Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 19:05   #1531
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam dziewczyny Agam bądż cierpliwa, smaruj się 1tydzień 3 razy, drugi 2 razy,trzeci 1 raz dziennie. na mnie ten system działał. Choć aż tak dużych plam nie miałam. Moje były pod nosem i na czole - w jednym dużym skupisku. Teraz ładnie wyglądasz, ale za kilka dni jak będzieszsię łuszczyć, czerwienić jak świnka itp. to będzie "jazda". Pamiętaj nie wolno się drapać, by nie podrażnić skóry i uważaj na okoloce oczu i ust - skóraw tych miejscach baaardzosięprzesusza.Trzy mamkciuki za ciebie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 19:54   #1532
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, boki policzków oraz żuchwa mnie swędzą i szczypią, są mocno czerwone. Zaraz zmywam cos2 i nakładam na noc.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Agam bądż cierpliwa, smaruj się 1tydzień 3 razy, drugi 2 razy,trzeci 1 raz dziennie. na mnie ten system działał. Choć aż tak dużych plam nie miałam. Moje były pod nosem i na czole - w jednym dużym skupisku. Teraz ładnie wyglądasz, ale za kilka dni jak będzieszsię łuszczyć, czerwienić jak świnka itp. to będzie "jazda". Pamiętaj nie wolno się drapać, by nie podrażnić skóry i uważaj na okoloce oczu i ust - skóraw tych miejscach baaardzosięprzesusza.Trzy mamkciuki za ciebie
Dzięki Cassatta za wsparcie, łuszcze się cały czas, ale dopiero dzisiaj popołudniu zaczęło mnie troche intensywniej szczypać i swędzieć, takie uczucie jakbym miała uczulenie. Rozumiem że to dopiero początek... i mówisz że jazda się zacznie, ale może przejście na 2 razy dziennie troche ulży mojej buźce, bo jak dotąd to sporadycznie nawilżałam hydroK.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Umyłam twarz, posmarowałam cos2, piekło i szczypało jak nie wiem, normalnie od rana skóra zrobiła mi się taka szorstka że szok, sucha już była, miałam problem z rozsmarowaniem cos2.
Dobra, uciekam bo sama do siebie gadać nię będę a tu już nikogo nie ma
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 20:05   #1533
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, boki policzków oraz żuchwa mnie swędzą i szczypią, są mocno czerwone. Zaraz zmywam cos2 i nakładam na noc.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Dzięki Cassatta za wsparcie, łuszcze się cały czas, ale dopiero dzisiaj popołudniu zaczęło mnie troche intensywniej szczypać i swędzieć, takie uczucie jakbym miała uczulenie. Rozumiem że to dopiero początek... i mówisz że jazda się zacznie, ale może przejście na 2 razy dziennie troche ulży mojej buźce, bo jak dotąd to sporadycznie nawilżałam hydroK.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Umyłam twarz, posmarowałam cos2, piekło i szczypało jak nie wiem, normalnie od rana skóra zrobiła mi się taka szorstka że szok, sucha już była, miałam problem z rozsmarowaniem cos2.
Dobra, uciekam bo sama do siebie gadać nię będę a tu już nikogo nie ma
a tam zaraz nie ma A ja to co?
Nie ma ,ze boli maziaj sie cosmelanem dalej.Widzialam Twoje zdjecia i jestem teraz przekonana ,ze niebawem bedziesz zachwycona ze swojej skory na twarzy. Smaruj do oporu,bo sie oplaca
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:34   #1534
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a tam zaraz nie ma A ja to co?
Nie ma ,ze boli maziaj sie cosmelanem dalej.Widzialam Twoje zdjecia i jestem teraz przekonana ,ze niebawem bedziesz zachwycona ze swojej skory na twarzy. Smaruj do oporu,bo sie oplaca
Dzięki Buczka, dzięki dziewczyny że mnie tak wspieracie, jak tylko cosmelan wywabi moje kleksy to podzielę się z wami widokim mojego lica.

Dziś moja gębusia bardzo sie sypie (obłazi i skórki wiszą, taki duży łupież) i swędzi. Ranek nie mam

Pije ktoś kawe? Bo ja zaraz biorę sie za piczenie sernika a dziadek poniańczy małą.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:52   #1535
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dzięki Buczka, dzięki dziewczyny że mnie tak wspieracie, jak tylko cosmelan wywabi moje kleksy to podzielę się z wami widokim mojego lica.

