Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 20:12   #211
sandrunia100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Cięcie włosów kręconych

Witam wszystkich chcialam sie zapytac czy taka fryzura ktorej zdjecie umiescilam posowala by wlosom kreconym tz czy ladnie ukladaly by sie wlosy przy takiej fryzurze z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajna_fryzurabo.jpg (62,7 KB, 388 załadowań)
sandrunia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:45   #212
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Raczej nie pasuje kręconym
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:01   #213
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Cięcie włosów kręconych

hej, macie jeszcze jakieś zdjęcia fryzur (włosów kręconych), szukam inspiracji
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:38   #214
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Sandrunia 100 (zdjecie)

Wiesz a ja uwazam ze pasuje, sama mialam podobna fryzurke i widzialam taka w jakims katalogu (wlosy krecone).jak widac fryzurka jest pocieniowana i postopniowana. Oczywiscie pod warunkiem ze masz wlosow troche wiecej i sa dlugie.
Oczywiscie fryzurka wymaga nieco zachodu przy twarzy(zel pianka etc) zeby ladnie sie trzymala w tych partiach. Tylko musisz wziasc pod uwage to aby byly odpowiednio wystopniowane w partii kosci policzkowe -broda, tzn dopasowane do twego kszatlu twarzy, bo inaczej bedziesz miala hmm dysonans miedzy wlosami a buzia
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 20:53   #215
prea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: fryzura dla kręconych włosow?

CZeśc tak czytam o czym piszecie ja tez mam krecone wlosy ..szczerze mowiac nie jestem zadowolona wolalabym miec proste ...mnije roboty i wogole ostatnio szukam jakiegos fajnego fryza na krecone lwosy bo ten moj juz mi sie znudzil poprostu...a co do wlosow to uzywam tylko pianki i kilka godzin mam kreocny ladne apotem juz takie siano i sie obi poorstu jestem taka zła;[ musze sobie kupic jakies cos do tych włosów a zalezy mi zeby zmienicv fryzurke jak macie jakies pomysły to piszcie
prea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 16:15   #216
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Atena88 Pokaż wiadomość
hej jak zcieniujesz lekko to nie da Ci to satysfakcji jaką powinna dać wizyta u fryzjera ja mialam włosy tej samej długości albo dłuzsze i gatunek bardzo podobny. Poszłąm do dobrej fryzjerki w krakowie(sama jestem z mazowsza) i ona "wystrzępiła" mi włosy... to jest podobne do cieniowania ale ma lepszy efekt skręcała mi kosmyk po kosmyku i na tak skręconych włosach przejechała pare razy golarką. od camych końców do góru tak że najkrótrze włosy mają jakieś 8 cm. potem natarła mi włosy jakimiś dwoma preparatami L'Oreal Professional takim ktpre mozna kupic tylko w salonach i wysuszyła suszarką z dyfuzorem (najdłuzsze włosy siegają 3 cm za ramiona ale jak są ładnie poskręcane, do ramion. Sprobuj!!!jestem zadowolona!
Ateno, skladam ci ofiary i blagam o podanie dokladnych namiarow na ta fryzjerke
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 11:44   #217
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja byłam wczoraj u fryzjera i ścięłam włosy w trójkąt (literę V). Myślałam, że pasuje tylko prostym włosom, a jednak
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 14:34   #218
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Hej!tez mam włosy kręcone, raczej falowane moze, a po prostu-niegrzeczne, nie chcę sie słuchać właścicielki.Kiedy wysychają same+preparat do loków i ugniatanie co chwila wygladają całkiem nieźle.
Musze zaznaczyć zenie zawsze cieniowanie dodaje urody takim włosom.Musi być baaardzo precyzyjne, włosy mają przechodzić w warstwy jedna w drugą-inaczej się tak jakby wydzelają z całosci, i niekiedy krąca sie z róznym nasileniem-porażka.
teraz niestety mam krótkie i prostuję, ale kilka lat temu nosiłam długie i pokręcone i najlepiej wygladały niepocieniowane, ale baaardzo zadbane.
Załączam zdjęcie aktorki która ma moim zdaniem najpiękniejsze pod słońcem krecone włoski wydaje mi się że nie są pocieniowane, a w każdym razie nie mocno mam nadzieje ze dołączyłam zdjęcie-robie to pierwszy raz
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:54   #219
ygaa
Raczkowanie
 
