wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 13:00   #4381
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, chilllll.... różowy różowemu nie równy. Przecież nie ubierasz jej w różowe, brokatowe suknie tiulowe z cekinami małe różowe dziewczynki są słodkie...jak rzeczy są ładne. A Ciebie nie podejrzewam o zakładanie jej brzydkich rzeczy

Pokaż buty. !!!

też bym chciała takie tenisówkowe jakby
No tak..brokat odpada
No i staram się to łączyć z brązem, szarościami i granatem - bo takie ciuszki też mam po bratanku


Butki
http://ebuty.pl/damskie/buty/balerin...ose-white.html
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:28   #4382
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

dziewczyny, przez wam nabrałam ochoty na zakup butów
emilka, te twoje są super, na pewno muszą być wygodne. Jak szefc nie zdoła naprawić starych, to kup nowe.

haniu, a twoje wcale nie są różowe, tylko kolarowe. Bardzo fajne i kolor też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
No tak, widze ze nie tylko ja sie nabralam na piekna pogode

U mnie juz koniec z zakupami!

Ja sie dzis z kolei zapisalam na laserowanie oka. Oczywiscie nie jest to refundowane z nfz (przeciez jak mi sie siatkowka odklei, to tylko bede slepa). Ale najgorze jest to, ze nie daja zwolnienia nawet czyli ze nie dosc, ze sama place, to trakuja to jako fanaberie, ktora nie jest potrzebna - np. jak operacje plastyczna. Musze wziac urlop! Mimo ze nie mozna po zabiegu patrzec w komputer. Chory kraj.
paranoja, jak mogą nie dawać zwolnienia na taki zabieg

Zdjęcia dziewczyn na wątku o brzuchu sprawiły, że zwątpiłam w efektywność aerobów i ćwiczeń na brzuch. Póki co jestem napalona na Insanity, w poniedziałek planuję rozpocząć program, tylko obawiam się, że szybko się zniechęcę. Nie lubię się pocić i zawsze najlepiej pasował mi umiarkowany wysiłek. Jednak przewidywane efekty zachęcają do działania.
Może któraś się dołączy? http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
Program trwa 60dni, ćwiczy się 6 dni w tygodniu, maksymalna długość ćwiczeń to 60min (na początku nawet krócej). Nie ma tam skomplikowanych układów, ćwiczenia są zróżnicowane.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:33   #4383
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dziewczyny, przez wam nabrałam ochoty na zakup butów
emilka, te twoje są super, na pewno muszą być wygodne. Jak szefc nie zdoła naprawić starych, to kup nowe.

haniu, a twoje wcale nie są różowe, tylko kolarowe. Bardzo fajne i kolor też mi się podoba


Kolarowe to też w pewnym sensie różowe
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:40   #4384
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No tak..brokat odpada
No i staram się to łączyć z brązem, szarościami i granatem - bo takie ciuszki też mam po bratanku


Butki
http://ebuty.pl/damskie/buty/balerin...ose-white.html
Bardzo ładne butki, fajne. Na bank są super wygodne!

Macie na myśli koralowe? Moim zdaniem one nie są koralowe, tylko różowe po prostu
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:42   #4385
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Bardzo ładne butki, fajne. Na bank są super wygodne!

Macie na myśli koralowe? Moim zdaniem one nie są koralowe, tylko różowe po prostu
heheh..dopiero zauważyłam że Xzora napisała kolarowe a ja za nią powtórzylam

Koralowy to dla mnie też różowy. Ogólnie różowy to różowy - nie ma odcieni Mąż na płaszczyk też mówi że jest malinowy- a dla mnie jest po prostu różowy

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-03-20 o 13:43
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:03   #4386
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
No tak, widze ze nie tylko ja sie nabralam na piekna pogode

U mnie juz koniec z zakupami!

Ja sie dzis z kolei zapisalam na laserowanie oka. Oczywiscie nie jest to refundowane z nfz (przeciez jak mi sie siatkowka odklei, to tylko bede slepa). Ale najgorze jest to, ze nie daja zwolnienia nawet czyli ze nie dosc, ze sama place, to trakuja to jako fanaberie, ktora nie jest potrzebna - np. jak operacje plastyczna. Musze wziac urlop! Mimo ze nie mozna po zabiegu patrzec w komputer. Chory kraj.

