Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 01:40   #631
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Ja rzecz jasna- gole je Co za problem przejechać maszynką troche dalej...a bynajmniej nie mam jakiś oporów pożniej pokazać się od każdej strony mojemu TŻ
Wyglądaloby to śmiesznie...z przodu i na wargach, ładnie wygolone, a tam między pośladkami, zaniedbane Albo nic, albo wszytsko- tak myśle:d
Dokładnie Gole sie maszynkąwargi i między pośladkami tez z przodu zostawiam tylko malutki paseczke...stratowyna"ł yso" sie nigdy nie ogoliłam i nie zamierzam, mój TŻ tez bardzo lubi paseczek i narazie nie chce inaczej
TŻ ze względów higienicznych goli sie pod pachami i na dole, troche goli,troszke podcina co mi odpowiada bo łoski między zębami - średnia przyjemność
Przyznam, raz próbowałam pięsetą ....kurde na poczatku boli jak cholera!!!ale po pewnym czasie "wzgórek" sie chyba juz poprostu znieczula i jakoś idzie, podzieliłam "robotę" na dwa wieczory bo to długo zajmuje...etekt cudownej gładkości!!!...ale niesety jak zaczynają odrastac istny koszmar,dlatego nigdy tego nie powtórze...włoski erastały,robiły sie okropne i bolące krosty...eehh jednak nie polecam.
A powiedzcie jak jest z plastrami?? bardzo boli?? jest podraznienie i potem krostki jak odrastają??
Laser?? - ile trzeba takich zabiegów/? czy wystarczy jedne??nie czytałam wszystkich str wiec powiedzcie mi ...obiło mi sie dawniej o uszy - depilacja brazilijska??czy któras z Was moze robiła??bardzo boli?> ile kosztuje? i czy ktorys z tych "zabiegów " wykonuja w krakowie??
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 17:47   #632
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkka Pokaż wiadomość
Dokładnie Gole sie maszynkąwargi i między pośladkami tez z przodu zostawiam tylko malutki paseczke...stratowyna"ł yso" sie nigdy nie ogoliłam i nie zamierzam, mój TŻ tez bardzo lubi paseczek i narazie nie chce inaczej
TŻ ze względów higienicznych goli sie pod pachami i na dole, troche goli,troszke podcina co mi odpowiada bo łoski między zębami - średnia przyjemność
Przyznam, raz próbowałam pięsetą ....kurde na poczatku boli jak cholera!!!ale po pewnym czasie "wzgórek" sie chyba juz poprostu znieczula i jakoś idzie, podzieliłam "robotę" na dwa wieczory bo to długo zajmuje...etekt cudownej gładkości!!!...ale niesety jak zaczynają odrastac istny koszmar,dlatego nigdy tego nie powtórze...włoski erastały,robiły sie okropne i bolące krosty...eehh jednak nie polecam.
A powiedzcie jak jest z plastrami?? bardzo boli?? jest podraznienie i potem krostki jak odrastają??
Laser?? - ile trzeba takich zabiegów/? czy wystarczy jedne??nie czytałam wszystkich str wiec powiedzcie mi ...obiło mi sie dawniej o uszy - depilacja brazilijska??czy któras z Was moze robiła??bardzo boli?> ile kosztuje? i czy ktorys z tych "zabiegów " wykonuja w krakowie??
ja zrobiła TŻ wczoraj niespodziankę i zgoliłam się 'na łyso'
Kochany był pod wielkim wrażeniem, ale wiem, ze lubi zmiany, wiec następny raz będzie za jakiś czas

co do sposobów depilacji.. ja robię to kremem, inne sposoby u mnie odpadają.
po maszynce mam bolesne krosty, a nawet ropne wypryski + oczywiście wrastające włoski
na plastry zdecydowałam się 2 razy - miałam krosty [mniej niż po maszynce] + siniaki ;/
próbowałam pastą cukrową [podobno nie boli tak bardzo i nie powoduje skutków ubocznych] ale nie klei mi się do włosków xP nie wiem dlaczego
chyba w przyszłości zrobię sobie depilację laserową... jeden zabieg koszkuje od 300 do 400 zł [z linią do pośladków], ale cene jest uzależniona od salonu, w którym wykonują depilację. Wg mnie dużym minusem jest to, ze potrzebnych jest od 4-7 zabiegów;/ a słyszałam nawet o tym, ze dobrze jest robić zabieg 'przypominający' co roku ;/
może któraś z wizażanek jest po laserowej depilacji??;>
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:18   #633
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

No wlasnie przeczytalam cos na niemieckim forum o podobnym temacie i sie nie zle usmialam.Przekarze Wam w wielkim skröcie co napisal jeden facet.

