wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 09:27   #3361
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Haniu, Mania coraz śliczniejsza się robi. Podobnie jak butter zauważam podobieństwo do obojga rodziców Współczuję chorób.


Ostatnio strasznie chce mi się soków. W CH Echo w North Fishu piłam przepyszny sok - grejpfrut, pomarańcza i truskawki - był taki gęsty i orzeźwiający Zdecydowałam się na zakup wyciskarki.
Dzięki.

Też mi się wydaje, że ładnieje..znaczy że robi się jednak do mnie podobna

Nie wiedziałam że tam soki mają.
Wyciskarka dobra rzecz




Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć,

Weekend uratowali rodzice, bo postanowili do mnie przyjechać. Spędziliśmy fajną sobotę, pojechaliśmy na cały dzień do Poznania, połaziliśmy po mieście, byliśmy na obiedzie, kawie i spędziliśmy sporo czasu razem.
Wczoraj wrócił tż, ale był jakiś podminowany, więc generalnie kąsał i mi się to udzieliło. Także ścieżka wojenna.
Dostałam za to kasę z takiego dodatkowego funduszu oszczędnościowego ze starej firmy, więc mogę trochę odsapnąć i znowu w chatę zainwestować. Chcę kupić kanapę i zastanawiam się, czy nie zrobić płotu
No i się okazało, że ta awaria i ta mokra ściana podlegają pod ubezpieczenie, więc przynajmniej mogę to normalnie zrobić i nie martwić się o kasę na to
Uff..dobrze że kasę z ubezpieczalni dostaniecie. Pokaż tą kanapę.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hej

Dawno nie mialam tak udanego weekendu
I jak film?
Dali radę Ci młodzi aktorzy?

Kurde potrzebuję jakiejś kurtki na wiosnę- i nie wiem jaka byłaby dla mnie najlepsza
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:32   #3362
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Ja tez bym chciała Manię zobaczyć

Piękna pogoda, "odpoczywam" bo B w przedszkolu, zachciało mi się odświeżyć dom po zimie, więc sprzątam, piorę, wietrzę...

Jutro zakupy i też właśnie kurtki mi brakuje
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2014-03-11 o 09:42
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 11:43   #3363
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Dziewczyny, wklejam kanapę, o któej myślałam.
Widziałam ją w sklepie, pasuje mi wymiarem, bo jest ogromna i zajmie mi cały koniec pokoju od ściany do ściany.
Jednak to kanapa z BRW, tania i nie wiem, jak jakościowo.
Jednak w podobnej kategorii cenowej nie znalazłam nic sensownego, jak mi się już coś spodobało, było ze dwa razy droższe. Zastanawiam się jeszcze, czy jest sens płacić dużo więcej, czy założyć, że kupuję na kilka lat i potem sobie kupię nową. Jak kupię coś drogiego, to wątpię, żebym potem zmieniała

http://meblujemy24.nazwa.pl/naroznik-isabel-p-783.html

Wzięłabym szarą na pewno, ale na 100% nie jestem jeszcze zdecydowana
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 06:54   #3364
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dzięki.

Też mi się wydaje, że ładnieje..znaczy że robi się jednak do mnie podobna

I jak film?
Dali radę Ci młodzi aktorzy?

Kurde potrzebuję jakiejś kurtki na wiosnę- i nie wiem jaka byłaby dla mnie najlepsza
A ja dalej utrzymuję, że Mania wcześniej była do Ciebie bardziej podobna Oczywiście na zdjęciach :P

Bardzo fajny film o przyjaźni, bohaterstwie, realizacja techniczna też wg mnie niezła. Na pewno nie jest to ekranizacja lektury szkolnej. Takie niekontrowersyjne połączenie wpółczesności z historią. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że zepchnęli na dalszy plan jednego z głównych bohaterów - w książce było trzech przyjaciół, a w filmie tak dwóch i pół Poza tym jestem pod wrażeniem, wzruszyłam się niesamowicie. Aktorzy też całkiem spoko, dali radę, wreszcie można zobaczyć na ekranie kogoś nowego, a nie ciągle te same gęby szczególnie Tomasz Ziętek, grający Rudego świetny Nie żałuję absolutnie, że na niego poszłam. Ale wiadomo ile osób tyle opinii


Fajne parki widziałam w P&B Ja mam na oku skórzaną kurtkę i chyba ją zakupię wreszcie


Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wklejam kanapę, o któej myślałam.
Widziałam ją w sklepie, pasuje mi wymiarem, bo jest ogromna i zajmie mi cały koniec pokoju od ściany do ściany.
Jednak to kanapa z BRW, tania i nie wiem, jak jakościowo.
Jednak w podobnej kategorii cenowej nie znalazłam nic sensownego, jak mi się już coś spodobało, było ze dwa razy droższe. Zastanawiam się jeszcze, czy jest sens płacić dużo więcej, czy założyć, że kupuję na kilka lat i potem sobie kupię nową. Jak kupię coś drogiego, to wątpię, żebym potem zmieniała

http://meblujemy24.nazwa.pl/naroznik-isabel-p-783.html

Wzięłabym szarą na pewno, ale na 100% nie jestem jeszcze zdecydowana
Fajna kanapa, szara byłaby świetna, ja bym tam ją brała




