Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 09:31   #511
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Ja też zastanawiam sie nad kupnem ale belissy sun:P podobno tez ma tyle samo skrzypu i dodatkowo ma opalać:P staram sie wierzyc w to, bo wiara czyni cuda;P:P
Wydaje mi się, że belissa sun ma tylko 30 mg skrzypu, czyli mnie niż zwykła belissa.
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:11   #512
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: bellisa na włosy

Kupiłam bellisę zachęcona właśnie tą ilością skrzypu, na razie zjadłam za mało by stwierdzić, że działa, ale liczę na to Jak będą jakieś efekty to się pochwalę
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:44   #513
eyelash93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: bellisa na włosy

Hej Ja zawsze używałam na włosy tylko odżywki i szampony jakieś dobrej firmy :P Co chwila inny ;] Ale teraz jakoś chchiałam zadbać konkretnie o nie chodzi o : porost włosów, cere(tak o) i paznokcie (! strasznie się łamią) Może kotoś zna jakieś tabletki żeby 1 dziennie i cena do 15 zł ? Proszę o help ! Dziękuje z góry będe czesto lukac turtaj Ostatnio bardzo polubiłam to forum, a wizazanki sa kochane POZDRAWIAM
eyelash93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:53   #514
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Pokaż wiadomość
Hej Ja zawsze używałam na włosy tylko odżywki i szampony jakieś dobrej firmy :P Co chwila inny ;] Ale teraz jakoś chchiałam zadbać konkretnie o nie chodzi o : porost włosów, cere(tak o) i paznokcie (! strasznie się łamią) Może kotoś zna jakieś tabletki żeby 1 dziennie i cena do 15 zł ? Proszę o help ! Dziękuje z góry będe czesto lukac turtaj Ostatnio bardzo polubiłam to forum, a wizazanki sa kochane POZDRAWIAM
Belisse łyka się raz dziennie. Ja płaciłam 11.90.
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 13:05   #515
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: bellisa na włosy

Belissa
Suplement diety, drażetki
Optymalnie dobrane polączenie wyciągu ze spkrzypu polnego, witamin i mikroelementów dla wzmocnienia i regeneracji włosów, paznokci i skóry. Skrzyp polny jest naturalnym źródłem krzemu - mikroelementu, który bierze udział w budowie włosów, wzmacnia strukturę paznokci i kości, dodaje skórze blasu i zdrowego wyglądu. Specjalnie dla zdrowia i urody dobrany zestaw witamin i mikroelementów dba o nasze piekno od wewnątrz.

Zastosowanie: Belissa to preparat o dużej zawartości skrzypu polnego wzbogacony o witaminy, mikroelementy i aminokwasy L-cysteinę. Zawarte w nim związki dostarczają organizmowi substancji odzywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, wzmocnienia i regeneracji włosów, paznokci, skóry

Systematyczne stosowanie preparatu wzmacnia włosy i paznokcie oraz regeneruje skóre.

Działanie:
Skrzyp polny (Equisetum arvense L.) jest naturalnym źródłem związków krzemu. Zapewnia właściwy przebieg zachodzących w organizmie człowieka procesów metabolicznych odpowiedzialnych za prawidłowy wzrost i regenerację tkanek skóry, włosów i paznokci.
Krzem jest pierwiastkiem niezbędnym do życia, wpływa na prawidłowość przyswajania innych mikro- i makroelementów. Utrzymuje prawidłową elastyczność skóry, zapobiega kruchości paznokci.
Witaminy i mikroelementy zawarte w produkcie uzupełniają niedobory codziennej diety, potęgują działanie i przyswajalność zawartego w skrzypie krzemu.
Witamina A:- wspomaga pielęgnację skóry np. przy nadmiernej suchości,
- hamuje proces starzenia się komórek,
- dba o właściwe działanie narządu wzroku,
- zmniejsza łamliwość i kruchość paznokci
Witaminy z grupy B:
Witamina B 1- wpływa korzystnie na przemianę materii, usprawnia system nerwowy.
Kwas pantotenowy ułatwia gojenie ran, wpływa na spalanie tłuszczów, węglowodanów i białek, bierze udział w budowie i funkcjonowaniu skóry i włosów.
Kwas foliowy opóźnia siwienie włosów.
Witamina B 2 dba o stan skóry i błony śluzowej / odpowiedzialna jest za właściwe funkcjonowanie skóry.
Witamina B 6 jest koenzymem reakcji przemian aminokwasów i białek, niezbędna w czasie kuracji odchudzajšcych.
Niacyna jest istotna dla przemiany wodnej w skórze.
Witamina H odpowiada za prawidłowe utrzymanie stanu skóry.
Witamina C bierze udział w syntezie i regeneracji kolagenu, uzupełnia niedobory w organizmie zwłaszcza w okresie zwiększonego zapotrzebowania.
Witamina E działa antyoksydacyjnie.
ß-karoten i kompleks witamin B wpływa na utrzymanie gładkości i elastyczności skóry.
L-cysteina w połączeniu z witaminą C zapobiega działaniu szkodliwych wolnych rodników.
Pantotenian wapnia i witamina E wspomagajš procesy biologiczne, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej struktury włosa.
Sól żelaza i pantotenian wapnia zapewniają zachowanie prawidłowej struktury paznokci.

