Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 15:14   #1
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Red face

Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?


moje drogie
zakładam ten wątek, ponieważ bardzo często spotykam się z narzekaniem ze strony znajomych - nie tylko kobiet, które uczą się/studiują... narzekań, że jedyna praca, jaką mogą znaleźć, to roznoszenie ulotek i praca na promocjach w hipermarketach.

zakładam ten wątek, aby udowodnić Wam, że da się zdziałać o wiele więcej. mam zamiar na bieżąco zdawać relację z tego, jak wyglądają postępy w moim - zaczynającym się dopiero - życiu 'zawodowym'.

jestem obecnie uczennicą III klasy liceum ogólnokształcącego. w maju zdam (tak, zdam!; ) maturę z 4 przedmiotów, a potem czekają mnie 4-ro miesięczne wakacje, których nie zamierzam zmarnować.

zakładam ten wątek już dziś, ponieważ już teraz staram się o zapewnienie sobie pracy, którą sobie wymarzyłam.

mam nadzieję, że chociaż kilku z Was, które tutaj zajrzycie, uda mi się zaszczepić chęci do działania, do wzięcia życia w swoje ręce...

Krok 1 - już jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że chciałabym pracować jako kelnerka/barmanka w moim ulubionym lokalu (pubo-klubie muzycznym). nie w innym. akurat w tym.
nie umieszczono jeszcze żadnych ofert pracy - ale wiem, że zawsze w sezonie letnim szefowi lokalu potrzeba pracowniczek, dlatego sama zmajstrowałam cudowny list motywacyjny i CV, które wysłałam dzisiaj listem poleconym.

czekam na odpowiedź.

UPDATE: wczoraj zadzwonił do mnie Szef tej knajpy - proponował pracę od zaraz. odmówiłam, ze względu na maturę - powiedział, że w takim razie za miesiąc zadzwoni znowu, umówimy się, spotkamy i omówimy... warunki mojej pracy w wakacje


Krok 2 - (edytowane przez moderatora)


życzcie mi powodzenia!

mal_a_gosia

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-05-06 o 10:44 Powód: Czyzby reklama?
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:23   #2
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

życzę powodzenia i gratuluję konkretnego podejścia na przynajmniej najbliższą przyszłość. oraz, jakby nie było, dojrzałości, bo nie każdemu 18 czy też 19-latkowi chce się pracować. mnie też nie, chociaż kusi wizja zarobienia WŁASNYCH pięniędzy

tak więc raz jeszcze życzę powodzenia
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:53   #3
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Gosiak na to co Cię 'znam' to sobie na pewno poradzisz
i gratuluje tego, że potrafisz brać sprawy w swoje ręce a nie czekać na jakiś cud i pieniądze lecące z nieba

__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:30   #4
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Maua i pojdzie wszystko po Twojej mysli
a coz to za magiczna firma? moze kosmetyki mineralne?

ja juz w ubieglym roku rpacowalam, w sklepie odziezowym i jak sie przylozylam to mialam premie praktycznie kazdego dnia, w ktorym bylam w pracy
dla chcacego nic trudnego
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 06:32   #5
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Maue! :P
przypomnialas mi ze ja tez wybieram sie do pracy... xD


znaczy na razie to tylko mam w planach ; )
gdzie? chcialabym do banku
oklamujac szefa ze chce isc potem na studia zaoczne i mu czmychnac po 3 miesiacach

a ja pracuje od 16 roku zycia
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:38   #6
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mal_a_gosia,o to jestem w takiej samej sytuacji jak ty Po maturze dlugie wakacje,a ja nie chcialabym przesiedziec na tylku calych dlugich wakacji,a zarobic sobie na wlasne widzimisie Poza tym idziesz do pracy-masz kontakt z ludzmi,zdobywasz doswiadczenie,zarabiasz.. .Nie wiem tylko od czego zaczac??? Najbardziej widzialoby mi sie pracowanie w jakims butiku ,nie wiem tylko gdzie w ogole szukac ogloszenia...czy pytac samej ,czy w internecie szukac czy moze samej cv skladac?? Nie mam pojecia,nigdy nie szukalam pracy Mam checi duze,ale nie wiem jak szukac
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:42   #7
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
mal_a_gosia,o to jestem w takiej samej sytuacji jak ty Po maturze dlugie wakacje,a ja nie chcialabym przesiedziec na tylku calych dlugich wakacji,a zarobic sobie na wlasne widzimisie Poza tym idziesz do pracy-masz kontakt z ludzmi,zdobywasz doswiadczenie,zarabiasz.. .Nie wiem tylko od czego zaczac??? Najbardziej widzialoby mi sie pracowanie w jakims butiku ,nie wiem tylko gdzie w ogole szukac ogloszenia...czy pytac samej ,czy w internecie szukac czy moze samej cv skladac?? Nie mam pojecia,nigdy nie szukalam pracy Mam checi duze,ale nie wiem jak szukac
wchodz do sklepow, pytaj, idz do urzedu pracy, gazety, internet...
i przede wszystkim swietne cv i mzoesz byc nawet nachalna ; )

