Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 20:06   #151
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Dzięki
__________________

Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:09   #152
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Co wymyslil?
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
i co się okazało?
TŻ nie chciał powiedzieć wprost o co chodzi, ale się domyśliłam.
Ten kumpel mu nagadał głupot, że się zachowuję się jak słodka idiotka i się wdzięczę do niego- uwierzcie mi co jak co, ale do słodkiej idiotki mi daleko, a wdzięczenie się do tego Pana było ostanią rzeczą na jaką miałam ochotę.
Jak zobaczyłam go wczoraj w drzwiach to mi szczęka opadła- byłam zniesmaczona. Wygaduje wciąż TŻ-towi głupoty o mnie i z całych sił próbuje go do mnie zniechęcić. To jest ponad moje siły.
Nie zabronię TŻ spotykać się z nim- bo to nie jest fair. Ma swój rozum i sam wie co jest prawdą a co kłamstwem.


I pomyśleć, że w październiku byłam zauroczona tym kumplem... lecz przeraziła nie ogromna różnica wiek, więc wycofałam się. On chyba nie może się z tym pogodzić i rzuca mi kłody pod nogi. Ta historia z tym kumplem i TŻ jest bardzo zakręcona, ale nie chcę was zanudzać opowieścią

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
a ja wczoraj to zrobilam;(
3 miesiace po rozstaniu, mielismy dobry kontakt a ja powiedzialam DOSC.
Zeby odszedl, bo juz nie mam sily na ten uklad.. Powiedzial ze skoro uwazam ze tak bedzie lepiej to uszanuje moja decyzje...
Wiedzialam ze tak trzeba, zerwac kontakt bo inaczej nigdy sie nie podniose.
Tylko dlugo nie moglam sie na to zdobyc, balam sie.

Jest mi ciezko, tak jakbysmy dopiero teraz naprawde sie rozstali..
Przytulcie;((((((((
Wspaniale postąpiłaś. Brawo Kochana! Jesteśmy wszystkie z Tobą.

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
No i o co ja narobiłam... Ubrałam się we wszystkie te pierdoły, żeby zobaczyć jak będę wyglądała i mi się sukienka przestała podobać... Ech... życie...
Na pewno wyglądasz ślicznie A sukienka przestała podobać Ci się na chwilkę- zobaczysz
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:12   #153
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Dziewczynki wy wszystkie jesteście cudowne i dacie sobie radę! Każda jedna ma w sobie dużo siły by wstać na nogi
Ja każdego dnia trzymam za was kciuki
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:12   #154
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

u mnie kryzys nr 943535935
zaluje, ze w ogole poznalam tego czlowieka w moim zyciu


Enka, jak to czytasz to napisz co u Ciebie, w tej czesci jeszcze nie zawitalas... wyleczona?

wie ktos co u Coffeinki? ostatni raz byla na forum w sylwestra z tego co widac...

P.S. wybaczcie rozmiar czcionki, ale to aby dobrze widoczne bylo...
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:20
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:24   #155
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
u mnie kryzys nr 943535935
zaluje, ze w ogole poznalam tego czlowieka w moim zyciu


Enka, jak to czytasz to napisz co u Ciebie, w tej czesci jeszcze nie zawitalas... wyleczona?

wie ktos co u Coffeinki? ostatni raz byla na forum w sylwestra z tego co widac...

P.S. wybaczcie rozmiar czcionki, ale to aby dobrze widoczne bylo...

Właśnie też zastanawiam się co u Coffeinki...