Ja muszę pojechać kolejny raz (zarejestrować się na badanie) - wyłącznie osobiście i o określonej godzinie. Kolejny raz muszę pojechać do szpitala po wyniki (również wyłącznie osobiście i wyłącznie od określonego lekarza, więc bywa, że się tam czeka na korytarzu pół dnia). Ogólnie za wszystkie pojedyncze badania robione w szpitalu nie dostają zwolnienia i generalnie pół urlopu rocznie tracę na te głupoty właśnie, więc nic mnie nie zdziwi.
Możesz spróbować pogadać ze swoim lekarzem rodzinnym, powinien zrozumieć i wystawić ci zwolnienie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:03   #4387
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Xzora, a te ćwiczenia dają szybkie efekty?

Fajne macie buty, dziewczyny. Mam deficyt w szafie, zwłaszcza takich wiosenno-letnich właśnie.

Wczoraj miałam w koszyku miętowe spodnie, ale znalazłam jeszcze dwie rzeczy i w końcu gaci nie kupiłam, bo nie miałam tyle kasy. Co myślicie o takim kolorze spodni?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 14:04   #4388
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

butter, oczywiście o kolorze koralowym myślałam

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Koralowy to dla mnie też różowy. Ogólnie różowy to różowy - nie ma odcieni Mąż na płaszczyk też mówi że jest malinowy- a dla mnie jest po prostu różowy
jesteś jak facet z tymi kolorami!
dla mnie róż to jeden kolor,a pozostałe odcienie to fuksja, koral, magenta, malina, pudrowy róż itp itd
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:05   #4389
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
butter, oczywiście o kolorze koralowym myślałam


jesteś jak facet z tymi kolorami!
dla mnie róż to jeden kolor,a pozostałe odcienie to fuksja, koral, magenta, malina, pudrowy róż itp itd
No nie wiem, czy jak facet, bo mój szef widzi takie niuanse między odcieniami, że ja czasem wysiadam
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:17   #4390
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Xzora, a te ćwiczenia dają szybkie efekty?

Fajne macie buty, dziewczyny. Mam deficyt w szafie, zwłaszcza takich wiosenno-letnich właśnie.

Wczoraj miałam w koszyku miętowe spodnie, ale znalazłam jeszcze dwie rzeczy i w końcu gaci nie kupiłam, bo nie miałam tyle kasy. Co myślicie o takim kolorze spodni?
Myślę, że to fajny kolor Jakby połączyć z jakimś stonowanym kolorem...
Tylko ja się zastanawiam zawsze czy np ciuchy w takim kolorze można założyć do pracy...

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
butter, oczywiście o kolorze koralowym myślałam


jesteś jak facet z tymi kolorami!
dla mnie róż to jeden kolor,a pozostałe odcienie to fuksja, koral, magenta, malina, pudrowy róż itp itd
O to to...ja mam tak samo. Milion różnych odcieni...hih...
Nawet TŻ już nauczyłam kolorów Tylko turkus mu się dalej myli z seledynem
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:27   #4391
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No tak..brokat odpada
No i staram się to łączyć z brązem, szarościami i granatem - bo takie ciuszki też mam po bratanku


Butki
http://ebuty.pl/damskie/buty/balerin...ose-white.html
Sympatyczne, takie podwórkowe luzaki

Fajne zestawienia różu z ciemnym! Klasa

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
dziewczyny, przez wam nabrałam ochoty na zakup butów
emilka, te twoje są super, na pewno muszą być wygodne. Jak szefc nie zdoła naprawić starych, to kup nowe.

haniu, a twoje wcale nie są różowe, tylko kolarowe. Bardzo fajne i kolor też mi się podoba



paranoja, jak mogą nie dawać zwolnienia na taki zabieg

Zdjęcia dziewczyn na wątku o brzuchu sprawiły, że zwątpiłam w efektywność aerobów i ćwiczeń na brzuch. Póki co jestem napalona na Insanity, w poniedziałek planuję rozpocząć program, tylko obawiam się, że szybko się zniechęcę. Nie lubię się pocić i zawsze najlepiej pasował mi umiarkowany wysiłek. Jednak przewidywane efekty zachęcają do działania.
Może któraś się dołączy? http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
Program trwa 60dni, ćwiczy się 6 dni w tygodniu, maksymalna długość ćwiczeń to 60min (na początku nawet krócej). Nie ma tam skomplikowanych układów, ćwiczenia są zróżnicowane.
Jutro idę do szewca... a może nawet dziś

Ja się nie piszę. Zdecydowanie byłabym skłonna zadowolić się mniejszym, ALE efektem Jednak takie ekstrema nie dla mnie.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Xzora, a te ćwiczenia dają szybkie efekty?