nie myslalas o stazu? tez fajnie
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 09:35   #8
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
wchodz do sklepow, pytaj
ale kogo pytac..w kasie??



Cytat:
i przede wszystkim swietne cv i mzoesz byc nawet nachalna
aa cv jeszcze nie mam...ale zbyt dlugie to ono nie bedzie-nie mam zadnego doswiadczenia w pracy

Cytat:
nie myslalas o stazu? tez fajnie
a przeczytalam cos takiego... " Jest to przygotowanie zawodowe dla osób mające wykształcenie, które nie pozwala im na znalezienie pracy i które mają już pewne doświadczenie zawodowe. " Nie mam zadnego wyksztalcenia...tzn nie jestem studentka,bede dopiero
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:05   #9
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
ale kogo pytac..w kasie??
zalezy jaki to sklep
jesli zwykly z ciuchami to zapytaj o kieriowniczke
czasem ogloszenia wisza ; )


Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
aa cv jeszcze nie mam...ale zbyt dlugie to ono nie bedzie-nie mam zadnego doswiadczenia w pracy
wpisuj wszystko xD
komputer, jezyki, kontaktowosc

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
a przeczytalam cos takiego... " Jest to przygotowanie zawodowe dla osób mające wykształcenie, które nie pozwala im na znalezienie pracy i które mają już pewne doświadczenie zawodowe. " Nie mam zadnego wyksztalcenia...tzn nie jestem studentka,bede dopiero
wystarczy liceum i matura xDDD wlasnie
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:30   #10
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

A jak to jest z CV? bo ja juz planuje teraz ulozyc wlasne CV i rozsylac gdzies...ale...nie wpisze tam,ze ukonczylam liceum ,bo ukoncze je dopiero 25 kwietnia hmm...mature skoncze tez dopiero 15 maja,wiec nie wiem...hmm,nic w tym cv nie bedzie ;/
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:20   #11
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
A jak to jest z CV? bo ja juz planuje teraz ulozyc wlasne CV i rozsylac gdzies...ale...nie wpisze tam,ze ukonczylam liceum ,bo ukoncze je dopiero 25 kwietnia hmm...mature skoncze tez dopiero 15 maja,wiec nie wiem...hmm,nic w tym cv nie bedzie ;/
no to napisz ze wciaz sie uczysz ; )

znaczy wpisz szkole a obok kiedy ja ukonczysz... ja bym tak zrobila
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 20:13   #12
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

aha,dobry pomysl z ta data ukonczenia A powiedz mi jeszcze...co bys zrobila w mojej sytuacji..Chodzi o to ,ze juz teraz chcialabym zaczac szukac jakiejs pracy na wakacje,ale moglabym pracowac dopiero od maja,wiec mam to jakos zaznaczyc w cv ,ze moglabym ewentualnie od maja pracowac czy moze nic nie pisac i dopiero jak sie ze mna skontaktuja to wtedy mowic ze od maja?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:12   #13
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
aha,dobry pomysl z ta data ukonczenia A powiedz mi jeszcze...co bys zrobila w mojej sytuacji..Chodzi o to ,ze juz teraz chcialabym zaczac szukac jakiejs pracy na wakacje,ale moglabym pracowac dopiero od maja,wiec mam to jakos zaznaczyc w cv ,ze moglabym ewentualnie od maja pracowac czy moze nic nie pisac i dopiero jak sie ze mna skontaktuja to wtedy mowic ze od maja?
chyba jak sie skontaktuja...
zreszta widac chyba ze dopiero jak skonczysz szkole xDDD
tak mi sie wydaje


ja wole szukac dlatego troche pozniej
zreszta powaznie mysle o tym stazu
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:05   #14
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mysia - ja radziłabym najpierw zastanowić się, co tak naprawdę chciałabyś robić. czy powiedzmy praca w sklepie/knajpie z ludźmi by Ci się podobała; jeśli na przykład jesteś nieśmiała - wiadomo, że nie będzie Ci w takiej pracy dobrze.
zastanów się, co sprawiałoby Ci przyjemność - bo nie warto pakować się w robotę, z której jedyną przyjemnością jest wypłata...

