Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-03, 19:26   #601
k@mil@
Raczkowanie
 
Avatar k@mil@
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 72
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

W moim przypadku również czerwone plamki utrzymują się przez 2 dni. Najchętniej nie wychodziłabym wtedy z domu. Ale czego nie robi się dla urody
k@mil@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:52   #602
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja polecam pilling kawitacyjny, dla cer wrażliwych,niezbyt zanieczyszczonych najlepsze rozwiązanie! dziwne uczucie podczas samego zabiegu , ale efekty zadziwiające.......
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:38   #603
manieczka907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ostanio kilka kolezanek polecilo mi oczyszczanie skory u kosmetyczki...ale nie to zebym miala jakies olbrzymie problemy z cera... po prostu skora wtedy sie PODOBNO wolniej zanieszyszcza... czy to prawda, ze to cudowne dzialanie moze sie utrzymac nawet pol roku??
z gory dzikuje za jakakolwiek odpowiedz..
manieczka907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:21   #604
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Ja polecam pilling kawitacyjny, dla cer wrażliwych,niezbyt zanieczyszczonych najlepsze rozwiązanie! dziwne uczucie podczas samego zabiegu , ale efekty zadziwiające.......
Podpisuję się pod kawitacją obiema rękami. Po zabiegu skóra bardzo ładnie się rozjaśnia, nie ma zaczerwienień. Chodzę od ponad roku co miesiąc i jestem bardzo zadowolona.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 19:02   #605
manieczka907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a jesli juz jestesmy przy tej kawitacji... to ile kosztuje mneij wiecej ten "zabieg"??
manieczka907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 11:11   #606
wantoszka
Przyczajenie
 
Avatar wantoszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Hej bylam ostatnio u kosmetyczki na oczyszczaniu mam cere naczynkowa i to bardzo wiec musiala sie obchodzic ze mna jak z jajkiem.Zrobila mamikrodermabrazje o matulo!!!!myslalam ze to bedzie cos przyjemnego a przynajmniej nie bedzie bolalo.Czulam sie jakby wyciarala mi skore papierem sciernym,ale to jest podobno najskuteczniejsza metoda na oczyszczanie skory,polega na scieraniu naskorka drobinkami krzemu.Ogolnie przesiedzialam tam2,5h ale warto bylo!!!
wantoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:01   #607
manieczka907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a mozesz wiecej troszke na ten temat... coraz bardziej nabieram checi... ile Cie to wynioslo i jak myslisz na ile bedzie sie trzymac?? albo ile obiecywala kosmetyczka??
manieczka907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 19:21   #608
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez manieczka907 Pokaż wiadomość
a jesli juz jestesmy przy tej kawitacji... to ile kosztuje mneij wiecej ten "zabieg"??
Zabieg oczyszczania przy użyciu ultradźwięków z kawitacją i masażem twarzy, karku i dekoltu kosztuje 145 zł. Oczywiście z ampułką, maseczką i wszystkimi niezbędnymi detalami.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:31   #609
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez manieczka907 Pokaż wiadomość
a mozesz wiecej troszke na ten temat... coraz bardziej nabieram checi... ile Cie to wynioslo i jak myslisz na ile bedzie sie trzymac?? albo ile obiecywala kosmetyczka??
Polcam mikrodermabrazję diamentową, nie powoduje podrażnień i nie obsypuje się do skóry. Średnio mikroderm. twarz+szyja+oczy kosztuje 180 - 200 zł
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:34   #610
manieczka907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez manieczka907 Pokaż wiadomość
ostanio kilka kolezanek polecilo mi oczyszczanie skory u kosmetyczki...ale nie to zebym miala jakies olbrzymie problemy z cera... po prostu skora wtedy sie PODOBNO wolniej zanieszyszcza... czy to prawda, ze to cudowne dzialanie moze sie utrzymac nawet pol roku??
z gory dzikuje za jakakolwiek odpowiedz..
a moze cos na to??
i dziekuje za info w sprawie tych ultradzwiekow...
manieczka907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 10:12   #611
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy. Bolało STRASZNIE do tego wszystko zagoiło mi się po mniej więcej 1,5 tyg ;/ Po tym zabiegu zostały mi blizny. NIGDY WIĘCEJ nie pójdę do tej kosmetyczki.
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 10:32   #612
caroline92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

