Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 09:46   #4651
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jednak udało mi się się zredukować zawartość koszyka
Usunęłam emulsję do kąpieli Emolium i emulsję do mycia Oillan.
Zamówię następnym razem.
Zawsze to jakiś postęp.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:02   #4652
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cos mi szwankuje cytowanie:/

Magda moze to i lepiej,ze nie wiedzialamJakos zawsze zapominam,zeby spr ich gazetke...

Na 12ta ide po raz enty do lekarza z moim 2 m-cznym kaszlem Ciekawe co teraz wymysli jak wszystkie wyniki wyszly mi w normie...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:12   #4653
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice, pozytyw jest taki, że masz więcej $$ w kieszeni i mniej zapasów w szafach Hebe to ostatnio moja ulubiona drogeria

Karożyczę zdrówka Bardzo męczy Cię ten kaszel? Jakie miałaś badania robione? Rtg płuc też?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:15   #4654
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, pozytyw jest taki, że masz więcej $$ w kieszeni i mniej zapasów w szafach Hebe to ostatnio moja ulubiona drogeria
U nas nie ma.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:34   #4655
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Karożyczę zdrówka Bardzo męczy Cię ten kaszel? Jakie miałaś badania robione? Rtg płuc też?

Teraz juz troche mniej,glownie w pracy i podejrzewam wykladzine i klimatyzacje/ogrzewanie,ale alergologa mam dopiero za tydzien.
Tak,mialam rtg,antybiotyk:/,leki anty alergiczne,wziewne.Zrobil am pelna morfologie i jakies badania z krwi na obecnosc bakterii.
Zobaczymy co dzis uslysze...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:09   #4656
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
widziałyście nową gazetkę SP? są 3 lakiery Essie w cenie 2 niby opłacalnie, ale 3 lakiery na raz, to sporo (zresztą ja wciąż nie mam ich karty, więc bym się nie załapała)
Niby fajna promocja, ale chyba nie mam upatrzonych 3 kolorów i podobnie jak większości, też trochę mi szkoda wydać od razu 70 zł...

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
W końcu mam ferie i chwilę wolnego W ramach dogadzania sobie wczoraj kupiłam mój ukochany Shiseido Sun i skorzystałam z -40% w Hebe na Revlon - kupiłam podkład Colorstay, róż i nasełkową szminkę

Odnośnie gazetki SP to też mnie jakoś nie powala, ostatnio w ogóle tam nie bywam i jakoś straciłam sympatię do tego sklepu...
Ale fajnie, że masz wolne W końcu odpoczniesz!
Świetne zakupy Ja SP też nie bardzo lubię, mają wysokie ceny i jakoś tam jest nieprzejrzyście

Najbardziej lubię Rossmanna i Hebe, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Odnośnie lakierów Essie to wcZoraj w Hebe widziałam je po 25.99zł
Nie przypominaj mi nawet, we wrocławskiej Hebe nie ma Essie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Teraz juz troche mniej,glownie w pracy i podejrzewam wykladzine i klimatyzacje/ogrzewanie,ale alergologa mam dopiero za tydzien.
Tak,mialam rtg,antybiotyk:/,leki anty alergiczne,wziewne.Zrobil am pelna morfologie i jakies badania z krwi na obecnosc bakterii.
Zobaczymy co dzis uslysze...
Uuuu, mam nadzieję, że usłyszysz jakiś konkretną diagnozę i Ci się poprawi


Świeci dziś u nas piękne słońce! Przy tym koszmarnie wieje, ale cieszy mnie ta ogromna ilość światła, od razu mam lepszy nastrój!W pracy mam ostatnio mnóstwo roboty, nowe obowiązki, spotkanie za spotkaniem... Aż nie wiem, kiedy mi zlatuje 8 godzin.

We wtorek dzielnie poćwiczyłam, dziś znów zamierzam - mimo, że to będzie dopiero 7 raz, jestem z siebie dumna, że póki co trzymam się narzuconych samej sobie założeń!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:19   #4657
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zawsze to jakiś postęp.
Od czegoś trzeba zacząć



Jutro wracam do prac Początkowo planowałam od nowego tygodnia, od 4.02, ale jednak lepiej od początku miesiąca. Akurat będzie dzień na rozruch i od poniedziałku wskakuję na pełne obroty.

Musiałam zrobić nowe badania wstępne (miałam przerwę więcej niż 30 dni, wiec te co miałam do 2014 czy 2015 straciły ważność).
Mam dostać umowę na czas nieokreślony Obawiałam się, że skoro nie byłam zatrudniona przez 2 miesiące (umowę miałam przedłużoną do dnia porodu) to znowu będą się bawić na umowy na czas określony. Ok 3 tyg temu rozmawiałam z prezesem-nie prezesem i wtedy już mi obiecał na czas nieokreślony (w ogóle to drugi raz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją postawą i rozmową - generalnie to człowiek z gatunku tych, z którymi boję się rozmawiać muszę zmienić nastawienie, bo naprawdę wiele mu zawdzięczam, zwłaszcza, że zadeklarował pomoc jeśli będę potrzebowała pieniędzy czy dotarcia do specjalistów w obojętnie jakim mieście), teraz księgowa potwierdziła.
Ciekawe, czy finansowo będzie jakaś zmiana
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-01-31 o 11:23
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 12:00   #4658
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Ależ się wiosna zrobiła, niech już taka pogoda zostanie

Karolina, zdrówka życzę, kaszel przez 2 miesiące to jakaś masakra musi być

snow, ja też staram się regularnie ćwiczyć i już widzę pierwsze efekty Wreszcie moja dolna część brzucha zaczyna się delikatnie zmiejszać i już tak nie wystaje jak wcześniej. A dzięki skakance widzę, że i boczki się zmniejszają. Może pierwszy raz w życiu wiosnę zacznę zadowolona z figury bez obaw, czy po zimie się wcisnę w lżejsze ciuchy

