wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 18:48   #2881
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Miskowa współczuję stłuczki, mam nadzieję że facet niczego się nie wyprze i wszystko załatwicie.

Jak świątecznie się zrobiło. Ja chcę jutro upiec z synkiem pierniczki i to wszystko. W niedzielę czeka go tort urodzinowy a reszta atrakcji czyli lukrowanie pierniczków, ubieranie choinki i robienie ozdób w przyszły weekend. Muszę jeszcze posprzątać

Prezenty dla moich dzieci miałam już z głowy na początku listopada. Innych nie kupuję bo jakbym tak chciała wszystkim dorosłym i dzieciom u siebie i TZa to musiałoby być ich ponad 20 sztuk.

Jutro jedziemy w poszukiwaniu paneli do pokoi i płytek na korytarz na górze. I po drzwi, byliśmy w zeszłym tygodniu, wybraliśmy, był pan na pomiarach...i TZ z ciekawości zadzwonił jeszcze do jednego sklepu gdzie wycena wyszła (co prawda drzwi innej firmy ale też ok) 2 tys niższa
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2013-12-13 o 18:59
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:57   #2882
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:03   #2883
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Organizery na bieliznę są luks..tylko jeszcze trzeba dbać o porządek w nich
myślę, że dam radę. W szafie nie zdarza mi się robić bałaganu, więc i tutaj powinnam wkładać na miejsce.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ta sukienka nie w moim guście-ale sweter na pewno jest super

Ja też wczoraj zrobiłam kolejne zakupy w medicinie- spodnie i bluzę
W tym miesiącu ostro przesadziłam z wydatkami na siebie!
a ja dzisiaj zrobiłam zakupy w Medicine w końcu w mojej szafie pojawią się luźne, lejące koszule. Z wydatkami też ostro poszalałam w tym miesiącu - jeszcze tylko majtki i stanik kupię i mówię stop.

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
pytanie mam: gdzie można kupić fajną torebkę? muszę sobie sprawić coś nowego, raczej większego i nie wiem gdzie szukać. Nie mam jakoś specjalnie sprecyzowane jak ma wyglądać, chcę żeby coś mi w oko wpadło. I raczej nie jakieś super skórzane, tylko coś "zwykłego". Zresztą w ogóle oduczyłam się nosić normalne torebki
ja lubię torebki brytyjskiego Atmosphere - kupuję je na allegro

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
A "dojście do formy" rozumiem jako przechadzanie się po plaży w kostiumie kąpielowym bez wciągania brzucha i z podniesioną głową i pupą
to rozumiem

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość

Jutro jedziemy w poszukiwaniu paneli do pokoi i płytek na korytarz na górze. I po drzwi, byliśmy w zeszłym tygodniu, wybraliśmy, był pan na pomiarach...i TZ z ciekawości zadzwonił jeszcze do jednego sklepu gdzie wycena wyszła (co prawda drzwi innej firmy ale też ok) 2 tys niższa
spora różnica. A upewnialiście się, czy pan od tej niższej wyceny wliczył wszystkie koszty?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
jaka wspaniała nowina! gratuluję!

Ja dzisiaj spotkałam się z koleżanką z dawnej pracy. Termin porodu ma na 9 stycznia. Podziwiam ją za aktywność - przyjechała sama pociągiem do rodzinnego miasta (z brzuchem i psem), inicjatywa spotkania wyszła z jej strony, do tego wieczorem wybiera się na koncert.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:17   #2884
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
Twin gratulacje!!!!! Rośnijcie zdrowo
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:27   #2885
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość


spora różnica. A upewnialiście się, czy pan od tej niższej wyceny wliczył wszystkie koszty?

My już u niego braliśmy kiedyś drzwi drzwi garażowe, zewnętrzne i okna, wtedy też miał najtaniej i nie było żadnych niespodzianek Do obu wycen dojdą jeszcze klamki a tu dostaliśmy od razu rabat od cen katalogowych i montaż gratis.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
Gratulacje, spokojnej ciąży

Mi się czasem pojawia w głowie myśl o 3 dziecku ale to by było szaleństwo
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:14   #2886
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja lubię torebki brytyjskiego Atmosphere - kupuję je na allegro
jaka wspaniała nowina! gratuluję!

Ja dzisiaj spotkałam się z koleżanką z dawnej pracy. Termin porodu ma na 9 stycznia. Podziwiam ją za aktywność - przyjechała sama pociągiem do rodzinnego miasta (z brzuchem i psem), inicjatywa spotkania wyszła z jej strony, do tego wieczorem wybiera się na koncert.
Też lubię torebki Atmosphere i tak jak Ty zaopatruje się w nie na allegro

Dzięki!

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Twin gratulacje!!!!! Rośnijcie zdrowo
Dzięki niu

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Gratulacje, spokojnej ciąży

Mi się czasem pojawia w głowie myśl o 3 dziecku ale to by było szaleństwo
Dzięki Sanetko
Mój Tż też mówi znowu o 3
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:33   #2887
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
gratulacje, wypoczywaj ile się da

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Też lubię torebki Atmosphere i tak jak Ty zaopatruje się w nie na allegro

Dzięki!



Dzięki niu



Dzięki Sanetko
Mój Tż też mówi znowu o 3
ja absolutnie nie biorę pod uwagę 3 sztuki. Moje dwie tak dają popalić że już fizycznie i psychicznie nie dałabym rady.