Bardzo sie ucieszyl w poczatkowych podejsciach "wreszcie cos gladkiego"(bo czytajac wiecej faceci w Niemczech to w 90 % nie lubia lokatej natury kobietek).
Po poczatkowej radosci idac reka w dalszym kierunku zaobserwowal cos, co go samego bardzo rozczarowalo "o zgroza ona ma tam wlosy".
Jego komentarz byl tylko taki, ze to byla kobieta ze wschodu Polka a my wedlug nich "kobiety ze wschodu" to tak czesto mamy, ze z przodu nic a dalej kozuch.

No to dziewczyny co wy robicie tak naprawde z tymi wlosami na wargach sromowych i tam dalej?
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:26   #634
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

o matko.... jednak faceci czasami przerażają xP

jak już napisałam post wyżej - rozprawiłam sie kremem do depilacji, ale wolałabym coś skuteczniejszego, bo już mam kaktusa w majtkach :P
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:54   #635
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ja zrobiła TŻ wczoraj niespodziankę i zgoliłam się 'na łyso'
Kochany był pod wielkim wrażeniem, ale wiem, ze lubi zmiany, wiec następny raz będzie za jakiś czas

co do sposobów depilacji.. ja robię to kremem, inne sposoby u mnie odpadają.
po maszynce mam bolesne krosty, a nawet ropne wypryski + oczywiście wrastające włoski
na plastry zdecydowałam się 2 razy - miałam krosty [mniej niż po maszynce] + siniaki ;/
próbowałam pastą cukrową [podobno nie boli tak bardzo i nie powoduje skutków ubocznych] ale nie klei mi się do włosków xP nie wiem dlaczego
chyba w przyszłości zrobię sobie depilację laserową... jeden zabieg koszkuje od 300 do 400 zł [z linią do pośladków], ale cene jest uzależniona od salonu, w którym wykonują depilację. Wg mnie dużym minusem jest to, ze potrzebnych jest od 4-7 zabiegów;/ a słyszałam nawet o tym, ze dobrze jest robić zabieg 'przypominający' co roku ;/
może któraś z wizażanek jest po laserowej depilacji??;>
to witaj w klubie też przerabiałam wszystko co Ty.
ja jedynie krem niestety, na laser mi się nie chce kasy bulić
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 22:01   #636
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

No wkoncu ciekawy watek!
Zgadzam sie z wiekszoscia tutaj ze depilacja intymnych czesci ciala jest konieczna zeby mozna czuc sie czysto i swiezoJa preferuje(a raczej moj tz) depilacje z paseczkiem po srodku
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 22:56   #637
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Witam wszystkie Wizazanki jestem nowa jak widac... co do tematu...ja preferuje maly paseczek, raz jak przypadkiem w sumie zgolilam na lyso to dziwnie sie czulam jednak wole jak "cos" tam jest


Shajen, a co to za problem tam tez sie ogolic trzeba sie nagimnastykowac, ale czego sie nie robi dla wzroku pozeracza;] probowalam kremow, ale niestety nie usuwaly mi wszystkich wloskow:/

Mam jeszcze pytanie co znaczy TZ wiem ze chlopak, moze narzeczony, ale czemu akurat takie literki?
warm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 00:31   #638
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez warm Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizazanki

Mam jeszcze pytanie co znaczy TZ wiem ze chlopak, moze narzeczony, ale czemu akurat takie literki?
Witam hihi kiedyś tez o to pytałam TŻ = Towarzysz Życia
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:15   #639
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Mam jeszcze pytanie co znaczy TZ wiem ze chlopak, moze narzeczony, ale czemu akurat takie literki?[/quote]


O wlasnie co znaczy dokladnie TZ ?

- znaczenie jest domyslne ale od czego jest to skröt?
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 10:17   #640
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Nie doczytalam do konca a odpowiedz juz jest odrazu widac, ze raczkuje
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:09   #641
lomzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

dzieki Smerfetkko probowalam juz to tlumaczyc na milion sposobow, ale na to bym nie wpadla ok wracajcie do tematu!!
lomzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 15:49   #642
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

