Wycofany ze sklepów? Marc Anthony Style Straight - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 13:55   #1
paula_kinga
Raczkowanie
 
Avatar paula_kinga
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43

Wycofany ze sklepów? Marc Anthony Style Straight


Chciałabym zapytać, czy ktoś wie coś na temat wycofania z Rossmana płynu do prostowania włosów firmy Marc Anthony? Chodzi o ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ron-shine.html

Byłam w 3 Rossmanach i nigdzie go nie ma, nie ma też żadnej metki po nim na półkach W każdym pytałam panie z obsługi czy coś wiedzą, w jednym tylko pani stwierdziła, że skoro nie ma nawet metki to musiał zostać wycofany, ale nie wie czy tymczasowo czy bezpowrotnie...

Jestem załamana! Wiem, że na KWC ten spray nie miał dobrych opinii, ale kiedy używało się go umiejętnie (tzn. oszczędnie) to był cudowny! Tyle różnych sprayów termooochronnych przetestowałam i tak się cieszyłam, że wreszcie znalazłam ten idealny. I tak bez ostrzeżenia wycofali Gdyby chociaż była wcześniej przy metce jakaś informacja (czasem jest coś w stylu "Ostatni dzwonek") to zrobiłabym zapas.

Obeszłam też kilka mniejszych drogerii (osiedlowych) i Naturę, nigdzie go nie ma. Jest za to w internecie, gdzie kosztuje 43 zł za buteleczkę, 8 zł więcej niż w Rossmanie. No ale czuję, że będę zmuszona go kupić...

Proszę, jeżeli ktoś coś wie to będę wdzięczna za jakiekolwiek info
paula_kinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 14:55:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.