wysokie vs niskie:P - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: waszym zdaniem lepiej byc:
wysoką laska 149 57,53%
niska laska 110 42,47%
Głosujący: 259. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-02, 12:50   #61
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: wysokie vs niskie:P

Ja mam 168 cm i jestem zadowolona. Ani nie jestem wysoka, ani niska tylko średnia

Ale nie pogniewałabym się jakbym miała ze 170 -172 cm
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:27   #62
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: wysokie vs niskie:P

mam 167 cm wzrostu, mogłoby być więcej ale ogólnie nie narzekam
na pewno lepiej być wysoką niż niską
po prostu lepiej to wygląda
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:34   #63
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Ja mam 168 cm i jestem zadowolona. Ani nie jestem wysoka, ani niska tylko średnia

Ale nie pogniewałabym się jakbym miała ze 170 -172 cm
Mam tyle samo wzrostu i jestem zadowolona, ewentualnie mogło być do 3 cm więcej, chociaż mój mąż ma 188, więc w najwyższych obcasach nie będe wyższa od niego

Kiedyś wydawało mi się, że lepiej być taką malutką-filigranową do 165 lub wysoką a'la modelka ok.175 cm,chociaż nigdy na swój wzrost nie narzekałam, to uważam teraz, że jest on idealny
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:50   #64
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
na pewno lepiej być wysoką niż niską
po prostu lepiej to wygląda
dlaczego lepiej wyglada?

lepsza niska, ale zgrabna jak Eva Longoria niz wysoka i z nadwaga.
nie mozna tak uogolniac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 16:59   #65
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: wysokie vs niskie:P

ja mam 171cm wzrostu.czuje sie wielka...chcialabym byc mala zgrabna kobietka.jedyny moment kiedy jestem pocieszona to ten kiedy wkladam krociotka mini (nogi to jedyne co mi sie udalo)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:46   #66
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
lepsza niska, ale zgrabna jak Eva Longoria niz wysoka i z nadwaga.
to porównanie jest troszkę nietrafione
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 10:23   #67
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
to porównanie jest troszkę nietrafione
Na szczescie na ten temat tez sa podzielone zdania... ,...no bo inaczej bylo by nudno.

Osobiscie mam ten sam typ figury , co Eva Longoria i kiedys to bylo naprawde moim kompleksem. Nie raz slyszalam cos w tym stylu :
drobizna, dröb, kurdupelek, "ale by byla z ciebie laska, gdybys miala tak 10 cm. wiecej. Najczesciej slyszalam to od wysokich, ktöre kiedys byly wysokie i szczuple a teraz sa tylko wysokie, bo juz nie szczuple.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 11:13   #68
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dlaczego lepiej wyglada?

lepsza niska, ale zgrabna jak Eva Longoria niz wysoka i z nadwaga.
nie mozna tak uogolniac
Ale wysoka też może być przecież zgrabna.
Spójrzmy prawdzie w oczy - jeżeli chodnikiem będą szły dwie jednakowo ładne dziewczyny niska i wysoka, to na pewno za tą wysoką obejrzy się więcej osób.




P.S. Longoria jest moim zdaniem wyjątkowo paskudna
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:38   #69
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Ale wysoka też może być przecież zgrabna.
Spójrzmy prawdzie w oczy - jeżeli chodnikiem będą szły dwie jednakowo ładne dziewczyny niska i wysoka, to na pewno za tą wysoką obejrzy się więcej osób.




P.S. Longoria jest moim zdaniem wyjątkowo paskudna
Hmmm nie sądze, żeby więcej osób spojrzało się za kobietą dlatego, że jest wysoka. Znam dużo facetów którzy uwielbiają filigranowe kobietki i znam takich którzy lubią kobiety wysokie. Zależy co kto lubi. Spójrzmy prawdzie w oczy jak jesteś zaniedbana i brzydka to chocbyś miała 2 metry wzrostu, to nikt się na Ciebie nie spojrzy.

PS. Longoria jest piękną kobietą i myślę, że komuś może się nie podobać, ale nikt nie powie, że jest paskudna. No oprócz Ciebie, hmmm.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:43   #70
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: wysokie vs niskie:P

A moim zdaniem to nie ma znaczenia, czy jest się wysoką czy niską

I wysokie kobiety i niskie są piękne
A poza tym wzrostu się nie wybiera... jeśli niskiej dziewczynie nie pasuje to może sobie założyć buty na obcasie i już "wyższa" się czuje. Takie typu dyskusje są moim zdaniem zbędne.

PS. Mam 160cm .
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:47   #71
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Ale wysoka też może być przecież zgrabna.
Spójrzmy prawdzie w oczy - jeżeli chodnikiem będą szły dwie jednakowo ładne dziewczyny niska i wysoka, to na pewno za tą wysoką obejrzy się więcej osób.




