Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 08:15   #4381
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak kwiaciarnia Adonis? Bo mama od koleżanki przyniosła wieści, że oni robią wszystko bukiety (też kwiatki do butonierek), dekoracje kościoła i dekoracje samochodu. Bo ja bym poszła na łatwiznę i wszystko u jednej zamówiła. Bo moja teściowa to zaraz, że ktoś z Bodzechowa za 200zł ubiera kościół i takie tam, tylko że jak zamówię wszystko gdzie indziej to strasznie dużo na głowie będzie, wolałabym wszystko w jednym. A ta pani Ela z targu robi wszystko czy tylko bukiety?
madzik2221 ta sukienka śliczna
U mnie alkohol tata liczy 0,5l na osobę dorosłą .

Zapomniałam dodać najważniejszego. Poszłam do jubilera obejrzeć spinki dla taty, a kupiłam sobie biżuterię. Czy będzie pasować do sukni okaże się na przymiarce w lipcu, ale tak mi się spodobało, że nie mogłam sobie odmówić.
Ja miałam z Adonisa bukiety swój, dla świadkowej i rodziców oraz butonierki i byłam bardzo zadowolona.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 08:58   #4382
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Barabarella Pokaż wiadomość

mezaga, a możesz mnie dopisać do listy na 2012 rok? Miejsce ślubu: USC, wesele: Zajazd pod Jarem.
Barbarella się robi

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a gdzie będziecie robiły plener ślubny?
My robiliśmy na terenie Pałacu Tarnowskich i w nocy w Wąskiej Uliczce

Motylek a kiedy Wy dokładnie macie ślub? Bo ty czerwcowa Panna Młoda jesteś nonie?

Cytat:
Napisane przez madzik2221 Pokaż wiadomość
u nas narazie mamy tylko wodke,no i bedzie bimber przy wiejskiej chacie.ale zamierzam dokupic wino i wlasnie sie zastanawialam jakie ale odpowiedz juz mam na gorze
u mnie nie dosc ze wesele to dwa dni pozniej chrzciny mojego dzieciaczka wykoncze sie....
No to macie więcej do załatwiania.

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak kwiaciarnia Adonis? Bo mama od koleżanki przyniosła wieści, że oni robią wszystko bukiety (też kwiatki do butonierek), dekoracje kościoła i dekoracje samochodu. Bo ja bym poszła na łatwiznę i wszystko u jednej zamówiła. Bo moja teściowa to zaraz, że ktoś z Bodzechowa za 200zł ubiera kościół i takie tam, tylko że jak zamówię wszystko gdzie indziej to strasznie dużo na głowie będzie, wolałabym wszystko w jednym. A ta pani Ela z targu robi wszystko czy tylko bukiety?
madzik2221 ta sukienka śliczna
U mnie alkohol tata liczy 0,5l na osobę dorosłą .

Zapomniałam dodać najważniejszego. Poszłam do jubilera obejrzeć spinki dla taty, a kupiłam sobie biżuterię. Czy będzie pasować do sukni okaże się na przymiarce w lipcu, ale tak mi się spodobało, że nie mogłam sobie odmówić.
Ta pani na Targu też robi wszystko. Ja Adonisa nie lubię bo mi nie chcieli zrobić takiego bukietu o jakim im mówiłam.
A poza tym mi się wydaje drogi.

Ja sobie na studiach podobny naszyjnik kupiłam na bal magisterski
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2011-05-03 o 09:04
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:08   #4383
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez madzik2221 Pokaż wiadomość
I znacie moze jakies dobre salony w Kielcach? Slyszalam ze Paryzanka ma niezle suknie ale obsluga ponoc nie specjalna i jeszcze jeden jest przy plantach ale nie mam za wiele opini na ich temat.....
ja kupowałam w Kielcach suknię w salonie Contessa,to jest na rondzie Paderewkiego

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a gdzie będziecie robiły plener ślubny?
my robiliśmy w Ujeździe i nad jeziorkiem

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
A ta pani Ela z targu robi wszystko czy tylko bukiety?