Avatar ygaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 34
Dot.: Cięcie włosów kręconych

a dziewczyny powiedzcie mi czy kręconym włosom pasuje grzywka? bo ja ide 27 do fryzjera i nie jetsem pewna.. a zawsze chciałam miec grzywke tylko sie bałam. a mam mocno krecone włosy.
ygaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:49   #220
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez ygaa Pokaż wiadomość
a dziewczyny powiedzcie mi czy kręconym włosom pasuje grzywka? bo ja ide 27 do fryzjera i nie jetsem pewna.. a zawsze chciałam miec grzywke tylko sie bałam. a mam mocno krecone włosy.
To raczej indywidualna kwestia i bez zdjęcia trudno ocenić.Najgorzej jest z prostowaniem,mnie na przykład po prostowaniu grzywki włosy zaczęły się coraz bardziej skręcać a jakiekolwiek wyjście z gołą głową na wilgoć kończyło się koszmarnym efektem, więc zapuszczam grzywkę. Ale zawsze można wyprostować grzywkę chemicznie. Moja koleżanka ma grzywkę przy długich kręconych włosach i wygląda to rewelacyjnie,więc czasem takie urozmaicenie fryzury jest na duży plus
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 17:16   #221
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez sandrunia100 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich chcialam sie zapytac czy taka fryzura ktorej zdjecie umiescilam posowala by wlosom kreconym tz czy ladnie ukladaly by sie wlosy przy takiej fryzurze z gory dziekuje

Fryzurka bardzo ładna i jak dla mnie typowo do włosów prostych!

Jeśli zostawisz je kręcone to na tym czubku może się zrobić jeden wielki lok ...Nie wiem jak bardzo masz kręcone włosy, ale fryzjerka mówi mi zawsze że kręcone włosy muszę być cięte stopniowo...Nie może być tak ( jak w przypadku tego zdjęcia) że czubek jest krótki a dół zwisa prawie do łopatek!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 17:40   #222
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Cięcie włosów kręconych

lilly1984 no to mnie dowartościowałaś Bo mam identyczne włoski, a zawsze nie miałam o nich dobrego zdania, bo wolałam bardziej zakręcone
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 17:18   #223
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

ja mam włosy.. identyczne jak wczesniej dodała.. na załaczniku Joannie_Jk 4 zdjęcie. ii mam identyczna fryzurke. w sumie to jest chyba najbardziej polecana fryzurka.. ale niestety po jakims czasie staje sie nudna.. kazdy potrzebuje jakis odmian. ii dlatego po Nowym Roku zamierzam isc do fryzjera.. ale wlasnie nie znam zadnego ktory umie sie z nimi obchodzic.


ii jeszcze jedno.. mam pytanie.. wiecie co zrobic.. zeby wlosy sie nie puszyły.?? jak je umyje..dam pianke ii wgniote w ręcznik... wygladaja wrecz idealnie i identycznie jak wlasnie na zalaczniku.. ale jak jestem dluzej na dworze.. ii przychodze do domu.. sa napuszone.. niepokrecone.. sa wrecz tragiczne. co robic.?

ps.dodaje ta fotke podobnej do mojej fryzury.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1272.jpg (18,7 KB, 300 załadowań)
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:14   #224
Loczek_16
Pamparampam
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30
Dot.: Cięcie włosów kręconych

z puszeniem to ja też nie mogę sobie poradzić, choć ostatnio mam inny problem włosy są strasznie przyklapniete, kręcą się świetnie ale brak im tej objętości.


a włosy mam do łopatek mocno wycieniowane, ale jak wyschną to są gdzies nad ramiona.
Loczek_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 15:27   #225
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Zeby wlosy sie nie puszyly polecam:
- nawilzac je (ja stosuje serie matrix biolage nawilzajaca - jest genialna)
- na te puszace sie miejsca zastosowac jedwab biosilk

stan wlosow poprawia sie z dnia na dzien i pusza sie coraz mniej


Ja na razie fryzure mam nijaka, bo koncetruje sie na regenerowaniu i zapuszczaniu wlosow. Kiedy sa pokrecone siegaja mi troche za ramiona. Kiedy sa pofalowane...Coz, czesc do piersi, a reszta bardziej wycieniowana - nie. Bede bardzo szczesliwa kiedy w koncu osiagna mniej wiecej wymarzona dlugosc i bede mogla isc z nimi do dobrego fryzjera.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 12:24   #226
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Loczek 16 heh.. czasem mam podobny problem.^^
ale zawsze rozczochram je palcami. i maja objetosc taka jaka chce.


