Anonimowy wielbiciel.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 19:05   #31
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Ja bardzo często dostaję (a właściwie dostawałam) anonimowe smsy. Dużo było takich, których autora do dziś nie udało mi się zdemaskować. Sporo też było takich od znajomych idiotów, którzy wiedzieli, że nie chciałabym mieć z nimi doczynienia i próbowali anonimowo. Ale muszę się przyznać, że mój związek z ex TŻem też zaczął się od animowego smsa


W Twoim przypadku widzę sprawa zabrnęła dość daleko. Gdybym była na Twoim miejscu postawiłabym gościowi warunek : albo się przedstawiasz, albo kończymy te rozmowy. Jeśli wiedziałabyś z kim masz przyjemność byłoby Ci o wiele łatwiej
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:20   #32
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Miałam ojejku przypomniałyście mi
Ale byłam wredna!!
Kiedyś zapukał taki chłopak -troszke go znałam - i dał mi prezent niby od tego wielbiciela .I to była pozytywka .Z takim tańczącym aniołkiem Przyszła do mnie kumpela i jak wariatki nakręcałyśmy to cacko -bo wtedy ten aniołek tańczył a raczej konwulsyjnie podrygiwał a my dosłownie kulałyśmy sie ze śmiechu
Jak nas brzuchy przestawały boleć to znowu nakręcałśmy i cdn
Wiem czyste świnie !
Bo chłopak dawał z dobrymi intencjami ale to był taki kicz,ze wszystkie kicze miał pod sobą!



izuu- myślę ,ze jak nie zrobisz będzie...źle
albo bedziesz czuć niedosyt ze nie sprobowałaś albo Ci sie rozwali związek na rzecz czegos nieznanego
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:27   #33
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Ok.No to był taki jeden

Akcja działa się w liceum.W pierwszej klasie.
Praktycznie codziennie w plecaku znajdowałam listy.Hm..w zasadzie to były krótkie słowa piosenki, albo jakiś romantyczny wiersz.
Powoli zaczynałam się wkurzać, bo ciągneło się to z jakieś 1,5 tygodnia i na wszystkich patrzyłam podejrzliwie.
Potem okazało się, że to kolega klasy (no tego to się spodziewałam, tylko nie wiedziałam, który taki mądry z którym "współpracowała" koleżanka.
Nawet kiedy się wydało zasypywał mnie listami, stał się bardziej odważny i na więcej sobie pozwalał.Ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Patrząc na sytuacje z perspektywy romantycznych uniesień i szybszych uderzeń serca to nie ma w tym nic złego, jeśli wielbiciel ten nie staje się w końcu nachalny i nie zaczynamy się go bać.Bo tak też bywa, niestety.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:26   #34
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość

Anonimowy wielbiciel to brzmi nieciekawie. Pewnie jest brzydki, żadna dziewczyna go nie chce i stąd takie podchody stosuje.
Jakie podsumowanie
Miałam cichego wielbiciela.. ba! nawet 2 i nic fajnego z tego nie wyszło
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:34   #35
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Co pewnien czas dostaje smsy z różnych numerów np. czy jeszcze mam chłopaka itp. bardzo jestem ciekawa na początku kto to ale przechodzi mi. Odpisuję po prostu, że nie jestem zainteresowana,mam chłopaka itp.

Mam Tżta i nie interesują mnie inni.
Trzeba uważać- miłe słówka od obcej osoby mogą zawrócić w głowie i narobić wiele bałaganu w życiu- bo tż jest zwykły i na codzień a ten ktoś jest romantyczny i tajemniczy... takie myślenie nie ma sensu.

Mnie takie wyznania podnoszą poczucie własnej wartości i są zawsze miłym zaskoczeniem aż sobie myśle "chyba nie jestem taka zła skoro podobam się komuś poza Tżtem"


Kiniaczeq... miło mi Cię widzieć, cieszę się, że jesteś
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 22:04   #36
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość

Kiniaczeq... miło mi Cię widzieć, cieszę się, że jesteś

.. cóż.. stęskniłam się
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 22:25   #37
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
(...). Czasami zastanawiam się, jak było by mi z kimś, kto podziela moje humanistyczne zainteresowania, nie patrzy sie na mnie dziwnie, gdy zaczynam coś rysować, jest oczytany... Ale nigdy sie tego nie dowiem, bo kocham mojego tżta Tylko to mnie przeraża, że nasz długi staż zaczyna czasem mnie nudzić i nachodzą mnie dziwne myśli.:P Koniec.:P
Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
znam to.

uważaj moja droga, bo ja przez takie coś mało nie rozchrzaniłam sobie zwiazku:/.
Weź to sobie do serducha, bo na początku może Ci się wydawać, że kontrolujesz rozmowy, a później może być różnie...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 22:38   #38
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
Anonimowi wielbiciele... jest to dobra zabawa dla osób samotnych, a jeżeli Ty jesteś już zajęta to napewno odradzam taką zabawę.
Jeżeli kochasz swojego TZ to przestań pisać sms z nieznajomym, bo może to się źle skończyć, a potem będzie cierpieć wiecej niż tylko jedna osoba.