na szczęście są jeszcze inne opcje - na przykład w zeszłym roku moją koleżankę zatrudniła jakaś firma... do wklepywania danych w komputer; ) przysyłali jej do domu jakieś papierzyska, a ona miała to wszystko powpisywać w rubryczki na komputerze.


jest cała masa portali, gdzie pracodawcy umieszczają ogłoszenia. czasami trafiają się jakieś interesujące.


co do CV - jeżeli napiszesz na przykład: 2005-2008 I Liceum Ogólnokształcące (...) - nie będzie to kłamstwo. poza tym, dobrą taktyką jest dołączenie listu motywacyjnego, w którym napiszesz, że w tym roku podchodzisz do egzaminu dojrzałości i w związku z tym czekają Cię 4 miesiące wakacji, których nie zamierzasz zmarnować.
takie rzeczy powinny działać na potencjalnego pracodawcę, bo pomyśli sobie, że jesteś przedsiębiorcza i solidna - bo przecież mogłabyś sobie leżeć przez ten cały czas na plaży...
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:08   #15
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Dzieki za wszystkie wskazowki! mal_a_gosia ,no ja juz wiem dokladnie co mnie interesuje,jaki butik z ciuchami jest moim celem ale czy sie uda...zobaczymy Nie wiem jak to w CV okreslic? Sprzedawca po prostu? bo wiem ze na poczatku pisze sie tez tzw. "cel zawodowy" i z tego co piszą "powinien być krótki, określać dziedzinę, w której chcesz pracować i funkcję jaką chciałbyś pełnić. Pamiętaj, żeby choć w minimalnym stopniu był możliwy do zrealizowania na stanowisku, o które się ubiegasz." Jesli chodzi o prace w butiku to co by mozna napisac hmm ,bo sprzedawca to za malo chyba
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 21:39   #16
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

bardzo ciekawy i przydatny watek . Jestem w podbnej sytlacji i tez myslalam o podjeciu pracy na wakacje. Ale mam takie pytanie czy ktoras z Was orientuje sie moze czy na przyklad jak bym poszla do pracy od czerwca to bym mogla pojechac przykladowo w lipcu albo sierpniu na jakies wakacje, ale tak zeby potem wrocic do pracy. Czyli cvhodzi mi o to czy bym mogla wziasc sobie urlop?? Czy przy takim krotkim okresie pracy jest to nie bardzo mozliwe ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:27   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
bardzo ciekawy i przydatny watek . Jestem w podbnej sytlacji i tez myslalam o podjeciu pracy na wakacje. Ale mam takie pytanie czy ktoras z Was orientuje sie moze czy na przyklad jak bym poszla do pracy od czerwca to bym mogla pojechac przykladowo w lipcu albo sierpniu na jakies wakacje, ale tak zeby potem wrocic do pracy. Czyli cvhodzi mi o to czy bym mogla wziasc sobie urlop?? Czy przy takim krotkim okresie pracy jest to nie bardzo mozliwe ??
Wydaje mi sie, że to by było mozliwe, gdybyś przyjęła pracę np. na tydzień czy dwa tygodnie, potem pojechala na wakacje, a potem znowu cos "podłapała". Jesli myślisz o pracy od końca czerwca do końca sierpnia z przerwą na wakacje, to mała szansa. Natomiast praca jako np. hostessa to nie problem, po prostu ustalasz, kiedy jesteś wolna, a kiedy nie i w zalezności od potrzeb będą się z Tobą kontaktować.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 09:51   #18
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, że to by było mozliwe, gdybyś przyjęła pracę np. na tydzień czy dwa tygodnie, potem pojechala na wakacje, a potem znowu cos "podłapała". Jesli myślisz o pracy od końca czerwca do końca sierpnia z przerwą na wakacje, to mała szansa. Natomiast praca jako np. hostessa to nie problem, po prostu ustalasz, kiedy jesteś wolna, a kiedy nie i w zalezności od potrzeb będą się z Tobą kontaktować.
dziekuje za udzielenie odpowiedzi
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:21   #19
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

