Princess Vera Wang - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 20:23   #31
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Princess Vera Wang

Myszko, dla mnie sprawa była zakończona, ale skoro wracasz do tego z uporem maniaka to powiem Ci, co myślę na ten temat...

Wpisywanie w recenzji opisu, jaki wpisałaś, jest niewiarygodny. Slogany reklamowe itp. możemy pocztać w necie i bez Twojego w tym udziału Zwłaszcza, że pewnie nie każdy wyłapie, że to żywcem sciągnięte z netu.
I cała sprawa by się skończła, gdybyś wtedy powiedziała: "ok, mój błąd, naprawiam, przepraszam". Jednak wolałaś pokazać, co pokazałaś, i napisać, co napisałaś
Pokazanie komuś 4 liter, nawet jeśli tylko wirtualnie, nie jest objawem świadczącym o poczuciu humoru, a o braku kultury - i takie jest moje zdanie.
Tak samo rzecz się ma z cyt. "A jeżeli chodzi o wizażankę Demonik, to nie interesuje mnie czy ma do mnie zaufanie, bo jak wiadomo: "Nie urodził się jeszcze taki co by każdemu dogodził"... "
Myślę, że coś palnęłaś, a potem zorientowałaś się, że Demonik jest modem i możesz z tego tyt. ponieść konsekwencje w postaci bana - i stąd późniejsze Twoje reakcje.

Z mojej strony tyle i nie zamierzam na ten temat dłużej dyskutować.
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:46   #32
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
P.S Nie chcę być niemiłą mądralą, ale "wyczówam" pisze się przez "u"...
Zatem jeśli nie chcesz być "niemiłą mądralą", nie rób więcej tego typu uwag.

Pkt. 7 Regulaminu Forum

7. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym.


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zarzucanie komuś, że jest niewiarygodny również jest objawem nieeleganckiego zachowania !!! Nie można poddawać pod wątpliwość czyjejś wiarygodności bazując tylko na jednej recenzji, bo to też jest nieeleganckie i nietaktowne. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale brak wiarygodności to poważny zarzut.
A najlepszą formą obrony jest atak? I robienie z siebie ofiary, nie zdającej sobie sprawy z faktu, że informacji z cudzych stron nie wolno kopiować do własnych recenzji? Powtarzam, do subiektywnych recenzji. Po pierwsze jest to niezgodne z prawem, a po drugie autor takiej recenzji, korzystając z czyjejś wiedzy, oszukuje inne osoby.

Dla mnie EOT.


demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:52   #33
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Princess Vera Wang

Widzę, że temat zmierza w kierunku kolejnego ostrzeżenia...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:24   #34
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Princess Vera Wang

Jeżeli chodzi o całą sprawę to uważam, że już nie ma o czym dyskutować, bo wszystko co istotne zostało już powiedziane. Nie chcę się cały czas tłumaczyć, bo to już troszeczkę nudne, poza tym moje powyższe/poprzednie wypowiedzi doskonale wyjaśniają moje odczucia... Droga Demonik, nie robię z siebie ofiary tylko napisałam szczerze co myślę i uważam, że swoje racje mam. Moje reakcje nie były wcale spowodowane faktem, że wizażanka Demonik jest moderatorem, tylko przemyśleniami na dany temat. Rzeczywiście nic sobie nie myślałam pisząc wtedy tamtą recenzję i wydaje mi sie, że zrobiło się wokół tej sprawy trochę za dużo hałasu. Nie chcę już dłużej pisać na ten temat, bo uważam, że jest on zakończony.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 21:30   #35
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Zatem jeśli nie chcesz być "niemiłą mądralą", nie rób więcej tego typu uwag.

Pkt. 7 Regulaminu Forum

7. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym.




A najlepszą formą obrony jest atak? I robienie z siebie ofiary, nie zdającej sobie sprawy z faktu, że informacji z cudzych stron nie wolno kopiować do własnych recenzji? Powtarzam, do subiektywnych recenzji. Po pierwsze jest to niezgodne z prawem, a po drugie autor takiej recenzji, korzystając z czyjejś wiedzy, oszukuje inne osoby.

