Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 16:44   #3541
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

a pokaz zdjecia tego brazera deborah(albo link do kwc)?
nigdy nic nie mialam tej firmy.
dobry jest??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 17:51   #3542
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

zuzyłam odżywkę do włosów 400 ml
normalnie jakoś powoli zaczynam się odnajdywać w ilościach tego co mam
no i za chwilę zniknie mój tajniacki kartonik z kosmetykami "na zapas"
martwię się ilością kremów do twarzy bo ani rusz nie chcą się zmniejszyć

za to sporo rzeczy zuzywam równolegle i bliska jestem zuzycia kilku rzeczy na raz... la la la
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:08   #3543
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

czesc dziewczyny!!!
u mnie ostatnio do przodu! nic dalej nie kupilam a staram sie zuzywac.
Ja mieszkam we Wloszech i z tego wzgledu mam kilka kosmetykow marki Deborah i jestem zadowolona.Ale co wam bede polecac jak wy na odwyku?

kamalaska a po co ci masterpiece? nie kupilas dopiero FLE?

Orlica..widzialam twoj sniezny makijaz..fajny pomysl z ta srebrna kreska tylko cos niedokladne wykonanie.Ale podoba mi sie wogolnie! czasem ciezko jest zrobic dobra fotke..

favianna..gratulacje zuzyc.moze jakis kremik podaruj komus?albo wymien?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:16   #3544
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

weszlam dzis z koleznaka do sephory.kupowala blyszczyk lancome i jej zazdroscilam.potem sobie przypomnialam ze mam tez taki,tylko nieotwarty bo bym pewnie nie zdazyla go skonczyc zanim by sie zepsol.nic nie kupilam i mi z tym dobrze
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:54   #3545
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!!!
u mnie ostatnio do przodu! nic dalej nie kupilam a staram sie zuzywac.
Ja mieszkam we Wloszech i z tego wzgledu mam kilka kosmetykow marki Deborah i jestem zadowolona.Ale co wam bede polecac jak wy na odwyku?

kamalaska a po co ci masterpiece? nie kupilas dopiero FLE?

Orlica..widzialam twoj sniezny makijaz..fajny pomysl z ta srebrna kreska tylko cos niedokladne wykonanie.Ale podoba mi sie wogolnie! czasem ciezko jest zrobic dobra fotke..

favianna..gratulacje zuzyc.moze jakis kremik podaruj komus?albo wymien?
tak tak, ale musze tez zobaczyc, czy masterpiece jest moze lepszy?
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 18:58   #3546
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja mam masterpiece max i bardzo mi przypadl do gustu

a tu ten bronzer deborah
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1245413249
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:10   #3547
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Znalazłam w łazience resztkę maski do włosów i dzisiaj ją zużyłam w trakcie kapieli teraz z masek mam tylko 2 , schaume a olejkami i lorys z avocado(1000 g) i to mi starczy na długo i wcale na chama zużywac nie będę tylko tyle ile potrzeba będzie Poza tym zużył się 1 szampon który moja mama jako płyn do kąpieli uzywała bo bardzo plątał włosy
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 19:34   #3548
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cuciola a czy Wloszki maja jakis wizaz??:P

mnie znow kusza mineraly.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:41   #3549
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Cuciola a czy Wloszki maja jakis wizaz??:P

mnie znow kusza mineraly.
kilka forum jest ale nie tak kompletne jak nasz polski wizaz! no i nie ma zbytnio bazy KWC...kiepsko cos

a ja zadnych mineralow nie posiadam..moze jak fluid mi sie skonczy to poszukam jakiegos na jesien dopiero.
A cienie to wole prasowane..jakos sypkich nie probowalam jeszcze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:48   #3550
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Kupiłam:
-2pomadki ochronne ( po co dwie? na zapas? )
-piling joanna truskawkowy

Wczoraj naszła mnie taka faza zuzycia odżywki która juz na maxa mi się znudziła ( a obiecałam sobie nie wywalać nic), że prawie pół opakowania na głowe dałam, i siedziałam z tym pół godziny. Dzis wyglądam jakby mnie stado cielaków lizało
No właśnie. Po co dwie?