tez dzieki za odp dodam jeszcze ze dzisiaj trojkata sobie zrobilam, troszke cierpliwosci i nie jest zle
warm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 01:26   #643
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Nie ma za co dziewczynytez sie kiedys głowiłam jak cholera az wkoncu tez spytałam
Niedawno próbowałam sobie serce zrobićChciałam bym zaskoczyc taką fryzurką mojego TŻ po powrocie. Jakaś "pani" na necie miała,widziałam na fotce i mi sie bardzo spodobało....jednak wykonanie okazało sie duzo trudniejsze niz myślałam,jakies koslawe i nieforemne było to moje sercepróbowałam je rozbic zwykłą maszynka,ale podejrzewam ze owa "pani" oddała swe łono w ręce zawodowca z dziedziny takiego fryzjerstwa
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:34   #644
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Do serduszka to potrzebny jest szablonik
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:05   #645
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Dziewczyny ja tez kiedyś miałam problem z krostkami.Ale od jakiegoś czasu poprostu gole sie codzienncie kiedy biore prysznic bądz kąpiel.Włoski wtedy niewrastaja bo nie zdaza urosnąć przez 24 godz.
Wiem ze niekazdemu sie chce codzienni z maszynką walczyć ale niestety,tylko tyle mozna zrobić.Na wosk ani na depilator nie nigdy nie zdecyduje.Chyba bym wyła gorzej od psa sąsiadów.Napewno by wiedzieli kiedy sie depiluję.Pożniej okrakiem bym chodziła przez pol dnia.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:33   #646
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

dziewczyny mam dość golę się maszynką i zawsze mam krostki, a czesto nawet te mikroskopijne krostki zacinam i pojawia sie krew nawet jak ogolę się na "łyso" to mam pełno czarnych kropek. Robie peeling po każdym goleniu, nawet próbowąłam golic kremem, ale jakoś nie bardzo na mnie działał, Pomocy
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:39   #647
Smerfetkka
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetkka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 67
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Niestety tez mam z tym problem i nadal nie znalazłam odpowiedniego rozwiązania dla siebie w tej kwesti
Malwina kwestia ciała,mi w ciagu 24h urosną juz albo minimalne wloski przebijajace sie przez skóre, takiecholerne czarne punkciki,alebo mam krostki Tak zle i tak niedobrze!!!Kiedys zdobyłam sie na odwage i zabrałąm sie do sprawy depilatoremnapoczatk u bardzo bolalo,nawet polała sie krew,bo to jednak bardzo wrazliwa czesc caiala a depilator z szybkościa i siłą wyrywa wloski.Ale miałam problemy z wrastającymi wloskami,a co za tym idzie krostami ale jescze większymi i bardzioej bolesnymi bo z ukrytym mieszkiem wlosowym
Nie próbowałam tam kremów ani woksku?? aWY?? jak to sie "tam" sprawdza??
Smerfetkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:32   #648
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkka Pokaż wiadomość
Niestety tez mam z tym problem i nadal nie znalazłam odpowiedniego rozwiązania dla siebie w tej kwesti
Malwina kwestia ciała,mi w ciagu 24h urosną juz albo minimalne wloski przebijajace sie przez skóre, takiecholerne czarne punkciki,alebo mam krostki Tak zle i tak niedobrze!!!Kiedys zdobyłam sie na odwage i zabrałąm sie do sprawy depilatoremnapoczatk u bardzo bolalo,nawet polała sie krew,bo to jednak bardzo wrazliwa czesc caiala a depilator z szybkościa i siłą wyrywa wloski.Ale miałam problemy z wrastającymi wloskami,a co za tym idzie krostami ale jescze większymi i bardzioej bolesnymi bo z ukrytym mieszkiem wlosowym
Nie próbowałam tam kremów ani woksku?? aWY?? jak to sie "tam" sprawdza??
po depilatorze, to nawet na nogach mam krostki i wrastają mi włoski, wg mnie jest to chyba najgorsza z metod ;/
robiłam kremem kilka razy i powiem, że jest całkiem nieźle.. trzeba uważać, żeby krem nie dostał się głębiej, bo na pewno spowoduje podrażnienia. Po depilacji kremem nie lubię tego dziwnego uczucia.. jak jakby włoskie się rozpuściły i kleiły się [albo haczyły] o bieliznę.. jest to dość nieprzyjemne... i oczywiście nie da się usunąć wszystkiego w ten sposób, bo zawsze widać ciemne kropeczki włosków :P
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 10:57   #649
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

