Szczurzy temat, szczury, szczur - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-02, 13:10   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Arrow

Szczurzy temat, szczury, szczur - WĄTEK ZBIORCZY


Czy któraś z Was hoduje szczurki? Ja jestem maniaczką! Mam w domu trzy... Do piatku były cztery, ale niestety jedna z moich szczurzyc ciężko zachorowała na nerki i nie dało sie jej uratować. Juz niedługo dołączy do nas mały samczyk. Zdjecie wklejam pod spodem...Jeszcze nie wiem jak go nazwe. No i dołączam zdjecie mojej małej Lilith, która odeszła ostatnio...

A w domku są teraz Misao, Diablica i Kotlet.

Swoja droga to bardzo ciekawe, ale z tego co zauważyłam to maniakami szczurkowymi sa zazwyczaj kobiety a mężczyźni są albo obojętni albo sie brzydzą. Dziwne...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 13:17   #2
Budzynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 183
GG do Budzynska
Re: kobieta a szczur

Słodki, wygląda jak mały robaczek z gry Worms . Ja miałam dwa szczury- a właściwie szczurzyce pierwsza nazywała sie Zuza, a druga Psik- strasznie kichała jak ja kupiłam. To sa niesamowicie mądre i wspaniałe zwierzęta. Mają tylko 1 wadę- za krótko żyją
Budzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 13:20   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: kobieta a szczur

Ja miałam 2 : Denniska i Tobisia..Bardzo je kochałam..ale dobija mnie że szczurki zazwyczaj umierają na raka..Faceci??? Faktycznie zazwyczaj się brzydzą albo boją
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 13:38   #4
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: kobieta a szczur

Ja pamietam jak moja szczurzyca - Misao uodziła 12-cioro małych glizdek, które rozkosznie piszczaly. To własnie ona est mamusia Diablicy i Kotleta i biednej Lilith. Rozdałam maluszki miedzy kolegów i na forum szczurkowym. Do tej pory nie zapomne tego wspaniałego uczucia kiedy widziałam jak dorastały.

Moja babcia mówi, że nie powinnam trzymać szczurkow, bo potem bede co chiwlka cierpiec z powodu ich smierci, ale ja nic nie poradze... jak moge dać jakiemus dom to dam. Nie ważne ile żyja ale jak żyją. Ważne zeby znalazły swój dom
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 15:03   #5
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: kobieta a szczur

Mialam szczura, moja siostra tez Teraz ona sprawila sobie nowego.
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 16:29   #6
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: kobieta a szczur

Ja mialam samiczke Draculke, kochana byla niestety odeszla w chorobie...
Ale zdjecia czasami cieplo wywoluja w spomnieniach, szkoda ze nie moge kupic sobie jeszcze jednego szczurka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dracull3a .jpg (56,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg draculla2.jpg (33,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fufelko.jpg (37,3 KB, 45 załadowań)
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 18:01   #7
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Re: kobieta a szczur

a to nasza Basia, staruszka juz z niej dwuipółletnia
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-02, 18:02   #8
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: kobieta a szczur

jestem w posiadniu 3 szczurzycy i wiem, ze te stworzenia na zawsze u mnie zgoszczą. Pierwszą Viki kupiłam po kryjomu jeszcze w podstawówce, za co solidnie oberwało mi sie od mamy, ktora nomen-omen polubiła te stowrzenia tak jak ja, no prawie;-). Druga Tekla zdechla na raka, czemu sie zresztą nie dziwiłam, gdyz uwielbiala spac pod albo obok kompa, miała guza chyba z 2cm, a wterynarz nie mogł jej uspic - taki to silny organizm. Teraz jest Bunia. Kazda ma inny chrakter, spioch, zarłok, ale wszytskie są tak samo rozkoszne i inteligentne. Gustuje raczej w samicach, samce jakos mi nie leża (;-)), a szczegolnie te ich gołe wystające jądra (;-)). No rzezcywiście - bardzo krotko zyją, taka ich natura, no i te ich wszędobylskie ząbki;-),wyrządzonych przez nie szkod nie zlicze. też zauważylam - Kobiety jakos czesciej je hodują niz męczyźni. Pozdrawiam wszytskie wielbicielki tych stworzonek;-)
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 18:14   #9
Paskalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 17
Re: kobieta a szczur