Fajne macie buty, dziewczyny. Mam deficyt w szafie, zwłaszcza takich wiosenno-letnich właśnie.

Wczoraj miałam w koszyku miętowe spodnie, ale znalazłam jeszcze dwie rzeczy i w końcu gaci nie kupiłam, bo nie miałam tyle kasy. Co myślicie o takim kolorze spodni?
Ja jakaś nudna jestem.
Dżinsy - ciemnoniebieskie/granatowe albo szare.
Innych nie miewam...

I chyba nie lubię. Wolę z górą poszaleć.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
butter, oczywiście o kolorze koralowym myślałam


jesteś jak facet z tymi kolorami!
dla mnie róż to jeden kolor,a pozostałe odcienie to fuksja, koral, magenta, malina, pudrowy róż itp itd


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Myślę, że to fajny kolor Jakby połączyć z jakimś stonowanym kolorem...
Tylko ja się zastanawiam zawsze czy np ciuchy w takim kolorze można założyć do pracy...



O to to...ja mam tak samo. Milion różnych odcieni...hih...
Nawet TŻ już nauczyłam kolorów Tylko turkus mu się dalej myli z seledynem
Mojemu na bank też

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2012-03-20 o 14:28
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 15:02   #4392
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Xzora, a te ćwiczenia dają szybkie efekty?
efekty są mega, w 60dni przechodzisz całkowitą przemianę swojej sylwetki (tyle, co w rok przy regularnych treningach), naoglądałam się już filmików na youtube ze zdjęciami i jestem zmotywowana
jest też wątek na wizażu i wymiary dziewczyn nieźle leciały w dół

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ja się nie piszę. Zdecydowanie byłabym skłonna zadowolić się mniejszym, ALE efektem Jednak takie ekstrema nie dla mnie.
no właśnie oni reklamują się jako ekstrema, ale tak naprawdę to maksymalnie godzina dziennie, przez pierwszy dzień tylko test (jakieś 10-20min), drugiego dnia fajne,proste cardio 40min, no a jak ci się spodoba to idziesz dalej
osoby, które w ogóle z ruchem nie miały do czynienia dawały radę przejść program, tak samo osoby z dużą nadwagą, więc co to dla nas
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:00   #4393
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

BYłam na godzinnym spacerze i zdeka mnie zawiało..brryy. No ale grunt że Młoda zadowolona.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

jesteś jak facet z tymi kolorami!
dla mnie róż to jeden kolor,a pozostałe odcienie to fuksja, koral, magenta, malina, pudrowy róż itp itd
Ja ogólnie mam dużo cech przypisywanych facetom.
Mąż i moi kumple twierdzą że mam większe jaja od niejednego faceta
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Myślę, że to fajny kolor Jakby połączyć z jakimś stonowanym kolorem...
Tylko ja się zastanawiam zawsze czy np ciuchy w takim kolorze można założyć do pracy...
A ja tam je widzę z taki różem jak moje buty

Albo z żółtym...albo niebieskim takim pastelowym.
Tylko pytanie co dla kogo jest mietowe. Bo dla mnie to taki pastelowy zielony


Koniecznie muszę zainwestować w kilka kolorów rurek

I własnie w pastele
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:24   #4394
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ile kosztuje zabieg?
Laserowanie oka - czyli siatkówki? Przyklejanie jej laserem? Dobrze rozumiem.

