Suknia marzeń cz. III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 08:53   #1711
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez nikicia86 Pokaż wiadomość
A ja wciąż w poszukiwaniu tej jedynej sukni mam 2 wzory jak wam sie podobaja?
Fajnie wyglądałaby taka suknia z kowbojkami - takimi klasycznymi, nie jakimiś białymi tylko z prawdziwymi czarnymi klasycznymi kowbojkami może do ślubu to zbytnio ekstrawaganckie ale na sesję zdjęciową - uważam że świetny pomysł
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:06   #1712
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Hazi Pokaż wiadomość
Przymierzyłam wkońcu tą suknie - właśnie tą i oczarowała mnie ! Mam zdjęcie tylko modelki.Miałam robione komórka ,ale nie da sie zgrac bo Tata kabel posiał Wyglądałam w niej naprawde fajnie!Jak siebie w niej zobaczylam - oniemiałam.

Chciałam zapytac Was o zdanie! Po raz drugi bo ostatnio mało kto sie wypowiedzial!PLISKI powiedzcie cos Cenie sobie Wasze opinie.

A co do dodatków to sie jeszcze zastanawiam jak juz to tylko kolczyki chyba,ze jakis naszyjnik i bransolete w torebce jak zdejmę bolerko.Fryzurka jak na zdjęciu ponizej.A bukiecik to nie wiem -doradzcie .
Bolerko jest rewelacyjne, a w calosci bedzie Boooosko . Juz to widze. Naszyjnik w tym przypadku odpada. Ale za to jakies ekstra kolczyki beda rewelacyjnym dopelnieniem. Co do bransoletki to skoro masz rozszerzane rekawki to nie widze potrzeby wkladania jej do torebki jakby co. Zaloz od razu, a po sciagnieciu bolerka bedzie na miejscu. Bo jak sie juz zdecydujesz na bransoletke (ja uwielbiam takie dodatki) to na 90% po sciagnieciu bolerka zapomnisz jej ubrac i przelezy cale wesele w torebce. .
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:36   #1713
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Cieszę się, że suknia Wam się podoba.
kasienka1985 jeszcze nie mierzyłam tej sukni i tak naprawdę to nie wiem jak będę w niej wyglądać ale jestem pozytywnie nastawiona bo mierzyłam podobną z kolekcji Agnes i taki fason najlepiej do mnie pasuje. Jednak obiecuję, że jak tylko ją przymierzę to wkleję fotę, ale to dopiero w maju... A tak swoją drogą to jak myślicie, ile czasu przed ślubem kupić kieckę? Ja mam ślub we wrześniu i zamierzam zamówić ją w maju bądź lipcu, bo w tych tylko miesiącach będę w Polsce. Czy uważacie że w lipcu nie będzie za późno?

nikicia86 pierwsza suknia przepiękna!!! Druga zdecydowanie mniej.
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:35   #1714
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Pomorzanka w licpcu obawiam sie że będzie za późno. Suknie zamawia się min. na 3 msc przed ślubem.
Ja miałam ślub we wrześniu i jak poszłam mierzyć w pierwszych dniach czerwca to pani powiedziała na poczatku że nie ma gdzie mnie wcisnąć na przymiarkę (rzeczywiście kajet miała ściśle zapełniony) - jakoś sie jednak udało, ale po przymiarce musiałam się w sumie od ręki zdecydować.
Ona mi tłumacyzła że to jest tak że oni dostają nie każdą suknie osobno tylko mają dostawę raz w miesiącu i jak zamowia nie w ramkach czasowych które ich obowiązuą to suknia nie przyjdzie na czas i np. nie ma znaczenia że bierzesz śłub pod koniec września bo ona i tak musi przyjść z tymi wrześciowymi, bo pózniej następny transport dopiero tych na październik będzie.
Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale w salonie Madonny w W-wie takie informacje dostałam.

Radziłabym wiec w maju się zdecydować na suknię.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:34   #1715
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez pomorzanka Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą to jak myślicie, ile czasu przed ślubem kupić kieckę? Ja mam ślub we wrześniu i zamierzam zamówić ją w maju bądź lipcu, bo w tych tylko miesiącach będę w Polsce. Czy uważacie że w lipcu nie będzie za późno?