Dla mnie EOT.


Zwróciłam uwagę na błąd ortograficzny pod wpływem impulsu. Nieświadomie naruszyłam regulamin i sorki za to, sytuacja bez wątpienia już się nie powtórzy.

Tym akcentem chciałabym zakończyć dyskusję.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 04:08   #36
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Czerń włosów lśniła w słońcu. Południe ..ogród wydawał brzdęk rozkoszy wonnych. Wiedziała że nigdy jej ojciec nie pozwoli na ten związek. Miłość umiera -pomyslała.Tak bardzo go kochała miłością niemożliwą.
On zwykły ogrodnik przy pałacowy. Miłośnik kwiatów, znawca ich woni, delikatny i szczery. Zawsze będzie jej brakować tego spojrzenia i błysku w oczach.
Tak bardzo lubił głaskać jej włosy, tak bardzo pragnął dotknąc i poznać jej ciało.
Nigdy, nigdy to nie nastąpi, nie może zniweczyć krwi cesarskiej. Ona księżniczka ,jedyna córka.

Stanęła w swoim ulubionym miejscu w ogrodzie. Patrzyła na ptaki, krzewa i drzewa jabłoni , mandarynki,rumiane brzoskwinie na kwiaty lilie. Poczuła że patrzy,stęskniony. Łzy spadały na pąki kwiatów, ptaki przycichły, świat się zatrzymał.
Princess Vera Wang nigdy nie będzie szczęśliwa.
No wlasnie!!!!
Neonka,jaka ty dzis jestes liryczna,prawdziwa poetka z Ciebie!!!!!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:05   #37
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Princess Vera Wang

odkopuję

Neonko, jaki fajny opis! Prawdziwy wstęp do ślicznej baśni

Mam nadzieję, że dzisiaj mojemu flakonikowi uda się doturlać Przydałby mi się w ramach poprawy nastroju.

Oliczku, Nevado, Kasiulko! Wpisywać się - otwieramy dyskusję na temat Princessy
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 12:30   #38
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Princess Vera Wang

Ja się chętnie wpiszę, ale dokładny opis wystosuję dopiero, gdy będę miała swój własny flakonik i użyję go globalnie za pomocą atomizerka Chcę poczuć jak ten zapach mnie otacza, jest taki inny niż wszystkie, choć na początku mi się nie spodobał za bardzo, ale wtedy niuchnęłam go zbyt powierzchownie Zapach potrafi zachwycić, jest kobiecy, słodki, urzekający, aż chcę się nią oddychać. Ma w sobie taką zmysłową kremowość. Chyba się nie doczekam własnej flaszeczki W tej perfumerii, do której ma zajrzeć mój braciszek jest cała linia kąpielowa np. cudny krem do ciała z serii Princesski
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:00   #39
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Princess Vera Wang

No coz dziewczeta, ja w tym roku nie lece do USA (maly synek mnie trzyma za cycek),ale brat mi je przysle. Mysle, ze bedzie to duza pojemnosc Jak juz je bede miala, chetnie zrobie malenkie odleweczki. Mysle, ze nie wczesniej niz za miesiac, moze poltora. Flakon cuuuuuuuuuuuuuuudoooo!!! Mam nadzieje, ze zapach tez. Kiedys je widzialam w NY, ale jakos sie spieszylam i nie powachalam, a teraz mam na nie chetke, mniaaaammmccc....

A SpanishMyszka to wg. mnie najbardziej rzetelna i wiarygodna recenzentka i ...osoba. Ale to przeciez nie watek o niej tylko o Princess, wiec dziewczyny, wrocmy do tematu prosze.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:10   #40
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR Pokaż wiadomość
A SpanishMyszka to wg. mnie najbardziej rzetelna i wiarygodna recenzentka i ...osoba. Ale to przeciez nie watek o niej tylko o Princess, wiec dziewczyny, wrocmy do tematu prosze.
ta kwestia jest już dawno zamknięta
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 17:13   #41
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
ta kwestia jest już dawno zamknięta
No i super
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 17:26   #42
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Princess Vera Wang

Tak w temacie...