Dziś moja gębusia bardzo sie sypie (obłazi i skórki wiszą, taki duży łupież) i swędzi. Ranek nie mam

Pije ktoś kawe? Bo ja zaraz biorę sie za piczenie sernika a dziadek poniańczy małą.
Cześć Agam - ja już po kawce, ale z herbatką chętnie potowarzyszę Koniecznie musisz nam objawić swe piękne oblicze po zakończeniu kuracji - tylko spróbuj się ulotnić to znajdziemy Cię i sprawimy kocówę
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:55   #1536
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny Mam cyrk w domu..pies sie oszczenił-jezu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 09:08   #1537
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam cyrk w domu..pies sie oszczenił-jezu
Hej Miszelko - no to rzeczywiście jazda bez trzymanki revlonik już wysłałam, jutro powinnaś mieć, najpóźniej w piątek
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 09:26   #1538
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Miszelko - no to rzeczywiście jazda bez trzymanki revlonik już wysłałam, jutro powinnaś mieć, najpóźniej w piątek
Dzieki Maluśzaraz zemdleje te maluchy piszczą ,pelno krwi..jeju jej..Kto chce szczeniaczka hi hi Gdzie Nusia??? bo zaczynam sie nerwic o dziewoje naszą

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Madzia biochemia(porządna firma) odpisała Rozcienczone wiecej,ale składu to nie zmieniło,ani działania..uf cale szczęscie tyle tylko ze musze zuzyc w ciagu mca!!! wyśle Ci tego serum,bo nie jestem w stanie wymaziac wszystkiego w 30 dni!!!! Malla Tobie tez serum z granatu z biochemii wysle..Mozesz poczytac na stronie opis jak działa owe cudoKawa dziewczyny? bo po odebraniu porodu jest mi potrzebna duza dawka kofeiny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 09:27   #1539
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dzieki Maluśzaraz zemdleje te maluchy piszczą ,pelno krwi..jeju jej..Kto chce szczeniaczka hi hi Gdzie Nusia??? bo zaczynam sie nerwic o dziewoje naszą

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Madzia biochemia(porządna firma) odpisała Rozcienczone wiecej,ale składu to nie zmieniło,ani działania..uf cale szczęscie tyle tylko ze musze zuzyc w ciagu mca!!! wyśle Ci tego serum,bo nie jestem w stanie wymaziac wszystkiego w 30 dni!!!! Malla Tobie tez serum z granatu z biochemii wysle..Mozesz poczytac na stronie opis jak działa owe cudoKawa dziewczyny? bo po odebraniu porodu jest mi potrzebna duza dawka kofeiny
Nie za ma co Ja też się trochę niepokoję o Nuśkę, a co do szczeniaczka to dziękuję, nie skorzystam - po podwórku 3 latają - wystarczy
A poród naturalny czy cesarkę robiłaś?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 09:51   #1540
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki dzisiaj z rana !
Pzeczytałam wasze wszystkie wpisy przez ostatnie 2 dni i z tego co rozumie to po masce nie mozna wychodzic z domu conajmniej przez 2 tyg. ? bo piszecie, że nie mozna niczym innym sie smarowac nawet 50+
Nie wiem czy dobrze was rozumię.
Moje plamy były także tak ciemne jak Agi z tym , ze ja mam je głównie na całych policzkach i jedna mniejszą na skroni. Obecnie po tym CO2 + cos. 2, który robiłam rok temu są trochę jaśniejsze ale nadal są-wróciły.
Napiszcie jak z tym 2 tyg. siedzeniem w domu - to jakas męka pańska !!!!

Monika
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 10:01   #1541
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Nie za ma co Ja też się trochę niepokoję o Nuśkę, a co do szczeniaczka to dziękuję, nie skorzystam - po podwórku 3 latają - wystarczy
A poród naturalny czy cesarkę robiłaś?
wiesz jak sie bałam to jest rasowiec shi-tzu..taka mała..nie wiedziałam jak sobie poradzi,ale dala rade..3 piszczące juz są.. wszystko mi sie trzesie z nerwów!!! Wiesz ze ostatnio znajomej zalatwiałam to...co nie wykupiłas na recepte czekam na wyniki

