Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-07, 18:30   #31
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuje porady

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Właśnie miałam to napisać Jak nad Bałtyk, to tylko w sierpniu.
Ja polecam małe miejscowości, typu Łeba, Gąski, Sarbinowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam polecić właśnie Gąski. Super miejscowość i byliśmy w świetnych domkach w Koszalinie jest nienajgorszy basen typu aquapark w razie niepogody. Blisko Kołobrzeg. Plaże szerokie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 18:32   #32
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Polecam okolice Ustki Poddąbie, Orzechowo - cisza, spokój, piękne lasy, dużo mniej ludzi na plażach, blisko Kluki (bardzo malownicza wioska z domkami „w kratę”), Słowiński Park Narodowy z wydmami, aquapark w Redzikowie. W razie czego do Ustki czy Rowów blisko na jakaś pizzę czy gokarty. Pomorze w tych okolicach jest piękne, pisze z własnego 20-letniego doświadczenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 19:16   #33
Warriorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 31
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Dziewczyny, a co to znaczy kuchnia letnia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warriorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-07, 19:18   #34
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuje porady

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88417595]Miałam polecić właśnie Gąski. Super miejscowość i byliśmy w świetnych domkach w Koszalinie jest nienajgorszy basen typu aquapark w razie niepogody. Blisko Kołobrzeg. Plaże szerokie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]My byliśmy w Gąskach u znajomych znajomych Wynajmują pokoje tuż przy brzegu morza, normalnie bajka☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 09:33   #35
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Kuchnia letnia to jest taka kuchnia na zewnątrz. Moi teściowie maja - pod takim zadaszeniem połączonym z domem (dachem) jest zlew, szafki, plancha grill, różne przybory kuchenne etc. To jest po prostu taka kuchnia na zewnątrz w jakiejś altanie czy pod innym zadaszeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 10:37   #36
Warriorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 31
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88418929]Kuchnia letnia to jest taka kuchnia na zewnątrz. Moi teściowie maja - pod takim zadaszeniem połączonym z domem (dachem) jest zlew, szafki, plancha grill, różne przybory kuchenne etc. To jest po prostu taka kuchnia na zewnątrz w jakiejś altanie czy pod innym zadaszeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Aaa ok, dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warriorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 11:35   #37
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Też generalnie odradzam polskie morze co do zasady, jest dużo o wiele piękniejszych kierunków, no ale jeśli póki co boicie się jechać za granicę to możecie się na własnej skórze przekonać

Z rzeczy, które zawsze sprawdzam, bo już się nacięłam kilka razy - darmowy parking przy hotelu/apartamencie, bez tego nieraz trzeba parkować w jakichś podejrzanych miejscach albo słono płacić za prywatne parkingi z dala od kwatery.
Jeśli rezerwujesz przez Booking to nawet nie patrz na kwatery z oceną poniżej 8 lub z małą ilością ocen.
Wybierz rezerwację z możliwością bezpłatnego odwołania gdyby nagle wam coś wypadło do lata lub sytuacja z wirusem się nie poprawiła.
Sprawdź czy kwatera zapewnia udogodnienia, na których wam zależy - wifi, pralka, czy łazienka jest oznaczona jako dzielona czy prywatna.
Nie ma co się obładowywać niepotrzebnie, jak wam czegoś zabraknie to większość rzeczy bez problemu dokupicie na miejscu, taki parawan nieraz da się kupić taniej nad morzem niż gdzieś w centralnej miejscowości.

Edytowane przez amillia
Czas edycji: 2021-01-08 o 11:36
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 12:02   #38
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Ja tam uwielbiam polskie morze, dla mnie wystarczy, ze nie pada. Kocham sobie usiąść na plaży z butelką nadmorskiego piwa i pokontemplować nad życiem patrząc się na to piękne szare, wzburzone morze. Zazwyczaj jeszcze piętrzą się niesamowite chmury, nad którymi gdzieś prześwituje słońce. Bajka. Mogłabym tak siedzieć 3 godziny sama. Zawsze się urywam na taka wycieczkę samotną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 12:15   #39
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88419358]Ja tam uwielbiam polskie morze, dla mnie wystarczy, ze nie pada. Kocham sobie usiąść na plaży z butelką nadmorskiego piwa i pokontemplować nad życiem patrząc się na to piękne szare, wzburzone morze. Zazwyczaj jeszcze piętrzą się niesamowite chmury, nad którymi gdzieś prześwituje słońce. Bajka. Mogłabym tak siedzieć 3 godziny sama. Zawsze się urywam na taka wycieczkę samotną.

[/QUOTE]


Mam tak samo w ubiegłych latach zaliczyłam wyjazdy nad morze chyba we wszystkich możliwych miesiącach w roku, i nigdy nie mam dość. Każda pora roku jest fajna na spacer nad morzem.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 16:36   #40
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Z pogoda nad polskim mirze czesto jest ciezko, ale tez bardzo lubie. Te zachidy slonca, spacer plaza, to powietrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 17:10   #41
Warriorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 31
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Nie mogę się już doczekać,ale boję się cieszyć, żeby nie zapeszyć... Ale to inna kwestia
W każdym razie nawet jak nie będzie pogody to ubierzemy się ciepło i pójdziemy na plażę. Dużo nam nie potrzeba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warriorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 18:53   #42
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Też generalnie odradzam polskie morze co do zasady, jest dużo o wiele piękniejszych kierunków, no ale jeśli póki co boicie się jechać za granicę to możecie się na własnej skórze przekonać