-------------------------------------------

Cześć, ale piękna pogoda

Ja już od rana zdążyłam poćwiczyć, zrobić dwa prania z zimowymi kurtkami i ugotować zupę jeszcze tylko uprać koc, wywlec to wszystko na dwór i mogę iść do pracy może jeszcze pościel wyniosę
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 07:40   #3365
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość

Ja już od rana zdążyłam poćwiczyć, zrobić dwa prania z zimowymi kurtkami i ugotować zupę jeszcze tylko uprać koc, wywlec to wszystko na dwór i mogę iść do pracy może jeszcze pościel wyniosę
Piszesz o 7:54 takiego posta? Boże, to o której ty wstałaś.
Ja dziś mam @ i umieram, rzadko mi się zdarza, że tak boli, ale czasem jednak tak i niestety dziś ten wspaniały dzień
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:45   #3366
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Betti
, a Ty co?
Miśku, kanapa fajna

Ja chcę już końca tego projektu - jeszcze dziś i jutro. Co chwilę odwołuję kosmetyczkę, fryzjera - bo nie mam czasu. Zarosłam już, gęba woła o pomstę do nieba
Zacznę się laszczyć od przyszłego tygodnia
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:58   #3367
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć



Piszesz o 7:54 takiego posta? Boże, to o której ty wstałaś.
Ja dziś mam @ i umieram, rzadko mi się zdarza, że tak boli, ale czasem jednak tak i niestety dziś ten wspaniały dzień
Wstałaś dokładnie o 5:50, budzik Tz mnie obudził

Współczuję, ja mam tak co miesiąc: (

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Betti
, a Ty co?
Miśku, kanapa fajna

Ja chcę już końca tego projektu - jeszcze dziś i jutro. Co chwilę odwołuję kosmetyczkę, fryzjera - bo nie mam czasu. Zarosłam już, gęba woła o pomstę do nieba
Zacznę się laszczyć od przyszłego tygodnia
Dziwne, mam dzisiaj mnóstwo energii rzadko mi się to zdarza: brzydal:

Do przyszłego tygodnia nie daleko, już środa ja też zaroslam, ale to akurat dobrze, długo czekałam żeby włosy związać



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2014-03-12 o 10:00
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 10:14   #3368
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Wstałaś dokładnie o 5:50, budzik Tz mnie obudził

Współczuję, ja mam tak co miesiąc: (



Dziwne, mam dzisiaj mnóstwo energii rzadko mi się to zdarza: brzydal:

Do przyszłego tygodnia nie daleko, już środa ja też zaroslam, ale to akurat dobrze, długo czekałam żeby włosy związać



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Energia to pewnie przez piękne słońce
kocham tę porę roku )

też zapuszczam włosy. do talii chcę ale one nie chcą.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:38   #3369
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wklejam kanapę, o któej myślałam.
Widziałam ją w sklepie, pasuje mi wymiarem, bo jest ogromna i zajmie mi cały koniec pokoju od ściany do ściany.
Jednak to kanapa z BRW, tania i nie wiem, jak jakościowo.
Jednak w podobnej kategorii cenowej nie znalazłam nic sensownego, jak mi się już coś spodobało, było ze dwa razy droższe. Zastanawiam się jeszcze, czy jest sens płacić dużo więcej, czy założyć, że kupuję na kilka lat i potem sobie kupię nową. Jak kupię coś drogiego, to wątpię, żebym potem zmieniała

http://meblujemy24.nazwa.pl/naroznik-isabel-p-783.html

Wzięłabym szarą na pewno, ale na 100% nie jestem jeszcze zdecydowana
Ogromna. Spoko jest. Ale chcesz tą eko skórę też?
Ja bym chyba poszła w jeden materiał na całości.


Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
A ja dalej utrzymuję, że Mania wcześniej była do Ciebie bardziej podobna Oczywiście na zdjęciach :P

Bardzo fajny film o przyjaźni, bohaterstwie, realizacja techniczna też wg mnie niezła. Na pewno nie jest to ekranizacja lektury szkolnej. Takie niekontrowersyjne połączenie wpółczesności z historią. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że zepchnęli na dalszy plan jednego z głównych bohaterów - w książce było trzech przyjaciół, a w filmie tak dwóch i pół Poza tym jestem pod wrażeniem, wzruszyłam się niesamowicie. Aktorzy też całkiem spoko, dali radę, wreszcie można zobaczyć na ekranie kogoś nowego, a nie ciągle te same gęby szczególnie Tomasz Ziętek, grający Rudego świetny Nie żałuję absolutnie, że na niego poszłam. Ale wiadomo ile osób tyle opinii