Kwestia braku zwolnienia - chora.
Na szczescie zabieg jest niedrogi, 300 zl za 1 oko.
Tak, to przyklejanie laserem siatkowki.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, faktycznie fatalna sytuacja.
Wiem, że te zabiegi są dość drogie... ale ten brak zwolnienia to już kompletny absurd!! Ile urlopu musisz wziąć w związku z tym?
Ostatnio jak robilam pare lat temu, to jeszcze kolejengo dnia nie widzialam zupelnie ostro. Teoretycznie powinien wystarczyc 1 dzien.
Najgorsze jest to, ze ten zabieg jest dosyc stresujacy dla organizmu, bo jednak jest to światlo o ogromnej mocy, a oko jest wrazliwe. Poprzednim razem prawie zemdlalam, dobrze ze ojciec czekal pod drzwiami gabinetu
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
paranoja, jak mogą nie dawać zwolnienia na taki zabieg

Zdjęcia dziewczyn na wątku o brzuchu sprawiły, że zwątpiłam w efektywność aerobów i ćwiczeń na brzuch. Póki co jestem napalona na Insanity, w poniedziałek planuję rozpocząć program, tylko obawiam się, że szybko się zniechęcę. Nie lubię się pocić i zawsze najlepiej pasował mi umiarkowany wysiłek. Jednak przewidywane efekty zachęcają do działania.
Może któraś się dołączy? http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8
Program trwa 60dni, ćwiczy się 6 dni w tygodniu, maksymalna długość ćwiczeń to 60min (na początku nawet krócej). Nie ma tam skomplikowanych układów, ćwiczenia są zróżnicowane.
Ja pewnie zaczne niedlugo jakies cwiczenia na brzuch, ale na pewno nie takie wymagajace
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ja muszę pojechać kolejny raz (zarejestrować się na badanie) - wyłącznie osobiście i o określonej godzinie. Kolejny raz muszę pojechać do szpitala po wyniki (również wyłącznie osobiście i wyłącznie od określonego lekarza, więc bywa, że się tam czeka na korytarzu pół dnia). Ogólnie za wszystkie pojedyncze badania robione w szpitalu nie dostają zwolnienia i generalnie pół urlopu rocznie tracę na te głupoty właśnie, więc nic mnie nie zdziwi.
Możesz spróbować pogadać ze swoim lekarzem rodzinnym, powinien zrozumieć i wystawić ci zwolnienie
Wlasnie, miskowa, tez uwazam ze brak urlopu na badania to jakis przedziwny pomysl.
Ale wiesz co, podsunelas mi rzeczywiscie dobry pomysl z lekarzem rodzinnym, zadzwonie do niego i spytam. Tak ogolnie nie przyszlo mi to do glowy, bo nigdy nie chodze do lekarza rodzinnego, mam abonament prywatny, ale tam to nie mam sie do kogo zwrocic. Dzieki!
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:23   #4395
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

xzora ja się piszę na insanity
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:43   #4396
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
xzora ja się piszę na insanity
Nazwa jest trochę niepokojąca

Ale miałam akcję.
Mama do mnie zadzwoniła ok 15:30, że rano uciekł mój pies i nie wiadomo gdzie jest.
TŻ szybko wyszedł z pracy, pojechał do domu, ja też...ale zanim dojechałam do domu, TŻ zjechał już całe miasto z kumpelą, kumpel jeździł na rowerze po okolicy i go szukał, jedna kumpela już prawie drukowała ogłoszenia, druga obdzwoniła wszystkie schroniska, weterynarzy i straż miejską, a inny kumpel przyjechał z pracy i szukał naszego psa po lesie koło cmentarza (mój mąż dość zdziwiony go tam znalazł bo nawet nie dał mu znać - kumpel został zaalarmowany przez kumpelę, która obdzwaniała weterynarzy i schroniska).
Summa sumarum daleki sąsiad zadzwonił do mojego ojca, że nasz pies siedzi u niego przed domem i odstrasza klientów jego warsztatu samochodowego.
Pies został szczęśliwie odzyskany, zawstydzony i cały ufajdany jakąś kupą, z której szorowałam go pół godziny szamponem lawendowym
Podczas całej tej akcji ja byłam w środkach komunikacji miejskiej wyjąc jak potępiona - ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę...Miałam już wizję psa leżącego martwego na poboczu

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Nocko, to faktycznie nie bardzo drogie te zabiegi, ale obowiązkowo musisz mieć wolne, może faktycznie lekarz rodzinny da Ci L4?
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2012-03-20 o 18:45
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:01   #4397
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nazwa jest trochę niepokojąca

