Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 10:18   #601
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ładna autoreklama, ładna... Tyle, że przeciętna klientka po jednej wizycie nie zna nazwiska fryzjera u którego sie strzyże, chyba że fryzjer ten firmuje swoim nazwiskiem caly salon a w tym przypadku tak nie jest
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 12:10   #602
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Co do Mai Karcz z Sikornika - byłam tam ok. 8 miesięcy temu i była to najgorsza wizyta u fryzjera w moim życiu. Miałam włosy za ramiona, w kolorze jasny brąz - chciałam je trochę podciąć, zrobić fajną grzywkę na bok i dodać blond pasemek (gęstych, cieniutkich, na całą głowę).

Pomijam fakt, że przez większość czasu zajmowała się mną 'asystentka' (Maja tylko wydawała polecenia i mnie ścinała), to efekt był... tragiczny.

Zamiast gęstych refleksów na całą głowę miałam kilka grubych, biało-platynowych, okropnych pasemek! A ścięcie? Zamiast grzywki na bok miałam taką na pół czoła, która pięknie wyeksponowała moją dużą bliznę na czole i okrągłą twarz.

Zapłaciłam 160 zł za zniszczenie fryzury. Nigdy więcej! Dodam jeszcze, że na wizytę czekałam ponad miesiąc.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:58   #603
iiyama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziewczyny proszę napiszcie mi do kogo powinnam pójść Moje włosy są w straszym stanie Zrobiłam dekoloryzację włosów + farbowanie na gwardii ludowej w salonie Beata (zaplaciłam 175 zl) zamiast jasnego brazu po farbowaniu mialam na glowie 3 kolory :/, sądziłam że właścielka salonu z tak duzym stażem pracy zrobi to profesjonalnie Powiedziałam, że chce reklamację i żeby zafarbowali mi włosy jeszcze raz no i wróciłam do punktu wyjścia znowu mam włosy w ciemnym brązie prawie czarne i to nie jednolity kolor tylko znowu jakby dwa kolory, a wybrałam kolor najjaśniejszy braz tylko pewnie za długo kazali mi trzymać farbę...sama już nie wiem co mam zrobić z włosami
iiyama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 17:43   #604
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Methea, mogłabyś pokazać włoski przed i po wizycie?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 07:26   #605
methea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Ładna autoreklama, ładna... Tyle, że przeciętna klientka po jednej wizycie nie zna nazwiska fryzjera u którego sie strzyże, chyba że fryzjer ten firmuje swoim nazwiskiem caly salon a w tym przypadku tak nie jest
przepraszam bardzo,ale o co dokładnie Ci chodzi?
methea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:31   #606
evka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Proszę o namiary na Marcela Niedługo idę na ślub i chciałabym przeżyć metamorfozę i wreszcie ładnie wyglądać Pozdrawiam
evka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:09   #607
margot86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej, czy orientujecie sie na kiedy sa najblizsze zapisy u Marcela? ile trzeba czekac?
margot86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 09:56   #608
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

To zależy w jakich godzinach Ci pasuje, najlepiej zadzwoń. Na poranne godziny pewnie będzie trochę szybciej, na popołudniowe to czasem nawet 2-3 tyg.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 20:38   #609
tomoyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

szukam wlasnie fryzjera i bylabym wdzieczna za namiary (adres i telefon) wychwalanego tu pana Marcela
tomoyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 22:39   #610
asiboj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez tomoyo Pokaż wiadomość
szukam wlasnie fryzjera i bylabym wdzieczna za namiary (adres i telefon) wychwalanego tu pana Marcela
Ja tez poproszę i ewentualnie adres www. Z góry dziękuję!
asiboj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:58   #611
Marzena866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Question Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej Dziewczyny... Czy któraś z WAS czesała się w STUDIO FRYZUR na Chudoby ...u SŁAWKA ???
Mają Stronke INter. i widziałam w ich Galeri że czesali modelki do Pokazów Ślubnych a sczczerze powiedziawszy poszukuje kogoś kto Uczesze mnie do Ślubu....
Marzena866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 13:32   #612
margot86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hej, czy ktos sie orientuje jakie ceny sa u marcela jesli chodzi o strzyzenie mezczyzn?
margot86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:22   #613
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez margot86 Pokaż wiadomość
hej, czy ktos sie orientuje jakie ceny sa u marcela jesli chodzi o strzyzenie mezczyzn?
Podejrzewam, że takie same jak na krótkie włosy u kobiet, czyli 40zł.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:31   #614
aneczka747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

