Babskie "obrzydliwości" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 19:12   #91
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Czikuś dostalas kartke za obrazanie uczestniczek programu na tvn style??? w takim razie na watku Big B.powinno sie wlepic troche kartek bo tam sie nie oszczedza uczestnikow
Osoby ktore poczuly sie tym urazone naprawde mnie zadziwily

Nie wiedziałam, że można dostać kartkę za obrażanie ludzi biorących udział w jakimś programie? mnie też dziwi, że może to kogoś urazić. Na BB dużo osób by poleciało.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:35   #92
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość

I prosze żeby mi nie zarzucano, że jestem np. nietolerancyjna dla osób z hirsutyzmem czy z innymi zaburz. hormon. to tak samo jakby osoby z grzybicą stóp miały ją eksponować bo dotknelo to tych BIDOKÓW!
Dla mnie to niechlujstwo i basta. O zdrowie też trzeba dbać.
Nikt Ci tego nie zarzuca

Ale grzybica nie dotyczy też biednych
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:47   #93
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nikt Ci tego nie zarzuca

Ale grzybica nie dotyczy też biednych

kiedy stwierdziłam, iż nadmierne owłosienie jest obrzydliwe i dla mnie to zaniedbanie to została przeprowadzona na mnie akcja defensywna-pospolicie mówiąc nagonka. Jesteśmy ludzmi światłymi i nikt nie musi mi opowiadać o patologiach chorobowych....
uprzedziłam fakty advocem "zbawiania" mojej percepcji "estetyczne-odrzucające"....

a zdanie: "ale grzybica nie dotyczy też biednych" jest conajmniej dziecinne- nie będę tłumaczyc kontekstu, bo chyba każdy trybiący w normie zrozumie...
Myślałam, że domeną zachowań dzieci są takie słowne przepychanki.
Gratuluję... małostkowości
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:49   #94
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
żeby kiedys nie pomyslał,ze sa to włosy yyyyhhhmmm wiecie jakieWybaczcie moje obrzydliwe zachowanie
nie no mieszkamy już ze sobą trochę i On wie, co to za włosy, poza tym na głowie mam długie włosy, a 'tam' wcale


Aeterna, masz rację. Nie pomyślałam, że przecież te włosy mogą się tam gdzieś zaczepiać i nie spływać do kanalizacji, a potem pupa blada, kibel zapchany

odpozdrawiam
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:04   #95
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
kiedy stwierdziłam, iż nadmierne owłosienie jest obrzydliwe i dla mnie to zaniedbanie to została przeprowadzona na mnie akcja defensywna-pospolicie mówiąc nagonka. Jesteśmy ludzmi światłymi i nikt nie musi mi opowiadać o patologiach chorobowych....
uprzedziłam fakty advocem "zbawiania" mojej percepcji "estetyczne-odrzucające"....

a zdanie: "ale grzybica nie dotyczy też biednych" jest conajmniej dziecinne- nie będę tłumaczyc kontekstu, bo chyba każdy trybiący w normie zrozumie...
Myślałam, że domeną zachowań dzieci są takie słowne przepychanki.
Gratuluję... małostkowości
Nagonki żadnej nie było To, że ja to utożsamiam z brakiem troski o własne zdrowie nie oznacza, że Cię zbawiam

A słowo "BIDOKI" tez mogłabys oszczędzić BO niestety nawet na basenie można się nabawić tego paskudztwa, czy pod prysznicem eksluzywnego hotelu

Sama teraz stworzyłas niemiły atak na moja osobe, coz nie pozostaje mi nic innego jak podziekowac za moja ocenę

A w dobrym tonie na wizazu- jest nie podwazanie inteligencji drugiej osoby i nie obrażanie jej. Radze zapoznac się z regulaminem
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:10   #96
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

jejku......włsy w kibelku zostawione do spłukania wody....ale to obrzydliwe.....!!!!!!
mój TŻ, gdybym zostawiła co takiego w WC, to chyba by mnie "odesłał do mamusi".......
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:37   #97
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