Ale miałam akcję.
Mama do mnie zadzwoniła ok 15:30, że rano uciekł mój pies i nie wiadomo gdzie jest.
TŻ szybko wyszedł z pracy, pojechał do domu, ja też...ale zanim dojechałam do domu, TŻ zjechał już całe miasto z kumpelą, kumpel jeździł na rowerze po okolicy i go szukał, jedna kumpela już prawie drukowała ogłoszenia, druga obdzwoniła wszystkie schroniska, weterynarzy i straż miejską, a inny kumpel przyjechał z pracy i szukał naszego psa po lesie koło cmentarza (mój mąż dość zdziwiony go tam znalazł bo nawet nie dał mu znać - kumpel został zaalarmowany przez kumpelę, która obdzwaniała weterynarzy i schroniska).
Summa sumarum daleki sąsiad zadzwonił do mojego ojca, że nasz pies siedzi u niego przed domem i odstrasza klientów jego warsztatu samochodowego.
Pies został szczęśliwie odzyskany, zawstydzony i cały ufajdany jakąś kupą, z której szorowałam go pół godziny szamponem lawendowym
Podczas całej tej akcji ja byłam w środkach komunikacji miejskiej wyjąc jak potępiona - ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę...Miałam już wizję psa leżącego martwego na poboczu

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Nocko, to faktycznie nie bardzo drogie te zabiegi, ale obowiązkowo musisz mieć wolne, może faktycznie lekarz rodzinny da Ci L4?
O matko!! Ale Wam Bono zgotował stresówę. Wyobrażam sobie jak bardzo się denerwowałaś. Dobrze że tak to się skończyło..i tylko pokazało jak dobrych przyjaciół macie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 19:36   #4398
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
O matko!! Ale Wam Bono zgotował stresówę. Wyobrażam sobie jak bardzo się denerwowałaś. Dobrze że tak to się skończyło..i tylko pokazało jak dobrych przyjaciół macie
Wiesz, jaka jestem głupia za tym bydlakiem...potwornie się zestresowałam.
I faktycznie najważniejsze, że skończyło się dobrze. I przyjaciele zareagowali od razu - wspaniale wiedzieć, że mamy na kogo liczyć w kryzysowych sytuacjach... z resztą tak samo było przy tym cholernym piorunie...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 20:16   #4399
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Ło matko, myślałam, że będę miała więcej czasu na Was, a tu lipa, jak wyszłam po 6 z domu to dopiero teraz wróciłam...

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Poemi to ślub już tuż, tuż. Dużo rzeczy teraz masz na głowie ale najważniejsze to zadbać o zdrowie.
Za 5 tygodni... A nic nie jest gotowe! O.O

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Poemi, trzymam kciuki, żebyś wyszła na prostą. Chętnie zobaczę sukienkę
Dzięki. Dam do klubu

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
W Reserved chyba nie przyjmują zwrotów, tylko wymieniają...poza tym odcięłam już metki. Chyba muszę tam coś kupić jeszcze, żeby się promocja nie zmarnowała Widziałam piękną koszulę - body. Tylko nie wiem czy nie jestem na nią za tłusta
Przyjmują przyjmują . W ciągu 30 dni z nieoderwaną metką i paragonem. Ale wiesz, zawsze możesz ściemniać, że kupiłaś bez metki. Albo zagadać o co chodzi...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 22:23   #4400
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Butter na całe szczęście się znalazł. właśnie widziałam na fb zdjęcie, że wrócił, ale nic nie pisałaś, że uciekł.

Niedawno mieliśmy podobną przygodę z psem ciotki. Niestety nie skończyła się dobrze
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:34   #4401
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Butter na całe szczęście się znalazł. właśnie widziałam na fb zdjęcie, że wrócił, ale nic nie pisałaś, że uciekł.

Niedawno mieliśmy podobną przygodę z psem ciotki. Niestety nie skończyła się dobrze
Na fb nie pisałam...nie było kiedy - akcja na szczęście potoczyła się szybko.

Co się stało z psem ciotki? nie wrócił?

