Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 13:27   #2881
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Mona_ja chyba pojechała na wakacje z tego co pamiętam
kurcze muszę ją poprosić o namiary na tego DJ z protektora
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:32   #2882
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no ja tez już nie wiem ja chce tego co ma krótka sierść to chyba ten z reklamy mój TZ sie na tym zna może poproszę żeby na slub mi kupił

moja przyjaciółka ostatnio pytała co chce na slub? i dałą propozycję, że opłaci nam fotografa oczywiście zbeształam ją za taki pomysł to za drogo może powiem jej, że może złozyc się z drugą przyjaciółką i moga mi kupić labradora
A Ty cwana bestio!
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:34   #2883
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
A Ty cwana bestio!
no co ja nie potrzebuję rodowodu więc nawet za 600zł mozna kupić takiego psiunia
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:50   #2884
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Sprytnie to obmyśliłaś Tak trzymaj
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 13:51   #2885
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Sprytnie to obmyśliłaś Tak trzymaj
chytry plan
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 15:47   #2886
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

kurcze człowiek tylko sobie pojedzie na tydzien na wakacje i ma ponad 40 stron do przeczytania..... nie dam rady nie ma szans
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:09   #2887
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
kurcze człowiek tylko sobie pojedzie na tydzien na wakacje i ma ponad 40 stron do przeczytania..... nie dam rady nie ma szans
witaj jak bylo widzialam fotki na nk napewno bylo cudownie

a ja chce nowofunlanda (wodołaz) koniecznie czarnego sa przecudne
niuf1.JPG

niuf2.JPG

nuf3.JPG
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 16:10   #2888
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
kurcze człowiek tylko sobie pojedzie na tydzien na wakacje i ma ponad 40 stron do przeczytania..... nie dam rady nie ma szans
ja już nawet nie próbuje nadrabiac i nadganiać, bo mija się to ze wszystkim po prostu dołacz do obecnego tematu ja tak robie...
Martucha piekny ten piesek ale wielki!!!! dobry do pilowania domu
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:21   #2889
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

[quote=martucha84;8454470]
a ja chce nowofunlanda (wodołaz) koniecznie czarnego sa przecudne

A ja mam już obiecanego sznaucera miniaturkę
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 16:25   #2890
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

ja też bym chciała żebyśmy u siebie w domu mieli psiaka, ale w grę będzie wchodził tylko jakiś mały, bo w mieszkaniu nie będzie dużo miejsca, teraz mam psa i nie wyobrażam już sobie domu bez zwierzaka
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:05   #2891
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kajao18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie było mnie tu kilka dni i tyle napisałyście, że nie nadążę tego czytać. Kutro wracam do domu, więc wszystko przeczytam! Dziurkacz kupiłam u siebie w mieście w sklepie papierniczym za 12zł. Możesz też kupić w internecie takie dziurkacze. Własnoręcznie robione zaproszenia są oryginalne i takie "Twoje", wiesz, że nikt inny takich nie będzie miał! Wiem jakie są ceny kupna zaproszeń, jest tragedia! Ostro przesadzają!
Dzięki, będę szukać takich dziurkaczy i jak już coś wymodze, to Wam pokaże już wiem w jakim stylu będą. Złoto, bordo i biel życzcie mi powodzenia
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 17:34   #2892
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Eech, już mówiłam TŻtowi kilka razy, dziś znów mu powiedziałam, ze to trochę nieuczciwe, że jego rodzice się nie dorzucają tylko tak naprawdę on sam... niby raz jego rodzice sami coś mówili, że oddadzą mu te zaliczki i w ogóle zapłacą, ale jakoś tego nie robią. Dziś TŻ powiedział, że jego ojciec da mu kasę, więc już nic nie mówię, zobaczymy jak wyjdzie. W sumie nawet nie chodzi o to, że jego rodzice się nie dorzucają, ale o to, że umawiali się z moimi a robia co innego. Gdyby powiedzieli od poczatku to ok. No a do tego ten mój honorzasty TŻ, który nie chce ich prosić o nic tylko wszystko sam i sam...
Ale jest jeden plus- TŻ zgodził się, żebysmy na pierwszy taniec mieli tą maszynę do robienia baniek mydlanych wiem że to straszny kicz i lata 80te, ale mi się podoba, będziemy tańczyli wśród baniek mydlanych jak w krainie czarów TŻ troszkę chichotał, ale stwierdził, że czemu nie, skoro to nie jest jakaś wielka kasa!
Jupiku, masz rację Gratuluję przekonania TŻa co do baniek mydlanych bajecznie będzię