Miałam dwie torebki atmosphere ale rozczarowała mnie ich jakość niestety

kiedyś któraś z Was podawała linka do fajnej strony z torebkami ale nie pamiętam która i co to za firma była ..

dziś ruszam na miasto na zakupy - m.in. reszta prezentów, może coś stacjonarnie wpadnie mi w oko
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 14:13   #2888
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Haniu, dzięki za spostrzeżenie z kawą Wolę nie myśleć w ten sposób
Kupujesz bratankowi 17-letniemu prezenty? Co takiej starej chłopinie kupić???
Bratankowi wysyłam kasiorę na konto


Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Jak świątecznie się zrobiło. Ja chcę jutro upiec z synkiem pierniczki i to wszystko. W niedzielę czeka go tort urodzinowy a reszta atrakcji czyli lukrowanie pierniczków, ubieranie choinki i robienie ozdób w przyszły weekend. Muszę jeszcze posprzątać

Prezenty dla moich dzieci miałam już z głowy na początku listopada. Innych nie kupuję bo jakbym tak chciała wszystkim dorosłym i dzieciom u siebie i TZa to musiałoby być ich ponad 20 sztuk.

Jutro jedziemy w poszukiwaniu paneli do pokoi i płytek na korytarz na górze. I po drzwi, byliśmy w zeszłym tygodniu, wybraliśmy, był pan na pomiarach...i TZ z ciekawości zadzwonił jeszcze do jednego sklepu gdzie wycena wyszła (co prawda drzwi innej firmy ale też ok) 2 tys niższa
To niezła oszczędność! Obu tylko jakościowo było ok.
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
Super. Gratulacje.
Dość szybko Wam poszło

Po cichu zazdroszczę.

Kurcze chodzi mi coraz częściej po głowie drugie dziecko

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj zrobiłam zakupy w Medicine w końcu w mojej szafie pojawią się luźne, lejące koszule. Z wydatkami też ostro poszalałam w tym miesiącu - jeszcze tylko majtki i stanik kupię i mówię stop.


Ja dzisiaj spotkałam się z koleżanką z dawnej pracy. Termin porodu ma na 9 stycznia. Podziwiam ją za aktywność - przyjechała sama pociągiem do rodzinnego miasta (z brzuchem i psem), inicjatywa spotkania wyszła z jej strony, do tego wieczorem wybiera się na koncert.
Ja namiętnie kupuję oversizowe bluzy.

Fajna jest taka aktywna ciąża. Ja na miesiąc przed porodem jeszcze normalnie do klubu potrafiłam iść Na tydzień przed byłam na imprezie u znajomych do 3 w nocy- jeszcze pijaków po domach rozwoziłam..a dzień przed porodem śmigałam samochodem po mieście, pojechałam na ploty do kuzynki- wczłapując się na 4 piętro kamienicy.

Nie mówiąc już o tym że w 7 miesiącu pojechałam samochodem na święta do siostry- 1200 km w jedną stronę
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:28   #2889
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Haniu, dzięki za spostrzeżenie z kawą Wolę nie myśleć w ten sposób
Kupujesz bratankowi 17-letniemu prezenty? Co takiej starej chłopinie kupić???
Hehe..co nie zmienia faktu, że Hania ma rację, bo takie proszkowane, mlekopodobne, słodzone coś to samo świństwo...

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
Twin, gratuluję Ci z całego serca jeszcze raz

Co do transakcji allegrowych, to ja na mikołajki miałam przeprawy z zabawkami. Koszmar. Nie lubię robić zakupów przez net. Dopiero wczoraj się doprosiłam telefonicznie i mailowo o zwrot kasy

Co do przygotowań świątecznych to ja jestem w lesie z tym.
Chociaż wczoraj ubraliśmy choinkę. Ale wszędzie brud, syf..jeszcze dodatkowo mąż się zabrał za malowanie klatki schodowej, więc w ogóle jest cudnie


Haniu, to fakt. Taka aktywna ciąża to super sprawa. Tylko niestety nie każda kobieta może sobie na to pozwolić.
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2013-12-14 o 15:29
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:41   #2890
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

To niezła oszczędność! Obu tylko jakościowo było ok.
Zamówiliśmy dziś, ostatecznie wyszło 1700zł taniej, ta różnica akurat starczyła na panele do sypialni i jednego pokoju

Ale szczerze nie znoszę takich zakupów i miałam dziś serdecznie dość. Tym bardziej że kolor drzwi nie do końca jakbym chciała, na kolor paneli do dzieciaków się uparłam, do sypialni ustapiłam TZowi Jeszcze płytki, TZ chce od ręki kupić a w sklepie 3 kolory na krzyż
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:36   #2891
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehe..co nie zmienia faktu, że Hania ma rację, bo takie proszkowane, mlekopodobne, słodzone coś to samo świństwo...


Co do transakcji allegrowych, to ja na mikołajki miałam przeprawy z zabawkami. Koszmar. Nie lubię robić zakupów przez net. Dopiero wczoraj się doprosiłam telefonicznie i mailowo o zwrot kasy

Co do przygotowań świątecznych to ja jestem w lesie z tym.
Chociaż wczoraj ubraliśmy choinkę. Ale wszędzie brud, syf..jeszcze dodatkowo mąż się zabrał za malowanie klatki schodowej, więc w ogóle jest cudnie


Haniu, to fakt. Taka aktywna ciąża to super sprawa. Tylko niestety nie każda kobieta może sobie na to pozwolić.
No ja sądzę że dla zdrowia jednak czasem lepiej pomyśleć i pić porządną kawę- albo jej nie pic wcale.