Witam Też mam szczurka - ma na imie Lucki, cos ponad roczek i jest uroczy. Na początku bałam sie czy trzymanie szczurka przeze mnie to oby na pewno dobry pomysł - mam daleko do domu i Lucki zmuszony jest ze mna podrózować wiele godzin pociagiem, ale dzielnie to znosi a raczej robi wrazenie jakby go to w ogole nie obchodzilo czy siedzi w domku czy w pociagu . Dolaczam jego fotke ...a propos facetów - wiekszosc tych których znam boja sie szczurów , a podobno to kobietki sa strachliwe
Paskalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 19:20   #10
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: kobieta a szczur

witam was serdecznie !!!
Ja jestem a raczej bylam posiadaczka szczurka mialam dwa Filipa zmarl po dwoch latach i Filipa zmarl po 6 miesiacach ...wydaje misie ze byl chory jak go kupilam ale weterynarze nic nie widzieli :|
Niesiety fotek nie mam
ale pierwszy Filip byl bialo brazowy a drugi czarny
laseczki powiedzcie w czym trzymacie swoje szczurki i w ogogle ...bo ja trzymalam w terrarium pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 19:42   #11
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: kobieta a szczur

Nie lubię gryzoni. Miałam w swoim domu całą masę chomików, bo bardzo chciała. rozmnażały się błyskawicznie. Z tej całej chmary milo wspominam jednego szarego tuptusia, którego po 2 latach musiałąm sprzedac za grosze (jeszcze w starej walucie) bo jechałam na wakacje. Zona tuptusia kąsała strasznie do krwi i od tej pory jakoś mam awersję do gryzoni. Mogą sobie zyć, ale ja nie chcę dotykać
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-02, 19:58   #12
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 159
Re: kobieta a szczur

Fajne te Wasze szczurki Dla mnie to takie same miłe gryzonie jak świnka morska, czy chomik.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 13:33   #13
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: kobieta a szczur

Beatko.... twoja szczurzyca to naprawde weteranka... A wygląda naprawde dobrze

Ja trzymam swoje szczurki w klatkach, ale puszczam je zeby biegały po domku. Są bardzo grzeczne i nic nie gryza. A wczoraj przyniosłam mase ciasta od taty i połozyłam na biurku. Otworzyłam szczurzakom klatke zeby dac im jesć i na chwilke odeszłam. Wracam a tam Diablica pozera moje ciasto a jej mamusia juz pędzi żeby do niej dołączyc... Biedny Kotlet jest w innej klatce i niestety sie nie załapał. :P

A wklejam zdjecie mojego maluszka. Dzisiaj dostałam nowe zdjecia od włascicielki. Mam już kilka koncepcji na imiona: Pulpet, Sznycel, Krokiet i Sznycel. W końcu mały bedzie mieszkał z Kotletem to musi sie nazywać jakoś spożywczo

A macie jakies zabawne historyjki z waszymi szczurkami?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 13:47   #14
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: kobieta a szczur

zamiast drugiego Sznycla miał być Precel... :P
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 13:51   #15
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: kobieta a szczur

Ja moje trzymalam w klatce ale w sumie klatka była cały czas otwarta i szczurki byly wolne...Nie wychodziły jednak z niej i nie szkodziły,ewentualnie leżały na klatce i obserwowały okolice...Ale na spacerki chodziły jak najbardziej,nawet na dwór z moją córką Zebyście widziały reakcję facetów jak Mloda szła ze szczurkiem na ramieniu A mój szwagier to doslownie sztywniał (!!!) ze strachu
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 19:48   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kobieta a szczur

