potrzebna zmiana całkowita! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-24, 09:59   #1
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna

potrzebna zmiana całkowita!


Kochane dziewczyny, proszę Was o pomoc-doradźcie mi co zrobić z włosami, makijażem. Może to zdjęcie nie jest najlepsze, ale wierzę, że sobie poradzicie. W tej chwili, czego nie widać, mam pasemka czerwone na włoskach, cera-cóż pozostawia wiele do życzenia.... dziękuję za każdą pomoc.pa całuski

Edytowane przez Auryna
Czas edycji: 2006-09-21 o 11:10
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 13:04   #2
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: potrzebna zmiana całkowita!

mysle ze te makijaze moga Ci sie spodobac, poczekaj na konkretniejsze rady innych dziewczyn
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 21:38   #3
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: potrzebna zmiana całkowita!

ekspertka nie jestem, ale moim zdaniem, powinnas bardziej podkreslac oczy (ciemnawy cien, wytuszowane rzesy) i kosci policzkowe zaznaczyc rozem. wtedy usta moga byc na codzien skoromniejsze. co oznacza, ze jakis delikatny blyszczyk. ale cos musi bys. nie mozesz ich zostawiac "golych". moim zdaniem masz warunki na noszenie mocniejszych makijazy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (16,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (16,1 KB, 3 załadowań)
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 21:49   #4
Szyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 101
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Uśmiechnij sie przede wszytskim
Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 07:54   #5
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Na co dzień nie jestem taka ponura : może jeszcze jakie porady macie dla mnie bardzo o nie proszę. pa
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 07:59   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: potrzebna zmiana całkowita!

pozbyłabym się tej rudości i pozostała przy ciemnym brązie [ładnie uwydatni oczy]. ciut różu na kości policzkowe, podkreśl rzęsy a oczy się powiększą.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 09:39   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Fryzurka nie jest odpowiednia do Twojej buzi - jeszcze bardziej ją wydłuża.Powinnaś mieć coś krótszego i bardziej wystopniowanego
Włosy nie moga być tak przyklapnięte - musi być w nich wiecej życia.
Przydałaby sie jakas grzywka - może byc dłuższa
Kolor jest dla Ciebie zdecydowanie za ciemny.Te pasemka też nie wygladają dobrze
Co do makijażu musisz nadać buzi troszkę kolorku Róż na policzki, błyszczyk. Wyreguluj może brwi - zobaczysz jak zmieni się cała buzia


pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22s.jpg (44,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (19,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (14,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo3.jpg (13,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ac.jpg (20,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ad.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (22,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22s.jpg (44,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (19,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (14,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo3.jpg (13,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ac.jpg (20,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ad.jpg (20,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura1.jpg (22,1 KB, 0 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-25, 11:15   #8
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Dziękuje za podpowiedzi zmian-z dobraniem fryzury to mam duży problem:miałam parę razy krótkie włosy, ale te fryzury były koszmarne, w ogóle do mnie nie pasowały. Mój naturalny kolor to blond taki myszowaty-bylejaki.W tym kolorze moja buzia dosłownie "ginęła", nigdy nie miałam grzywki, nie umiem sobie wyobrazić jej kształtu. Teraz mam czarne włosy, a te pasemka to próba nadania włosom życia, jak widać-nieudana Co do brwi to masz świetą rację Sam-są tragiczne i mam zamiar to zmienić. Nigdy nie używałam różu na policzki. Nakładam tylko tusz na rzęsy i to moje całe malowanie, a tak bym chciała coś bardzo w sobie zmienić. Absolutnie nie mam pojęcia jak malowac oczy? Bardzo mnie interesuje ta grzywka..... Sama nie wiem. Ale proszę Was, jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś rady to czekam. papap
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 14:47   #9
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39
Re: potrzebna zmiana całkowita!

a moze taka?????
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 14:49   #10
kinia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 39
Re: potrzebna zmiana całkowita!

tu jest fotka
kinia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-26, 15:51   #11
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Wydaje mi sie, ze te ciemne wlosy stwarzają takie wrażenie ponurości na Twojej twarzy
Nie zostawaj przy takim samym odcieniu jakie mają Twoje oczy, bo wtedy ich barwa sie gubi. Ja bym poszła w stronę odcieni kasztana, miodu czy słomy (może też być w formie baleyagu lub pasemek).
Oto moje propozycje:
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-27, 11:22   #12
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Dziękuję za wszystkie propozycje. Ostatnio zastanawiam się nad zmianą koloru, ten czarny mi się znudził, a poza tym, żeby odrosty nie były widoczne-to muszę farbować włosy prawie co miesiąc, co nie jest dla nich dobre. Kiedyś włosy mi się przetłuszczały, teraz mam za suche.....
W jakim (oprócz już wymienionych)kolorze widziałybyście mnie? Czekam tez na inne propozycje zmian. papa
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 11:44   #13
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: potrzebna zmiana całkowita!