W lipcu... zdecydowanie za późno. W moim przypadku trwa to 4 miesiące (od momentu zamówienia do jej przyjazdu do salonu).
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:52   #1716
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

tiiaaaa już wiem że moja kiecka będzie wiązana w talii


oto kilka propoziszjonss

któraś z nich będzie mojjja

PS druga mi sie przypadkowo wkleiła. pomyłka

aaaa zaraz po niej ta trzecia jest BOSKA !!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Henry-Roth-11118-large.jpg (16,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pnina-Tornai-11467-large.jpg (21,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Romona-Keveza-11699-large.jpg (13,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RS-Couture-11648-large.jpg (20,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RS-Couture-11769-large.jpg (13,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vineyard-Collection-11105-large.jpg (17,3 KB, 132 załadowań)
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:59   #1717
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
tiiaaaa już wiem że moja kiecka będzie wiązana w talii


oto kilka propoziszjonss

któraś z nich będzie mojjja

PS druga mi sie przypadkowo wkleiła. pomyłka

aaaa zaraz po niej ta trzecia jest BOSKA !!!!!!

6 cudna, jaka firam/model?
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 20:50   #1718
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
6 cudna, jaka firam/model?
raczej niedostepna u nas, ale moge sie mylić, bo nie czytałam stronki, tylko oglądałam

https://www.kleinfeldbridal.com/inde...rowid=7&page=1
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 21:02   #1719
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
tiiaaaa już wiem że moja kiecka będzie wiązana w talii


oto kilka propoziszjonss

któraś z nich będzie mojjja

PS druga mi sie przypadkowo wkleiła. pomyłka

aaaa zaraz po niej ta trzecia jest BOSKA !!!!!!
Ostatnia jet przepiękna
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:22   #1720
13kaktuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Witajcie Powiem szczerze, ze zanim kupiłam swoją, marzyła mi sie ta: http://www.cymbeline.com/flash.php?i...4&w=1280&h=800 , ale na oryginał jednak nie było mnie stać;/ jest piękna Mam bardzo podobna, ma taki sam krój, ale... bielizna ( http://4lejdis.pl/biustonosze-push-u..._l_22_299.html ) ma byc czarna. Juz o tym pisalam. nie wiem, czy to najlepszy pomysl;/ nie lubie bialych koronek a tak swoja droga to polecam cymbeline, maja mnostwo naprawde ciekawych sukienek...
13kaktuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:58   #1721
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez 13kaktuska Pokaż wiadomość
Witajcie Powiem szczerze, ze zanim kupiłam swoją, marzyła mi sie ta: http://www.cymbeline.com/flash.php?i...4&w=1280&h=800 , ale na oryginał jednak nie było mnie stać;/ jest piękna Mam bardzo podobna, ma taki sam krój, ale... bielizna ( http://4lejdis.pl/biustonosze-push-u..._l_22_299.html ) ma byc czarna. Juz o tym pisalam. nie wiem, czy to najlepszy pomysl;/ nie lubie bialych koronek a tak swoja droga to polecam cymbeline, maja mnostwo naprawde ciekawych sukienek...
Wg mnie to bardzo ale to bardzo zły pomysł!
Uwierz mi, że oko ludzkie wszystko wychwyci <wystarczy się schylic>.
Pomyśl czy będziesz się czuła komfortowo jak spod pięknej białej <czy tam ecru> sukni nagle ktoś zauważy czarnego staniora?

Jeśli mam być szczera, to powiem Ci szczerze że pękłabym ze śmiechu z takiej panny młodej.
Co z tego, że nie lubisz białej bielizny??
Przecież nie musisz kupować drogiej!!!
Kup na jeden raz jakiś stanik za 15 zł w obojętnie jakim sklepie, albo wszyj miski pod kolor sukienki i z głowy...
Przemyśl to... bo myślę że będziesz tego żałowała
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 13:14   #1722
Anikka2007
Przyczajenie
 
Avatar Anikka2007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Witajcie!!

Śledzę to forum po cichu i postanowiłam, że i ja poproszę o wasze opinie. Mój typ to suknia Maggie Sottero:

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3199

Co o niej myślicie??
Anikka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:42   #1723
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Anikka2007 Pokaż wiadomość
Witajcie!!