to ja tez sie przylanczam. Teraz nie posiadam zednego gryzonia i pewnie nie predko cos do domu przytacham. Mialam dwie samiczki obie bialo-czarne. Jedna to byla Kicia a druga Mycha. Pierwsza znalazlam martwa w klatce jak chcialam dac jej przysmaczek, a druga miala cos z uchem i jak juz przyszedl jej koniec pomoglam jej umrzec, dajac tabletke psychotropowa. nie mialam sumienia patrzec jak sie meczy i rzuca ja po klatce i o wszystko uderza. pierwsza byla wzeta od faceta ktory chcial ja wyrzucic, a byla bardzo kochana. Nigdy nie wyszla z klatki moglam zostawic otwarta i grzecznie siadziala na ramieniu wiec zakupy byly zawsze z nia. Druga przytachalam ze sklepu jak byla jeszcze taka mala jak chomik. Wsadzilam ja do sloika i poszlam kupic sobie puder, no i przy placeniu wyciaglam ja spod plaszcza a sprzedwaczynie : jaki sliczny chomik to ja im na to ze to szczur. Ale byly zdzíwione ze to takie fajne zwierzatko. W naszym spoleczenstwie kroluje pojecie ze jak szczur to to bedzie dzika bestia. Nikt nie umie zrozumiec ze dziki szczur a hodowlany to die rozne sprawy.
No u mnie to raczej kobiety plochliwe. Moi faceci w tamtych czasach nie mieli nic przeciwko zeby szczurek latal kolo nich ale sie tez nie spoufajali, gorzej bylo z kolezankami i kobitkami w sklepach. Jak taka mordka kochana wychylila sie spod moich wlosow to byl wielki krzyk i 3 metry odskok do tylu i opiernicz z czym ja chodze na ramieniu ze to powinno latac po smietniku. Spürzedwaczynie byly zawsze wyrozumiale nawet w sklepach spozywczych.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 19:57   #17
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: kobieta a szczur

o fajny temat
ja tez jestem mianiaczką szczurków
Miałam dwa,ale niestety jedna ukochana miała chore płucka,a druga wydostala się pod moją nieobecnoścz klatki i przegryzła kabel
Teraz mam szczurka takiego,jak ten na zdjęciu- taki szaro-czarny.
ma roczek,wabi się FOBIA i jest bardzo kochana, dzięki niej mam spokój bo mama się brzydzi wchodzić do pokoju ;P
Mój ukochany również bardzo ją kocha i nie brzydzi się jak mu Fobia na ramieniu siedzi non stop albo na głowie albo wchodzi pod bluzę;-)
ogólnie-miałam wiele gryzoni, uważam że szczurki i świnki morskie są najlepsze
pozdrawiam wszystkie szczurkomaniaczki i nie tylko
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 08:06   #18
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: kobieta a szczur

A ja postanowiłam, że mój nowy maluszek będzie miał na imię Klops... Podoba Wam się? Myślę, że do niego pasuje... (zdjęcie malucha wklejałam wyzej).

A własnie... a znacie moze forum szczurkowe? Wiem, że to tak nieładnie reklamowac, ale napisze jakby ktos chciał sie poznać innych ludzi, którzy maja manie szczurkową. http://www.szczury.rzeszow.info.pl/forum/index.php

Ja tam występuję jako Yrsa...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 19:59   #19
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Talking Szczurzy temat

Oto wątek poświęcony szczurom. Ciekawa jestem któwa z was jeszcze hoduje te wspaniałe stworzonka. Wklejajmy zdjecia naszych pociech i opowiadajmy o nich różne historyjki z życia wziete.

Ja przedstawię moje pociechy. Mam 6 szczurków. 3 samce i 3 samiczki. Oczywiscie obie płcie trzymam osobno żebym nie miała tu plagi, ale zdarzyło mi się mieć w domu dwa mioty. Jeden z wyboru, a drugi z przypadku, bo moja koleżanka zamiast dokupić samczyka do swojego szczurka, kupiła mu samiczkę. No i dostałam w prezencie cieżarna szczurzycę - Mychę.

Samce:
1. Kotlet
2. Klops
3. Puzel

Samice:
1. Diablica
2. Szprotka
3. Mycha

Powklejam nieco zdjęć, chociaż nie mam zdjęć wszystkich szczurków. Postaram się w najbliższym czasie dorobić kilka. Na razie przedstawiam Kotleta i Klopsa, Diablicę oraz Misao - mamę Kotleta i Diablicy, którą niestety musiałam uśpić w lutym. Misao dostałam na urodziny od TŻ, bo strasznie chciałam mieć szczurka. Niedługo potem zdecydowałam że Misao będzie miała dzieci i znalazłam jej odpowiedniego kawalera... ale o tym za chwilę, bo umieszcze jeszcze nieco zdjeć w następnym poście
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 20:23   #20
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szczurzy temat