A tak mi sie dziewczyny przypomniało:P Kiedys goliłam sie na łyso, szłam na sekunde do solarium (dla relaksu tylko, bo nie chodziłam by się opalic), przykrywałam sobie "tam" wyciete serduszko i ono sie nie opalało a cała reszta tak i był fajny efekt, mojemu TŻ sie podobało, teraz w prawdzie juz w ogole nie chodze
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 18:24   #650
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja zawsze nakładam krem z VEET na 15 minut, po zmyciu przejadę 3 razy maszynka Venus niebieska, po wyjsciu z wanny samruję emulsją po depilacji i wyskoczy mi 1-2 krostki do czasu nastepnej depilacji
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:21   #651
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

a ja tam polecam pensete sporo czasu trzeba poswiecic ale nie ma czarnych kropeczek, wloski dlugo nie odrastaja i wystarczy pilling w kapieli a wloski w koncu nie wrastaja jak po maszynkach ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:03   #652
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
a ja tam polecam pensete sporo czasu trzeba poswiecic ale nie ma czarnych kropeczek, wloski dlugo nie odrastaja i wystarczy pilling w kapieli a wloski w koncu nie wrastaja jak po maszynkach ;]
A ja zdecydowanie nie polecam, włsoki fakt dosc długo nie rosną ale jak juz próbuja to okropnie wrastają,gorzej niz po depilatorze.. krosty wielkośco kilimandzaro i to ropne bo stan zapalny sie robi od wloska który nie moze wyjsc.Ja tak miałam
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 12:17   #653
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

jejku dziewczyny ja się tam nigdy nie mogę dobrze wygolic

maszynką wargi sromowe ogole ale już nad nimi i tam gdzie tego jest najwięcej to za cholere nie moge,zostają mi takie krótkie włoski a jak jeżdze maszynką we wszystkie strony to zostają mi te okropne kropki

krem żaden też nie usuwa dobrze tych cholernych włosów ja już nie mam siły do tego golenia się

agata__slomka no dokładnie mam to samo,włosy tak dziwnie wypadają i do bielizny się potem tak cos klei,coś okropnego
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 12:34   #654
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

okropne uczucie zaciągania sie majtek o włoski.A moim zdaniem jeszcze gorsze to to swędzenie.Tak pieruńsko swędzi ze wyrobic nie mozna.Kit tam w domu ale jak gdzies na mieście?Wytrzymać nie idzie.T

Edytowane przez Malwina 22
Czas edycji: 2008-02-01 o 12:53 Powód: błąd
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 12:48   #655
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

No to panie została nam maszynka do końca zycia albo pelen naturall jak w Strasznym filmie,chaszcze i nietoperze
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:01   #656
SiostraMorfina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
po wyjsciu z wanny samruję emulsją po depilacji i wyskoczy mi 1-2 krostki do czasu nastepnej depilacji
Jaka to emulsja po depilacji firma itp.???
Z gory dzieki
U mnie z krostkami bywa roznie w zimie, ale latem, jak jest upał, wakacje i plaża to akorat na złosc zawsze mam ich wiecej.
Własnie sobie zrobiłam paseczek i jak zawsze mam nadzieje, że krostek nie bedzie, przynajmniej do jutra [jutro TŻ i te sprawy ]

I jeszcze pytanko. Czy ktoś moze polecić jakaś kosmetyczke od depilacji brazylijskiej w BDG? ;]
__________________
" Bo gdy obudzę się rano
Będę miał siłę by walczyć... "

Grammatik - Każdy Ma Chwile
SiostraMorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 17:41   #657
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

taka jest dołączona do kremu depilującego Joanny Sensual, balsam po depilacji, czy emulsja nie wiem jak to sie dokładnie zwie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 22:03   #658
misty82
Zadomowienie
 
Avatar misty82
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: małopolskie królestwoo soli
Wiadomości: 1 068
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez SiostraMorfina Pokaż wiadomość

I jeszcze pytanko. Czy ktoś moze polecić jakaś kosmetyczke od depilacji brazylijskiej w BDG? ;]
Tez bym Chciała to wiedzieć,tylko ,ze mnie raczej kraków interesuje???
Ale ogólne info na ten temat też,"wrażenia" i te w trakcie i po, cena itd??
dzieki
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/665d6e5f33.png
Kocham Cię
"Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone !!! " Pam Brown

19.IX.2009 Nasz dzień
misty82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:31   #659
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

...a Warszawa?;> zdaje sobie sprawe, ze 50 zl to to bedzie kosztowac, tylko gdzie??
ale swoja droga - w koncu stolica, mnostwo konkurencji, wiec powinny byc nizsze ceny, nie?xD
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:09   #660
Misia0622
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Ja też w zupełności jestem za paseczkiem i lubię mieć tam porządek aczkolwiek denerwują mnie późniejsze krostki i swędzenie czy są jakieś środki na zapobieganie tego??

-----------------------------------
KAROLEK
Misia0622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.