Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 17:43   #5011
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
hm... czyli biorac cynk nie wchlania sie zelazo, a biorac zelazo nie wchlania sie cynk... a oba pierwiastki sa odpowiedzialne za wypadanie wlosow? przynajmniej wspolodpowiedzialne. w kazdym razie kontynuuje branie cynku bo z twarza lepiej biore zincas, najtanszy ok 6zl. a Ty jaki?
Ja też biorę Zincas. Co do nie wchłaniania się cynku bądż żelaza, to nie jest tak, że nie wchłaniają się one w żadnym stopniu. Jeśli np. rano wzięłam cynk, a na obiad zjadłam coś bogatego w żelazo, to ono powinno się wchłonnać.Ważny jest tu odstęp czasowy.
Druga ważna sprawa, że kawa i herbata powodują słabsze wchłanianie się tych mikroelementów.
Natomiast witamina C to dobre połączenie z cynkiem, ponieważ dzięki temu powstaje bodajże keratyna(jesli żle piszę to mnie poprawcie ). I wtedy też pewnie cynk jest lepiej wchłaniany.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 19:32   #5012
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cześć dziewczyny ... nie pisałam już od pewnego czasu bo nie miałam zbytnio czasu na myślenie o włosach.
Ale teraz jestem baaardzo szczęśliwa, moje włosy WRESZCIE przestały wypadać , po 8 miesiacach walki
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 19:59   #5013
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

gratuluję i jednocześnie zazdroszczę
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:12   #5014
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
gratuluję i jednocześnie zazdroszczę
Dziękuję , myślę że jest to zaleta brania 2 miesiące Merz Special .... że też wcześniej się na niego nie zdecydowałam

Edit: Aha ... jeszcze dopiszę że liczyłam dzisiaj włoski po umyciu i czesaniu .... 60 !! ... (ostatnio myłam 2 dni temu)

Dziewczynki kochane bardzo bym chciała żeby i wam się polepszyło i w końcu żebyście zapomniały o problemie ... będę trzymać kciuki:kc iuki:
I niech włos będzie z wami
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:29   #5015
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Dziękuję , myślę że jest to zaleta brania 2 miesiące Merz Special .... że też wcześniej się na niego nie zdecydowałam

Edit: Aha ... jeszcze dopiszę że liczyłam dzisiaj włoski po umyciu i czesaniu .... 60 !! ... (ostatnio myłam 2 dni temu)

Dziewczynki kochane bardzo bym chciała żeby i wam się polepszyło i w końcu żebyście zapomniały o problemie ... będę trzymać kciuki:kc iuki:
I niech włos będzie z wami
Ale ci zazdroszcze też bym chciała, żeby mi tyle ich wypadało a nie 3-4 razy tyle coś czuję, że w najbliższym czasie zakupię ten Merz Special. A ty miałaś taki zwykły czy ten specjalny do włosów? i brałaś go po 2 tabletki dziennie?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:46   #5016
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Ta biala koncowka to nie jest cebulka!!! Juz o tym pisalam w tym watku a info zaczerpnelam od dermatolog bo tez sie poczatkowo tym martwilam. Ona powiedziala, ze to biale cos to otoczka cebuki (jak pewnie zauwazylyscie latwo to sciagnac z wlosa) a nie sama cebulka (cebulka siedzi bardzo mocno-jej slowa). Biale koncowki to tez sprawa luszczenia sie skory glowy wiec warto sprawdzic czy nie ma jakis tego typu problemow...
u mnie ta biała maleńka kuleczka nie daje się łatwo ściągnąć
Włosy, które wypadają mojej mamie ( w normalnych ilościach ) też są zakończone taką białą kulką Więc to może faktycznie nie jest cebulka

berethalia wydaje mi się, podobnie jak Anuska77,że cieńszy włos i biała kuleczka to oznaka złamanego włosa
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:04   #5017
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ... nie pisałam już od pewnego czasu bo nie miałam zbytnio czasu na myślenie o włosach.
Ale teraz jestem baaardzo szczęśliwa, moje włosy WRESZCIE przestały wypadać , po 8 miesiacach walki
Super, bardzo się cieszę, że znowu komuś się udało...
Jak ja bym chciała dołączyć do tego zacnego grona...