...ja nie wiem o co chodzi z tym p.Marcelem ale przyznam ,że sama dałam sie wkręcić w niego bo przcież niby miał być taki dobry może faktycznie w momencie wyjścia z jego slonu nawet było OK,ale po pierwszym myciu była już totalna masakra kompletnie nie daję sobie rady z fryzurą a najgorsze jest to ,że zanim włosy mi odrosną żebym mogła je troszkę uformować to musi chwila,nawet dłuższa chwila minąć...
Na szczęście kazałam sobie zachować długość na tyle,że przy pomocy kilku spinek mam pseudo kucyka! Z tego co p.Marcel mówił miało być tak pięknie,dar przekonywania to gość ma na prawdę niezły(świetnie mydli oczy) tyle że nie słucha co się do niego mówi!!! Jest święcie przekonany o swoich racjach,które w moim przypadku były błędne!!! Więc powiem tak: Z Dystansem do tak wychwalonego tu p.Marcela! I nie wierzę że każda która pójdzie do niego jest zadowolona bo ja jestem załamana!!!
aneczka747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:31   #615
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hej.Jestem tu nowa i przejrzałam opinie na temat owego P.Marcela .i już byłam skłonna do zapisania się na wizytę aż tu .opinia aneczka747 Do kituPoszukuje naprawde dobrego fryzjera w Gliwicach za 2 miesiące mam ślub i kompletnie nie wiem jaką fryzure mam zrobic teraz moze jakas pielegnacja i doprowadzenie moich wlosow do porzadku a pozniej chcialabym zeby mi jakos doradzil .Kompletnie jestem zalamana tym co właśnie przeczytałam Pozmóżcie!!!!

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Działa już strona internetowa Marcela
Ale chyba linka zamieszczać nie można?
a mogę dostać na PRIV adres strony marcela/??będe wdzięczna
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:58   #616
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Thumbs up Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Zastanawia mnie to, że opinię negatywną na temat Marcela wystawiła osoba, która najwyraźniej tylko po to się zalogowała.
Jak już wcześniej pisałam, w moim przypadku wszystko było jak najbardziej OK. Wszystko było konsultowane ze mną. Dodam, że gdy przyszłam, Marcel obcinał włosy jakiemuś chłopakowi i efekt końcowy robił wrażenie
Dla szukających informacji o salonie Marcela podam dodatkowa informację - pełna nazwa salonu -> Chili-studio estetyki włosa .
Jeśli ktoś umie korzystać z wyszukiwarki...
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:42   #617
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No i o to chodziło Bardzo dziękuję za namiary i jednak chyba się skusze i zadzwonie umówic sie na wizyte
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:12   #618
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

