Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 10:16   #3901
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

no własnie ja też się zastanawiam czy by nie zacząć już niedługo załatwiać tych wszystkich formalności żeby mi później nie kolidowało to z obroną.
u mnie też zimmnica i siedze w polarze z kubkiem herbaty Wekend rozpoczęty, zaraz się biorę za sprzątanie
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:54   #3902
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ninuska trzeba miec paradnie zaliczona 3 spotkania jesli dobrze pamietam i kurs. Ja mam z liceum,ale moj TZ nie,wiec musi chodzic,wiec siła rzeczy ja tez musze.

Ja siedze z herbatka pod kołderka Chwilowo tak wygladaja moje poranki



Edytowane przez justys1358
Czas edycji: 2009-10-02 o 11:11 Powód: dopisek
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:03   #3903
beatrice1234
Rozeznanie
 
Avatar beatrice1234
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 761
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

hm...ja kurs mam ze szkoły, ale jak TŻ nie ma to ja też muszę iść?
__________________

beatrice1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:19   #3904
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Beatrice a wyslesz go samego na kurs?tzn.czy sam bedzie chciał chodzic? Moze we dwoch niech chodza, a my bedziemy miały wolne, hehe
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:28   #3905
beatrice1234
Rozeznanie
 
Avatar beatrice1234
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 761
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Beatrice a wyslesz go samego na kurs?tzn.czy sam bedzie chciał chodzic? Moze we dwoch niech chodza, a my bedziemy miały wolne, hehe
Hehe dobry pomysł. Mówi że sam nie będzie chodził i że ja mam z nim chodzić, ale może się wymigam od tego (pod warunkiem że znajdę to zaświadczenie bo ostatnio szukałam i nie znalazłam)
__________________

beatrice1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 11:39   #3906
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ja nie musze szukac, bo lezy ze wszystkimi dokumentami, ale cóz z tego. Ach...
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:12   #3907
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez ninuska Pokaż wiadomość
Hejjjjjjj
Jak nie urok to nie powiem co.... gardło mi przeszło to katar mam masakryczny
też tak miałam po antybiotyku ból gardła mi przeszedł po 1 dniu a katar mam do dziś

Cytat:
Napisane przez beatrice1234 Pokaż wiadomość
hm...ja kurs mam ze szkoły, ale jak TŻ nie ma to ja też muszę iść?
nie musisz chodzić.
Mój Tż na początku chodził z kolegą (którzy też się ożenił). Jednak kolega szybko zrezygnował, nie chciało mu się robić kursu i Tż chodził sam ale na co drugie spotkanie a ksiądz i tak mu podpisywał kazde
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 12:25   #3908
grunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ostrowiec/łódz
Wiadomości: 369
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Witam i jatroszke mnie niebyło ale miałam tyle zajeć- od poniedzialku jestesmy w akademikuwreszcie razem caly czasi malowalismy pokoj by byl taki brzydki kolor- a teraz jest slicznie no i niestety juz chodze na zajecia- to jest tragiczne ze juz pierwszego i drugiego dnia kaza nam sie uczyc
no ale dzisiaj mam imprezke grupowacos czuje ze bedzie ostro

Aga bardzo mi przykro, ale niema co plakac jeszcze tyle szans przed Wami i wierze ze predzej czy pozniej Wam sie uda, a ja trzymam kciuki żeby to bylo to predzej
Michel- śliczna relacja, prawie sie poplakalam tak sie wzruszylam
Weronika śliczne zdjecia
Elsi- ale mieliscie piekna wycieczke- naprawde zdjecia cudowne
grunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:35   #3909
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ja pierwszy zjazd mam za tydzien Juz nie moge sie doczekac, tylko te poźniejsze egz.mnie dobiją.
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 12:57   #3910
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

u nas taka zimnica a Michel i Ywanka już się wygrzewają w słońcu
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:21   #3911
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
Ja pierwszy zjazd mam za tydzien Juz nie moge sie doczekac, tylko te poźniejsze egz.mnie dobiją.
witam w klubie, ja jeszcze dostałam maila od pani promotor żeby kawałek pracy przywieźć
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 14:02   #3912
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ja w poniedziałek zaczynam zajęcia,a w piątek mam juz pierwsze zaliczenie
Ale na pocieszenie odebrałam wczoraj płytę z wesela Zdążyłam już 2 razy obejrzeć Nareszcie wiem jak to wszystko wyglądało A jeśli chodzi o realizacje to jestem zadowolona.Jakość bardzo dobra,ładnie zmontowane Jednym słowem fajna będzie pamiątka
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:21   #3913
Marcia23
Raczkowanie
 