wczoraj bylam na oczyszczaniu u kosmetyczki, skora troche gladsza, ale grudki na czole nadal sa, kiedy moge spodziewac sie efetkow?
caroline92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 15:32   #613
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Mam zaskórniki na nosie ,brodzie i czole.Jakie oczyszczenie będzie dla mnie najlepsze,kawitacja?Mam wrażliwą cerę i kiedyś gdy byłam u kosmetyczki to strupy schodziły mi do 1,5 tygodnia wyglądałam jak przy szkarlatynie.Czy zawsze tak jest?
Obecnie stosuję effeclar K i acne derm ale oprócz pozamykanych porów to zbytnio spektakularnych efektów u mnie nie widać...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:03   #614
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ja wybieram się jutro
ostatnio nie powiem bolało jak cholerka, ale 'chcę być piękna' x)
teraz zmieniam salon i ciekawa jestem jak będzie po jutrzejszej wizycie
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 21:31   #615
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Wydaje mi się, że stan buzi po oczyszczaniu mechanicznym zależy w dużym stopniu od kosmetyczki. Parę lat temu byłam chyba z 2 razy u kosmetyczki i przynajmniej z tydzień było widać, że mnie maltretowała. Teraz chodze do innej i na drugi dzień wyglądam normlanie. Buzia jest oczyszczona. W piątek byłam na oczyszczaniu a teraz sobie serwuje kurację mikrodermabrazi diamentowej (jeden zabieg podstawowy na twarz 120 zł, z maseczką algową 150) co tydzień. Powinno być 6 zabiegów, ale przed ślubem wyorbię się tylko na 3.

Jesli chodzi o mikrodermabrazję to bardzo sobie chwalę Minus tylko jeden przed 2 tygodnie po zabiegu nie można sie opalać, ani na słońcu ani w solarium, nie można chodzic na basen (chlor) i korzystać z sauny
__________________
Szczęśliwa żona i mama
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:55   #616
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Byłam na oczyszczaniu u kosmetyczki kilka miesięcy temu. Wcześniej chodziłam tylko na mikrodermabrazję do innej kosmetyczki i byłam bardzo zadowolona z efektów. Zabieg oczyszczania poleciła mi koleżanka. Dla mnie to był horror. Strasznie bolało a po zabiegu wyglądałam tak źle jak nigdy przedtem. Po 2 dniach mogłam wyjść do ludzi (na szczęście zrobiłam sobie to cudo w sobotę), ale źle wyglądałam jeszcze przez tydzień. Oczyszczenie też było marne bo zanim zdążyły mi zginąć wszystkie ślady po maltretowaniu mojej skóry to skóra znowu się zanieczyściła. Szkoda pieniędzy i twarzy na takie zabiegi.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:06   #617
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

dziwia mnie negatywne opinie na temat oczyszczania twarzy. moze trafilyscie na niefachowe kosmetyczki badz spodziewlyscie sie jakichs cudow po tym zabiegu ja juz bylam wiele razy na oczyszczeniu i zawsze bylam zadowolona. raz slady po wyciskaniu byly mniejsze, raz wieksze. w koncu ucisk moze spowodowac zaczerwienienie, to normalne i tego wlasnie po oczyszczaniu mechanicznym mozna sie spodziewac. w najblizszym czasie wybieram sie wlasnie na taki zabieg. nie mam mocno zanieczyszczonej cery, moim problemem sa glownie prosaki (szczerze mowiac nie wiem jak to sie nazywa fachowo kaszaki czy prosaki, chodzi o biale podskorne kulki) i watpie zeby zabieg mikrodermabrazji lub peeling kawitacyjny mi je zniwelowal. dlatego cenie mechaniczne oczyszczanie twarzy. obecnie poszukuje sprawdzonej kosmetyczki w łodzi. czy ktos moze mi taka polecic??
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 18:57   #618
Emma_25
Raczkowanie
 
Avatar Emma_25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 138
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wantoszka Pokaż wiadomość
Hej bylam ostatnio u kosmetyczki na oczyszczaniu mam cere naczynkowa i to bardzo wiec musiala sie obchodzic ze mna jak z jajkiem.Zrobila mamikrodermabrazje o matulo!!!!myslalam ze to bedzie cos przyjemnego a przynajmniej nie bedzie bolalo.Czulam sie jakby wyciarala mi skore papierem sciernym,ale to jest podobno najskuteczniejsza metoda na oczyszczanie skory,polega na scieraniu naskorka drobinkami krzemu.Ogolnie przesiedzialam tam2,5h ale warto bylo!!!