P.S. Longoria jest moim zdaniem wyjątkowo paskudna
oczywiscie ale nie zaznaczylas tego w swojej poprzedniej wypowiedzi

wg mnie najwazniejsze są proporcje

a co do "obracania sie na ulicy za kims"- zwracamy uwage na tych, ktorzy bardziej rzucaja sie w oczy- wtedy faktycznie wysoka dziewczyna bardziej sie rzuci w oczy, co nie znaczy, ze przy blizszym poznaniu wyda sie faktycznie atrakcyjniejsza, skoro zakladasz, ze sa jednakowo ładne.

w ogole nie wiem jak mozna uzyc takiego okreslenia, chyba, ze w przypadku blizniaczek

nie podobaja mi sie takie podzialy, ze ładne jest tylko małe, albo wysokie. niska moze byc szpetna i wysoka tak samo, wiec po co uogolniac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 16:34   #72
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Hmmm nie sądze, żeby więcej osób spojrzało się za kobietą dlatego, że jest wysoka. Znam dużo facetów którzy uwielbiają filigranowe kobietki i znam takich którzy lubią kobiety wysokie. Zależy co kto lubi. Spójrzmy prawdzie w oczy jak jesteś zaniedbana i brzydka to chocbyś miała 2 metry wzrostu, to nikt się na Ciebie nie spojrzy.

PS. Longoria jest piękną kobietą i myślę, że komuś może się nie podobać, ale nikt nie powie, że jest paskudna. No oprócz Ciebie, hmmm.
oczywiscie kwestia gustu, ale zeby zaraz paskudna?

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
P.S. Longoria jest moim zdaniem wyjątkowo paskudna
wrocilam do Twojej wypowiedzi, bo strasznie mnie cos nurtuje

co jest w niej tak strasznie paskudnego?
specjalnie wynalazlam fotke, bo juz myslalam, ze pomylily mi sie aktorki

jezeli osoba o regularnych, klasycznych rysach twarzy, zgrabnym nosie, proporcjonalnych duzych oczach i ustach, bialych zebach, zdrowej skorze i wlosach, zgrabnej sylwetce jest wyjatkowo paskudna, to jaka jest nazwiesz w takim razie kobiete np.:

-z nieładna skora(tradzik, blizny)
-z wielkim krzywym nosem
- z ostro zarysowana żuchwa, wystajaca broda
-ustami tak waskimi, ze ich prawie nie widac
-z krzywimi, zoltymi zebami
-duza nadwaga, z bardzo zaawansowanym cellulitem
?

moze i ekstremalne przyklady podalam, ale powaznie mnie to zastanawia, a moze na takie "przypadki" po prostu brak slow?

wiadomo, kazdy ma inny gust, ale w sumie bezpiecznie tak obrazac kogos , wiedzac, ze ta osoba tego nie przeczyta, prawda?


a wracajac do wzrostu

nie mozna tego rozpatrywac jako wada/zaleta w sensie ugolnym.
zaleta moze byc ładna twarz, zgrabne nogi, posladki. co komu z dlugich nog skoro sa nieładne i krzywe

zaleta albo wada moze byc co najwyzej w wyborze zawodu- niska dziewczyna raczej kariery modelki nie zrobi.

a wieeelkie powodzenie moze miec dziewczyna mała, srednia i duza, kto zaprzeczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-1024x768-22173.jpg (102,5 KB, 32 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:09   #73
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: wysokie vs niskie:P

A ja mam 175 + obcasy. I z 2 powodow wolalabym byc nizsza:
1) trudno znalezc odpowiednio dlugie spodnie (bo nogi mam dluzsze niz powinnam miec przy tym wzroscie)
2) Uwielbiam obcasy szkoda tylko, ze mam w nich 180-185
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:34   #74
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: wysokie vs niskie:P

ja tam jestem niska (160 cm) i siebie taką bardzo lubię,
jak chcę być wyższa zakładam moje szpile do spódnicy, ostatnio często, bo mam w pracy rygor business-casual
a jak chcę być dużo wyższa, to wchodzę na stołek.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:41   #75
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Hmmm nie sądze, żeby więcej osób spojrzało się za kobietą dlatego, że jest wysoka. Znam dużo facetów którzy uwielbiają filigranowe kobietki i znam takich którzy lubią kobiety wysokie. Zależy co kto lubi. Spójrzmy prawdzie w oczy jak jesteś zaniedbana i brzydka to chocbyś miała 2 metry wzrostu, to nikt się na Ciebie nie spojrzy.