Hosenko trzymam kciuki za pracę, obyś dostała umowę na nieokreślony czas
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:15   #4659
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Świeci dziś u nas piękne słońce! Przy tym koszmarnie wieje, ale cieszy mnie ta ogromna ilość światła, od razu mam lepszy nastrój!W pracy mam ostatnio mnóstwo roboty, nowe obowiązki, spotkanie za spotkaniem... Aż nie wiem, kiedy mi zlatuje 8 godzin.
Tego Ci zazdroszczę, u mnie ostatnio znowu przestój po noworocznym nawale obowiązków i ciut się nudzę.
A pogoda u nas też dzisiaj fajna, dokładnie taka jak u Ciebie i jak dla mnie to mogłaby to byc zapowiedź wiosny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
We wtorek dzielnie poćwiczyłam, dziś znów zamierzam - mimo, że to będzie dopiero 7 raz, jestem z siebie dumna, że póki co trzymam się narzuconych samej sobie założeń!
Ja ćwiczę od nowego miesiąca, już bezapelacyjnie. Mam nadzieję, że mi do poniedziałku noga powróci do normalnego kształtu i koloru i będę mogła śmigać. Chyba że zrobię skalpel od połowy, same ćwiczenia nie angażujące stóp, to też jest jakaś opcja.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jutro wracam do prac Początkowo planowałam od nowego tygodnia, od 4.02, ale jednak lepiej od początku miesiąca. Akurat będzie dzień na rozruch i od poniedziałku wskakuję na pełne obroty.

Musiałam zrobić nowe badania wstępne (miałam przerwę więcej niż 30 dni, wiec te co miałam do 2014 czy 2015 straciły ważność).
Mam dostać umowę na czas nieokreślony Obawiałam się, że skoro nie byłam zatrudniona przez 2 miesiące (umowę miałam przedłużoną do dnia porodu) to znowu będą się bawić na umowy na czas określony. Ok 3 tyg temu rozmawiałam z prezesem-nie prezesem i wtedy już mi obiecał na czas nieokreślony (w ogóle to drugi raz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją postawą i rozmową - generalnie to człowiek z gatunku tych, z którymi boję się rozmawiać muszę zmienić nastawienie, bo naprawdę wiele mu zawdzięczam, zwłaszcza, że zadeklarował pomoc jeśli będę potrzebowała pieniędzy czy dotarcia do specjalistów w obojętnie jakim mieście), teraz księgowa potwierdziła.
Ciekawe, czy finansowo będzie jakaś zmiana
Trzeba było dopytać o finanse. Ale fajnie że masz ludzkiego szefa i dostaniesz umowę na stałe. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z powrotu do pracy.

Ja póki co mam jeszcze dwa miesiące mojej umowy i nieznaną przyszłość przed sobą. Co w perspektywie budowy martwi mnie trochę bardziej niż wcześniej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:38   #4660
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice: księgowa nie znała jeszcze szczegółów.

Nie masz szans na dalszą pracę w tym miejscu?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:41   #4661
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie masz szans na dalszą pracę w tym miejscu?


Etat na razie się żaden osiągalny nie zwolnił, przez agencję pracować już nie będę mogła, jak mnie przygarnie ktoraś firma stale współpracująca to może zostanę, ale nie wiem jeszcze nic.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 22:15   #4662
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cześć
Trochę późna pora żeby cytować, ale chciałam dać znak życia

Snow, Nina, super zakupy Najbardziej zazdroszczę rozświetlacza Chanel, macałam go i jest cudowny! Meteoryty na szczęście są zbyt różowe dla mnie - przy mojej karnacji, włosach i delikatnych naczynkach wyglądałabym źle - na szczęście

Magda gratuluję przeprowadzki

Mogłabym się pochwalić, że w styczniu ograniczanie zakupów szło mi świetnie, bo przez większość miesiąca kupiłam tylko kilka niezbędników...:
- żel cleanance - nie miałam nic do mycia twarzy! Miałyście rację we wszystkim, co pisałyście o nim, na pewno będę go kupować, nawet dozownik ma super
- szampon green pharmacy - niedługo skończę ostatnie dwie butelki szamponu (nabłyszczający YR - raczej średni, ale delikatny i ziołowy Garnier - pięknie pachnie, ale ma sls, mocno się pieni, więc nie używam go często)
- dezodorant i lactacyd

I byłoby super gdyby nie promocja na revlon w hebe - też z niej skorzystałam i kupiłam jeden Just bitten i jedno masełko Lip butter - oba są super, choć z kolorem tego pierwszego nie do końca trafiłam, bo nie było testerów Kusił mnie podkład colorstay (długo toczyłam w sobie walkę, ale rozsądek wygrał) i jakiś lakier - ale w końcu żaden kolor mnie nie zachwycił, więc dumna poszłam do kasy.... i przy płaceniu okazało się, że dawali do dwóch produktów Revlon.... lakier gratis Więc mam teraz midnight plum, nawet ładny

Dziś weszłam na chwilę do Sephory, jak zobaczyłam zestaw kredek jumbo i "pawie oczka" Guerlain na wyprzedaży to zgłupiałam i byłam bliska zakupu i w tym momencie zadzwonił do mnie TŻ - dzięki temu otrzeźwiałam Ale jutro pojadę chyba po te kredki, bo 5 jest za 49 zł, więc szkoda nie brać... choć w zasadzie nie wszystkie kolory mi się podobają...


A dzisiaj byłam na Django i jestem zachwycona. Jeśli lubicie ociekające czerwoną farbą filmy Tarantino, to polecam - dawno nie byłam na tak śmiesznym filmie (ale ja nie chodzę często na komedie) W dodatku uwielbiam Christopha Waltza, więc to była podwójna przyjemność

Za to przed filmem wypiłam kawę, pierwszy raz od co najmniej pół roku.... i teraz napadł mnie taki głód, że przed chwilą musiałam zjeść kawałek zapiekanki ryżowej, bo wiedziałam, że nie zasnę, tak mnie ssało Bardzo nie lubię tego uczucia, mam je zawsze po kawie i za każdym razem mnie martwi:/ Także Wy tu o odchudzaniu i ćwiczeniach, a ja nie dość, że nie ćwiczę, to jeszcze jem dania obiadowe o tej porze... i w dodatku codziennie od kilku dni jem czekoladę


Ale się rozpisałam Ale jeszcze mi się przypomniało: Nina, Ty używałaś podkładu Chanel Vitalumiere Aqua, dobrze pamiętam? Jaki to był kolor? I mogłabyś przypomnieć jaki odcień masz z Lumi loreala (w4?)? I czy Lumi jest lepszy od Chanel? Bo ostatnio testuję odcień Pastel Beige i jest idealny, ale trochę szkoda mi tyle pieniędzy wydawać na podkład... Tylko nie wiem, czy z Lumi byłby dla mnie odcień, bo w trakcie trwania promocji w Rossmannie kilka razy na nie patrzyłam i wszystkie wydawały mi się za ciemne...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 23:50   #4663
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
W końcu mam ferie i chwilę wolnego W ramach dogadzania sobie wczoraj kupiłam mój ukochany Shiseido Sun i skorzystałam z -40% w Hebe na Revlon - kupiłam podkład Colorstay, róż i nasełkową szminkę
Długo Cię nie było Ciekawa jestem opinii o różu, jaki kolor masz?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm, myślałam żeby może na podkład? Ale jak mówisz że lepiej pod, to pewnie tak będzie lepiej.