Fajne parki widziałam w P&B Ja mam na oku skórzaną kurtkę i chyba ją zakupię wreszcie

Cześć, ale piękna pogoda

Ja już od rana zdążyłam poćwiczyć, zrobić dwa prania z zimowymi kurtkami i ugotować zupę jeszcze tylko uprać koc, wywlec to wszystko na dwór i mogę iść do pracy może jeszcze pościel wyniosę
Ci "nowi" aktorzy to na pewno duży plus./ Bo ostatnio w Polskim kinie do zezygania ci sami.
Ja muszę iść na nowych "300"

Ja bym chciała parkę bo mi mentalnie odpowiada- ale jak przymierzam to każda nie taka jakbym chciała.
Ja marzę o skórze od 3 lat- ale tylko prawdziwa wchodzi w grę- a na taką mnie nie stać
Chyba przechodzę kolejny rok w eko skórce której szczerze nie znoszę Mam cholerny problem z kupowaniem torebek, butów i kurtek.

Jezuuu...0 tej porze to nawet moje dziecko nie zwleka mnie z łóżka.
Toż to zabójcza pora nocy



Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć



Piszesz o 7:54 takiego posta? Boże, to o której ty wstałaś.
Ja dziś mam @ i umieram, rzadko mi się zdarza, że tak boli, ale czasem jednak tak i niestety dziś ten wspaniały dzień
Współczuję ja mam tak co miesiąc.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 14:55   #3370
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ogromna. Spoko jest. Ale chcesz tą eko skórę też?
Ja bym chyba poszła w jeden materiał na całości.
Nie, żadnej ekoskóry nie chcę. W sklepie widziałam taką z dwóch rodzajów materiału, ale raczej też bym zrobiła całą monochromatyczną i szarą.
Ta kanapa faktycznie duża, sama już nie wiem. Z jednej strony fajnie i wygodnie móc się wyłożyć, nawet jak mamy skończyć tylko we dwójkę. Z drugiej strony może kupić mniejszą i coś tam wstawić obok wtedy?
Jeśli kupię tą dużą, wejdzie mi w koniec pokoju na szerokość prawie od ściany do ściany i optycznie chyba mi to zmieni proporcję pokoju na lepsze, bo jest dość długi i w prostokącie a będzie wyglądał bardziej na kwadrat wtedy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:46   #3371
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

piękna wiosna się zrobiła, wzięło mnie na większe porządki ale niestety znowu choróbska w domu

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nie, żadnej ekoskóry nie chcę. W sklepie widziałam taką z dwóch rodzajów materiału, ale raczej też bym zrobiła całą monochromatyczną i szarą.
Ta kanapa faktycznie duża, sama już nie wiem. Z jednej strony fajnie i wygodnie móc się wyłożyć, nawet jak mamy skończyć tylko we dwójkę. Z drugiej strony może kupić mniejszą i coś tam wstawić obok wtedy?
Jeśli kupię tą dużą, wejdzie mi w koniec pokoju na szerokość prawie od ściany do ściany i optycznie chyba mi to zmieni proporcję pokoju na lepsze, bo jest dość długi i w prostokącie a będzie wyglądał bardziej na kwadrat wtedy
misku na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Siedziałaś na niej?
Sprawdziłabym czy wygodnie będzie na niej siedzieć więcej niż 3 osobom (zakładam że gości też będziesz na niej sadzać ) biorąc pod uwagę, że przed kanapą postawisz pewnie jakiś stolik czy ławę. Sprawdziłabym też jak się czyści ten materiał, który zamierzasz wybrać (miałam kiedyś materiałową kanapę, co prawda inny materiał, ale po kilku latach nie wyglądała atrakcyjnie mimo, że dbałam o nią). Pewnie wszystkie pokrowce z góry zdejmowane do prania, ale po kilku praniach kolor może się już różnić od "dolnego" jeżeli wybierzesz całość z jednego materiału - tak już mam, że rozważam wszystko ) Jak dla mnie to zdecydowanie mebel tylko na kilka lat. Skoro nie jesteś do końca przekonana co chciałabyś docelowo to czemu nie. W praktyce sprawdzisz jaki układ najlepiej Wam odpowiada i za kilka lat możesz wymienić na coś porządnego.
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 07:58   #3372
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

piękna wiosna się zrobiła, wzięło mnie na większe porządki ale niestety znowu choróbska w domu