Mnie przerażenie ogrania jak widzę co ludzie jedzą, co kupują. Najgorzej jest z babcią mojego męża. Byliśmy u nich wczoraj- zaserwowana byłą zupa grzybowa z proszku, ciasto z kremem z proszku i kawa rozpuszczalna ze śmietanką z proszku.
Wróciłam do domu i zjadłam całą michę sałaty z dorszem żeby jakoś tą chemię wyzerować witaminami.

I jeszcze babcia mi radzi jak gotować- "dziecko teraz to są takie możliwości, wszystko w sklepach, nie trzeba bulionów gotować nie to co za czasów wstrętnej komuny" Babci serio na starość odbiło i wszystko z prochu robi.

Ja serio nigdy nie miałam takich problemów z allegro. Nigdy nikt mnie nie oszukał- nawet nie próbował. A swego czasu tylko przez all kupowałam.

Jeszcze zdążysz wszystko ogarnąć

No ja wiem właśnie że nie każda ciąża pozwala na tak aktywne życie- dlatego ja swoją tak miło wspominam i wiem że mam ogromne szczęście, że była taka, a nie inna, a do tego dziecko mi się pięknie rozwija.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Zamówiliśmy dziś, ostatecznie wyszło 1700zł taniej, ta różnica akurat starczyła na panele do sypialni i jednego pokoju

Ale szczerze nie znoszę takich zakupów i miałam dziś serdecznie dość. Tym bardziej że kolor drzwi nie do końca jakbym chciała, na kolor paneli do dzieciaków się uparłam, do sypialni ustapiłam TZowi Jeszcze płytki, TZ chce od ręki kupić a w sklepie 3 kolory na krzyż
Najgorzej mieć z mężem różne wizje i podejście.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 16:55   #2892
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Najgorzej mieć z mężem różne wizje i podejście.
Oj tak , krytykuje każdy mój wybór a jak pytam co jemu się podoba to słyszę: co za różnica, przecież po podłodze się tylko chodzi, drzwi to tylko drzwi itp
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:00   #2893
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
My już u niego braliśmy kiedyś drzwi drzwi garażowe, zewnętrzne i okna, wtedy też miał najtaniej i nie było żadnych niespodzianek Do obu wycen dojdą jeszcze klamki a tu dostaliśmy od razu rabat od cen katalogowych i montaż gratis.



Gratulacje, spokojnej ciąży

Mi się czasem pojawia w głowie myśl o 3 dziecku ale to by było szaleństwo
Szalona
Ja miałam przez chwilę myśli o trzecim gdzieś, kiedyś w dalekiej przyszłości jako "recepta" na odmłodzenie ale obecnie moja dwójka daje mi tak do wiwatu, że nie ma o tym mowy no a inna sprawa, że nie ma i z kim

Super, że kupiliście drzwi no i trzymam kciuki za dalsze zakupy.
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
gratulacje, wypoczywaj ile się da



ja absolutnie nie biorę pod uwagę 3 sztuki. Moje dwie tak dają popalić że już fizycznie i psychicznie nie dałabym rady.

Miałam dwie torebki atmosphere ale rozczarowała mnie ich jakość niestety

kiedyś któraś z Was podawała linka do fajnej strony z torebkami ale nie pamiętam która i co to za firma była ..

dziś ruszam na miasto na zakupy - m.in. reszta prezentów, może coś stacjonarnie wpadnie mi w oko
Zuza hehe chyba wiem o czym mówić, ja może i fizycznie dałabym radę ale psychicznie za cholerę
Trzymam kciuki za udane zakupy

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Bratankowi wysyłam kasiorę na konto



To niezła oszczędność! Obu tylko jakościowo było ok.


Super. Gratulacje.
Dość szybko Wam poszło

Po cichu zazdroszczę.

Kurcze chodzi mi coraz częściej po głowie drugie dziecko


Ja namiętnie kupuję oversizowe bluzy.

Fajna jest taka aktywna ciąża. Ja na miesiąc przed porodem jeszcze normalnie do klubu potrafiłam iść Na tydzień przed byłam na imprezie u znajomych do 3 w nocy- jeszcze pijaków po domach rozwoziłam..a dzień przed porodem śmigałam samochodem po mieście, pojechałam na ploty do kuzynki- wczłapując się na 4 piętro kamienicy.

Nie mówiąc już o tym że w 7 miesiącu pojechałam samochodem na święta do siostry- 1200 km w jedną stronę
Hania Ty to w ogóle hardcorowiec jesteś Ja z Oliwką raczej się byczyłam i korzystałam z wolnego za to z Dawidem nie miałam już takiej możliwości a nawet na zlot mamuśkowy pojechałam w 6-7 miesiącu i wdrapywałam się na 4 piętro po tylu schodach, że to jakaś masakra
A co do babci to na starość sobie ułatwia życie a że przy tym się truje? O to już mniejsza

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hehe..co nie zmienia faktu, że Hania ma rację, bo takie proszkowane, mlekopodobne, słodzone coś to samo świństwo...



