O...y11-obhl02.htm

i te brązowe rączki mnie kuszą....

w melisach move odpadł mi kwiatek wściekła jestem bo na urlopie siedzę i bez butów zostałam
Ja też opóźniłam wysyłkę na poniedziałek, ale z zupełnie innych powodów I nie wiem czy śmiać się, czy płakać z tego powodu

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja mam granatową, aczkolwiek głowy nie dam czy to jest ten sam kolor, i jest ciemna, ale zdecydowanie mniej nasycona, niż ta na fotce.
żeby tylko nie była czymś w rodzaju nakrętki od niebieskiego cocolino... tak sobie nastawiałam pranie i myśl mnie taka naszła, że takiego granatu to chyba bym nie chciała...
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 19:27   #2716
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
ojj, ja zawsze kilka par butów biorę...


a gdzie granatowa kupowałas??

stacjonarnie w fullspocie w pl. Unii, w grudniu zeszłego roku.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
No na to liczę! Żeby tylko neonowy ten granat nie był
Odpisane

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



Ja też opóźniłam wysyłkę na poniedziałek, ale z zupełnie innych powodów I nie wiem czy śmiać się, czy płakać z tego powodu

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



żeby tylko nie była czymś w rodzaju nakrętki od niebieskiego cocolino... tak sobie nastawiałam pranie i myśl mnie taka naszła, że takiego granatu to chyba bym nie chciała...
hahaha
znalazłam na FB pl. unii taką fotkę:





i ta na górze wg ich opisów to oceaniczna, a ta na dole to majańska, kurde moja najbardziej przypomina właśnie tę oceaniczną, jeszcze ciut bardziej zgaszony jest ten kolor, ale czy oceaniczny to to samo co granat??? kurde nie wiem
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 19:27   #2717
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez nikas7 Pokaż wiadomość
Dawno sie nie odzywalam, bo po odebraniu mini lazurowej bylam zalamana i ja szybko odeslalam, nosze rozmiar 42/44 i niestety wygladalam jak glupia pancia z malym koszyczkiem :/
eehhhh ja nie miałam takiego odczucia wcale .... [przy rozmiarze niemalutkim..] jedynie pojemnoiść mi nie odpowiadała
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 19:28   #2718
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
ojj, ja zawsze kilka par butów biorę...


a gdzie granatowa kupowałas??
źle się wyraziłam butów to ja mam niezły zapas, ale "sandałkowe" meliski tylko te jedne wzięłam, a w innych sandałach jakoś mi niewygodnie

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
No na to liczę! Żeby tylko neonowy ten granat nie był
Odpisane

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



Ja też opóźniłam wysyłkę na poniedziałek, ale z zupełnie innych powodów I nie wiem czy śmiać się, czy płakać z tego powodu

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



żeby tylko nie była czymś w rodzaju nakrętki od niebieskiego cocolino... tak sobie nastawiałam pranie i myśl mnie taka naszła, że takiego granatu to chyba bym nie chciała...
mąż?
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 19:31   #2719
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

wlasnie weszlam na fp z myślą, ze juz pewnie wszystko wykupilyście.. a tam dalej pełno body ;p

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

mogliby do działu promocje coś dorzucić z okazji nowej dostawy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 19:33   #2720
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agathka1517 Pokaż wiadomość
A te morskie z eko skóry? Albo poczekaj na granatowe liny :p
Właśnie nad limonkowymi eko dumam, bo też fajne zestawienie letnie może z tego wyjść a granatowe liny kiedy będą?? - bo przyznam, że granat jakoś najbardziej by mi pasował mogłabym do lazura też używać?

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Ja też noszę 40 i 42 (w szerz ) i nie pokusiłabym się na mini do noszenia na ramieniu... Standard jest dla mnie IDEALNY! Teraz kupiłam mini ale od razu z paskiem naramiennym, z zamysłem noszenia jej tylko jako listonoszkę

Skalista jest świetna, mi pasuje do wszystkiego - bardzo dobry wybór w dodatku są duże szanse, że będzie z dobrej gumy

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Dziękuję. Bardzo się cieszę! Ciągle mi ta biała chodziła po głowie... ale ten strach przed moim brudactwem i moim synem... A tu proszę, granat mini
1 szybko w wyobraźni dołożyłam pasek brązowy i liny naturalne i... będzie piękniej niż z białą! Nie zastanawiałam się zbyt długo i kliknęłam odjąwszy jedynie 5%, ale z schaffą nie wiadomo jak będzie, a brązowych pasków to bankowo się u nich nie uświadczy...