Śledzę to forum po cichu i postanowiłam, że i ja poproszę o wasze opinie. Mój typ to suknia Maggie Sottero:

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3199

Co o niej myślicie??
Śliczna suknia... jak tysiące innych
Pytanie czy ją mierzyłas i jak w niej wyglądasz??
hmm?
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:50   #1724
Anikka2007
Przyczajenie
 
Avatar Anikka2007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Śliczna suknia... jak tysiące innych
Pytanie czy ją mierzyłas i jak w niej wyglądasz??
hmm?
Mierzyła i to nawet nie raz
Bardzo dobrze się w niej czuje i według mnie ma coś w sobie..... ale oczywiście to tylko moja opinia. Dlatego była ciekawa innych opinii. Wiem , że zdjęcie z netu to nie to samo co na żywo.... ale nie dali mi zrobić zdjęcia w salonie
Anikka2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 16:51   #1725
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej Gwiazdki

Tak bardzo zauroczyła mnie sukienka milsik83 ze kupiłam tą samą suknie co ona Zaliczka juz dana

Zakochałam się w niej....
Nie wiem czy mnie kojarzycie, miałam kupić White One 424 http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=40.424

ale jak zobaczyłam i przymierzyłam Finalndię La Sposa
http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=83.finlandia

decyzje podjęłam w ciagu 2 minut

White One przez to że ma dekolt w łódkę wydaje mi się, że poszerza mi ramiona, które i tak mam dość szerokie natomiast Finlandia ładnie wysmukli ... mam nadzieje

Zycze Wszystkim niezdecydowanym Narzeczonym takiego olśnienia jakiego ja dziś doznałam

Dziekuje milsik83 za wenę hihi

Buziaczki
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:45   #1726
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

kochane,Wpadły mi w oko jeszcze dwa modele od Atelier diagonal:

http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=45.1807
http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=29.1853

Co Wy na to??
Tak sobie tylko myślę że strasznie gorąco musi być w takiej satynowej sukni, koronkowe są pewnie przewiewniejsze, i jak oglądam galerie (szukam fotografa) to mam wrażenie że takie błyszczące materiały gorzej wychodzą na zdjęciach (lampa się w nich odbija), nie uważacie? Wiem że osiągam teraz chyba szczyt drobiazgowości mam nadzieję że mi przejdzie po pierwszej przymiarce...
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 18:54   #1727
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Moim skromnym zdaniem o wiele bardziej podoba mi się druga suknia http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=29.1853

Ta pierwsza jakaś takaś bezowata (przepraszam) Dodam jeszcze, że takie szczypane (zbierane) z boku kojarzą mi się z ciążowymi - moje absolutnie subiektywne odczucie!

Druga ładnie eksponuje plecy oraz biust.
Ponadto wydaje się o wiele lżejsza i delikatniejsza, taka mimo że z satynki sprawia wrażenie lekkości i zwiewności.
Naprawdę druga jest super

Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2009-03-25 o 18:55
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:15   #1728
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

No właśnie, bezowata trochę jest ale kurcze podoba mi się Idealnie byłoby połączyć górę bezowatej z dołem tej drugiej bo strasznie podobają mi się takie dekolty w łódkę...i z tyłu ładnie wygląda...bezowate są fajne, też zawsze psioczyłam na bezowate ale czułam w głębi duszy że mi się takie pododbają...eh, przymnierzę to ocenię czy to dla mnie...
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:37   #1729
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Koniecznie musisz przymierzyc, tak naprawdę przymiarka może całkowicie zmienić Twoje poglądy
Same obrazki to nie wszystko.. jak to mówią, nie wszystko złoto co się świeci

Powodzenia!
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 19:39   #1730
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Bardzo ładny dekolt w drugiej sukni
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:13   #1731
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

kasienka1985 dziękuję za Twoją opinię. Szczerze przymierzylam wiele sukienek jednosczęściowych, ale niestety nie mam wcięcia przez co byłam totalnie prosta i nie wyglądałam w nich ciekawie dlatego zdecydowałam się na sukienkę z gorsetem, ponieważ w niej moge sobie zrobić ładne wcięcie a ponieważ jestem wysoka mogłam sobie pozwolić na taki typ sukienki.

a co do fryzury to włosy będą rozpuszczone ale lekko podpiete, natomiast zastanawiam się co "założyć" na dekolt ?

