Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 13:42   #1
Zbanowana90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2

Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie?


Witam. Nie wiem czy wybrałam dobry dział( jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie)

Jestem mamą 2-miesięcznego cudu. Po ciąży mimo pielęgnacji pozostały mi pamiątki w postaci paskudnych rozstępów. Sa purpurowe,szerokie i głebokie(szczególnie te na brzuchu) i występują na udach, z tyłu kolan, biodrach, brzuchu i piersiach. Jest ich bardzo dużo. Będąc w ciąży stosowałam bio oil, oliwke i balsam dla mam z rossmanna, lecz jak widać nie pomogły mi. Potrzebuje Waszej pomocy. Proszę powiedzcie co stosowałyście i jak sobie z nimi poradzić. Chciałabym chociaż żeby mi szybko zbledły, bo w przeciwnym razie będą to najgorsze wakacje w moim zyciu( wstydzę się wyjść w sukience/krótkich spodenkach nie mówiąc już o pójściu na basen)
Zbanowana90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 19:38   #2
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie?

Te czerwone pręgi same zbledną,staną się białe ale dalej będą widoczne. Póki są jeszcze świeże i czerwone można coś z nimi zrobić. Salony kosmetyczne wykonują profesjonalne zabiegi laserowe na zmniejszenie rozstępów. To jest jedyna mi znana najbardziej skuteczna metoda walki z rozstępami. teraz już żadne kremy i maści niestety nie pomogą
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:04   #3
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Swieżo upieczona mama potrzebuje pomocy. Pomożecie?

To prawda, te rozstępy z czasem zrobią się jasne, ale będą widoczne. Myślę, że konsultacja z dobrą kosmetyczką i dermatologiem by się przydała.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 16:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.