Dzisiaj zabrałam się za testy globalne tej Princessy Jakiś czas temu dostałam próbasa i zapach całkiem mi się spodobał. Na pewno nie jest jakiś tam "mój", ale nie jest zły. Flakon jest niesamowity! Zwróciłyście uwagę na to, że w koreczku jest obrączka ?

No ale dzisiejsze testy mnie rozczarowały W nucie bazy wylazł jakiś zapach skórzanych obić kanapowych Coś podobnego miałam z F Salvatore Ferragamo. Poza tym trzyma się bliziutko skóry i jest strasznie delikatny. A nie lubię tego... Wolę słodko i mocno

Kurde... A takie drogie były...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:51   #43
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Princess Vera Wang

Daigee może to też przez te upały, teraz zapachy naprawdę słabo się trzymają. Popróbuj jeszcze, ja sama jestem ciekawa jak to będzie ze mną, ale raz kozie śmierć
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:54   #44
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Princess Vera Wang

Testowałam w domu więc to nie to... :/

Po prostu po raz kolejny boleśnie przekonuję się, że moja skóra nie toleruje niektórych związków zapachowych. Albo toleruje ale nie jest w stanie utzrymać ich w ładnej postaci przez jakiś przyzwoity czas
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:41   #45
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Princess Vera Wang

Czy ja mam jakiś trefny flakon czy może ktoś zaobserwował schodzenie napisu 'princess' ze szkła?
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:02   #46
violarozalinda
Raczkowanie
 
Avatar violarozalinda
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 37
Dot.: Princess Vera Wang

Mnie Princess trochę rozczarowała-taki jednostajny waniliowo-czekoladowy aromat,sympatyczny,ale pozostający w tyle za słodziakami Aquoliny czy CSP.
__________________
"Film mówi o tych momentach w życiu,które co prawda,są wspaniałe,lecz nie trwają zbyt długo.Zmieniają jednak Ciebie i całe Twoje życie"
Sofia Coppola o "Lost in translation"
violarozalinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 10:17   #47
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Princess Vera Wang

odkopuje watek czy ktos jeszcze testował te perfumy??
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:56   #48
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Princess Vera Wang

ja uwielbiam ten zapach, nawet dzis nimi pachne natomiast mam do Was dziewczyny pytanie. Czy ktoras z Was wie kto stworzyl ten zapach? chodzi mi o tzw"nosa" bardzo mi zalezy na tej informacji a zupelnie nie moge jej znalezc ani na zagranicznych stronach ani na naszych ani nawet na stronie Very Wang. Blagam powiedzcie mi bo nie wytrzymam z ciekawosci
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:58   #49
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ten zapach, nawet dzis nimi pachne natomiast mam do Was dziewczyny pytanie. Czy ktoras z Was wie kto stworzyl ten zapach? chodzi mi o tzw"nosa" bardzo mi zalezy na tej informacji a zupelnie nie moge jej znalezc ani na zagranicznych stronach ani na naszych ani nawet na stronie Very Wang. Blagam powiedzcie mi bo nie wytrzymam z ciekawosci
Harry Fremont
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 19:27   #50
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ten zapach, nawet dzis nimi pachne natomiast mam do Was dziewczyny pytanie. Czy ktoras z Was wie kto stworzyl ten zapach? chodzi mi o tzw"nosa" bardzo mi zalezy na tej informacji a zupelnie nie moge jej znalezc ani na zagranicznych stronach ani na naszych ani nawet na stronie Very Wang. Blagam powiedzcie mi bo nie wytrzymam z ciekawosci
Harry Fremont KLIK
Pan odpowiedzialny również za Extraordinary, i bodajże Image i CK One
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 20:16   #51
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Harry Fremont KLIK
Pan odpowiedzialny również za Extraordinary, i bodajże Image i CK One
Bardzo dziekuje nie znalam wczesniej tej strony wiec juz wiem jak spedze dzsiejsza noc gdy juz wroce do domu
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:54   #52
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Czerń włosów lśniła w słońcu. Południe ..ogród wydawał brzdęk rozkoszy wonnych. Wiedziała że nigdy jej ojciec nie pozwoli na ten związek. Miłość umiera -pomyslała.Tak bardzo go kochała miłością niemożliwą.
On zwykły ogrodnik przy pałacowy. Miłośnik kwiatów, znawca ich woni, delikatny i szczery. Zawsze będzie jej brakować tego spojrzenia i błysku w oczach.
Tak bardzo lubił głaskać jej włosy, tak bardzo pragnął dotknąc i poznać jej ciało.
Nigdy, nigdy to nie nastąpi, nie może zniweczyć krwi cesarskiej. Ona księżniczka ,jedyna córka.

