Piękne i szczupłe do lata :) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 14:07   #1531
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Sorki, że się wcinam mnie też ktoś mówił, że aeroby i siłowe na przemian trza robić
no mówię, że wtedy najskuteczniej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:09   #1532
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

macie rację


Ojps - powinien Ci wyskoczyć komunkat, za ile odciążą serwer i będzie można ściągać
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:11   #1533
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

vadi ---> wyglądałaś obłędnie

laza --> to moim zdaniem czysta prowokacja, noo chyba że tak jak niektóre dziewczyny zauważyły może to być dziewczyna z podstawówki o niskim wzroście- wtedy jeszcze moge uwierzyć w 38 kg

Co do siemienia lnianego --> polecają go w dietach, ale jeśli miałabym bazować na swoich własnych doświadczeniach- to nie widze żadnych efektów stosowania go! Dodaje zawsze do jogurtu naturalnego ze 2 łyżeczki zmielonego siemienia, do tego do sałatek dodawałam 2 łyżki oleju lnianego i żadnych efektów. Nic a nic. No ale zapewne każdy organizm reaguje inaczej.

Co do czerwonej herbaty --> ja ją uwielbiam! I nie wyobrażam sobie bez niej życia, ale schudnąc po niej nie schudłam mimo że wypijam kilka filiżanej dziennie. Aha i taka ciekawostka- czerowna herbata jest idealna na kaca! Zawsze po zakrapianej imprezie wypijam z rana 2 czerwone herbaty i już do końca dnia neiwiem co to kac

Co do lodów ---> też czytałam że odchudzają! Tzn w jakiejś gazecie było to wyjaśnione w ten sposób, że lody zamrażają organizm który szybko się ich pozbywa w celu ocieplenia i przez to są usuwane z organizmu wraz z innymi produktami przemiany materii... Jakoś tak (jestem antytalenciem z biologii więc prosze wybaczyć jak coś przekręciłam). W każdym razie, 1,5 roku temu w wakacje stosowałam DELIKATNĄ dietę, robiłam brzuszki i właśnie jadłam lody (tylko nie ze względu na to że mają rzekomo właściwości odchudzające, tylko dlatego że uwielbiam słodycze NIESTETY i że wybrałam "mniejsze zło"- pomyślałam sobie że odchudzające lody będą lepsze niż np czekolada) i uwierzcie że sporo schudłam przez 2 tygodnie! Niewiem ile kg i czy w ogóle schudłam z kg...ale talia było cudna! Jak marzenie... Co ja bym dała żeby znowu tak wyglądać... No i teraz neiwiem co wtedy przyczyniło się do schudnięcia, piłam też 2l wody niegazowanej.... A tak poza tym to 3-4 posiłki dziennie i zawsze lody na podiweczorek Tzn między obiadek a kolacją.


Co do BMI --> właśnie mi wyszło że mam wagę w dolnej granicy normy (56kg, wzrost 167cm) ale że moja idealna waga to 55kg No i jak tu wierzyć w to całe BMI?

A tak jeszcze zupełnie nie odnosząc sie do niczego... to macie jakis sposób na nieobżeranie się podczas PSM? Bo ja przed miesiączką jem jak głupia Nie umiem tego w żaden sposób pochamować Doradzcie coś!
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:14   #1534
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Co do siemienia lnianego --> polecają go w dietach, ale jeśli miałabym bazować na swoich własnych doświadczeniach- to nie widze żadnych efektów stosowania go! Dodaje zawsze do jogurtu naturalnego ze 2 łyżeczki zmielonego siemienia, do tego do sałatek dodawałam 2 łyżki oleju lnianego i żadnych efektów. Nic a nic. No ale zapewne każdy organizm reaguje inaczej.
Bo siemienia lnianego człowiek nie trawi i... albo ugotujesz sobie z niego kisielek, aby zawartość siemienia lnianego spożywać albo mielone siemie trzeba jeść.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:17   #1535
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
macie rację


Ojps - powinien Ci wyskoczyć komunkat, za ile odciążą serwer i będzie można ściągać
Za parę godzin.......