ooo jaki kryzys? coś się wydarzyło czy ogólnie gorszy dzień?
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:35   #156
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Pomocy!! Musze sie wygadac pisalam tu juz wczesniej, moj 3 letni zwiazek rozpadl sie w listopadzie, z obietnic o wspolnej przyszlosci zostaly tylko puste slowa podczas gdy ja potwornie cierpialam z powodu rozstania moj byly zdazyl znalesc sobie inna a dzisiaj sie dowiedzialam ze prawdopodobnie zaliczyl z nia wpadke, bedzie tata nie wiem czy to na pewno prawda ale juz okropnie boli jeszcze cztery miesiace temu to ze mna planowal przyszlosc, byla mowa o dzieciach, mowil ze kocha. nie jestesmy ze soba trzeci miesiac i ja nie zdazylam sie pozbierac po rozstaniu a tu taka inforamcja
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:40   #157
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
ooo jaki kryzys? coś się wydarzyło czy ogólnie gorszy dzień?
uswiadomilam sobie, ze od rozstania minely juz 3 miesiace, to sie wydarzylo naprawde, stalo sie i juz sie nie odstanie. I ja nadal nie moge pojac jak to sie wszystko moglo stac, jak od zwiazku idealnego przeszlismy w to co jest teraz, czyli nic Chcialabym cofnac czas o kilka miesiecy, ale tylko po to abym ja mogla odejsc sama, zanim on mnie ze swojego zycia wyrzuci.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:40   #158
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Musimy być silne! Wszystkie!! Nie może być tak że od 20 000 (??!!??!!dobrze policzyłam?) postów cierpimy przez facetów!! Macie coś ode mnie. Wszyscy to znają i może to i głupie,ale mnie jakoś zawsze troszkę podnosi na duchu :

Kiedy Pan Bóg stworzył kobietę, pojawił się anioł i spytał:
czemu tyle czasu Ci to zajęło Panie?

Pan mu odpowiedział: Widziałeś zamówienie?
Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa, ma 200 ruchomych części, działa na kawie i niewielkiej ilości jedzenia, ma łono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, ma taki pocałunek, który leczy każdą rzecz – od startego kolana do złamanego serca.
Anioł starał się powstrzymać Boga: To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra.
Nie mogę - powiedział Bóg. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskie memu sercu.

Będzie myśleć? - spytał anioł Pan Bóg odpowiedział: nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować.
Anioł zauważył coś, zbliżył się i dotknął policzka kobiety. Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci Panie, że starałeś się dać za wiele rzeczy.
To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan Bóg - to jest łza.

A po co są łzy? zapytał anioł.
Pan Bóg powiedział: Łza to jest forma, którą ona wyraża swoją radość, wstyd, rozczarowanie, samotność, ból i dumę.

Anioł był pod wrażeniem. Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda, że kobiety są zdumiewające!
Kobiety mają siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, płaczą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane.
Walczą o to w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo i cieszą się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy.
Łamie się im serce kiedy umiera przyjaciel, cierpią kiedy tracą członka rodziny, ale są silne kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedzą, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce.
Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą, latają, chodzą lub wysyłają ci -emaile żeby powiedzieć ci, że cię kochają. Serce kobiety jest tym co powoduje, że świat się kręci. Przynoszą radość i nadzieję, współczucie i ideały. Kobiety mają wiele do powiedzenia i do dania.
Tak, kobiety są zdumiewające!!
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:49   #159
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
uswiadomilam sobie, ze od rozstania minely juz 3 miesiace, to sie wydarzylo naprawde, stalo sie i juz sie nie odstanie. I ja nadal nie moge pojac jak to sie wszystko moglo stac, jak od zwiazku idealnego przeszlismy w to co jest teraz, czyli nic Chcialabym cofnac czas o kilka miesiecy, ale tylko po to abym ja mogla odejsc sama, zanim on mnie ze swojego zycia wyrzuci.

Czasu się niestety cofnąć nie da, ale musisz iść przez życie z podniesioną wysoko głową i powinnaś cieszyć się, że już nie męczysz się z kimś takim jak on.

Ja żałuję tylko, że nie odeszłam pierwsza.
To po tych wszystkich upokorzeniach, które znosiłam z jego strony on odszedł i świetnie się bawi. Zalicza panienki itp.
My rozstaliśmy się w październiku i rozmawiając jakoś w styczniu na GG oznajmił, że nasz 3 letni związek to GÓW***... i tak naprawdę nie kochał mnie, bardzo żałuję tych lat spędzonych ze mną i ogólnie wszystko co najgorsze mi wygarnął- oczywiście w luźnej formie- nie w złości.

Ja ryczałam jak dziecko- ale dlatego, że ja go naprawdę bardzo kochałam. Był moim pierwszym mężczyzną, to z nim tworzyłam pierwszy poważny związek, to z nim planowałam dzieci i dom z ogródkiem.. a On mi pisze, że to było GÓW**
;( Ehh... Bawił się mną i tyle.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.


