Alleshow- nowy reality?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 16:57   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Alleshow- nowy reality?!


Zerkajac prawie codziennie na allegro ujrzalam alleshow czyli :

2 uczestników, 30 dni przygody, 70 tysięcy złotych do wydania!
Kto

Uczestnikami projektu są Luiza oraz Grzegorz - dwoje Użytkowników Allegro, wybranych podczas otwartego castingu.
Luiza (Luissag) ma 32 lata, mieszka w Warszawie i prowadzi własną firmę.

Luiza niedawno kupiła mieszkanie i właśnie zaczyna je urządzać, ze swojego starego mieszkania może zabrać maksymalnie 15 przedmiotów, resztę wyposażenia z jej starego mieszkania trafi na aukcje w serwisie Allegro. Zobacz co sprzedaje Luiza.

Więcej informacji o Luizie znajdziecie na jej stronie.
Grzegorz (gpilat) ma 23 lata, mieszka w Białymstoku, studiuje na tamtejszym Uniwersytecie.

Do tej pory Grzegorz mieszkał z rodzicami, na czas trwania programu przeniesie się do mieszkania, które wynajęliśmy dla niego. Grzegorz będzie mógł zabrać ze starego mieszkania 10 przedmiotów, podobnie, jak w przypadku Luizy cześć przedmiotów ze starego mieszkania Grzegorza znajdzie się na aukcjach w serwisie Allegro.

Koniecznie odwiedź stronę Grzegorza.
Zasady

Alleshow jest pierwszym wirtualnym reality show w Polsce.

Zadaniem Uczestników projektu jest kupowanie w serwisie Allegro przedmiotów dzięki którym urządzą na nowo swoje mieszkania. Dzięki zainstalowanym w ich domach kamerom będziemy śledzić ich każdy kontakt z serwisem, będziemy ich wspierać w dokonywaniu zakupów, cieszyć się podczas rozpakowywania paczek.

Za zrobione zakupy Luiza oraz Grzegorz zapłacą AlleKartą - specjalną kartą płatniczą wydaną przez BZ WBK dostępną tylko dla Użytkowników Allegro. Luiza korzysta z AlleKarty kredytowej i ma do wydania 40 tysięcy złotych natomiast Grzegorz ma AlleKartę debetową oraz Allekonto24, które zostało zasilone kwotą 30 tysięcy złotych. Pieniądze na rachunki Uczestników przekazał bank BZ WBK, który jest sponsorem programu.

Uczestnicy Alleshow nie są, tak jak w klasycznym reality show, zamknięci w jednym miejscu - prowadzą swoje normalne życie: uczą się, pracują, spotykają się ze znajomymi.

Codziennie na stronie będziemy zamieszczać kilkuminutowe filmy podsumowujące ich dokonania z poprzedniego dnia. Dodatkowo codziennie będziesz mógł obserwować Luizę i Grzegorza na żywo, dzięki bezpośredniej transmisji sygnału video z ich mieszkań.
Dlaczego

Celem projektu jest także pokazanie, że wcale nie trzeba olbrzymich sum pieniędzy by zmienić nasze mieszkanie czy dom nie do poznania a wszystko to za sprawą tanich zakupów w Allegro.pl Alleshow to także projekt edukacyjny. Korzystając z atrakcyjnej formy reality show chcemy pokazać jak korzystać z serwisu, bezpiecznie kupować i sprzedawać, jak używać poszczególnych funkcji serwisu, jak płacić korzystając z narzędzi oferowanych przez Allegro.



http://www.allegro.pl/country_pages/...alleshow-page/

Prawie jak BB

Czyli reklama allegro i do wygrania 70 tys.
Pare odcinkow zamierzam sobie obejrzec a Wy?

Chodzi o urzadzenie mieszkania z allegro-maja do dyspozycji kase przyznana przez allegro.

Tutaj przedstawienie postaci->http://www.allegro.pl/country_pages/...age=uczestnicy

Codziennie od 19 mozna ich ogladac na zywo.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:07   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Dla mnie to po prostu sprytna reklama-allegro zauważyło popularność reality show i to, że ciekawsość ludzi to niezły pomysł na zarobek i reklamę. Ludzie bedą się utożsamiali z bohaterami, zaangażują się emocjonalnie w ich wybory i zakupy, bedą chcieli tak jak oni czuć adrenaline i radość przy otwieraniu paczek, bedą się z nimi cieszyli nowymi zakupami.. co za tym idzie...sami bedą chętniej kupować.. poza tym sprytna reklama allekarty i ogólnie całego serwisu...pewnie to bedzie też forma edukacyjna- jak korzystać z serwisu..chociaż moim zdaniem to przykrywka dla dobrej reklamy... bez przesady,allegro jest na tyle proste,że chyba nie trzeba uczyć nikogo obsługi przez reality show. Oglądać nie mam zamiaru, nie interesuje mnie to po prostu.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:09   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dla mnie to po prostu sprytna reklama-allegro zauważyło popularność reality show i to, że ciekawsość ludzi to niezły pomysł na zarobek i reklamę. Ludzie bedą się utożsamiali z bohaterami, zaangażują się emocjonalnie w ich wybory i zakupy, bedą chcieli tak jak oni czuć adrenaline i radość przy otwieraniu paczek, bedą się z nimi cieszyli nowymi zakupami.. co za tym idzie...sami bedą chętniej kupować.. poza tym sprytna reklama allekarty i ogólnie całego serwisu...pewnie to bedzie też forma edukacyjna- jak korzystać z serwisu...
Z tym sie zgodze- allegro sobie zrobile reklame.
A kupujesz na allegro?
Tak pytam z ciekawosci.

ja ostatnimi czasami dosc duzo ,codziennie tego alleshow nie bede ogladac ale jak sie znajdzie chwilka to zerkne.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:12   #4
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Pfi
Ilonko / bez 16 tki/ jak Ty byś była w tym reality
to na bank bym oglądała!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:14   #5
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Pfi
Ilonko / bez 16 tki/ jak Ty byś była w tym reality
to na bank bym oglądała!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Ale bym byla osoba konfliktowa i by mnie nominowali
Ale moze widzowie by mnie ratowali(to na przykladzie Bb)
Wysylalabys na mnie smsy?

A co do alleshow- mysle ze bym sie zgodzila robic tam zakupy-dawaja kase i kupuj
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:15   #6
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Z tym sie zgodze- allegro sobie zrobile reklame.
A kupujesz na allegro?
Tak pytam z ciekawosci.

ja ostatnimi czasami dosc duzo ,codziennie tego alleshow nie bede ogladac ale jak sie znajdzie chwilka to zerkne.
Kupuje ale rzadko, jak mi się coś spodoba albo jak np. szukam butów, torebki a nic mi się nie podoba w sklepach to kupuję na allegro. Gdybym miała wiecej pieniędzy pewnie bym więcej kupowała bo np. kosmetyki są tam tańsze niż w sklepach... natomiast bałabym się,że przesadze...wiele osób potrafi zamawiać tyle,że co tydzień przychodzi pare paczek...nie chciałabym tak.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:54   #7
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Alleshow- nowy reality?!

Kilkuminutowe filmiki, codzienne podsumowanie dnia, możliwość obserwacji na żywo, ale dekoratorzy wnętrz i serwis i tak już zadbają, by bohaterowie sobie urządzili 'artystycznie' domek niczym z dekadenckiego żurnala, albo niedrogo, lecz po studencku odjechanie..?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.