PS. Longoria jest piękną kobietą i myślę, że komuś może się nie podobać, ale nikt nie powie, że jest paskudna. No oprócz Ciebie, hmmm.
To śmieszne Skąd ta pewność że tylko ja tak uważam? Pytałaś każdej osoby na kuli ziemskiej?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
oczywiscie ale nie zaznaczylas tego w swojej poprzedniej wypowiedzi

wg mnie najwazniejsze są proporcje

a co do "obracania sie na ulicy za kims"- zwracamy uwage na tych, ktorzy bardziej rzucaja sie w oczy- wtedy faktycznie wysoka dziewczyna bardziej sie rzuci w oczy, co nie znaczy, ze przy blizszym poznaniu wyda sie faktycznie atrakcyjniejsza, skoro zakladasz, ze sa jednakowo ładne.

w ogole nie wiem jak mozna uzyc takiego okreslenia, chyba, ze w przypadku blizniaczek

nie podobaja mi sie takie podzialy, ze ładne jest tylko małe, albo wysokie. niska moze byc szpetna i wysoka tak samo, wiec po co uogolniac

Ale ja nie użyłam uogólnień. Takie są fakty. Niski wzrost jest uważany za negatywną cechę, tak po prostu. Oczywiście źle też być za wysokim, trzeba znaleźć złoty środek.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
oczywiscie kwestia gustu, ale zeby zaraz paskudna?


wrocilam do Twojej wypowiedzi, bo strasznie mnie cos nurtuje

co jest w niej tak strasznie paskudnego?
specjalnie wynalazlam fotke, bo juz myslalam, ze pomylily mi sie aktorki

jezeli osoba o regularnych, klasycznych rysach twarzy, zgrabnym nosie, proporcjonalnych duzych oczach i ustach, bialych zebach, zdrowej skorze i wlosach, zgrabnej sylwetce jest wyjatkowo paskudna, to jaka jest nazwiesz w takim razie kobiete np.:

-z nieładna skora(tradzik, blizny)
-z wielkim krzywym nosem
- z ostro zarysowana żuchwa, wystajaca broda
-ustami tak waskimi, ze ich prawie nie widac
-z krzywimi, zoltymi zebami
-duza nadwaga, z bardzo zaawansowanym cellulitem
?

moze i ekstremalne przyklady podalam, ale powaznie mnie to zastanawia, a moze na takie "przypadki" po prostu brak slow?

wiadomo, kazdy ma inny gust, ale w sumie bezpiecznie tak obrazac kogos , wiedzac, ze ta osoba tego nie przeczyta, prawda?
Ale, ale nie rozumiem dlaczego mnie tak zaatakowałyście w związku z tą Longorią. Nie napisałam, że ona jest paskudna, tylko że "Moim zdaniem jest wyjątkowo paskudna"
Chyba wolno mi wyrazić własne zdanie. A co do tego co mi się w niej podoba, to niby wszystko z nią ok, ale ma w twarzy coś męskiego, wyjątkowo odpychającego, nie wiem dlaczego ale przypomina mi psa Jest jakaś taka przerysowana, ma chyba najbardziej typowo latynoską twarz pod słońcem. Duże oczy, usta i mały nos to trochę za mało, żeby być uważaną za piękną. Nie ma w niej na tyle interesującego żeby się nią podniecać, tym bardziej że jest całe multum aktorek/piosenkarek nieporównywalnie ładniejszych od niej.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiadomo, kazdy ma inny gust, ale w sumie bezpiecznie tak obrazac kogos , wiedzac, ze ta osoba tego nie przeczyta, prawda?
Już bez przesady
Dlaczego od razu obrażać? Po prostu wyraziłam swoje zdanie i już, czy użyłam wyzwisk? .
Już sobie wyobrażam jak Eva Longoria razem z tłumaczem polskiego siedzą nad moim postem a potem Longoria popada w rozpacz.
Wszystkie osoby show biznesu są poddawane ciągłej ocenie i tego właśnie chcą, żeby mówiono o nich, nieważne czy dobrze, czy źle bo to nakręca ich koniunkturę. Gdyby Longorii to nie pasowało, to po prostu wycofałaby się z życia publicznego.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:27   #76
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: wysokie vs niskie:P

Ja mam jakieś 1.74 cm i nie narzekam.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:33   #77
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: wysokie vs niskie:P

Ja nie jestem zadowolona ze swojego wzrostu.
Tzn. zależy
Mam 156.

(+)
-można udać młodszą =P
-nie martwię się, że jakiś fajny facet jest niższy ode mnie
-jestem drobna, znajomi lubią mnie nosić ;D
-mogę sobie kupować fajne ciuszki w dziale dziecięcym
-nie wyróżniam się tak bardzo z tłumu, tzn. nie muszę na wszystkich patrzeć od góry

(-)
-spodnie w dziale damskim, lub długie sweterki, sukienki są za duże
-nie mam zbyt długich nóg, a chciałabym mieć
-często ludzie myślą, że jestem młosza, a gdy w danym momencie tego nie chcę, to jest mi źle
-jestem za niska żeby być modelką, chociaż to tylko takie marzenie ;]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 18:54   #78
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: wysokie vs niskie:P

Wolałabym być raczej niska niż wysoka.

sama mam ok 166cm i dobrze mi z tym
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 21:13   #79
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
To śmieszne Skąd ta pewność że tylko ja tak uważam? Pytałaś każdej osoby na kuli ziemskiej?




Ale ja nie użyłam uogólnień. Takie są fakty. Niski wzrost jest uważany za negatywną cechę, tak po prostu. Oczywiście źle też być za wysokim, trzeba znaleźć złoty środek.



