Suknia marzeń cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 10:11   #1081
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Suknia marzeń cz. III

hej moja suknia juz gotowa jest boska, lekka, wygodna super sie uklada, bardzo jestem zadowolona Wklejam zdjecie, ale na zdjeciu nie ma takiego efektu jak na zywo, bo nie widac dokladnie warst dolu, bo na dole jest najpierw jedna warstwa organtyny potem jest warstwa tiulu potem podszewka blyszczacza, a pod spodem tiulowa halka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0086.jpg (51,7 KB, 302 załadowań)
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:35   #1082
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Suknia marzeń cz. III

moja chyba będzie ostatecznie taka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 424.jpg (14,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424_1.jpg (10,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 424_2.jpg (10,9 KB, 53 załadowań)
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:52   #1083
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
widać mylady21 próbuje zasłynąć na wątkach w sposób zupełnie inny niż większość z nas. czyli "krzycząć, oburzając się i czasami obrażając".
no cóż widać taki typ.

a ja gdybym zbyt późno nie zaczęła szukać sukni to też bym szyła u krawcowej. bo po co wydawać 3000zł jak dobra krawcowa moze uszyć to samo za połowe ceny.albo zamówiłabym na allegro.
i wcale bym sie nie wstydziła że nie mam paragonu ze skelpu madonna.

no ale widać niektórym zależy tylko na tym aby się pokazać przed rodzina i zajomymi. pewnie mają prawo

Tak.Krzyczę i obrażam pisząc że suknia szyta u krawcowej jest gorszej jakości.Jest.I koniec. Gdzie ty ten krzyk widzisz?Niektóre wizażanki cierpią na jakąś nadmierną wrażliwość.
Cena 3 tys za kieckę na jedno wyjscie jest chora?
Właśnie dlatego ,ze jest to jedyna w życiu okazja nie warto na tym oszczedzać.
Ja rozumiem ,że ktoś może nie mieć pieniędzy, ale zwykle szyją osoby które stać na trzy razy droższą suknię , ale są skąpe.
Zreszta większość "szyć" to uskutecznianie podróbek znanych firm , co mnie mierzi, jak piractwo, plagiat, itd itp.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-02-08 o 13:59
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:45   #1084
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Tak.Krzyczę i obrażam pisząc że suknia szyta u krawcowej jest gorszej jakości.Jest.I koniec. Gdzie ty ten krzyk widzisz?Niektóre wizażanki cierpią na jakąś nadmierną wrażliwość.
Cena 3 tys za kieckę na jedno wyjscie jest chora?
Właśnie dlatego ,ze jest to jedyna w życiu okazja nie warto na tym oszczedzać.
Ja rozumiem ,że ktoś może nie mieć pieniędzy, ale zwykle szyją osoby które stać na trzy razy droższą suknię , ale są skąpe.
Zreszta większość "szyć" to uskutecznianie podróbek znanych firm , co mnie mierzi, jak piractwo, plagiat, itd itp.
W takim razie wszyscy weźmy kredyt, wspomóżmy sprzedaż ORYGINALNYCH KOLEKCJI salonów ślubnych - wyprujmy sobie flaki tylko po to żeby wszystko było naj, bo przecież tooooooo jeeeeeeessssttt naaszzzzz DZIEŃŃŃŃŃŃŃ- faktycznie to NAJLEPSZY czas na rozrzutność w momencie, gdy ludzie masowo tracą pracę, są redukcje lub ograniczenia czasu pracy.
Gratuluję
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:13   #1085
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak mnie śmieszą te manewry z "szyciem u krawcowej".Bo taniej.Jak można oszczędzać na własnym wyglądzie w dniu slubu toż to wstyd.
I NA PEWNO krawcowa zrobi bolerko z koronki takiej samej jak w hiszpańskiej sukni.Na pewno.Suknia z innej koronki i bolerko z innej to szczyt elegancji.
Poza tym dobra koronka to kosztuje w sklepie od 500zł za metr,więc z czego ona to uszyje jak niby ma być taniej?Z firanki?
W OGÓLE SIE Z TOBĄ NIE ZGADZAM!!
Nie wiem po co wydawać tyyyyle kasy na suknie, która de facto założy się raz w zyciu! szczerze to szkoda mi pieniędzy tylko po to żeby była gdzieś głeboko w niej wszyta metka producenta. A jak to bywa z firmowymi sukniami połowa ceny to płacenie za nazwe! A po co to jak goście weselni i tak najczęściej nie znają sie na firmach produkujacych suknie! a podziwiają ją bo jest po prostu ładna! To tylko my, panny młode które namietnie przeszkują strony z sukniami oreintujemy się kt→ra suknia to agnes, morii lee, madonna czy pronovias, justin alexander. Nikomu poza nami ta nazwa nic nie powie! A najwazniejsze zeby suknia sie nam podobała i oczywiście olśniła pana młodego i gości. Metka jest to zbędna!
A po co przepłacać, jak można uszyć u krawcowej i wprowadzić swoje ewentualne zmiany, a w firmowych sukniach jest to najczesciej nie mozliwe!
I krawcowa uszyje DOKŁADNIE ztakiej samej koronki bolerko co suknia, ba jeszcze welon moze taka tasma koronkowa obszyc jak w sukni i jest piekny komplet!!