Olej się przyda. I jak wyszedł ten sernik?

Ładne zakupy sobie zrobiłaś. Denerwujecie mnie z tą Hebe, u nas nie ma a ciągle widzę jakieś fajne promocje tam są.
Ja się boję, ale w sumie ma na tyle mały shimmerek, że powinien dobrze wyglądać również na wierzchu

Oj, jest genialny kruszonka mogłaby być mniej słodka i w sumie w masie serowej wcale nie czuć bardzo tego mleczka, następnym razem nie zważę do takiego stopnia Świeże mango jest idealnym dopełnieniem smaków. Zjadłam na śniadanie 1 kawałek, do teraz ostała się 1/5 (robiłam na dużej tortownicy o śr. 29 cm)

Mnie też denerwują, ale z drugiej strony gdyby tu była to kupiłabym tyyyle niepotrzebnych (jak widać) rzeczy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jednak udało mi się się zredukować zawartość koszyka
Usunęłam emulsję do kąpieli Emolium i emulsję do mycia Oillan.
Zamówię następnym razem.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Teraz juz troche mniej,glownie w pracy i podejrzewam wykladzine i klimatyzacje/ogrzewanie,ale alergologa mam dopiero za tydzien.
Tak,mialam rtg,antybiotyk:/,leki anty alergiczne,wziewne.Zrobil am pelna morfologie i jakies badania z krwi na obecnosc bakterii.
Zobaczymy co dzis uslysze...
Ostatnio gdzieś czytałam o tym, że powinno się jednak mieć w ciągu dnia dostęp do świeżego powietrza, długie przebywanie bez niego może dawać nawet jakieś objawy ze strony psychicznej, oddechowe oczywiście też. Może coś w tym jest?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię Rossmanna i Hebe, zdecydowanie

We wtorek dzielnie poćwiczyłam, dziś znów zamierzam - mimo, że to będzie dopiero 7 raz, jestem z siebie dumna, że póki co trzymam się narzuconych samej sobie założeń!
A ja Rossa nie lubię dla zasady- tak jak wszystkich monopolistów I jeszcze za to, że dziś nie mieli mojego koloru farby, kupiłam w Firlicie (taka lokalna 3sklepowa sieć) i tak 5 zł taniej na paczce niż gdzieś indziej. I jeszcze mały pilnik metalowy. Chciałam też tonik Evy- w rossie tylko cenę sprawdziłam, ale nie mają tej marki. Może to i dobrze, odczekam bliżej denka i kupię gdy będzie bardziej potrzebny

A ja znów nic. Muszę jakieś grubsz porządki w życiu sobie zrobić, bo mam tak właściwie w każdej dziedzinie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam dostać umowę na czas nieokreślony Obawiałam się, że skoro nie byłam zatrudniona przez 2 miesiące (umowę miałam przedłużoną do dnia porodu) to znowu będą się bawić na umowy na czas określony. Ok 3 tyg temu rozmawiałam z prezesem-nie prezesem i wtedy już mi obiecał na czas nieokreślony (w ogóle to drugi raz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoją postawą i rozmową - generalnie to człowiek z gatunku tych, z którymi boję się rozmawiać muszę zmienić nastawienie, bo naprawdę wiele mu zawdzięczam, zwłaszcza, że zadeklarował pomoc jeśli będę potrzebowała pieniędzy czy dotarcia do specjalistów w obojętnie jakim mieście), teraz księgowa potwierdziła.
Ciekawe, czy finansowo będzie jakaś zmiana
Szefa po raz kolejny gratuluję
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mogłabym się pochwalić, że w styczniu ograniczanie zakupów szło mi świetnie, bo przez większość miesiąca kupiłam tylko kilka niezbędników..

I byłoby super gdyby nie promocja na revlon w hebe - też z niej skorzystałam i kupiłam jeden Just bitten i jedno masełko Lip butter - oba są super, choć z kolorem tego pierwszego nie do końca trafiłam, bo nie było testerów Kusił mnie podkład colorstay (długo toczyłam w sobie walkę, ale rozsądek wygrał) i jakiś lakier - ale w końcu żaden kolor mnie nie zachwycił, więc dumna poszłam do kasy.... i przy płaceniu okazało się, że dawali do dwóch produktów Revlon.... lakier gratis Więc mam teraz midnight plum, nawet ładny

A dzisiaj byłam na Django i jestem zachwycona. Jeśli lubicie ociekające czerwoną farbą filmy Tarantino, to polecam - dawno nie byłam na tak śmiesznym filmie (ale ja nie chodzę często na komedie) W dodatku uwielbiam Christopha Waltza, więc to była podwójna przyjemność
Ja też wyjątkowo grzecznie, jutro podsumuję

