platynowe pasemka - proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-22, 09:00   #1
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531

platynowe pasemka


witam! dziewczyny jak to robicie, że z ciemnnych blond włosów otrzymujecie srebrne pasemka? ja próbowałam i wyszły mi żółte jak kurczak, użyłam zaraz płukanki Celii i trochę pomogło (gdzieniegdzie były fioletowe co prawda . jakie farby albo rozjaśniacze do tego celu są najlepsze? pozdrawiam
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-24, 12:26   #2
nina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 29
Re: platynowe pasemka

Witam
Ja używam szamponu Silver,robię płukanki z gencjany co 2-gie mycie i mam platynowe pasemka.
nina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 13:35   #3
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: platynowe pasemka

Myślę że fryzjerki używają do tego silniejszych wód utlenionych, ale to niestety bardziej niszczy włoski, ale efekt, fakt... bajeczny!!

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baleyage czarno biały.jpg (36,0 KB, 37 załadowań)
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 02:17   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: platynowe pasemka


Wydaje mi sie z na zdjeciu, pasemka sa doczepiane bo u gory widac chyba łaczenia, ale moze to złudzenie.My fryzjerki nie uzywamy moze bardzo mocnych srodkow, ale sa one ulepszone, no i najwazniejsze ze potrafimy jakiego oxydantu uzyc
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-16, 12:19   #5
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
platynowe pasemka - proszę o poradę

w zeszłym tygodniu w salonie firmowym welli zrobiłam sobie platynowe pasemka, niestety jest ich o wiele za dużo, mąż się śmieje że w wieku 25 lat osiwiałam. Ale cóż trzeba przeżyć te kpiny. Moje pytanie jest następujące co zrobić, zastosować aby przytłumić ten biało - siwy kolor. Zaznaczam że pojechałam do tego salonu, żeby mi coś z tym zrobiły, no i nałożyły mi krem koloryzujący (taki odcień beżowy). Przytłumiło mi to moją siwiznę ale już się wypłukało. Może można zakupić coś w sklepie np. płukanki szmpony koloryzujące itp., bo nie mam czasu ani pieniędzy żeby jeżdzić co tydzień i nakładać krem koloryzujący w salonie. Baaaardzo proszę o poradę !!! z góry wielkie dzięki
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 21:33   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: platynowe pasemka - proszę o poradę

myslę ze w sklepach sa płukanki i takie srodki, zobacz tez na KW , tam znajdziesz napewno opinię dziewczyn
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:14   #7
Lysiteja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
platynowe pasemka .. mrrrrr...

Od jakiegos czasu mam manieee a mozna powiedziec ze MEGAobsesje !!chce miec platynowe pasemka !!niby wszystko proste, idz do fryzjera i sobie zrob ALE posiadam od matki natury ciemnobrazowa siersc ktora postanowilam ok 1.5 roq temu zafarbowac na czarno a miesiac temu dorwalam saszetke z szamponem oberzynowym I tak, pasemna platynowe wyszlyby mi pewnie dopiero po 5. farbowaniu a chcialabym jeszcze wlosy posiadac a kazdy fryzjer mowi ze pasma wyjda albo marchewkowe albo miodowe czy slomkowe ..BUUUU ja chce blond jasny albo moze zrobic takie delikatne pasemka jakby rozjasnione od slonca? a nie ma takich mocnych rojasniaczow co by mi nadaly jasny blond na tym moim futrze ? slyszalam o srebrnych rozjasniaczach ze podobno lepsze. A jezeli zostawie dalej ta czarno brazowa siersc to sie wsciekne i pozcinam wszystkim wlosy hehehe wiec pliiissss doradzcie Dodam jeszcze ze mam je do lopatek, kreca sie a raczej faluja i moze niebieskie oczy dorzuce CZEKAM na ODP
Lysiteja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 14:18   #8
justyna1509
Przyczajenie
 
Avatar justyna1509
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 28
Dot.: platynowe pasemka .. mrrrrr...

ja też bym chciała mieć platynowe pasemka ale niestety klapa bo mam czarne włosy mimoże już mam dość spore odrosty to fryzjerzy mi odradzają
justyna1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:41   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: platynowe pasemka .. mrrrrr...

Oj niestety niestety , platynowe pasemka nie wyjdą. Pisze niestety bo sama chciałam takie, schodze z czarnego , jestem na etapie miedziano-brązowych włosów ( kolor ładny i planowany , niedługo znów zabieg demakijażu. Ale możesz zrobić pasemka ( wyjdą najpierw tak jak mówili fryzjerzy -marchewkowe lub rude), po czym powinnas zabieg powtórzyć-moja znajoma w pół roku tą metoda zeszła do blondu.
Ogólnie polecam wątki o dekoloryzacji i demakijażu ( wyszukiwarka wizażowa
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:50   #10
88marlenka88
Raczkowanie
 
Avatar 88marlenka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 85
Unhappy Dot.: platynowe pasemka .. mrrrrr...