ja nie zapomnę jak weszłam kiedyś do ubikacji w dyskotece.... w sedesie była szklanka z sokiem chyba pomarańczowym w którą usadzony był "piękny" klocek ( czyt. gó*no ) współczuję temu kto musiał to sprzątać.....a zużyte podpaski i tampony czy obsikane deski to częsty widok
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 21:23   #98
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Czikuś dostalas kartke za obrazanie uczestniczek programu na tvn style??? w takim razie na watku Big B.powinno sie wlepic troche kartek bo tam sie nie oszczedza uczestnikow
Osoby ktore poczuly sie tym urazone naprawde mnie zadziwily
Kliknijcie na tę kartkę.
Powód:rażące słownictwo.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:31   #99
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
ja nie zapomnę jak weszłam kiedyś do ubikacji w dyskotece.... w sedesie była szklanka z sokiem chyba pomarańczowym w którą usadzony był "piękny" klocek ( czyt. gó*no ) współczuję temu kto musiał to sprzątać.....a zużyte podpaski i tampony czy obsikane deski to częsty widok
Brak słów.

Niektórzy ludzie mają naprawdę dziwne pomysły.

__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:33   #100
renee_1991
Raczkowanie
 
Avatar renee_1991
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Cze-wy
Wiadomości: 142
GG do renee_1991
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

Ja patyczków do czyszczenia uszu,używam czasami do usuwania ciapków z tuszu do rzęs na powiekach.Mężczyzna nieobeznany ze sztuczkami makijażowymi,widząc taki zużyty patyczek w koszu,może poczuć się zdruzgotany.
a ja jak nie mam czasu zrobić idealnych kresek kredką do oczu to maluję tak żeby ją dobrze nałożyć a później patyczkiem usuwam to nie "potrzebne" i w efekcie mam idealne kreseczki na powiekach takie że och i ach
__________________
Gdy w kręgu myśli słodkich, uciszonych,
Sprawy minione wspominać próbuję,
Wzdycham za stratą rzeczy upragnionych
I utracony czas znów opłakuję.







[rock]203525[/rock]
renee_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:29   #101
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Moonlight Pokaż wiadomość
a ja poza tym co wymieniłyście napisze jeszcze jedną obrzydliwą rzecz

miałam w szkole studniówke. dziewczęta porobiły sobie u fryzjerów jakieś misterne fryzurki, poupinane spineczkami koczki, spryskane brokatem i w ogóle cuda na kiju. no i super studniówka była bodajże w sobote. w poniedziałek przyszli wszyscy ładnie pięknie do szkoły ja z moją kumpelą siedze sobie pod klasą. patrzymy a tu chyba z 5 dziewczyn z naszej klasy przywlokło sie w swoich studniówkowych fryzurach! oklepnietych, przygniecionych podczas snu, poczochranych, z resztkami brokatu itd. bożesz Ty mój dla mnie to było tragiczne. nie dosyć że studniówka to warunki ekstremalne to jeszcze włosów nie umyć albo chociaż nie rozczesać potem włosów? z tymi wszystkimi piankami, brokatami, lakerami i spinkami przechodziły całą niedziele żeby jeszcze dzieło fryzjerki zaprezentować w poniedziałek w szkole no umarlam ze śmiechu jakie to wytworne damy są a fryzjer oczywiście zbyt kosztowny żeby tylko na jedną noc fryzure wykorzystać szkoda że do następnej soboty nie donosiły tych fryzur. to mogły jeszcze na jakieś balety w nich pojechać
u mnie w szkole jedna potrafila chodzic z 'lokami' prawie tydzien !!!!! szok poprostu totalny!
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 06:15   #102
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
u mnie w szkole jedna potrafila chodzic z 'lokami' prawie tydzien !!!!! szok poprostu totalny!
Co wy chcecie? Taka fryzurka napewno długo się trzyma i wygląda słiiiit




A tak poważnie...Według mnie to nie jest obrzydliwe, ale nieestetyczne.

__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"


Edytowane przez *~An!@~*
Czas edycji: 2007-09-18 o 19:57
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 06:54   #103
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

przeczytałam caly wątek.
i nie moge z sibie nic wykrztusic.
no jak tak można w ogole?;/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:08   #104
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
rety rety
Wybaczcie epitety. Przecież nie mówię o Was.
Aha. Czyli wszystko w porządku wg Ciebie?
Ok. Można i tak.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:13   #105
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
I wspomnienie z lata nad morzem (polskim): włosy łonowe wystające spod dołu stroju
Widok dosc czesty nie tylko nad morzem, takze nad jeziorami, na basenach.
Cos okropnego
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:35   #106
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

po kliknieciu w zolta kartke, ktora dostala czikus widac wyraznie, ze nie dostalaj jej za domniemane obrazanie tych przyszlych dam z programu, tylko cheer zwrocila jej uwage na rażace slownictwo, ktorego uzyla w swoim poscie...