Sposób użycia: Dorośli: 1 drażetka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przeciwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami witaminy A. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem nalezy skonsultować się z lekarzem.

Składniki:
Witamina A (octan retinolu) 470 ug - 59% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina B1(monoazotan tiaminy) 0,8 mg - 57% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina B2(ryboflawina) 1,0 mg - 63 % - zalecanego dziennego spożycia
Witamina B6(chloro wodorek pirodyksyny) 1,1 mg - 55% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina B12(cyjanokobalamina) 0,6 ug - 60% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina C(kwas L-askrobiowy) 30,0 mg - 50% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina E(octan DL-alfatokoferylu) 5,0 mg - 50% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina PP (amid kwasu nikotynowego) 8,9 mg - 49% - zalecanego dziennego spożycia
Witamina H(D-biotyna) 77,0 ug - 51% - zalecanego dziennego spożycia
Pantotenian wapnia 5,1 mg - 85% - zalecanego dziennego spożycia
Kwas foliowy 200 ug - 100% - zalecanego dziennego spożycia
Cynk(siarczan cynku) 7,3 mg - 49% - zalecanego dziennego spożycia
Jod(jodek potasu) 73 ug - 49% - zalecanego dziennego spożycia
Żelazo (mleczan żelaza II) 6,9 mg - 49% - zalecanego dziennego spożycia
B-karoten 0,9 - 19% - zalecanego dziennego spożycia
L-cysteina 30 mg
wyciąg ze skrzypu polnego 110 mg
ziele skrzypu polnego 110 mg
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:31   #516
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: bellisa na włosy

tez zaczelam jakies 10 dni temu za 2 miesiace powinny byc efekty.wczesniej mertz specjal,dobrze wspominam revalid
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:01   #517
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: bellisa na włosy

ja dziś zaczynam kuracjęzobaczymy czy to coś da
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 18:55   #518
eyelash93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: bellisa na włosy

Sposób użycia: Dorośli: 1 drażetka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Hej Chyyba zainwestuje... w tą Bellise A ile tabletek miałaś za 11.90 Aniquee ? A tu powyzej cytuje tekst -> "Dorośli..." a w naszym wieku normalnie mozna ? Bo ja mam 14 :P Bo tak powaznie napisali ?
eyelash93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 08:23   #519
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Pokaż wiadomość
Sposób użycia: Dorośli: 1 drażetka dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Hej Chyyba zainwestuje... w tą Bellise A ile tabletek miałaś za 11.90 Aniquee ? A tu powyzej cytuje tekst -> "Dorośli..." a w naszym wieku normalnie mozna ? Bo ja mam 14 :P Bo tak powaznie napisali ?
W opakowaniu jest 50 drażetek. Nie wiem myślę, że można. ;-) Ja mam 18 lat.
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:04   #520
eyelash93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: bellisa na włosy

Hej ja mam 14 lat i jak myśłicie mogę zazywać tą bellise ?? Bo na niej pisze : DOrośłi : 1 tabletka i tak dalej
eyelash93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:43   #521
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Ja też zastanawiam sie nad kupnem ale belissy sun:P podobno tez ma tyle samo skrzypu i dodatkowo ma opalać:P staram sie wierzyc w to, bo wiara czyni cuda;P:P

Zwykła Belissa ma 220 mg skrzypu, a ta Sun 30 mg.

Cytat:
Napisane przez eyelash93 Pokaż wiadomość
Hej ja mam 14 lat i jak myśłicie mogę zazywać tą bellise ?? Bo na niej pisze : DOrośłi : 1 tabletka i tak dalej
Możesz spokojnie.
9 - letnie dzieci już nie.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 18:33   #522
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Zwykła Belissa ma 220 mg skrzypu, a ta Sun 30 mg.