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
dzien dobry Kochane

heh ja juz lepiej sie czuje juz zaczyna mi schodzic to cos z gardełka, juz prawie nie boli Oczywiscie leki biore nadal, ale jutro juz do pracy ide i ogólnie wracam do życia

Wczoraj TŻ powiedział, że rozmawiał z rodzicami i żebysmy już od stycznia zamieszkali w tym mieszkaniu, co jego rodzice nam kupili .... Ze wyremontujemy do ślubu i juz wtedy będziemy sobie spokojnie zyc tam
No i tak od wczoraj ciągle myślę o tym... Tak się cieszę, ale z drugiej strony mam też trochę obawę jak to bedzie.... Czy nam pieniędzy straczy...czy my sie nie pozabijamy.. Heh...

A w ogóle to miłej niedzielki Wam życzę i przede wszystkim słonecznej bo u mnie sie niestety chyba na to nie zapowiada....
MisQa, dobrze, że juz z Twoim zdrowiem coraz lepiej A jak Ci zazdroszczę, że będziesz mogła za niedługo zamieszkać z TŻcikiem

Kasia87, Kitosa, Madzia, więc Wy też Simsomaniaczki Uwielbiam dwójkę. A na trójke czekam z utęsknieniem! W końcu wiosna 2009 to juz niedługo

Kasiu, Madziu, MisQa, pragnę uciąć spekulacje- labrador i golden to dwie inne rasy. Ja mam biszkoptowego goldena Najsłodsza mordka na świecie. Jest trochę szalony- strasznie się cieszy, jak przychodzą goście. Śmiejemy się, że nawet złodzieja zalizałby na śmierć
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:46   #2893
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Kasia87, Kitosa, Madzia, więc Wy też Simsomaniaczki Uwielbiam dwójkę. A na trójke czekam z utęsknieniem! W końcu wiosna 2009 to juz niedługo
no ja też się nie moge doczekać
Kasiu, Madziu, MisQa, pragnę uciąć spekulacje- labrador i golden to dwie inne rasy. Ja mam biszkoptowego goldena Najsłodsza mordka na świecie. Jest trochę szalony- strasznie się cieszy, jak przychodzą goście. Śmiejemy się, że nawet złodzieja zalizałby na śmierć
ok to już iwem czyli ten z krótka sierścią to labrador?
mój sąsiad ma właśnie biszkopta i mówi, że jak przyjdzie złodziej to wyniesie wszystko razem z psem
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:50   #2894
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Tak, labradory maja krótsza sierść

Więc biszkopciki chyba wszystkie takie same W każdym razie i goldeny i labradory to bardzo przyjazne rasy i nadają się do pracy z dziećmi.
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:51   #2895
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Tak, labradory maja krótsza sierść

Więc biszkopciiki chyba wszystkie takie same W każdym razie i goldeny i labradory to bardzo przyjazne rasy i nadają się do pracy z dziećmi.
no tez słyszałam, że sa idealne dla dzieciaków
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:52   #2896
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Rybulka no goldeny są przesłodkie. Ten siostry TŻ tak sie na mnie rzucił, że chyba upadłam na ziemię i doznałam szoku, bo nie pamiętam tego momentu ani tego jak dotarłam do domu z TŻ Teraz to jest śmieszne, ale TŻ w ogóle nie było wtedy do śmiechu. Ponoć nie wiedziałam jaki wtedy był dzień, jak się TŻ spytał
Dziewczyny! Chcemy mieć takie zaproszenia na slub: http://www.cartalia.com.pl/slubne/pr...kid=22&pid=171 ale zastanawiam się, czy gdzies nie znajdę ich taniej? Wiecie może?
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:55   #2897
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Kitosa, wow, to miałas bardzo bliskie spotkanie z goldenem
Pierwszy raz widzę takie zaproszenie... Całe zaproszenie to tylko ta jedna strona? Tam jest napisane, że cena nie zawiera nadruku...

