Brwi wg "Cosmopolitan".. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 10:49   #31
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

pierwszy raz jestem modna... a raczej moda przyszła do mnie

bo ja od zawsze mam naturalne brewki mi osobiście nie podobają się takie nienaturalnie cienkie
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 10:56   #32
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Ja nie cierpie kreseczek, wole mode na takie bardziej naturalne brwi, ale bez przesady. Spojrzcie na Malgorzate Soche. Ona sie oszpecila tymi grubymi brwiami, a tak ladnie wygladala z wyregulowanymi.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:02   #33
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Nierika
Ja nie cierpie kreseczek, wole mode na takie bardziej naturalne brwi, ale bez przesady. Spojrzcie na Malgorzate Soche. Ona sie oszpecila tymi grubymi brwiami, a tak ladnie wygladala z wyregulowanymi.
Bo co innego brwi grube a co innego nieregularne - przede wszystkim cohdiz o to żebty brwi były zadbane. Moje brwi to w sumie mój kompleks, bo są lekko falujące-kręcone, rzadkie i raczej cienkie, więc bez kredki ani rusz, bo nawet jak je uczeszę to i tak wywijają isę na wszystkie strony....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:05   #34
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Z trendami:czy to w modzie czy makijazu jest tak, że nie każdemu to samo pasuje.
Kiedyś było tak, ze lansowano brwi cieniutkie (lata 20;ste) i wówczas brwi grube były 'obciachem' , teraz tak naprawde takie cieniutkie kreseczki są w taki sposób postrzegane. Nie nalezy ślepo podążać za trendami tylko umiejetnie podkreślac swoją urodę.
Juz jakiś czas temu zaczęto lansować brwi bardziej naturalne i te grube - a kilka lat temu nie do pomyślenia było aby mieć takie 'krzaczki". Oczywiście pasuja one naprawde niewielkij ilości osób - Keira wyglada w nich ślicznie.
Przede wszystkim ważne jest aby brwi były na tyle wyregulowane aby pod linią brwi nie było masy małych włosków, które zakłócają jej rysunek.
Ważny jest kształ, grubość, długość, ułożenie włosków- brwi często są zaniedbywane a naprawde są jedną z ważniejszych części makijażu.
Jeżeli mamy brwi rzadkie możemy dorysować kredką czy cieniem malutkie kreseczki imitujące włoski.
nasza wizażanka -Kaczina ma brwi bardzo ładniutkie - ładnie uczesane, uporządkowane o dobrym kształcie;-)
Co do Marioli to brwi bym troszke wyregulowała- ale naprawdę minimalnie- chodzi mi o ta część od szczytu brwi w strone uszu;-) z jeden rządek brwi mozna by było wyrwać (nie na końcówce - tylko bliżej tego załamania). Kształ masz fajny i oryginalny;-)
Co do regulacji - to tak samo jak z makijażystką czy kosmetyczką, nie jest wszytko jedno do kogo sie udamy;-) W tej dziedzinie tez są lepsi i gorsi;-)
Korzystając z porad Cosmo możecie ołowkiem wyrysować sobie kształt 'idealnych' brwi i zobaczyć jak bardzo odbiega od Waszych naturalnych i jakie zmiany należałoby przeprowadzić aby osiagnać pożądany kształt.

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eye_map.jpg (18,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz gruszka.JPG (24,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz kwadratowa.JPG (23,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz okragla.JPG (22,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi twarz prostokatna.JPG (24,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg symetria_brwi.jpg (11,8 KB, 18 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:10   #35
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

ten art ciekawy jest! Brwi które "pokazują" modelki pasują bardzo do nich.Szczególnie podobają mi się brwi Halle Berry i Hilary Swank.A brwi niczym niteczki , jakpisze Cosmo juz od dawna nie są modne i nie wygladają ładnie chyba ,że naprawdę ktoś ma drobną twarz.
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:56   #36
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Dolly
pierwszy raz jestem modna... a raczej moda przyszła do mnie

bo ja od zawsze mam naturalne brewki mi osobiście nie podobają się takie nienaturalnie cienkie
Ale Ty Dolly, masz bardzo ladne brwi, ktore nie potrzebuja regulacji. A niekotrym jest to potrzebne... tak jak np mi:/
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:13   #37
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez kaczina
A oto moje brwi, też są grube, ale rano czeszę je rano szczoteczką do brwi i żelem do włosów. Takie przesadnie cienkie brwi mi się nie podobają, a przed kosmetyczką mam trochę stracha, bo jak raz poszłam na regulację brwi to potem przez 2 dni ryczałam. Całe szczęście że odrosły. Sama nie mam czasu na regulację, więc raz odwiedziłam kosmetyczkę z wyczuciem i chyba ją będę teraz raz na jakiś czas odwiedzać
Kaczina piękne masz brwi i w ogóle piękna jestes...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 13:15   #38
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Nierika
Ja nie cierpie kreseczek, wole mode na takie bardziej naturalne brwi, ale bez przesady. Spojrzcie na Malgorzate Soche. Ona sie oszpecila tymi grubymi brwiami, a tak ladnie wygladala z wyregulowanymi.
Małgorzatę Sochę pierwszy raz widziałam u Kuby Wojewódzkiego i przyznam szczerze, ze bylam pod wielkim wrazeniem jej urody i osobowosci. W dodatku to BRWI (w wersji grubszej) byly jednym z elementow, które mi sie w niej najbardziej podobaly
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:51   #39
guzik
Raczkowanie
 
Avatar guzik
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 94
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Dzieki Sam za rysunki pogladowe, o dwoch liniach zewnetrznych wiedzialam ale o lini zalamania nie, rozszerzylam horyzonty. Dzieki
guzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:37   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Brwi ile ja już miałam kształtów, długości i innych pomysłów zrealizowanych na brwiach, sam Pan Bóg raczy wiedzieć.