Pomyśl..w każdej chwili możesz wpaść....
a chyba nie chcesz niepotrzebnych kłótni w związku..
Uważam to samo. Wiem, że internetowe znajomości bardzo wciągają i mamy tendencję do malowania pięknych obrazów, które na ogół są piękne tylko w naszej głowie. Nie warto ryzykować związku jesli dobrze się w nim czujesz. A jeśli źle, najpierw go zakończ a potem otwieraj się na nowe znajomości.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:32   #39
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Ja bardzo często dostaję (a właściwie dostawałam) anonimowe smsy. Dużo było takich, których autora do dziś nie udało mi się zdemaskować. Sporo też było takich od znajomych idiotów, którzy wiedzieli, że nie chciałabym mieć z nimi doczynienia i próbowali anonimowo. Ale muszę się przyznać, że mój związek z ex TŻem też zaczął się od animowego smsa


W Twoim przypadku widzę sprawa zabrnęła dość daleko. Gdybym była na Twoim miejscu postawiłabym gościowi warunek : albo się przedstawiasz, albo kończymy te rozmowy. Jeśli wiedziałabyś z kim masz przyjemność byłoby Ci o wiele łatwiej
O w końcu jakaś osoba, której udała się znajomość rozpoczęta od "anonima". Byłam ciekawa czy ktoś się taki tu znajdzie

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
izuu- myślę ,ze jak nie zrobisz będzie...źle
albo bedziesz czuć niedosyt ze nie sprobowałaś albo Ci sie rozwali związek na rzecz czegos nieznanego
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Weź to sobie do serducha, bo na początku może Ci się wydawać, że kontrolujesz rozmowy, a później może być różnie...
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Uważam to samo. Wiem, że internetowe znajomości bardzo wciągają i mamy tendencję do malowania pięknych obrazów, które na ogół są piękne tylko w naszej głowie. Nie warto ryzykować związku jesli dobrze się w nim czujesz. A jeśli źle, najpierw go zakończ a potem otwieraj się na nowe znajomości.
Wiecie co... chyba ten watek rozpoczęłam trochę w chwili słabości. Troche idiotycznie to zabrzmiało - jakbym rzucała sie w ramiona pierwszemu lepszemu który sie mna zainteresuje, ale to nie o to chodzi. Tżta mam wspaniałego, po prostu ze świecą szukać tak oddanego chłopaka :P ale czasami po prostu zastanawiam się czy nie traktuję go bardziej jak przyjaciela... Nie chcę sie rozpisywać na ten temat, bo po co, ale napisze tyle, że od kilku miesięcy mam watpliwości co do naszego związku.
A mojego 'znajomego' poinformowałam o tym, że nie jestem wolna, na co on stwierdził że też nie jest sam i że nie chodzi mu...o nic własciwie, chciał tylko powiedziec mi kilka komplementów...ufff i chyba na tym zakończę tą "znajomość"
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:19   #40
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

kiedyś w szkole podstawowej dostalam takie serduszko porcelanowe na walentynki

do dziś nie wiem, który mi to dal [opcje sa 2 ]

__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 12:35   #41
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
O w końcu jakaś osoba, której udała się znajomość rozpoczęta od "anonima". Byłam ciekawa czy ktoś się taki tu znajdzie
Tak Choć my znaliśmy się trochę wcześniej. On nie wiedział czy jestem wolna itp. i postanowił w ten sposób to sprawdzić. Chyba tylko dlatego się to udało, że wiedziałam z kim mam "przyjemność" . Z kimś zupełnie nieznajomym postąpiłabym raczej inaczej


Dobrze, że rozegrałaś to w ten sposób . Wszystko dobrze wyszło
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 13:45   #42
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Też miałam cichego wielbiciela. Najpierw dostawałam- tak jak Ty -romantyczne smsy, które chwytały za serce, ale odpisalam uczciwie, że jestem z kimś w związku. Facet nie dał za wygraną, dał też do zrozumienia, że zna mnie ze studiów i jest 2 lata wyżej. W końcu mój ówczesny TŻ dorwał jednego z tych smsów i wziął sprawę w swoje ręce Zadzwonił do niego, nagadał i jeszcze wysłał mu wulgarnego smsa z mojego telefonu, że niby ode mnie. Nie miałam nic do gadania. Skończyło sie tak, że wielbiciel zaczął mi wysyłać smsy z pogróżkami, po których miałam naprawdę stracha.

Przyznam, że też mi to na początku zaimponowało, te smsy takie inne niż po kilku latach od Tż-eta, wyobraźnia zaczęła pracować, ale jednak nie warto ulegać takim złudzeniom. Przemyśl sobie lepiej czy jesteś zadowolona ze swojego związku, jeśli czegoś mu brakuje to może spróbuj tchnąć w niego trochę świeżości. Może Ty napisz pierwsza swojemu TŻetowi jakiegoś gorącego smsa, może on też na to czeka
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:47   #43
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Anonimowy wielbiciel....

Zdarzali mi sie kiedys tacy wielbiciele...no i nawet ostatnio tez a ze nie mam TZ mysla,ze wskuraja cos w ten sposob..
Ja jednak nie lubie takich podchodow-kiedys nawet mnie to bawilo,ale teraz wole kogos, kto potrafi powiedziec mi wszystko oko w oko
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.