no i już trochę muszę czekać bo wizytę mam umówioną na 21 sierpnia ale już doczekać się nie mogę :))))
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 06:35   #619
aneczka747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie to, że opinię negatywną na temat Marcela wystawiła osoba, która najwyraźniej tylko po to się zalogowała.
Jak już wcześniej pisałam, w moim przypadku wszystko było jak najbardziej OK. Wszystko było konsultowane ze mną. Dodam, że gdy przyszłam, Marcel obcinał włosy jakiemuś chłopakowi i efekt końcowy robił wrażenie
Dla szukających informacji o salonie Marcela podam dodatkowa informację - pełna nazwa salonu -> Chili-studio estetyki włosa .
Jeśli ktoś umie korzystać z wyszukiwarki...
tak jestem nowa na tym forum i akurat od negatywu przyszło mi zacząć! Mam prawo wyrazić swoją opinię na temat i już! Powiem tak konsultacja wcześniej była tyle,że pan Marcel mówił jedno a jest jak jest!!! nie wiem być może trafiłam na zły dzień,być może spieszył się bo następna klientka czekała!!! Tego nie wiem i już się nie dowiem! Bo jego salon bedę omijać DUUUUUUUUŻYM ŁUKIEM!!!
aneczka747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 06:50   #620
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez anna010181 Pokaż wiadomość
hej.Jestem tu nowa i przejrzałam opinie na temat owego P.Marcela .i już byłam skłonna do zapisania się na wizytę aż tu .opinia aneczka747 Do kitu
Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie to, że opinię negatywną na temat Marcela wystawiła osoba, która najwyraźniej tylko po to się zalogowała.
Dajcie spokój. O czym by nie pisać i mówić, zawsze jest ktoś za i zawsze ktoś będzie przeciw, nikt tu nie jest wyjątkiem, nawet przypadek matki Teresy. A co dopiero jakiś tam fryzjer...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:56   #621
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

mam jeszcze małe pytanko na temat Pani Kasi z ASPEKTu w Gliwicach na Chudoby?? czy jest godna polecenia? Czy ktoś z Was miał przyjemność bądź nieprzyjemność u niej się czesać??Z góry dzięki za info

Edytowane przez anna010181
Czas edycji: 2009-07-16 o 19:37
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:16   #622
0uhahana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez anna010181 Pokaż wiadomość
mam jeszcze małe pytanko na temat Pani Kasi z ASPEKTu w Gliwicach na Chudoby?? czy jest godna polecenia? Czy ktoś z Was miał przyjemność bądź nieprzyjemność u niej się czesać??Z góry dzięki za info
Ja nie byłam u pani Kasi, natomiast mogę polecić Michała, byłam u niego i jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do niego przy następnej wizycie .

A co do Ciebie Aneczka747, nie przejmuj się, ja kiedyś też napisałam, że marcel krzywo obciął mi włosy, to zostałam posądzona o konkurencję, tak to już jest. Nie powiem, że nie jest dobry fryzjerem, ale nie zawsze wszystko mu wychodzi! A z tego co tutaj czytam robicie z niego jakiegoś fryzjerskiego boga. Co kto lubi...
Pozdrawiam
0uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:49   #623
aneczka747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez 0uhahana Pokaż wiadomość
Ja nie byłam u pani Kasi, natomiast mogę polecić Michała, byłam u niego i jestem bardzo zadowolona, z pewnością wrócę do niego przy następnej wizycie .

A co do Ciebie Aneczka747, nie przejmuj się, ja kiedyś też napisałam, że marcel krzywo obciął mi włosy, to zostałam posądzona o konkurencję, tak to już jest. Nie powiem, że nie jest dobry fryzjerem, ale nie zawsze wszystko mu wychodzi! A z tego co tutaj czytam robicie z niego jakiegoś fryzjerskiego boga. Co kto lubi...
Pozdrawiam
dokładnie tak jak mówisz "ouhahana"... wysławiają go pod niebiosa! A dla mnie to nic ciekawego,ani pan Marcel jako fachowiec ani to studio Chili które jak dla mnie za agresywne!!! .....
A mam jeszcze pytanie do forumowiczek,czy była któraś u tego Bartka co ma salon na Zwycięstwa nad KRUKiem???
aneczka747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 08:26   #624
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez aneczka747 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak mówisz "ouhahana"... wysławiają go pod niebiosa! A dla mnie to nic ciekawego,ani pan Marcel jako fachowiec ani to studio Chili które jak dla mnie za agresywne!!! .....
A mam jeszcze pytanie do forumowiczek,czy była któraś u tego Bartka co ma salon na Zwycięstwa nad KRUKiem???