Strasznie się poświęciłaś z tą odżywką.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Pokażę Wam moją 'kreację' na 18stkę kumpeli - ona przebiera się za diabełka, więc zrobię jej małą niespodziankę
Super.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Otworzyli nzowu sklep ze smackersami w necie i mam ochote zamowic-ale powstrzymam sie
Nie wolno!

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
martwię się ilością kremów do twarzy bo ani rusz nie chcą się zmniejszyć
To możesz mnie podesłać bo akurat w tej kategorii mam pustki.

------------------------

Wiecie co? Skandal. Chciałam dziś złamać swój odwyk i kupić Blubelka w promoci Natury i były wszystkie wykupione. Normalnie społeczeństwo dba o moją ascezę.

Poza Naturą byłam dziś jeszcze w Rosmannie i Euroaptece i nie kupiłam nic!
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!

Edytowane przez Monique :)
Czas edycji: 2009-06-19 o 19:51 Powód: dopisek :-)
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:49   #3551
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

sypkie sa fajne wydajne i intensywne.
a ja juz nigdy nie naloze na twarz zwyklego fluidu ani pudru
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 20:44   #3552
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Laski, czy jest jakis odwyk ciuhowy?? Bo ja sie przerzucilam na ciuchy, dzisiaj kupilam 4 rzeczy, wczoraj jedna... SZOK. sprawia mi to wieksza frajde niz kosmetyki. Az sie boje ze popadne w nowy nalog...
No, bywa ,że się wpada.Sama miałam na początku korzystania z allegro ciąg ciuchowy.Fakt, trzeba uważać.Zauważyłam,ze wiele zwolenniczek second handów szybko się od nich uzależnia-widać to ewidentnie po wątku o zdobyczach z second handów.Dlatego warto chyba zastanawiać się nad każdymi zakupami i na każde sporządzać listę rzeczy, które mamy zamiar nabyć.
Zakupoholik zawsze będzie zakupoholikiem,tak jak alkoholik alkoholikiem.Ja dziś byłam w galerii handlowej bo TŻ się uparł,żeby tam pójść,oglądaliśmy ekspozycję zabytkowych rowerów ale mnie i tak kuły po oczach napisy promocja na każdym sklepie.Szczerze wam mówię-chciałam stamtąd uciec bo bałam się,że wpadnę w jakiś szał kupowania kuszona wszystkimi tymi obniżkami.Nie dość,że ze szkodą dla portfela to i jeszcze dla sesji bo jak już zaczniemy łazić po sklepach w czasie promocji to pół dnia trzeba będzie spisać na straty.
Myślę,że zakupoholizm to nie wyraz materializimu ale jakiegoś poczucia pustki.
Mnie na przykład brak teraz przyjaciółki (bo moja najlepsza przyjaciółka wyszła za mąż,bardzo dużo pracuje i często jest w delegacji ,buduje dom,mieszkamy dużo dalej od siebie niż dotychczas),brak mi poczucia zawodowego bezpieczeństwa-bo nie mam pewnej, stałej pracy,dziecka, brak czasu na inne rozrywki (a kocham kino i teatr,wystawy malarstwa i bardzo mi ich brakuje) i stąd ten zakupoholizm.Brak mi też zmian, nowych emocji.Kiedyś sporo podróżowałam teraz nie mogę sobie na to pozwolić-i pewnie stąd się to wzięło. Teraz szukam mniej kosztownych i dłużej sprawiających przyjemność rzeczy.Bo zakup kompulsywny cieszy tylko w chwili zakupu.
Jeśli ktoś jest zakupoholikiem trzeba się nad sobą zastanowić,głównie nad tym po co nam szybka,chwilowa gratyfikacja, czego nam brakuje?