Ale, ale nie rozumiem dlaczego mnie tak zaatakowałyście w związku z tą Longorią. Nie napisałam, że ona jest paskudna, tylko że "Moim zdaniem jest wyjątkowo paskudna"
Chyba wolno mi wyrazić własne zdanie. A co do tego co mi się w niej podoba, to niby wszystko z nią ok, ale ma w twarzy coś męskiego, wyjątkowo odpychającego, nie wiem dlaczego ale przypomina mi psa Jest jakaś taka przerysowana, ma chyba najbardziej typowo latynoską twarz pod słońcem. Duże oczy, usta i mały nos to trochę za mało, żeby być uważaną za piękną. Nie ma w niej na tyle interesującego żeby się nią podniecać, tym bardziej że jest całe multum aktorek/piosenkarek nieporównywalnie ładniejszych od niej.



Już bez przesady
Dlaczego od razu obrażać? Po prostu wyraziłam swoje zdanie i już, czy użyłam wyzwisk? .
Już sobie wyobrażam jak Eva Longoria razem z tłumaczem polskiego siedzą nad moim postem a potem Longoria popada w rozpacz.
Wszystkie osoby show biznesu są poddawane ciągłej ocenie i tego właśnie chcą, żeby mówiono o nich, nieważne czy dobrze, czy źle bo to nakręca ich koniunkturę. Gdyby Longorii to nie pasowało, to po prostu wycofałaby się z życia publicznego.
Bo nie rozumiem co w niej paskudnego yyy? Dobra może się nie podobać, bo coś tam coś tam nie pasuje, ale no paskudną mimo wszystko bym jej nie nazwała.
Gdzie wyczytyłaś, że niski wzrost jest uznawany za negatywną cechę? W Pani Domu? Tak jestem niska i nie lubię takich komentarzy, bo dziwne, ze czyta się je tylko an forum, nikt mi w życiu nie powiedział, że jest ze mną coś nie tak bo jestem niska.
"Trzeba znaleźć złoty środek" - to chyba raczej nie możliwe, bo to jest niezależne od nas. Poszukam złotego środka i kupię sobie szczudła, a laska 180 cm wzrostu w ramach poszukiwań, odetnie sobie kolana.
Jeżeli jest się proporcjonalnym i zgrabnym to wzrost nie ma znaczenia.
__________________



Edytowane przez SztuczkaMagiczka
Czas edycji: 2008-02-04 o 11:06
SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 21:26   #80
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: wysokie vs niskie:P

[quote=SztuczkaMagiczka;64 82714]Bo nie rozumiem co w niej paskudnego yyy? Dobra może się nie podobać, bo coś tam coś tam nie pasuje, ale no paskudną mimo wszystko bym jej nie nazwała.
Gdzie wyczytyłaś, że niski wzrost jest uznawany za negatywną cechę? W Pani Domu, tak jestem niska i nie lubię takich komentarzy, bo dziwne, ze czyta się je tylko an forum, nikt mi w życiu nie powiedział, że jest ze mną coś nie tak bo jestem niska.
"Trzeba znaleźć złoty środek" - to chyba raczej nie możliwe, bo to jest niezależne od nas. Poszukam złotego środka i kupię sobie szczudła, a laska 180 cm wzrostu w ramach poszukiwań, odetnie sobie kolana.
Jeżeli jest się proporcjonalnym i zgrabnym to wzrost nie ma znaczenia.[/quote

Podzielam to zdanie]
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:55   #81
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość

Ale ja nie użyłam uogólnień. Takie są fakty. Niski wzrost jest uważany za negatywną cechę, tak po prostu. Oczywiście źle też być za wysokim, trzeba znaleźć złoty środek.
czy moglabys mi powiedziec skad masz taką informacje? "Niski wzrost u kobiety to wada"- jezeli piszesz juz cos takiego, to prosze podeslij mi zrodlo do tej wiedzy, jakies wyniki badan socjologicznych. ciekawa czym to sie objawia, np. ze niskie kobiety maja problemy ze znalezieniem partnera, dobrej pracy? takie wady? czy tylko brak tego nieszczesnego obracania sie na ulicy?

dla mnie niska kobieta ma 150-165 cm wzrostu, a takich kobiet jest bardzo wiele i naprawde nie zauwazlam, zeby gorzej sobie radzily w zyciu albo mialy mniejsze powodzenie no chyba, ze niska kobieta to np. taka z zespolem Turnera, bo to jest naprawde powazna choroba

trzeba znalezc zloty srodek tzn co? jak ktos za wysoki, to trzeba troche kosci konczyn skrocic, a jak za maly to, moze operacyjne wydluzanie kosci, aby miec tak z 1,70m, bo inaczej zycie bedzie bez sensu

no bez przesady...

