Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-13, 23:21   #1681
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

A ja mam jeszcze takie jedno pytanie............. Kupilam sobie ostatnio balsam Seboradin, zachęcona jego dzialaniem na włosach kolezanki , no i wsumie narazie mi sie podoba........po Waxie, ktorym strasznie sie rozczarowalam jakos doprowadzil moje kosmyki do normalnosci. A pytanie moje jest takie........jak sadzicie czy uzywanie naraz balsamu i lotionu seboradin to nie zaduzo??? Boje sie znowu przedobrzyc i nie chce obciazac włosow. Ktos juz uzywal tych komsetykow razem?prosze o jakies opinie.
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 13:26   #1682
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny macie racje pojde do innego lekarza tylko szkoda ze bede musiała czekac az miesiac na kolejna wizyte, Karmen masz racje tez sie wystraszyłam kiedy usłysząłm Loxion ale gdybym nie poczytała tutaj opini i nie iwedziała co piszecie to pewnie bym juz siedziała w łazience i jzu go wcierała dziwne bo nawet badan mi nie zleciła chociaz o nie prosiłam przeciez to ze pracuja dla NFZ nie robia tego za darmo wiec dlaczego tak zlewaja człowieka ?przykre to jest
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 13:38   #1683
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze takie jedno pytanie............. Kupilam sobie ostatnio balsam Seboradin, zachęcona jego dzialaniem na włosach kolezanki , no i wsumie narazie mi sie podoba........po Waxie, ktorym strasznie sie rozczarowalam jakos doprowadzil moje kosmyki do normalnosci. A pytanie moje jest takie........jak sadzicie czy uzywanie naraz balsamu i lotionu seboradin to nie zaduzo??? Boje sie znowu przedobrzyc i nie chce obciazac włosow. Ktos juz uzywal tych komsetykow razem?prosze o jakies opinie.
Po to chyba stworzono jedno i drugie, żeby razem używać. Nie powinnaś przedobrzyć, jeśli będziesz używać w rozsądnych ilościach.
Czy na opakowaniu nie ma infromacji o ew.stosowaniu co któreś mycie? Jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń, śmiało możesz łączyć oba preparaty.
Co do waxa- na początku też wydał mi się dziwny, ale pomógł mojej blond czuprynie. Teraz jestem z kolei brunetką i mam inną wersję waxa, zobaczymy jak tym razem się sprawdzi, mam nadzieję, że będzie podobnie . Chociaż z tego co tu czytam, to bardziej jednak wolały go blondynki.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 14:06   #1684
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze takie jedno pytanie............. Kupilam sobie ostatnio balsam Seboradin, zachęcona jego dzialaniem na włosach kolezanki , no i wsumie narazie mi sie podoba........po Waxie, ktorym strasznie sie rozczarowalam jakos doprowadzil moje kosmyki do normalnosci. A pytanie moje jest takie........jak sadzicie czy uzywanie naraz balsamu i lotionu seboradin to nie zaduzo??? Boje sie znowu przedobrzyc i nie chce obciazac włosow. Ktos juz uzywal tych komsetykow razem?prosze o jakies opinie.
Ja bardzo zcesto uzywam szamponu i lotionu razem i widze super efekty
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 15:16   #1685
błahostka
Przyczajenie
 
Avatar błahostka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam wszystkie WizażankiNiestety problem wypadających włosów dotyczy także i mnie.Zawsze miałam cienkie i delikatne włosy, o bujnej czuprynie mogłam tylko pomarzyć.Wszelkie zabiegi fryzjerskie są raczej niewskazane w moim przypadku, a farbowanie to już szczególnie;Rok temu po farbowaniu włosy zaczęły lecieć jak szalone.Postanowiłam temu zaradzić, kupiłam odżywkę Wax , szampon Seboradin, ale kuracja trwała może z dwa miesiace , wiec efektów wielkich nie było.Przestały troche wypadac, myśle jednak , ze taka kuracja powinna trwać dłuzej.Prawdziwy kryzys zaczął się w te wakacje, mnóstwo włosow straciłam,zaznaczam ze nie stosowałam żadnej drakońskiej diety , chora też nie byłam.Teraz znow rozpoczęłam walke o piękne włosy.Obecnie stosuje tabletki skrzyp i pokrzywa Humavit ,szampon Dermena i odżywke Wax.Wierzę , iż walka zakończy sie zwycięstwem.Pozdrawiam gorąco i życzę wytrwałośći

"życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co sie trafi..."
błahostka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 15:21   #1686
szkielet_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 18
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

moje włoski bardzo wypadały jak przejechałam reką miałam garstke miedzy paluszkami tak sie wstydziłam poszłam do apteki i pani poradziła mi tabletki na 40 dni - 2 dziennie to była chyba (raczej) skrzypowita
zanim zazyłam całe opakowanie włoski juz nie wypadały (tak bardzo nie wypadały - miesciłam sie w normie )
szkielet_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 16:37   #1687
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

witam
ostatnio zaczęłyprzetłuszczać się i wypadać mi włosy
nie wiem czy naprawdę wypada za dużo czy po prostu są długie i wydaje się że jest ich tak dużo
ogólnie na początek zmieniłam szampon na ziai czarna rzepa i zobaczymy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 22:18   #1688
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Thumbs up Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Drogie wizażanki mnie przez 1.5 roku wypadały włosy i jedyny szampon który mi pomógł to Nisim - bez SLS, ampułki Vichy a oprócz tego sok z cebuli i aloes jako wcierki przed myciem . Ponieważ u mnie wypadanie włosów miało 2 przyczyny : odstawienie hormonków i stan zapalny po "czystym "basenie jadłam dla wyregulowania soję (kaps.Solgar) a na grzybki spłukiwałam głowę po myciu wodą miner. ze srebrem koloidalnym .
Teraz mam masę odrostów i znowu zapuszczam grzywę !
A był już czas że byłam bliska obłędu - bo nic z tego co czytam na tym forum na mnie nie działało !
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 11:23   #1689
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hey dziewczyny
mimo ze mam bardzo geste i dosyc grube wlosy wypadaly mi w ciagu ostatniego roku niemilosiernie - zatykaly sitka w wannie, umywalce, po myciu wlosow wyciagalam cała garsc. W koncu znerwicowana (bo nie wiem dlaczego zaczely mi wypadac, odzywiam sie w miare zdrowo) poszlam do apteki. Najpierw kupilam Wax do czarnych wlosow. Stosowalam go raz w tygodniu. Po paru tygodniach zauwazylam poprawe, jednak znow poszlam do apteki i kupilam WYCIAG ZE SKRZYPU POLNEGO (tansza wersja skrzypowvity a ten sam sklad:P) . Oprocz tego stosowalam jedwab Farouka ale to raczej nie mialo wplywu na poprawe stanu wlosow. Jednak te dwa preparaciki - Wax + wyciąg ze skrzypu polnego sprawily ze teraz na sitku jest tylko kilka wloskow, przy prostowaniu tez wypada ich o wiele wiele mniej ! naprawde polecam, oba i wax i skrzyp polny, bo nie wiem co mialo wiekszy, bardziej zbawienny wplyw na moje klaczki
pozdrawiam Was mocno! aha.. dostalam probke Seboradinu - sprobuje go uzyc a moze nawet sobie kupie serie z apteki = mozecie mi powiedziec jakie wlosy sa po uzyciu Seboradinu ? chodzi mi o to zeby sie nie puszyly i nie splatywaly - no i oczywiscie zeby byly coraz zdrowsze :p czy takie wlasnie dzialanie ma Seboradin?
buziaki !
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:36   #1690
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mnie osobiscie zastanawia Garnier Neril,wyczytałam że przez pierwsze 2 tyg wlosy wychodza po nim jeszcze bardziej(moze ja glupia jestem ale to dla mnie nielogiczne i dlatego chcialabym zeby ktos mi super szczerze napisal jak to z tym nerli jest,bo to ze wlosy z dnia na dzien przestają wychodzic jest dla mnie herezja nie do zaakceptowania
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 14:01   #1691
Jaszczura90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 57
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

