Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 20:26   #3691
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja juz tu wklejałam fotki moich włosów przd kuracją i po,ale nadal zastały mi mazle prześwity i chętnie wkleję jakieś nowe fotki.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 21:16   #3692
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mamawiki Pokaż wiadomość
Ja sie na to pisze
Super

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja też ale dopiero 19-20 wrześnie jak wróce od fryzjera
Wklej przed i po

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
Wiecie co ten pomysl z dodaniem fotek jest niezły,naprawdę,może jednak?Ja nie mam co pokazać bo moje włosy to 0,2 milimetra
Gratuluję odwagi

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja juz tu wklejałam fotki moich włosów przd kuracją i po,ale nadal zastały mi mazle prześwity i chętnie wkleję jakieś nowe fotki.
Super

Już widzę sporo chętnych więc pora zacząć wklejanie
Ja się postaram jeszcze w ten weekend.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 21:30   #3693
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No to będe pierwsza i skoro juz w innym wątku wkleiłam te zdjęcia to i tu mogę Błagam, tylko niech was nie zwiedzie na 2 zdjęciu śliczny jaśniutki kolor (to tylko słońce ) oraz nie pomyślcie, że tych włosów jest niewiadomo ile bo gdy zbiorę je dłonią w wysoką kitkę to w zasadzie prawie dotykam palcami o siebie (mam nadzięję, że wiecie, o co mi chodzi )

A powiem Wam, co ostatnio zauważyłam Jak miałam krótsze włosy o jakieś 8-10 cm to było widać prześwity tego co jest za mną między szyją a ramionami a teraz gdy mam dłuższe włosy (takie jak na zdjęciu) sprawa ta wygląda troche lepiej, bo pomimo że włosów jest jeszcze mniej to sa one dłuższe i zakrywają prawie całkowicie tą przestrzeń między szyją a ramionami i wydaje się, że jest ich więcej Małe pocieszenie ale zawsze coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Madzia...gif (120,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Madzia....gif (107,0 KB, 108 załadowań)
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 21:49   #3694
mamawiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 63
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No to będe pierwsza i skoro juz w innym wątku wkleiłam te zdjęcia to i tu mogę Błagam, tylko niech was nie zwiedzie na 2 zdjęciu śliczny jaśniutki kolor (to tylko słońce ) oraz nie pomyślcie, że tych włosów jest niewiadomo ile bo gdy zbiorę je dłonią w wysoką kitkę to w zasadzie prawie dotykam palcami o siebie (mam nadzięję, że wiecie, o co mi chodzi )

A powiem Wam, co ostatnio zauważyłam Jak miałam krótsze włosy o jakieś 8-10 cm to było widać prześwity tego co jest za mną między szyją a ramionami a teraz gdy mam dłuższe włosy (takie jak na zdjęciu) sprawa ta wygląda troche lepiej, bo pomimo że włosów jest jeszcze mniej to sa one dłuższe i zakrywają prawie całkowicie tą przestrzeń między szyją a ramionami i wydaje się, że jest ich więcej Małe pocieszenie ale zawsze coś
eee sluchaj, superrrrrr wloski wygldaja jak dla mnie bajecznie. Ja wkleje swoje zdjecie, ale nie wiem jka to sie robi ;p ( nie siejta sie ze mnie). Masz super fryzurke i na serio nie powiedzialabym, ze masz kłopty z włoskami. Moje gratulacje Pozdrawiam
mamawiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 22:10   #3695
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mi pomogl REVALID w formie plynnej i w kapsulkach.
i na wlosy i na paznokcie no i troszke na skore...byla taka...hmmm..promienista, i nie wyskakiwalo mi tyle syfkow
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 22:25   #3696
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mamawiki Pokaż wiadomość
eee sluchaj, superrrrrr wloski wygldaja jak dla mnie bajecznie. Ja wkleje swoje zdjecie, ale nie wiem jka to sie robi ;p ( nie siejta sie ze mnie). Masz super fryzurke i na serio nie powiedzialabym, ze masz kłopty z włoskami. Moje gratulacje Pozdrawiam
Ja ze swej strony dodam, że troszku widać Myszo u Ciebie problem z włosami. Szczególnie jeśli popatrzeć na końcówki, takie piórka. Ale przy skórze głowy pomimo iż są cienkie to jest ich dużo i nie wyglada to tak żle.