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
myślę że jest to zaleta brania 2 miesiące Merz Special .... że też wcześniej się na niego nie

Dziewczynki kochane bardzo bym chciała żeby i wam się polepszyło i w końcu żebyście zapomniały o problemie ... będę trzymać kciuki:kc iuki:
I niech włos będzie z wami
Też właśnie pisałam, że zmieniam Vitapil na Merz, zobaczymy, może pomoże
A i proszę tradycyjnie zrobić podsumowanie kuracji

Oj, niech będzie, niech będzie
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 10:24   #5018
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hm, a ja już nie wiem co mam robić, czy sie przejmować, czy nie...
Bo przy codziennym czesaniu wypada mi ok 20 włosów [czyli chyba w normie] ale przy myciu 120-150 [włosy myje raz na kilka dni, w sumie sie nie przetłuszczają bardzo]. Robię wcierki, staram się nie plątać włosów, ale wraz zostaje ten problem przy myciu.
Powiedzcie, czy powinnam się tym martwić czy może nie ma powodu?
Jakoś ta sprawa nie daje mi spokoju...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 14:34   #5019
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Hm, a ja już nie wiem co mam robić, czy sie przejmować, czy nie...
Bo przy codziennym czesaniu wypada mi ok 20 włosów [czyli chyba w normie] ale przy myciu 120-150 [włosy myje raz na kilka dni, w sumie sie nie przetłuszczają bardzo]. Robię wcierki, staram się nie plątać włosów, ale wraz zostaje ten problem przy myciu.
Powiedzcie, czy powinnam się tym martwić czy może nie ma powodu?
Jakoś ta sprawa nie daje mi spokoju...
raz na kilka dni to znaczy raz na 2?3?4 dni? bo jeśli na 3 lub 4 dni to wszystko jest w normie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:57   #5020
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja musze napisac ze od niedzieli widze poprawe!! Zawsze podczas mycia wypadalo mi mnostwo wlosow. Tydzien temu uzylam nafty i po umyciu wlosow wtarlam odzywke Radical, w sobote zastosowalam szampon czarna rzepa-evy i srebrnej maseczki Dove i od niedziel i a w poniedzialek znowu Radical i.....cud...podczas mycia wypada mi do...7-9 wlosow!!!! AHA lykam jeszcze skrzypovite tak regularnie to od ok. tygodnia tez. Mam nadzieje ze bedzie tak dalej. Moze komus tez to pomoze
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:09   #5021
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

gaagatko, gratuluję!
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 10:25   #5022
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
raz na kilka dni to znaczy raz na 2?3?4 dni? bo jeśli na 3 lub 4 dni to wszystko jest w normie
Ooo, dzięki, troszkę mi ulżyło, bo się zaczęłam stresować po raz kolejny... Chyba już taką mam specyfikę włosów, że cebulki nie lubią mycia i sie buntują ...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:41   #5023
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

kurcze dziewczyny ja sie pomalu załamuje. Bo nie robie z włosami naprawde nic juz pod 2,5 miesiaca i dalej wypadają jak złe dermena nie pomaga ale tylko jak narazie 6 razy uzyłam, tabletki Silica prawie 40 tabletek no nic nie pomaga. Ani suszenia ani krecenia tym bardziej prostowania jak rowniez farnowania..>Zerooo ale jeszcze sie pomecze z tym wypadaniem a jak nie pomoze nic to naprawde sem strzele
__________________
Help, I need somebody
Help, not just anybody
Help, you know I need someone, HELP !
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:47   #5024
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny macie jakiś pomysł na przełknięcie herbaty z pokrzywy Ja nie jestem w stanie pić tego paskudztwa Zmuszam się, ale mam takie odruchy wymiotne, że...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:41   #5025
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś pomysł na przełknięcie herbaty z pokrzywy Ja nie jestem w stanie pić tego paskudztwa Zmuszam się, ale mam takie odruchy wymiotne, że...
Ja do dużego kubka wrzucam torebkę pokrzywy i torebkę mięty, którą uwielbiam i wcale tej pokrzywy nie czuję, nie wiem tylko czy nie "niszczę" w ten sposób jej właściwości
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:49   #5026
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś pomysł na przełknięcie herbaty z pokrzywy Ja nie jestem w stanie pić tego paskudztwa Zmuszam się, ale mam takie odruchy wymiotne, że...
Możesz też pić sok z pokrzywy. Do wypicia kieliszek dwa razy dziennie i po kłopocie
Czytałam, że pokrzywę też można łączyć z miodem
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:15   #5027
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja do dużego kubka wrzucam torebkę pokrzywy i torebkę mięty, którą uwielbiam i wcale tej pokrzywy nie czuję, nie wiem tylko czy nie "niszczę" w ten sposób jej właściwości
Mam mięte, więc spróbuje Wydaje mi się, że raczej nic się nie niszczy, bo w końcu są już dostępne takie gotowe mieszanki ziołowe