Zapomniałam dodać najważniejszego. Poszłam do jubilera obejrzeć spinki dla taty, a kupiłam sobie biżuterię. Czy będzie pasować do sukni okaże się na przymiarce w lipcu, ale tak mi się spodobało, że nie mogłam sobie odmówić.
mi pani z targu robiła wszystko
jak się kształtują ceny spinek w wąskiej uliczce bo właśnie chcę kupić
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:28   #4384
Khava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 46
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

mehja ja zawsze kupuję w jednym jubilerze w Wąskiej Uliczce i jak oglądałam wczoraj to komplet 3 spinek trochę ponad 200zł, czyli do mankietów powyżej 100 a do krawata ciut poniżej 100. Tylko to są ceny spinek z krzemienia pasiastego, bo akurat teraz innych nie mają. Dlatego nie kupiłam, bo mój tata strasznie nie lubi takich kolorów...
Dziewczyny znów mam pytanie. 100 zł za makijaż ślubny drogo, tanio czy w sam raz?

Edytowane przez Khava
Czas edycji: 2011-05-03 o 09:42
Khava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:07   #4385
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:26   #4386
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
mehja ja zawsze kupuję w jednym jubilerze w Wąskiej Uliczce i jak oglądałam wczoraj to komplet 3 spinek trochę ponad 200zł, czyli do mankietów powyżej 100 a do krawata ciut poniżej 100. Tylko to są ceny spinek z krzemienia pasiastego, bo akurat teraz innych nie mają. Dlatego nie kupiłam, bo mój tata strasznie nie lubi takich kolorów...
Dziewczyny znów mam pytanie. 100 zł za makijaż ślubny drogo, tanio czy w sam raz?
Wydaje mi się, że nie jakoś szczególnie drogo. Wszystko zależy jakich kosmetyków używa makijażystka.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:11   #4387
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
mehja ja zawsze kupuję w jednym jubilerze w Wąskiej Uliczce i jak oglądałam wczoraj to komplet 3 spinek trochę ponad 200zł, czyli do mankietów powyżej 100 a do krawata ciut poniżej 100. Tylko to są ceny spinek z krzemienia pasiastego, bo akurat teraz innych nie mają. Dlatego nie kupiłam, bo mój tata strasznie nie lubi takich kolorów...
Dziewczyny znów mam pytanie. 100 zł za makijaż ślubny drogo, tanio czy w sam raz?
ja też chciałam kupić nie kolorowe tylko srebrne,bardziej klasyczne.Dzięki

za makijaż ślubny płaciłam 50zł ale to było 1,5 roku temu więc obecnie 100zł myślę że nie jest to bardzo wygórowana cena
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:52   #4388
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

no i sezon ślubny rozpoczęty. Wczoraj dostałam zaproszenie na ślub przyjaciela TŻta. Piękne zaproszenia mają. Skromne ale gustowne. I zażyczyli sobie wino zamiast kwiatów i ja oczywiście wymyśliłam, że może podarujemy im coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do wina.jpg (32,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw do wina 2.jpg (27,9 KB, 13 załadowań)
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:08   #4389
madzik2221
Zakorzenienie
 
Avatar madzik2221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak kwiaciarnia Adonis? Bo mama od koleżanki przyniosła wieści, że oni robią wszystko bukiety (też kwiatki do butonierek), dekoracje kościoła i dekoracje samochodu. Bo ja bym poszła na łatwiznę i wszystko u jednej zamówiła. Bo moja teściowa to zaraz, że ktoś z Bodzechowa za 200zł ubiera kościół i takie tam, tylko że jak zamówię wszystko gdzie indziej to strasznie dużo na głowie będzie, wolałabym wszystko w jednym. A ta pani Ela z targu robi wszystko czy tylko bukiety?
madzik2221 ta sukienka śliczna
U mnie alkohol tata liczy 0,5l na osobę dorosłą .