To znaczy Twoim zdaniem zapożczyć sie i kupic ta suknie za ponad 3tys niż poszukac dobrej krawcowej i uszyc taniej? Bo dla mnie do głupota!!!

Myślę, że każde może mieć swoje zdanie i się wypowiedzieć, ale Twojego stanowiska tu na wizazu nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez kokoszanel123 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie z toba
mam juz suknie wybrana,szyje u krawcowej gdybym chciala kupic w salonie kosztowala by mnie 3200zl a tak place 1300!!koronke sobie sama wybralam jest piekna!!niczym praktycznie sie nie rozni, poprostu mnie nie stac na suknie za 3200zl...,co do innych pan co szyja to one tez zle robia?a moze je tez poprostu nie stac zeby kupic suknie za 3000zl rozumie jeszcze w granicach do 2000 bo takie tez w salonie widzialam??poza tym jezeli szyje ktos suknie z koronki to bolerko z tej samej koronki krawcowa tez moze uszyc...gorzej jezeli sie osobno do kupuje..i wcale nie uwazam ze skapie sobie kase i bede gorzej wygladac w tym jednym dniu w zyciu...wrecz odwrotnie..a na sukni nie bede miala przywieszonej metki z cena:P takie moje zdanie pozdrawiam serdecznie
Tu się z Toba zgadzam moja droiga w 100%

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
hej moja suknia juz gotowa jest boska, lekka, wygodna super sie uklada, bardzo jestem zadowolona Wklejam zdjecie, ale na zdjeciu nie ma takiego efektu jak na zywo, bo nie widac dokladnie warst dolu, bo na dole jest najpierw jedna warstwa organtyny potem jest warstwa tiulu potem podszewka blyszczacza, a pod spodem tiulowa halka.
Lustereczko - sliczna ta Twoja suknia!!!

strasznie podoba mi sie jej dół, bardzo ładnie się rozkłada i prezentują się ślicznir te warstwy materiału. Mi akurat taki golfik nie pasuje, ale u Ciebie wyglada prześlicznie !!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:40   #1086
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
hej moja suknia juz gotowa jest boska, lekka, wygodna super sie uklada, bardzo jestem zadowolona Wklejam zdjecie, ale na zdjeciu nie ma takiego efektu jak na zywo, bo nie widac dokladnie warst dolu, bo na dole jest najpierw jedna warstwa organtyny potem jest warstwa tiulu potem podszewka blyszczacza, a pod spodem tiulowa halka.
świetny wybór. wyglądasz bosko

a jaka fryzurka do niej
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:09   #1087
kokoszanel123
Raczkowanie
 