Cytat:
Ale, ale nie rozumiem dlaczego mnie tak zaatakowałyście w związku z tą Longorią. Nie napisałam, że ona jest paskudna, tylko że "Moim zdaniem jest wyjątkowo paskudna"
Chyba wolno mi wyrazić własne zdanie. A co do tego co mi się w niej podoba, to niby wszystko z nią ok, ale ma w twarzy coś męskiego, wyjątkowo odpychającego, nie wiem dlaczego ale przypomina mi psa Jest jakaś taka przerysowana, ma chyba najbardziej typowo latynoską twarz pod słońcem. Duże oczy, usta i mały nos to trochę za mało, żeby być uważaną za piękną. Nie ma w niej na tyle interesującego żeby się nią podniecać, tym bardziej że jest całe multum aktorek/piosenkarek nieporównywalnie ładniejszych od niej.



Już bez przesady
Dlaczego od razu obrażać? Po prostu wyraziłam swoje zdanie i już, czy użyłam wyzwisk? .
Już sobie wyobrażam jak Eva Longoria razem z tłumaczem polskiego siedzą nad moim postem a potem Longoria popada w rozpacz.
Wszystkie osoby show biznesu są poddawane ciągłej ocenie i tego właśnie chcą, żeby mówiono o nich, nieważne czy dobrze, czy źle bo to nakręca ich koniunkturę. Gdyby Longorii to nie pasowało, to po prostu wycofałaby się z życia publicznego.
nie moge pojac, poniewaz moj swiat nie jest czarnobialy (jak chyba Twoj) z tego co napisalas ludzie, ktorzy nam sie podobaja sa olsniewajaco piekni, a ci co nam sie nie podobaja, bo maja jakis nieladny element sa wyjatkowo paskudni. nie ma niczego pomiedzy


nie przypominam sobie, zebym pytala: "czy uwazacie Eve Longorie za piekna?"ja tez znam ładniejsze osoby od Evy(nawet z swiata realnego), ale podalam ją jako przyklad kobiety niewielkiego wzrostu, ktora mimo tego uwazana jest za bardzo atrakcyjna kobiete i drobna sylwetka nie przeszkadza jej w niczym. Tak samo Shakira, kyle Minogue, Avril Lavigne, Christina Aguilera, sa niewysokie a jednak ta cecha nie przeszkodzila im w osiagnieciu sukcesu, uznania, sa postrzegane jako atrakcyjne kobiety.

po prostu rozwala mnie fakt, jak niektore osoby szybciutko sie usprawiedliwiaja w takich okresleniach"- paskudna, wyglada jak pies
- wystarczy dodac "ale napisalam, ze moim zdaniem, a nie, ze taka jest"

"bo ona sama sie pchala do tego show businessu, wiec mam prawo wyrazac takie opinie" .

jestem ciekawa czy bylabys taka odwazna i napisala, albo powiedziala komus wprost, ze masz takie o nim zdanie


Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Jeżeli jest się proporcjonalnym i zgrabnym to wzrost nie ma znaczenia.
oczywiscie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 10:29   #82
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: wysokie vs niskie:P

ja mam 176 cm i jak dla mnie to w sam raz

moj facet ma 190cm i jest ok

nieraz wolalabym byc nizsza, wiadomo, szpilki itp. ale i to ze jest sie niskim i wysokim ma swoje wady i zalety

Edytowane przez 2018070520180950
Czas edycji: 2008-02-04 o 11:36
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 10:29   #83
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: wysokie vs niskie:P

mam 162 ,jestem zgrabna i proporcjonalna .mój wzrost jest wadą?? litości ...ide szukać złotego środka
jaką laską być lepiej ?? ja zrobię sonde" lepiej mieć krzywe nogi czy krzywe zęby"
wolałabym być wyższa z jednego względu tylko-wysokie "laski" lubią sie czasem dowartościować kosztem tych niższych i to jest po prostu przykre.
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:53   #84
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: wysokie vs niskie:P

Truskawkowa ma rację - najwazniejsze są proporcje. Wzrost u kobiety nie jest tak istotny jak u męzczyzny, no może poza skrajnościami.
Kobietka o wzroście 155 i 175 może być jedakowo atrakcyjna.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 12:38   #85
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
co jest w niej tak strasznie paskudnego?
specjalnie wynalazlam fotke, bo juz myslalam, ze pomylily mi sie aktorki


jezeli osoba o regularnych, klasycznych rysach twarzy, zgrabnym nosie, proporcjonalnych duzych oczach i ustach, bialych zebach, zdrowej skorze i wlosach, zgrabnej sylwetce jest wyjatkowo paskudna, to jaka jest nazwiesz w takim razie kobiete np.:
z nieładna skora(tradzik, blizny)
-z wielkim krzywym nosem
- z ostro zarysowana żuchwa, wystajaca broda
-ustami tak waskimi, ze ich prawie nie widac
-z krzywimi, zoltymi zebami
-duza nadwaga, z bardzo zaawansowanym cellulitem
?

Ja też znalazłam fotkę


Ja sama nie uważam, żeby Longoria była wyjątkowo paskudna, ale rozumiem, że może komuś się nie podobać. Ma naprawdę brzydki (oczywiście wg mnie) nos, a jej cera nie jest taka śliczna.