Avatar Marcia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 252
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Hej Dziewczyny tak mnie długo nie było że pewnie trudno będzie teraz wszystko nadrobić ale spróbuję chociaż, może się uda. Źle sie dzieje u mnie i dlatego tak Was zaniedbałam z mamą jest żle, wyniki badań potwierdziły się, na domiar złego jeszcze tata się załamał ciężko dlatego nawet nie miałam głowy zajrzeć, mam nadzieję że wybaczycie...
Od Agi wiem że odbyło się spotkanie wizażanek, żałuję że nie mogłam być ale na kolejnym, o ile takie jest w planach postaram się być
Zaraz poczytam nowe relacje ze ślubu a nowym małżowinkom życzę duuuużo szczęścia w małżenstwie i oparcia ze strony tej najbliższej osoby- teraz wiem gdzie w tym sens, i tego Wam życzę ze szczerego serducha
Dobra, zabieram sie za czytanie
Acha, bo widze ze jestesmy w temacie studiow.... tak tesknie za uczelnia ze sama sie sobie dziwie!! naprawde... pazdziernik a uja w ostrowcu...dziwnie...
Marcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:44   #3914
veroeve
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 727
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez ninuska Pokaż wiadomość
Hejjjjjjj
Jak nie urok to nie powiem co.... gardło mi przeszło to katar mam masakryczny
U mnie ten sam schemat, najpierw gardło teraz katar. Biorę tylko cerutin i gripex. Zobaczymy, jaka będzie skuteczność. Jadę dziś do domu i tam chyba sok malinowy jest.

Cytat:
Napisane przez Marcia23 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny tak mnie długo nie było że pewnie trudno będzie teraz wszystko nadrobić ale spróbuję chociaż, może się uda. Źle sie dzieje u mnie i dlatego tak Was zaniedbałam z mamą jest żle, wyniki badań potwierdziły się, na domiar złego jeszcze tata się załamał ciężko dlatego nawet nie miałam głowy zajrzeć, mam nadzieję że wybaczycie...
Trzymajcie się, musicie być silni dla mamy. Musi mieć w Was oparcie. A z chorobą trzeba walczyć, nie poddawać się. Będzie dobrze, musi być.
__________________
WB(R)

veroeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:00   #3915
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Marcia23 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny tak mnie długo nie było że pewnie trudno będzie teraz wszystko nadrobić ale spróbuję chociaż, może się uda. Źle sie dzieje u mnie i dlatego tak Was zaniedbałam z mamą jest żle, wyniki badań potwierdziły się, na domiar złego jeszcze tata się załamał ciężko dlatego nawet nie miałam głowy zajrzeć, mam nadzieję że wybaczycie...
Od Agi wiem że odbyło się spotkanie wizażanek, żałuję że nie mogłam być ale na kolejnym, o ile takie jest w planach postaram się być
Zaraz poczytam nowe relacje ze ślubu a nowym małżowinkom życzę duuuużo szczęścia w małżenstwie i oparcia ze strony tej najbliższej osoby- teraz wiem gdzie w tym sens, i tego Wam życzę ze szczerego serducha
Dobra, zabieram sie za czytanie
Acha, bo widze ze jestesmy w temacie studiow.... tak tesknie za uczelnia ze sama sie sobie dziwie!! naprawde... pazdziernik a uja w ostrowcu...dziwnie...
Marciu kochana, ja myślami jestem z Twoją rodziną, ostatnio nawet myślałam o tobie, widziałam, że tu wpadasz ale nie piszesz...wszystko będzie dobrze, MUSI być!!!
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:38   #3916
Marcia23
Raczkowanie
 
Avatar Marcia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 252
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dziekuje Veroeve, tak własnie sie staram- byc oparciem dla rodzinki, ale teraz ze mnie takie liche drzewko jest...byle co i sie załamuje
Tobie Katalinko też dziekuję, miłe że o mnie myślałaś.. wpadałam czasem żeby sie odchamić troche.. Dziekuje Dziewczyny, kochane jestescie moze mi sie udzieli Wasza wiara
Marcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:53   #3917
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

i ja trzymam kciuki!!!! Musi byc dobrze...