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Wiecie,czytam tekst na egzamin związany z prawem, o współczesnej kulturze prawnej.
I natknęłam się w tekście na taki fragment:
"Świat wyborów (swobodnych) wydaje się rzeczywisty i w pewnym sensie taki jest; natrętna hałaśliwość reklam czyni go chyba nawet bardziej realnym od samej rzeczywistości".
Może to źródło zakupoholizmu? Chcemy sobie udowodnić,że mamy całkowicie wolny wybór, kiedy czujemy,że go nie mamy? Albo chcemy stworzyć sobie alternatywną rzeczywistość gdy ta, w której żyjemy już się nam nie podoba?
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:58   #3553
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

all_that_jazz: masz racje.zakupoholizm to takie wypelnianie pustki.ja w to wpadłam kiedy moj chlopak poszedl odrabiać wojsko,przyjaciółka mnie olała na 8 miesiecy i sie nie odzywała,w pracy było okropnie...Nie mialam niczego co by mnie cieszylo.Z pracy sie sama zwolniłam bo juz mialam dosc nowej pracownicy ,ktora obrabiala wszystkim tyłek za plecami i jeszcze zaczela wchodzic mi w droge.Zamiast przyjaciółki mam bardzo dobrego kolege z ktorym prawie codziennie gadam na gg,widuje sie z nim od czasu do czasu.TŻ wrocil i tez jakos sprawil ze nie musze sobie nic kupowac. Prace moze tez bede miala,wyslalam cv w kilka miejsc.
ty byłas dzis w galerii krakowskiej?ja tez
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:46   #3554
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Tak,w Galerii Krakowskiej.Jakoś za tym sklepem nie przepadam,straszny tam hałas, duszno,zawsze masa ludzi.
Skoro jesteś z Krakowa to może dasz się kiedyś wyciągnąć na kawę?
Dobrze,że twój TŻ już wrócił.Wiem po moim związku,że dłuższa rozłąka to nic dobrego.
Sama spędziłam 2 lata temu blisko rok za granicą i dla mnie i dla mojego partnera było to bardzo ciężkie doświadczenie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:55   #3555
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Tak,w Galerii Krakowskiej.Jakoś za tym sklepem nie przepadam,straszny tam hałas, duszno,zawsze masa ludzi.
Skoro jesteś z Krakowa to może dasz się kiedyś wyciągnąć na kawę?
Dobrze,że twój TŻ już wrócił.Wiem po moim związku,że dłuższa rozłąka to nic dobrego.
Sama spędziłam 2 lata temu blisko rok za granicą i dla mnie i dla mojego partnera było to bardzo ciężkie doświadczenie.
tez nie przepadam bo jest za duzy,masa ludzi i jest duszno.mozemy isc kiedys na kawe,ale najpierw musze sie uporac z sesja ,wpisami i przeprowadzka.
wszytko bedzie w jednym czasie.no ale jak sie wygrzebie z tego wszystkiego to chętnie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:59   #3556
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
tez nie przepadam bo jest za duzy,masa ludzi i jest duszno.mozemy isc kiedys na kawe,ale najpierw musze sie uporac z sesja ,wpisami i przeprowadzka.
wszytko bedzie w jednym czasie.no ale jak sie wygrzebie z tego wszystkiego to chętnie.
Wiem o czym mówisz.Sama kiedyś miałam przeprowadzkę niemal w trakcie sesji
Życzę powodzenia i będę trzymać kciuki za twoje egzaminy.
Sama teraz (jak widzisz z wpisu) też jestem zakopana po szyję w różnych mądrych rzeczach.O lataniu za wpisami już nie mówię.Mam ciarki jak tylko o tym pomyślę.
No ale damy radę
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 22:23   #3557
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Wiem o czym mówisz.Sama kiedyś miałam przeprowadzkę niemal w trakcie sesji
Życzę powodzenia i będę trzymać kciuki za twoje egzaminy.
Sama teraz (jak widzisz z wpisu) też jestem zakopana po szyję w różnych mądrych rzeczach.O lataniu za wpisami już nie mówię.Mam ciarki jak tylko o tym pomyślę.
No ale damy radę
pewnie ze damy rade.mi do szczescia brakuje tylko pracy,ale moze znajde cokolwiek zeby miec na rachunki,a w miedzy czasie poszukam czegos lepszego.na poczatek myslalam o sklepie w galerii krakowskiej bo mam tam znajoma ktora moze by mi cos pomogla sie wkrecic.