Gusta i guściki.



A wracając do tematu wzrostu- ja sama mam 175 cm i nie uważam, by mi to specjalnie ułatwiało życie
Nie ma sensu na rozważanie co lepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Longoria.jpg (35,3 KB, 32 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:59   #86
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
czy moglabys mi powiedziec skad masz taką informacje? "Niski wzrost u kobiety to wada"- jezeli piszesz juz cos takiego, to prosze podeslij mi zrodlo do tej wiedzy, jakies wyniki badan socjologicznych. ciekawa czym to sie objawia, np. ze niskie kobiety maja problemy ze znalezieniem partnera, dobrej pracy? takie wady? czy tylko brak tego nieszczesnego obracania sie na ulicy?
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
dla mnie niska kobieta ma 150-165 cm wzrostu, a takich kobiet jest bardzo wiele i naprawde nie zauwazlam, zeby gorzej sobie radzily w zyciu albo mialy mniejsze powodzenie no chyba, ze niska kobieta to np. taka z zespolem Turnera, bo to jest naprawde powazna choroba
Niski wzrost nie utrudnia jako tako życia, tak samo jak np. duży nos, ale na pewno nie jest jedną z cech składających się na kanon piękna. Nie przeczę, że jest wiele znanych pięknych niskich kobiet, jednak większość z nich chodzi prawie non stop na obcasach. Ciekawe dlaczego.
Przykład? Oto przykład. Całe swoje życie słyszałam od babć, cioć, całej rodziny i ich znajomych "Może chociaż ty będziesz wyższa niż twoje siostry, bo one to takie pniaczki". Cóż, wiele więcej niestety nie urosłam.
Trudno też sobie wyobrazić żeby kobieta w ciąży zastanawiając się nad wyglądem nienarodzonego dziecka myślała sobie "mam nadzieję, że kiedy dorośnie będzie niskie, tak jak tatuś"
Dlaczego miss, albo hostessą może zostać tylko kobieta powyżej określonej liczby cm?
Sama miałam okazję próbować jako hostessa - moje zdjęcie spodobało się, jednak odpisano mi, że niestety nie zatrudnią mnie bo jestem za niska. Ponadto widziałam że załapały się dziewczyny zupełnie przeciętne, ale wysokie.



Cytat:
trzeba znalezc zloty srodek tzn co? jak ktos za wysoki, to trzeba troche kosci konczyn skrocic, a jak za maly to, moze operacyjne wydluzanie kosci, aby miec tak z 1,70m, bo inaczej zycie bedzie bez sensu
tego to nawet nie chce mi się komentować

Cytat:
nie moge pojac, poniewaz moj swiat nie jest czarnobialy (jak chyba Twoj) z tego co napisalas ludzie, ktorzy nam sie podobaja sa olsniewajaco piekni, a ci co nam sie nie podobaja, bo maja jakis nieladny element sa wyjatkowo paskudni. nie ma niczego pomiedzy
Jeżeli tego nie pojmujesz to trudno, Twój problem. Ja się dalej będę upierała, że ona jest nieszczególna i zdania nie zmienię. Podobno ładne nie to co ładne, ale co się komu podoba. Mnie się Eva nie podoba więc dla mnie jest brzydka. Trochę więcej tolerancji dla cudzych opinii .

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
nie przypominam sobie, zebym pytala: "czy uwazacie Eve Longorie za piekna?"ja tez znam ładniejsze osoby od Evy(nawet z swiata realnego), ale podalam ją jako przyklad kobiety niewielkiego wzrostu, ktora mimo tego uwazana jest za bardzo atrakcyjna kobiete i drobna sylwetka nie przeszkadza jej w niczym. Tak samo Shakira, kyle Minogue, Avril Lavigne, Christina Aguilera, sa niewysokie a jednak ta cecha nie przeszkodzila im w osiagnieciu sukcesu, uznania, sa postrzegane jako atrakcyjne kobiety.
zgadzam się, ale nic z tego nie wynika. Ja również nie napisałam, że niska kobieta nie ma szans na sukces

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
po prostu rozwala mnie fakt, jak niektore osoby szybciutko sie usprawiedliwiaja w takich okresleniach"- paskudna, wyglada jak pies
- wystarczy dodac "ale napisalam, ze moim zdaniem, a nie, ze taka jest"

"bo ona sama sie pchala do tego show businessu, wiec mam prawo wyrazac takie opinie" .

A mnie rozwala jak niektóre osoby nie mogą pogodzić się z tym, że ktoś ma inne zdanie, tym bardziej gdy chodzi o rzecz niewartą świeczki .
Nie widzę potrzeby żebym miała się z czegokolwiek usprawiedliwiać, to jest forum, każdy może wydawać swoje osądy byle w kulturalny sposób, a jeśli to co napisałam o Longorii jest tak niewyobrażalnie straszne i chamskie to zgłoś to do admina i po problemie.
Tak, wystarczy dodać "Moim zdaniem" bo to wbrew pozorom dużo zmienia Bo JA tak uważam, to moje zdanie i moje poczucie estetyki. Koniec kropka.
I dalej uważam że mam prawo wygłaszać swoje opinie na jej temat i na temat każdej osoby jaką znam. To chyba nie jest karalne W innym wypadku nie powstawałyby żadne pudelki, kozaczki, lansiki i tym podobne.
Przypominam, że w tym kraju od jakiegoś czasu panuje wolność słowa, więc o co chodzi?