EDIT:
Wracając do goldenów, to z doświadczenia Wam powiem, że to bardzo spokojne i cierpliwe psy. Pewnie dlatego nadaja się do pracy z dziećmi. Moja najmłodsza siostra tak tarmosi naszego, a ten jest niewzruszony. Można z nim robić wszystko i nie zdenerwuje się... A jak sie o coś upomina, to...chrząka
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:33   #2898
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Wracając do goldenów, to z doświadczenia Wam powiem, że to bardzo spokojne i cierpliwe psy. Pewnie dlatego nadaja się do pracy z dziećmi. Moja najmłodsza siostra tak tarmosi naszego, a ten jest niewzruszony. Można z nim robić wszystko i nie zdenerwuje się... A jak sie o coś upomina, to...chrząka
ja juz chcę mieć pieska moje kochane dziecko te psiaki sa słodkie a Wy mnie nakręcacie jeszcze bardziej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 18:49   #2899
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Kitosa, wow, to miałas bardzo bliskie spotkanie z goldenem
Pierwszy raz widzę takie zaproszenie... Całe zaproszenie to tylko ta jedna strona? Tam jest napisane, że cena nie zawiera nadruku...
No właśnie i jak zebrać to do kupy to sie nazbiera trochę zł. A podobają nam się. Postanowiliśmy zamówić na razie próbkę. No, a spotkanie faktycznie bliskie, aż do utraty swiadomości

Cytat:
EDIT:
Wracając do goldenów, to z doświadczenia Wam powiem, że to bardzo spokojne i cierpliwe psy. Pewnie dlatego nadaja się do pracy z dziećmi. Moja najmłodsza siostra tak tarmosi naszego, a ten jest niewzruszony. Można z nim robić wszystko i nie zdenerwuje się... A jak sie o coś upomina, to...chrząka
Pamiętam, że siostry jak cos chciał to tak błagalnie patrzył i przebierał nogami, głosu zero Goldeny są idealne dla dzieci, również tych opóżnionych w rozwoju, bo przy nich lepiej sie rozwijają. I to jest niezwykłe.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 19:06   #2900
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
ja już nawet nie próbuje nadrabiac i nadganiać, bo mija się to ze wszystkim po prostu dołacz do obecnego tematu ja tak robie...
Martucha piekny ten piesek ale wielki!!!! dobry do pilowania domu
tak ja go chce jak bedziemy mieli upragniony domek, jesli mieskzanie to niestety nie bo wiem ze sie bedzie meczyl... on jest ratownikiem wodnym wiec tym bardziej potrzebuje miejsca do wybiegania i wyplywania

annfas... to tak jak my...
Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Dzięki, będę szukać takich dziurkaczy i jak już coś wymodze, to Wam pokaże już wiem w jakim stylu będą. Złoto, bordo i biel życzcie mi powodzenia
powodzenia

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Rybulka no goldeny są przesłodkie. Ten siostry TŻ tak sie na mnie rzucił, że chyba upadłam na ziemię i doznałam szoku, bo nie pamiętam tego momentu ani tego jak dotarłam do domu z TŻ Teraz to jest śmieszne, ale TŻ w ogóle nie było wtedy do śmiechu. Ponoć nie wiedziałam jaki wtedy był dzień, jak się TŻ spytał
Dziewczyny! Chcemy mieć takie zaproszenia na slub: http://www.cartalia.com.pl/slubne/pr...kid=22&pid=171 ale zastanawiam się, czy gdzies nie znajdę ich taniej? Wiecie może?
wyjdzie troszke drogo.. a nielepiej kupic papier wizytowkowy i zamemu zrobic takie i wydrukowac? albo nawet na zwyklym papierze tylko kolorowym i zawinac.. pokabinuj jak by wygladalo..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:08   #2901
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