Mój Bono jest tak zmęczony całą tą sytuacją...przełazi tylko z miejsca na miejsce i kima...jak nie on.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:41   #4402
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

został znaleziony rozjechany
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 22:57   #4403
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
został znaleziony rozjechany
bardzo przykre

No ja właśnie tego najbardziej się bałam
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:35   #4404
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Poemi, bardzo ładna sukienka! A buty, to te, które masz na zdjęciu?
Pamiętam, że kiedyś wklejałaś tu buty zaręczynowe z "Seksu w wielkim mieście"


Dziś czuję się kiepsko. Okropnie boli mnie gardło, jestem osłabiona i nic mi się nie chce. TŻ tak samo... tylko ma jeszcze kaszel i stan podgorączkowy Super.

Na diecie ok. Jakoś leci I faza, byle do niedzieli
A później rozpusta II fazy

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
efekty są mega, w 60dni przechodzisz całkowitą przemianę swojej sylwetki (tyle, co w rok przy regularnych treningach), naoglądałam się już filmików na youtube ze zdjęciami i jestem zmotywowana
jest też wątek na wizażu i wymiary dziewczyn nieźle leciały w dół


no właśnie oni reklamują się jako ekstrema, ale tak naprawdę to maksymalnie godzina dziennie, przez pierwszy dzień tylko test (jakieś 10-20min), drugiego dnia fajne,proste cardio 40min, no a jak ci się spodoba to idziesz dalej
osoby, które w ogóle z ruchem nie miały do czynienia dawały radę przejść program, tak samo osoby z dużą nadwagą, więc co to dla nas
Znam siebie, to nie dla mnie. Na myśl o intensywnym treningu czuję sprzeciw

Za to zainteresowałam się rolleticiem oraz Vacu Shape.
Korzystała któraś z Was z tego?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:38   #4405
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Myślę, że to fajny kolor Jakby połączyć z jakimś stonowanym kolorem...
Tylko ja się zastanawiam zawsze czy np ciuchy w takim kolorze można założyć do pracy...
Ja do pracy na szczęście mogę włożyć wszystko
Nawet zastanawiałam się właśnie nad połączeniem takich spodni z kolorową górą Myślę, że jest dużo możliwości, chyba je kupię przy następnej okazji.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
efekty są mega, w 60dni przechodzisz całkowitą przemianę swojej sylwetki (tyle, co w rok przy regularnych treningach), naoglądałam się już filmików na youtube ze zdjęciami i jestem zmotywowana
jest też wątek na wizażu i wymiary dziewczyn nieźle leciały w dół


no właśnie oni reklamują się jako ekstrema, ale tak naprawdę to maksymalnie godzina dziennie, przez pierwszy dzień tylko test (jakieś 10-20min), drugiego dnia fajne,proste cardio 40min, no a jak ci się spodoba to idziesz dalej
osoby, które w ogóle z ruchem nie miały do czynienia dawały radę przejść program, tak samo osoby z dużą nadwagą, więc co to dla nas
A to działa tylko na brzuch, czy na całą sylwetkę? Jeśli nie jest jakieś ekstremalne, to chyba mogę spróbować. Gorzej będzie ze znalezieniem czasu na codzienny trening

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
BYłam na godzinnym spacerze i zdeka mnie zawiało..brryy. No ale grunt że Młoda zadowolona.


Ja ogólnie mam dużo cech przypisywanych facetom.
Mąż i moi kumple twierdzą że mam większe jaja od niejednego faceta


A ja tam je widzę z taki różem jak moje buty

Albo z żółtym...albo niebieskim takim pastelowym.
Tylko pytanie co dla kogo jest mietowe. Bo dla mnie to taki pastelowy zielony


Koniecznie muszę zainwestować w kilka kolorów rurek

I własnie w pastele
Cycków sobie nie przewiej

Też tak uważam - z tymi jajami

No właśnie myślałam nawet o takim różowym delikatnym. Fajnie też by wyglądało (już w wersji stonowanej) z granatem.

