Mysz bezprzewodowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 00:47   #1
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110

Mysz bezprzewodowa


Witam wszystkich
Tym razem w sprawie dziewczyny - chciałbym jej sprawić prezent na Boże Narodzenie w postaci myszy. Obecna już trochę szwankuje. Pomyślałem, że zamiast kupować przewodową (ma obecnie), zaskoczę stawiając na fajny bajer () i kupię bezprzewodową. Problem polega na tym, że się kompletnie nie znam i proszę o poradę Może wy znacie temat bardziej, same zresztą może korzystanie z czegoś, co można polecić

Chciałbym dla niej myszkę:
- nową
- mającą min. 3 przyciski (w sensie, że jak się kliknie rolkę to np. linki się otwierają w osobnych kartach itp., bardzo ważna funkcja, nie mogę z niej zrezygnować)
- dość dużą (pytałem, woli właśnie duże, jej stara też jest duża)
- działającą zwyczajnie na biurku, niewymagająca żadnych podkładek
- bardziej do korzystania normalnego, czyli m.in. internet, chociaż w kilka gier z myszką (np. najnowszy Settlers, najnowszy Batman) dziewczyna też gra, więc o tym też nie można zapominać
- dobrej jakości, żeby po roku nie była do wymiany (już bym wolał kupić porządna z kablem, ja mam taką za 20 zł i trzyma kilka lat)
- w miarę lekką (dziewczę waży 50 kg )
- a jak z dokładnością tych mysz? Boję się, że kupię niby bajerancką, a będzie jednak mniej praktyczna od przewodowej, bo np. będzie zauważalnie mniejsza czułość itp.

Komputer ma nowy, odpalają najnowsze gry, więc nie powinno być problemu z myszką, choć oczywiście jeśli jakąś będzie miała określone wymagania, to mogę to sprawdzić


Wiem, że są dwa rodzaje myszy bezprzewodowych - optyczna i laserowa, zdążyłem się zorientować, że chyba laserowa jest lepsza, ale też droższa. Budżet jaki mam to maksymalnie 100 zł, ale to już absolutny maks. Jak podacie tańsze propozycję (np. za 50-60), to dostanie jeszcze książkę Cejrowskiego

Proszę was więc o radę, o podanie konkretnych modeli (jestem z dużego miasta, więc problemu z Media Marktem itp. nie będzie, jest jeszcze allegro).
Boję się, że kupię np. laserową za 90 zł, a w tej cenie dostanie się jedynie jednorazową laserową, chociaż można by kupić dobra optyczną itd.
Mam nadzieję, że pomożecie

Pozdrawiam!
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 02:19   #2
jimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 63
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Polecam myszki firmy Logitech. Cała rodzina u mnie ich używa, wszyscy bezprzewodowych. Do tego są modele z bardzo malutkim odbiornikiem (nanoodbiornik), który nie wystaje z komputera, więc laptopa zawsze pakuje razem z nim (nie ma problemu, że zginie albo się go zapomni).

Z konkretnych modeli (nie wiem czy mogę linki dać) np. - http://www.logitech.com/pl-pl/mice-p...ess-mouse-M185

Ale jest ich więcej, więc poszukaj na stronach sklepów ze sprzętem komputerowym.
jimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:40   #3
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Dzięki bardzo za polecenie konkretnej, bardzo mi się podoba
Zapewne podałaś taką, którą sama używasz, więc zapytam:
- nie jest ciężka?
- jak z baterią? Na ile mniej więcej starcza, jak z ładowaniem?
- jak z dokładnością, także w grach? Nie wiesza, działa równie dobrze co przewodowa? Czy jednak widać różnicę wyraźnie?
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 14:06   #4
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Polecam Logitech Performance MX Laser NANO Darkfield lecz niestety, cena jest duża. Ale myszka idealna. Zasięg jest nawet z drugiego pokoju :P
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 14:33   #5
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Jak pisałem, cena to maks. 100 zł (ale to już absolutnie maks). A ta kosztuje 2,5 raza tyle
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:08   #6
jimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 63
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za polecenie konkretnej, bardzo mi się podoba
Zapewne podałaś taką, którą sama używasz, więc zapytam:
- nie jest ciężka?
- jak z baterią? Na ile mniej więcej starcza, jak z ładowaniem?
- jak z dokładnością, także w grach? Nie wiesza, działa równie dobrze co przewodowa? Czy jednak widać różnicę wyraźnie?
Jest leciutka, może odrobinę cięższa niż przewodowa, bo bateria.
Bateria to zwykły paluszek. Ciężko mi powiedzieć, ile działa. Normalna bateria jakoś z kilka dobry miesięcy, ja wkładam do niej głównie akumulatorki, który już ledwo dyszą i do żadnego lepszego sprzętu się już nie nadają.
W jakieś specjalne gry nie gram, ale w programach graficznych, gdzie dokładność jest bardzo potrzebna, działa bez problemu. Nie widzę różnicy z przewodową.
jimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 21:57   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Mysz bezprzewodowa