witam pzrez osttani rok wylatywalo mi mase wlosow i potem ejszce mialam spalone ;/ tera zmam ich polwoe mneij czy jest jakas szansa ze one odrosna ?
Jaszczura90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 17:39   #1692
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie zastanawia Garnier Neril,wyczytałam że przez pierwsze 2 tyg wlosy wychodza po nim jeszcze bardziej(moze ja glupia jestem ale to dla mnie nielogiczne i dlatego chcialabym zeby ktos mi super szczerze napisal jak to z tym nerli jest,bo to ze wlosy z dnia na dzien przestają wychodzic jest dla mnie herezja nie do zaakceptowania
ja uzywam dośc długo nerilu już, najpierw rzeczywiście jakby więcej włosów wychodziło, ale to dlatego, że nowe włoski zacęły wypychać stare żeby mieć gdzie rosnąć Jestem przy koncówce drugiej butelki i rzeczywiście o wiele mniej włosów mi wypada i myślę, że teraz już kupię sobie inny szamponik i będę używać znów Waxu i będzie dobrze
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 18:59   #1693
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Po całym opakowaniu szamponu nerilu wypadało mi więcej niż na początku przed jego stosowaniem (stosowałam 1,5 m-ca). Równocześnie używałam toniku - którego zniechęcona już nie skończyłam.
Teraz mam dercos vichy i wax, mam nadzieję że to lepsza kombinacja.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 08:28   #1694
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dzięki za odpowiedz dziewczyny
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 08:31   #1695
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ja uzywam dośc długo nerilu już, najpierw rzeczywiście jakby więcej włosów wychodziło, ale to dlatego, że nowe włoski zacęły wypychać stare żeby mieć gdzie rosnąć Jestem przy koncówce drugiej butelki i rzeczywiście o wiele mniej włosów mi wypada i myślę, że teraz już kupię sobie inny szamponik i będę używać znów Waxu i będzie dobrze
ehhh tylko ze ja nie chce nowych wloskow,chec zeby mi stare przestaly wychodzic
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 09:21   #1696
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mam pytanie odnoście WAX-u.
Z tego co wiem są dwie wersje do włosów jasnych i ciemnych.
Ja mam naturalne włosy jasny brąz a teraz mam delikatne blond pasemka na nich.Jaki WAX będzie dla mnie odpowiedni?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 09:30   #1697
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja osobiśćie poleciłabym do blond ale nie wiem jak inne dziewczęta
Sama muszę w końcu ruszyć swoje cztery litery i wybrać się do apteki po jakiś arsenał na te moje włosy, bo jak tak dalej pójdzie to zostane z trzema włoskami na głowie...i jak ja bede je czesać ?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 09:50   #1698
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Po całym opakowaniu szamponu nerilu wypadało mi więcej niż na początku przed jego stosowaniem (stosowałam 1,5 m-ca). Równocześnie używałam toniku - którego zniechęcona już nie skończyłam.
Teraz mam dercos vichy i wax, mam nadzieję że to lepsza kombinacja.
Mam ten sam zestaw co ty
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 10:01   #1699
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Ja osobiśćie poleciłabym do blond ale nie wiem jak inne dziewczęta
Sama muszę w końcu ruszyć swoje cztery litery i wybrać się do apteki po jakiś arsenał na te moje włosy, bo jak tak dalej pójdzie to zostane z trzema włoskami na głowie...i jak ja bede je czesać ?
ty zostaniesz z trzema a ja bede sobie musiala poszukac nowych znajomych w kręgach jakis skinhedów czy jak to sie tam pisze
gdzies tu wyczytalam ze jedna z wizanek chciala sobie dywanik z włosów zrobić ciekawe moze też nad tym pomyśle
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 10:05   #1700
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

daisydee pomaga Ci ten zestaw?
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 10:46   #1701
m1b1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ostrów wlkp.
Wiadomości: 7
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie zastanawia Garnier Neril,wyczytałam że przez pierwsze 2 tyg wlosy wychodza po nim jeszcze bardziej(moze ja glupia jestem ale to dla mnie nielogiczne i dlatego chcialabym zeby ktos mi super szczerze napisal jak to z tym nerli jest,bo to ze wlosy z dnia na dzien przestają wychodzic jest dla mnie herezja nie do zaakceptowania
ja też byłam w szoku jak przeczytałam na ulotce, jakie są możliwości toniku. Stosuję go już 3 tygodnie i faktycznie na początku trochę więcej mi wypadło, ale teraz wypada ich trochę mniej. Wcześniej, gdy czesałam włosy suche, wypadało mi tak samo dużo jakbym czesała zaraz po umyciu, gdy włosy były mokre. Kiedyś, 6 lat temu, jak wypadały mi włosy to też używałam NERIL, ale szampon i też na początku kuracji wypadały więcej. Pamiętam, że pani w aptece powiedziała, że tak jest dlatego, że te włosy które miały wypaść to i tak by wypadły tylko nie w tak krótkom czasie, a wolniej, ale taka sama ilość, bo wypychają je mocniejsze nowe. A NERIL tylko to przyspiesza i dlatego to nam się wydaje że nagle wypada ich jeszcze więcej. Zapewniam, że to moment przejściowy i krótkotrwały. Jednak mimo,że wydada mi troszkę mniej jutro idę do dermatologa, bo chcę uspokoić swoje sumienie, czy nie jest to wypadanie na tle chorobowym. Mam nadzieję, że to tylko na tle niedoborów witamin i minerałów.
m1b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 10:53   #1702
megwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witam wszystkie kobitki!
Moja zmora wypadajacych garsciami wlosow ma dluugi staz :P
Mam problem z wlosami od bardzo dawna nie dosc ze wypadaja masowo to jeszcze sie przetluszczaja. Masakra! mycie glowy codziennie i zbieranie ich z wanny to normalnie rozpacz :P dziwie sie ze jeszcze lysa nie jestem... mam liche wlosy przeczytalam wszystkie wasze wypowiedzi. stosowalam wiele roznych przeparatow, lazilam po lekarzach i nic .... sprobuje kupic szampon Neril, Dermene i odzywke wax i zobaczymy co bedzie.
megwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 13:44   #1703
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
ehhh tylko ze ja nie chce nowych wloskow,chec zeby mi stare przestaly wychodzic
wiesz teraz nie dośc, że stare mi nie wypadają to i nowe gdzie niegdzie rosna
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 13:53   #1704
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście WAX-u.
Z tego co wiem są dwie wersje do włosów jasnych i ciemnych.
Ja mam naturalne włosy jasny brąz a teraz mam delikatne blond pasemka na nich.Jaki WAX będzie dla mnie odpowiedni?
Ten w ciemnym opakowaniu nie jest do ciemnych włosów tylko jest uniwersalny, więc chyba polecałabym ten
Cytat:
Napisane przez daisydee Pokaż wiadomość
Mam ten sam zestaw co ty
Jak się sprawuje? Ja narazie raz użyłam dercos+wax i włosy były po prostu świetne! Mięciutkie, błyszczące, miodzio. Dzisiaj sam dercos (nie chcę co 2 dni waxu stosować). Mam nadzieję, że powstrzyma wypadanie, bo inaczej się załamię! Jakby dzisiaj trochę mniej podczas mycia wypadło i przed myciem jak czesałam to też jakoś tak mniej, może to złudzenie, bo przecież po 1 razie się nie uleczyły. Ale po umyciu jak czesałam to masakra - garściami wychodzą. Zamówiłam sobie jeszcze Vitapil+Calmazin, a jutro czeka mnie fryzjer. Jak zobaczy mnie siwą i wyłysiałą to się załamie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 18:33   #1705
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