Jak tak patrzę na zdjęcie w sieci, to chyba jest nieco ciemniejszy, niż typowy miętowy (pewnie zależy od oświetlenia): http://www.hm.com/pl/product/96401?a...rticle=96401-C

Ja mam mało kolorowych rzeczy -ale aktualnie mam na sobie czarne spodnie, beżowe kozaki (bo mi zimno jest jeszcze ) intensywnie różową tunikę i pastelowo różową marynarkę - narzutkę (taką cienką).
I złote kolczyki.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nazwa jest trochę niepokojąca

Ale miałam akcję.
Mama do mnie zadzwoniła ok 15:30, że rano uciekł mój pies i nie wiadomo gdzie jest.
TŻ szybko wyszedł z pracy, pojechał do domu, ja też...ale zanim dojechałam do domu, TŻ zjechał już całe miasto z kumpelą, kumpel jeździł na rowerze po okolicy i go szukał, jedna kumpela już prawie drukowała ogłoszenia, druga obdzwoniła wszystkie schroniska, weterynarzy i straż miejską, a inny kumpel przyjechał z pracy i szukał naszego psa po lesie koło cmentarza (mój mąż dość zdziwiony go tam znalazł bo nawet nie dał mu znać - kumpel został zaalarmowany przez kumpelę, która obdzwaniała weterynarzy i schroniska).
Summa sumarum daleki sąsiad zadzwonił do mojego ojca, że nasz pies siedzi u niego przed domem i odstrasza klientów jego warsztatu samochodowego.
Pies został szczęśliwie odzyskany, zawstydzony i cały ufajdany jakąś kupą, z której szorowałam go pół godziny szamponem lawendowym
Podczas całej tej akcji ja byłam w środkach komunikacji miejskiej wyjąc jak potępiona - ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę...Miałam już wizję psa leżącego martwego na poboczu

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Niezła akcja! Na szczęście Bono się znalazł cały i zdrowy
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:46   #4406
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś czuję się kiepsko. Okropnie boli mnie gardło, jestem osłabiona i nic mi się nie chce. TŻ tak samo... tylko ma jeszcze kaszel i stan podgorączkowy Super.
Czesc, ja tez sie zle czuje. Chyba jednak przeziebienie wygralo, odwolalam wieczorne spotkanie z kolezanka i pracuje z domu.. Nie mam na nic sily.

Butter, psina na tym zdjeciu fejsowym wygalda, jakby wiedziala, ze przeskrobala
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:01   #4407
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć.

Asiuk, bardzo fajne te spodnie z linka Kupuj ! i cena przystępna!

Ja bym chyba nie założyła takich kolorowych spodni do pracy, obawiam się, że by szef na to źle patrzył. Ale mam turkusowe rurki - na wiosnę w sam raz, muszę je wytargać i nosić np. na uczelnię ale przydałaby się do nich jakaś stonowana tuniczka

Nocko, on zdecydowanie wiedział, co przeskrobał. Snuł się cały wieczór z kąta w kąt...nawet się nie przytulał za bardzo...jakby się wstydził Dziad jeden. Takiego stracha mi napędził...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:01   #4408
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Na szczescie zabieg jest niedrogi, 300 zl za 1 oko.
Tak, to przyklejanie laserem siatkowki.

Ostatnio jak robilam pare lat temu, to jeszcze kolejengo dnia nie widzialam zupelnie ostro. Teoretycznie powinien wystarczyc 1 dzien.
Najgorsze jest to, ze ten zabieg jest dosyc stresujacy dla organizmu, bo jednak jest to światlo o ogromnej mocy, a oko jest wrazliwe. Poprzednim razem prawie zemdlalam, dobrze ze ojciec czekal pod drzwiami gabinetu

Ja pewnie zaczne niedlugo jakies cwiczenia na brzuch, ale na pewno nie takie wymagajace

Wlasnie, miskowa, tez uwazam ze brak urlopu na badania to jakis przedziwny pomysl.
Ale wiesz co, podsunelas mi rzeczywiscie dobry pomysl z lekarzem rodzinnym, zadzwonie do niego i spytam. Tak ogolnie nie przyszlo mi to do glowy, bo nigdy nie chodze do lekarza rodzinnego, mam abonament prywatny, ale tam to nie mam sie do kogo zwrocic. Dzieki!
Wiesz, już się zdążyłam wyspecjalizować w różnego rodzaju kombinowaniu, bo inaczej na pewno wielu rzeczy w ogóle bym nie załatwiła. Stałam się lekarzowym specjalistą

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nazwa jest trochę niepokojąca