http://www.sklep.hilltech.pl/logitec...cal-mouse.html - ja polecam tą, ma już dwa lata i chodzi jak złoto, jest bardzo wygodna w sensie ergonomicznym, nie robi żadnych problemów z dokładnością. Jest to moja druga mysz optyczna w życiu i zdecydowanie najlepsza bateria wytrzymuje ok.3-4 miesiące, zależ od intensywnosci uzytkowania.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 11:32   #8
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Chyba zdecyduję się właśnie na tą firmę
A nie pęka Ci pokrywka? Kupiłaś w necie czy w jakimś sklepie (a jak w sklepie to w jakim)?
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:36   #9
jimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 63
Dot.: Mysz bezprzewodowa

W mojej pokrywka nie pęka, chociaż już parę razy zaliczyła bliskie spotkania z podłogą.
A kupowałam jedną logitecha na pewno w sklepie vobis.
jimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:10   #10
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Też mam Logitecha M185. Jestem z niej bardzo zadowolona, a używam sporo, bo studiuję inf. i używam jej i w domu i w szkole, wszędzie ze mną jeździ Jest wygodnie wyprofilowana; trochę za głośno klika kółko Duży plus za nanoodbiornik, który można schować do myszki. Używam od kilku miesięcy, bateria jeszcze nie padła, zresztą przy myszce zużycie baterii jest małe
Kupowałam w Saturnie za ~45-50zł.
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:35   #11
bartek19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 110
Dot.: Mysz bezprzewodowa

erha a takie pytanie - czy zauważyłaś, że działa z mniejszą precyzją niż mysz przewodowa? Może się wiesz itp.? Testowałaś też na jakichś grach?
bartek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:12   #12
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Ja używam takiej, też z Logitecha. Służy naprawdę dobrze, była w sumie tania, więc jestem zadowolona z niej i mogę polecić.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:20   #13
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Cytat:
Napisane przez bartek19 Pokaż wiadomość
erha a takie pytanie - czy zauważyłaś, że działa z mniejszą precyzją niż mysz przewodowa? Może się wiesz itp.? Testowałaś też na jakichś grach?
Nie, nie zauważyłam Mój tż gra swoją logitecha m195 (chyba?) - jest ciut droższa, ale jest też zadowolony
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 21:15   #14
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Swietny pomysl z ta myszka najbardziej podoba mi sie ta strasznie droga, tylko jest...no droga niestety
zastanawiam sie nad jej kupnem Tztowi bo jest fajna wypasiona, bynajmniej tak mi sie wydaje
Tylko skad ja tyle wezme ;P
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:53   #15
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: Mysz bezprzewodowa

http://www.euro.com.pl/myszy/logitech-m180-eer.bhtml

Mam taką, dostałam od chłopaka
Już była tutaj wymieniana. Jestem bardzo zadowolona, jest mała, zgrabna, fajnie leży w dłoni, chodzi jak należy. Polecam!
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:11   #16
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Mysz bezprzewodowa

Też polecę logitecha. Sama mam zestaw z klawiaturą lx 710 i po 3 latach nadal działa idealnie, jedynie logo się starło i trochę farby na brzegu. Może coś z serii M305? Mają ładne kolory i wzorki.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.