misku na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Siedziałaś na niej?
Sprawdziłabym czy wygodnie będzie na niej siedzieć więcej niż 3 osobom (zakładam że gości też będziesz na niej sadzać ) biorąc pod uwagę, że przed kanapą postawisz pewnie jakiś stolik czy ławę. Sprawdziłabym też jak się czyści ten materiał, który zamierzasz wybrać (miałam kiedyś materiałową kanapę, co prawda inny materiał, ale po kilku latach nie wyglądała atrakcyjnie mimo, że dbałam o nią). Pewnie wszystkie pokrowce z góry zdejmowane do prania, ale po kilku praniach kolor może się już różnić od "dolnego" jeżeli wybierzesz całość z jednego materiału - tak już mam, że rozważam wszystko ) Jak dla mnie to zdecydowanie mebel tylko na kilka lat. Skoro nie jesteś do końca przekonana co chciałabyś docelowo to czemu nie. W praktyce sprawdzisz jaki układ najlepiej Wam odpowiada i za kilka lat możesz wymienić na coś porządnego.
siedziałam na niej, jest dość głęboka, mi to akurat pasuje, ale osobom o niskim wzroście może być średnio. Ale w sumie kanapa ma być dla mnie.
Jeśli chodzi o materiał, nie wiem, czy jestem w stanie sprawdzić coś przed użytkowaniem, a zwłaszcza jeśli chodzi o kolor po praniu

Od ponieziałku biorę antybiotyk, nic mi się nie poprawiło. Kaszel w ogóle nie zelżał, ludzie w pracy pewnie mają mnie za gruźlika.

Ale z dobrych wieści mam to, że wczoraj w końcu uznali mi w PZU wszystkie moje roszczenia, łącznie z tym, że wmontują mi części oryginalne a nie jakieś dużo tańsze zamienniki. Także w końcu wywalczyłam, ale zaraz zacznę 3 tydzień jeździć zastępczym.

No i uznali mi gwarancję na blender - oddałam go ponad miesiąc temu, bo się zepsuł. Oczywiście wmawiali mi, że źle go używałam, wczoraj im wysmarowałam takie pismo, żeby im w pięty poszło i zadzwonili wieczorem, że mam przyjechać do sklepu i sobie wybrać co chcę za tą kasę albo wziąć nowy.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:08   #3373
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć


siedziałam na niej, jest dość głęboka, mi to akurat pasuje, ale osobom o niskim wzroście może być średnio. Ale w sumie kanapa ma być dla mnie.
Jeśli chodzi o materiał, nie wiem, czy jestem w stanie sprawdzić coś przed użytkowaniem, a zwłaszcza jeśli chodzi o kolor po praniu

Od ponieziałku biorę antybiotyk, nic mi się nie poprawiło. Kaszel w ogóle nie zelżał, ludzie w pracy pewnie mają mnie za gruźlika.

Ale z dobrych wieści mam to, że wczoraj w końcu uznali mi w PZU wszystkie moje roszczenia, łącznie z tym, że wmontują mi części oryginalne a nie jakieś dużo tańsze zamienniki. Także w końcu wywalczyłam, ale zaraz zacznę 3 tydzień jeździć zastępczym.

No i uznali mi gwarancję na blender - oddałam go ponad miesiąc temu, bo się zepsuł. Oczywiście wmawiali mi, że źle go używałam, wczoraj im wysmarowałam takie pismo, żeby im w pięty poszło i zadzwonili wieczorem, że mam przyjechać do sklepu i sobie wybrać co chcę za tą kasę albo wziąć nowy.
No to trochę dobrych wiadomości


Kanapa, mnie osobiście bardzo się podoba. Sama taką planuję, w sensie duży narożnik z dodatkiem. Z pewnoscią będzie się dobrze oglądało telewizję, będzie można się położyć bez rozkładania przynajmniej ja to tak widzę. Jak masz miejsce, to na pewno bym brała

Jak Cię pocieszy, to kaszle nawet mój pies. Prawdopodobnie zaraził się od TŻ-ta.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 19:09   #3374
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć


siedziałam na niej, jest dość głęboka, mi to akurat pasuje, ale osobom o niskim wzroście może być średnio. Ale w sumie kanapa ma być dla mnie.
Jeśli chodzi o materiał, nie wiem, czy jestem w stanie sprawdzić coś przed użytkowaniem, a zwłaszcza jeśli chodzi o kolor po praniu

Od ponieziałku biorę antybiotyk, nic mi się nie poprawiło. Kaszel w ogóle nie zelżał, ludzie w pracy pewnie mają mnie za gruźlika.

Ale z dobrych wieści mam to, że wczoraj w końcu uznali mi w PZU wszystkie moje roszczenia, łącznie z tym, że wmontują mi części oryginalne a nie jakieś dużo tańsze zamienniki. Także w końcu wywalczyłam, ale zaraz zacznę 3 tydzień jeździć zastępczym.