Zapomniałam dodać najważniejszego. Poszłam do jubilera obejrzeć spinki dla taty, a kupiłam sobie biżuterię. Czy będzie pasować do sukni okaże się na przymiarce w lipcu, ale tak mi się spodobało, że nie mogłam sobie odmówić.
bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
mnie robiła wszystko. Bukiety, butonierki, kwiaty na stół i do kościoła

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------


przejedź się jeszcze do Kiary na Warszawską. Ja tam suknię kupowałam i wszystko ok było
dzieki

Cytat:
Napisane przez rodzyneq84 Pokaż wiadomość
no i sezon ślubny rozpoczęty. Wczoraj dostałam zaproszenie na ślub przyjaciela TŻta. Piękne zaproszenia mają. Skromne ale gustowne. I zażyczyli sobie wino zamiast kwiatów i ja oczywiście wymyśliłam, że może podarujemy im coś takiego:
bardzo fajny pomysl.ja tez wino poprosilam zamiast kwiatow
__________________





22/23.05.2010
madzik2221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:15   #4390
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez Khava Pokaż wiadomość
mehja ja zawsze kupuję w jednym jubilerze w Wąskiej Uliczce i jak oglądałam wczoraj to komplet 3 spinek trochę ponad 200zł, czyli do mankietów powyżej 100 a do krawata ciut poniżej 100. Tylko to są ceny spinek z krzemienia pasiastego, bo akurat teraz innych nie mają. Dlatego nie kupiłam, bo mój tata strasznie nie lubi takich kolorów...
Dziewczyny znów mam pytanie. 100 zł za makijaż ślubny drogo, tanio czy w sam raz?
ja w ubiegłym roku płaciłam tak jak mehja 50zł. U Marty na Młyńskiej
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:45   #4391
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

madzik - pisałaś, że kupiła byś nawet używaną suknię??? Ja kielczanka jestem i jak szukałam sukni (ale to 5 lat temu było) to komisy były na Paderewskiego w Centrum Rondo i na Dużej (tuż przy Rynku) wchodziło się po schodkach. Na Dużej jest normalny salon i kiedyś miały też komis. Ahaa i dziewczyny chwaliły sobie salon w Katarzynie na Sienkiewicza. Moja świadkowa ma ślub w sierpniu i kupiła w Katowicach suknię z wystawy. W biuście i w biodrach leży jak ulał. Musi tylko skrócić - i to jej w salonie zrobią. Także da się tak kupić suknię
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 12:49   #4392
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez rodzyneq84 Pokaż wiadomość
no i sezon ślubny rozpoczęty. Wczoraj dostałam zaproszenie na ślub przyjaciela TŻta. Piękne zaproszenia mają. Skromne ale gustowne. I zażyczyli sobie wino zamiast kwiatów i ja oczywiście wymyśliłam, że może podarujemy im coś takiego:
świetny pomysł

my też poprosiliśmy o wino zamiast kwiatów
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 13:34   #4393
madzik2221
Zakorzenienie
 
Avatar madzik2221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 3 143
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez rodzyneq84 Pokaż wiadomość
madzik - pisałaś, że kupiła byś nawet używaną suknię??? Ja kielczanka jestem i jak szukałam sukni (ale to 5 lat temu było) to komisy były na Paderewskiego w Centrum Rondo i na Dużej (tuż przy Rynku) wchodziło się po schodkach. Na Dużej jest normalny salon i kiedyś miały też komis. Ahaa i dziewczyny chwaliły sobie salon w Katarzynie na Sienkiewicza. Moja świadkowa ma ślub w sierpniu i kupiła w Katowicach suknię z wystawy. W biuście i w biodrach leży jak ulał. Musi tylko skrócić - i to jej w salonie zrobią. Także da się tak kupić suknię
pewnie ze jak trafie na jakas co mi sie spodoba to kupie czasami te uzywane wygladaja jak nowe
dzieki za namiary
__________________