Ja niestety jakoś nie moge sie przekonać do pokazania swojego zdjecia w internecieMoze kiedyś przełamię tą barierę, ale ogólnie bardzo cenię sobie swoja prywatność....rozumiecie chyba?
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 07:40   #3697
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
nie pomyślcie, że tych włosów jest niewiadomo ile bo gdy zbiorę je dłonią w wysoką kitkę to w zasadzie prawie dotykam palcami o siebie (mam nadzięję, że wiecie, o co mi chodzi )
No to mnie załamałaś ....
Ja jak wezmę moją kitkę, to zacinsę całą pięść..... Czyli mam jakąś 1/10 tego co Ty masz. W ostatnich dwóch latach wypadła mi chyba połowa.....
Idę się pociąć
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 08:45   #3698
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

to ja pokaze swoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2805.JPG (53,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2229p.JPG (95,1 KB, 78 załadowań)
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 08:57   #3699
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Ja ze swej strony dodam, że troszku widać Myszo u Ciebie problem z włosami. Szczególnie jeśli popatrzeć na końcówki, takie piórka. Ale przy skórze głowy pomimo iż są cienkie to jest ich dużo i nie wyglada to tak żle.
To jest własnie mój główny problem -końcówki ale dlatego też śmigam niedługo do frycka a z powodu wypadania od jakiś hmm 3 lat conajmniej jest ich tak malutko, że szok (chyba że mam świeżo umyte to jeszcze da się przeży bo wtedy są bardziej puszyste
Cytat:
Napisane przez anetkas Pokaż wiadomość
No to mnie załamałaś ....
Ja jak wezmę moją kitkę, to zacinsę całą pięść..... Czyli mam jakąś 1/10 tego co Ty masz. W ostatnich dwóch latach wypadła mi chyba połowa.....
Idę się pociąć
No to chyba źle mnie zrozumiałaś, bo jak wezmę kitke w jedną dłoń i ścisnę włosy pomiedzy palcem wskazującym a kciukiem to prawie one siebie dotykają czyli jest tam bardzo mało włosków Może wcześniej źle się po prostu wyraziłam

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
to ja pokaze swoje
cudo cudo cudo
Napisz raz jeszcze co stosujesz i od jakiego czasu i jak sie u ciebie problem wypadania rozwijał w czasie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:03   #3700
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kosmita 77 o jejku jakie cudne włosy!!! Ty to nie masz problemów z nimi i chyba pomylilaś wątki!Powinnaś być w "Pochwalmy się swoimi włosami"

Kurde pokazałabym wam moje Nic gbybym umiała zmniejszyć format zdj.ale nie mogę sobie z tym poradzić! Może któraś z was poda mi swojego e-maila i obrobi mi to zdjęcie? i zamieści na forum?
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:12   #3701
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No i jest z tymi zdjeciami tak jak myslalam. Skarzycie sie na przeswity i slaba kondycje wlosow a potem albo dajecie najlepsze zdjecie albo po prostu tak wasze wlosy wygladaja i przesadzacie grubo mowiac ze macie problem. Dlatego swoich zdjec nie pokaze.
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 10:50   #3702
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

oj....ja tez nie pokaze moich...sa w znaaaacznie bardziej dramatycznym stanie.Ech...
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 10:58   #3703
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mam dziś wolną sobotę i postanowiłam policzyć ile mi włosów wypadnie podczas mycia, spłukiwania i czesania. Jak narazie nie jest źle: 40 włosów przy myciu. Ale siedze teraz z Waxem na włosach i aż sie boje pomyslec co to bedzie