No i uznali mi gwarancję na blender - oddałam go ponad miesiąc temu, bo się zepsuł. Oczywiście wmawiali mi, że źle go używałam, wczoraj im wysmarowałam takie pismo, żeby im w pięty poszło i zadzwonili wieczorem, że mam przyjechać do sklepu i sobie wybrać co chcę za tą kasę albo wziąć nowy.
chodziło mi raczej o to czy to się zdejmuje i można np. prać w pralce, czy tylko czyścić jakimiś specjalnymi środkami

a poza tym dobre wiadomości z tym PZU i blenderem. szkoda tylko że się trzeba czasami naszarpać żeby wywalczyć swoje.


a ja mam coraz bardziej zatkany nos
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 13:52   #3375
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
chodziło mi raczej o to czy to się zdejmuje i można np. prać w pralce, czy tylko czyścić jakimiś specjalnymi środkami

a poza tym dobre wiadomości z tym PZU i blenderem. szkoda tylko że się trzeba czasami naszarpać żeby wywalczyć swoje.


a ja mam coraz bardziej zatkany nos
A ja kaszlę tak samo bez zmian, mimo że w niedzielę rano kończę brać antybiotyk. Nic mi nie pomógł, wczoraj miałam temperaturę, mam już zakwasy w mięśniach międzyżebrowych od tego kaszlu. W poniedziałek idę znowu do lekarza.

Dziś byli goście od dewelopera szukać wycieku. Najpierw skupili się na tym, żeby mi udowodnić, że cieknie z centralnego ogrzewania, co spowodowane jest złymi ustawieniami na piecu i przez to przegrzewa się woda i gdzieś coś pękło od zbyt dużej temperatury.
Sprawdzali, podłączali jakieś urządzenia i stwierdzili, że nic nie cieknie. Sprawdzili układ wodny i też nic nie znaleźli. Po czym podłączyli jeszcze raz jakieś urządzenie do rur od wody i nagle się okazało, że woda gdzieś leci. No i się zaczęło kucie. Mam aktualnie dziurę w podłodze na środku korytarza i to samo w łazience. Niby stwierdzili, że uszczelnienie połączenia rur między umywalką a wc mogło być nieszczelne, co poprawili, ale nie mają pewności i ja powinnam wezwać gościa, co kładł mi płytki, żeby poprawił uszczelnienia prysznica (żeby tylko nie wziąć na siebie odpowiedzialności). Wkurzyli mnie, zostawili dwie dziury i tyle. Mam nadzieję, że to faktycznie już ten styk rur i że nic innego nie wyjdzie, bo się wk...
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:45   #3376
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nie, żadnej ekoskóry nie chcę. W sklepie widziałam taką z dwóch rodzajów materiału, ale raczej też bym zrobiła całą monochromatyczną i szarą.
Ta kanapa faktycznie duża, sama już nie wiem. Z jednej strony fajnie i wygodnie móc się wyłożyć, nawet jak mamy skończyć tylko we dwójkę. Z drugiej strony może kupić mniejszą i coś tam wstawić obok wtedy?
Jeśli kupię tą dużą, wejdzie mi w koniec pokoju na szerokość prawie od ściany do ściany i optycznie chyba mi to zmieni proporcję pokoju na lepsze, bo jest dość długi i w prostokącie a będzie wyglądał bardziej na kwadrat wtedy
W jednym materiale na całości będzie OK.
Jeśli masz akurat miejsce na tak dużą kanapę to kup.
Co do jakości- niestety jak nie kupisz za 10 tysi- z jakiś wypasionych obić które nie wchłaniają wody itp to kanapa jest na 4 lata maks.
Moja za 3 tysie już jest spisana na straty- no ale moje dziecko nam pomogło w wykończeniu jej- nawet lakier do paznokci na nią wylała.

Mój brat kupił klera niby jakąś hiper super- i tez po 5 latach wylądowała na śmietniku.
A najfatalniej wygląda narożnik ze skory u moich znajomych- z klera też. Normalnie po 3 latach skóra zaczęła się przecierać. DRAMAT.

Mi osobiście podobają się jednak mniejsze narożniki + fotel + podnóżek

Zakochana jestem na maksa w serii z ikeii- będę miała na 100 % - kiedyś- w nowym mieskzaniu- czarną wersję.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09901915/



Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć


siedziałam na niej, jest dość głęboka, mi to akurat pasuje, ale osobom o niskim wzroście może być średnio. Ale w sumie kanapa ma być dla mnie.
Jeśli chodzi o materiał, nie wiem, czy jestem w stanie sprawdzić coś przed użytkowaniem, a zwłaszcza jeśli chodzi o kolor po praniu

Od ponieziałku biorę antybiotyk, nic mi się nie poprawiło. Kaszel w ogóle nie zelżał, ludzie w pracy pewnie mają mnie za gruźlika.

Ale z dobrych wieści mam to, że wczoraj w końcu uznali mi w PZU wszystkie moje roszczenia, łącznie z tym, że wmontują mi części oryginalne a nie jakieś dużo tańsze zamienniki. Także w końcu wywalczyłam, ale zaraz zacznę 3 tydzień jeździć zastępczym.

No i uznali mi gwarancję na blender - oddałam go ponad miesiąc temu, bo się zepsuł. Oczywiście wmawiali mi, że źle go używałam, wczoraj im wysmarowałam takie pismo, żeby im w pięty poszło i zadzwonili wieczorem, że mam przyjechać do sklepu i sobie wybrać co chcę za tą kasę albo wziąć nowy.
Głębokie kanapy są super- nawet dla mnie a jestem kurduplowata

No to dużo wywalczyłaś GRATULOWAĆ

Ja kaszlę już 4 tydzień
A niby osłuchowo zdrowa jestem
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość

a ja mam coraz bardziej zatkany nos
Współczuję.
Moje dziecko też ma znowu katar i mąż też.