Misao wyszła za mąz za Generała (w skrócie Genia) i po jakimś czasie doczekali sie potomstwa. Mąz zniknął z życia Misao, bo musiał wrócić do swojego domu, a młoda mama została sama. Wklejam jej zdjecia z Generałem i gdy była w ciąży. Wyglądała jak pocieszna kuleczka. Urodziło sie 12 małych kluseczek. Trzy szczurki zostały u mnie, a resztę oddałam. Do dzisiaj utrzymuję kontakt ze wszystkimi osobami, które wzięły ode mnie szczurki. Niestety większosć z nich już odeszła, między innymi Lilith, siostra Diablicy i Kotleta. Zabrała ją prawdopodobnie chorba nerek. Wykończyła ja w dwa dni, i mimo że poleciałam do weterynarza i sama robiłam w domu zastrzyki, mała odeszła w nocy 28 października 2004.

Diablica ostatnio przeszła operację guza, Kotlet też już wykazuje oznaki starości i bardzo się o nie boję, bo tego jedyne szczurki jakie zostały z linii mojej kochanej misao. Żadne z jej dzieci nie miało swoich dzieci. Na pewno przygarnęłabym jakiegoś maluszka...

No to zdjeć ciag dalszy
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:24   #21
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Szczurzy temat

shemrolin piękne te Twoje szczurasy ja mam tylko jednego - tak naprawde to jest on mój i mojego TŻ - kupiliśmy sobie go jak mieszkaliśmy razem w akademiku - 2 lata mieszkała z nami ( to ona - "szelka" się zwie) - teraz skończyliśmy studia no i szelka wylądowała u mnie. Tak naprawdę to nie jest to zwierzak "klatkowy" nasza mała ciągle jest na zewnątrz - opanowała wszystkie szuflady- trzymam tam same niepotrzebne szmatki i papiery a ona gryzie je i ciągle układa. na noc zamykam ją w akwarium - jest superowa bo załatwia swoje potrzeby tylko w akwariium i to w jednym miejscu - więc nie mam z nią problemu
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:26   #22
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Szczurzy temat

Marysia
u nas od 7 stycznia tego roku
slodki zwierzak, juz 4 nasz szczurek z kolei, kochana jest
gryzie kratki, stooi przy nich kiedy my akurat musimy wyjsc z domu, keidy jest wypuszczona a lozko jest rozlozone ucieka pod nie i potem bawi ja ta ze musze ja prosic zeby wyszla
lubie siedziec w mojej szafie z ubraniami-kobita
chodzi po calym mieszkaniu prawie
maniakalnie niszczy ladowarki do telefonow
wykopuje kwiatki z doniczek rozrzucajac ziemie
ahhh
teraz wyjechala z siostra na dzialke i juz za nia tesknie
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:28   #23
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Szczurzy temat

moja szelka tez uwielbia siedziec w mojej szafie z ubraniami ale jej nie pozwalam bo potrafi zrobic ze sweterka siteczko
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:29   #24
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Talking Dot.: Szczurzy temat

piekne Shemrolin
szczegolnie te zdjecie jak leza takie malenstwa wszystkie razem i to jak widac Ciebie i trzymasz w lapkach szczurki
slodkie
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:33   #25
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Szczurzy temat

Niezły temat to ,co lubię

Mam szczurka, a w zasadzie szczurzyce . Nazywa się Niuta. I mam ją od września 2004 . Jest moim szczęściem i radością . Zdjęć niestety nie mogą zamieścić bo takowych nie posiadam (mam tylko robione zwykłym aparatem i nie mam jak ich tu zamieścić -może w końcu dorobie się cyfrówki )

Jest czarno biała, pyszczek ma ciemny a cała jest w łaty ogon ma jasny.
Znosi mi wszystko z biurka grrr- ale o tym już zdaje się gdzieś pisałam .
Ostatnimi czasy zrobiła się strasznie leniwa i jakoś małomówna .
W przyszłości (tak jak kiedyś pisałam) chciałabym żeby miała dzieci tak jak szczurki Shemreolin ,
Nie wyobrażam sobie życia bez Niej i jej stópek.
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:33   #26
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szczurzy temat

Moje sczurki wogóle nie gryzą kabli. Za to raz Diablica i Lilith pogryzły TŻ koszulkę ze Star Trekiem, którą dostał od cioci z Francji. Tak sie cieszył z tej koszulki hehehe... no ale niestety krzesło z koszulką przysunął z ablisko klatki i juz sprytne Diabelskie łapki dosiegły jej i wciagnęły do środka przez kratki Cud, że TŻ przyjął to tak spokojnie.
Mi też jakiś czas temu pogryzły sweter, bo zrobiłam dokłądnie ten sam błąd. Tym razem sprawcą był Puzel. Puzel ma taką samą maść jak Genio na zdjeciu w moim drugim poście, czyli jest kapturkiem.