Ale miałam akcję.
Mama do mnie zadzwoniła ok 15:30, że rano uciekł mój pies i nie wiadomo gdzie jest.
TŻ szybko wyszedł z pracy, pojechał do domu, ja też...ale zanim dojechałam do domu, TŻ zjechał już całe miasto z kumpelą, kumpel jeździł na rowerze po okolicy i go szukał, jedna kumpela już prawie drukowała ogłoszenia, druga obdzwoniła wszystkie schroniska, weterynarzy i straż miejską, a inny kumpel przyjechał z pracy i szukał naszego psa po lesie koło cmentarza (mój mąż dość zdziwiony go tam znalazł bo nawet nie dał mu znać - kumpel został zaalarmowany przez kumpelę, która obdzwaniała weterynarzy i schroniska).
Summa sumarum daleki sąsiad zadzwonił do mojego ojca, że nasz pies siedzi u niego przed domem i odstrasza klientów jego warsztatu samochodowego.
Pies został szczęśliwie odzyskany, zawstydzony i cały ufajdany jakąś kupą, z której szorowałam go pół godziny szamponem lawendowym
Podczas całej tej akcji ja byłam w środkach komunikacji miejskiej wyjąc jak potępiona - ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę...Miałam już wizję psa leżącego martwego na poboczu

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Nocko, to faktycznie nie bardzo drogie te zabiegi, ale obowiązkowo musisz mieć wolne, może faktycznie lekarz rodzinny da Ci L4?
No właśnie, jak przeczytałam insanity, to lekko zamarłam. Dlatego też nie pisałam w tej kwestii, bo nie miałam pojęcia. Człowiek tu na prowincji jest daleko w tyle.

Dobrze, że pies się odnalazł. Całe szczęście
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:21   #4409
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
xzora ja się piszę na insanity
super, wiesz skąd ściągnąć program i rozpiskę treningów? jak nie, to napiszę Ci wszystko na priv

czarna.noc, z ćwiczeń na brzuch polecam najpierw zacząć od 8min ABS, a potem przejść na 10-minutowy trening z Mel B: http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI
ten program z Mel B jest naprawdę niezły, świetny na wypalanie, ja niby po 8min ABS i A6W (połowie, bo TŻ się zbuntował, że nuda) mięśnie mam mocne, ale przy tym programie wymiękam

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
A to działa tylko na brzuch, czy na całą sylwetkę? Jeśli nie jest jakieś ekstremalne, to chyba mogę spróbować. Gorzej będzie ze znalezieniem czasu na codzienny trening
no właśnie na całą sylwetkę, ćwiczeń na brzuch jest mało, za to po programie możesz mieć niezły kaloryfer

butter, komu jak komu, ale psychologowi nazwa insanity powinna przypaść do gustu dobrze, że usg nic nie wykazało, a miałaś robione rtg?skoro bóle mogą być od kręgosłupa, to warto byłoby się sfotografować

co do Bona - niezły numer wam wykręcił! nie dziwie się, że się zestresowałaś
a jak po Bona przyjechaliście, to ucieszył się z odwiedzin?
mojej mamy koleżance uciekły psy (syn nie wiedział, że psy są spuszczone i zostawił otwartą furtkę). Szukali je wszędzie, prosili znajomych, żeby też popytali ludzi. W końcu, po kilkudniowych poszukiwaniach okazało się, że psy przygarnęła jakaś kobieta na wsi. Uradowani pojechali po nie, a psy w ogóle nie ucieszyły się z odnalezienia, aż się ta kobieta upewniała, czy to na pewno ich, bo się nie cieszą

-
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:29   #4410
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Wiesz, jaka jestem głupia za tym bydlakiem...potwornie się zestresowałam.
I faktycznie najważniejsze, że skończyło się dobrze. I przyjaciele zareagowali od razu - wspaniale wiedzieć, że mamy na kogo liczyć w kryzysowych sytuacjach... z resztą tak samo było przy tym cholernym piorunie...
Domyślam się!
Moi rodzice byli zestresowani, jak im żółw wypadł z balkonu i spędził noc na działce, a co dopiero przy dużym przytulasie-domowniku!

Budująca postawa przyjaciół Super!

Kurcze mi brakuje przyjaciół blisko mnie... Wszyscy są teraz tak daleko...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.