Uczymy się programować, tworzyć strony www - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 10:19   #121
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Najpóźniej 8.05. Mamy nadzieję, że kilka dni wcześniej, ale zobaczymy, ile zgłoszeń przyjdzie w piątek na ostatnią chwilę.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:41   #122
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Dziewczyny mam pytanie.
Czy wpisywać korki do CV? Szukam teraz swoich pierwszych praktyk.
Korków udzielam z matmy, informatyki do matury, podstaw programowania.
Jeśli nie wpisywać, to pominąć tą rubrykę z doświadczeniem?
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 11:35   #123
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;51232960]Dziewczyny mam pytanie.
Czy wpisywać korki do CV? Szukam teraz swoich pierwszych praktyk.
Korków udzielam z matmy, informatyki do matury, podstaw programowania.
Jeśli nie wpisywać, to pominąć tą rubrykę z doświadczeniem?[/QUOTE]

Zastanawiam się nad tym i po namyśle radziłabym wpisać. Pewnie szukając pierwszych praktyk nie masz za dużo doświadczenia i warto wspomnieć o wszystkim wartym uwagi (związanym z tematycznie z praktykami oczywiście), chociażby po to, żeby pokazać, że jesteś pracowitą i ogarnietą osobą.
Jak już będziesz mieć więcej doświadczenie do wpisania w CV - to możesz pominąć.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:03   #124
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

O mamo a chcialam sie zapisac na Ruby. Zobaczyc jak to wygladac i wyprobowac siebie szkoda ze zapisy zamkniete

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez babs Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tym i po namyśle radziłabym wpisać. Pewnie szukając pierwszych praktyk nie masz za dużo doświadczenia i warto wspomnieć o wszystkim wartym uwagi (związanym z tematycznie z praktykami oczywiście), chociażby po to, żeby pokazać, że jesteś pracowitą i ogarnietą osobą.
Jak już będziesz mieć więcej doświadczenie do wpisania w CV - to możesz pominąć.
nie ma mozliwosci sie juz dopisac?

absolutnie poczatkujaca.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 14:22   #125
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
O mamo a chcialam sie zapisac na Ruby. Zobaczyc jak to wygladac i wyprobowac siebie szkoda ze zapisy zamkniete:

nie ma mozliwosci sie juz dopisac?

absolutnie poczatkujaca.
Niestety, już wysłaliśmy potwierdzenia do uczestniczek. I tak musimy odrzucić prawie 200 osób Wysyłaliśmy im takie mejle http://us5.campaign-archive1.com/?u=...&id=8e9fd9f05b, możesz popatrzeć na linki jakie tam wrzuciliśmy.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 15:41   #126
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

dziekuje! bede was sledzic i moze nastepnym razem sie uda)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 19:23   #127
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Hej.

No to skoro już się przywitałam mam do Was pytanie.
Mam zrobić na zajęcia projekt w Perlu. Projekt w sensie, przez następne cztery-pięć tygodni mam sobie pisać jakiś nieskomplikowany program, co tydzień przynosić efekty zabawy itd. Problem mam, bo nic dobrego nie mogę wymyślić. Kalkulatora po raz kolejny robić nie chcę i szukam czegoś... Ambitniejszego. Nie w sensie, że kalkulator jest zły - bo prowadzący chciałby żeby rysował wykresy pochodnej i całki, więc dość ambitnie już jest. Ale Właśnie nie typu sortowanie bąbelkowe po raz enty, tylko.. Nie wiem. Gry jakiejś? Czegoś chyba w tym rodzaju, cobym miała się czym zająć i trochę porozwijać program.
Ale z drugiej strony nic trudnego nie chcę, bo jednak to nie cpp.