Powiem Wam dziewczyny, że zaczynam mieć wątpliwości czy dokonałam dobrego wyboru teraz mam metlik w głowie...

Pozdrawiam

Edytowane przez IzabelDog
Czas edycji: 2009-03-25 o 20:18
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:35   #1732
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

a co do fryzury to włosy będą rozpuszczone ale lekko podpiete, natomiast zastanawiam się co "założyć" na dekolt ?

Powiem Wam dziewczyny, że zaczynam mieć wątpliwości czy dokonałam dobrego wyboru teraz mam metlik w głowie...

Pozdrawiam[/quote]

Masz bardzo ładną figurę! nie uważam, że źle byś wyglądała w dopasowanej - ale ta, którą wybrałaś też jest ładna - księżniczkowata, taka jak z bajki Myślę, że ładnie wyglądałaby biżuteria z kryształków, np. jakiś delikatny naszyjnik.
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:45   #1733
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Masz bardzo ładną figurę! nie uważam, że źle byś wyglądała w dopasowanej - ale ta, którą wybrałaś też jest ładna - księżniczkowata, taka jak z bajki Myślę, że ładnie wyglądałaby biżuteria z kryształków, np. jakiś delikatny naszyjnik.[/quote]

dzięki jagss za opinię, w dopasowanych naprawdę nie wygladałam dobrze, no może w jednej hiszpance, no ale kosztowała za dużo jak na moja kieszeń. A co do dekoltu to też sie własnie zastanawam nad jakimiś kryształkami
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:01   #1734
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Anikka2007 Pokaż wiadomość
Mierzyła i to nawet nie raz
Bardzo dobrze się w niej czuje i według mnie ma coś w sobie..... ale oczywiście to tylko moja opinia. Dlatego była ciekawa innych opinii. Wiem , że zdjęcie z netu to nie to samo co na żywo.... ale nie dali mi zrobić zdjęcia w salonie
Jest mnóstwo sukien które mnie zachwyca
I sama tysiąc razy zastanawiałam się czy dobrze wybrałam...
Że mogłam jeszcze pochodzić i pomierzyć...
Teraz jednak jak patrzę na nasze zdjęcia ślubne... widzę że ta sukienka byla dla mnie idealna... odzwierciedlała moją osobowość miała właśnie to coś!
Jeśli bardzo dobrze sie w niej czujesz i ma ona właśnie to coś to się dłużej nie zastanawiaj
Pamiętaj że każdy ma inny gust i inne odczucia.
Więc nie zwracaj uwagi na to , że komuś może się akurat ten model nie podobać
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
kochane,Wpadły mi w oko jeszcze dwa modele od Atelier diagonal:

http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=45.1807
http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=29.1853

Co Wy na to??
Tak sobie tylko myślę że strasznie gorąco musi być w takiej satynowej sukni, koronkowe są pewnie przewiewniejsze, i jak oglądam galerie (szukam fotografa) to mam wrażenie że takie błyszczące materiały gorzej wychodzą na zdjęciach (lampa się w nich odbija), nie uważacie? Wiem że osiągam teraz chyba szczyt drobiazgowości mam nadzieję że mi przejdzie po pierwszej przymiarce...
hmm...
1 suknia- zdecydowanie do wąskich ramion i szczupłej dziewczyny
ten dekolt piekny- ale poszerzający optycznie ramionka
2- wszystko w zasadzie mnie się w niej podoba... podchodzi mi modelem po rybkę i jest dla dziewczyny o proporcjonalnych kształtach