Cytat:
jestem ciekawa czy bylabys taka odwazna i napisala, albo powiedziala komus wprost, ze masz takie o nim zdanie
Jeżeli wymagałaby tego sytuacja to dlaczego niby nie
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:41   #87
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: wysokie vs niskie:P

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Niski wzrost nie utrudnia jako tako życia, tak samo jak np. duży nos, ale na pewno nie jest jedną z cech składających się na kanon piękna. Nie przeczę, że jest wiele znanych pięknych niskich kobiet, jednak większość z nich chodzi prawie non stop na obcasach. Ciekawe dlaczego.
Przykład? Oto przykład. Całe swoje życie słyszałam od babć, cioć, całej rodziny i ich znajomych "Może chociaż ty będziesz wyższa niż twoje siostry, bo one to takie pniaczki". Cóż, wiele więcej niestety nie urosłam.
Trudno też sobie wyobrazić żeby kobieta w ciąży zastanawiając się nad wyglądem nienarodzonego dziecka myślała sobie "mam nadzieję, że kiedy dorośnie będzie niskie, tak jak tatuś"
Dlaczego miss, albo hostessą może zostać tylko kobieta powyżej określonej liczby cm?
Sama miałam okazję próbować jako hostessa - moje zdjęcie spodobało się, jednak odpisano mi, że niestety nie zatrudnią mnie bo jestem za niska. Ponadto widziałam że załapały się dziewczyny zupełnie przeciętne, ale wysokie.
to co pogrubilam-oczywiscie racja. ale nie moge sie zgodzic z tym, ze wysoki wzrost u kobiety sam w sobie jest zaleta. bezdyskusyjną zaletą, tak jak np. ladna cera i zęby. bo nie jest. wzrost jest po prostu cecha- jak oczy zielone czy brazowe. czasem przydaje się byc wysoką, a czasem wrecz przeciwnie. niektore ubrania nie pasuja wysokiej, niektore niskiej. wysoka kobieta moze miec czasem problem ze znalezieniem partnera, bo juz tak utarlo sie, ze mezczyzna powinien byc chociaz troche wyzszy. moja dosc wysoka kolezanka kiedys mi sie zalila, ze niskim dziewczynom to w tej kwestii dobrze, bo jak jej juz wpadnie w oko facet, to jest od niej nizszy, a do niskiej bedzie kazdy pasowal.

tak samo wiele osob pisze, dobrze byc wysoką, bo ma sie dlugie nogi. ale z drugiej strony im kobieta wyzsza, tym ma wieksze stopy i dlonie, a idealem od zawsze byla drobna, malutka stopa. cos kosztem czegos. wszystko ma swoje dobre i gorsze strony.

dlatego uwazam, ze generalizowanie w kwestii wzrostu moze byc krzywdzace dla obu stron, bo tego sie nie wybiera.


moze wlasnie przez komentarze jak w tym watku, niska=gorsza wiele dziewczyn ma przez wzrost kompleksy i na sile chodzi w szpilkach?

a co do wysokich butow, typu szpilki- z tego co zauwazylam nosza je kobiety niskie, wysokie i te przecietnego wzrostu. noga zawsze w takich butach wyglada lepiej, na dluzsza i zgrabniejszą.

podziwiam kobiety, ktore na codzien pomykaja w takich butach, nie dalabym rady, nie jestem z tych, ktore dla wygladu sa w stanie poswiecic wygode.

a co do komentarzy Twojej rodziny, moze faktycznie przez to masz w pewnym sensie przekonanie "ze niska=mniej atrakcyjna". niezbyt sprawiedliwe sa takie opinie, zwazywszy na to, ze akurat tej cechy nie mozemy zmienic. gdy ktos jest za gruby, a kazdy mu wokol truje, ze chude maja w zyciu lepiej, to zawsze ma szanse sie o tym przekonac.

a co do pracy hostess: no tak juz jest, ze zatrudniane sa dziewczyny o czesto przecietnej urodzie, ale zawsze wysokie.

ale jak dziewczyna jest ładna to co stoi na przeszkodzie, aby została fotomodelką? w tym zawodzie liczy sie glownie twarz, nie trzeba miec powyzej 1,70 m wzrostu.

w wybory miss- no faktycznie, nawet kobiety o przecietnym wzroscie, zadko tam trafiaja, nie mowiac juz o niskich. tego nie rozumiem, bo kiedys bylo inaczej. mowie glownie o polskich kandydatkach, bo czesto np. azjatyckie sa bardzo niskie, a jednak biora w nich udzial.