Macie jakieś pomysły? Coś mi tam chodzi po głowie, ale nic konkretnego na razie z tego nie wynika.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 21:28   #128
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja kiedyś miałam napisać na zajęcia animację w assemblerze.
Miałam animować napis po sinusie, niektórzy mieli ziemia+księżyc wszystko ma się obracać, jakieś figury 3d itp.
Może spróbuj jakąś grę np snake jest dość prosty, albo jakieś omijanie przeszkód itp.
Nigdy nic nie pisałam w Perlu.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 08:06   #129
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Też wybrałabym snake'a.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 09:38   #130
McSanora2276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

W asemblerze takie rzeczy na zajęciach to trochę skomplikowane..Assembler nie jest prostym językiem - pewnie studiowałaś gdzieś dziennie na uczelni w Warszawie ? Takie pytanie powracające do tematu na jaki to byście postawiły teraz framewortk ? Php już umiem w stopniu dobrym praktycznym. Się zastanawiam nad kohaną albo na yii.
McSanora2276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 09:57   #131
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja przy wyborze brałabym pod uwagę trzy cechy:
- co jest w mojej opinii najlepsze
- jakich ofert pracy jest na rynku najwięcej, jak w najbliższej przyszłości będzie kształtował się rynek
- jak wygląda dokumentacja i społeczność internetowa

Na tej podstawie jako framework php wybrałam Symfony.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 14:45   #132
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Podziwiam za tego asemblera, kqq. Ja miałam to na pierwszym semestrze i... Cieszę się, że się skończyło. Prowadzący mi się dobry nie trafił, wytłumaczyć tego nie potrafił i nawet bąbelkowego nie potrafiłam ruszyć w asmie, więc szacun.

Snake mi jednak i tak nie podchodzi. Ktoś inny z grupy próbuje to zrobić, więc tym bardziej.
Spróbuję zaprzęgnąć Qte i zrobić jakieś szyfrowania albo automat komórkowy. Anyway, dzięki za propozycje.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 08:16   #133
ierlinda85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja teraz na własne rękę stworzyłam stronę www taki bardziej blog w CMS Wordpress. Nie było z tym u mnie problemów, najpierw wszystko zrobiłam na local hoście a później wykupiłam domenę i robiłam to już z końcówką pl najpopularniejszą do programowania nie mam podejścia, próbowałam ale na pętlach już się wykładam ;(
ierlinda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 17:37   #134
idealne_my
Raczkowanie
 
Avatar idealne_my
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 89
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cześć ! Witam i pozdrawiam!

Ehhh, chciałabym pracować jako freelancer, ale szczerze powiedziawszy jakoś nie umiem się rozreklamować :x

Na chwilę obecną pracuję w firmie, gdzie głównie "pracuję" na wordpressie, ale mój szef jest dziwny, bo kasuje za te "niby" robione strony na darmowych szablonach. Ot - czasem jak klient chce czegoś ekstra, to wtedy mogę sobie popracować "twórczo".

Tak się zastanawiam, czy na prawdę można uzyskać jakąś kasę na tych szablonach wordpressowych, które są płatne?

(Dodam, że racji tego, że trafiłam tam na staż, ale z całkowicie odmiennej dla mnie pracy, którą miałam wykonywać oraz z racji mojego młodego wieku, dostaję teraz najniższą. Zastanawiam się czy nie rzucić tego w cholerę i nie iść pracować do Biedry, bo 700zł więcej, to zawsze coś, jak się samemu mieszka)
idealne_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 11:18   #135
jagnajoz
Przyczajenie
 
Avatar jagnajoz
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 16
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Hej!
Wybieracie się na sierpniowe warsztaty pythonowe Geek Girls Carrots? Dość poważnie się nad nimi zastanawiam, ale nie znam ani miasta ani ludzi - a wiadomo, w kupie raźniej. Proszę o PW, jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i chce połączyć siły.
jagnajoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 20:43   #136
SuzieWro1192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Nie wybieram takich warsztatów bo wiem, że i tak mi nic nie dadzą. Moim jedynym źródłem wiedzy jest właśnie Internet. Nie muszę chodzić na jakieś seminaria czy tego typu podobne rzeczy, wszystko mogę znaleźć na necie. Jak mam problem to w pełni go opisuję na forum programistycznym hihi :P
SuzieWro1192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 07:30   #137
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Tak się zastanawiam, czy na prawdę można uzyskać jakąś kasę na tych szablonach wordpressowych, które są płatne?
Można i to sporo zarobić, mój kolega tworzy płatne szablony, ale głównie pod rynek zagraniczny.
__________________
W 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg! kanał na Youtube poświęcony zdrowemu odżywianiu, odchudzaniu jak i aktywności fizycznej! Sprawdź moją metamorfozę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:26   #138
Marquitta70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