22/23.05.2010
madzik2221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:09   #4394
aga2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 314
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Dziewczyny mam takie pytanie zawczasu.
Dostałam kilka zaproszeń z wierszykami o pieniądze i totka w lotto.
Jak najbardziej ok.
Tylko ja tak myślę już o swoich zaproszeniach, też takie wierszyki, że zamiast kwiatów prosimy o pieniądze, totka, wino, ale czy np. wypadałoby napisac jakiś miły wierszyk, że mogłaby byc karma dla zwierzaków, którą oddamy później do wcześniej uzgodnionego schroniska???
Nie byłoby to jakieś odstraszające dla gości??? Czy poniżające???
Wiem, że my kwiaty wyrzucimy, a że z chęcią bym pomogła schroniskom, więc wydaje mi się, że w takim dniu, kiedy to my się będziemy cieszyc, mogłyby również dostac coś zwierzaki. Jak patrzę na te bezdomne stworzenia (uwielbiam je), to aż mi się serce kraje....
Co o tym myślicie??
A może jakiś jeden dłuższy wierszyk, gdzie będzie zawarte: zamiast kwiatów: totek lub wino lub karma.
aga2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:16   #4395
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Aga no pewnie,że możesz poprosić o karmę. Jakbyś przejrzała sobie z 10-20 ostatbnich stron todziewczyny wrzucały wierszyki z prośbą o wina i karmę
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:07   #4396
Barabarella
Raczkowanie
 
Avatar Barabarella
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z miasta pomników
Wiadomości: 124
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Ja tam uważam, że to jest w porządku. Sami mamy zamiar poprosić o przyniesienie karmy zamiast kwiatów. Zwłaszcza, że mamy psa przygarniętego ze schroniska, a ja tam chodzę jako wolontariusz. Nawet sami wymyśliliśmy wierszyk!
Barabarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:29   #4397
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Witam Was dziewczyny
Dawno mnie nie było ale czasem was podczytuje

Widziałam,że rozmawiałyście o bukietach więc ja moge z czystym sumieniem polecić panią Ele z targowicy
To jest naprawde profesjonalna kobieta.Jeszcze przed swoim ślubem naczytałam się złych opini ,że uschnięte kwiaty do bukietów daje itd.i chciałam nawet odwołać zamówienie u niej ale teraz dopiero wiem,że nie ma co się sugerować tak do końca opiniami innych.Byłam bardzo zadowolona z kwiatów od pani Eli
Wszystko u niej zamawiałam
Bukiety swój i świadkowej,kwiaty do butonierek,kwiaty na samochód,róże na stoły,kwiaty do kościoła , płatki róż do sypania i naprawde bardzo polecam
Kwiaty piękne świeże (mój i świadkowej bukiet trzymały się tydzień)
Cena bardzo przyzwoita połowe taniej niż w kwiaciarni i mój bukiecik był naprawde taki jak na zdjęciu,które dałam pani Eli

Młooda piękna suknia
Bardzo mi się podoba,bo zamówiłaś suknie taką w moim stylu
Nawet podobna do mojej,naprawde cudowna
Jestem pewna,że będziesz w niej wyglądać jak księżniczka.
A jaki będziesz miała bukiecik??

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

My na zaproszeniu mieliśmy wierszyk aby goście zamiast kwiatów podarowali nam wino lub czekoladki
Zebraliśmy bardzo dużo butelek wina i dużo czekoladek a bukiety może ze 2 dostaliśmy i jeszcze ze 2 na szlabanach dostaliśmy
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:26   #4398
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez aga2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie zawczasu.
Dostałam kilka zaproszeń z wierszykami o pieniądze i totka w lotto.
Jak najbardziej ok.
Tylko ja tak myślę już o swoich zaproszeniach, też takie wierszyki, że zamiast kwiatów prosimy o pieniądze, totka, wino, ale czy np. wypadałoby napisac jakiś miły wierszyk, że mogłaby byc karma dla zwierzaków, którą oddamy później do wcześniej uzgodnionego schroniska???
Nie byłoby to jakieś odstraszające dla gości??? Czy poniżające???
Wiem, że my kwiaty wyrzucimy, a że z chęcią bym pomogła schroniskom, więc wydaje mi się, że w takim dniu, kiedy to my się będziemy cieszyc, mogłyby również dostac coś zwierzaki. Jak patrzę na te bezdomne stworzenia (uwielbiam je), to aż mi się serce kraje....
Co o tym myślicie??
A może jakiś jeden dłuższy wierszyk, gdzie będzie zawarte: zamiast kwiatów: totek lub wino lub karma.