Twin, gratuluję Ci z całego serca jeszcze raz

Co do transakcji allegrowych, to ja na mikołajki miałam przeprawy z zabawkami. Koszmar. Nie lubię robić zakupów przez net. Dopiero wczoraj się doprosiłam telefonicznie i mailowo o zwrot kasy

Co do przygotowań świątecznych to ja jestem w lesie z tym.
Chociaż wczoraj ubraliśmy choinkę. Ale wszędzie brud, syf..jeszcze dodatkowo mąż się zabrał za malowanie klatki schodowej, więc w ogóle jest cudnie


Haniu, to fakt. Taka aktywna ciąża to super sprawa. Tylko niestety nie każda kobieta może sobie na to pozwolić.
Butter widziałam fotę na fb z akcji ubierania choinki Co do porządków to ja też w lesie a moje dzieci dzielnie dbają o to żebym ciągle miała co sprzątać. Demotywuje mnie to z deczka

Aaaaaa i dzisiaj przeżyłam lekki szok jak się okazało, że w 3 tygodnie zgubiłam balast 4 kg które mi wpadły jak sobie odpuściłam ćwiczenia i dietę w trudnym dla mnie okresie. To mnie bardzo motywuje do dalszych ćwiczeń.

Xzora Ty wydajesz się znać na rzeczy może doradziłabyś mi jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mocniej działały na brzuch? Bo to zaczyna wyglądać kiepsko, cała reszta jest coraz szczuplejsza, jakieś zarysy mięśni widać a brzuch jak wciągnę i zepnę to jeszcze daje radę ale normalnie to mam kurna prawie fartuszek :/
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:36   #2894
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

a propos jedzenia w proszku - widziałyście to?
https://www.youtube.com/watch?v=I9JG...x4&app=desktop

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No ja sądzę że dla zdrowia jednak czasem lepiej pomyśleć i pić porządną kawę- albo jej nie pic wcale.
trochę ci zazdroszczę tego rygorystycznego podejścia, bo ja ostatnio za bardzo luzuję
a co do kawy - dla mnie młynek i nic więcej nie trzeba. Uwielbiam taką świeżo mieloną.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Oj tak , krytykuje każdy mój wybór a jak pytam co jemu się podoba to słyszę: co za różnica, przecież po podłodze się tylko chodzi, drzwi to tylko drzwi itp
to jak mu obojętne to po co krytykuje?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Xzora Ty wydajesz się znać na rzeczy może doradziłabyś mi jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mocniej działały na brzuch? Bo to zaczyna wyglądać kiepsko, cała reszta jest coraz szczuplejsza, jakieś zarysy mięśni widać a brzuch jak wciągnę i zepnę to jeszcze daje radę ale normalnie to mam kurna prawie fartuszek :/
co rozumiesz pod pojęciem fartuszek? jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu to ćwiczenia tutaj nie pomogą. Kluczem tu będzie dieta i cierpliwość. Pamiętaj, że jesteś jabłkiem - ja już ci to pisałam. W pewnym momencie trzeba przestać oglądać się na brzuch, a skoncentrować na tym, żeby z nóg nie zrobiły się patyki i pupa nie zanikła. I wiedz, że wtedy, kiedy zaczniesz dużo jeść i iść w kierunku masy, to brzuch zrobi się sam .

Z ćwiczeń na brzuch polecam te na mięśnie głębokie czyli plank i jego odmiany: http://fitness.sport.pl/fitness/1,10..._brzucha_.html

Przesadzam ostatnio z czekoladą!!!!! a jeszcze dzisiaj czekolada i wino wygrały z ćwiczeniami. W nocy miałam straszny koszmar - śniło mi się, że mierzyłam sukienkę czy jakąś bluzkę i w odbiciu lustra zobaczyłam, że mam oponkę tłuszczową.

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2013-12-14 o 18:38
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:12   #2895
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Oj tak , krytykuje każdy mój wybór a jak pytam co jemu się podoba to słyszę: co za różnica, przecież po podłodze się tylko chodzi, drzwi to tylko drzwi itp
aha...czyli co che tanio i szybko ?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Aaaaaa i dzisiaj przeżyłam lekki szok jak się okazało, że w 3 tygodnie zgubiłam balast 4 kg które mi wpadły jak sobie odpuściłam ćwiczenia i dietę w trudnym dla mnie okresie. To mnie bardzo motywuje do dalszych ćwiczeń.

Xzora Ty wydajesz się znać na rzeczy może doradziłabyś mi jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mocniej działały na brzuch? Bo to zaczyna wyglądać kiepsko, cała reszta jest coraz szczuplejsza, jakieś zarysy mięśni widać a brzuch jak wciągnę i zepnę to jeszcze daje radę ale normalnie to mam kurna prawie fartuszek :/
Pewnie już masz na tyle dobre nawyki żywieniowe że odstępstwa od diety nie są takie znowu rujnujące efekty- a i szybko wracasz na dobre tory.
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a propos jedzenia w proszku - widziałyście to?
https://www.youtube.com/watch?v=I9JG...x4&app=desktop


trochę ci zazdroszczę tego rygorystycznego podejścia, bo ja ostatnio za bardzo luzuję
a co do kawy - dla mnie młynek i nic więcej nie trzeba. Uwielbiam taką świeżo mieloną.


to jak mu obojętne to po co krytykuje?


co rozumiesz pod pojęciem fartuszek? jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu to ćwiczenia tutaj nie pomogą. Kluczem tu będzie dieta i cierpliwość. Pamiętaj, że jesteś jabłkiem - ja już ci to pisałam. W pewnym momencie trzeba przestać oglądać się na brzuch, a skoncentrować na tym, żeby z nóg nie zrobiły się patyki i pupa nie zanikła. I wiedz, że wtedy, kiedy zaczniesz dużo jeść i iść w kierunku masy, to brzuch zrobi się sam .