Edytowane przez shineE
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:50
shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:54   #160
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
uswiadomilam sobie, ze od rozstania minely juz 3 miesiace, to sie wydarzylo naprawde, stalo sie i juz sie nie odstanie. I ja nadal nie moge pojac jak to sie wszystko moglo stac, jak od zwiazku idealnego przeszlismy w to co jest teraz, czyli nic Chcialabym cofnac czas o kilka miesiecy, ale tylko po to abym ja mogla odejsc sama, zanim on mnie ze swojego zycia wyrzuci.
U mnie w pt byly 3 miesiace. 3 miesiace po ktorych sie wyleczylam, chociaz nie wierzylam w to..
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:58   #161
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
U mnie w pt byly 3 miesiace. 3 miesiace po ktorych sie wyleczylam, chociaz nie wierzylam w to..

Gratuluję
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:59   #162
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Czasu się niestety cofnąć nie da, ale musisz iść przez życie z podniesioną wysoko głową i powinnaś cieszyć się, że już nie męczysz się z kimś takim jak on.
tylko, ze ja sie nie meczylam z nim, bylam szczesliwa i podobalo mi sie. I nigdy mi takich tekstow nie wywalil jak ten Twoj.

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
U mnie w pt byly 3 miesiace. 3 miesiace po ktorych sie wyleczylam, chociaz nie wierzylam w to..
a ja stoje w miejscu, tak od pazdziernika.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:05   #163
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
tylko, ze ja sie nie meczylam z nim, bylam szczesliwa i podobalo mi sie. I nigdy mi takich tekstow nie wywalil jak ten Twoj.
Ah przepraszam ...
Ja ze związku w którym byłam szczęśliwa, a partner mnie zostawił podnosiłam się prawie rok, wiem, że jest bardzo ciężko.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:08   #164
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
tylko, ze ja sie nie meczylam z nim, bylam szczesliwa i podobalo mi sie. I nigdy mi takich tekstow nie wywalil jak ten Twoj.



a ja stoje w miejscu, tak od pazdziernika.
Bo Twoj sie roznilo od mojego. Twoj zwiazek byl inny, moj to byla fikcja, ja w swoim wiecej razy plakalam niz bylam szczesliwa. I ja zerwalam calkowicie kontakt, a rownoczesnie z tym poszly w piz** wszystkie nadzieje na powrot.
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:09   #165
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
tylko, ze ja sie nie meczylam z nim, bylam szczesliwa i podobalo mi sie. I nigdy mi takich tekstow nie wywalil jak ten Twoj.



a ja stoje w miejscu, tak od pazdziernika.


Ja mam dokladnie tak samo, bylismy zgrana para do samego konca bylo dobrze i nagle sie odkochal ja tez stoje w miejscu sa lepsze dni ale ciagle o nim mysle a teraz jeszcze te niespodzianki ja nie daje rady dlaczego musimy cierpiec za to ze komus zaufalysmy
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:12   #166
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kinka21 Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie tak samo, bylismy zgrana para do samego konca bylo dobrze i nagle sie odkochal ja tez stoje w miejscu sa lepsze dni ale ciagle o nim mysle a teraz jeszcze te niespodzianki ja nie daje rady dlaczego musimy cierpiec za to ze komus zaufalysmy
Na pewno nie przestał Cię kochać z dnia na dzień, ani z tygodnia na tydzień...
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:15   #167
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

No nie wiem moze mnie oklamywal, ale jesli tak to do samego konca wysmienicie udawal. Jak inaczej to tlumaczyc?
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:17   #168
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

shineE, prawie rok? to strasznie dlugo... boze, a ja na poczatku myslalam, ze pare dni i bedzie ok wszystko, a to sie ciagnie jak .... Ja mam nadzieje, ze to az tak dlugo u mnie nie potrwa.

kinka, no ja nie wiem wlasnie Mam nadzieje, ze u Ciebie to z ta wpadka okaze sie jednak nieprawda bo jak nie, to wole nawet nie myslec...

okropne to wszystko
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:33   #169
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
shineE, prawie rok? to strasznie dlugo... boze, a ja na poczatku myslalam, ze pare dni i bedzie ok wszystko, a to sie ciagnie jak .... Ja mam nadzieje, ze to az tak dlugo u mnie nie potrwa.

kinka, no ja nie wiem wlasnie Mam nadzieje, ze u Ciebie to z ta wpadka okaze sie jednak nieprawda bo jak nie, to wole nawet nie myslec...