Andzia Emigrantka umieszczała na zaproszeniach wierszyk, a dary dla zwierzaków przekazuje dla Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals". Wierszyk pozwoliła skopiować na stronę www:

http://animals.ostrowiecnr1.pl/index...tresc&id=pomoc
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 16:26   #4399
aga2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 314
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

W takim razie poczytam poprzednie strony, może coś znajdę.
Widzę, że nie jestem sama, która na takie pomysły
aga2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 19:54   #4400
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Pomysł bardzo zacny i wart naśladowania Ja jeśli będę robić weselicho też zażyczę sobie wsparcie bezdomnych zwierzaków.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 22:40   #4401
izus1187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 14
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie w Ostrowcu lub w Kielcach można kupić garnitur ślubny?Podobno Paryżankę likwidują na dniach więc odpada
izus1187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 06:44   #4402
Barabarella
Raczkowanie
 
Avatar Barabarella
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z miasta pomników
Wiadomości: 124
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

W Kielcach na Sienkiewicza jest jeden duży sklep z garniturami. Drugi jest na Seminaryjskiej, centralnie obok bazarów, nad apteką. Na stronie "Paryżanki" ciągle jest informacja, że jest likwidacja salonu, ale jest też info, że jest wyprzedaż, więc można się wybrać.

Poza tym w większości salonów są też oferty dla Panów Młodych.

Edytowane przez Barabarella
Czas edycji: 2011-05-06 o 06:48
Barabarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 06:57   #4403
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

a w Ostrowcu w tesco w galerii jest sklep z garniturami
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:19   #4404
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

izus1187 - To zależy ile chcesz na garnitur przeznaczyć. W Ostrowcu na Targu też możesz kupić bardzo ładny garnitur, dobrej jakości o połowę tańszy niż w sklepie. Ale to wszystko zależy czy chcesz metkę renomowanej marki czy nie.
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:02   #4405
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Garnitury są też Kielcach w SunsetSuit w Galerii Echo, w Ostrowcu w Mann2000, w Galerii Osrowieckiej, na tragu jak Rodzyneq mówila, w Wólczance, na Siennienskiej...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:06   #4406
beatrice1234
Rozeznanie
 
Avatar beatrice1234
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 761
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

a ja ide na początku czerwca na ślub, i młodzi zamiast kwiatów zazyczyli sobie herbaty świata... i skad ja taką herbate wezmę?
Pomysł z karmą jest swietny.
__________________

beatrice1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:14   #4407
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Cytat:
Napisane przez beatrice1234 Pokaż wiadomość
a ja ide na początku czerwca na ślub, i młodzi zamiast kwiatów zazyczyli sobie herbaty świata... i skad ja taką herbate wezmę?
Pomysł z karmą jest swietny.
Beatrice w Tesco jest stoisko z herbatami
Albo możesz kupić na stronie eherbata.pl
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:34   #4408
izus1187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Wiadomości: 14
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Dziekuje za infonawet nie wiedziałam że jest aż tyle miejsc z garniturami w Oc. A co myślicie o salonie 2+1?
izus1187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:14   #4409
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:01   #4410
AGUSIA533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 674
Dot.: Ostrowieckie Pogaduszki Ślubne - część VIII

Witam Was

Fajny pomysł z karmą dla zwierząt

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

My kupiliśmy garnitur we Wrocławiu dla mojego męża także nie pomogę
AGUSIA533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.