wiec tak, pierwsze trzy zdjecia to propozycje fryzur, fryzurka 1 i 3 to grzywka - wydaje mi sie ze taka bys sobie mogla zrobic, przy czym zwroc uwage na pasemka na zdjeciu 3 - sa suuuuper. mowisz ze nie lubisz krotkich fryzurek wiec moze spodoba Ci sie zdjecie nr 2, wydaje mi sie ze cos takiego moglabys zrobic juz teraz, bo masz chyba dobra dlugosc wlosow. proponuje tez zakup dobrej odzywki - polecam else do wlosow farbowanych (czerwona butelka) i jakis dobry szampon (ja najbardziej lubie lorelam dobry tez jest nivea do wlosow przetluszczajacych).

malujesz usta?? jesli nie, te sprobuj... zobacz co takie usta pomalowane delikatnie pomadka i blyszczykiem potrafia zdzialac (zdjecie nr 4). poszepraj troche w archiwach wizazu, tam jest duzo wskazowek jak malowac usta.

fotke 5 i 6 wybralam ze wzgledu na puder brazujacy i roz. zwroc uwage jak sa polozone i czy Ci sie podoba. wydaje mi sie ze to dobry pomysl dla Ciebie.

tyle ode mnie.
aha i wiecej usmiechu, moze zmien kolor sweterka z czarnego na jakis bardziej wesoly
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 09:47   #14
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 18
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Będę szczera brutalnie:
przede wszystkim cera: peelingi regularne, pielęgnacyjny krem o właściwościach rozjaśniających, np. z wit.C, jeśli nie jesteś wrażliwcem; cera to podstawa - zainwestuj w rozpieszczanie jej i szukaj cierpliwie najodpowiedniejszego dla Ciebie preparatu
regulacja brwi
włosy za ciemne; "przygniatają" twarz, podobnie kolor brwi (chyba że to Twój naturalny kolorek); ja bym rozjaśniła włosy do brązu z jaśniejszymi pasemkami, twarz będzie subtelniejsza; jestem pewna, że w jaśniejszych włosach będzie Ci pięknie, gdy będą związane z tyłu a twarz odsłonięta, bo masz bardzo czysty owal twarzy (podkreślaj to!)
oczy nie są zbyt duże, osadzone raczej bliżej siebie niż dalej i o opadających lekko kącikach; taka kombinacja wyklucza wyrazisty makijaż oczu; odpowiednie będą techniki powiększające oko jak i sprawiające,że oczy wydają się szerzej osadzone; staraj się również je "podnosić" -np. poprzez ukośne trzymanie szczoteczki podczas tuszowania rzęs; cienie - jasne odcienie i nie na całej powiece, tylko od połowy
masz ładny nos, a to duży atut - tu nie trzeba nic zmieniać, sprawia, że Twoja twarz ma cechy szlachetnej prostoty i w tym tonie bym Ciebie widziała, żadnych ekstrawaganckich makijaży
usta- Twoja dolna warga ma zapewne tendencje do opadania w dół, zwłaszcza jak jesteś smutna lub zła, albo chociażby zamyślona; ja bym na Twoim miejscu akcentowała tę górną a dolną traktowała delikatnie;
i ostatnia rada- nie wymagaj od siebie za dużo!!!
pozdr.
9b9262ddf54a3af6166091a1299e0a8dc50f8b8a_5f6a82407f5a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-09, 14:41   #15
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: potrzebna zmiana całkowita!

Seleno masz całkowią rację we wszystkim co napisałaś! W piatek wybieram się do kosmetyczki na czyszczenie twarzy i regulację brwi. Mam juz pomysł na zmianę fryzurki-stopniowana grzywka a całośc wycieniowana-tak myslę co do koloru to mam zamiar powrócic do swojego blondu i zrobić sobie ciemniejsze może właśnie brązowe pasemka. Co do makijażu, to mam zamiar wybrać się do wizażystki bo sama sobie nie poradzę. Dziekuję za rady i czekam na dalsze. papa
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.