Możesz spokojnie.
9 - letnie dzieci już nie.
Ja bym sie jednak zastanowiła
Od dawna pisza w gazetach, że Polska jest jednym z krajów, w ktorym nadużywa się łykania tabletek

Tableteczka na włosy, tableteczka na skóre, na dobre trawienie, na oczy, na kosci, na zimę, na wiosnę

....Nie mogłam powstrzymać sie od skomentowania tego

Ostatnio moja kuzynka, która ma 9 lat łyka jakieś badziewie(bo jej kolega łyka). Jak tylko sie o tym dowiedziałam, odrazu skomentowałam to przedsięwziecie cioci.Ludzie nie dajmy sie ZWARIOWAĆ
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:42   #523
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: bellisa na włosy

Jeśli komuś wypadają włosy, są słabe, paznokcie są miękkie jak papaier, łamliwe to nie tylko odżywki, jakaś chemia od zewnątrz pomoże, ale przede wszystkim uzupełnienie mikroelementów i witamin od wewnątrz. Bez przesady. Nikt tu nie łyka kilka rodzajów na raz.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:28   #524
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Angry nagłe pogorszenie się kondycji włosów

od niedawna (tzn jakiś tydzien) zauwazylam że moje włosy zaczynają wypadać hutrowo - wypadają zarówno całe włosy jak i łamią się końcówki... nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje... regularnie używam nafty kosmetycznej,olejku rycynowego i robię maseczki z żółtek itp. wydaje mi się że w ten sposób dostarczam wystarczającą ilośc witamin moim włosom.. szamponu też nie używam złego - Pantene pro-v.. więc w czym może leżeć problem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:32   #525
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: bellisa na włosy

Ja tam nie wiem, ile inni rodzajów tabletek łykają, ale sądząc po postach niektórzy jadą na okrągło na jakichś tabletkach, co rusz przerzucając sie na inne. A przecież są warzywa i owoce, a zawarte w nich witaminki lepiej sie przyswajają.

Ja też mam zamiar siegnąc po belissę, ale dopiero w zimie, ewentualnie na wiosnę.
Ogólnie mam lekką fobie przed tabletkami, a to że wątroba, a to że teraz mamy świeże owoce.Na przekór tabletkowym trendom
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:34   #526
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

polecam watek wypadajace wlosy-watek zbiorczy na forum fryzjerskim...powiem tylko witaj w klubie,niestety
babethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:46   #527
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

To ten szampon.Pantene. Ja mam do niego awersje i zawsze pytam na forach na temat Pantene. W produktach Pantene,jest bardzo duzo chemii i są skladniki ktore powodują że po JAKIMS czasie wlosy sie niszcza i wypadają...Juz nie pierwszy raz o tym slyszalam
Sprobuj odstawic ten szampon...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:49   #528
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

no ty chyba żartujesz? ? NO TERAZ SZOK ZALICZYłAM.... używałam go już pare miesięcy i byłam zadowolona,miękkie lśniące włosy... a teraz?? NORMALNIE SZOK! dzisiaj mi się skończył i kupiłam na spróbowanie timotei z mleczkiem migdałowym... może to coś da
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 07:37   #529
MalyStworek
Raczkowanie
 
Avatar MalyStworek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 126
Smile Dot.: WarKocZyki !!!!!!

przepraszam, że się podepne pod wątek ale ja też zastanawiam się nad zrobieniem warkoczyków i prosiłabym o opis doświadczeń Wizażanek, które miały robione warkoczyki Tzn. chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście włosy się nie niszczą, czy po rozpleceniu warkoczyków nie są przesuszone, połamane, jak się je pielęgnuje, czy z czasem włosy nie wyłażą z warkoczyków?? Czy ta fryzura nie osłabia włosów??
Za wszelkie rady będę wdzięczna

_dAria86A co do warkoczyków we Wrocku to zajżyj na www.warkoczyki.prv.pl lub www.papilator.com.pl Jak sobie zrobisz warkoczyki to daj proszę znać
MalyStworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 22:46   #530
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Ja nie mowie ze na 100% ale....naprawde znam osoby ktore byly bardzo tym szamponem zadowolone ale po pewnym czasie przestalo dzialac i zaczelo niszczyc wlosy tymi silikonami...Ja tez uzywalam i TEZ na poczatku bylam zadowolona,po pewnym czasie wlosy zaczely matowiec i byly przesuszone na koncach...Ja chce Ci pomoc
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 23:22   #531
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Ja mysle, ze moze byc wiele przyczyn takiego stanu. Jedna z nich moze byc stres, ktory coraz czesciej nas dopada i jest chyba glownym powodem wypadania wlosow u wielu osob :/. Innym moze byc po prostu jakies gorsze funkcjonowanie organizmu-> np gorsze przyswajaniei witamin itp. Ja czesto mam tak, ze podczas brania witamin mialam gorsze wlosy i skore niz wtedy kiedy ich nie bralam w ogole. Oczywisccie mozliwe jest to, ze niektore skladniki w naspicowanych chemia kosmetykach moga byc przyczyna-> dlatego ja przerzucilam sie na szampony dla dzieci, co bardzo sobie chwale pod wszelkimi wzgledami.
Radze ci zrezygnowac przez jakis czas z chemii, lepiej sie odzywiac- same witaminy nie zalatwia sprawy oraz mniej stresowac. Mam nadzieje, ze pomoze
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 16:47   #532
Brie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
GG do Brie
Dot.: bellisa na włosy