Nie wiem czy to nie jest czasem alergia
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:13   #3377
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

wczoraj było pięknie, a dziś wieje i leje


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
W jednym materiale na całości będzie OK.
Jeśli masz akurat miejsce na tak dużą kanapę to kup.
Co do jakości- niestety jak nie kupisz za 10 tysi- z jakiś wypasionych obić które nie wchłaniają wody itp to kanapa jest na 4 lata maks.
Moja za 3 tysie już jest spisana na straty- no ale moje dziecko nam pomogło w wykończeniu jej- nawet lakier do paznokci na nią wylała.

Mój brat kupił klera niby jakąś hiper super- i tez po 5 latach wylądowała na śmietniku.
A najfatalniej wygląda narożnik ze skory u moich znajomych- z klera też. Normalnie po 3 latach skóra zaczęła się przecierać. DRAMAT.


Mi osobiście podobają się jednak mniejsze narożniki + fotel + podnóżek

Zakochana jestem na maksa w serii z ikeii- będę miała na 100 % - kiedyś- w nowym mieskzaniu- czarną wersję.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09901915/




Głębokie kanapy są super- nawet dla mnie a jestem kurduplowata

No to dużo wywalczyłaś GRATULOWAĆ

Ja kaszlę już 4 tydzień
A niby osłuchowo zdrowa jestem

Współczuję.
Moje dziecko też ma znowu katar i mąż też.

Nie wiem czy to nie jest czasem alergia
u teściowej kanapa klera jest od ponad 15 lat i jest super. Może jak u większości firm pogorszyło się u nich z jakością ?? A inna sprawa, że często daną kanapę można kupić w obiciu z różnych gatunków skóry. Są cieńsze i grubsze, a tym samym kanapy tańsze i droższe, stąd może tak szybko się przetarły.
Ja "tkaninowym" kanapom już dziękuję, więcej się nie zdecyduję. To trzeba chuchać i dmuchać, żeby po kilku latach nadal dobrze wyglądała, a przy dzieciach to nie ma najmniejszych szans
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 07:40   #3378
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

wczoraj było pięknie, a dziś wieje i leje


u teściowej kanapa klera jest od ponad 15 lat i jest super. Może jak u większości firm pogorszyło się u nich z jakością ?? A inna sprawa, że często daną kanapę można kupić w obiciu z różnych gatunków skóry. Są cieńsze i grubsze, a tym samym kanapy tańsze i droższe, stąd może tak szybko się przetarły.
Ja "tkaninowym" kanapom już dziękuję, więcej się nie zdecyduję. To trzeba chuchać i dmuchać, żeby po kilku latach nadal dobrze wyglądała, a przy dzieciach to nie ma najmniejszych szans
moim zdaniem to loteria, jak się trafi z jakością, niezależnie od firmy. Mam przykład w domu - moi rodzice kupili kanapę za sporo kasy z prawdziwej skóry i nie minęły dwa lata, skóra zaczęła złazić płatami, sprawa skończyła się w sądzie, bo reklamacji firma nie uznała. Niestety mama przegrała sprawę.

Byłam w sobotę u lekarza na dyżurze, bo mi się pogorszyło. Płuca mam czyste, kaszel dalej taki, że mam zakwasy w mięśniach międzyżebrowych. Dostałam nowy antybiotyk, mam nadzieję, że teraz mi się polepszy, bo jestem tym już strasznie zmęczona. Poza tym przespałam cały weekend.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:27   #3379
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej!
zdrówka dla chorowitych ! pogoda niestety sprzyja chorobom :/

Miśku - kanapa super, bardzo mi się podoba ale ja lubię szare i duże narożniki
miałam Ci kiedys napisać jak efekty po yellow - buzia gładziutka idealnie, większość przebarwień, blizn po-ciążowych zniknęło, zmarszczki mimiczne prawie niewidoczne. Zabieg oceniam bardzo na plus. kolejna powtórka dopiero w październiku bo teraz już za duze słońce.

Haniu , Asiuk - Wasze dziewczyny są bardzo podobne do Was. W przypadku Hani to ja bardziej widzę Hanie niż jej męża. A Ewcia panna jak z obrazka

Asiuk gratuluję zakończenia projektu no i teraz udanego wyjazdu do spa

Betti - jak sztuka ? bo nie wiem czy nie zauważyłam czy nie pisałaś o upiorze ?

Xzora - w Lublinie w listopadzie będzie klub mężusiów. Nie wiem jak z biletami bo to jakiś matrix to co się dzieje. dostałam maila że jest nowy spektakl , weszłam na stronę i już tylko kilkadziesiąt było, większość pojedynczych . Ale znalazłam jeszcze jedno fajne miejsce Scena prapremier invitro.

czy któraś z Was używała kremu do znieczulenia miejscowego EMLA ?
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 08:34   #3380
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Dziś w robocie na luzie - w końcu!