Przymierzać przymierzać i jeszcze raz przymierzać!
Wiem co mówię znam się na tym

Zgadzam się, że błyszczące materiały tego typu co na sukni nr 1 wychodzą gorzej na zdjęciach są też baaaaaaaaaaaaaaardzo cięzkie, a co za tym idzie niewygodne.
Ja nawet takich ciężkich nie przymierzałam...
W każdej sukni ślubnej będzie Ci gorąco kochana <w końcu Twoje ciało będzie uwięzione pod zwałami materiałów>
Miałam do mojej sukni koronkowe bolerko.
Raz, że gryzło jak jasny gwint... a dwa że grzało jak jasny gwint!
Zero przewiewu bynajmniej w moim przypadku
Cytat:
Napisane przez jagss Pokaż wiadomość
No właśnie, bezowata trochę jest ale kurcze podoba mi się Idealnie byłoby połączyć górę bezowatej z dołem tej drugiej bo strasznie podobają mi się takie dekolty w łódkę...i z tyłu ładnie wygląda...bezowate są fajne, też zawsze psioczyłam na bezowate ale czułam w głębi duszy że mi się takie pododbają...eh, przymnierzę to ocenię czy to dla mnie...
święte słowa
polać jej
Cytat:
Napisane przez IzabelDog Pokaż wiadomość
kasienka1985 dziękuję za Twoją opinię. Szczerze przymierzylam wiele sukienek jednosczęściowych, ale niestety nie mam wcięcia przez co byłam totalnie prosta i nie wyglądałam w nich ciekawie dlatego zdecydowałam się na sukienkę z gorsetem, ponieważ w niej moge sobie zrobić ładne wcięcie a ponieważ jestem wysoka mogłam sobie pozwolić na taki typ sukienki.

a co do fryzury to włosy będą rozpuszczone ale lekko podpiete, natomiast zastanawiam się co "założyć" na dekolt ?

Powiem Wam dziewczyny, że zaczynam mieć wątpliwości czy dokonałam dobrego wyboru teraz mam metlik w głowie...
kochana moja proszę mętlika nie mieć!
zapewniam Cię, że będziesz wyglądała pieknie i wyjątkowo
chwile niepewności są normalnym objawem... szczególnie jak naoglądasz się innych sukienek to normalne- też tak miałam
skoro ją wybrałaś, to na pewno czułaś się w niej atrakcyjna i kobieca
co za ozdoby masz na spódnicy?? kryształki??
jeśli tak to spróbuj znaleźć podobnego typu kryształową biżuterie tak jak wspominała koleżanka wyżej <dosyć obfity kryształowy naszyjnik i skromniutkie wkrętki>.
wydaje mi sie ze masz długą szyjkę, więc jesli zrezygnujesz z naszyjnika zakup sobie piękne długie kryształowe kolczyki do upietych lekko włosków będzie to wyglądało cudnie
Nie martw się więcej proszę
Będziesz przepiękną PM2009
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:08   #1735
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. III

kasienka1985 dzięki za otuchę i miłe słowa Co do spódnicy koronka jest z dodatkiem kryształków, które fajnie się mienią w świetle. Ślubuję dopiero we wrześniu i mam nadzieję, że do tego czasu znajdę odpowiednie ozdoby, bo one też mają duży wpływ na wygląd w ten wielki dzień.
A jak już mi doradziłaś jakie dodatki to może pomożesz przy bukieciku slubnym, bo na niego jeszcze w ogóle nie mam koncepcj
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:00   #1736
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Kasienka1985 dostaje dreszczy na widok Twojego avka ! szczęściaro gdzie to byłaś.
wybaczcie of topa


jagss mnie też się ta druga podoba
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 07:20   #1737
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez IzabelDog Pokaż wiadomość
kasienka1985 dzięki za otuchę i miłe słowa Co do spódnicy koronka jest z dodatkiem kryształków, które fajnie się mienią w świetle. Ślubuję dopiero we wrześniu i mam nadzieję, że do tego czasu znajdę odpowiednie ozdoby, bo one też mają duży wpływ na wygląd w ten wielki dzień.
A jak już mi doradziłaś jakie dodatki to może pomożesz przy bukieciku slubnym, bo na niego jeszcze w ogóle nie mam koncepcj
Zawsze do usług
Hmm... no ja raczej na bukietach się nie znam
Znaczy na dopasowaniu bukietu konkretnie do sukienki
A próbowałaś na bukietowym prosić o pomoc??
Masz jakieś typy kolorystyczne??
Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Kasienka1985 dostaje dreszczy na widok Twojego avka ! szczęściaro gdzie to byłaś.
wybaczcie of topa
hehehehehehhe
To zdjęcie z mojej podróży poślubnej
Byliśmy w Egipcie...
Tym avkiem przywołuję lato
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 09:15   #1738
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny, wiecie może w jakich cenach są suknie z kolekcji Aire Barcelona, które można dostać w warszawskich salonach??