a co studiujesz??niestety ostatnio mam skleroze,spowodowana przeciązeniem sesyjnym mózgu.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 00:31   #3558
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

a ja w koncu znalazlam krem ziaja-masko kakaowe, lezal sobie za szafką
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 07:21   #3559
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Pokażę Wam moją 'kreację' na 18stkę kumpeli - ona przebiera się za diabełka, więc zrobię jej małą niespodziankę
Świetnie wymyśliłam. Na pewno zrobisz jej miłą niespodziankę
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja sobie kupię chyba ciasteczkowy brązer deborah
sabbatha mówisz o Maxi Terra? Polowałam na niego w poznaniu i wrocławiu w maju i nigdzie nie było mam nadzieję, że przy najbliższej wyprawie na niego trafię ciekawe czy dodają do niego jeszcze pędzel kabuki?
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
weszlam dzis z koleznaka do sephory.kupowala blyszczyk lancome i jej zazdroscilam.potem sobie przypomnialam ze mam tez taki,tylko nieotwarty bo bym pewnie nie zdazyla go skonczyc zanim by sie zepsol.nic nie kupilam i mi z tym dobrze
super
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Wiecie co? Skandal. Chciałam dziś złamać swój odwyk i kupić Blubelka w promoci Natury i były wszystkie wykupione. Normalnie społeczeństwo dba o moją ascezę.

Poza Naturą byłam dziś jeszcze w Rosmannie i Euroaptece i nie kupiłam nic!
a widzisz gratki z powodu silnej woli
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Myślę,że zakupoholizm to nie wyraz materializimu ale jakiegoś poczucia pustki.
Mnie na przykład brak teraz przyjaciółki (bo moja najlepsza przyjaciółka wyszła za mąż,bardzo dużo pracuje i często jest w delegacji ,buduje dom,mieszkamy dużo dalej od siebie niż dotychczas),brak mi poczucia zawodowego bezpieczeństwa-bo nie mam pewnej, stałej pracy,dziecka, brak czasu na inne rozrywki (a kocham kino i teatr,wystawy malarstwa i bardzo mi ich brakuje) i stąd ten zakupoholizm.Brak mi też zmian, nowych emocji.Kiedyś sporo podróżowałam teraz nie mogę sobie na to pozwolić-i pewnie stąd się to wzięło. Teraz szukam mniej kosztownych i dłużej sprawiających przyjemność rzeczy.Bo zakup kompulsywny cieszy tylko w chwili zakupu.
Jeśli ktoś jest zakupoholikiem trzeba się nad sobą zastanowić,głównie nad tym po co nam szybka,chwilowa gratyfikacja, czego nam brakuje?
Dobra teza i bardzo prawdopodobna u mnie było podobnie, przyjaciółka jedna wyjechała na studia, druga do Anglii, ja pracowałam po ponad 12h, nie było czasu na żadna przyjemność, dlatego zrezygnowałam z pracy, dodatkowo TŻta nie widziałam zbyt częśto a jak już się spotykaliśmy padałam na pysk ze zmęczenia, a zakupy były jakąś odskocznią i nagrodą za to wszystko teraz staram się zająć tym co lubię, poświęcam czas rodzinie i znjomym i przede wszystkim TŻtowi jest dobrze, tylko jeszcze znaleźć lepszą pracę i dostać siena magisterkę
All_that_jazz miło, że jesteś z nami wątek zyskał na wartości dzięki Twym przemową
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
all_that_jazz: masz racje.zakupoholizm to takie wypelnianie pustki.ja w to wpadłam kiedy moj chlopak poszedl odrabiać wojsko,przyjaciółka mnie olała na 8 miesiecy i sie nie odzywała,w pracy było okropnie...Nie mialam niczego co by mnie cieszylo.Z pracy sie sama zwolniłam bo juz mialam dosc nowej pracownicy ,ktora obrabiala wszystkim tyłek za plecami i jeszcze zaczela wchodzic mi w droge.Zamiast przyjaciółki mam bardzo dobrego kolege z ktorym prawie codziennie gadam na gg,widuje sie z nim od czasu do czasu.TŻ wrocil i tez jakos sprawil ze nie musze sobie nic kupowac. Prace moze tez bede miala,wyslalam cv w kilka miejsc.
ty byłas dzis w galerii krakowskiej?ja tez
Znam to skądś trzeba czasem podjąć "męską" decyzję zetafon trzymam kciuki abyś coś dorwała (pracę)