Z ćwiczeń na brzuch polecam te na mięśnie głębokie czyli plank i jego odmiany: http://fitness.sport.pl/fitness/1,10..._brzucha_.html

Przesadzam ostatnio z czekoladą!!!!! a jeszcze dzisiaj czekolada i wino wygrały z ćwiczeniami. W nocy miałam straszny koszmar - śniło mi się, że mierzyłam sukienkę czy jakąś bluzkę i w odbiciu lustra zobaczyłam, że mam oponkę tłuszczową.
Japończycy są jednak nieźle pokręceni
Ja też odpuszczam ostatnio- głownie z glutenem bo młodej przeszła nietolerancja- w każdym razie je czasem coś pszennego i żadnych bóli brzucha nie zauważam. Tym sposobem nie zawsze jest chleb gryczany w domu i makaron czasem wpadnie. Ale na słodycze to już mam chyba bana na cale życie. Zamula mnie bardzo- jak już to chętnie wciągam czekoladę gorzką.


Za dużo węgli na noc= koszmary
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:24   #2896
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość


to jak mu obojętne to po co krytykuje?
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
aha...czyli co che tanio i szybko ?

Chyba po prostu oboje mamy dość tego wykańczania, jeźdzenia, wybierania On ze musi robić po robocie, ja że go wiecznie nie ma (bo jak wraca to je obiad i od razu na górę do tej 20, ostatnio nawet całą niedzielę robił bo tylko t.ego dnia pasowało jemu bratu żeby pomóc wieszać grzejniki)
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:34   #2897
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko, rozumiem Twoją frustrację. Remonty, wybieranie - to fajne, ale na krótką metę..no i jak jest kasa...

Haniu, masz rację, ja też często zaglądam ludziom do wózka w sklepie jak widzę, że ktoś kupuje gotowe hamburgery, albo lazanię mrożoną itp, to aż mnie ciary przechodzą - to musi być okropne paskudztwo!

Ja ekstremalnie rzadko kupuję gotowce.

Niu, no stres tak działa...że się gubi kilogramy z tym, że to oczywiście nie najzdrowsza forma odchudzania wiadomo, że nie z własnego wyboru...

Wy tu piszecie o 3. dziecku - dla mnie to jakaś abstrakcja. W moim wyobrażeniu jedno to max
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:47   #2898
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Wy tu piszecie o 3. dziecku - dla mnie to jakaś abstrakcja. W moim wyobrażeniu jedno to max
Ja jako jedynaczka zawsze chciałam mieć chociaż dwójkę.
A teraz muszę przyznać że cieszę się że jest też między nimi dość mała różnica Co prawda ten pierwszy rok był bardzo ciężki ale teraz zaczynają łapać coraz lepszy kontakt, bawić się razem, papugują po sobie wszystko tak że czasem naprawdę jest z czego się pośmiać.

No i wychowanie drugiego jakoś łatwiej przychodzi. Ja mam też wrażenie że młodsza ma o wiele więcej cierpliwości do nauki, dużo więcej rozumie niż B w jej wieku, wszystko chłonie-sama przyjemność W ogóle odkąd chodzi sama to jest taka duża ulga- nawet jeśli kończy się na tym że idzie do szafki żeby z niej wszystko powywalać


Gotowce zdarza mi się kupować ale też bardzo rzadko...a jak już kupię i jem to czuję tą chemię w smaku, kiedyś się zdarzyło że po prostu nie zjadłam tego co zrobiłam.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2013-12-14 o 20:50
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:20   #2899
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Ja jako jedynaczka zawsze chciałam mieć chociaż dwójkę.
A teraz muszę przyznać że cieszę się że jest też między nimi dość mała różnica Co prawda ten pierwszy rok był bardzo ciężki ale teraz zaczynają łapać coraz lepszy kontakt, bawić się razem, papugują po sobie wszystko tak że czasem naprawdę jest z czego się pośmiać.

No i wychowanie drugiego jakoś łatwiej przychodzi. Ja mam też wrażenie że młodsza ma o wiele więcej cierpliwości do nauki, dużo więcej rozumie niż B w jej wieku, wszystko chłonie-sama przyjemność W ogóle odkąd chodzi sama to jest taka duża ulga- nawet jeśli kończy się na tym że idzie do szafki żeby z niej wszystko powywalać