okropne to wszystko

Tak...prawie rok To dlatego, że naprawdę było mi z nim cudownie, chodziłam centymetr nad ziemią. Nie piłam, nie jadłam. Liczył się tylko On. Skoczyłabym za nim w ogień, pokochałam go całym swoim sercem...gdy odszedł zawalił się mój świat. Wpadłam w depresję..Nie widziałam sensu życia. Nie wiem jak opisać CI to co czułam... Dosłownie bolało mnie serce, pozostała ogromna pustka po jego osobie...
Pewnego dnia obudziłam się i nic nie czułam..ani bólu, ani radości... Jakbym była białą, niezapisaną kartką. Wtedy postanowiłam ułożyć sobie życie na nowo.
Wierzę, że Tobie również się to uda.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:34   #170
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kinka21 Pokaż wiadomość
No nie wiem moze mnie oklamywal, ale jesli tak to do samego konca wysmienicie udawal. Jak inaczej to tlumaczyc?

Może bał Ci się powiedzieć wcześniej...
Nie mam pojęcia
Ale pomyśl... nie da się przestać kogoś kochać z dnia na dzień.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:43   #171
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
wie ktos co u Coffeinki? ostatni raz byla na forum w sylwestra z tego co widac...
ja wiem. rozmawiałam z nią niedawno na gg, nadal jest smutno, ale wierzę, że jak będzie silna to da radę. Ale na to potrzeba jeszcze sporo czasu. Może jak tu zajrzy to napisze coś więcej, bo ja nie wiem, czy mogę.

A gdzie dawno nie widziana reszta?? czyli:
Enka
Dreamerka
Asia
Marzenka
Nothingman
NieSmutna
Vampi, Kasie
(kilka was było) i inne dziewczyny, których w tym momencie nie pamiętam..

- co u was??

Gosiuch - jak sie trzymasz??
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:45   #172
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Może bał Ci się powiedzieć wcześniej...
Nie mam pojęcia
Ale pomyśl... nie da się przestać kogoś kochać z dnia na dzień.


Wiem ze tak jest, tez uwazam ze sie tak nie da. A ja tak bardzo go kochalam, kiedy powiedzial ze to koniec to odebral mi cale moje szczescie W ogole przez caly nasz zwiazek sie staral, moglam zawsze na nim polegac. Nie moge sobie teraz wytlumaczyc jego zachowania. Moze kochalam tak bardzo, ze nie zauwazylam ze on juz przestal
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:06   #173
aretse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 90
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

shineE, zielona87 i Aga19891989 dziękuję Wam bardzo za odpowiedź, juz sama nie wiem co robić, czy się poddać, czy trzymać go z dystansem, on chce utrzymywać kontakt, myśli, że to jest normalne, że jak kogos bedzie miec to ja bede szczesliwa... a ja tak bardzo chce żeby wrócił.... kocham go mimo jego wad.... czasem tak sie zastanawiam czy to że on przestał mnie kochac i mnie zostawil nie jest tylko i wyłącznie moją winą, wiem nie byłam aniołkiem, byłam czasem bardziej zapatrzona w siebie, ale nie żebym go nie kochała i żeby mi nie zależało....
aretse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:43   #174
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
shineE, prawie rok? to strasznie dlugo... boze, a ja na poczatku myslalam, ze pare dni i bedzie ok wszystko, a to sie ciagnie jak .... Ja mam nadzieje, ze to az tak dlugo u mnie nie potrwa.

kinka, no ja nie wiem wlasnie Mam nadzieje, ze u Ciebie to z ta wpadka okaze sie jednak nieprawda bo jak nie, to wole nawet nie myslec...

okropne to wszystko
Ja też myslalam że tydzień, no maksymalnie dwa i będę jak nowo narodzona...mija piąty miesiąc,a nie jest lepiej... jest... źle. Nie chce do niego wrócic,ale mysle o nim coraz czesciej, brakuje mi naszych rozmów, czuje sie samotna i paskudna;(
Oj...okropne

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Bo Twoj sie roznilo od mojego. Twoj zwiazek byl inny, moj to byla fikcja, ja w swoim wiecej razy plakalam niz bylam szczesliwa. I ja zerwalam calkowicie kontakt, a rownoczesnie z tym poszly w piz** wszystkie nadzieje na powrot.
Miałaś tak jak ja. W tygodniu musiala byc chociaż jedna awantura, płakałam minimum co 3 dzień,ale to tak optymistycznie licząc. Ale i tak mi ciężko Nadzieje na powrót własnie u mnie sa,ale ja ich nie chce. On wisi u mojej nogi na smutna kula i błaga zeby na niego popatrzec, poglaskac....