Kupiłam dziś Humavit, ale jak tylko poczułam ten zapach już nie mogłam przełknąc tabletki. W poniedziałek kupie sobie Bellise. Jak wygladają tabletki Bellisy? Są duże?
Brie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 18:22   #533
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: bellisa na włosy

Cytat:
Napisane przez Brie Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś Humavit, ale jak tylko poczułam ten zapach już nie mogłam przełknąc tabletki. W poniedziałek kupie sobie Bellise. Jak wygladają tabletki Bellisy? Są duże?
Nie są aż takie duże. łatwo się połyka. Przynajmniej mi. ;-)
PIC_2574.jpg
__________________








uniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 19:08   #534
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Jakieś 1,5 miesiąca temu rowniez zaczely mi hurtowo wypadac wlosy. Dermatolog stwierdziła, że przyczyna wypadania musiala miec miejsce 3 miesiace wczesniej i zapewne byl to stres ;/ poprzepisywala mi jakies tabletki. Powiedziala tez, ze te wlosy, ktorych cebulki zostaly oslabione musza wypasc, jedyna nadzieja w tych odrastających wloskach ktore dziko odstają od glowy.

Edytowane przez zielonejabłuszko
Czas edycji: 2007-09-01 o 19:10 Powód: błąd interpunkcyjny
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 19:17   #535
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

kurcze.... jak by nie patrzec to miałam maturę w maju.stres był i to spory..może teraz są tego skutki....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 20:06   #536
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Odżywianie też może mieć na to wpływ... Z doświadczenia wiem ze niejedzenie śniadań źle wpływa na włosy i mogą wypadać...
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 20:39   #537
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
Ja nie mowie ze na 100% ale....naprawde znam osoby ktore byly bardzo tym szamponem zadowolone ale po pewnym czasie przestalo dzialac i zaczelo niszczyc wlosy tymi silikonami...Ja tez uzywalam i TEZ na poczatku bylam zadowolona,po pewnym czasie wlosy zaczely matowiec i byly przesuszone na koncach...Ja chce Ci pomoc
ja tez nie lubie szamponow pantene pro-v...
Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
kurcze.... jak by nie patrzec to miałam maturę w maju.stres był i to spory..może teraz są tego skutki....
wlasnie... stres jest czynnikiem powodujacym wiele schorzen - miedzy innymi wypadanie wlosow po jakims czasie... sama doswiadczam tego przy sesjach... nic na to sie nie da poradzic poza wzmacnianiem organizmu magnezem...
Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Odżywianie też może mieć na to wpływ... Z doświadczenia wiem ze niejedzenie śniadań źle wpływa na włosy i mogą wypadać...
odzywianie jak najbardziej, trzeba dbac o wlosy z zewnatrz, ale tez od wewnatrz przyda sie ochrona. moze kup skrzypowite, belisse czy jakis inny zestaw witamin do wlosow?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 21:21   #538
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
kurcze.... jak by nie patrzec to miałam maturę w maju.stres był i to spory..może teraz są tego skutki....
zapewne tak..
mnie ta dermatolog o mature wlasnie pytala, bo w wielu przypadkach ten stres wyniszcza wlosy.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 00:33   #539
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: nagłe pogorszenie się kondycji włosów

Czesto gwłatowne pogorszenie stanu włosów następuje po 2-3 miesiącach od choroby/wysokiej gorączki. Dopiero po takim czasie organizm reaguje na wcześniejsze osłabienie. Jest to stan przejściowy, jednak dobrze jest w tym czasie popić naparu z pokrzywy, odstawić szmpony z sls, PEG i silikonami (Pantene jest najgorszym z możliwych), jeść więcej warzyw i owoców. Po jakimś czasie wszystko wróci do normy. Włosy, które wypadły odrosną bez najmniejszego problemu.
Przyczyną może też być, jak dziewczyny pisały, stres.
Przebywanie w pomieszczeniach z nieprawidłow działającą klimatyzacją lub silnie zadymionych, też wpływa znacząco na stan włosów.
Gwałtowne wypadanie włosów może też być spowodowane chorobami tarczycy.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:38   #540
Brie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3
GG do Brie
Dot.: bellisa na włosy

Dzięki za zdjęcie uniquee
Brie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.