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Możesz też pić sok z pokrzywy. Do wypicia kieliszek dwa razy dziennie i po kłopocie
Czytałam, że pokrzywę też można łączyć z miodem
Z tym sokiem też spróbuje, ale muszę narpierw skończyć tą herbatę - no chyba, że ona pierwsza mnie wykończy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:44   #5028
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś pomysł na przełknięcie herbaty z pokrzywy Ja nie jestem w stanie pić tego paskudztwa Zmuszam się, ale mam takie odruchy wymiotne, że...
Ja dodaję syropu owocowego lub soku malinowego lub też granulowanej herbaty - i robię z tego owocowy napój albo parzę z torebką herbatki owocowej, dosładzam - i pokrzywy prawie wcale nie czuć
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 13:10   #5029
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam.
Moja walka z wypadającymi włosami zaczęła się w maju. Wtedy właśnie trafiłam całkiem przypadkiem na to forum. Stosowałam Seboradin z czarną rzepą szampon, lotion i balsam. Mam przetłuszczające się włosy i ta seria kosmetyków bardzo mi przypadła do gustu. Efekty są ! Wiem jednak że powinno zmieniać się szampony żeby skóra głowy nie przyzwyczaiła się. Przeszukałam KWC i wybór padł na Paul Mitchell, Shampoo Two, szampon do włosów przetłuszczających się. Tylko że biegałąm po aptekach i nigdzie go nie znalazłam i nikt o nim nawet nie słyszał. Sprawdzałam też w drogerii Natura i też nic. Czy któraś z Was może stosowała ten szampon?

Mam również pytanie o picie pokrzywy. Jej smak mi nie przeszkadza, tylko zastanawia mnie jej działanie? Czy mogę ją stosować przy cerze naczynkowej? Wiem np. że Vitapil jest zakazany, a co z innymi specyfikami na wypadające włosy? Nie chcę ratować mojej czupryny kosztem naczynek.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 13:45   #5030
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja jestem po dwóch opakowaniach vitapilu, pije pokrzywe. Mam cere wybitnie naczynkową i nie zauważyłam pogorszenia. Mam dużo popękanych naczynek, ale miałam je od zawsze
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 14:00   #5031
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aanulka111 Pokaż wiadomość
Witam.
Paul Mitchell, Shampoo Two, szampon do włosów przetłuszczających się. Tylko że biegałąm po aptekach i nigdzie go nie znalazłam i nikt o nim nawet nie słyszał. Sprawdzałam też w drogerii Natura i też nic. Czy któraś z Was może stosowała ten szampon?
Nie wiem skad jestes,w Krakowie te szampony dostepne sa np w specjalistycznych sklepach dla fryzjerow(tzn moga tam kupowac rowniez zwykli smiertelnicy tylko maja tam duzo kosmetykow i akcesoriow typowo branzowych).ja stosowalam Paul Mitchell do wszystkich rodzajow wlosow i bylam z niego zadowolona...natomast cena ok45pln jakos mnie nie sklonila do ponownego zakupu.
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 17:38   #5032
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aanulka111 Pokaż wiadomość
Witam.
Moja walka z wypadającymi włosami zaczęła się w maju. Wtedy właśnie trafiłam całkiem przypadkiem na to forum. Stosowałam Seboradin z czarną rzepą szampon, lotion i balsam. Mam przetłuszczające się włosy i ta seria kosmetyków bardzo mi przypadła do gustu. Efekty są ! Wiem jednak że powinno zmieniać się szampony żeby skóra głowy nie przyzwyczaiła się. Przeszukałam KWC i wybór padł na Paul Mitchell, Shampoo Two, szampon do włosów przetłuszczających się. Tylko że biegałąm po aptekach i nigdzie go nie znalazłam i nikt o nim nawet nie słyszał. Sprawdzałam też w drogerii Natura i też nic. Czy któraś z Was może stosowała ten szampon?