a co watku mnie zawsze powala jak dziewczyna beka jak stary chlop bez skrempowania, rozumiem fizjologia, ale...mozna powiedziec przepraszam.
jak ktos memła bez opamietania gume do żucia jak pewne zwierze parzystokopytne trawe ;p nie zauwzylam zeby tak robili np faceci.
dla mnie moze nie tyle obrzydliwe, ale po prostu nie przepadam za takim widokiem sa stringi wystajace ze spodni, lub co gorsza goły tyłek ktory sie ujawnia w calym swoim majestacie ; -) przy schylaniu w spodniach biodrowkach a'la britney... poza tym nieogolone nogi przeswitujace przez rajstopy, czesty widok u dojrzalych pań

poza tym mowie nie takim dziewczynom jak te pokazane w programie, ktore notorycznie sie upijaja do nieprzytomnosci, nie wiedza co robia itd ;|
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 09:44   #107
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
jak ktos memła bez opamietania gume do żucia jak pewne zwierze parzystokopytne trawe ;p nie zauwzylam zeby tak robili np faceci.|
Zgadzam się. Wyjątkowo nieestetyczny widok.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:07   #108
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
po kliknieciu w zolta kartke, ktora dostala czikus widac wyraznie, ze nie dostalaj jej za domniemane obrazanie tych przyszlych dam z programu, tylko cheer zwrocila jej uwage na rażace slownictwo, ktorego uzyla w swoim poscie...

a co watku mnie zawsze powala jak dziewczyna beka jak stary chlop bez skrempowania, rozumiem fizjologia, ale...mozna powiedziec przepraszam.
jak ktos memła bez opamietania gume do żucia jak pewne zwierze parzystokopytne trawe ;p nie zauwzylam zeby tak robili np faceci.
dla mnie moze nie tyle obrzydliwe, ale po prostu nie przepadam za takim widokiem sa stringi wystajace ze spodni, lub co gorsza goły tyłek ktory sie ujawnia w calym swoim majestacie ; -) przy schylaniu w spodniach biodrowkach a'la britney... poza tym nieogolone nogi przeswitujace przez rajstopy, czesty widok u dojrzalych pań

poza tym mowie nie takim dziewczynom jak te pokazane w programie, ktore notorycznie sie upijaja do nieprzytomnosci, nie wiedza co robia itd ;|
Ja kiedyś jechałam autobusem ze znajomą mojej mamy (pani około 60) i za nami ktoś żuł gumę mlaskając strasznie na co ta moja znajoma głośno "ale świnia za nami siedzi!!!" Ten ktoś z tyłu przestał żuć a ja byłam trochę w szoku
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:25   #109
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Ja kiedyś jechałam autobusem ze znajomą mojej mamy (pani około 60) i za nami ktoś żuł gumę mlaskając strasznie na co ta moja znajoma głośno "ale świnia za nami siedzi!!!" Ten ktoś z tyłu przestał żuć a ja byłam trochę w szoku
Brawo dla znajomej Twojej Mamy. Na niektórych ludzi działa chyba tylko wyrąbana w twarz uwaga
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 12:28   #110
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Brawo dla znajomej Twojej Mamy. Na niektórych ludzi działa chyba tylko wyrąbana w twarz uwaga
Ta znajoma jest zawsze bezpośrednia jak coś jej nie odpowiada mówi od razu
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:02   #111
Żabek
Raczkowanie
 