witamno niestety ja tez marze o takowych:/a mam pytanie odnosnie pigmentow do wlosow...na jakiej zasadzie one dzialaja?maja fajne kolorki i z obserwacji wydaje mi sie ze nie trzeba do nich wczesniej rozjasniacz wlosow...no chyba ze sie myle to uswiadomcie mnie..
__________________
"Tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy, ale w rozkoszowaniu się nimi."
88marlenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:17   #11
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
platynowe pasemka

Cześć dziewczyny!Chciałabym zrobic sobie takie delikatne, cienkie pasemka platynowy blond.3 miesiące temu byłam u fyzjerki i robiła mi pasemka o kolorze słomkowy blond i odświeżyła mój brązowy kolor włosów.Jak myslicie wyjda mi takie pasemka???
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 15:08   #12
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: platynowe pasemka

Nikt nie wie????
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:08   #13
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: platynowe pasemka

moja rodzicielka cienkie pasemka robi przez dziurki w czepku gumowym, kosmyki wyciągała szydełkiem
ale lepiej żeby ci jakaś koleżanka pomogła..tak dla własnego bezpieczeństwa
ps.mogłabyś zdjęcie wkleić bo jestem ciekawa efektu
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:04   #14
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: platynowe pasemka

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
moja rodzicielka cienkie pasemka robi przez dziurki w czepku gumowym, kosmyki wyciągała szydełkiem
ale lepiej żeby ci jakaś koleżanka pomogła..tak dla własnego bezpieczeństwa
ps.mogłabyś zdjęcie wkleić bo jestem ciekawa efektu
kurde tylko chciałabym żeby wyszedł mi taki kolor jaki bym chciała.Bo nie mażą mi się żółte pasemka.Teraz obecnie mam delikatne złote pasemka
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:45   #15
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: platynowe pasemka

a na tym to ja się nie znam....
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 09:48   #16
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: platynowe pasemka

To moze dla wlasnej pewnosci i bezpieczenstwa idz do fryzjera?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 07:42   #17
myszkaa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Platynowe pasemka+ciemne włosy

Witam, mam pytanie do "zaawansowanych" fryzjerek
Od kilku lat farbuję włosy na ciemny kolor, wcześniej była to palette, teraz zmieniłam na farbę która mniej niszczy włosy. Ostatni raz farbowałam w listopadzie, tak więc mam niewielki odrost oraz kolor również lekko się zmył. Moje pytanie jest dość skomplikowane. Chciałabym zrobić sobie platynowe pasemka na te moje ciemne włosy. Czy one wyjdą? Czy będzie trzeba z poszczególnych pasemek włosów ściągać kolor? Aha i jeszcze jedno: czy ma któraś z pań zdjęcie włosów czerń, ciemny brąz+ platynowe pasemka? Ponieważ nigdzie nie potrafię znaleść.
pozdrawiam, Anna
myszkaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:52   #18
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: Platynowe pasemka+ciemne włosy

chodzi o takie cos....nic innego nie nie znalazlam,chociaz pewnie nie jest trudno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (57,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (50,1 KB, 77 załadowań)
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 14:53   #19
ladydaisy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: platynowe pasemka

hej dziewczyny jestem niebieskooką blondynką ,tzn nie naturalną, bo z natury mam taki jasny braz, ale od 5 lat chodze do salonu i ROZJASNIAM wlosy (bo po doswiadczeniu z rozjasniaczem joanny juz nigdy nie zdecydowałabym sie na wlasna reke rozjasnic lub pomalowac sobie włosy) no i mam kolor blond, nie jest najgorszy ten kolor bo jest dosc jasny (uzywam szamponu takiego fioletowego z loreala zakupionego w salonie i mi on pomaga sie pozbyc takich zółtawych refleksów typowych dla wszystkich rozjasniaczy) ale od ok 6 miesiecy marzy mi sie blondzik jeszcze jasniejszy -PLATYNA . nie na całej glowie tylko balejaż (pasemka poprostu na tym moim kolorze). i sluchajcie bylam w 3 salonach i w kazdym powiedziano mi ze nie zrobia mi tego ze wzgledu na to ze mam włosy ROZJASNIANE i nie połoza mi na nie platyny bo mi sie wykrusza, w jednym z tych salonów powiedziano ze moga mi to zrobic jesli napisze oswiadczenie ze robie to na własne ryzyko, nie zdecydowałam sie na to bo sie boje. czy przez to ze mam robione włosy ROZJAŚNIACZEM to znaczy ze nie mam juz szans na platynowe włoski? dlaczego na ROZJASNIONE wlosy nie mozna kłasc platyny? czy jest tu jakaś osoba która sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na te pytania i cos doradzic????????????
ladydaisy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 18:08   #20
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: platynowe pasemka

wloSy najbardziej sie niszczą rozjaśnianiem,jeśli w 3 salonach Ci tak powiedzieli to musisz miec bardzo zniszczone a uzywasz jakich maseczek albo odzywek? ALE JESI NAPRAWDE MASZ TAK BARDZO ZNISZCZONE ZE MOGA SIE WYKRUSZYC TO odradzam rozjasnianie chyba niechcesz zeby ci wlosy wyszly?
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:27   #21
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: platynowe pasemka