Cytat:
Napisane przez aretse Pokaż wiadomość
shineE, zielona87 i Aga19891989 dziękuję Wam bardzo za odpowiedź, juz sama nie wiem co robić, czy się poddać, czy trzymać go z dystansem, on chce utrzymywać kontakt, myśli, że to jest normalne, że jak kogos bedzie miec to ja bede szczesliwa... a ja tak bardzo chce żeby wrócił.... kocham go mimo jego wad.... czasem tak sie zastanawiam czy to że on przestał mnie kochac i mnie zostawil nie jest tylko i wyłącznie moją winą, wiem nie byłam aniołkiem, byłam czasem bardziej zapatrzona w siebie, ale nie żebym go nie kochała i żeby mi nie zależało....
Ja bym zerwala kontakt. Będzie cie to strasznie bolało. Jezeli on nie chce z Tobą być to to uszanuj, bo będziesz się zachowywać jak mój eks. To jest męczące,ale przede wszystkim upokarzające. Rozglądnij się dookoła, jest tyle wspaniałych rzeczy do zrobienia, tyle ludzi to poznania. Odwróć się i idź swoją drogą. Trzymam kciuki
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:45   #175
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ja bym zerwala kontakt. Będzie cie to strasznie bolało. Jezeli on nie chce z Tobą być to to uszanuj, bo będziesz się zachowywać jak mój eks. To jest męczące,ale przede wszystkim upokarzające. Rozglądnij się dookoła, jest tyle wspaniałych rzeczy do zrobienia, tyle ludzi to poznania. Odwróć się i idź swoją drogą. Trzymam kciuki

Zgadzam się z Zieloną

EDIT: Uciekam spać, dobranoc Kochane Życzę wam dobrej nocki i kolorowych koszmarków
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.


Edytowane przez shineE
Czas edycji: 2009-01-20 o 23:55
shineE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 06:55   #176
Taosi
Raczkowanie
 
Avatar Taosi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 94
GG do Taosi
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cześć Kobitki ja jakoś nie mogę spać. Już prawie tydzien jak nie jestem ze swoim eks. Rozstaliśmy się w kłótni, tak jakoś bezsensu. Wczoraj cały dzien od tego prawie tygodnia się nie odzywałam. Udało mi się i jestem z tego dumna napisał do mnie wczoraj ze chce mnie zabrac na lody i kolacje żeby jakos to miło wszystko zakończyć. No i pojechałam. Było miło. naprawde. Trzymał mnie za rękę... było tak miło ze kurde zapomniałam ze to koniec a to jest pożegnalna miła kolacja i wieczór. Po powrocie napisałam mu smsa ze było miło i że to tak na koniec mam rozumieć. On napisał że nie wie...a dzien wczesniej napisał że mnie nie kocha :/ ja już ich nie rozumiem. Dlaczego faceci tak szybko zmieniają zdanie?
Jeszcze najlepsze jest to że obydwoje studiujemy w poznaniu i mamy tak samo zjazdy. I powiedział mi ze zalatwił nam nocleg u kumpla za darmo, ze dzwonił do niego kilka dni temu. A my juz przeciez nie byliśmy razem :| i ze bez problemu mnie zabierze i jeszcze kino wymyślił w sobote. Zastanawia mnie dlaczego oni mają takie wybuchy dobroci od czasu do czasu. I o co mu w ogóle chodzi...znowu...bo to nie pierwsza taka sytuacja :|
__________________