Kurcze zazdroszcę Wam zapału do ćwiczeń ja dziś nawet palcem nie kiwnęłam, pogoda mnie zabija, chodzę jak naćpana.Jutro będzie lepiej mam nadzieję.
ojps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:20   #1536
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Kurcze zazdroszcę Wam zapału do ćwiczeń ja dziś nawet palcem nie kiwnęłam, pogoda mnie zabija, chodzę jak naćpana.Jutro będzie lepiej mam nadzieję.
Ja mam zapał, ale niestety u mnie to wygląda tak, że im bliżej upragnionego celu, tym więcej luzu sobie daję, aa od tego prosta droga do zaprzepaszczenia celu.

Na dodatek TŻ nie wspiera w odchudzaniu, bo... uważa, że wyglądam cudownie, co jeszcze ostatnio znajoma, która mnie nie widziała ponad 6 miesięcy potwierdziła mówiąc "Jak Ty łaaadnieee wyglądasz, schudłaś ostatnio, co???"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:23   #1537
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam zapał, ale niestety u mnie to wygląda tak, że im bliżej upragnionego celu, tym więcej luzu sobie daję, aa od tego prosta droga do zaprzepaszczenia celu.
witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Na dodatek TŻ nie wspiera w odchudzaniu, bo... uważa, że wyglądam cudownie, co jeszcze ostatnio znajoma, która mnie nie widziała ponad 6 miesięcy potwierdziła mówiąc "Jak Ty łaaadnieee wyglądasz, schudłaś ostatnio, co???"
taaa, zero wsparcia.
ale na tym 1. zdjeciu tez mu sie podobalam ;P


Atsenko - dziekuje


DO DZIELA DZIEWCZYNY! KOMU MA SIE UDAC, JAK NIE NAM?

zmykam do pracy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 14:25   #1538
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Vadi wyglądałas świetnie

ja też zabieram się za ćwiczenia, zobaczymy jak będzie..mam nadzieję że przetrwam świeta
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:25   #1539
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
taaa, zero wsparcia.
ale na tym 1. zdjeciu tez mu sie podobalam ;P
To szalenie deprymujące jest
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
DO DZIELA DZIEWCZYNY! KOMU MA SIE UDAC, JAK NIE NAM?
no... to do roboty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:30   #1540
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
a ja dzis ide na fitness bede skakac i wyobrazac sobie super figurke
ja też.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:31   #1541
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam zapał, ale niestety u mnie to wygląda tak, że im bliżej upragnionego celu, tym więcej luzu sobie daję, aa od tego prosta droga do zaprzepaszczenia celu.

Na dodatek TŻ nie wspiera w odchudzaniu, bo... uważa, że wyglądam cudownie, co jeszcze ostatnio znajoma, która mnie nie widziała ponad 6 miesięcy potwierdziła mówiąc "Jak Ty łaaadnieee wyglądasz, schudłaś ostatnio, co???"
Jeeezuuuu jak bym o sobie czytała.Im bliżej tym gorzej ale nie, nie, nie ja nie odpuszczę za długo to trwa, a poza tym ja się lepiej czuję psychicznie-mam radochę, że coś robię dla siebie.
ojps jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 14:36   #1542
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Jeeezuuuu jak bym o sobie czytała.Im bliżej tym gorzej ale nie, nie, nie ja nie odpuszczę za długo to trwa, a poza tym ja się lepiej czuję psychicznie-mam radochę, że coś robię dla siebie.
Najgorsze jest to, że mi naprawde niewiele brakuje, ale muszę się tak spiąć w sobie na maxa i za 2 miesiące będę z siebie zadowolona...