Avatar kokoszanel123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 77
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Tak.Krzyczę i obrażam pisząc że suknia szyta u krawcowej jest gorszej jakości.Jest.I koniec. Gdzie ty ten krzyk widzisz?Niektóre wizażanki cierpią na jakąś nadmierną wrażliwość.
Cena 3 tys za kieckę na jedno wyjscie jest chora?
Właśnie dlatego ,ze jest to jedyna w życiu okazja nie warto na tym oszczedzać.
Ja rozumiem ,że ktoś może nie mieć pieniędzy, ale zwykle szyją osoby które stać na trzy razy droższą suknię , ale są skąpe.
Zreszta większość "szyć" to uskutecznianie podróbek znanych firm , co mnie mierzi, jak piractwo, plagiat, itd itp.


zastanawiam sie czy prowokujesz czy myslisz tak naprawde??niestety nie jestem snobką co szyje suknie u krawcowej,prawda jest taka ze szyje bo mnie poprostu nie stac na model ktory jest w salonie,ale powiem ci ze jestem pewna w 100% ze bede wygladac lepiej niez w tej z salonu bo takiej nikt inny nie bedzie mial bo to bedzie moj wzor.nie zalezy mi na metce bo to tylko moja swiadomosc nikt z gosci raczej nie podchodzi i nie pyta z czego masz sukienke tylko mowi ze pieknie wygladasz...mnie nie cieszy firma a efekt...i zapewne inne kolezanki uwazaja tak samo.
__________________
kochałam wczoraj,kocham dzisiaj,kochać bedę jutro...


jesteśmy razem 14.01.2004
powiedziałam TAK 6.03.2008
będziemy ślubować sobie miłość * 22.08.2009 *
ślub odbył sie 22.08.2009 i było cudnie
kokoszanel123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 16:09   #1088
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
świetny wybór. wyglądasz bosko

a jaka fryzurka do niej
Dziekuje
Fryzura bedzie taka, tylko oczywiscie bez tych kwiatow. Zalaczam tez zdjecie makijazu i bukietu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7547fed778ab34a5.jpg (11,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mój.jpg (12,9 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 (4).jpg (12,1 KB, 80 załadowań)
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:27   #1089
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Lustereczko - Twój różowy bukiet mam już zapisany w moim folderze WESELE na kompie jako ulubiony hiiii Na razie zastanawiam sie pomiędzy takim mocnym różem a bladym różem z zielonymi płatkami zewnętrznymi oglądam sobie w moim katalogu - BUKIETY hii ale na razie nie umiem podjąc decyzji
Makijaż takie bardzo mi się podoba - te mocniejsze kąciki zewnętrzne oczy mocniej pomalowane bardzo ładnie się prezentuja.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:14   #1090
kokoszanel123
Raczkowanie
 
Avatar kokoszanel123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 77
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dziekuje
Fryzura bedzie taka, tylko oczywiscie bez tych kwiatow. Zalaczam tez zdjecie makijazu i bukietu

bukiet piekny!!!mi samej wpadł w oko moze tez pomysle nad czyms podobnym ....poza tym suknia boska!


a ja na kwiaty mam takie propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet slub. 9.jpg (31,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubny03.jpg (37,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg etc.wiazanka.020808.zm.jpg (33,0 KB, 40 załadowań)
__________________
kochałam wczoraj,kocham dzisiaj,kochać bedę jutro...


jesteśmy razem 14.01.2004
powiedziałam TAK 6.03.2008
będziemy ślubować sobie miłość * 22.08.2009 *
ślub odbył sie 22.08.2009 i było cudnie