tulipanna. to kupie ta serie matrix u kosmetyczki bądź u fryzjera... tak.? musze wyprobować.. bo szczerze to nie mam juz siły do tych włosow.. im dluzej jestem na powietrzu.. tym objetosc wlosow mi sie zwieksza. i staja sie wrecz okropne.! i najlepiej jakbym je od razu po przyjsciu umyła bo innego wyjscia niemam.^^

ale nic.. dziekuje za rade.)
przetestuje.
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:54   #227
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Cięcie włosów kręconych

witam czy mozecie mi cos doradzic? otóz kiedys miałam bardzo fajnie krsecone włsoy takie loczki oststnimi czasy tak moze od ponad roku zaczeły mi sie prostowac w efekcie teraz mam lekko falujace. co moze byc powodem? czy np. to ze zaczełam je "cienowac" czyli "stopniowac"? jak myslicie? wymyslcie cos bo róznica jest naprawde szokujaca gdy popatrze na moje zdjecia wczesniejsze
__________________
moje ubranka na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187039
wejdz i zobacz
i ksiązki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186983

: D
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:42   #228
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja mam mocno kręcone włosy, i na karku kręcą mi się mocniej. Zwykle jak wychodziłam od fryzjera, mówiąc żeby na karku zostawiał dłuższe, to i tak po skręceniu miałam efekt taki: ^ - po bokach długie, a po środku nic . Cieniowanie u mnie tez się nie sprawdza.

U mnie najlepiej wyglądają włosy ścięte bez cieniowania. Włosy z górnych warstw, mimo że są tej samej długości - opierają się na tych niższych i wydają się być krótsze - tworzą taką ładną linię. Zwykle też różnie się kręcą, raz są dłuższe, raz krótsze.

Obecnie mam włosy jak na ostatnim i bardzo mi z nimi dobrze (chciałabym tylko mieć je gęstsze). Zapuszczałam je chyba ze 3 lata z podcinaniem, z włosów o długości max. 10cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg short-curly-hairstyles.jpg (49,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (113,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (64,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (43,9 KB, 303 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:11   #229
MadzikZz
Przyczajenie
 
Avatar MadzikZz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 2
GG do MadzikZz
Dot.: Cięcie włosów kręconych

A ja własnie mam ogromny prbolem, gdzyż moje włosy nie są ani kręcone ani proste - wręcz powywijane... Nie umiem sobie z nimi poradzic, ani ładnie pokręcic ani dokladnie i długotrwale wyprostowac. Przy najmniejszej wiglgoci zaraz wracają do dawnego stanu... Niedawno fryzjerka mocmo mi je ścieniowała, bo były bardzo grube i puszyste i z tyłu miałam 'szope'... Marzę o lśniących prostych włosach podatnych na wszelkie zabiegi... ah te marzenia ;D

jakie fryzury i jak układać...? co proponujecie?

Prosze o pomoc ;**
__________________



I czując Cię obok opowiem o wszystkim...







MadzikZz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 09:00   #230
el79
Przyczajenie
 
Avatar el79
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja mam kręcone włoski, które po wyprostowaniu sięgają mi do połowy pleców. Po ostatniej wizycie u fryzjera są bardzo mocno, stopniowo wycieniowane (tak około 5 cm. od czubka głowy), ścięte w "trójkąt" i na dodatek zdegażowane (moje włosy zawsze były grube, ciężkie i było ich bardzo dużo). Efekt jest świetny, moje włosy nigdy tak dobrze nie wyglądały! Jedyny minus- muszę je myć niemal codziennie, żeby ładnie wyglądały...

Co do grzywki sama się zastanawiałam, czy włosy kręcone mogą mieć grzywkę, ale w końcu się zdecydowalam sie na grzywkę na bok. Właściwie miałam ją codziennie prostować, ale nigdy nie układała sie tak jak chciałam i noszę teraz po prostu przedziałek na boku. Ale ścięcia nie żałuję i w styczniu ponownie wybieram się do fryzjera. I ponownie poproszę o grzywkę
el79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 21:21   #231
MadzikZz
Przyczajenie
 
Avatar MadzikZz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 2
GG do MadzikZz
Dot.: Cięcie włosów kręconych

el79
z jakiego miasta jestes? ;>
może niedaleko mnie, a mi wlasnie przydałby sie taki dobry fryzjer...
chce miec fryzrure ktora ladnie sie uklada, bo nie chce juz meczyc włosów prostownicą, co i tak jest daremne po pewnym czasie... ;(
moje włosy to dla mnie udręka, dlatego szukam dobrego rozwiązania...

prosze o pomoc )
__________________



I czując Cię obok opowiem o wszystkim...