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Moniko chyba niczym nie wolno smarowac bo to wlasnie oslabia działanie cosm..nawet kolorowka!! niestety najlepiej siedziec w domu i nie zaglądać w lustro!!! ale..moge umilić..chcesz szczeniaczka?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 10:58   #1542
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki za odpowiedź ale szczeniaczka niestety nie mogę przyjąc
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 11:05   #1543
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź ale szczeniaczka niestety nie mogę przyjąc
A szkoda najwazniejsze po cosm jest uzywanie filtrow i to nie wszystkie wchodza w rachube(polecam Roc,Iwostin,Avene)bez tego zabezpieczenia nawet cosm nie pomoze i plamy wróca prędzej czy pózniej...w dodatku trzeba filtrowac twarz 2 lyżeczkami(taka porcja zabezpieczająca)codzienni e,nawet w pochmurne dni..Od srodka dobrze działa pycnogenol,tez chroni w jakims stopniu przed uva i uvb..Ty miałas robiony pełen zabieg tak?czy smarowalas sie tylko 2 cosm?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 12:55   #1544
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki dzisiaj z rana !
Pzeczytałam wasze wszystkie wpisy przez ostatnie 2 dni i z tego co rozumie to po masce nie mozna wychodzic z domu conajmniej przez 2 tyg. ? bo piszecie, że nie mozna niczym innym sie smarowac nawet 50+
Nie wiem czy dobrze was rozumię.
Moje plamy były także tak ciemne jak Agi z tym , ze ja mam je głównie na całych policzkach i jedna mniejszą na skroni. Obecnie po tym CO2 + cos. 2, który robiłam rok temu są trochę jaśniejsze ale nadal są-wróciły.
Napiszcie jak z tym 2 tyg. siedzeniem w domu - to jakas męka pańska !!!!

Monika
Witaj, no niestety po cosmelanie trzeba się liczyć z tym, że wyjściowa nie bedziesz przez jakieś 2 tygodnie. Ja jestem w 10 dniu zmagań (liczę w tej chwili dzień maski jako dzień pierwszy) i łuszczę się coraz bardziej i coraz bardziej twarz jest wysuszona i zaczyna swędzieć. O tym żeby jakkolwiek w tej chwili to zakamuflować nie ma mowy, po pierwsze nie wolno niczym innym maziać, po drugie nie da rady. Oczywiście kazdy inaczej przechodzi kurację, nie mniej jednak trzeba sobie zarezerwować troche czasu na ten zabieg. A czy męka? Napewno żadna przyjemność i duży dyskomfort (mówię o sobie), ale czego kobieta nie wytrzyma...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:10   #1545
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ta maska powoduje złuszczanie i wysuszanie skóry jak peelingi jednak z tego co piszesz stosuje się inne metody kuracji - nie nawilżac niczym.
Po peel... róznego rodzaju skóra musi byc dbrze nawilżona, a niby cosmelan zawiera takze kwasy jakieś to wszystko dziwne .
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:18   #1546
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No co to, niema nikogo?
Maallaa, spokojna twoja rozczochrana - nie ulotnię się.
Miszelko, to masz rozrywkowo z tymi szczeniakami, ja nie chce pieska, dwa lata temu musiałam swojego starego, schorowanego psiaka uśpić i bardzo to przeżyłam jak prawie na rękach (bo mój był duży) konał mi po zastrzyku.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Ta maska powoduje złuszczanie i wysuszanie skóry jak peelingi jednak z tego co piszesz stosuje się inne metody kuracji - nie nawilżac niczym.
Po peel... róznego rodzaju skóra musi byc dbrze nawilżona, a niby cosmelan zawiera takze kwasy jakieś to wszystko dziwne .
Prawda jest taka ze każdy lekarz wypowiada się inaczej w kwestii nawilżania.
Chyba tylko wszyscy sa zgodni co do tego ze po przejściu na 1xdziennie smarując cosmelanem na noc, w ciągu dnia trzeba nawilżać.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:19   #1547
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lekarz do którego chodziłam zalecił mi zabieg laserem + pózniej przez kilka miesięcy c2, powiedział, ze bedzie to taniej jak nałozenie tej maski + co2, zaznaczył, ze rezultaty będą takie same ale niestety tak nie było
Chciałam wam jeszcze powiedziec bo nie wiem czy to wiecie , własnie ten lekarz powiedział mi także, ze kobiety z przebarwieniami nie mogą wystawiac również innych cześci ciała na słonce ! Powiedział, ze nawet gdy plam juz nie będe miała na buzi to np. jak bedę opalała plecy - nie mówie długo ale np. 15 min. to plamy które miałam na twarzy moga znowu sie pojawic, nie wiem czy to prawda. Czy wy tez cos takiego słyszałyście ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:29   #1548
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Lekarz do którego chodziłam zalecił mi zabieg laserem + pózniej przez kilka miesięcy c2, powiedział, ze bedzie to taniej jak nałozenie tej maski + co2, zaznaczył, ze rezultaty będą takie same ale niestety tak nie było
Chciałam wam jeszcze powiedziec bo nie wiem czy to wiecie , własnie ten lekarz powiedział mi także, ze kobiety z przebarwieniami nie mogą wystawiac również innych cześci ciała na słonce ! Powiedział, ze nawet gdy plam juz nie będe miała na buzi to np. jak bedę opalała plecy - nie mówie długo ale np. 15 min. to plamy które miałam na twarzy moga znowu sie pojawic, nie wiem czy to prawda. Czy wy tez cos takiego słyszałyście ?
Nic mi o tym nie wiadomo. Ja zabieg robiłam sama w domu z zestawu zakupionego na allegro. Byłam u dermatologa z moimi przebarwieniami na laserze, na yellow peelu, w końcu jak byłam pod koniec ciąży u niej zapytać czy mogę się mazać kremami wybielajacymi w moim stanie - powiedziała że tak i że ona to by mi proponowała cosmelan bo najlepszy i gdyby to była jej ciąża to ona by sobie go zrobiła od ręki. Ja poczekałam aż urodzę i wykarmię i zrobiłam sobie sama.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:37   #1549
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aga , uciekam musze cos ugotowac, ja tez chcę to zrobic sama w domu i bede równiez to opisywała tutaj dla innych kobiet ale na razie musze zbierac kaske na cosmelan bo to sporo . pa.
Monika
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 17:38   #1550
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Lekarz do którego chodziłam zalecił mi zabieg laserem + pózniej przez kilka miesięcy c2, powiedział, ze bedzie to taniej jak nałozenie tej maski + co2, zaznaczył, ze rezultaty będą takie same ale niestety tak nie było
Chciałam wam jeszcze powiedziec bo nie wiem czy to wiecie , własnie ten lekarz powiedział mi także, ze kobiety z przebarwieniami nie mogą wystawiac również innych cześci ciała na słonce ! Powiedział, ze nawet gdy plam juz nie będe miała na buzi to np. jak bedę opalała plecy - nie mówie długo ale np. 15 min. to plamy które miałam na twarzy moga znowu sie pojawic, nie wiem czy to prawda. Czy wy tez cos takiego słyszałyście ?
dokładnie słyszałysmy i dyskutowałysmy na ten temat kiedyś - opalisz rączki albo co innego i plamy wracaja na buzi wrrr wrrrr wrrr
Ja na nogi juz tylko samoopalacz od roku daje
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:05   #1551
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uwaga Staruszki! Nie denerwować się proszę, jest awaria, czekamy aż się naprawi. Możemy tu herbatkę wypić