Ale żeby później nie spocząć na laurach...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:38   #1543
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

dziewczyny mam pytanie, czy jest możliwość że uda mi sie spalić tłuszczyk z brzucha (NIE umięśnić) do 18 czerwca? muszę zgubić ok. 12cm w talii
i w jaki sposób spalic ten tłuszczyk ?
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:39   #1544
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, czy jest możliwość że uda mi sie spalić tłuszczyk z brzucha (NIE umięśnić) do 18 czerwca? muszę zgubić ok. 12cm w talii
i w jaki sposób spalic ten tłuszczyk ?
Dieta + ćwiczenia i to stosowane bardzo systematycznie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:46   #1545
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

na diecie już jestem od października ale cos wolno mi tłuszcz schodzi.
a ja sie pytam JAKIE ĆWICZENIA ŻEBY SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU, I CZY UDA MI SIE SPALIĆ ok. 12cm z brzucha do 18 czerwca
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:53   #1546
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

A tak jeszcze zupełnie nie odnosząc sie do niczego... to macie jakis sposób na nieobżeranie się podczas PSM? Bo ja przed miesiączką jem jak głupia Nie umiem tego w żaden sposób pochamować Doradzcie coś!
ja sie zawsze zaopatrzam wtedy w duzo marchewek i chrupie

miss 90 - podobno na brzuch dobre sa cwiczenia silowe calego ciala + troche aerobow. na stronie wdziek.pl s chyba jakies cwiczenia 'na plaski brzuch' na ile skuteczne to niestety nie wiem ;/ ale sprobuj i daj znac! 6 weidera nie ma sensu bo tylko ci miesnie zrobi
Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:56   #1547
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
na diecie już jestem od października ale cos wolno mi tłuszcz schodzi.
a ja sie pytam JAKIE ĆWICZENIA ŻEBY SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU, I CZY UDA MI SIE SPALIĆ ok. 12cm z brzucha do 18 czerwca
najwazniejsza jest dieta ale nie taka 1000 tylko porządna
i do tego ćwiczenia takie ogólnie bieganie skakanca rowerek orbitek itp bo wiem za siłowe sie nie wezmiesz do czerwca jest jeszcze troche czasu wiec mysle ze powinny byc efekty ale ile schudniesz tego nie wiem bo to zalezy od tego jaka teraz diete masz - czy masz spowolniony metabolizm i jakie cwiczenia wykonujesz
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:59   #1548
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
na diecie już jestem od października ale cos wolno mi tłuszcz schodzi.
a ja sie pytam JAKIE ĆWICZENIA ŻEBY SPALIĆ TŁUSZCZ NA BRZUCHU, I CZY UDA MI SIE SPALIĆ ok. 12cm z brzucha do 18 czerwca
Nikt Ci nie odpowie ile dokładnie spalisz, bo to sprawa b.indywidualna.Ja straciłam tak około 4 cm przez miesiąc ćwicząc codziennie różne "odmiany" brzuszków ale tam miałam najmniej tłuszczyku
ojps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:04   #1549
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie odpowie ile dokładnie spalisz, bo to sprawa b.indywidualna.Ja straciłam tak około 4 cm przez miesiąc ćwicząc codziennie różne "odmiany" brzuszków ale tam miałam najmniej tłuszczyku
ale samymi brzuszkami to raczej spalic tłuszczu na brzuchu sie nie da i jest bardzo cieżko
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:15   #1550
ojps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 201
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
ale samymi brzuszkami to raczej spalic tłuszczu na brzuchu sie nie da i jest bardzo cieżko
No i dieta oczwiście
ojps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:38   #1551
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

dziewczyny, stukacie tych postów jak szalone; )

zajrzałam kilka stron wstecz i...

laza - jeśli wydaje Ci się, że Twoja waga jest normalna, to albo masz coś z głową, albo chcesz tutaj zwrócić na siebie uwagę. zresztą to nie pierwszy wątek, w którym w pewien sposób obnosisz się i szczycisz swoją diaboliczną niedowagą. po co to robisz?
piszesz, że będziesz ćwiczyć, bo podobno mięśnie więcej ważą. dziewczyno!!! tu nie chodzi o cyferki na blacie wagi, tylko o Twoje zdrowie!

vadi - gratuluję tych zrzuconych kilogramów;] na tym zdjęciu i tak wyglądałaś fajnie - no ale tutaj - dla mnie po prostu bomba; ) mam dokładnie tyle samo wzrostu co Ty - i dokładnie tak samo najlepiej jest mi przy 47kg. teraz ważę 49 - i widać to na brzuszku i udach. przy takim wzroście i generalnie szczupłej sylwetce strasznie widać każdy zbędy kilogram...