Z rzeczy, które zawsze sprawdzam, bo już się nacięłam kilka razy - darmowy parking przy hotelu/apartamencie, bez tego nieraz trzeba parkować w jakichś podejrzanych miejscach albo słono płacić za prywatne parkingi z dala od kwatery.
Jeśli rezerwujesz przez Booking to nawet nie patrz na kwatery z oceną poniżej 8 lub z małą ilością ocen.
Wybierz rezerwację z możliwością bezpłatnego odwołania gdyby nagle wam coś wypadło do lata lub sytuacja z wirusem się nie poprawiła.
Sprawdź czy kwatera zapewnia udogodnienia, na których wam zależy - wifi, pralka, czy łazienka jest oznaczona jako dzielona czy prywatna.
Nie ma co się obładowywać niepotrzebnie, jak wam czegoś zabraknie to większość rzeczy bez problemu dokupicie na miejscu, taki parawan nieraz da się kupić taniej nad morzem niż gdzieś w centralnej miejscowości.
E tam. Jeżdżę po świecie, ale nasze morze też bardzo lubię. O każdej porze roku.
I na pewno nie jestem jedyna...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-08, 21:59   #43
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Z parawanami - warto zapytać miejscówkę, w której się planuje spać czy nie ma ich dostępnych dla gości. Czasem mają.

Gdybym miała kupować, nie kupiłabym parawanu (ciężki, nieporęczny), tylko namiot plażowy samorozkładający się. Jest trochę zabawy ze składaniem, ale przynajmniej jest lekki, zwykle można go założyć jak plecak i zwyczajnie jest wygodniej z nim chodzić - my w tym roku nawet na szybkie obiady przy plaży składaliśmy majdan, zabieraliśmy na plecy, jedliśmy obiad i wracaliśmy na plażę od razu. Dodatkowo, jest to jednak namiastka namiotu - można schować się lub dziecko przed słońcem. Wygooglaj sobie. Powoli te namioty plażowe wypierają też parawany z tego co widziałam w tym roku.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-09, 04:39   #44
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88419358]Ja tam uwielbiam polskie morze, dla mnie wystarczy, ze nie pada. Kocham sobie usiąść na plaży z butelką nadmorskiego piwa i pokontemplować nad życiem patrząc się na to piękne szare, wzburzone morze. Zazwyczaj jeszcze piętrzą się niesamowite chmury, nad którymi gdzieś prześwituje słońce. Bajka. Mogłabym tak siedzieć 3 godziny sama. Zawsze się urywam na taka wycieczkę samotną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Mam tak samo, z calego serca kocham Gdynie, gdybym chciala kiedys jeszcze zamieszkac w Polsce, to tylko w Gdyni Na wakacje polecam Rewe, duzo pensjonatow, w ktorych mozna znalezc nocleg, piekna plaza, ogolnie piekne widoki, no i blisko miasta. Jest kilka niezlych restauracji, szkola surfingu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 14:41   #45
Warriorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 31
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Zdecydowaliśmy się na Jastrzębią Górę Mam nadzieję, że to dobry wybór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warriorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 15:51   #46
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, z calego serca kocham Gdynie, gdybym chciala kiedys jeszcze zamieszkac w Polsce, to tylko w Gdyni Na wakacje polecam Rewe, duzo pensjonatow, w ktorych mozna znalezc nocleg, piekna plaza, ogolnie piekne widoki, no i blisko miasta. Jest kilka niezlych restauracji, szkola surfingu.
Ja też tylko Gdynia.

Półwysep Helski jest całkiem fajny jak ktoś lubi plażowanie i małe miejscowości. Dla mnie to jednak wypad na 1 dzień z Gdyni, ciekawe czy statki w tym sezonie będą kursować
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-11, 02:25   #47
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja też tylko Gdynia.

Półwysep Helski jest całkiem fajny jak ktoś lubi plażowanie i małe miejscowości. Dla mnie to jednak wypad na 1 dzień z Gdyni, ciekawe czy statki w tym sezonie będą kursować
Tak, ale poza plazowaniem za bardzo nie ma tam co robic. Dla mnie to kiepski pomysl na wakacje, ale ja jestem z tych, co nie lubia lezec plackiem na plazy i to im wystarcza do szczescia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 16:51   #48
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez Warriorka Pokaż wiadomość
Zdecydowaliśmy się na Jastrzębią Górę Mam nadzieję, że to dobry wybór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Jastrzębiej Górze są strome zejścia na plażę - trzeba schodzić po wysokich, stromych schodach. Dla dzieci albo tym bardziej z wózkiem to będzie duży problem. Chyba tylko jedno zejście w centrum miasteczka jest łagodne i bez schodów.

Edit: Doczytałam, że dzieci są już duże i nie wymagają wózków Jeśli schody Wam nie przeszkadzają to plaże w Jastrzębiej są całkiem ładne.

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2021-01-12 o 16:55
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 23:36   #49
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja też tylko Gdynia.

Półwysep Helski jest całkiem fajny jak ktoś lubi plażowanie i małe miejscowości. Dla mnie to jednak wypad na 1 dzień z Gdyni, ciekawe czy statki w tym sezonie będą kursować
Hel w sezonie oferuje duże zaplecze do sportów wodnych. Wszelkie surfingi wodne, łódeczki żaglowe, wypożyczalnie sprzętu, instruktorzy itp. Bezpiecznie bo tam są od strony zatoki dalekie mielizny, małe fale bo półwysep chroni.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-13, 10:51   #50
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Pierwsze wakacje w życiu-potrzebuję porady.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Hel w sezonie oferuje duże zaplecze do sportów wodnych. Wszelkie surfingi wodne, łódeczki żaglowe, wypożyczalnie sprzętu, instruktorzy itp. Bezpiecznie bo tam są od strony zatoki dalekie mielizny, małe fale bo półwysep chroni.
ale za to mnóstwo ludzi... byłam w tym roku w lipcu na półwyspie helskim. ludzi było od groma
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-13 11:51:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.