Edytowane przez kokoszanel123
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:18
kokoszanel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:38   #1091
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Tak.Krzyczę i obrażam pisząc że suknia szyta u krawcowej jest gorszej jakości.Jest.I koniec. Gdzie ty ten krzyk widzisz?Niektóre wizażanki cierpią na jakąś nadmierną wrażliwość.
Cena 3 tys za kieckę na jedno wyjscie jest chora?
Właśnie dlatego ,ze jest to jedyna w życiu okazja nie warto na tym oszczedzać.
Ja rozumiem ,że ktoś może nie mieć pieniędzy, ale zwykle szyją osoby które stać na trzy razy droższą suknię , ale są skąpe.
Zreszta większość "szyć" to uskutecznianie podróbek znanych firm , co mnie mierzi, jak piractwo, plagiat, itd itp.
ja zupełnie nie jestem wrażliwa tylko wkurza mnie podejście zastaw się a postaw się. a ty po prostu strasznie chcesz prowokować. masz prawo
na szczęscie 100% dziewczyn na wizażu myśli zupełnie inczej i choć z nimi można normalnie pogadać

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dziekuje
Fryzura bedzie taka, tylko oczywiscie bez tych kwiatow. Zalaczam tez zdjecie makijazu i bukietu
super wszystko pasuje. zdecydowanie ten bukiet ożywi suknie.
czekam na efekt końcowy.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:41
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 19:02   #1092
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Zreszta większość "szyć" to uskutecznianie podróbek znanych firm , co mnie mierzi, jak piractwo, plagiat, itd itp.
no to się teraz zapędziłaś... Radzę kilka głębszych wdechów i wydechów i więcej luzu.
Ja rozumiem, jakby ktoś szył ileś tam sukni według czyjegoś projektu i je potem sprzedawał jako swoje albo wmawiał, że są to "firmówki". Ale szycie tylko i wyłącznie na swój użytek Chyba nieco pomyliłaś pojęcia. Przypominasz mi tych krzykaczy, co usilnie próbują wmówić że jak ktoś ściągnął z netu jakiś plik, to jest piratem. Nie jest, byłby, jakby go udostępnił komuś innemu dopiero. Nie popadajmy w paranoje... Szycie czegoś na własny użytek nie równa się podrabianiu i nie jest czymś nagannym
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-02-08 o 19:11
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:14   #1093
alusiak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 18
Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Witam
kilka linkow do stron z sukniami :
http://www.modaslubna.pl/salon/kolekcja.htm
http://www.suknieagnes.pl/pl/agnes.html
http://www.sukniemariaz.pl/kolekcje/sincerity/index.php
http://www.justinalexanderbridal.com...=0&totlines=-1
http://www.sposabella.com.pl/sposabella_black.html

Myślę, że prawie każdy producent sukni ma coś z takich księżniczkowatych, trzeba szukac i ogladać, a najlepiej jednak iść do salonów i mierzyć na żywo najlepiej się ocenia suknie.

A skąd jesteś ?
Może doradzimy jakies konkretne salony mody ślubnej w Twojej okolicy.

jestem z chrzanowa kolo krakowa

Cytat:
Napisane przez bananarepublic Pokaż wiadomość
wczoraj mierzyłam kilka sukien w salonie desirer i widziałam na stojakach sporo ładnych księżniczkowatych, chociaż ja w zupełnie innym stylu szukałam
http://www.desirer.pl/
ja wybrałam taką http://www.desirer.pl/index.php/perla-2009?start=2
model 3905. Zdjęcie niestety nie oddaje jej całego uroku. Ale na zywo jest boska

dzieki za pomoc moze cos wybiore hehe ino cos wybredna jestem szukam czegos ... muaaa zeby mnie serce zakulo jak ja zobacze

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:25 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
alusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:40   #1094
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez alusiak89 Pokaż wiadomość
jestem z chrzanowa kolo krakowa
No to jeśli są jakieś dziewczyny z okolicy to podpowiadać

Ja jestem ze śląska więc troche daleko. Ale myślę że w Krakowie salonów jest mnóstwo!
Wybieraj sie więc na przymiarki i szukaj po salonach najlepiej sukni i dziel sie wrażeniami
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:01   #1095
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

w krakowie - cała długa to jeden wielki salon sukien ślubnych . wybierz się tam
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:04   #1096
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
moja chyba będzie ostatecznie taka
No w koncu jest ktos kto tez zwrocil na nia uwage!
Ja w niej wystapie 06.06.2009 Choc nie ukrywam ze czasem przechodza mi przez głowe mysli czy to dobry wybór, ale ja tak chyba juz mam

A moze wrzucisz fotki z przymierzania jej????
arm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:20   #1097
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
moja chyba będzie ostatecznie taka
Suknia bardzo ładna - ja uwielbiam koronki

arm - a Ty masz zdjecia z przymiarki ? Moze sie pochwalisz ?