dziewczyny ja przez was non stop mysle o tym moim biszkoptowym goldenku normlanie zaraz was bacikiem zleje tu
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:17   #2902
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

a ja chce nowofunlanda (wodołaz) koniecznie czarnego sa przecudne
martusia, te psy wymagają dłuuuugich spacerów, najlepiej nad wodę uwielbiają ja przecież.
I do tego starsznie śmierdzą. Znam dwa takie psy i okropne niedźwiedzie z nich smierdzące.
My nie raz rozmawiamy o psie, ale jak sobie pomyślę jaki to obowiązek, wychodzenie itp. wyjazdy a raczej znalezienie opieki na wyjazd. Do tego przywiązanie nasze do niego i płacz jak będzie od nas odchodził. Raczej nie chce tego znowu przeżywać.
A jak już kieeedyś weźmiemy sobie psa, to tylko ze schroniska. Takimi oczami takie psiaki patrzą że można by wziąść wszytskie
http://www.wetserwis.com.pl/schronis...s.php?album=18
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:20   #2903
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Witajcie Kobietki
Właśnie wróciłam... szkoda, że tak krótko Tak dziwnie było mi się rozstawać z tż. Pocieszamy się jedynie tym, że to już ostatni raz kiedy musimy się rozstać po wyjeździe, bo kolejna podróż jaką odbędziemy to będzie podróż poślubna.

Wyjazd udał nam się cudownie. Mieliśmy na początku małe przeboje związane z naszą kwaterą. Baba po prostu zrobiła nas w ciula i jeszcze nie chciała oddać całej zaliczki. Myślałam, że ją po prostu
Uwierzcie, że miałam ochotę już wracać do domu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nerwów było bardzo dużo.
Ogólnie odpoczywaliśmy bardzo aktywnie, wczoraj już myślałam, że nogi mi odpadną. Ale warto było się tak nałazić dla takich widoków.
Jak tylko tż zgra mi zdjęcia, to postaram się coś wkleić.

Anuulaa wyglądałaś ślicznie
Martucha bardzo ładna sukienka i do twarzy Ci w niej.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:28   #2904
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
a ja chce nowofunlanda (wodołaz) koniecznie czarnego sa przecudne
martusia, te psy wymagają dłuuuugich spacerów, najlepiej nad wodę uwielbiają ja przecież.
I do tego starsznie śmierdzą. Znam dwa takie psy i okropne niedźwiedzie z nich smierdzące.
My nie raz rozmawiamy o psie, ale jak sobie pomyślę jaki to obowiązek, wychodzenie itp. wyjazdy a raczej znalezienie opieki na wyjazd. Do tego przywiązanie nasze do niego i płacz jak będzie od nas odchodził. Raczej nie chce tego znowu przeżywać.
A jak już kieeedyś weźmiemy sobie psa, to tylko ze schroniska. Takimi oczami takie psiaki patrzą że można by wziąść wszytskie
http://www.wetserwis.com.pl/schronis...s.php?album=18
wiem wiem ake co zrobic jak sie zakochalam


Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Właśnie wróciłam... szkoda, że tak krótko Tak dziwnie było mi się rozstawać z tż. Pocieszamy się jedynie tym, że to już ostatni raz kiedy musimy się rozstać po wyjeździe, bo kolejna podróż jaką odbędziemy to będzie podróż poślubna.

Wyjazd udał nam się cudownie. Mieliśmy na początku małe przeboje związane z naszą kwaterą. Baba po prostu zrobiła nas w ciula i jeszcze nie chciała oddać całej zaliczki. Myślałam, że ją po prostu
Uwierzcie, że miałam ochotę już wracać do domu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nerwów było bardzo dużo.
Ogólnie odpoczywaliśmy bardzo aktywnie, wczoraj już myślałam, że nogi mi odpadną. Ale warto było się tak nałazić dla takich widoków.
Jak tylko tż zgra mi zdjęcia, to postaram się coś wkleić.