Dziewczyny, pokażcie włosy, przeciez nie musicie pokazywac twarzy a takto może podbudujemy sie nawzajem (wiem że to może okrutnie zabrzmi ) że ktoś ma od nas jeszcze gorzej
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 11:44   #3704
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
cudo cudo cudo
Napisz raz jeszcze co stosujesz i od jakiego czasu i jak sie u ciebie problem wypadania rozwijał w czasie
dziekiod 8 miesiecy dbam o swoje wlosy, wczesniej tylko szampon nawet rzadko odzywka w ogole. ale zrobilam sobie trwala 2,5 roku temu i wtedy zaczely sie problemy... bo trwala byla spalona, zle zrobiona i w ogole tragedia... wygladalam gorzej niz pudel, plakalam i pukalam sie w glowe co ja zrobilam... zaczelam doceniac swoje proste wlosy. jednak jeszcze wtedy nie trafilam na to forum. wlosy powoli odrastaly (uzywalam drogeryjnych specyfikow typu synsilk czy pantene na rozprostowanie). w styczniu tego roku udalo mi sie tu dotrzec i juz teraz wiem co mam z nimi robic zeby jako tako wygladaly. sa cienkie, proste, rozdwajajace sie, przyklapniete, bez objetosci, szybko sie przetluszczaja i bardzo latwo je przeciazyc. do tego suche na koncach. teraz juz nie moge narzekac - po tej trwalej nie ma sladu, juz zostaly tylko moje a tamte baranki usuniete na wypadanie stosowalam wax, seboradin seria z rzepa (polecam), olejek rycynowy, od niedawna kokosowy, nafte kosmetyczna z wszelkimi dodatkami, odzywki ziolowe, serie radicala (nie polecam), soki z pokrzywy i brzozy rowniez bardzo pomagaja. delikatne szampony, wcierki, podcinanie, nocne olejkowanie, podgrzewanie, zwykly loton2, serie saponics z farmony (nie polecam). w ogole stosowalam duzo specyfikow o ktorych juz pewnie nie pamietam poszlo na to duzo pieniedzy i czasu... postawilam na apteczne produkty, nawet nie profesjonalne loreale czy schwarzkopfy, bo balam sie chemii w nich zawartej. teraz zanim cos kupie patrze na sklad - szampon moze meic sls, ale odzywki juz nie. unikam alcohol denat. pije duzo ziol - przede wszystkim pokrzywa i skrzyp, ale takze rozmaryn, szalwia czy mieta liczy sie przede wszystkim cierpliwosci i regularne stosowanie. w czasie kiedy mi bardzo lecialy nie farbowalam (najdluzej 4 miesiace) ale teraz juz normalnie stosuje farbe (garnier belle color ciemny szatyn). moje wlosy przeszly duzo, ale nigdy nie prostowalam, nie rozjasnialam, nie naduzylam suszarki, nie szarpie, czesze sie szczotka, lekko zwiazuje (chociaz zdarza mi sie wysoko kucyk, a niestety wlosy od gumki sa pociete...), nie uzywam lakierow i pianek bo bardzo mnie wysuszaly. traktuje je tak jak one tego potrzebuja nauczylam sie tego wszystkiego wlasnie z forum, wiem co im szkodzi, co pomaga, co obciaza. daze z moim typem wlosow do nadania im objetosci, puszystosci, polysku, ale nie lubie wygladzen, prostowan, cieniowan. po prostu staram sie im sluzyc a nie dobijacto chyba tyle, jak mi sie cos przypomni to napisze
edit: wlasnie mi sie przypomnialo ze mam na calej glowie duzo malutkich wloskow takich od 1 do3 cm, czyli moja praca nie idzie na marne na miejsce starych wyrastaja nowe wloski i jeszcze teraz poluje na serie joanny z apteczki babuni, mam odzywke ze splukiwaniem i jestem zniej zadowolona
Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
kosmita 77 o jejku jakie cudne włosy!!! Ty to nie masz problemów z nimi i chyba pomylilaś wątki!Powinnaś być w "Pochwalmy się swoimi włosami"