MadzikZz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:09   #232
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zeby wlosy sie nie puszyly polecam:
- nawilzac je (ja stosuje serie matrix biolage nawilzajaca - jest genialna)
Nie widze w sklepach takiej odzywki jaka jest jej cena? Firma??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 23:45   #233
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Zaczne po kolei. Ja tez mialam problem z rozprostowanymi wlosami i czesto dalej mam, bo sa zniszczone i przesuszone od farbowania. Zima to najgorsza pora roku dla wlosow: kaloryfer - mroz - kaloryfer - mroz...W tej chwili ten problem tez juz rozwiazalam, bo:
- trzymam na kaloryferze w pokoju mokry recznik i go poldewam jak wyschnie
- mam tonik do wlosow matrix biolage nawilzajacy ktory skreca moje wlosy od czubka po konce

Nazwa to: L'oreal Matrix Biolage Nawilzajace
polecam wpisac na allegro "matrix biolage" i wsrod tego co wyskoczy popatzrec na te nawilzajace, wychodzi duzo taniej

Tu moje recenzje posiadanych produktow w/w firmy:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20757
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16461

Z czego niecierpliwym polecam bardziej tonik niz szampon. Dlaczego? Otoz na efekty po uzywaniu szamponu trzeba troche poczekac no i niestety u mnie mrozy i kaloryfer zadzialaly tak, ze wlosy byly w 50% ladniejsze. Poniewaz poki bylo cieplo widzialam je juz w pelni zregenerowane, wiec tym bardziej bolesny byl ich powrot do sredniej kondycji - co nie znaczy zlej, po prostu nie bylo tak idealnie jak wczesniej. Natomiast tonik daje efekt od razu po nalozeniu. Polecam wygniesc troche wlosy i poczekac az wyschna, zadnej suszarki. Miody - zreszta czytajcie recenzje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:21   #234
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Cięcie włosów kręconych

takie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006-redhead-curls.jpg (45,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg curly-hair-30862.jpg (23,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCA29F5T7.jpg (4,0 KB, 1539 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAF400ER.jpg (4,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessicaalba_wavyhair.jpg (34,4 KB, 57 załadowań)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:35   #235
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Cięcie włosów kręconych

krecone i falowane zdecydowanie cieniować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110105_best_holmes.jpg (23,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 763376841.jpg (30,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (32,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg celebrity-hair-797458.jpg (28,2 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d45i4768h141659.jpg (16,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d45i4771h141851.jpg (41,3 KB, 71 załadowań)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:37   #236
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg degrassi-darcy-edwards.jpg (26,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hc_ms_wavy_hair.jpg (43,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WV047-2T.jpg (16,7 KB, 32 załadowań)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 13:19   #237
Aniołek & devilek :)
Przyczajenie
 
Avatar Aniołek & devilek :)
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zabłocie (śląsk)
Wiadomości: 4
GG do Aniołek & devilek :) Send a message via Skype™ to Aniołek & devilek :)
Dot.: Cięcie włosów kręconych

hmmm ja ostatnio znalazłam fryzjerke która potrafi bdb mnie obcinac...a chodzi głownie o to ze chce miec długie włosy nie rezygnujac z ich skrecenia...bo wiecie im dłuzsze tym robia sie ciezkie i juz sie tak ładnie nie skrecaja...a moja fryzjerka nie zmienia ich dlugosci tylko za kazdym razem stopniuje i przy tym maja taka sama długosc i tak samo sie skrecaja mrrr... pozdrawiam wszystkie kreciołki
Aniołek & devilek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:41   #238
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja ostatnio mam straszną ochotę na afro...tzn.chciałabym tak wycieniować włoski aby stały już u samej nasady, tworząc taki zwariowny- murzyński efekt. Oczywiście bez przesady Pasuje mi tak styl "murzyński" z tego co mówią inni.

Jeśli poproszę fryzjerkę o mocne wycieniowanie to uzyskam taki efekt? Ile cm musiała by mi wycieniować u nasady aby wszystko ładnie stało?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 13:45   #239
littleangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 247
Dot.: Cięcie włosów kręconych

temat idealny dla mnie...od jakiegos czasu cały czas mam taka samą fryzurkę...tak samo ściętą...kręcone włoski do ramion z grzywką wycieniowaną na bok. CHciałabym coś zmienić...coś INNEGO!...mam okrągłą twarz więc nie wszystko mi pauje ...co radzicie? macie jakieś pomysły?
littleangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:32   #240
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

mam tak samo.^^
włosy troche dłuższe od ramion..
i grzywka na wysokosci oczu na boku..
chciałabym coś zmienic.. no ale.. nie bardzo jest w czym wybierac..
a dziś wieczór fyzjer. a ja nadal nie wiem.. jak ?
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.