Jak to scieranie skóry papierm ściernym?
Ja równiez mam skóre z dużą ilością naczynek, wrażliwą ale także mam wągry . no i od solarium niestety stała się jeszcze bardziej przesuszona (a mam suchą ) z dużą iloscią zmarszczek mimicznych co dodaje mi LAT Pryszczy jako takich nie mam ale za to mam blizny po tych, ktore kiedys wyskoczyły. Moja cera to niestety mały drmat! Juz nie wiem co robic ...
cO POLECACIE na cere mojego typu?
Bylam kilka razy na oczyszczaniu ale mam przykre doswiadczenia, po jednym z nich mialam na twarzy skorupę, która mi pekła po kilku dniach i mialam zywe rany na twarzy.
Fakt faktem kosmetyczka powiedziala, ze u mnie nie ma co oczyszczać - skora jest jedynie tragicznie przesuszona i zalecila mi maseczkę z siemienia lanianego ...
Emma_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:08   #619
karrrolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Mam zamiar też wybrać się na jeden z tych zabiegów oczyszczania twarzy, ale szczerze mówiąc nie wiem jak mam się do niego przygotować, czy w ogóle trzeba jakoś twarz wcześniej w domu przygotować ani nie wiem, który zabieg wybrać dla mojej twarzy, bo to będzie mój pierwszy raz u kosmetyczki.
Ogólnie bólu się nie boję, bo sama sobie wyciskam wszystko co "złego" zobaczę na mojej twarzy.
Cerę mam normalną, nigdy nie miałam trądziku, jakieś pojedyncze krostki, wągry, ostatnio porobiły mi się pod skórą na czole takie jakby małe, białe kropeczki - nie wiem co to. Ostatnio też tak lewa i prawa część brody jakaś taka dziwna się zrobiła, sucha i chropowata - przeraziło mnie to, bo zawsze miałam przepiękną cerę.
Poleciłybyście mi jakąś dobrą kosmetyczkę w Szczecinie?
Słyszałyście coś o tych kosmetyczkach na Kilińskiego na przeciwko Activea?
karrrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 14:02   #620
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Wiele zależy od kosmetyczki, lekarza dermatologa, a słyszałam też że różne kliniki, salony kosmetyczne i centra dermatologiczne pracują na różnych laserach, sprzętach - dlatego pewnie niektórym mikrodermabrazja się pododa, niektórym nie.

Ja ogólnie polecam.
Na naczynka świetny jest też laser versa puls V - widziałam po nim efekty. I nie boli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (23,4 KB, 53 załadowań)
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:19   #621
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ja też regularnie chodzę na oczyszczanie twarzy. jestem zadowolona ale to fakt trzeba systematycznie chodzić zeby zobaczyć jakieś efekty. byłam juz 3 razy. moim głównym problemem są wągry, trochę się jest zmasakrowanym ale kanałami raczej wracać nie trzeba chociaż jak byłam 1 razy to może i by sie przydało;P
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:18   #622
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

a jezeli mam blizny po tradziku i nadal wskakuja mi pryszcze,moja skora latwo sie podraznia i jest zaczerwieniona moge udac sie na jakis zabieg?
dziekuje za ewentualna pomoc
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:20   #623
aaanaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

kawitacja w katowicach jest w takim razie sporo tańsza - znam dobry zakład gdzie kosztuje 30zł /40 wraz z maseczką

gdyby ktoś chciał jakieś namiary to na PW
aaanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 17:56   #624
Soy Marisol
Rozeznanie
 