ladydaisy84 ---> Platyna wymaga dodatkowego rozjaśnienia. Fryzjerzy mieli rację, ponowny zabieg może spalić włosy, a więc staną się one jak guma lub będą się wykruszały tuż przy skórze.
Jeśli chciałabyś ochłodzić ton włosów, prócz szamponu używaj płukanek i maseczek likwidujących żółte odcienie.
Na już rozjaśnione włosy można położyć sama farbę w kolorze srebrnego bądź gołębiego blondu, jednak to też ryzyko.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:40   #22
ladydaisy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: platynowe pasemka

no napewno mam zniszczone włosy rozjasnianiem bo nie jest to dla nich obojętne ale uzywam maseczek, odzywek, jedwabiu wiec jakos sie trzymają tym bardziej ze jestem uzalezniona od prostownicy. jesli chodzi o rozjasnianie to fryzjerzy w salonach pracuja tylko na moich odrostach nie na całosci włosów bo by mogły sie wykruszyc gdyby na rozjasnione włosy nałozono mi ponownie rozjasniacz- tak mi przynajmniej tłumaczono ale ze platyna wymaga dodatkowego rozjasniania to nie wiedziałam nie znam sie tak az na tym.
kokuryu dziekuje za informacje, ale szczerze mowiac nie pocieszyły mnie twoje słowa tzn ze z taka prawdziwa platynka moge sie pozegnac nie ma juz nadziei czyli jedynie co bym mogla teraz zrobic to bym musiała poczekac az mi odrosnie to co rozjasniałam az bede miała naturalny swoj kolor i ewentualnie wtedy.
a na rozjasnione włosy chyba można kłasc jakas farbe? bronzy czy np. ciemniejsze jakies blondy np miodowy blond?
ladydaisy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:07   #23
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Platynowe pasemka+ciemne włosy

Odświeżam wątek bo sama jestem niezaciekawiona tym tematem.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:19   #24
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Platynowe pasemka+ciemne włosy

niestety ale farba nie rozjasni o tyle tonow moja kolezanka miala rude pasemka po takim zabiegu musiala zciągać kolor ale to bylo tylko kikla kontrastowych pasemek wiec w razie W zawsze mogła je wyciać....
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 23:24   #25
Gucia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: platynowe pasemka

Hej dziewczynyKiedyś miałam podobny problem,ale na szczęście znalazłam świetna fryzjerkę,która mi nakłda farbę firmy INDOlA numer 1000.1,nakłada się ją na mokre włosy trzyma się ok 30min,i wychodzą platynowe pasemka.Jest świetna bo nie niszczy wlosow i nadaje naturalny kolor,polecam
Gucia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 14:36   #26
bukalover
Przyczajenie
 
Avatar bukalover
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
platynowe pasmo

Dziewczyny,
Mam zamiar zrobić sobie na włosach, wychodzące od dołu, platynowe, grube pasmo. (Na pewno nie ufarbuję tak całych włosów, bo kocham swój rudy : P)

Wystarczy jednorazowy zabieg rozjaśniaczem i farbą , czy trzeba robić coś więcej ?

Ważne jeszcze, że jestem naturalną ciemną blondynką, a od dwóch lat włosy farbuję na rudo. Są długie (do połowy pleców) i falowane. Teraz mam taki wypłowiały, zjaśniały rudy.

Jeszcze tylko dodam, że nie zamierzam wybierać się do fryzjera, bo już kilkakrotnie tak się do nich zraziłam, że nie sądzę, żebym chciała jeszcze kiedykolwiek zawitać w ich progach.
bukalover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:09   #27
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: platynowe pasmo

Nie zrobisz czegoś takiego w domu. Na farbowanych włosach wyjdzie Ci żółtko. Możesz próbować później pozbyć się go płukankami, ale nie ma co liczyć na radykalną zmianę koloru.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:33   #28
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: platynowe pasmo

Wątpię żeby bez fryzjera wyszła platyna bez kosmicznego zniszczenia włosów, ale próbować możesz
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 02:46   #29
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: platynowe pasmo

Nie zgadzam się z koleżankami wyrzej. Owszem włosy będą zniszczone, ponieważ farbujesz włosy i farba przez 2 lata się mocno ich trzyma, i trzeba będzie bardzo się postarać, i jedno rozjaśnienie nie wystarczy ( nie wiem jakiego tonu i koloru masz włosy, jeżeli zechciałabyś wrzucić kolor nawet ich skrawka powiedziałabym Ci coś więcej) ale są na to rady. Rude włosy o wiele łatwiej rozjaśnia się na platynę/blond, ponieważ one idą w taki kolor po rozjaśnieniu, brąz na przykład idzie w rudy, i dodatkowo trzeba go niwelować, są do tego tonery, ale one działają na np żółtko.

Ale tak jak mówię, nie powiem nic więcej, bo nie widzę koloru Twoich włosów..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.