Wezmę ją nad morze! Nie dość, że będzie totalnie w marynistycznym klimacie, to wygodna na długie spacery i bieganie za młodym.
Mam nadzieje, że mini jest jednak pakowniejsza od basketa - jak to jest, wypowiedzcie się właścicielki obu modeli?...

Ah! To jest ten kolor ocean, czy coś nowego?...

Dzięki tobie mam obie: mini i basketa więc mogę się wypowiedzieć - mini jest dużooo większa od basketa. Ja w swojej mini noszę wszystko łącznie z swetrem jak jest taka potrzeba, i drobnymi zakupami. W baskecie to co w zwykłej małej damskiej torebcie: portfel, telefon. kosmetyczka a raczej jej uboższa wersja. Duży portfel też wypycha basket.
Ale nie ma co dla mnie oba modele są rewelacyjne, a teraz pokusiłam się na standard i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo dopiero co jeden pognałam w świat bo za duży mi się wydawał i nieporęczny, ale forooooo zapragnęłam Z drugiej strony miałam założenie nie dublować wzorów i kolorów więc wszystko puki co jest zgodne z postanowieniem: 1 basket, 1 mini, 1 foro a późnej brush
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 20:01   #2721
s_mucha380
Zadomowienie
 
Avatar s_mucha380
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 249
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Hej Dziewczyny

Pozwolę sobie dołączyć.

2 tygodnie temu zapragnęłam mieć swoją O'bag Przeczytałam wątek calutki, przejrzałam Wasze zdjęcia i kolekcje (co tylko wzmogło moją chęć posiadania torebki !!! )... i czekałam na dostawę jak na szpilkach...

I jutro otrzymam dwie torebki... Już widzę się od rana wypatrującą kuriera

Obydwie standard. Jedna to stalowa z długimi naturalnymi linami oraz naturalnym organizerem, a druga lazurowa z czarnymi linami i czarnym organizerem...
Od dwóch różnych dostawców, ale tak się ułożyło, że jutro będzie jedna i druga i to tym samym kurierem

Mój M. mnie z domu wywali chyba... bo zaszalałam na szafie i od poniedziałku przyszły mi już 2 paczki butów (5 par melisek)...
----ta miłość też od podczytywania Waszego wątku .

Ja nie wiem jak ja Mu to wytłumaczę...
s_mucha380 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 20:19   #2722
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez s_mucha380 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Pozwolę sobie dołączyć.

2 tygodnie temu zapragnęłam mieć swoją O'bag Przeczytałam wątek calutki, przejrzałam Wasze zdjęcia i kolekcje (co tylko wzmogło moją chęć posiadania torebki !!! )... i czekałam na dostawę jak na szpilkach...

I jutro otrzymam dwie torebki... Już widzę się od rana wypatrującą kuriera

Obydwie standard. Jedna to stalowa z długimi naturalnymi linami oraz naturalnym organizerem, a druga lazurowa z czarnymi linami i czarnym organizerem...
Od dwóch różnych dostawców, ale tak się ułożyło, że jutro będzie jedna i druga i to tym samym kurierem

Mój M. mnie z domu wywali chyba... bo zaszalałam na szafie i od poniedziałku przyszły mi już 2 paczki butów (5 par melisek)...
----ta miłość też od podczytywania Waszego wątku .