Mam również pytanie o picie pokrzywy. Jej smak mi nie przeszkadza, tylko zastanawia mnie jej działanie? Czy mogę ją stosować przy cerze naczynkowej? Wiem np. że Vitapil jest zakazany, a co z innymi specyfikami na wypadające włosy? Nie chcę ratować mojej czupryny kosztem naczynek.
Dlaczego Vitapil zakazny przy cerze naczynkowej??
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 18:19   #5033
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytuje Justy : "Vitapil ma też sporą dawkę witaminy PP.
poprawia ona ukrwienie cebulek włosowych, ale ten sam mechanizm może spowodować "uderzenia gorąca", co nie jest wzkazane przy problemach naczynkowych, czy tradziku różowatym." Było o tym w wysokich obcasach
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 18:23   #5034
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Cytuje Justy : "Vitapil ma też sporą dawkę witaminy PP.
poprawia ona ukrwienie cebulek włosowych, ale ten sam mechanizm może spowodować "uderzenia gorąca", co nie jest wzkazane przy problemach naczynkowych, czy tradziku różowatym." Było o tym w wysokich obcasach
Dzieki...hmmm chyba przerwe kuracje vitapilem...
Wyczytalam ze pijecie pokrzywe to pomaga na wlosy?? bo czytalam w gazecie ze raczej plokanka z pokrzywy...
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 19:20   #5035
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez babethka Pokaż wiadomość
Nie wiem skad jestes,w Krakowie te szampony dostepne sa np w specjalistycznych sklepach dla fryzjerow(tzn moga tam kupowac rowniez zwykli smiertelnicy tylko maja tam duzo kosmetykow i akcesoriow typowo branzowych).ja stosowalam Paul Mitchell do wszystkich rodzajow wlosow i bylam z niego zadowolona...natomast cena ok45pln jakos mnie nie sklonila do ponownego zakupu.

Nie jestem z Krakowa, ale poszukam takich sklepów w moim mieście. Dziękuję bardzo za sugestie, bo nawet o nich nie pomyślałam. Co prawda cena nie jest zachęcająca, ale może akurat będzie skuteczny.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 19:27   #5036
aanulka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dzieki...hmmm chyba przerwe kuracje vitapilem...
Wyczytalam ze pijecie pokrzywe to pomaga na wlosy?? bo czytalam w gazecie ze raczej plokanka z pokrzywy...

Milka19 ma racje. "Działania niepożądane i środki ostrożności:
Sporadycznie preparat może spowodować zaczerwienienie, szczególnie w obrębie twarzy mijające po kilkunastu minutach".
Skoro jest wiele takich preparatów na rynku to wybiorę inny.

Ja zarówno piję, jak i robię płukankę z pokrzywy. O efektach nie mogę jeszcze mówić, bo stosuję ją dopiero od miesiąca.
aanulka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 20:26   #5037
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja się znowu musze pochwalić
Przy myciu wypadło mi ok 80 włosów....
Jak tak dalej pójdzie to za pół roku zamieszcze włoski w wątku "pochwalmy sie swoimi włosami"
Mała rzecz a cieszy.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 21:27   #5038
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Cytuje Justy : "Vitapil ma też sporą dawkę witaminy PP.
poprawia ona ukrwienie cebulek włosowych, ale ten sam mechanizm może spowodować "uderzenia gorąca", co nie jest wzkazane przy problemach naczynkowych, czy tradziku różowatym." Było o tym w wysokich obcasach
A ja się zastanawiałam, skąd mam te uderzenia gorąca , na przekwitanie jeszcze za wcześnie Już wszystko jasne...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 08:06   #5039
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny, licytowałam na allegro opakowanie 120 tabletek Merz Spezial i usunęli wszystkie aukcje, bo są niby niezgodne z regulaminem allegro (bo Merz Spezial jest wpisany na listę leków). Zastanawiam się dlaczego Merz jest wpisany, a np. Vitapil czy Belissa nie??
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 09:17   #5040
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez aanulka111 Pokaż wiadomość
Milka19 ma racje. "Działania niepożądane i środki ostrożności:
Sporadycznie preparat może spowodować zaczerwienienie, szczególnie w obrębie twarzy mijające po kilkunastu minutach".
Skoro jest wiele takich preparatów na rynku to wybiorę inny.

Ja zarówno piję, jak i robię płukankę z pokrzywy. O efektach nie mogę jeszcze mówić, bo stosuję ją dopiero od miesiąca.
Ile pijesz tej pokrzywy i czy to taka zwykla w torebkach?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.