jeśli chodzi o Bartka to zdecydowanie go polecam- 2 lata temu pracował na Chudoby (na tyłach MC Donalda)ale otworzył swój interes Byłam u niego jeszcze na Chudoby.A w swoim salonie na Zwycięstwa nie tylko jest fryzjeremBardzo fajny koleś chociaż młodziutki
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 16:50   #625
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

witam!
jezeli chodzi komus o uczesanie slubne i piekne strzyzenia ..polecam LUKASZA Urbanskiego na ul Barlickiego (rog Chudoby i Barlickiego)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:11   #626
emma1591
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

a ja u Marcela byłam w listopadzie jak jeszcze pracował w Studio3 i do maja włosy układały mi się świetnie choć urosły z 10cm potem Marcel sie zgubił i znów poszłam do Studio3 i nigdy więcej... nie wiem jak można bardziej zepsuć zwykłe cieniowanie....;/ teraz czekam, aż odrosną i pójdę chyba do Chili
emma1591 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 19:27   #627
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie to, że opinię negatywną na temat Marcela wystawiła osoba, która najwyraźniej tylko po to się zalogowała.
Jak już wcześniej pisałam, w moim przypadku wszystko było jak najbardziej OK. Wszystko było konsultowane ze mną. Dodam, że gdy przyszłam, Marcel obcinał włosy jakiemuś chłopakowi i efekt końcowy robił wrażenie
Dla szukających informacji o salonie Marcela podam dodatkowa informację - pełna nazwa salonu -> Chili-studio estetyki włosa .
Jeśli ktoś umie korzystać z wyszukiwarki...
gdyby pan marcel był takim zjawiskiem pracowałby przy sesjach vogue a nie w gliwicach raz mu się uda, raz nie. poza tym każda z nas ma swoją wizję i nie zawsze ona zgadza się z wizją pana marcela. ja byłam zadowolona ale bez żadnych ochów i achów, co nie oznacza że jestem z konkurencji i wystawiam mu złą opinię. każdy miewa gorsze dni
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 19:51   #628
dziunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez emma1591 Pokaż wiadomość
a ja u Marcela byłam w listopadzie jak jeszcze pracował w Studio3 i do maja włosy układały mi się świetnie choć urosły z 10cm potem Marcel sie zgubił i znów poszłam do Studio3 i nigdy więcej... nie wiem jak można bardziej zepsuć zwykłe cieniowanie....;/ teraz czekam, aż odrosną i pójdę chyba do Chili
A ja na przykład chodzę do STUDIO3 ;P i jestem Mega! Mega zadowolona! Co kto lubi! Wiem jedno,że jak siadam do p.Marty na fotel to nie mam żadnego stresu i wiem,że wyjdę z cudnie zrobionymi włoskami
A tak na marginesie to ostatnio pisałam,że moja mama idzie ściągać kolor do pani Marty i muszę wam powiedzieć że wyszedł ślicznie W życiu bym nie przypuszczała że mamci może być tak ładnie w jaśniejszych włoskach
dziunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:23   #629
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hej laski,
ależ było moje zdziwinie dzisiaj jak zadzwoniłam do studio3 zeby umówić sie do marcela i usłyszałam ze on juz tam nie pracuje.
aż mi sie gorąco zrobiło z przerażenia, bo Panie tam nie chciały mi podac nowych namiarów na niego - paniecznie myslałam: KTO MNIE TERAZ BEDZIE STRZYGŁ oraz JAK GO ZNALEŹĆ??!!
ale zaraz sobie przypomniałam o tej stronce i teraz błagam dziewczyny o nowe namiary na marcela: nr.tel i moze tą strone www jego.
ostatni raz mnie strzygł w marcu, wcisnełam sie na chama praktycznie bo byłam tuz przed porodem a potem to juz wiadomo nie było kiedy.
wygladam juz tragicznie ;/
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:29   #630
cattheriine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Czy ktoś farbował włosy naturalnymi Farbami (wyciągi roślinne itp) w salonie Studio Vision - na os. Sikornik ?
Orientujecie się jaki jest po nich efekt? Trwałość?

Pytam dlatego, że boję się zafarbować chemicznie..
cattheriine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.