Kurde pokazałabym wam moje Nic gbybym umiała zmniejszyć format zdj.ale nie mogę sobie z tym poradzić! Może któraś z was poda mi swojego e-maila i obrobi mi to zdjęcie? i zamieści na forum?
dziekuje z tym zdjeciem to wrzuc fotke do painta i po prostu zmniejsz caly obrazek. zapisz i wrzuc tutaj ja tak robie i dziala
Cytat:
Napisane przez Baudolina Pokaż wiadomość
No i jest z tymi zdjeciami tak jak myslalam. Skarzycie sie na przeswity i slaba kondycje wlosow a potem albo dajecie najlepsze zdjecie albo po prostu tak wasze wlosy wygladaja i przesadzacie grubo mowiac ze macie problem. Dlatego swoich zdjec nie pokaze.
zdjecia robione sa z lampa blyskowa, wlosy sie tak nie blyszcza w rzeczywistosci. nie sa tez od razu po umyciu tylko nalozone juz odzywki, itp. sa cienkie, sklejaja sie w straki po 10 minutach. tu sa rozczesane i dopieszczone to wygladaja ladnie zaczelam o nie dbac od 8 miesiecy dokladnie. w koncu jakies efekty sa, wczesniej naprawde zle wygladaly, wyzej opisana moja historia. ale teraz odwdzieczaja sie za pielegnacje. trzeba czasu i cierpliwosci. zreszta zawsze chce sie wiecej niz sie ma, takze nawet po kuracjach, zabiegach olejkowo-maskowych kazda z nas chcialaby wykrzesac ze swoich wlosow co sie da najlepszego

Edytowane przez kosmita77
Czas edycji: 2007-09-01 o 20:23
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 12:42   #3705
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No to chyba źle mnie zrozumiałaś, bo jak wezmę kitke w jedną dłoń i ścisnę włosy pomiedzy palcem wskazującym a kciukiem to prawie one siebie dotykają czyli jest tam bardzo mało włosków Może wcześniej źle się po prostu wyraziłam
Czyli ja jestem łysa....
Jak ja tak zrobię, to palec wskazujący zwija się w ślimaczka.....
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:15   #3706
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anetkas Pokaż wiadomość
Czyli ja jestem łysa....
Jak ja tak zrobię, to palec wskazujący zwija się w ślimaczka.....
chodzi mi o coś takiego (tylko nie śmiejcie sie bo nie mam zbyt wielkich talentów malarskich )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif reka.gif (1,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:33   #3707
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny zaglądam do tego wątku trochę mało regularnie ale pamiętam , że kiedyś było coś o tym, że włosy mogą wypadać przez nadmierne nagromadzenie łusek na skórze głowy i związany z tym poniekąd łojotok czy łupież suchy albo tłusty. Mi już nie wypadają tak jak kiedyś ale od niedawna używam serii Xerial SVR i jestem z niej naprawdę zadowolonaKupiłam sobie szampon i balsam do skóry głowy i ciała. Ten drugi stosuję też na twarz i ramiona bo ogólnie mam grubą skórę, którą trzeba regularnie złuszczać. Uwielbiam całą tą serię, mimo że mojej cery do suchych napewno nie można zaliczyć, co więcej pomaga mi to na przetłuszczanie i co najważnijesze nie wysusza. Może którejś z was się przyda ta informacja bo kosmetyki są świetna i cena też w miarę przystępna ok 50zł.

Też zaliczam się do tych z niedoczynnościa tarczycy, biorę Letrox 50 i mogę was zapewnić, że te tabletki nie mają żadnego wpływu na apetyt czy przybieranie na wadze pod warunkiem, że dawka jest dobrze dobrana. Poprostu przy niedoczynności zastępują one hormony, które normlanie produkawne są przez tarczyce ( w naszym przypadku w niewystraczających ilościach) i praktycznie niczym się od nich nie różnią. To one odpowiedzialnę są za gospodarkę wapniową, przemianę materii i przytyć mogłybyście wtedy gdybyście miały ich niewystarczającą ilość, czyli nie leczyły się poprostu. Nie ma się czego bać
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 14:42   #3708
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mamawiki Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo bardzo zadowolona z Garnieru Nerilu. dodatkowo uzywam toniku, ktory wcieram codziennie i jest fajowo. Tak wiec polecam i 3mam kciuki za owocna kuracje
ja też bardzo zadowolona jestem
teraz kupiłam trzecie (i mam nadzieję ostatnie ) opakowanie, będę używać na zmianę z innym, nawilżającym albo regenerującym - bo choć włosy wypadają mniej, to się trochę sianowate zrobiły ale coś za coś