Moja mama go ma, bardzo mi się podoba ten kolor
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:08   #4664
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I byłoby super gdyby nie promocja na revlon w hebe - też z niej skorzystałam i kupiłam jeden Just bitten i jedno masełko Lip butter - oba są super, choć z kolorem tego pierwszego nie do końca trafiłam, bo nie było testerów Kusił mnie podkład colorstay (długo toczyłam w sobie walkę, ale rozsądek wygrał) i jakiś lakier - ale w końcu żaden kolor mnie nie zachwycił, więc dumna poszłam do kasy.... i przy płaceniu okazało się, że dawali do dwóch produktów Revlon.... lakier gratis Więc mam teraz midnight plum, nawet ładny
Takie promocje -40% są strasznie sugestywne, zauważyłam że mało która z nas im nie ulega jak gdzieś są. A lakier gratis fajna rzecz.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A dzisiaj byłam na Django i jestem zachwycona. Jeśli lubicie ociekające czerwoną farbą filmy Tarantino, to polecam - dawno nie byłam na tak śmiesznym filmie (ale ja nie chodzę często na komedie) W dodatku uwielbiam Christopha Waltza, więc to była podwójna przyjemność
Mieliśmy iść na ten film, ale odstraszyły mnie trzy rzeczy - Leonardo di Caprio, western i potencjalna zbyt duża dawka przemocy i krwi.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oj, jest genialny kruszonka mogłaby być mniej słodka i w sumie w masie serowej wcale nie czuć bardzo tego mleczka, następnym razem nie zważę do takiego stopnia Świeże mango jest idealnym dopełnieniem smaków. Zjadłam na śniadanie 1 kawałek, do teraz ostała się 1/5 (robiłam na dużej tortownicy o śr. 29 cm)
Brzmi pysznie z samego przepisu i dodatku mango a nie jest bardzo słodki?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnie też denerwują, ale z drugiej strony gdyby tu była to kupiłabym tyyyle niepotrzebnych (jak widać) rzeczy
No może to jest jakiś plus.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja Rossa nie lubię dla zasady- tak jak wszystkich monopolistów I jeszcze za to, że dziś nie mieli mojego koloru farby, kupiłam w Firlicie (taka lokalna 3sklepowa sieć) i tak 5 zł taniej na paczce niż gdzieś indziej. I jeszcze mały pilnik metalowy. Chciałam też tonik Evy- w rossie tylko cenę sprawdziłam, ale nie mają tej marki. Może to i dobrze, odczekam bliżej denka i kupię gdy będzie bardziej potrzebny
Mnie też denerwuje to, że wszędzie tylko Rossmann i Rossmann zwłaszcza że ten koło mnie jest tak słabo zaopatrzony. Chciałabym bardzo żeby na nasz rynek DM weszło.

Też byłam wczoraj w Firlicie pooglądałam sobie półki dokładnie i dużo rzeczy mnie kusiło na które wcześniej nie zwracałam specjalnej uwagi albo o nich zapomniałam.

Ale wyszłam tylko z uzupełnieniem zapasów żeli - wzięłam żel Paloma SPA o zapachu kwiatu pomarańczy (kusi mnie jeszcze wanilia i papaja, ale to następnym razem ) i z olejkiem do kąpieli/pod prysznic Green Pharmacy mandarynka i cynamon. Jak będzie działał tak fajnie jak pachnie to przetestuję też inne wersje zapachowe.
W ogóle sporo fajnych rzeczy jest z tej linii Green Pharmacy.

Ja w styczniu ciut poszalałam, ale nie bardziej niż w zeszłym roku w miesiącach kiedy odwykowałam.

Za to w lutym wyznaczam sobie limit na kosmetyki, kupuje rzeczy planowane, potrzebne, a szaleństwa tylko do racjonalnej kwoty. Oby mi motywacji starczyło.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

rzyrafko Ty chyba lubisz ten zapach? http://www.facebook.com/home.php#!/p...type=1&theater
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:44   #4665
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Snow, Nina, super zakupy Najbardziej zazdroszczę rozświetlacza Chanel, macałam go i jest cudowny! Meteoryty na szczęście są zbyt różowe dla mnie - przy mojej karnacji, włosach i delikatnych naczynkach wyglądałabym źle - na szczęście
dziękuję rozświetlacz jest cudny, nie żałuję tego zakupu
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mogłabym się pochwalić, że w styczniu ograniczanie zakupów szło mi świetnie, bo przez większość miesiąca kupiłam tylko kilka niezbędników...:
- żel cleanance - nie miałam nic do mycia twarzy! Miałyście rację we wszystkim, co pisałyście o nim, na pewno będę go kupować, nawet dozownik ma super
- szampon green pharmacy - niedługo skończę ostatnie dwie butelki szamponu (nabłyszczający YR - raczej średni, ale delikatny i ziołowy Garnier - pięknie pachnie, ale ma sls, mocno się pieni, więc nie używam go często)
- dezodorant i lactacyd
mi ograniczanie w ogóle nie szło liczę że kolejne miesiące będą lepsze pod tym względem

masz tę nową wersję Cleanance i Ci pasuje? jeśli tak, to super bo mi się właśnie kończy i będę musiała kupić
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziś weszłam na chwilę do Sephory, jak zobaczyłam zestaw kredek jumbo i "pawie oczka" Guerlain na wyprzedaży to zgłupiałam i byłam bliska zakupu i w tym momencie zadzwonił do mnie TŻ - dzięki temu otrzeźwiałam Ale jutro pojadę chyba po te kredki, bo 5 jest za 49 zł, więc szkoda nie brać... choć w zasadzie nie wszystkie kolory mi się podobają...
zawsze myślałam, że limitki rozchodzą się w parę dni, a potem na wyprzedażach okazuje się, że jednak ostają się niedobitki
fajne te pawie oczka, jaka była cena?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale się rozpisałam Ale jeszcze mi się przypomniało: Nina, Ty używałaś podkładu Chanel Vitalumiere Aqua, dobrze pamiętam? Jaki to był kolor? I mogłabyś przypomnieć jaki odcień masz z Lumi loreala (w4?)? I czy Lumi jest lepszy od Chanel? Bo ostatnio testuję odcień Pastel Beige i jest idealny, ale trochę szkoda mi tyle pieniędzy wydawać na podkład... Tylko nie wiem, czy z Lumi byłby dla mnie odcień, bo w trakcie trwania promocji w Rossmannie kilka razy na nie patrzyłam i wszystkie wydawały mi się za ciemne...
tak, miałam B20 i B30
też bardzo lubiłam ten podkład, ale jest raczej z tych nietrwałych, po kilku godzinach wprost rozpływa się na twarzy dlatego wolę LM, bo nie mam do niego takich zastrzeżeń, poza tym pięknie się stapia i twarz wygląda nawet lepiej niż po Vitalumiere
Lumi mam C4, ale są też jaśniejsze kolory, Ice chyba miała jeden z najjaśniejszych
ostatnio przy okazji tej promocji w R. byłam na Stawki i tam mają ogromną szafę L'Oreala, więc może znalazłabyś jakiś jaśniejszy odcień? u mnie tylu nie ma