Avatar Soy Marisol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 761
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Dzisiaj byłam na oczyszczaniu twarzy (o zgrozo - mechanicznym). Ale nie chodzę już do kosmetyczek , bo mam złe wspomnienia- jak co niektóre dziewczyny. Po działaniach kosmetyczek były na mojej twarzy blizny, które nie chciały się leczyć, były dziury, było też znaczne pogorszenie cery i ropne wypryski I to wszystko dzięki "specjalistkom". Ja tam chodzę do gabinetu kosmetycznego i zabiegi przeprowadza mi nie kosmetyczka po kursie (która notabene na co dzień maluje pazury i depiluje brwi klientkom) , ale kosmetolog, pani z tytułem magistra. Cena oczywiście jest wyższa, ale i jakość zabiegu jest lepsza i nie ma śladu blizn
Soy Marisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 15:27   #625
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny,dzisiaj o 17 na Tvn Style będą wyznania kosmetyczek,to może być ciekawe...
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:44   #626
Soy Marisol
Rozeznanie
 
Avatar Soy Marisol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 761
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,dzisiaj o 17 na Tvn Style będą wyznania kosmetyczek,to może być ciekawe...
I o czym był ten program? Był rzeczywiście ciekawy?

EDIT: hihhi ; no chyba jednak nie był ciekawy

Edytowane przez Soy Marisol
Czas edycji: 2008-12-19 o 18:53
Soy Marisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:27   #627
czajaa
Raczkowanie
 
Avatar czajaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroocław
Wiadomości: 67
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

17 stycznia mam studniówkę, a teraz mam 3 dni wolnego i później matury orbne no i mam pytanko zamierzam się 1 raz wybrać do kosmetyczki na zabieg oczyszczania. Polecono mi pewien zakład z jakąs panią mgr kosmetolog ;p zabieg kosztuje 120 zł. Doradźcie mi czy to dobra cena? i czy to faktcznie mi pomoże? ( mam tłustą cerę i ciągle pojawiają mi się pryszcze w okolicy brwi i pod ustami ) No i czy faktycznie 2 następne dni twarz czerwona jak nic? Będę wdzięczna za jaką kolwiek odpowiedź
__________________
Młodość uśmiecha się bez powodu !


Zdana matura

Zdane prawkoo - już dawno ;P

Oczekuję pieknej Greece <3

I bardziej deszczowej Anglii <3

Od października studentka Zarządzania.

Wciąż z tym samym u boku
czajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:53   #628
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Wykopałam temat ponieważ intryguje mnie jedna rzecz.
A więc moja cera mieszana, lekko naczynkowa (głównie czerwieni sie)więc chyba również jest wrażliwa,z zaskórnikami(ogólnie mam wrażenie że jest zanieczyszczona)

z ciekawości wstąpiłam do salonu kosmetycznego, który niedawno został otwarty z zapytaniem jakie zabiegi Pani kosmetyczka by poleciła dla mojej buzi

Pani powiedziała że pierwsze co to oczyszczanie Manualne (chyba tak się nazywa)

i teraz sama nie wiem bo tyle sie naczytałam ze to jest złe-dziewczyny doradzcie
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:31   #629
babcia andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

chciałabym wybrac sie do kosmetyczki. jestem z okolic czestochowy i zdecydowałam sie na wizyte w gabinecie autoryzowanym PAYOT. mysle ze bedzie dobry poleciła mi go również moja pani dermatolog. tylko mam lekkie obawy czy taka wizyta zimą jest dobra? zadnyh ropnych krost nie mam tylko cała mase zaskórników na nosie czole i policzkach.
czy mając uczulenie na większość kremów np.Nivea, La Roche Posay, Iwostin Vichy duzo kosmetyków wypróbowałam i to tylko jedne z ostatnich.Dodam również ze twarz myje szrym mydłem a jako pilingu uzywam płatków owsianych sa rewelacyjne Czy w gabinetach sa jakies kosmetyki dla tak wrażliwej skóry? czy nie pogorszę sobie sprawy? na wizyte sie jeszcze nie umówłam narazie tylko wybrałam miejsce
babcia andzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:02   #630
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

oczywiście, że w gabinetach są kosmetyki dla skóry wrażliwej
gdy kosmetyczka będzie przeprowadzała z Tobą wywiad powiedz jej o tym ze masz uczulenie, a ona wybierze idealne kosmetyki dla Ceibie do zabiegu
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.