A ja nadal zużywam nic nie kupuję wysłali już moje zamówienie z BU wkleję listę też pod koniec miesiąca tak będzie bardziej obiektywnie
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 07:47   #3560
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Zużyłam:
-saszetke maseczki
-saszetke odzywki do włosów
Dziś z racji wolnego w pracy planuje wielkie sprzątanie m.in. w moich"magazynach", musze namierzyć jakiś żel do mycia buzi bo mój lada dzień się skończy i odnaleść "odłożony na później" balsam do ust brzoskwionowy, została restza do wykończenia i gdzieś włożyłam ...
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 08:04   #3561
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Szczerze wam mówię-chciałam stamtąd uciec bo bałam się,że wpadnę w jakiś szał kupowania kuszona wszystkimi tymi obniżkami.Nie dość,że ze szkodą dla portfela to i jeszcze dla sesji bo jak już zaczniemy łazić po sklepach w czasie promocji to pół dnia trzeba będzie spisać na straty.
Myślę,że zakupoholizm to nie wyraz materializimu ale jakiegoś poczucia pustki.
To ja nie mam takich reakcji na wywieszki o przecenach w sklepach ciuchowych. Nie lubię kupować ciuchów i robię to dopiero wtedy jak mi wszystko z spada.
A z kupowaniem kosmetyków w ramach wypełnienia pustki się zgadzam. Byłam w nieciekawym związku z którego nie umiałam się wyplątać i stąd nieustający dół i "pocieszanie się". No ale jakoś dałam radę, zerwałam tamten związek i od kiedy mam nowego TŻ-ta nie mam już takiego pociągu do zakupów. I tu nie o to chodzi że mam się na kim "uwiesić" i dlatego nie myślę o zakupach tylko o to że generalnie jestem szczęśliwa i "zakupowe pocieszynki" nie są mi potrzebne.
BTW przyjaciółkę mam jedną ale za granicą, od reszty były TŻ skutercznie mnie odizolował.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:24   #3562
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
a ja w koncu znalazlam krem ziaja-masko kakaowe, lezal sobie za szafką
ja tez go mam ale uzywam raczej zima bo na lato to mi on za tlusty
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 10:58   #3563
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

zimą go zgubilam, wlasnie wtedy gdy go używam
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 11:34   #3564
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Monique- mój ex mąż mnie odizolował od wszystkich znajomych, i dlatego jest moim ex
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 15:46   #3565
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