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:21
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:28   #1098
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Suknia marzeń cz. III

mam pytanko do dziewczyn, które szyją sobie suknie u krawcowych Czy Wy im dajecie zdjęcia z netu i one już wiedzą co i jak, czy np wybieracie się z nimi do salonu gdzie krawcowa wszystko podpatrzy? Bo mnie to zastanawia, gdyż możliwe, że też będę miała szytą sukienkę ( dziś wybieram się na obchód ) Na pewno w salonach bym znalazł coś dla siebie tylko gorzej z ceną Zastanawia mnie też to czy jak upatrzę sobie jakąś sukienkę, ale okaże się, że ten model nie jest dla mnie i jak to sprawdzić Pewnie te pytania mogą wydawać się śmieszne, ale ja jestem bardzo niezdecydowana i wiem, ze mi to wcale nie pomoże
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:51   #1099
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Madziu.Jeśli uważasz że zamówienie bolerka z koronki pasującego do sukni i uszytego z tej samej koronki co suknia, zamiast zamawiania u krawcowej czegoś co nie pasuje a kilka złotych tańszego nazywasz "zastaw się a postaw się" to tak, jestem wyznawczynią tej zasady.A serio jestem wyznawczynią innej " wszystko co robisz rób porządnie"
Trzeba zaprosić na wesele 10 osób mniej , a problem drogiej sukni rozwiązuje się sam.Zastaw się a postaw się to zapraszanie na wesele 150 osób z czego połowy się nie zna a potem "skrobanie" zeby oszczędzić kilkaset złotych na sukni,na makijażu , na dodatkach.Odmawianie sobie czegoś w imie czego?Żeby 50 obcych osób się najadło ?

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
mam pytanko do dziewczyn, które szyją sobie suknie u krawcowych Czy Wy im dajecie zdjęcia z netu i one już wiedzą co i jak, czy np wybieracie się z nimi do salonu gdzie krawcowa wszystko podpatrzy? Bo mnie to zastanawia, gdyż możliwe, że też będę miała szytą sukienkę ( dziś wybieram się na obchód ) Na pewno w salonach bym znalazł coś dla siebie tylko gorzej z ceną Zastanawia mnie też to czy jak upatrzę sobie jakąś sukienkę, ale okaże się, że ten model nie jest dla mnie i jak to sprawdzić Pewnie te pytania mogą wydawać się śmieszne, ale ja jestem bardzo niezdecydowana i wiem, ze mi to wcale nie pomoże
Jak pójdziesz do salonu z krawcową i ona zacznie ogladać suknię w te i wewte to panie z salonu wezwą ochronę To raczej nie jest dobry pomysł.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:17 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 08:54   #1100
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny pomóżcie. Z bolerkiem czy bez? co w ogóle sądzicie o tym bolerku?

Na pewno będę miała długi welon mgiełkę. Suknia jest oczywiście o 2 numery za duża, więc proszę przymrużyć na to oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f-5.jpg (18,8 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komóra 247.jpg (18,5 KB, 160 załadowań)
__________________
Szczęśliwa narzeczona
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:15   #1101
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Z bolerkiem czy bez? co w ogóle sądzicie o tym bolerku?

Na pewno będę miała długi welon mgiełkę. Suknia jest oczywiście o 2 numery za duża, więc proszę przymrużyć na to oko
ja ogólnie mówie nie wszelkim bolerką bo po prostu nie lubie

ale to wyglada bardzo dobrze w zestawieniu z tą suknią

malydy nie bede wiecej z tobą duskutować bo w dalszym ciagu nie rozumiesz o co chodzi dziewczyną które chcą szyc suknie u krawcowej albo kupować je z drugiej ręki.
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:51   #1102
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Z bolerkiem czy bez? co w ogóle sądzicie o tym bolerku?