Ja tez dzisiaj w troche smutnym nastroju. Moja mama wyjechała rano za granice do pracy Nie bedzie jej w świeta (po raz pierwszy)
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 16:20   #3918
Marcia23
Raczkowanie
 
Avatar Marcia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 252
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Dziekuje Madziaciu faktycznie Ty tez nie masz za ciekawie... co to sie dzieje;/ wkurza mnie ze coraz wiecej osob z naszego kochanego kraju musi szukac zajecia za granicą;/ coz... taka rzeczywistosc. Oby tylko przetrwac jakos ten kryzys, moze nasze dzieciaki beda miały chociaż lżej
Marcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 17:26   #3919
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Marciu ja już Ci pisałam ale napisze jeszcze raz. Razem Wszystko przetrzymacie. Najważniejsze to to, żebyście się nie poddawali. Teraz wszystko spoczywa na Tobie ale na pewno uda Wam się uporać ze wszystkimi problemami. Wierzę w to mocno.

Właśnie wróciłam od ginekologa baaardzo mocno podbudowana i z zapasem leków na ten cykl i następny (na wszelki wypadek) - ale tych ostatnich mam jeszcze nie wykupywać bo przecież mam być w ciąży hihi
Okazało się, że ja nie tak jak inne zdrowe kobiety mam niższą temperaturę naturalnie. I u mnie podwyższona to jest 36,5 więc już przy takiej jest ok. Do tego ten progesteron, którym się martwiłam - tez okazało się, że jest dobry (a ja myślałam, że jest za niski). I dowiedziałam się też, że niewiele jest kobiet, które już przy pierwszej próbie stymulacji zachodzą w ciążę. O tym czytałam wcześniej ale wolałam potwierdzenia lekarza chyba
Także z nowymi siłami, ochotą i nadzieją wkraczam w nowy cykl (Ale to durnie brzmi)
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 17:57   #3920
Marcia23
Raczkowanie
 
Avatar Marcia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 252
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Marciu ja już Ci pisałam ale napisze jeszcze raz. Razem Wszystko przetrzymacie. Najważniejsze to to, żebyście się nie poddawali. Teraz wszystko spoczywa na Tobie ale na pewno uda Wam się uporać ze wszystkimi problemami. Wierzę w to mocno.

Właśnie wróciłam od ginekologa baaardzo mocno podbudowana i z zapasem leków na ten cykl i następny (na wszelki wypadek) - ale tych ostatnich mam jeszcze nie wykupywać bo przecież mam być w ciąży hihi
Okazało się, że ja nie tak jak inne zdrowe kobiety mam niższą temperaturę naturalnie. I u mnie podwyższona to jest 36,5 więc już przy takiej jest ok. Do tego ten progesteron, którym się martwiłam - tez okazało się, że jest dobry (a ja myślałam, że jest za niski). I dowiedziałam się też, że niewiele jest kobiet, które już przy pierwszej próbie stymulacji zachodzą w ciążę. O tym czytałam wcześniej ale wolałam potwierdzenia lekarza chyba
Także z nowymi siłami, ochotą i nadzieją wkraczam w nowy cykl (Ale to durnie brzmi)
Aga dzięki raz jeszcze jejku ale sie ciesze ze taka podbudowana wrocilas teraz wszystko bedzie dobrze sama widzisz, lekarz potwierdzil, a nie zrobilby tego gdyby nie byl pewien wychodzi na to ze kobieta to jedna wielka zagadka i to kazda jedna kobieta, kazda to inna zagadka taka juz ta nasza skomplikowana natura wierze ze wszystko bedzie dobrze wkraczaj w ten nowy cykl z wiarą jakkolwiek by to nie brzmiało jestem z Tobą
Marcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:11   #3921
Atena28
Raczkowanie
 
Avatar Atena28
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 444
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Azakowana teraz bedziemy jeszcze mocniej trzymać kciuki a Wam pozostaje reszta ta przyjemniejsza

Marcia mam nadzieję ze z Twojej mamie się polepszy ...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Ja też jutro do szkoły ehhh.....
__________________
AS (D)

http://s4.suwaczek.com/200408013435.png

http://s10.suwaczek.com/20090620290114.png

Miłości trzeba się uczyć,
uczyć wciąż na nowo i bez końca
Atena28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:29   #3922
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Jakie my jestesmy studentki zmarnowane Ja tez ciesze sie tylko dlatego ze znowu zamieszkamy razem... Boje sie jakos tego roku. Ze bede miec poprawke we wrzesniu a wtedy przeciez nas ślub...
Aga niewazne jak to brzmi, wazne zeby sie udało!!
Moze i ja zaczne ten kurs robic w Lublinie, z głowy bedzie a tam kosciół pod nosem...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:47   #3923
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez Atena28 Pokaż wiadomość
Witam ... widze że pierwsza dzisiaj jestem....