Haniu, brat TŻ ma taką kanapę z Ikei, w wersji grafitowej - jest bardzo fajna

Zdrówka dla chorujących!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:55   #3381
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej.

Misku, jak kanapa wygodna to bierz. Ja zaluje, ze nasza nie ma glebszego siedziska, przez co nie mozna sie wylozyc przed TV.

Asiuk, Ewa jest sliczna. Mala kopia Ciebie

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała parkę bo mi mentalnie odpowiada- ale jak przymierzam to każda nie taka jakbym chciała.
Ja marzę o skórze od 3 lat- ale tylko prawdziwa wchodzi w grę- a na taką mnie nie stać
Chyba przechodzę kolejny rok w eko skórce której szczerze nie znoszę Mam cholerny problem z kupowaniem torebek, butów i kurtek.
Jeszcze nie spotkalam parki idealnej chociaz nie, kiedys widzialam dziewczyne w takiej <3

Wlasnie o kurtce ze skory-skory mysle. Zakochalam sie w jednej z Mango.


Ja mam taki problem z kupowaniem spodni. Aktualnie mam dwie pary na stanie


Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Hej!
zdrówka dla chorowitych ! pogoda niestety sprzyja chorobom :/

miałam Ci kiedys napisać jak efekty po yellow - buzia gładziutka idealnie, większość przebarwień, blizn po-ciążowych zniknęło, zmarszczki mimiczne prawie niewidoczne. Zabieg oceniam bardzo na plus. kolejna powtórka dopiero w październiku bo teraz już za duze słońce.

Betti - jak sztuka ? bo nie wiem czy nie zauważyłam czy nie pisałaś o upiorze ?
U nas wieje jak w kieleckim

Ten yellow peel trzeba powtarzac przez jakis czas? Ile placilas za to?
Moja kosmetyczka polecala mi zabieg ktory zwie sie whitening, trzeba go powtorzyc co miesiac, poltora cztery razy.

Sztuka fajna, lekka i humorystyczna. Lubie w ogole sztuki Teatru Kwadrat.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:53   #3382
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hej.

Misku, jak kanapa wygodna to bierz. Ja zaluje, ze nasza nie ma glebszego siedziska, przez co nie mozna sie wylozyc przed TV.

Asiuk, Ewa jest sliczna. Mala kopia Ciebie



Jeszcze nie spotkalam parki idealnej chociaz nie, kiedys widzialam dziewczyne w takiej <3

Wlasnie o kurtce ze skory-skory mysle. Zakochalam sie w jednej z Mango.


Ja mam taki problem z kupowaniem spodni. Aktualnie mam dwie pary na stanie




U nas wieje jak w kieleckim

Ten yellow peel trzeba powtarzac przez jakis czas? Ile placilas za to?
Moja kosmetyczka polecala mi zabieg ktory zwie sie whitening, trzeba go powtorzyc co miesiac, poltora cztery razy.

Sztuka fajna, lekka i humorystyczna. Lubie w ogole sztuki Teatru Kwadrat.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to dobrze ze kupiłam bilety idziemy w czerwcu
yellow peel można powtórzyć ale tak za kilka miesiecy. moja dermatolog bo ja u niej robię mocne kwasy zaleca w sezonie zrobienie ok 2-3 zabiegów. Za yellow płacę 300 zł. z tych delikatnych kwasów do powtarzania robię sobie sama migdałowy i do oczyszczenia, odświeżenia czy nawilżenia dla mnie jest idealny.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:57   #3383
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
to dobrze ze kupiłam bilety idziemy w czerwcu
yellow peel można powtórzyć ale tak za kilka miesiecy. moja dermatolog bo ja u niej robię mocne kwasy zaleca w sezonie zrobienie ok 2-3 zabiegów. Za yellow płacę 300 zł. z tych delikatnych kwasów do powtarzania robię sobie sama migdałowy i do oczyszczenia, odświeżenia czy nawilżenia dla mnie jest idealny.
U mnie migdalowy nie dziala w ogole sama robie glikolowy zazwyczaj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 10:31   #3384
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

a gdzie kupujesz glikolowy ? ja się zastanawiam czy nie zrobić toniku z glikolowym.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:52   #3385
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

miśkowa, mi się kanapa bardzo podoba. Też bym taką chciała. Ten modułowy wypoczynek, który wkleiła hania też fajny. Zdrowia!