Na pewno będę miała długi welon mgiełkę. Suknia jest oczywiście o 2 numery za duża, więc proszę przymrużyć na to oko
ja mysle ze z bolerkiem wyglada duzo ladniej

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
hej moja suknia juz gotowa jest boska, lekka, wygodna super sie uklada, bardzo jestem zadowolona Wklejam zdjecie, ale na zdjeciu nie ma takiego efektu jak na zywo, bo nie widac dokladnie warst dolu, bo na dole jest najpierw jedna warstwa organtyny potem jest warstwa tiulu potem podszewka blyszczacza, a pod spodem tiulowa halka.
sliczna suknia i z dokladnie takim polaczeniem warstw jakich ja szukam a wszedzie slucham "kolo prosze pania". Powiedz mi Lustereczko gdzie ci sie udalo taka uszyc ???

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:17 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:12   #1103
kokoszanel123
Raczkowanie
 
Avatar kokoszanel123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 77
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Madziu.Jeśli uważasz że zamówienie bolerka z koronki pasującego do sukni i uszytego z tej samej koronki co suknia, zamiast zamawiania u krawcowej czegoś co nie pasuje a kilka złotych tańszego nazywasz "zastaw się a postaw się" to tak, jestem wyznawczynią tej zasady.A serio jestem wyznawczynią innej " wszystko co robisz rób porządnie"
Trzeba zaprosić na wesele 10 osób mniej , a problem drogiej sukni rozwiązuje się sam.Zastaw się a postaw się to zapraszanie na wesele 150 osób z czego połowy się nie zna a potem "skrobanie" zeby oszczędzić kilkaset złotych na sukni,na makijażu , na dodatkach.Odmawianie sobie czegoś w imie czego?Żeby 50 obcych osób się najadło ?

no faktycznie strasznie madrze mowisz odwolam 10 osob i kupie sobie droga suknie bo w tej od krawcowej bede wygladac jak klasa nizsza biedaczka prostaczka bo ma suknie za 1300....widac ze dla ciebie liczy sie tylko kasa i zadna przyjemnosc z slubu, wiesz jakos wole 10 osob wiecej i ta suknie za 1300 bo metka sie dla mnie nie liczy....bardziej liczy sie dla mnie przysiega Bogu cale to slubowanie .....niz jak najwyzszy koszt slubu.
__________________
kochałam wczoraj,kocham dzisiaj,kochać bedę jutro...


jesteśmy razem 14.01.2004
powiedziałam TAK 6.03.2008
będziemy ślubować sobie miłość * 22.08.2009 *
ślub odbył sie 22.08.2009 i było cudnie
kokoszanel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:24   #1104
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kokoszanel123 Pokaż wiadomość
no faktycznie strasznie madrze mowisz odwolam 10 osob i kupie sobie droga suknie bo w tej od krawcowej bede wygladac jak klasa nizsza biedaczka prostaczka bo ma suknie za 1300....widac ze dla ciebie liczy sie tylko kasa i zadna przyjemnosc z slubu, wiesz jakos wole 10 osob wiecej i ta suknie za 1300 bo metka sie dla mnie nie liczy....bardziej liczy sie dla mnie przysiega Bogu cale to slubowanie .....niz jak najwyzszy koszt slubu.
brawo brawo brawo
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:32   #1105
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Po prostu widać, że dla niektórych bardziej jak rodzina (nawet dalsza) czy znajomi liczy się to, żeby na suknię wydać kupę kasy. Czy naprawdę mylady uważasz że bycie takim materialistą to powód do dumy? Naprawdę uważasz że lepiej jest oszczędzać na ludziach niż na ubraniach? To jest dopiero ten WSTYD o którym pisałaś, a nie oszczędzanie na kiecce.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:39   #1106
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Suknia marzeń cz. III

moja sukieneczka:

szyta według wzoru Orfila

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orfila_1.jpg (17,4 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orfila_2.jpg (15,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg orfila.jpg (17,9 KB, 43 załadowań)
jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:41   #1107
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
moja sukieneczka:

szyta według wzoru Orfila

ciekawa koronka
i dobrze dobrane bolerko.