Tu jest stronka z tą kolekcją
http://www.salon-mariella.pl/simplev...009/index.html

Podobno ceny wahają się od 3,5 - 5 tys ale to mało wyczerpujące dane, może któraś z Was zna ceny konkretnych modeli?? Może któraś mierzyła te suknie? Babka z salonu Carmen powiedziała, że nie może podać cen konkretnych modeli co uważam za totalny nonsens.
jagss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 10:30   #1739
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo sukien które mnie zachwyca
I sama tysiąc razy zastanawiałam się czy dobrze wybrałam...
Że mogłam jeszcze pochodzić i pomierzyć...
Teraz jednak jak patrzę na nasze zdjęcia ślubne... widzę że ta sukienka byla dla mnie idealna... odzwierciedlała moją osobowość miała właśnie to coś!
Jeśli bardzo dobrze sie w niej czujesz i ma ona właśnie to coś to się dłużej nie zastanawiaj
Pamiętaj że każdy ma inny gust i inne odczucia.
Więc nie zwracaj uwagi na to , że komuś może się akurat ten model nie podobać
Powodzenia

hmm...
1 suknia- zdecydowanie do wąskich ramion i szczupłej dziewczyny
ten dekolt piekny- ale poszerzający optycznie ramionka
2- wszystko w zasadzie mnie się w niej podoba... podchodzi mi modelem po rybkę i jest dla dziewczyny o proporcjonalnych kształtach

Przymierzać przymierzać i jeszcze raz przymierzać!
Wiem co mówię znam się na tym

Zgadzam się, że błyszczące materiały tego typu co na sukni nr 1 wychodzą gorzej na zdjęciach są też baaaaaaaaaaaaaaardzo cięzkie, a co za tym idzie niewygodne.
Ja nawet takich ciężkich nie przymierzałam...
W każdej sukni ślubnej będzie Ci gorąco kochana <w końcu Twoje ciało będzie uwięzione pod zwałami materiałów>
Miałam do mojej sukni koronkowe bolerko.
Raz, że gryzło jak jasny gwint... a dwa że grzało jak jasny gwint!
Zero przewiewu bynajmniej w moim przypadku

święte słowa
polać jej

kochana moja proszę mętlika nie mieć!
zapewniam Cię, że będziesz wyglądała pieknie i wyjątkowo
chwile niepewności są normalnym objawem... szczególnie jak naoglądasz się innych sukienek to normalne- też tak miałam
skoro ją wybrałaś, to na pewno czułaś się w niej atrakcyjna i kobieca
co za ozdoby masz na spódnicy?? kryształki??
jeśli tak to spróbuj znaleźć podobnego typu kryształową biżuterie tak jak wspominała koleżanka wyżej <dosyć obfity kryształowy naszyjnik i skromniutkie wkrętki>.
wydaje mi sie ze masz długą szyjkę, więc jesli zrezygnujesz z naszyjnika zakup sobie piękne długie kryształowe kolczyki do upietych lekko włosków będzie to wyglądało cudnie
Nie martw się więcej proszę
Będziesz przepiękną PM2009
to ja tez podziele się moimi obawami...za każdym razem gdy zaglądam na slubny wizaz i oglądam wasze suknie dopada mnie stressssssssssss. Boję, że wybrałam złą suknie ślubną wiem, że to tylko takie odczucia ale masakra jakaś...przecież do tego wrzesnia to ja zwariuję
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:42   #1740
aneczka358
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dublin / Białystok
Wiadomości: 58
Talking Dot.: Suknia marzeń cz. III

a ja mam mętlik w głowie jaki jest wasz typ ?

p.s. dodam, ze jestem niewysoką, szczupłą brunetką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (21,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xx.jpg (22,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (18,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (35,0 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxxx.jpg (25,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxxxx.jpg (23,4 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez aneczka358
Czas edycji: 2009-03-27 o 11:47
aneczka358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.