3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:52   #1552
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

vadi ja wyglądam teraz podobnie jak na Twoim zdjęciu odzwierciedlającym 'idealną wagę' (no może nieco więcej brzuszka ), a ważę ok 6 kg ponad ten mój ideał. Więc kolejny raz dochodzimy do wniosku, że BMI to jest takie mocno pi razy oko

1stLaDy, mam też 171 cm wzrostu i chociaż w najstraszniejszym okresie wskazówka wagi drgała nawet nieco powyżej 70, teraz szacuję się na jakieś 65-66 kg. Także łączę się "w bólu"

Dziś "zgrzeszyłam" drożdżówką z makiem - ale bez lukrów czy polew na szczęście - ale nie mam wielkich wyrzutów bo od rana do teraz spożyłam 700 kalorii, teraz jem nieduże jabłko a za jakiś kwadrans zrobię sobie lekką zupę brokułową. Do końca dnia na pewno nie zjem więcej niż kolejne 500-600 kalorii więc chyba idealnie - oby Muszę na nowo pobudzić metabolizm po moim strasznym choć przypadkowym (przysięgam!) okresie 700-900 kalorii na dzień.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:03   #1553
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Dziewczyny a ja sobie dziś porobiłam fotki po 1,5 mcs odchudzania i powiem że jestem całkiem zadowolona .

"Tył" moge tutaj wstawić ")
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajaja.JPG (26,2 KB, 81 załadowań)
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:06   #1554
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

o mamo, ile piszecie ale udało się przeczytać wszystko

Vadi, świetnie wyglądałaś

a ja mam dziś jakiś lepszy dzień i stwierdziłam, że mam nogi i pupcię w porządku (nie znoszę jej na codzień, "za wielka" itp) i że jak pozbędę się brzucha będzie ok oczywiście za godzine i tak wróci mi normalne spojrzenie i zobaczę, że grubo wyglądam ale narazie cieszę się pozytywnym spojrzeniem na siebie 1 raz od daaaaawna

tylko z tym brzuchem mam problem, bo nic kompletnie nie działa, wygląda jakbym była w ciąży. jest taaaki wypukły... Dziewczyny chwaliły hula hop, kręcę od 2 czy 3 tyg po 5, 6 dni w tyg, a efektu nie ma żadnego dosłownie... talii też nie widać. chyba, że brzuch wciągnę, to coś tam się ukazuje... Tamilee na brzuch, co prawda rzadziej, bo 2-3 razy w tyg, ale kurczę, miałam nadzieję, że da mi to coś...
a nie jestem niestety jakoś przekonana do ćwiczenia przy ludziach... wolę zacisze domowe...

ale i tak jestem piękna i na pewno się uda do wakacji

prawda?


(tak w ramach dowartościowania się )



Blair - fajne efekty
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:07   #1555
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

sliczna Ci sie talia zrobila!
Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:11   #1556
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez ojps Pokaż wiadomość
No i dieta oczwiście
aha to ok bo myslałam ze samymi brzuszkami
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:16   #1557
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

a ten pilates działa na całe ciało? znalazłam tą panią winsor na emulu... ale tam ejst cd 5, cd7 etc... wszystkie ćwiczyć czy jedną (którą?) czy jak?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:18   #1558
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Blair super! Oby tak dalej

Aha vadi jedno pytanie (jeśli była odp wcześniej a nie zauważyłam to przepraszam) - jaka różnica w kilogramach i czasie między "wagą idealną" a tym super wyglądem do którego teraz na powrót dążysz?
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:24   #1559
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja sobie dziś porobiłam fotki po 1,5 mcs odchudzania i powiem że jestem całkiem zadowolona .

"Tył" moge tutaj wstawić ")

naprawdę jestem pod wrażeniem..nozki Ci zeszczuplaly i masz super talę..ja też tak chę
przypomnij co ćwiczysz cio??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:32   #1560
85stokrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 87
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

BLAIR gratuluje !! oby tak dalej , a co cwiczysz?
85stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.