maudy - też się nad tym zastanawiałam. czy nie przeraża mnie perspektywa wakacji jako totalnie_nie_wakacji... wymyśliłam, że przecież na urlop mogę wybrać się we wrześniu... ; )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 10:35   #20
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;6915611]maudy - też się nad tym zastanawiałam. czy nie przeraża mnie perspektywa wakacji jako totalnie_nie_wakacji... wymyśliłam, że przecież na urlop mogę wybrać się we wrześniu... ; )[/QUOTE]
a mi wlasnie we wrzesniu nie bardzo by pasowalo bo bym chciala jechac ze znajomymi , ktorzy we wrzesniu ida do szkoly. Chociaz z drugiej strony pieniazki na wakacje by mi sie przydaly (tak jak kazdemu) . A tez nie wiadomo czy jak dla przykladu bym poszla tylko na miesiac do pracy czy po powrocie z wyjazdu bym sobie inna prace znalazla.
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:41   #21
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

maudy - jeśli chcesz mieć wakacje z pracą, jest dużo ogłoszeń w rodzaju: szukam barmana/kelnerki do pracy na Cyprze; ) poważnie. nie wiem, dlaczego akurat tam...
w zeszłym roku znajomy mojej przyjaciółki tam pracował - wyleżał się na słońcu, nazbierał muszelek, zarobił trochę kasy i wrócił szczęśliwy do domu.

no ale dla kobiety taki wyjazd to jednak ryzyko.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:46   #22
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mal_a_gosia- nio wlasnie praca za granica zawsze ponosi za soba troszku wieksze ryzyko. Kolezanka pojechala za granice do pracy i po 3 tygodniach wrocila , wspomninajac ten wyjazd jako koszmar. Bo to w duzej mierze tez zalezy od ludzi z jakimi by sie pracowalo.
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:16   #23
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mudy - szczerze mówiąc mnie nigdy za granicę nie ciągnęło (mimo, że mam ogromną słabość do Skandynawii i zawsze marzyłam, żeby wyjechać kiedyś na dłużej do Norwegii... to bałabym się wybrać tam sama, a moi znajomi wolą raczej kraje anglojęzyczne - z resztą to normalne).

jak na razie jestem w fazie wymyślania strategii na wakacje, ale mam zamiar naprawdę coś z tym czasem zrobić - a potem pójść na wieeeeelkie zakupy;]
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:29   #24
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mal_a_gosia mnie z jednej strony ciagnie za granice a z drugiej mam pewne obawy. Chociaz jak bym sobie tak pomyslala z bym mogla byc miesiac czy dwa w jakims cieplutkim kraji i mi jeszcze za to placa to fajnie by bylo taka przygode przezyc . Mi by w sumie na wakacje kazda praca odpowiadala, (oprocz siedzenia na kasie, bylam pare razy i wiecej tam mnie niezaciagna) . A plany jakie bym miala po zarobieniu pieniazkow juz sie w moej glowce ukladaja
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:42   #25
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

UPDATE w pierwszym poście.

będę pracować w swojej ulubionej knajpie; )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:48   #26
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mal_a_gosia w takim razie gratuluje
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:12   #27
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

dziękuję. zastanawiam się, za co tu się wziąć poza tym. a Ty wpadłaś już na jakiś pomysł, maudy?; )
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:16   #28
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

jeszcze narazie nie , jak juz uporam sie z matura i tym wszystkim to zaczne sie za czyms rozgladac
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:14   #29
wanilka158
Raczkowanie
 
Avatar wanilka158
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ziemia ;)
Wiadomości: 30
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

mal_gosia możesz cos wiecej powiedziec na temat działalności tej firmy multi level markeitngowej?
Bardzo Cię prosze
__________________
Tak naprawde w zyciu liczy sie tylko milosc,mimo porazek ,mimo udręki,mimo wszystko...
wanilka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:40   #30
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ile zarobi maturzystka w sezonie letnim?

Dziewczyny, proszę nie wymieniać się informacjami na temat firm multi-level-marketingowych. To wbrew regulaminowi.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.