studentka Technolgii Żywności i Żywienia Człowieka

za dwa miesiące praca inżynierska i egzamin inżynierski
Taosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:14   #177
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez Taosi Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki ja jakoś nie mogę spać. Już prawie tydzien jak nie jestem ze swoim eks. Rozstaliśmy się w kłótni, tak jakoś bezsensu. Wczoraj cały dzien od tego prawie tygodnia się nie odzywałam. Udało mi się i jestem z tego dumna napisał do mnie wczoraj ze chce mnie zabrac na lody i kolacje żeby jakos to miło wszystko zakończyć. No i pojechałam. Było miło. naprawde. Trzymał mnie za rękę... było tak miło ze kurde zapomniałam ze to koniec a to jest pożegnalna miła kolacja i wieczór. Po powrocie napisałam mu smsa ze było miło i że to tak na koniec mam rozumieć. On napisał że nie wie...a dzien wczesniej napisał że mnie nie kocha :/ ja już ich nie rozumiem. Dlaczego faceci tak szybko zmieniają zdanie?
Jeszcze najlepsze jest to że obydwoje studiujemy w poznaniu i mamy tak samo zjazdy. I powiedział mi ze zalatwił nam nocleg u kumpla za darmo, ze dzwonił do niego kilka dni temu. A my juz przeciez nie byliśmy razem :| i ze bez problemu mnie zabierze i jeszcze kino wymyślił w sobote. Zastanawia mnie dlaczego oni mają takie wybuchy dobroci od czasu do czasu. I o co mu w ogóle chodzi...znowu...bo to nie pierwsza taka sytuacja :|
ma wyrzuty sumienia i pewnie caly czas mysli, ze byc moze ma jakies zobowiazania wobec Ciebie. nie nastawiaj sie na zbyt wiele. tzn zycze Ci najlepiej ale lepiej sie nie nastawiac co by sie nie sparzyc
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:19   #178
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

nie daj sie trzymac w niepewnosci. widzisz jak to teraz wyglada? ty siedzisz i czekasz co on powie. co on powie tak bedzie. stalas sie uzalezniona od jego decyzji od jego widzimisie. postaw sprawe jasno "nie kochasz mnie wiec nie chce z toba byc" niech wie ze tez potrafisz byc stanowcza ze masz wlasne zdanie w tej sprawie. a nie czekac co on powie tak bedzie;/
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:08   #179
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

cześć kobietki,dołaczam do was jestem w takim szoku,że sama nie moge w to uwierzyć,a wiec do rzeczy pokłóciłam się z moim TŻ,poszło o to że znalazłam w jego plecaku sterydy,zrobiłam mu awanture że napewno chce to zacząć brać,on pózniej przyznał się że zacznie to nie długo brać,powiedziałam mu że w takim razie ma mi zamówić busa bo jade do Polski,posprzeczalismy się troche powiedziałam mu że jak będe wyjeżdzać to dowie się wszystkiego co tutaj robiłam,specjalnie to powiedziałam,żeby go zdenerwować jeszcze bardziej wiem to wszystko moja wina,on myślał że go zdradzam ... i wiecie co zrobił? zwalił mnie z krzesła,pociągnął mocno za włosy i podniósł ręke chciał mnie uderzyć w twarz to wszystko moja wina ...
on powiedział,że to ja do tego doprowadziłam,że to moja wina że go sprowokowałam
za tydzień jade ...

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:32
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:23   #180
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
cześć kobietki,dołaczam do was jestem w takim szoku,że sama nie moge w to uwierzyć,a wiec do rzeczy pokłóciłam się z moim TŻ,poszło o to że znalazłam w jego plecaku sterydy,zrobiłam mu awanture że napewno chce to zacząć brać,on pózniej przyznał się że zacznie to nie długo brać,powiedziałam mu że w takim razie ma mi zamówić busa bo jade do Polski,posprzeczalismy się troche powiedziałam mu że jak będe wyjeżdzać to dowie się wszystkiego co tutaj robiłam,specjalnie to powiedziałam,żeby go zdenerwować jeszcze bardziej wiem to wszystko moja wina,on myślał że go zdradzam ... i wiecie co zrobił? zwalił mnie z krzesła,pociągnął mocno za włosy i podniósł ręke chciał mnie uderzyć w twarz to wszystko moja wina ...
on powiedział,że to ja do tego doprowadziłam,że to moja wina że go sprowokowałam
Anita ogarnij się. Facet cię leje,szarpie itp a ty się obwiniasz???? Wreszcie,nareszcie się rostaliście,bo to był toksyczny związek a ty od swego tż-ta byłaś/jesteś uzalezniona,dlatego piszesz że to twoja wina.Słuchaj on nie miał cię prawa tknąć.On nie ma szacunku do ciebie,czy ty to rozumiesz???
Mam nadzieje,że już nigdy do siebie nie wrócicie,a ty odzyjesz i znajdziesz kiedyś lepszego faceta od toksycznego tż-ta.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.