Gotowce zdarza mi się kupować ale też bardzo rzadko...a jak już kupię i jem to czuję tą chemię w smaku, kiedyś się zdarzyło że po prostu nie zjadłam tego co zrobiłam.
ja tak samo jako jedynaczka uważałam/uważam że 2 to minimum
z drugim faktycznie łatwiej, człowiek ma więcej luzu i przerobione wszystkie okołodzieciowe zagadnienia
U mnie akurat drugie nie chłonie tak bardzo jak pierwsze. J. ma np. od samego początku awersje do "nauki". Myślałam, że szybciej zacznie mówić bo straszy brat go zmotywuje, ale nie, nadal nawija po swojemu. Oczywiście zna różne słowa, łączy dwa wyrazy w zdanie, ale nie może jakoś "zatrybić" z normalnym mówieniem. B. jak miał dwa lata to znał już kolory, niektóre cyferki i literki, a ten nic. Zero zainteresowania tematem. Jak mu chcę poczytać, pooglądać z nim książeczkę to mi ją zabiera, zamyka i mówi "kooooniec" i sobie idzie
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 07:59   #2900
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ja tak samo jako jedynaczka uważałam/uważam że 2 to minimum
z drugim faktycznie łatwiej, człowiek ma więcej luzu i przerobione wszystkie okołodzieciowe zagadnienia
U mnie akurat drugie nie chłonie tak bardzo jak pierwsze. J. ma np. od samego początku awersje do "nauki". Myślałam, że szybciej zacznie mówić bo straszy brat go zmotywuje, ale nie, nadal nawija po swojemu. Oczywiście zna różne słowa, łączy dwa wyrazy w zdanie, ale nie może jakoś "zatrybić" z normalnym mówieniem. B. jak miał dwa lata to znał już kolory, niektóre cyferki i literki, a ten nic. Zero zainteresowania tematem. Jak mu chcę poczytać, pooglądać z nim książeczkę to mi ją zabiera, zamyka i mówi "kooooniec" i sobie idzie
U nas w takim tempie to młodsza będzie uczyła starszego mówić

Ale taka prosta rzecz jak przytulanie, P jest taki przytulasek a B nigdy nie chciał, wyrywał się przytulany. Dopiero niedawno, pierwszy raz sam z siebie podszedł i się we mnie wtulił (ja oczywiście świeczki w oczach, rozpłynęłam się).
Ale młodsza niby rok a wszystko rozumie, polecenia typu: przynieś, odłóż, idź, pokazuje niektóre zwierzątka i naśladuje, pokazuje gdzie ma nos, oczy itp. Ze starszym w tym wieku nie było o tym mowy.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:19   #2901
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Sanetko, rozumiem Twoją frustrację. Remonty, wybieranie - to fajne, ale na krótką metę..no i jak jest kasa...

Haniu, masz rację, ja też często zaglądam ludziom do wózka w sklepie jak widzę, że ktoś kupuje gotowe hamburgery, albo lazanię mrożoną itp, to aż mnie ciary przechodzą - to musi być okropne paskudztwo!

Ja ekstremalnie rzadko kupuję gotowce.

Niu, no stres tak działa...że się gubi kilogramy z tym, że to oczywiście nie najzdrowsza forma odchudzania wiadomo, że nie z własnego wyboru...

Wy tu piszecie o 3. dziecku - dla mnie to jakaś abstrakcja. W moim wyobrażeniu jedno to max
Ja zawsze najbardziej przerażona jestem koszykami ludzi w biedronce. Same sosy z proszku, parówy i gotowe pierogi. Ja wiem że ludzie kasy nie mają- ale kurde- przecież lepiej kupić warzywa korzeniowe które są tanie, kawałek mięsa i kaszy i nagotować gar krupniku niż jeść gotowe pierogi!

Ja też kiedyś myślałam że jedno dziecko to będzie nasz maks. Teraz mnie kusi bardzo drugie
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Chyba po prostu oboje mamy dość tego wykańczania, jeźdzenia, wybierania On ze musi robić po robocie, ja że go wiecznie nie ma (bo jak wraca to je obiad i od razu na górę do tej 20, ostatnio nawet całą niedzielę robił bo tylko t.ego dnia pasowało jemu bratu żeby pomóc wieszać grzejniki)
Rozumiem. Jakby kasa byłą to co innego - kupujesz to co Ci się podoba, wynajmujesz fachowców i z głowy
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
ja tak samo jako jedynaczka uważałam/uważam że 2 to minimum
z drugim faktycznie łatwiej, człowiek ma więcej luzu i przerobione wszystkie okołodzieciowe zagadnienia
U mnie akurat drugie nie chłonie tak bardzo jak pierwsze. J. ma np. od samego początku awersje do "nauki". Myślałam, że szybciej zacznie mówić bo straszy brat go zmotywuje, ale nie, nadal nawija po swojemu. Oczywiście zna różne słowa, łączy dwa wyrazy w zdanie, ale nie może jakoś "zatrybić" z normalnym mówieniem. B. jak miał dwa lata to znał już kolory, niektóre cyferki i literki, a ten nic. Zero zainteresowania tematem. Jak mu chcę poczytać, pooglądać z nim książeczkę to mi ją zabiera, zamyka i mówi "kooooniec" i sobie idzie
Niesamowite jak dzieci potrafią być różne. Z tych samych genów, a dwa przeciwieństwa.
Nie ma sensu porównywać- każde rozwija się w swoim tempie, ma swój charakter.
Strasznie jestem ciekawa jakie byłoby nasze drugie

Dal mojej Mani każdy kolor jest czarny Ale jak maluje to używa wszystkich kredek po kolei. Liczy do dziesięciu- aczkolwiek często pomija piątkę

Ostatnio ją podglądałam jak "czytała" książeczkę leciało dokładnie tak: "na straganie targowy rozmowy seler marchewka głowa pusta"
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:25   #2902
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zawsze najbardziej przerażona jestem koszykami ludzi w biedronce. Same sosy z proszku, parówy i gotowe pierogi. Ja wiem że ludzie kasy nie mają- ale kurde- przecież lepiej kupić warzywa korzeniowe które są tanie, kawałek mięsa i kaszy i nagotować gar krupniku niż jeść gotowe pierogi!