suknia nie w moim stylu ale i tak mi sie strasznie podoba. one mają cos w sobie
a masz może jakieś zdjecia siebie w niej
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:04   #1108
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Z bolerkiem czy bez? co w ogóle sądzicie o tym bolerku?

Na pewno będę miała długi welon mgiełkę. Suknia jest oczywiście o 2 numery za duża, więc proszę przymrużyć na to oko
A ja bym powiedziała tak:
bolerko do kościoła
po kościela na sali ściagnąc bolerko.
Mi sie bolerka podobaja a te jest wyjatkowe!

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
mam pytanko do dziewczyn, które szyją sobie suknie u krawcowych Czy Wy im dajecie zdjęcia z netu i one już wiedzą co i jak, czy np wybieracie się z nimi do salonu gdzie krawcowa wszystko podpatrzy? Bo mnie to zastanawia, gdyż możliwe, że też będę miała szytą sukienkę ( dziś wybieram się na obchód ) Na pewno w salonach bym znalazł coś dla siebie tylko gorzej z ceną Zastanawia mnie też to czy jak upatrzę sobie jakąś sukienkę, ale okaże się, że ten model nie jest dla mnie i jak to sprawdzić Pewnie te pytania mogą wydawać się śmieszne, ale ja jestem bardzo niezdecydowana i wiem, ze mi to wcale nie pomoże
Najlepiej najpierw suknie ktora chcesz uszyc w krawcowej na wzor jakiejs z katalogu po prostu zmierzyc w salonie gdzie takie maja. Wtedy bedziesz wiedziec jak w niej wygladasz i czy Ci pasuje taki a taki fason. Potem idziesz do krawcowej ze zdjeciem w katalogu, zdjeciem wygrukowanym z neta (w dobrekj jakosci) najlepiej przodu i tylu sukni. Lepiej pokazac o jaks suknie Ci chodzi a nie tlumaczyc szczegolu! bo jak krawcowa zobaczy to juz bedzie wiedziec o co chodzi.
Moja rada jueszcze taka:
Ja chyba tez bede szyc w krawcowej. Ale ja sobie rozrózniłam kwa rodzaje salonów gdzie szyja suknie krawcowe.
nr.1 salon gdzie jest pani sprzedawczyni i jej tlumaczysz jak ma byc uszyta suknia, ona to pozniej przekazuje krawcowej.
nr.2 salon gdzie bezposrednie rozmiawiasz z krawcowa ktora bedzie szyc Twoja suknie.
Dla mnie nr 2 jest lepszy! Bo rozmiawiam od razu z osoba odpowiedzialan za uszycie sukni. JUa wlasnie taka pracownie znalazlam i sie tam zdecyduje szyc.
A model wg ktorego ma byc uszyta juz przymierzylam w firmowym salonie ;p
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:27   #1109
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
mam pytanko do dziewczyn, które szyją sobie suknie u krawcowych Czy Wy im dajecie zdjęcia z netu i one już wiedzą co i jak, czy np wybieracie się z nimi do salonu gdzie krawcowa wszystko podpatrzy? Bo mnie to zastanawia, gdyż możliwe, że też będę miała szytą sukienkę ( dziś wybieram się na obchód ) Na pewno w salonach bym znalazł coś dla siebie tylko gorzej z ceną Zastanawia mnie też to czy jak upatrzę sobie jakąś sukienkę, ale okaże się, że ten model nie jest dla mnie i jak to sprawdzić Pewnie te pytania mogą wydawać się śmieszne, ale ja jestem bardzo niezdecydowana i wiem, ze mi to wcale nie pomoże