czesc dziewczyny. U mnie tak sobie, elocom nie pomogl, diprosalic troche, ale miejscami dalej czuje cos jakby sciàganie skory. Scieporx mi nie pomaga, po radicalu miej swedzialo jak po nim. Dzis kupilam sobie klorane z owsa do wrazliwej skory glowy, az sie boje probowac. Daisy jak wroce do Polski to kupie ten Boniderm. bede tez wicierac ampulki bo mam ich juz miej. Odrastaja nowe ale nie tyle co powinny, pozdawiam was pa pa
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 21:51   #1706
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

daysi na co jest ten Binoderm?moze mnie tez by pomogl?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 07:10   #1707
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dziewczyny muszę się Wam pożalić, z moimi włosami coraz gorzej.. jest ich tyle, że dwukrotnie są w stanie zatkać wannę. Używam ampułek dercos, szamponu czerwonego dercos.
Wczoraj kupiłam też szampon Klorane z chininą i Eva Natura z czarną rzepą, łopianem i skrzypem.
Najgorsze jest to, że nie mam możliwości pójść do lekarza, ani zrobić badań żadnych, bo nie jestem u siebie w mieście.
A orietujecie się może ile kosztować mogłyby te badania w gabinecie prywatnym?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 09:55   #1708
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
daysi na co jest ten Binoderm?moze mnie tez by pomogl?
specyfik apteczny "Boniderm"-Pomada ojca Grzegorza . napisze co pisze na butelce "Przeznaczony do mycia skóry w trądziku pospolitym, wyprysku alergicznym i8 niealergicznym, łojotokowym zapaleniu skóry, łupieżu łojotokowym, pęcherzycy łojotokowej, łuszczycy i rybiej łusce. Polecany dla osób z przetłuszczającą się skórą. " Ten preparat nie zawiera sls ani niczego podobnego, wcale się nie pieni, ma postać glutów z białymi kropkami w środku, okropnie śmierdzi. Trzeba tym massować głowe 3 minuty.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 09:57   #1709
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
daisydee pomaga Ci ten zestaw?
Wiesz co, trudno mi powiedzieć, ale chyba nie, bo zresztą mi nic nie pomaga tak szczerze mówiąc, włosy cały czas lecą od lipca
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 11:38   #1710
hc_zuzanka
Raczkowanie
 
Avatar hc_zuzanka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja własnie umyłam włosy i wypadłomi ich chyba ze 400 przed myciem potraktowalam je naftą i może dlatego,ehh a ktos tu pisal ze mu włosy przestały wychodzić po dwukrotnym użyciu nafty mi to chyba juz nie bedzie mialo co wypadać jak jeszcze raz tego uzyje
hc_zuzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.