Ja też kiedyś myślałam że jedno dziecko to będzie nasz maks. Teraz mnie kusi bardzo drugie

Rozumiem. Jakby kasa byłą to co innego - kupujesz to co Ci się podoba, wynajmujesz fachowców i z głowy


Niesamowite jak dzieci potrafią być różne. Z tych samych genów, a dwa przeciwieństwa.
Nie ma sensu porównywać- każde rozwija się w swoim tempie, ma swój charakter.
Strasznie jestem ciekawa jakie byłoby nasze drugie

Dal mojej Mani każdy kolor jest czarny Ale jak maluje to używa wszystkich kredek po kolei. Liczy do dziesięciu- aczkolwiek często pomija piątkę

Ostatnio ją podglądałam jak "czytała" książeczkę leciało dokładnie tak: "na straganie targowy rozmowy seler marchewka głowa pusta"
To prawda. Ja ich nie porównuję na zasadzie który w czymś jest lepszy, mądrzejszy, szybciej coś się nauczył, ale po prostu trochę mi żal, że J. nie lubi takiego wspólnego czytania/oglądania książeczek. Pamiętam ile czasu spędziłam tak z B.jak go to cieszyło i chciał więcej, a i sporo się w ten sposób przy okazji nauczył.
Ale z kolei J. jest większym pieszczochem i przytulasem, czego mi brakowało w kontaktach ze starszym.
Są bardzo różni, ale też i bardzo podobni. Z tych samych genów wyszły dwie ciekawe egzemplarze
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:16   #2903
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
Twin, gratulujęŻyczę dobrego przebiegu ciąży!


Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość



Xzora Ty wydajesz się znać na rzeczy może doradziłabyś mi jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mocniej działały na brzuch? Bo to zaczyna wyglądać kiepsko, cała reszta jest coraz szczuplejsza, jakieś zarysy mięśni widać a brzuch jak wciągnę i zepnę to jeszcze daje radę ale normalnie to mam kurna prawie fartuszek :/

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
co rozumiesz pod pojęciem fartuszek? jeśli nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu to ćwiczenia tutaj nie pomogą. Kluczem tu będzie dieta i cierpliwość. Pamiętaj, że jesteś jabłkiem - ja już ci to pisałam. W pewnym momencie trzeba przestać oglądać się na brzuch, a skoncentrować na tym, żeby z nóg nie zrobiły się patyki i pupa nie zanikła. I wiedz, że wtedy, kiedy zaczniesz dużo jeść i iść w kierunku masy, to brzuch zrobi się sam .

Z ćwiczeń na brzuch polecam te na mięśnie głębokie czyli plank i jego odmiany: http://fitness.sport.pl/fitness/1,10..._brzucha_.html
Robię te ćwiczenia (z wyjątkiem tych z przyrządami) na fitnessie + sporo innych, podobnych - jak będę miała czas, to wrzucę.


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Haniu, masz rację, ja też często zaglądam ludziom do wózka w sklepie jak widzę, że ktoś kupuje gotowe hamburgery, albo lazanię mrożoną itp, to aż mnie ciary przechodzą - to musi być okropne paskudztwo!
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zawsze najbardziej przerażona jestem koszykami ludzi w biedronce. Same sosy z proszku, parówy i gotowe pierogi. Ja wiem że ludzie kasy nie mają- ale kurde- przecież lepiej kupić warzywa korzeniowe które są tanie, kawałek mięsa i kaszy i nagotować gar krupniku niż jeść gotowe pierogi!
Też mnie przeraża zawartość cudzych koszyków i przemyślenia mam jak Hania - lepszy tani krupnik od tych "specjałów"
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 07:58   #2904
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Miskowa współczuję stłuczki, mam nadzieję że facet niczego się nie wyprze i wszystko załatwicie.

Jak świątecznie się zrobiło. Ja chcę jutro upiec z synkiem pierniczki i to wszystko. W niedzielę czeka go tort urodzinowy a reszta atrakcji czyli lukrowanie pierniczków, ubieranie choinki i robienie ozdób w przyszły weekend. Muszę jeszcze posprzątać

Prezenty dla moich dzieci miałam już z głowy na początku listopada. Innych nie kupuję bo jakbym tak chciała wszystkim dorosłym i dzieciom u siebie i TZa to musiałoby być ich ponad 20 sztuk.

Jutro jedziemy w poszukiwaniu paneli do pokoi i płytek na korytarz na górze. I po drzwi, byliśmy w zeszłym tygodniu, wybraliśmy, był pan na pomiarach...i TZ z ciekawości zadzwonił jeszcze do jednego sklepu gdzie wycena wyszła (co prawda drzwi innej firmy ale też ok) 2 tys niższa
facet się chyba nie wyprze, bo pzu mi potwierdziło, że podstawią mi auto zastępcze na czas naprawy, więc wszystko gość na szczęście potwierdził.