Stanęła w swoim ulubionym miejscu w ogrodzie. Patrzyła na ptaki, krzewa i drzewa jabłoni , mandarynki,rumiane brzoskwinie na kwiaty lilie. Poczuła że patrzy,stęskniony. Łzy spadały na pąki kwiatów, ptaki przycichły, świat się zatrzymał.
Princess Vera Wang nigdy nie będzie szczęśliwa.
Piękny opis.
Kusi mnie Princess niesamowicie. Testowałam raz, spodobała mi się tak jak i Escada Incredible me tego dnia poznana.
Jeden test to trochę za mało żeby inwestować w cały flakon
Siostry zapachowe spodoba mi się?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:59   #53
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Princess Vera Wang

moze chcesz probke?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:34   #54
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Siostry zapachowe spodoba mi się?
Spodoba
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:36   #55
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Spodoba
i to jedno słowo może mnie zrujnować
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:00   #56
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Princess Vera Wang

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
i to jedno słowo może mnie zrujnować
Blue, spodobać to Ci się spodoba na 100% Kwestia tylko do jakiego stopnia - może nie warto się rujnować na następną z kolei flaszeczkę i nacieszyć się tym, co masz
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:19   #57
kikaczka
Raczkowanie
 
Avatar kikaczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 117
Dot.: Princess Vera Wang

dawno temu, jak przeczytalam opis tych perfum, myslalam ze to jest to.. ze ktos stworzyl perfumy własnie dla mnie. niestety wtedy byly niedostepne w polsce wiec zostalo mi czekac az wyjade za granice. o dziwo pare dni przed wyjazdem do anglii, princessa pojawila sie w douglasie, psiuknelam sie i pomyslalam ze calkiem niezle..
na bezcłówce drugi raz, podobaly mi sie mniej
w pracy na strefie bezclowej w anglii ( akurat tak sie zlozylo ze pracowalam na lotnisku.. ) moglam na co dzien testowac te perfumy i niestety wydaly mi sie totalnie nieciekawe, a wersja toaletowa to juz wolgole totalne kwiatkowe nic specjalnego
moje koleżanki byly zachwycone przede wszystkim flakonikiem ( z pierscionkiem ), mi sie podobal ale w roli prezentu dla dziewczynki, ktra ciagle bawi sie Barbie i marzy o byciu ksiezniczka ..
podsumowujac, no niestety trudno stwierdzic czy pokochamy perfumy znajac jedynie ich opis i mozemy sobie wyobrazac jak pachna .. zakupy w ciemno odpadaja
__________________
Nigra sum sed formoza
kikaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:02   #58
77motylek88
Raczkowanie
 
Avatar 77motylek88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Princess Vera Wang

mam pytanie czy tą korone z flakonika można jakoś zdjąć????? za każdym razem jak psikam więcej jest wewnątrz niż na mnie. można dostać szału, dobrze że mam dużą butlę ;]
77motylek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 16:01   #59
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Princess Vera Wang

przeciez ja sie zdejmuje jak normalny korek...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 17:04   #60
77motylek88
Raczkowanie
 
Avatar 77motylek88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 114
Dot.: Princess Vera Wang

już wiem bo zaczełam kombinować i się odkręciła ;] teraz to mi się podobają
77motylek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.