Do niedawna nosiła mnieco cieńsze brwi, aby sobie nie obciążać i tak wydatnej twarzy. Teraz mam nieco dłuższe brwi i grubsze. W obu wersjach czuję się dobrze. Obecne brwi nadają mi groźnego spojrzenia, na pewno robią moją twarz bardziej charakterystyczną. Zwłaszcza, że sobie je zamalowywuję kredką, to też ma znaczący wpływ, ponieważ ogólnie nie mam zarosnietych krzaków, a raczej średnio zagęszczone brwi, to musze prześwity uzupełnić.

Różnie tutaj dziewczyny komentują moje brwi, a to, że krzywe, a kanciaste, a że przestylizowane... bla. MNie sie podobają, czuję się znakomicie i nie poczynię zmian dokópi sama tego nie zaparagnę.

Nie ma universalnego kształtu brwi, który będzie odpowiedni dla danej twarzy! Nie ma. Dlatego trzeba sobie dopasować, wymodelowac tę część według własnego zapotrzebowania, warunków. Wyprofilować-doskonałe słowo jeśli idzię o brwi.
Brwi trzeba ładnie wyrwać po linii i dopasować kształt i grubość do owalu twarzy. Nie wyrywać na pałę i byle jak, bo se można zrobić więcej krzywdy niż pożytku.

MNie osobiście najbardziej nie podobają się brwi wyrwane na kształt "łuku". Twarz staję się jakby zdziwiona i przeważnie taki kształ mało komu pasuję, bo jest nienaturalnie dopasowany do owalu buzi.
I jeszcze jak dziewczyna sobie maluję je dość mocno czarną kredką, ordynarnie zaznacza te dwie cienkie nitki... to ja mówię STOP! Bo zaraz zaczyna mi się kojarzyć...

POza tym pamiętam jak zapragnęłam mieć wystylizowane brwi przez profesjonalistkę i umówiłam się właśnie na taką stylizację brwi. Polegała ona na tym, że kosmetyczka miała z moich odrośniętych krzaków [specjalnie zapuszczałam], dobrać mi odpowiedni kształt do twarzy! To był błąd mojego życia. Wcześniej sobie sama robiłam porządek z brwiami i było biuti.

Baba położyła mnie na leżance i oberwała wszystkie włoski na kształt znienawidzonych przeze mnie łuków, bardzo cienkich i krótkich. To było coś strasznego!!
W życiu już nie poszłam do kosmetyczki, aby mi regulowała brwi! W zyciu. TO była jednorazowa wizyta i na tym koniec. Wyleczyłam się.
Przed wizytą jak i po niej robię sobie sama koło brwi. Nie oddam się w tej kewstii nikomu. Zresztą o malowaniu mnie przez osoby 2 nie może być mowy...

Ale sie rozpisałam.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:50   #41
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

takie łuki zaokrąglające się od początku do końca i do tego równo cienkie coś okropnego - masz racje Pomadka!jak cyrklem połowa koła
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 09:18   #42
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Majka znam tn ból, tak samo się czułam jak poszłam pierwszy raz do kosmetyczki na wyregulowanie brwi, a wyszłam z cienkimi kreskami
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:44   #43
Soul_sistah
Przyczajenie
 
Avatar Soul_sistah
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17
GG do Soul_sistah
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Roxy
Dla mnie naturalne brwi są lepsze i ladniejsze niz jakies cieniutkie i krotkie niteczki
A jeżeli ktos posiada naturalne cieniutkie "niteczki" zwane inaczej brwiami, to co ma sobie podoklejać włoski, aby ludzie nie dawali do zrozumienia że w tym sezonie trendy są "naturalne, grubsze brwi" i jednak mogłabyś już ich nie depilować , bo ja takich uwag mam momentami dosyć.
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

-Puchatku!
-Co Prosiaczku?
-Nic -rzekł Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę -Chciałem się tylko upewnić czy jesteś..."


Soul_sistah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 12:14   #44
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

a te brwi co ma Sarah Michelle Gelar -fuj takie opadnięte , cienkie po 1 włosku .chyba jej rzęsy wychodzą za brwi
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:56   #45
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Soul_sistah
A jeżeli ktos posiada naturalne cieniutkie "niteczki" zwane inaczej brwiami, to co ma sobie podoklejać włoski, aby ludzie nie dawali do zrozumienia że w tym sezonie trendy są "naturalne, grubsze brwi" i jednak mogłabyś już ich nie depilować , bo ja takich uwag mam momentami dosyć.
Jesli ktos ma swoje naturalne brwi "niteczki", to nie mam uwag!! Chodzi mi tylko o te kobiety, albo dziewczyny, ktore drastycznie skracają je, co bardzo nienaturalnie wyglada. A poza tym nie powinno sie skracac brwi...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 17:05   #46
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985 Pokaż wiadomość
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze grube brwi nadaja twrzy "ciezki: (?) wyraz... mam swoje naturalne "krzaki" i niekozystnie to wyglada... a o modzie na narutalna gruba linie brwii slyszlam juz chyba rok temu nadal to lansuja widze
aaa dla przykladu moje foto 1- brwi naturalne, grube, geste
2- brwi cienkie
kiciulka : w tych cieńszych brwiach śliczniej ci jest niż w tych krzaczkach
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.