czy ktoras z was ma porównanie takich dwoch balsamów brązujacych ?:
-nivea summer cos tam do ciemnej karnacji https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-do-ciala.html
-perfecta do ciemnej karnacji?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...brazujacy.html
konczy mi sie nivea i myslalam czy moze nie zmienic na perfekte tym razem. no i nie wiem.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:47   #3566
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Wiecie co, mysle ze cos w tym jest. Ja ostatnio ciagle mam dola. Udaje niby ze wszystko jest ok, ale tak naprawde to robie dobra mine do zlej gry. Nie chce dokladnie pisac o co chodzi. A zakupy sprawiaja mi satysfakcje, przyjemnosc... Niestety krotkotrwala bo potem jest mi znow smutno.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:50   #3567
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Wiecie co, mysle ze cos w tym jest. Ja ostatnio ciagle mam dola. Udaje niby ze wszystko jest ok, ale tak naprawde to robie dobra mine do zlej gry. Nie chce dokladnie pisac o co chodzi. A zakupy sprawiaja mi satysfakcje, przyjemnosc... Niestety krotkotrwala bo potem jest mi znow smutno.
i tak bedzie jesli nie zlikwidujesz zrodla swoich problemów.wiem ze to nie łatwe.ja tez mam ostatnio doła,ale nie przejmuj sie.w koncu musi sie cos odmienic na lepsze.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:53   #3568
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

mnie tymczasem dobijają wielkie pojemności, teraz jednocześnie w użyciu mam:
- szampon 400 ml
- żel pod prysznic 500 ml - Blubel
- krem do twarzt 400 ml
- balsam do ciała 500 ml
- krem do rąk 500 ml
- krem do stóp też mam jakby duży bo używam w tym celu balsamu Garniera z mocznikiem, u mnie sprawdza się tylko na stopy, nie wiedząc o tym wcześniej kupiłam ten duży czyli 400 ml
- micel 500 ml ale to u mnie akurat schodzi szybko i nigdy mi się nie nudzi
i jak tu coś zużyć?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 19:55   #3569
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ale poki co mysle, ze latwiej mi bedzie zlikwidowac zakupoholizm niz moje problemy:/ Teraz wakacje, chce troche odpoczac, oderwac sie od tego, przemyslec... Moze pomoze. Jeszcze sie biore za sport, bo to pomaga odreagowac.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 20:23   #3570
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mnie tymczasem dobijają wielkie pojemności, teraz jednocześnie w użyciu mam:
- szampon 400 ml
- żel pod prysznic 500 ml - Blubel
- krem do twarzt 400 ml
- balsam do ciała 500 ml
- krem do rąk 500 ml
- krem do stóp też mam jakby duży bo używam w tym celu balsamu Garniera z mocznikiem, u mnie sprawdza się tylko na stopy, nie wiedząc o tym wcześniej kupiłam ten duży czyli 400 ml
- micel 500 ml ale to u mnie akurat schodzi szybko i nigdy mi się nie nudzi
i jak tu coś zużyć?
współczuję nienawidzę ogromnych wielkości! teraz mam tylko żel 500 ml ziaja oliwkowy, a tak to wszystko po max 250 ml dasz rade trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ale poki co mysle, ze latwiej mi bedzie zlikwidowac zakupoholizm niz moje problemy:/ Teraz wakacje, chce troche odpoczac, oderwac sie od tego, przemyslec... Moze pomoze. Jeszcze sie biore za sport, bo to pomaga odreagowac.
sport pomaga oby Ci się wszystko ułożyło magdolenko

Przyszedł mi do głowy taki plan oczywiście ciągle myślę o zakupach, tego nie ukrywam, ale się powstrzymuję, a dziś przy depilacji woskiem zabrakło mi wosku! i mam pół łydki wydepilowane w związku z tym muszę kupić nowy wosk, co oznacza pójście do rossmana, ale wymyśliłam, że moja siostra mi kupi bo i tak tam się wybiera takim sposobem będę miała wosk bez kuszenia się na wszelkie promocje wokół mnie siostra mi pomaga w nałogu


Drugim moim pomysłem jest robienie listy rzeczy czego potrzebuję/co mi się kończy... i mam zamiar dopiero (może) w następnym miesiącu zakupić te rzeczy, ale w drogerii internetowej, wszystko razem jako jedną paczkę. Zamówić tylko to co potrzebuję, za określoną kwotę, aby kontrolować także i wydatki. Nie wiem czy to dobry pomysł
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.