Avatar Żabek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 153
GG do Żabek
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Wczoraj spotkała mnie taka sytuacja. Śmieszna dosyć.
Politechnika, wydział typowo męski, w okolicy pokoju, gdzieprzyjmowane są dokumenty od osób zapisujących się na studia. Przyszedł jakiś koleś ze swoją kobietą - oczy o mało mi nie wypadły. Złote kozaczki. Białe spodnie, złoty pasek. Brązowa bluzeczka. Pasemka, balejaż czy jak to się tam zwie (to takie troche blond a trochę jakiś mysi kolor). Złote kolczyki i do tego złota torebeczka. Całości dopełniały piękne czerwone tipsy. W dodatku jeszcze świeżo po solarium chyba była bo brązowa jak skwarka...
Zastanawialiśmy się do czego pasowała ta czerwień paznokci. Pewnie do skarpetek :P
A tak serio - co myślicie o kobietach, które ubierają się w taki sposób. Albo mieszają różowe kurteczki z niebieskimi spodniami?
Żabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:04   #112
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Żabek Pokaż wiadomość
Wczoraj spotkała mnie taka sytuacja. Śmieszna dosyć.
Politechnika, wydział typowo męski, w okolicy pokoju, gdzieprzyjmowane są dokumenty od osób zapisujących się na studia. Przyszedł jakiś koleś ze swoją kobietą - oczy o mało mi nie wypadły. Złote kozaczki. Białe spodnie, złoty pasek. Brązowa bluzeczka. Pasemka, balejaż czy jak to się tam zwie (to takie troche blond a trochę jakiś mysi kolor). Złote kolczyki i do tego złota torebeczka. Całości dopełniały piękne czerwone tipsy. W dodatku jeszcze świeżo po solarium chyba była bo brązowa jak skwarka...
Zastanawialiśmy się do czego pasowała ta czerwień paznokci. Pewnie do skarpetek :P
A tak serio - co myślicie o kobietach, które ubierają się w taki sposób. Albo mieszają różowe kurteczki z niebieskimi spodniami?
są BOOOSKIE zawsze dzieki nim wzrasta moja samoocena
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:27   #113
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Żabek Pokaż wiadomość
Wczoraj spotkała mnie taka sytuacja. Śmieszna dosyć.
Politechnika, wydział typowo męski, w okolicy pokoju, gdzieprzyjmowane są dokumenty od osób zapisujących się na studia. Przyszedł jakiś koleś ze swoją kobietą - oczy o mało mi nie wypadły. Złote kozaczki. Białe spodnie, złoty pasek. Brązowa bluzeczka. Pasemka, balejaż czy jak to się tam zwie (to takie troche blond a trochę jakiś mysi kolor). Złote kolczyki i do tego złota torebeczka. Całości dopełniały piękne czerwone tipsy. W dodatku jeszcze świeżo po solarium chyba była bo brązowa jak skwarka...
Zastanawialiśmy się do czego pasowała ta czerwień paznokci. Pewnie do skarpetek :P
A tak serio - co myślicie o kobietach, które ubierają się w taki sposób. Albo mieszają różowe kurteczki z niebieskimi spodniami?
ze pasuje to jak kwiatek do kozucha..
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:30   #114
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Żabek Pokaż wiadomość
Wczoraj spotkała mnie taka sytuacja. Śmieszna dosyć.
Politechnika, wydział typowo męski, w okolicy pokoju, gdzieprzyjmowane są dokumenty od osób zapisujących się na studia. Przyszedł jakiś koleś ze swoją kobietą - oczy o mało mi nie wypadły. Złote kozaczki. Białe spodnie, złoty pasek. Brązowa bluzeczka. Pasemka, balejaż czy jak to się tam zwie (to takie troche blond a trochę jakiś mysi kolor). Złote kolczyki i do tego złota torebeczka. Całości dopełniały piękne czerwone tipsy. W dodatku jeszcze świeżo po solarium chyba była bo brązowa jak skwarka...
Zastanawialiśmy się do czego pasowała ta czerwień paznokci. Pewnie do skarpetek :P
A tak serio - co myślicie o kobietach, które ubierają się w taki sposób. Albo mieszają różowe kurteczki z niebieskimi spodniami?

No wiesz co O gustach się nie dyskutuje Zparaszam na moją uczelnie- tam tego pełno

By the way pozdrowienia dla kolegi równiez jak ja Zagłebiaka- czyli Ciebie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 19:22   #115
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
pryskanie sie dezodorantami po wfie, zamiast umycia sie.
Tu muszę stanąć w obronie tych dziewczyn. Polskie szkoły to nie amerykańskie college, nie ma pryszniców . Co prawda w gimnazjum były, ale nie pozwalano nam z nich korzystać (były dla siatkarzy i koszykarzy przyjeżdżających na zawody). I gdzie niby takie dziewczyny po wuefie mają się umyć? W umywalce, do której wogóle trudno się dostać żeby umyć ręce, bo wszystkie sterczą przed lusterkiem które nad nią wisi? Noszę ze sobą husteczki do demakijażu i wycieram się po wuefie no i oczywiście bluzkę na zmianę, chociaż to i tak za mało, do tego staram się po prostu nie przemęczać na wuefie żeby się nie spocić chociaż to trudne. Np. jutro będziemy biegać na stadionie, co jest dla mnie kompletnym absurdem, bo 2 pierwsze lekcje to w-f a na reszcie lekcji będziemy musiały siedzieć po prostu śmierdzące (nie wyobrażam sobie żeby ktoś się nie spocił po przebiegnięciu kilku kółek dookoła stadionu). Na dodatek przebieramy się w normalne stroje już na przerwie przez co nie zostaje czasu nie tylko na umycie się ale nawet na ugryzienie kanapki I kiedy niby mamy się umyć? Dezodorantu nie używam ale wolę dezodorant pomieszany z potem niż pot w czystej postaci
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 19:31   #116
Żabek
Raczkowanie
 