a z jasnych piękny jest ten True Match W2, który dziewczyny zachwalały i któremu uległam (ale wciąż uważam, że Lumi jest lepszy )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:07   #4666
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lumi mam C4, ale są też jaśniejsze kolory, Ice chyba miała jeden z najjaśniejszych
ostatnio przy okazji tej promocji w R. byłam na Stawki i tam mają ogromną szafę L'Oreala, więc może znalazłabyś jakiś jaśniejszy odcień? u mnie tylu nie ma
Ja miałam N1 Pure Pearl, on był bardzo jasny, dla mnie za bardzo. Ale tego odcienia nie ma u nas w sprzedaży, ja go miałam z Allegro. Te które u nas są jaśniejsze od waszego C4 to chyba wszystkie są bardzo różowe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:43   #4667
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tego Ci zazdroszczę, u mnie ostatnio znowu przestój po noworocznym nawale obowiązków i ciut się nudzę.
Ja takiego nawału pracy, jak mam obecnie, nie miałam nigdy - a mam jednak duże porównanie, za tydzień wybije 8 lat jak tu pracuję
Fakt, że w między czasie zaczęłam się zajmować innymi sprawami, ale teraz to jest jakieś apogeum.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę od nowego miesiąca, już bezapelacyjnie. Mam nadzieję, że mi do poniedziałku noga powróci do normalnego kształtu i koloru i będę mogła śmigać. Chyba że zrobię skalpel od połowy, same ćwiczenia nie angażujące stóp, to też jest jakaś opcja.
Ja wczoraj poćwiczyłam skalpel II z nowej płyty, jest to trening z użyciem krzesła, niby prosty, a jednak momentami mocno czułam mięśnie. Podoba mi się, zawsze to odmiana Drugiego, szok treningu z tej płyty na razie na pewno nie dam rady wykonać, mógłby mnie zabić
Zrobienie ćwiczeń do połowy to też jest opcja, mnie się bardzo podobają dwie części z "Treningu z gwiazdami" - z ćwiczeniami na nogi i na brzuch + plecy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja póki co mam jeszcze dwa miesiące mojej umowy i nieznaną przyszłość przed sobą. Co w perspektywie budowy martwi mnie trochę bardziej niż wcześniej.
Trzymam kciuki albo, żeby coś się wyjaśniło, albo żebyś znalazła coś ciekawgo jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Snow, Nina, super zakupy Najbardziej zazdroszczę rozświetlacza Chanel, macałam go i jest cudowny! Meteoryty na szczęście są zbyt różowe dla mnie - przy mojej karnacji, włosach i delikatnych naczynkach wyglądałabym źle - na szczęście
Dziękuję Ja tych meteorytów nie mam zamiaru używać na całą twarz... Zwłaszcza, że wydają mi się dość mocno błyszczące. Będę je stosować jako róż lub jego uzupełnienie Ja jestem meteorytowym maniakiem, nie mogłam przejść obojętnie obok tego uroczego, lekko kiczowatego różowego opakowania

[QUOTE=kochanie;38976253]Mogłabym się pochwalić, że w styczniu ograniczanie zakupów szło mi świetnie, bo przez większość miesiąca kupiłam tylko kilka niezbędników...;/[QUOTE]

Gratulacje! U mnie, podobnie jak u Niny, raczej porażka w tym aspekcie

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
[Dziś weszłam na chwilę do Sephory, jak zobaczyłam zestaw kredek jumbo i "pawie oczka" Guerlain na wyprzedaży to zgłupiałam i byłam bliska zakupu i w tym momencie zadzwonił do mnie TŻ - dzięki temu otrzeźwiałam Ale jutro pojadę chyba po te kredki, bo 5 jest za 49 zł, więc szkoda nie brać... choć w zasadzie nie wszystkie kolory mi się podobają...
Mam pawie oczka i je bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
[Za to przed filmem wypiłam kawę, pierwszy raz od co najmniej pół roku.... i teraz napadł mnie taki głód, że przed chwilą musiałam zjeść kawałek zapiekanki ryżowej, bo wiedziałam, że nie zasnę, tak mnie ssało Bardzo nie lubię tego uczucia, mam je zawsze po kawie i za każdym razem mnie martwi:/
Ja mam dokładnie tak samo jak Ty, zwłaszcza, jak wypiję kawę jak czuję się lekko głodna. Mam po prostu napad głodu, takie ssanie, cukier we krwi mi spada straszliwie!
Jak kawa, to tylko po jedzeniu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie też denerwuje to, że wszędzie tylko Rossmann i Rossmann zwłaszcza że ten koło mnie jest tak słabo zaopatrzony. Chciałabym bardzo żeby na nasz rynek DM weszło.
Ja mam akurat dobrze zaopatrzone i nowe, więc lubię...
DM chciałabym baaaardzo!

Fajne zakupy zrobiłaś

Życzę powodzenia w ograniczaniu zakupowym i podłączam się - ja w styczniu poszalałam okropnie, ale na plus jest to, że nie zrobiłam żadnych nowych zapasów pielęgnacyjnych!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:03   #4668
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja wczoraj poćwiczyłam skalpel II z nowej płyty, jest to trening z użyciem krzesła, niby prosty, a jednak momentami mocno czułam mięśnie. Podoba mi się, zawsze to odmiana Drugiego, szok treningu z tej płyty na razie na pewno nie dam rady wykonać, mógłby mnie zabić
Zrobienie ćwiczeń do połowy to też jest opcja, mnie się bardzo podobają dwie części z "Treningu z gwiazdami" - z ćwiczeniami na nogi i na brzuch + plecy.
To dla mnie odpada bo nie mam krzeseł w domu.
A ten "Trening z gwiazdami" to na youtube jest do znalezienia? Bo dziś już luty i muszę wdrażać moje założenia co do aktywności fizycznej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki albo, żeby coś się wyjaśniło, albo żebyś znalazła coś ciekawgo jak najszybciej
Dziękuję kciuki bardzo się teraz przydadzą.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo jak Ty, zwłaszcza, jak wypiję kawę jak czuję się lekko głodna. Mam po prostu napad głodu, takie ssanie, cukier we krwi mi spada straszliwie!
Jak kawa, to tylko po jedzeniu.
To mnie kawa strasznie zapycha, odwleka mi śniadanie o godzinkę gdzieś. Ale ja piję w zasadzie mleko z kawą, a nie odwrotnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Fajne zakupy zrobiłaś