Ja wczoraj też się zmobilizowałam i upiekłam te pierniczki, które miałam w planie - bardzo dobre, ale mocno słodkie, ja jednak zwykle zmniejszam słodkość wypieków, tyle że tu był tylko miód i bałam się, że jak dam za mało, to konsystencja ciasta nie będzie dobra.
Wyszło mi 6 blach, z czego tylko 3 ostatnie już ładne i kształtne, te początkowe takie trochę nierówne.

Jak my robiliśmy wyceny na drzwi, to też się bardzo różniły

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.

Ja tak na szybko i z nowiną

Jestem w ciąży. Dziś dowiedziałam się, że bije serduszko i termin mam na początek sierpnia
gratuluję!!! świetne wieści

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Oj tak , krytykuje każdy mój wybór a jak pytam co jemu się podoba to słyszę: co za różnica, przecież po podłodze się tylko chodzi, drzwi to tylko drzwi itp
Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Chyba po prostu oboje mamy dość tego wykańczania, jeźdzenia, wybierania On ze musi robić po robocie, ja że go wiecznie nie ma (bo jak wraca to je obiad i od razu na górę do tej 20, ostatnio nawet całą niedzielę robił bo tylko t.ego dnia pasowało jemu bratu żeby pomóc wieszać grzejniki)
nie dziwię się, przychodzi taki moment nasycenia i zmęczenia materiału. U nas było to samo,w pewnym momencie mieliśmy oboje dość

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zawsze najbardziej przerażona jestem koszykami ludzi w biedronce. Same sosy z proszku, parówy i gotowe pierogi. Ja wiem że ludzie kasy nie mają- ale kurde- przecież lepiej kupić warzywa korzeniowe które są tanie, kawałek mięsa i kaszy i nagotować gar krupniku niż jeść gotowe pierogi!
wiesz jak jest, ludzie kupują cokolwiek i nie zastanawiają się, czy to dobre czy zdrowe, tylko aby było. Myślę, że wybieranie lepszych/zdrowszych produktów to już u tych lepiej sytuowanych

Edytowane przez miskowa
Czas edycji: 2013-12-16 o 13:26
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 08:21   #2905
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Twin, gratuluję!

Ja też myślę o drugim dziecku, ale na razie nie ma na to szans. Czasem przychodzi mi do głowy, że w ogóle nie powinnam mieć żadnych dzieci. Ostatnio miałam kiepski czas jako mama - zresztą temat jest dla mnie wybitnie drażliwy, bo w tym zakresie z mózgu mam kompletną galaretę i tak nienormalne myślenie, że nie mogę o tym mówić normalnym ludziom W weekend jakby mnie ktoś kopnął w tyłek - zmiana prawie o 180 stopni, zupełnie normalnie, fajnie.

Ten tydzień będzie ciężki - mam mnóstwo pracy projektowej, w domu bałagan (bałagan powstały przy sprzątaniu przedświątecznym ), w planach fryzjer, kupno choinki i ramek w Ikei (i wywołanie zdjęć! a jeszcze ich nie wybrałam).

Jedzeniowo u mnie baaaardzo kiepsko.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:27   #2906
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Miałam odpisać na wszystko zaznaczone powyżej, ale ogarniam temat tych paczek dla potrzebujących i się okazało, że mam rzeczy na 3 samochody i jeszcze sporo kasy na zakupy, więc odpiszę później
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 11:57   #2907
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Twin gratulacje rośnijcie zdrowo

Miśku współczuje stłuczki. mam nadzieje ze wszystko zakończy sie pozytywnie. Gratulacje też za tak sprawną akcję z darami

Sanetko - współczuję remontów. ja mam dość na najbliższe kilkanaście miesięcy.

Butter - fajowa choinka, podobają mi się pomarańcze suszone. na następny rok kradnę pomysł.

W sobotę spaliśmy pierwszy raz w nowym domu. Nie mamy jeszcze żadnej szafy i garderoby więc cześć sypialniana to pobojowisko. Podoba mi się ten dom ale miejsca w którym jest nienawidzę.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:27   #2908
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
W sobotę spaliśmy pierwszy raz w nowym domu. Nie mamy jeszcze żadnej szafy i garderoby więc cześć sypialniana to pobojowisko. Podoba mi się ten dom ale miejsca w którym jest nienawidzę.
to ostro, skoro już piszesz, że nienawidzisz. Szybko jak na takie stwierdzenia.
Jest szansa, że polubisz to miejsce?
Bo mieszkać na dłuższą metę w miejscu, którego się nienawidzi to trochę niefajnie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:35   #2909
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
to ostro, skoro już piszesz, że nienawidzisz. Szybko jak na takie stwierdzenia.
Jest szansa, że polubisz to miejsce?
Bo mieszkać na dłuższą metę w miejscu, którego się nienawidzi to trochę niefajnie
miśku - nie wiem, na dzień dzisiejszy nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. tu wchodzą w grę relacje rodzinne o których pisałam kiedyś w klubie.jest ciężko bardzo. obiecałam sobie olać ale nie idzie mi. a szybko to raczej nie. ostatni miesiąc prawie codziennie tam byłam - układać, sprzątać, przekładać i dostałam parę razy w kość konkretnie.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 13:42   #2910
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Butter - fajowa choinka, podobają mi się pomarańcze suszone. na następny rok kradnę pomysł.
Jodie, nie mam nic przeciwko. Cieszę się, że się podoba

Cześć
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.