To dobrze kombinuję bo w sumie będzie miał więcej klientów zza granicy jeszcze no ale on tylko szablony robi w jakimś programie graficznym w gimpie czy photoshopie ? W sumie mój kuzyn jakby nie patrzeć też założył firmę - agencję interaktywną jednoosobową w Wielkiej Brytanii i pozyskuję klientów i z UK i z Polski
Marquitta70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 07:27   #139
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Tak, bo na upartego to szablon można zrobić nawet i w notatniku Program to kwestia udogodnienia, podświetlanie składni, gotowe komendy, podgląd strony itp., nie każdy tego potrzebuje To dobrze zrobił, w UK firmę prowadzi się o wiele prościej, a klientów jest X razy więcej niż u nas
__________________
W 7 miesięcy zrzuciłam 17 kg! kanał na Youtube poświęcony zdrowemu odżywianiu, odchudzaniu jak i aktywności fizycznej! Sprawdź moją metamorfozę
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 13:54   #140
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

A właśnie - jakich programów używacie?
Ja C++ uczyłam się na Bloodshed Dev-C++, trochę ciężko mi idzie przerzucanie się na kombajn jakim jest Visual Studio (szczególnie, że nie potrafię sobie odmówić i oczywiście instaluję najnowszą, najbardziej rozbudowaną wersję programu ). Poza tym korzystam jeszcze z Sublime Texta, ale to tylko pod linuksem i nie do C++. Coś polecacie dobrego?
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:06   #141
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
A właśnie - jakich programów używacie?
Ja C++ uczyłam się na Bloodshed Dev-C++, trochę ciężko mi idzie przerzucanie się na kombajn jakim jest Visual Studio (szczególnie, że nie potrafię sobie odmówić i oczywiście instaluję najnowszą, najbardziej rozbudowaną wersję programu ). Poza tym korzystam jeszcze z Sublime Texta, ale to tylko pod linuksem i nie do C++. Coś polecacie dobrego?
Ja używam Visual Studio 2010 Express - taka mniejsza, darmowa wersja Wcześniej używałam Bloodsheda tak jak Ty, ale przeniosłam się na VS bo zauważyłam, że większość firm używa oprogramowania Microsoftu - trochę zajęło przeniesienie się, było trochę bólu i potu, ale teraz już jest okej

Przez chwilę próbowałam Borlanda, ale moim zdaniem zdecydowanie gorszy od Bloodsheda, a od VS gorszy stukrotnie
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:21   #142
sylwia392
Raczkowanie
 
Avatar sylwia392
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 37
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

W idealnym czasie chyba trafiłam na ten wątek Od początku wakacji sobie obiecuję, że w końcu wezmę się do nauki i co, półtora miesiąca już minęło i nic. Btw nie sądziłam, że na wizazu znajdę taką tematykę Ja od trzech lat studiuję informatykę, ale wiadomo - jak się w domu nie przysiądzie to się człowiek niewiele nauczy.
Plan na wakacje (drugą połowę) to nauka PHP i CMS Joomla do pracy inżynierskiej, a dla hobby HTML, CSS i może Wordpress.
A jeśli chodzi o edytory to ja korzystam i polecam Microsoft Expression Web (do tworzenia stron). Korzystałam już z Visual do C# (nie polubiliśmy się) i wiadomo z Dev C++ i Notepad++ i czasem do tego wracam

Edytowane przez sylwia392
Czas edycji: 2015-07-31 o 17:23
sylwia392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 12:17   #143
Violettova
Przyczajenie
 
Avatar Violettova
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Witam wszystkich, jak myślicie, czy nie mając umysłu ścisłego (i mając raczej braki z matmy) można nauczyć się tworzyć strony www i programować?

Mam podstawy HTML, CSS, Joomla, Wordpress, grafiki - kiedyś prowadziłam bloga, sporo grzebałam w kodzie i mi się to podobało.... Minęło kilka lat i chciałabym do tego wrócić. Zastanawiam się czy same chęci do nauki wystarczą
Violettova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 12:27   #144
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Violettova Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, jak myślicie, czy nie mając umysłu ścisłego (i mając raczej braki z matmy) można nauczyć się tworzyć strony www i programować?