Niestety moje szczurki nie żyją poza klatkami, bo jest ich za dużo i czesto jak wypuszczam je to one bigają do siebie do klatek i fukają na siebie, a na dodatek te, których nie wypuściłam sie wkurzają, że ich nie wypuściłam. A nie mogę wypuszczać samic z samiczkami, bo będzie katastrofa... Myślę, że jakby co to w przyszłości będę trzymać tylko dwa szczurzaki i będa miały taka wolność.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:39   #27
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szczurzy temat

Jaszmurko, jeśli masz szczurzycę od września 2004 to powinnaś juz teraz pomyśleć o rozmnożeniu jej, bo niedługo może być za późno. Niestety ale szczurki starsze niż rok mają mniejsze szanse na zajście w ciazę i większe ryzyko powikłań. Nie wiem czy siedzisz na szczurzym forum, ale jakby co znajdziesz tam pewnie chetnych na swoje maluszki. www.szczury.org

Ja dosyłam jeszcez jedno słodkie zdjecie. To ja i Kotlet.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:44   #28
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Szczurzy temat

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Jaszmurko, jeśli masz szczurzycę od września 2004 to powinnaś juz teraz pomyśleć o rozmnożeniu jej, bo niedługo może być za późno. Niestety ale szczurki starsze niż rok mają mniejsze szanse na zajście w ciazę i większe ryzyko powikłań. Nie wiem czy siedzisz na szczurzym forum, ale jakby co znajdziesz tam pewnie chetnych na swoje maluszki. www.szczury.org

Ja dosyłam jeszcez jedno słodkie zdjecie. To ja i Kotlet.
Oj ja to się obawiam,że nie potrafiłabym ich oddać... tych maleństw jakby się u mnie pojawiły i dlatego się waham .

Kiedyś miałam w domu hodowlę myszek japońskich i mama wariowała dlatego teraz to rozważam- ale dziękuję za zainteresowanie
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:48   #29
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Szczurzy temat

Shemrolin, Twoj Kotlet jest podobny do mojej Marysi z ubarwienia sierci
czarny, bialy brzuszek
zdjecia mojego zwierzaka ktore wrzucilam nie sa juz tak aktualne, tam byla mala, teraz wyglada jak porzadny szczuras

jak chodza wasze szczury? moj zawsze ogon ma nad ziemia, nigdy nie ciagnie go po ziemii, brzuszkiem nigdy nie dotyka podloza, tak jakby szybko plynela
zaden poprzedni moj szczur nie poruszal sie w ten sposob
jak robia to wasze Mordziaki?
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:51   #30
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Szczurzy temat

Myślę, że nie miałabys specjalnie wyjscia, bo jak ci sie urodzi 12 maluszków to potem wykarmić to jest trudno... no i poświęcic im tyle czasu ile by się chciało. Ja mam często problem z tymi 6-cioma ogonkami, szczególnie, że Klops nie znosi Puzla i vice versa, więc Kotlet mieszka z Puzlem, a Klops mieszka sam. Mycha jest agresywna i mocno gryzie, bo zmieniła dom tuż przed porodem i dostała bzika. Teraz jest o wiele lepiej, ale tak mnie raz pogryzła, że krew sikałą, wiec troche się jej boję. Ona też mieszka sama. Diablica i Szprotka mieszkaja razem po miesiacu prób połączenia ich. Mam więc w domu 4 klatki do sprzątania i 6 pyszczków do wykarmienia. To nie jest az takie proste... a co dopiero jak będzie ich 12?

Hej dziewczyny, czy może któras jeszcze szczurzaki hoduje? Wklejać zdjęcia!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-23 21:00:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.