Życzę powodzenia w ograniczaniu zakupowym i podłączam się - ja w styczniu poszalałam okropnie, ale na plus jest to, że nie zrobiłam żadnych nowych zapasów pielęgnacyjnych!
Dzięki ja do zapasów kupiłam tylko to co wczoraj, ale to w pełni usprawiedliwione bo jestem w połowie ostatniej butelki żelu pod prysznic. No i balsam który w Sephorze mi dorzucili do palety Naked, ale to na szczęście nieduża tubka.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:20   #4669
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To dla mnie odpada bo nie mam krzeseł w domu.
To może spokojnie być stabilna półna / szafka do niektórych ćwiczeń (byle na odpowiedniej wysokości) i np. sofa

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ten "Trening z gwiazdami" to na youtube jest do znalezienia? Bo dziś już luty i muszę wdrażać moje założenia co do aktywności fizycznej.
Nie wiem, nie szukałam - mam na płycie z Shape'a, ale na jej profilu na fb są filmiki z YT z krótkimi treningami

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To mnie kawa strasznie zapycha, odwleka mi śniadanie o godzinkę gdzieś. Ale ja piję w zasadzie mleko z kawą, a nie odwrotnie.
Ja też piję mleko z kawą I mam tak, że najpierw mnie zapycha, a potem mam nagły atak strasznego ssania.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki ja do zapasów kupiłam tylko to co wczoraj, ale to w pełni usprawiedliwione bo jestem w połowie ostatniej butelki żelu pod prysznic. No i balsam który w Sephorze mi dorzucili do palety Naked, ale to na szczęście nieduża tubka.
Ja mam w zapasie już tylko 1 żel pod prysznic i dwa olejki z Bielendy

Przypomniało mi się, że ostatnio w Rossmannie wypatrzyłam balsamy Dove z linii Purely Pampering, to chyba nowość, lubię żele pod prysznic z tej linii - mój ulubiony jest migdał z hibiskusem, balsam pachnie równie pięknie i jak wyjdę z zapasów, to chyba się skuszę.

Nie wiem czy pamiętacie, ale przed Świętami bardzo mocno zastanawiałam się nad zakupem odżywki do rzęs Revitacell - nie kupiłam, ale wygrałam niedawno Aż głupio mi się chwalić W każdym razie rozpoczęłam testowanie i dam Wam znać, co to warte

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:23
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 12:15   #4670
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam w zapasie już tylko 1 żel pod prysznic i dwa olejki z Bielendy
Olejki Bielendy niewydajne pod prysznicem to Ci szybko pójdzie. I masz tylko jedną rzecz do mycia więcej niż ja.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie, ale przed Świętami bardzo mocno zastanawiałam się nad zakupem odżywki do rzęs Revitacell - nie kupiłam, ale wygrałam niedawno Aż głupio mi się chwalić W każdym razie rozpoczęłam testowanie i dam Wam znać, co to warte
Gratulacje szczęściaro. Ja czekam na wieści, na razie jestem super zadowolona z efektów olejku rycynowego, ale może kiedys w przypływie gotówki przesadiałabym się na coś łatwiejszego w stosowaniu.

Ja dawno nic nie wygrałam. A wygrana z ostatniego konkursu do mnie nie dociera już miesiąc.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 16:23   #4671
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Brzmi pysznie z samego przepisu i dodatku mango a nie jest bardzo słodki?

Też byłam wczoraj w Firlicie pooglądałam sobie półki dokładnie i dużo rzeczy mnie kusiło na które wcześniej nie zwracałam specjalnej uwagi albo o nich zapomniałam.
Ale wyszłam tylko z uzupełnieniem zapasów żeli - wzięłam żel Paloma SPA o zapachu kwiatu pomarańczy (kusi mnie jeszcze wanilia i papaja, ale to następnym razem ) i z olejkiem do kąpieli/pod prysznic Green Pharmacy mandarynka i cynamon. Jak będzie działał tak fajnie jak pachnie to przetestuję też inne wersje zapachowe.
W ogóle sporo fajnych rzeczy jest z tej linii Green Pharmacy.

Ja w styczniu ciut poszalałam, ale nie bardziej niż w zeszłym roku w miesiącach kiedy odwykowałam.

rzyrafko Ty chyba lubisz ten zapach? http://www.facebook.com/home.php#!/p...type=1&theater
Nie jest słodki, tylko kruszonka Wcięłam ostatni kawałeczek

Jasnych kredek ID nadal nie mieli ciekawe jak te olejki, niestety płyn avonu wysusza mi skórę

Ja już sobie podliczyłam- zużyć pielęgnacyjnych 11, kolorówkowych 0, ale 3 sztuki wydałam.
Zakupów z pielegnacji 4 + 2 szt dostałam. Z tego 2 rzeczy są zapasami (obie to maseczki). Z kolorówki tylko lakier GR przybył. Pobiłam wszelkie rekordy utrzymać poprzeczkę będzie mega trudno I przypadkiem mam już pierwsze zużycie lutowe- żel do golenia wydał z siebie ostatnią kroplę, czym skutecznie uniemożliwił zabieg

Ojeej, że też przed wyjściem z domu nie włączałam komputera teraz to z biletami wyjdzie prawie jak w cenie regularnej
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja takiego nawału pracy, jak mam obecnie, nie miałam nigdy - a mam jednak duże porównanie, za tydzień wybije 8 lat jak tu pracuję
Fakt, że w między czasie zaczęłam się zajmować innymi sprawami, ale teraz to jest jakieś apogeum.

Życzę powodzenia w ograniczaniu zakupowym i podłączam się - ja w styczniu poszalałam okropnie, ale na plus jest to, że nie zrobiłam żadnych nowych zapasów pielęgnacyjnych!
Jakiś awans się szykuje?

To też jest sukces
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie, ale przed Świętami bardzo mocno zastanawiałam się nad zakupem odżywki do rzęs Revitacell - nie kupiłam, ale wygrałam niedawno Aż głupio mi się chwalić W każdym razie rozpoczęłam testowanie i dam Wam znać, co to warte
Szczęście Cię nie opuszcza,fajnie Też na fb? Można jeszcze wygrać?