Avatar Żabek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 153
GG do Żabek
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
By the way pozdrowienia dla kolegi równiez jak ja Zagłebiaka- czyli Ciebie
Również pozdrawiam

A co do gustow to racja. Ale takie coś...
Żabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:23   #117
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Tu muszę stanąć w obronie tych dziewczyn. Polskie szkoły to nie amerykańskie college, nie ma pryszniców . Co prawda w gimnazjum były, ale nie pozwalano nam z nich korzystać (były dla siatkarzy i koszykarzy przyjeżdżających na zawody). I gdzie niby takie dziewczyny po wuefie mają się umyć? W umywalce, do której wogóle trudno się dostać żeby umyć ręce, bo wszystkie sterczą przed lusterkiem które nad nią wisi? Noszę ze sobą husteczki do demakijażu i wycieram się po wuefie no i oczywiście bluzkę na zmianę, chociaż to i tak za mało, do tego staram się po prostu nie przemęczać na wuefie żeby się nie spocić chociaż to trudne. Np. jutro będziemy biegać na stadionie, co jest dla mnie kompletnym absurdem, bo 2 pierwsze lekcje to w-f a na reszcie lekcji będziemy musiały siedzieć po prostu śmierdzące (nie wyobrażam sobie żeby ktoś się nie spocił po przebiegnięciu kilku kółek dookoła stadionu). Na dodatek przebieramy się w normalne stroje już na przerwie przez co nie zostaje czasu nie tylko na umycie się ale nawet na ugryzienie kanapki I kiedy niby mamy się umyć? Dezodorantu nie używam ale wolę dezodorant pomieszany z potem niż pot w czystej postaci
Zgadza się Tez miałam to napisać-W żadnej z szkół do których chodziłam nie było pryszniców(no w lo w internacie zamykane na klucz).A wf w środku lekcji to dla mnie tez absurd,tak jak basen rpzed lekcjami

A co do obrzydliwości to zgadzm sie z wieloma wymienionymi przykładami

A takim szokiem było dla mnei jak na Węgrzech po kąpieli w gorących żródłach udałyśmy się z kuzynką pod prysznic a tam kobiety na oko koło sześćdziesiatki myły się nago pod prysznicem bez zasłonki ukazując wszystkim bujne owłosienie łonowe
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 20:36   #118
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
A takim szokiem było dla mnei jak na Węgrzech po kąpieli w gorących żródłach udałyśmy się z kuzynką pod prysznic a tam kobiety na oko koło sześćdziesiatki myły się nago pod prysznicem bez zasłonki ukazując wszystkim bujne owłosienie łonowe
Ja tam na ich miejscu (tych kobiet) bym się nie chwaliła .


Również uważam, że wf na pierwszych lekcjach lub w między innymi lekcjami to absurd . Jeszcze jakby były prysznice...

__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 22:38   #119
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

Treść usunięta

Edytowane przez 201708220937
Czas edycji: 2007-09-18 o 22:40 Powód: błąd
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 08:27   #120
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Babskie "obrzydliwości"

przypopmnialo mi sie jak bylam z kolezanka nad jeziorkiem,Kolezanka ma dosc spory biust i troche rozstepow po ciazy Siedzimy sobbie na kocyku i sie opalamy a obok nas byly dwie starsze panie ktore chyba zapomnialy gdzie sa bo po pierwsze zapomnioaly chyba albo nie wiedza co to depiulacja a po drugioe mialy biale stroje przez ktore kompletnie przeswitywalo wszystko. jak wstalysmy z kumpela zeby pojsc sie pop;uskac jedna z pan "z takimi cycochami i rozstepami na brzuchu to wstyd wychodzic z domu"...... kolezanka na to "z takimi wlochami to wstyd lezec na plazy" hehehe no a ciagle sie slyszy ze mlodziez jest niewychowana....
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.