Anuulaa wyglądałaś ślicznie
Martucha bardzo ładna sukienka i do twarzy Ci w niej.
mimo tych przebojow napewno bylo warto
czekamy na fotki
dziekuje za komplement


kitosa przeczytalam na innym watku ze chces zmiec rycerzy na slubie.. tak? opowiadaj jak to ma wygladac i wogole bo pierwszy raz sie z takim czyms spotykam i mnie zaintrygowalas
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 19:57   #2905
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

wyjdzie troszke drogo.. a nielepiej kupic papier wizytowkowy i zamemu zrobic takie i wydrukowac? albo nawet na zwyklym papierze tylko kolorowym i zawinac.. pokabinuj jak by wygladalo..
Też rozważamy taką możliwość..dzięki za podpowiedż, bo faktycznie drogo to wyjdzie

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja przez was non stop mysle o tym moim biszkoptowym goldenku normlanie zaraz was bacikiem zleje tu
Więc na temat tych słodziaków zamilknę natychmiast

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Właśnie wróciłam... szkoda, że tak krótko Tak dziwnie było mi się rozstawać z tż. Pocieszamy się jedynie tym, że to już ostatni raz kiedy musimy się rozstać po wyjeździe, bo kolejna podróż jaką odbędziemy to będzie podróż poślubna.

Wyjazd udał nam się cudownie. Mieliśmy na początku małe przeboje związane z naszą kwaterą. Baba po prostu zrobiła nas w ciula i jeszcze nie chciała oddać całej zaliczki. Myślałam, że ją po prostu
Uwierzcie, że miałam ochotę już wracać do domu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nerwów było bardzo dużo.
Ogólnie odpoczywaliśmy bardzo aktywnie, wczoraj już myślałam, że nogi mi odpadną. Ale warto było się tak nałazić dla takich widoków.
Jak tylko tż zgra mi zdjęcia, to postaram się coś wkleić.

Anuulaa wyglądałaś ślicznie
Martucha bardzo ładna sukienka i do twarzy Ci w niej.
Aktywny odpoczynek..Coś o tym wiem. Budziłam się z zakwasami, a tu jeszcze Śnieżka do zdobycia Ale co tam, dam radę! Czekamy na zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

kitosa przeczytalam na innym watku ze chces zmiec rycerzy na slubie.. tak? opowiadaj jak to ma wygladac i wogole bo pierwszy raz sie z takim czyms spotykam i mnie zaintrygowalas
No tak, chcemy mieć rycerzy Marzy nam się wesele w stylu średniowiecznym. Więc zamawiamy salę na Zamku Krzyżackim, TŻ ma znajomego z Bractwa Rycerskiego i ma z nim porozmawiać, aby było ich dwóch. Planujemy zrobić to w ten sposób: wjezdzamy autem po kościele na Zamek, rycerze zagradzają nam bramę mieczami lub toporami potem ok 22:00 porywają mnie a po 24 odpalają armaty i huk na całe miasto Zobaczymy ile z tego wszystkiego pójdzie zgodnie z planem
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:34   #2906
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Hej.

spotkanie sie udalo. Teraz tylko spotkac sie z ojcem TZ (nota bene, wkurzyl mnie dzis, gdy dowiedzialam sie, ze ojciec TZ pojechal na tydzien na wczasy; pojechal autem kochanki... a mesiek stal bezczynnie na podworku... czlowiek nie slowny po prostu powoli zaczynam czuc do niego antypatie...). Wczoraj nawet tatus wypil w przyszlym zieciem flache. A ze przez to TZ nie mial jak wrocic do domu (nie bedzie prowadzil po alkoholu), to nocowal u mnie. Fajnie bylo.