Spróbowałam dziś maseczki granatowej YR- jest bardzo fajna, jak nic nie zepsuje to na pewno będę ją kupować na zmianę z winogronową
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dawno nic nie wygrałam. A wygrana z ostatniego konkursu do mnie nie dociera już miesiąc.
Ja też nic od dość dawna nie dostałam, aż wczoraj powysyłałam kilka smsów z gazety

Wpadłam dziś poglądowo do filii Oriflame no i przepadłam przy najnowszym zapachu Amber Elixir Night toż to czysty obłęd zamknięty w butelce jest. Nie wiem czy kojarzycie ich wycofany już zapach Nomadic, który kochałam okrutnie- ten jest milion razy piękniejszy Kompozycja z tych mocniejszych, idealnie wyważona- nie dominują ani nuty pudrowe, ani orientalne, a waniliowa słodkość wychodzi dopiero teraz (zaaplikowałam go ok. południa).

Od wczoraj na nowo odkryłam najjaśniejszy z różów Bourjois (18), nie wiem jak mogłam go tyle czasu ignorować.

O, Inglot zaczął robić promocje produktów! Nie myślałam, że dożyję https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 16:50   #4672
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dorzuciłam jeszcze lakiery na wątek zbiorkowy, a tu wrzucam bonusik- wszystkie moje Bellki GW i AF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030332.jpg (144,4 KB, 22 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:30   #4673
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ciekawe jak te olejki, niestety płyn avonu wysusza mi skórę
Chyba go otworzę jak mi się skończy obecny żel to dam znać. Kusi mnie bardzo.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dorzuciłam jeszcze lakiery na wątek zbiorkowy, a tu wrzucam bonusik- wszystkie moje Bellki GW i AF
Ładna tęcza


Wczoraj byłam w Rossmannie i stoczyłam ze sobą walkę - wypatrzyłam nowy krem do ciała Isana z tych wielkich z granatem i figę ciekawe jak pachnie i czy się może lepiej wchłania niż kakaowy. Była też promocja na nowe mleczko Isana z olejkiem arganowym i strasznie chciałam wziąć, ale stwierdziłam że to bez sensu teraz. Muszę coś zużyć ze smarowideł, bo tyle rzeczy bym chciała przetestować i nie mogę.
Ale wyszłam wczoraj tylko z wacikami i Syrenką, więc źle nie jest.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 20:54   #4674
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ładna tęcza

Wczoraj byłam w Rossmannie i stoczyłam ze sobą walkę - wypatrzyłam nowy krem do ciała Isana z tych wielkich z granatem i figę ciekawe jak pachnie i czy się może lepiej wchłania niż kakaowy. Była też promocja na nowe mleczko Isana z olejkiem arganowym i strasznie chciałam wziąć, ale stwierdziłam że to bez sensu teraz. Muszę coś zużyć ze smarowideł, bo tyle rzeczy bym chciała przetestować i nie mogę.
Ale wyszłam wczoraj tylko z wacikami i Syrenką, więc źle nie jest.
Zamiast rozsyłać cv to sie pobawiłam kolorkami

Chciałam go powąchać, ale niestety ma folię pod pokrywką Ale tez mnie strasznie kusi, ekstrakty ma w pierwszej połowie składu- to dobrze wróży. No ja tu zapasów nie mam i nawet nie chciało mi się kupować
Bardzo ładnie

Olałam wczoraj i dziś wszystkie imprezy, a teraz mi się zachciało pogadać z kimś
Robię mani.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:42   #4675
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1359718629
czy to jest ten fajny micel? Będzie od 07 lutego znów w Biedronce

Niech mi jutro przyślą topa Poshe INM już zgluciał okropnie, fuj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:52   #4676
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1359718629
czy to jest ten fajny micel? Będzie od 07 lutego znów w Biedronce
Mi się wydaje że to ten przynajmniej w takiej samej buteleczce był.
Ale ja mam jeszcze zapasy na jakieś pół roku i chyba nie kupię znowu w związku z tym.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:19   #4677
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja sobie pozwolę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:30   #4678
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam się po meega leniwym weekendzie
Tego mi było trzeba przed kolejnym ciężkim tygodniem

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uuuu, mam nadzieję, że usłyszysz jakiś konkretną diagnozę i Ci się poprawi
No niestety nie usłyszałam nic nowego oprócz tego, że wszystkie wyniki są bardzo dobre, więc chociaż tyle
Zobaczymy co powie alergolog


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Karolina, zdrówka życzę, kaszel przez 2 miesiące to jakaś masakra musi być

Łatwo nie jest, już się złapałam na tym, że przywykłam do tego

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziś weszłam na chwilę do Sephory, jak zobaczyłam zestaw kredek jumbo i "pawie oczka" Guerlain na wyprzedaży to zgłupiałam i byłam bliska zakupu i w tym momencie zadzwonił do mnie TŻ - dzięki temu otrzeźwiałam Ale jutro pojadę chyba po te kredki, bo 5 jest za 49 zł, więc szkoda nie brać... choć w zasadzie nie wszystkie kolory mi się podobają...


A dzisiaj byłam na Django i jestem zachwycona. Jeśli lubicie ociekające czerwoną farbą filmy Tarantino, to polecam - dawno nie byłam na tak śmiesznym filmie (ale ja nie chodzę często na komedie) W dodatku uwielbiam Christopha Waltza, więc to była podwójna przyjemność

A jakie były kolory tych kredek w zestawie?Bo cena super...

Też chcę iść na Django Dziś byłam na Drogówce. Jeśli ktoś lubi klimaty Smarzowskiego to nie zawiedzie się. Ja uwielbiam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś czytałam o tym, że powinno się jednak mieć w ciągu dnia dostęp do świeżego powietrza, długie przebywanie bez niego może dawać nawet jakieś objawy ze strony psychicznej, oddechowe oczywiście też. Może coś w tym jest?
Dostęp do powietrza mam Dzielnie walczę nawet w największe mrozy o otwieranie okien, więc chyba to jednak nie to

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mieliśmy iść na ten film, ale odstraszyły mnie trzy rzeczy - Leonardo di Caprio, western i potencjalna zbyt duża dawka przemocy i krwi.
A ja bardzo lubię Leo Uważam, że im jest starszy tym lepiej dobiera role Ostatnio wszystkie filmy z nim przypadają mi do gustu. Chociaż podobał mi się też w Co gryzie Gilberta Grape'a

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja takiego nawału pracy, jak mam obecnie, nie miałam nigdy - a mam jednak duże porównanie, za tydzień wybije 8 lat jak tu pracuję
Mi w grudniu minęło tyle


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1359718629
czy to jest ten fajny micel? Będzie od 07 lutego znów w Biedronce
Ten sam Ale chyba w normalnej butelce bardziej się opłaca. Ta pojemność jest fajna za to na wyjazdy
A ja ostatnio kupiłam micel Biedronkowy z Be Beauty, bo mam tylko tego no name z Kauflanda jak się okazało i to w użyciu, ale jeszcze nie testowałam.