Cytat:
Jeżeli tego nie pojmujesz to trudno, Twój problem. Ja się dalej będę upierała, że ona jest nieszczególna i zdania nie zmienię. Podobno ładne nie to co ładne, ale co się komu podoba. Mnie się Eva nie podoba więc dla mnie jest brzydka. Trochę więcej tolerancji dla cudzych opinii .
zgadzam się, ale nic z tego nie wynika. Ja również nie napisałam, że niska kobieta nie ma szans na sukces

A mnie rozwala jak niektóre osoby nie mogą pogodzić się z tym, że ktoś ma inne zdanie, tym bardziej gdy chodzi o rzecz niewartą świeczki .
Nie widzę potrzeby żebym miała się z czegokolwiek usprawiedliwiać, to jest forum, każdy może wydawać swoje osądy byle w kulturalny sposób, a jeśli to co napisałam o Longorii jest tak niewyobrażalnie straszne i chamskie to zgłoś to do admina i po problemie.
Tak, wystarczy dodać "Moim zdaniem" bo to wbrew pozorom dużo zmienia Bo JA tak uważam, to moje zdanie i moje poczucie estetyki. Koniec kropka.
I dalej uważam że mam prawo wygłaszać swoje opinie na jej temat i na temat każdej osoby jaką znam. To chyba nie jest karalne W innym wypadku nie powstawałyby żadne pudelki, kozaczki, lansiki i tym podobne.
Przypominam, że w tym kraju od jakiegoś czasu panuje wolność słowa, więc o co chodzi?
oczywiscie masz prawo wyrazac swoje zdanie, ale jak piszesz o czlowieku, ze jest paskudny, z twarzy przypomina psa to nie jest zbyt kulturalne mozna napisac inaczej, bez takich epitetow, jestem wyczulona na takie rzeczy i uwazam, ze nie wszystko da sie tlumaczyc wolnoscia slowa.

a pudelki, kozaczki itp. dla mnie to szmira i szukanie sensacji na sile, dobrego przykladu nie daja

nie mialam zamiaru Cie urazic, ale dla mnie opinie, ktore glosisz sa niesprawiedliwe i krzywdzace, juz nie chodzi o te Eve Longorie-kwestia gustu, oczywiscie, ale to, ze niski wzrost u kobiety jest ewidentna wada.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:51   #88
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: wysokie vs niskie:P

Dla mnie ten wątek przypomina wątek "brunetki kontra blondynki"- i jak zwykle różne opinie,gusty, kłótnie. Nie widzę sensu rozważań kto jest lepszy... tym bardziej jeśli chodzi o wzrost.
Sama jestem wysoka i są tego plusy ale i minusy, tak samo pewnie niskie osoby czasem się cieszą, że są niskie a czasem chciałyby być wyższe.

Ja np. cieszę się,że mam długie nogi ale z drugiej strony zazdroszczę małym dziewczynom, że mogą kupować każde spodnie itp. bo mi trudno jest znaleźć odpowiednio długie.

Poza tym wielu mężczyzn nadal woli mieć od siebie ciut niższe parterki i często wysoka kobieta odpada w przedbiegach. Wysokie dziewczyny mogą być modelkami ale niskie mogą być fotomodelkami.
Jak wysoka dziewczyna idzie w mini i jest zgrabna to wszyscy się oglądają ale jak wysoka dziewczyna się garbi to nie wygląda ciekawie.
Niskie dziewczyny mogą sobie pozwolić na obcasy, ja nie bo przewyższa Tżta i wszystkich dookoła i głupio się czuję.

Tak wiec wszystko ma plusy i minusy. Jestem zadowolona ze swojego wzrostu ale wyższa już bym nie chciała być. Niższa chyba też nie... chociaż jak przymierzam spodnie to myśle inaczej
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 19:08   #89
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: wysokie vs niskie:P

wysokie z kompleksami >>> patrz: Nicole Kidman
niskie z kompleksami >>> patrz: Salma Hayek

I nie chodzi tu o to, czy one są ladne, czy nie, jakie mają rysy i typ urody (chociaż akurat obydwie są pod tym względem zupełnie inne. Chodzi o to, że obie są raczej podziwiane, przez przedstawicieli obu płci i nie ograniczają sie z powodu wzrostu, widziałam zdjęcia Salmy bez butów i Nicole w naprawdę wysokich obcach. Trzeba się do wzrostu przyzwyczaić, pogodzić z tym, pracować na sobą i umiejętnie się ubierać.

no, ale żeby nie było, że sie nie przyznaję a strasznie filozofuję no to niech bedzie: mam 175 i jest mi z tym dobrze
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:33   #90
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: wysokie vs niskie:P

Ja tam mam 160 wzrostu i cieszę się,i nie chcę być wyższa Mój TŻ ma 170 cm i póki co jeszcze rośnie i wolę być równa lub lekko niższa od niego.Duża różnica wzrostu by mi nie przeszkadzała ale zawsze niżej jest do buziaka
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.