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś 2 szampony firmy EVA NATURE STYLE: tataro-chmielowy i brzozowy (na obu napisane jest do wlosów przetłuszczających się i normalnych, każdy po 200ml za 2,80 ). Jak myślicie, czy ten tataro-chmielowy będzie działać tak jak tatarowo-chmielowy Barwy o którym wczesniej pisałyście?
jak dla mnie tatarowo-chmielowy Barwy to porażka jakich mało więc może nic nie straciłaś
za to szampon Evy z rzepą ma moja siostra, pomógł opanować jej łupież

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Wizażanki, któraś z Was wie, gdzie można zrobić trichogram na zachodzie naszego kraju?
ja bym chyba poszukała jakiegoś porządnego dermatologa, który robi takie badania może na jakimś forum dot. dermatologii ktoś by Ci kogoś polecił?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Może wkleiłybyśmy tutaj zdjęcia swoich włosów, żeby ocenić czy tak źle wyglądają te nasze "mysie ogonki" ? Co Wy na to?
ja może wkleję wieczorkiem jak nie zapomnę
chociaż po tym co pokazała kosmita to mam opory
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 16:12   #3709
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dobry pomysł z tymi zdjęciami ( sama miałam to zaproponować )
Wklejam kilka zdjęć:
1. Ja to ta z prawej):
2. Tego samego dnia z bliska (tu lepiej widać moje przezedzone włosy)
3. Kolejne z bliska
4. Jeszcze jedno (z ładnym widoczkiem )
5. Dla porównania z przed 2 lat (ja w środku) Sorry za jakość ale to zdjęcie zdjęcia
Jak widać zdjęcia nie były robione dla potrzeb tego watku
PS. Nie obcinałam włosów. Długość jest spowodowana tym że w ciągu 1,5 roku straciłam wszystkie włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0317.JPG (57,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0331.JPG (50,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0109.JPG (69,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0377.JPG (90,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0411.JPG (46,1 KB, 71 załadowań)
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 18:44   #3710
nitek
Raczkowanie
 
Avatar nitek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: imperium nitka
Wiadomości: 184
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jusii,Ty tez masz calkiem ladne wloski
nitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 18:50   #3711
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nitek Pokaż wiadomość
jusii,Ty tez masz calkiem ladne wloski
No dokladnie. Nie jest az tak zle
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:06   #3712
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Jusii,na trzeciej fotce widać duzo nowych odrośniętych włosków.Widać tez powiększoną tarczycę,czy mam rację ,czy to tylko takie ujęcie na fotce?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:43   #3713
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja widzę u Jusii naprawde spore przerzedzenie....
Natomiast Kosmita ma świetne włoski gdyby były jakieś poważne problemy z wypadaniem, to taka długość by była trudna do utrzymania.