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

U nas także ogrzewanie włączyli....Ja za godzinkę na szkolenie wyruszam i jak mi się nie chce tam siedzieć ....wrrr.....Elsi to prawda super macie zdjęcia z wycieczki i pewnie ogrom wspaniałych wspomnień...
Cytat:
Napisane przez grunia27 Pokaż wiadomość
Elsi- ale mieliscie piekna wycieczke- naprawde zdjecia cudowne
Dzięki

Marcia nie załamuj się wszystko będzie dobrze bo musi być!! Z mamą wszystko będzie dobrze ale to Wy musicie jej dać siły do walki bo jak sie z tatą załamiecie to jej trudno będzie o pozytywne myślenie i zacznie się martwić o Was.


Aga nawet nie wiesz jak dobrze czytać że nie jesteś załamana tylko podbudowana z nową dawką energii i Tobie w końcu się uda i cud się zdarzy.Trzymam bardzo mocno za Ciebie.

A ja dziś ze zjazdu wróciłam i matmę jakoś przeżyłam a jutro znowu skręt kiszek na matmie trzeba przeżyć bo nic innego nie pozostaje. Zimno jak diabli że się jeździć do szkoły nie chce .
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:59   #3924
madziaciu
Zadomowienie
 
Avatar madziaciu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TOSik
Wiadomości: 1 347
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Ooo zapomniałam pochwalić Elsi Twoje zdjęcia. Aż miło popatrzec jak sie wczasowaliście a my tu w szarej rzeczywistości... Byłas w Rimini, a niedaleko jest własnie moja mama...
madziaciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:00   #3925
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Elsi Twoje motto w podpisie to moja domena Zawsze jak na nie patrzę to mi się milej na sercu robi. Bo o to w życiu chodzi właśnie
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:19   #3926
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Cytat:
Napisane przez madziaciu Pokaż wiadomość
Ooo zapomniałam pochwalić Elsi Twoje zdjęcia. Aż miło popatrzec jak sie wczasowaliście a my tu w szarej rzeczywistości... Byłas w Rimini, a niedaleko jest własnie moja mama...
No to w pięknym miejscu Twoja mama jest i nie smut-aj się tak czas szybko zleci i znów się zobaczycie a w Rimini w sobotę mój mąż się kąpał taka ciepła woda a śmiać mi si e chciało i takie oczy zrobiłam jak zobaczyłam jak panna przede mną na plaże szła ubrana otóż miała na sobie kozaki pod kolano getry bluzkę z długim rękawem i na to tunikę z krótkim nałożoną a ja za nią szłam w bluzce na ramiączkach i,króciutkich białych spodenkach i japonkach. Normalnie przede mną pani zima szła a za nią kroczyłam ja pani lato.

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Elsi Twoje motto w podpisie to moja domena Zawsze jak na nie patrzę to mi się milej na sercu robi. Bo o to w życiu chodzi właśnie
Miło mi Aga że tym mottem się kierujesz w takim razie podpisu nie zmieniam do czasu aż w końcu słońce zaświeci nad Tobą a raczej w Tobie
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...

Edytowane przez Elsi81
Czas edycji: 2009-10-02 o 21:21
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 22:22   #3927
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Marcia ja tez bede trzymac kciuki za Twoja mame. badz dobrej mysli i wspieraj mame w tych ciezkich chwilach. na pewno bedzie dobrze
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 07:28   #3928
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Marcia jesteśmy z Toba w tych trudnych chwilach wierzę, że wszystko się dobrze skończy

Azakowana cieszę się, że takie dobre wiadomości przyniosłaś od pani Gin. Dobrze, że się nie poddajesz i wierzysz w to, że się uda bo to jest ważne. Ja wiem, że się uda


Olajka i Gorzata w Dniu Ślubu życzę wam szczęscia i samych pieknych dni w waszym nowym etapie życia
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 08:37   #3929
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Olajka, Gorzata Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 09:45   #3930
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Ostrowieckie Ploteczki Ślubne:) - część IV

Gorzata i olajka zycze Wam wszystkiego najlepszego w tym cudownym dniu!!!!
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.