U mnie 11 zużyć (w tym puder mineralny) i 7 zakupów w pielęgnacji, 2 róże Catrice (swoją drogą b.fajne!), mgiełka i lakier. Także całkiem nieźle
Na luty też mam już zużycie w postaci masła Bielendy i w zapasach tylko Isana, więc kusi mnie któreś z maseł Flos Lek, które widziałam u Hosenki
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:25   #4679
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Na próbę wolę 100mL. Daj znać jak ten z BB

Idzie wiosna- zaczynam mieć nadprogramowe zachcianki kolorówkowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:26   #4680
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Witam i ja po weekendzie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Olejki Bielendy niewydajne pod prysznicem to Ci szybko pójdzie. I masz tylko jedną rzecz do mycia więcej niż ja.
Dobrze wiedzieć, to dla mnie bardzo optymistyczne

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratulacje szczęściaro. Ja czekam na wieści, na razie jestem super zadowolona z efektów olejku rycynowego, ale może kiedys w przypływie gotówki przesadiałabym się na coś łatwiejszego w stosowaniu.

Ja dawno nic nie wygrałam. A wygrana z ostatniego konkursu do mnie nie dociera już miesiąc.
Dziękuję Już miałam kupować olejek rycynowy, a tu taka niespodzianka. Na razie mogę stwierdzić tyle, że Revitacell jest delikatny, nie pieką mnie po nim oczy ani nic niepokojącego się nie dzieje, a ponadto dobrze nadaje się pod tusz, o ile odczeka się kilka minut i lekko przypudruje rzęsy (co zresztą robię zawsze).

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Szczęście Cię nie opuszcza,fajnie Też na fb? Można jeszcze wygrać?
To był akurat konkurs z newslettera, ale ogłosili go na fb, warto czuwać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Spróbowałam dziś maseczki granatowej YR- jest bardzo fajna, jak nic nie zepsuje to na pewno będę ją kupować na zmianę z winogronową
Fajnie, że Ci się podoba, ja też ją lubię

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dorzuciłam jeszcze lakiery na wątek zbiorkowy, a tu wrzucam bonusik- wszystkie moje Bellki GW i AF
Ale kolorowo! Pięknie to wygląda

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Rossmannie i stoczyłam ze sobą walkę - wypatrzyłam nowy krem do ciała Isana z tych wielkich z granatem i figę ciekawe jak pachnie i czy się może lepiej wchłania niż kakaowy. Była też promocja na nowe mleczko Isana z olejkiem arganowym i strasznie chciałam wziąć, ale stwierdziłam że to bez sensu teraz. Muszę coś zużyć ze smarowideł, bo tyle rzeczy bym chciała przetestować i nie mogę.
Ale wyszłam wczoraj tylko z wacikami i Syrenką, więc źle nie jest.
Ja też muszę wybrać się do Rossmanna, mam braki w podstawowych produktach typu waciki właśnie Syrenkę też chcę kupić w ramach mojej walki z cellulitem.
I w ogóle dawno tam nie byłam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1359718629
czy to jest ten fajny micel? Będzie od 07 lutego znów w Biedronce
Fajny, ale mnie po 7 opakowaniach chwilowo się znudził
Jak jeszcze nie miałaś, to również polecam.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dostęp do powietrza mam Dzielnie walczę nawet w największe mrozy o otwieranie okien, więc chyba to jednak nie to
Zazdroszczę, ja pracuję w biurowcu bez otwieranych okien Doprowadza mnie to do szału, praktycznie codziennie wychodzę na chwilę na zewnątrz, przejść się dookoła czy coś, bo nie jestem w stanie wysiedzieć 8 godzin w klimatyzowanym powietrzu...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię Leo Uważam, że im jest starszy tym lepiej dobiera role Ostatnio wszystkie filmy z nim przypadają mi do gustu.
Faktycznie, w miarę upływu lat ma lepsze role i zdecydowanie ciekawsze filmy Też ostatnie mi się podobały.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mi w grudniu minęło tyle
Mnóstwo czasu, a ja w ogóle tego nie odczuwam, też tak masz?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio kupiłam micel Biedronkowy z Be Beauty, bo mam tylko tego no name z Kauflanda jak się okazało i to w użyciu, ale jeszcze nie testowałam.
Też mam Be Beauty w zapasach do testowania - ma podobny skład do micela z Tołpy, z tego, co pamiętam, różni się chyba jednym ekstraktem, nie ma kwasu hialuronowego, ale za to ma panthenol.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Idzie wiosna- zaczynam mieć nadprogramowe zachcianki kolorówkowe
Ja również i niektórym dałam już upust, co pokazywałam na zdjęciach ostatnich zakupów


W końcu w weekend odespałam ostatnie 2 miesiące - z piątku na sobotę spałam jak zabita od północy do 11:30

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

A i jeszcze jedno, na zachętę dla tych, które chcą ćwiczyć, ale z mobilizacją ciężko. Zaliczyłam póki co 9 treningów z Chodakowską, ale zmierzyłam się przed 4 i przed wczorajszym (czyli w sumie wynik był zmierzony po 4). I co się okazało?
Przy jednoczesnej racjonalizacji odżywiania (ale nie drastycznie, ja nie chcę mocno chudnąć, tylko się ładnie wyrzeźbić) już mam -2 cm w talii i -2,5 cm w udach!!! Ćwiczyłam co drugi dzień albo codziennie, w zależności od sił i czasu, do tego co wieczór kosmetyki ujędrniające, antycellulitowe itp. i proszę! To działa

Także dziewczyny, nie ma co czekać, najgorsze jest pierwsze kilka razy, a potem efekty same mobilizują
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.