Ja nie wiem co mam robić, czy iść po skierowanie do lekarza na badania(tarczyca), czy ....już sama nie wiem co....
W gruncie rzeczy nie mam tak przerzedzonych włosów jak Jusii, ale z każdym myciem więcej wypadają.Najgorsze jest to że zazwyczaj jest sie samotnym ze swoim problemem wypadania, ciężko znależć przyczynę, zdiagnozować i czym leczyć. Lekarze bagatelizują problem, albo przypisują na oko Loxon albo inne tego typu wcierki. No i to szukanie po omacku co mi leży a co nie. Jak już były jakieś efekty po subrinie, to nagle przestawała działać.Albo przez wszystkich zachwalana maska Gloria - dla mnie żadna rewelacja.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 20:50   #3714
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Natomiast Kosmita ma świetne włoski
dziekuje
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 23:53   #3715
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Mam i używam już drugie opakowanie ampułek Anastim i lada dzień zaczynam drugie opakowanie Chronostim... Czekam na efekty Na razie jedynym i dostrzegalnym rezultatem jest wydanie mnóstwa kasy
Ps. Skłamałabym - widzę małe włoski w paru miejscach, są dziwnie niesforne i mięciutkie, jak u małego dziecka Jednak nadal wypadają mi inne... Przy tej kuracj trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i odczekać kawał czasu.
Szykujesz się na Ducray?
nie zagladalam troche i dopiero teraz odpowiadam.tak szykuje sie do ducraya.narazie mam szampon i kamiwaze w duecie stosuje.jednakze moj problrm z wlosami juz podpada chyba pod chroniczny i mysle powaznie o chronostim...widze po wlosach od jakiegos czasu ze sa nie swoje jakies-przetluszczone i przyklapniete z widocznymi wybrakami.i wypadaja nawet podczas wiekszego powiewu wiatru..serio,serio
a ze troche poczytalam to sadze ze to spprawa androgenowego wypadania.a z tego co wiem chronostim jest nowoczesniejszy niz minoxidil ktory potem cale zycie trzeba brac i bywa ze w ramach skutkow ubocznych sypie sie wasik pod nosem..
ale sie rozpisalam.
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 00:11   #3716
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Thumbs down Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nie wiem,nie umię,nie moge!! Mojego zdjęcia nie bedzie
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 00:14   #3717
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

nusiu jeśli chcesz to prześlij mi na maila noseknosek@gazeta.pl obrobię i wstawię
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:57   #3718
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No to Jussi możemy sobie podać ręce. Ja wyglądam tak samo. Na razie jeszcze włoski mam do ramion i spinam ją spinką (którą co chwilę muszę poprawiać), ale w piątek idę do fryzjera.

Mi włosy nie wypadają już tak mocno, w zasadzie pewnie taka ilość jak teraz jest normalna, ale każdy włos poza głową doprowadza mnie do czarnych myśli....
A stosowałam dermenę szampon przez 3 miesiące, dermenę żel (odżywka) cały czas co parę dni, robię maseczę z żółtek i olejku rycynowego, co jakiś czas wax, już trzy dni wcieram pokrzywkę, i od dwóch miesięcy jem Vit.A, PP, cynk i multiwitaminę. Teraz czekam, aż mi zaczną odrastać.
A wypadanie włosów kojarzę ze stresem i zaprzestaniem brania pigułek.
Teraz zmieniam pracę to pewnie będzie nowy stres i nowa porcja wypadniętych włosów.
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:19   #3719
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No to teraz ja Po grubości mojego nieszczęsnego kucyka widać jak mało mam włosów ale jak są rozpuszczone to dzięki bogu są w mairę puszyste i nie widać tego aż tak bardzo . Ale jak mam rozpuszczone to stresuję się że mi wypadają więc noszę spięte w koczek. Wtedy też nie widać że mam mocno przerzedzone , dlatego wybrałam sobie taki sposób spinania włosów, kucyka jak na zdjęciu nie noszę żeby wyglądać jak człowiek a nie jak idź stąd i nie wracaj .

Na szczęście już przechodzi to wypadanie i teraz mam masę nowych krótkich włosków, co widać na zdjęciach. Ma się wrażenie że przy skórze jest ich dużo nie? Mam nadzieję że jak zacznę drugie opakowanie Vitapilu to przejdzie mi ta zgroza całkiem i wtedy bez stresu będę mogła nosić rozpuszczone włosy (najbardziej wkurza mnie to że jak mam rozpuszczone to z bluzki muszę je zbierać grr... dlatego na razie noszę spięte). Ehh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008_384x480.jpg (105,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie012_384x480.jpg (93,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013_384x480.jpg (87,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie014_384x480.jpg (96,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie015_384x480.jpg (96,4 KB, 48 załadowań)
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:21   #3720
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja gdiześ czytałam ze włosy tez wypadają przez to ze sa cały czas spięte ...
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.