Ja nie wiem jak ja Mu to wytłumaczę..
.
Dodatek do butów - oferta łączona
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 20:58   #2723
agathka1517
Raczkowanie
 
Avatar agathka1517
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 79
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Właśnie nad limonkowymi eko dumam, bo też fajne zestawienie letnie może z tego wyjść a granatowe liny kiedy będą?? - bo przyznam, że granat jakoś najbardziej by mi pasował mogłabym do lazura też używać?
Na przełomie lipca i sierpnia, więc już zaraz. Ja bym na nie poczekała
s_mucha - ja też wzięłam lazur z czarnymi linami i organizarem - pjona
agathka1517 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:01   #2724
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agathka1517 Pokaż wiadomość
Na przełomie lipca i sierpnia, więc już zaraz. Ja bym na nie poczekała
s_mucha - ja też wzięłam lazur z czarnymi linami i organizarem - pjona
To faktycznie poczekam, mam białe krotkie to wystarcza a jak nie to line kupie i zamotam sobie :-D
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:01   #2725
201712132207
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

mojej koleżanki brat mieszka we Włoszech, poszedł do O Baga i okazało się, ze mają tylko piaskowe i "jakieś zielone" torebki Brush. Podobno te Brush to błąd w produkcji.

jestem załamana!
201712132207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:04   #2726
201712132207
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

tu jakoś ten dolny rząd wygląda jak pełna kolekcja Brush'ów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10561551_845595018860571_5292623182735923866_n.jpg (57,0 KB, 61 załadowań)
201712132207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:42   #2727
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez s_mucha380 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Pozwolę sobie dołączyć.

2 tygodnie temu zapragnęłam mieć swoją O'bag Przeczytałam wątek calutki, przejrzałam Wasze zdjęcia i kolekcje (co tylko wzmogło moją chęć posiadania torebki !!! )... i czekałam na dostawę jak na szpilkach...

I jutro otrzymam dwie torebki... Już widzę się od rana wypatrującą kuriera

Obydwie standard. Jedna to stalowa z długimi naturalnymi linami oraz naturalnym organizerem, a druga lazurowa z czarnymi linami i czarnym organizerem...
Od dwóch różnych dostawców, ale tak się ułożyło, że jutro będzie jedna i druga i to tym samym kurierem

Mój M. mnie z domu wywali chyba... bo zaszalałam na szafie i od poniedziałku przyszły mi już 2 paczki butów (5 par melisek)...
----ta miłość też od podczytywania Waszego wątku .

Ja nie wiem jak ja Mu to wytłumaczę...
gdzie kupiłaś stalową ?
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:04   #2728
nikas7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dzieki dziewczynki mam nadzieje, ze teraz bede zadowolona. Marzy mi sie jeszce lazurowa i ta nowa rozowa ale funduszy brak
nikas7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:53   #2729
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość

i ta na górze wg ich opisów to oceaniczna, a ta na dole to majańska, kurde moja najbardziej przypomina właśnie tę oceaniczną, jeszcze ciut bardziej zgaszony jest ten kolor, ale czy oceaniczny to to samo co granat??? kurde nie wiem
według mnie granat i ocenao to ten sam kolor

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
źle się wyraziłam butów to ja mam niezły zapas, ale "sandałkowe" meliski tylko te jedne wzięłam, a w innych sandałach jakoś mi niewygodnie
rozumiem

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Ale nie ma co dla mnie oba modele są rewelacyjne, a teraz pokusiłam się na standard i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo dopiero co jeden pognałam w świat bo za duży mi się wydawał i nieporęczny, ale forooooo zapragnęłam Z drugiej strony miałam założenie nie dublować wzorów i kolorów więc wszystko puki co jest zgodne z postanowieniem: 1 basket, 1 mini, 1 foro a późnej brush
heh, tez tak chciałabym, nie dublować tej samej torebki tylko w innych kolorach, no ale jakos ochic/basket/brush na mnie wrażenia nei robią

Cytat:
Napisane przez grundeman Pokaż wiadomość
tu jakoś ten doln
y rząd wygląda jak pełna kolekcja Brush'ów
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 05:26   #2730
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość

heh, tez tak chciałabym, nie dublować tej samej torebki tylko w innych kolorach, no ale jakos ochic/basket/brush na mnie wrażenia nei robią

Na mnie ochic wrażenia nie zrobił, mam 2 torby w tym fasonie i nie sprawdziły się, nie lubię toreb które są dłuższe niż szersze, ciężko cię dogrzebać jak coś jest na dnie
Ja zamówiłam teraz FORO i czekam na dostawę BRUSH'ów - szary lub granatowy chętnie przygarnę
No i zachorowałam na granatowe, długie uchwyty

Jest tu ktoś w Warszawy?? Podobno na Klifie mieli granatowe liny??
__________________
.

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2015-07-23 o 05:27
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.