No i chyba nie bedziemy sie budowac a zamieszkamy w domu z tesciowka... TZ boi sie, bo tam, gdzie mielismy sie pobudowac wiosna podtapia. Teraz to lagodnie, bo nie ma takich upalow i zimy sa slabe, ale ponoc bywalo, ze tam pontonami sobie plywali... U tesciowki zrobilibysmy sobie oddzielne wejcie i bylyby dwia oddzielne mieszkania w jednym budynku. Mnie sie to nie podoba. Ale trudno. Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 20:52   #2907
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Jaga głowa do góry! Ja uważam, że i tak masz nieżle. Co powiesz na to, że my z TŻ zamieszkamy z jego mamą ( co prawda dobra duszyczka, no ale wiadomo sami to sami...) w dwupokojowym mieszkaniu? Ja jestem dobrej myśli i Ty też bądż Najważniejsze, że będziecie wreszcie razem non stop!
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:06   #2908
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Jaga głowa do góry! Ja uważam, że i tak masz nieżle. Co powiesz na to, że my z TŻ zamieszkamy z jego mamą ( co prawda dobra duszyczka, no ale wiadomo sami to sami...) w dwupokojowym mieszkaniu? Ja jestem dobrej myśli i Ty też bądż Najważniejsze, że będziecie wreszcie razem non stop!
Wiesz, nie przejmujsie sie tym. ALe wiadomo, co z dala mieszkac od rodzicow to mieszkac z dala. A takie mieszkanie za sciana tez moze miec sporo minusow.

W piatek wyjezdza moja rodzika i znow TZ zamieszka ze mna. Wiec znow zacznie sie pranie jego bokserek i skarpet.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:09   #2909
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Wiesz, nie przejmujsie sie tym. ALe wiadomo, co z dala mieszkac od rodzicow to mieszkac z dala. A takie mieszkanie za sciana tez moze miec sporo minusow.

W piatek wyjezdza moja rodzika i znow TZ zamieszka ze mna. Wiec znow zacznie sie pranie jego bokserek i skarpet.
a co on dwie lewe raczki ma, ze uprac sam nie moze...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:29   #2910
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Bridezillas Panny Młode 2009 - PART IV :)

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Właśnie wróciłam... szkoda, że tak krótko Tak dziwnie było mi się rozstawać z tż. Pocieszamy się jedynie tym, że to już ostatni raz kiedy musimy się rozstać po wyjeździe, bo kolejna podróż jaką odbędziemy to będzie podróż poślubna.

Wyjazd udał nam się cudownie. Mieliśmy na początku małe przeboje związane z naszą kwaterą. Baba po prostu zrobiła nas w ciula i jeszcze nie chciała oddać całej zaliczki. Myślałam, że ją po prostu
Uwierzcie, że miałam ochotę już wracać do domu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nerwów było bardzo dużo.
Ogólnie odpoczywaliśmy bardzo aktywnie, wczoraj już myślałam, że nogi mi odpadną. Ale warto było się tak nałazić dla takich widoków.
Jak tylko tż zgra mi zdjęcia, to postaram się coś wkleić.

Anuulaa wyglądałaś ślicznie
Martucha bardzo ładna sukienka i do twarzy Ci w niej.
witaj po urlopie dobrze, że pomimo przykrych początków wyjazd zaliczony do udanych czekamy na jakieś zdjęcia

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Hej.

spotkanie sie udalo. Teraz tylko spotkac sie z ojcem TZ (nota bene, wkurzyl mnie dzis, gdy dowiedzialam sie, ze ojciec TZ pojechal na tydzien na wczasy; pojechal autem kochanki... a mesiek stal bezczynnie na podworku... czlowiek nie slowny po prostu powoli zaczynam czuc do niego antypatie...). Wczoraj nawet tatus wypil w przyszlym zieciem flache. A ze przez to TZ nie mial jak wrocic do domu (nie bedzie prowadzil po alkoholu), to nocowal u mnie. Fajnie bylo.

No i chyba nie bedziemy sie budowac a zamieszkamy w domu z tesciowka... TZ boi sie, bo tam, gdzie mielismy sie pobudowac wiosna podtapia. Teraz to lagodnie, bo nie ma takich upalow i zimy sa slabe, ale ponoc bywalo, ze tam pontonami sobie plywali... U tesciowki zrobilibysmy sobie oddzielne wejcie i bylyby dwia oddzielne mieszkania w jednym budynku. Mnie sie to nie podoba. Ale trudno. Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.
świetnie, że spotkanie się udało co do mieszkania to takie dwa osobne mieszkanka to całkiem dobre wyjście, może nie najbardziej korzystne, ale da się przeżyć
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.