Mam podstawy HTML, CSS, Joomla, Wordpress, grafiki - kiedyś prowadziłam bloga, sporo grzebałam w kodzie i mi się to podobało.... Minęło kilka lat i chciałabym do tego wrócić. Zastanawiam się czy same chęci do nauki wystarczą

Tworzenie stron internetowych jest proste, duzo tutoriali w sieci. Jesli znasz angielski - nie powinno byc problemu
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 08:07   #145
2ezfored
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 1
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Żeby stworzyć stronę niepotrzebnie być programistą
2ezfored jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 15:35   #146
fnq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

mój brat zrobił stronę sam, on kupił domenę i szablon.. szablon kupował tutaj xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-18 o 23:13 Powód: Link.
fnq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:42   #147
mika763hs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

A jak jest u Was z pracą po takich kursach i tym podobnych akcjach? Po samodzielnej nauce? Ja uczyłam się sama na codeacademy, później zrobiłam ze dwie stronki dla znajomych i teraz rozglądam się za stażem. W moim mieście (mieszkam we Wrocławiu) rekrutuje się do stażu a propos projektowania stron internetowych w https://www.janmedia.pl/oferta/strony_internetowe.xml i zastanawiam się nad aplikowaniem. Nie wiem jednak, czy dam sobie radę, mam wrażenie że wciąż wiem za mało. Chłopak mnie namawia (sam jest programistom i mówi, że jak zaczynał pierwszą stronę to sam umiał niewiele więcej, niż ja). Nie wiem, co mam robić?
mika763hs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:45   #148
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez mika763hs Pokaż wiadomość
A jak jest u Was z pracą po takich kursach i tym podobnych akcjach? Po samodzielnej nauce? Ja uczyłam się sama na codeacademy, później zrobiłam ze dwie stronki dla znajomych i teraz rozglądam się za stażem. W moim mieście (mieszkam we Wrocławiu) rekrutuje się do stażu a propos projektowania stron internetowych w https://www.janmedia.pl/oferta/strony_internetowe.xml i zastanawiam się nad aplikowaniem. Nie wiem jednak, czy dam sobie radę, mam wrażenie że wciąż wiem za mało. Chłopak mnie namawia (sam jest programistom i mówi, że jak zaczynał pierwszą stronę to sam umiał niewiele więcej, niż ja). Nie wiem, co mam robić?


Spróbować. W najgorszym wypadku Cie nie przyjmą, a będziesz bardziej obyta z rekrutacja.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 16:50   #149
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Koncze studia pierwszego stopnia, na magisterce chciałabym iść do pracy. Co powinnam umieć ubiegając sie o staż lub juniora? Jakie macie swoje doswiadczenia?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 12:52   #150
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Wszystko zależy na jakiego juniora chcesz iść. Może pooglądaj w sieci ogłoszenia o pracę i zorientuj się co jest wymagane? ;-)

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mika763hs Pokaż wiadomość
A jak jest u Was z pracą po takich kursach i tym podobnych akcjach? Po samodzielnej nauce? Ja uczyłam się sama na codeacademy, później zrobiłam ze dwie stronki dla znajomych i teraz rozglądam się za stażem. W moim mieście (mieszkam we Wrocławiu) rekrutuje się do stażu a propos projektowania stron internetowych w https://www.janmedia.pl/oferta/strony_internetowe.xml i zastanawiam się nad aplikowaniem. Nie wiem jednak, czy dam sobie radę, mam wrażenie że wciąż wiem za mało. Chłopak mnie namawia (sam jest programistom i mówi, że jak zaczynał pierwszą stronę to sam umiał niewiele więcej, niż ja). Nie wiem, co mam robić?
Aplikuj, nic nie tracisz. Dowiesz ię jakie masz szanse i co trzeba jeszcze podszkolić.
Sama jestem w trakcie robienia kursów z codeacademy i innych. No i przede wszystkim.. samorozwój.
Warto mieć własne repa na githubie i dołączać link do cv.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 15:28:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.