Ja nie wiem kiedy my się wprowadzimy do domu - okazało się, że gazownia ma czas na doprowadzenie gazu do maja 2015

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Xzora - w Lublinie w listopadzie będzie klub mężusiów. Nie wiem jak z biletami bo to jakiś matrix to co się dzieje. dostałam maila że jest nowy spektakl , weszłam na stronę i już tylko kilkadziesiąt było, większość pojedynczych . Ale znalazłam jeszcze jedno fajne miejsce Scena prapremier invitro.
czy któraś z Was używała kremu do znieczulenia miejscowego EMLA ?
dzięki za cynk. To aż z takim wyprzedzeniem trzeba kupować - w marcu na listopad?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja mam taki problem z kupowaniem spodni. Aktualnie mam dwie pary na stanie
u, kiepsko. Ja sobie ostatnio super spodnie kupiłam w Kielcach w TKMaxxie za jakieś 90zł.
Za to inne (ledwo po pierwszym praniu) sobie rozwaliłam podkładem W praniu podkład się nie puścił, więc zaczęłam trzeć vanishem i starłam kolor. Próbowałam wyrównać z drugiej strony, chcąc uzyskać efekt cieniowania, ale zbytnio mi nie wyszło.

asiuk, pamiętam, że kiedyś kupowałaś soki warzywne. Pamiętasz jakie połączenia warzyw były smaczne?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:10   #3386
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Zostałam dziś w domu, jutro też mam taki plan. Mam nadzieję, że jak ze dwa dni poleżę, to dojdę do siebie.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ja nie wiem kiedy my się wprowadzimy do domu - okazało się, że gazownia ma czas na doprowadzenie gazu do maja 2015
a po co ci gaz? chcecie ogrzewanie gazowe?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 13:42   #3387
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

Ja nie wiem kiedy my się wprowadzimy do domu - okazało się, że gazownia ma czas na doprowadzenie gazu do maja 2015

u, kiepsko. Ja sobie ostatnio super spodnie kupiłam w Kielcach w TKMaxxie za jakieś 90zł.
Za to inne (ledwo po pierwszym praniu) sobie rozwaliłam podkładem W praniu podkład się nie puścił, więc zaczęłam trzeć vanishem i starłam kolor. Próbowałam wyrównać z drugiej strony, chcąc uzyskać efekt cieniowania, ale zbytnio mi nie wyszło.

asiuk, pamiętam, że kiedyś kupowałaś soki warzywne. Pamiętasz jakie połączenia warzyw były smaczne?
To olejcie gaz

To jest dramat jak podkład może ubrudzić ciucha- ja tak zniszczyłam już ze 3 koszulki.
Swoją drogą- kurde, a my się tym syfem brudzącym po twarzy maziamy

W TK można fajne gacie wyhaczyć. Ja ostatnio kupiłam czerwone i granatowe rurki - 2 pary za całe 79 zł

I mąż mi kupił malutką zamszową torebeczkę- piękną- w końcu mam porządną torebkę ze skóry. Ta już tania nie była 160 zł- no ale cena wyjściowa 790 zł

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Zostałam dziś w domu, jutro też mam taki plan. Mam nadzieję, że jak ze dwa dni poleżę, to dojdę do siebie.
oby!

Ja w końcu nie dycham- no ale leczyłam się 5 tygodni.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:06   #3388
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hey
A ja sie pochwale ze po niespelna 2 tyg w przedszkolu dziecka nie poznaje, mlody zrobil sie bardziej otwarty i kontaktowy. Nie widze go pare h i znow wydoroslal w moich oczach. Nie wyobrazam juz sobie ze mialby nie chodzic
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:16   #3389
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Xzora, na pewno piłam połączenie jabłka, marchewki i:
- selera
- pietruszki
- buraka

Wszystkie smaczne, ale nie typowo warzywne.
Wczoraj piłam owocowy - pomarańcza, jabłko, kiwi. Przepyszny!

Sanetko
, super, że małemu się podoba. A jaki był wcześniej w stosunku do obcych dzieci i dorosłych? Moja teściowa nawet (!) zauważyła, że Ewa jest dziwaczna w kontaktach społecznych, boi się ludzi.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 08:47   #3390
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Hey
A ja sie pochwale ze po niespelna 2 tyg w przedszkolu dziecka nie poznaje, mlody zrobil sie bardziej otwarty i kontaktowy. Nie widze go pare h i znow wydoroslal w moich oczach. Nie wyobrazam juz sobie ze mialby nie chodzic
Super!. Nie jesteś pierwszą matką która mówi że przedszkole wyszło dziecku na dobre

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Sanetko
, super, że małemu się podoba. A jaki był wcześniej w stosunku do obcych dzieci i dorosłych? Moja teściowa nawet (!) zauważyła, że Ewa jest dziwaczna w kontaktach społecznych, boi się ludzi.
A zawsze była taka?
Moje dziecko do 2 roku życia zaczepiało ludzi na ulicy, z wszystkimi się witała, jak ktoś do nas przychodził z zaciekawieniem biegła zobaczyć kto to. Niczego się nie bała. Gdy wtem....chowa się za moje nogi nawet widząc ukochanego wujka, na placu zabaw ją zamurowuje, boi się wszystkiego- każdego puknięcia- stuknięcia, pralki, miksera, odkurzacza. Masakra. A myślałam że już nas to nie dopadnie.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.