Listeczku całuję Cię w kolanko! Długo tam siedziałaś?

Denko dajesz radę? Wzięłaś pod uwagę moją brzydką sugestię?

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-02-25 o 18:08 Powód: uzup.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:07   #1552
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Uwaga Staruszki! Nie denerwować się proszę, jest awaria, czekamy aż się naprawi. Możemy tu herbatkę wypić
Antus naprawiaj szybko !!!
To ja winka sobie wypije
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:10   #1553
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Buczysiu Tobie to się wydaje, że tylko nasze piętro siadło a to cały gmach! Nawet taki musk jak ja nie da rady :P Pij tu
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:10   #1554
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI


Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-02-25 o 18:29
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:12   #1555
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

JUZ DZIAŁA! papa
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:49   #1556
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ale mam doła, tam gdzieś sobie imprezuja a ja co tu wejde to pusto i jeszcze jakieś horrory czytam, że jak dupsko opale to na gebie kleksy wyjdą...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 20:21   #1557
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aga głowa do góry..kąciki ust w górę..no juz -o tak!!!! Fajnie czytac dawną ekipę lubiłam styl ich pisania,angielski humor i dużą dawke babskiej energii Forum az wrzało Usprawiedliwiam sie,że mnie-mniej bo mam sądne dni ,ostatnio...I teraz będę maupa do potęgi,ale i czaruje..moze sie... popsuje góra i wrocą dziewczyny do nas
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:54   #1558
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien dobry Wszystkim Gdzie jesteście???????????????? ?????????????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 08:55   #1559
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć wszystkim pięknym plamkom

miszelko pamietaj ze ja czekam na relacje od pani doktor z dzisiajszy wizyty .....
buziaki
miłego dnia
zabieram sie za robote
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 09:02   #1560
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim pięknym plamkom

miszelko pamietaj ze ja czekam na relacje od pani doktor z dzisiajszy wizyty .....
buziaki
miłego dnia
zabieram sie za robote
Winus 23 miałam wizytę ale musiałam odmówić(córke mam przeziębioną)..jak pojade napewno Ci napiszę..Pamiętam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.