Ja swoja sukienke szylam u krawcowej ktora ma zaklad i zatrudnia tzw. szwaczki pojechalam do niej z wydrukowanymi wzorami sukienek mialam tego mase lacznie z wlasnymi szkicami. Wytlumaczylam jej co i jak i co miesiac jezdzilam na przymiarke, gdyz razem tworzylysmy sukienke. Prawde powiedziawszy nie mialam jednego konkretnego modelu na ktorym sie opieralysmy, ale widzialam u niej mnostwo sukienek z przyczepionymi wydrukami i wygladaly identycznie jak na wzorze. Wiec wcale nie musisz jej ciagnac ze soba. A to zebys poprzymierzala najpierw to jest doskonaly pomsl inaczej nie zobaczysz w czym sie dobrze czujesz.
Cytat:
Napisane przez kokoszanel123 Pokaż wiadomość
no faktycznie strasznie madrze mowisz odwolam 10 osob i kupie sobie droga suknie bo w tej od krawcowej bede wygladac jak klasa nizsza biedaczka prostaczka bo ma suknie za 1300....widac ze dla ciebie liczy sie tylko kasa i zadna przyjemnosc z slubu, wiesz jakos wole 10 osob wiecej i ta suknie za 1300 bo metka sie dla mnie nie liczy....bardziej liczy sie dla mnie przysiega Bogu cale to slubowanie .....niz jak najwyzszy koszt slubu.
Zgadzam sie z Toba. Na naszym weselu byli wszyscy ktorych chcielismy zobaczyc, i nie wyobrazam sobie aby redukowac listy gosci tylko daltego zeby miec drozsza kiecke. Wszyscy byli oczarowni sukienka ktora na sobie mialam, a nawet dziewczyny na wizazu prosily mnie o podanie projektanta sukienki. I tu jest ZONK bo moja sukienka jest made by daget. Byla taka jaka chcialam miec bo miala moje pomysly, zmiany, przemyslenia i tez o dziwo jest oryginalna. Bo na tym polega szycie u krawcowej ze sukienka jest oryginalna i nie powtarzalna a nie sztampowa z salonu za x tysiecy zlotych. I co najwazniejsze nie dostajesz zawalu wchodzac do kosciola i spotykajac tam wychodzaca PM w TWOJEJ sukience. Ale to moje zdanie
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:34   #1110
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Hej Dziewczyny, jestem tu nowa, wiec sie przedstawiam: nazywam sie Kasia i wychodze za maz 20.06.2009 juz sie nie moge doczekac
A wasze sukieneczki, bo przejzalam wszystkie posty i zdjatka, sa poprostu boskie!!!
No i oczywiscie mam pytanko, czy to co wybralam pasuje do siebie Mam nadzieje ze szczerze ocenicie
Zobaczymy czy wyjdzie mi zalaczenie fotek bo robie to pierwszy raz

A no i jeszcze jedno pytanko: z welonem czy nie? bo jak widac moje krotkie wlosy nie za bardzo daja mi pole do popisu
Dziekuje z gory za odpowiedzi

I jeszcze kilka slow do dyskusji, ktora sie tu wywiazala czyli jaka suknia lepsza od krawcowaj czy z salonu:
Dziewczynki, nie dajcie sie prowokowac Jestem waszego zdania w 100%. Kazda suknia jest piekna, bo NASZA i nie wazne czy z salonu czy od krawcowej.
A te dziewczyny, ktore mysla ze suknie szyte u krawcowych sa gorsze, chyba nie wiedza skad sie biora suknie zamawiane w salonie. One przeciez tak samo, po zamowieniu w salonie, tez sa SZYTE!!!!!, wedlog modelu, ktory zostal wybrany, bo przeciez nie klejone i nie spadaja z nieba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1902.jpg (23,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 242396_UAA4Z7JJKN7RAESVGF34Q2VNREYLIK_1_robe_24_bouquet_tige_simple_H150116_L.jpg (30,8 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:20 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.