Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 11:47   #4021
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja też! ja też nie schodzę z cieniowania ostatnio miałam chęć pocieniować, ale jak czytam na wizażu jak dziewczyny narzekają to zrezygnowałam
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
też nie schodzę!
zawsze mówię, żeby mi podcięła końcówki, ale fryzura zostaje ta sama zresztą mam kręcone włosy i jak są cieniowane to lepiej się układają
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja tez nie schodze
nawet mam zamiar pocieniowac mocniej

tak przy okazji, fajna fryzurka:
oo jak miło, że jeszcze kiilka osób się znalazło

a ta fryzurka wymiata już nie mówiąc o włosach tej dziewczyny
na pewno jak zapuszczę włosy to się tak uczeszę
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:09   #4022
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Też mam cieniowane i nie zamierzam tego zmieniać, niecieniowane mi nie pasują, wyglądam jak wieśniara zwłaszcza z przedziałkiem pośrodku
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:18   #4023
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=8gEyh...2&feature=plcp
też fajne nawet fryzurki i takie banalne do zrobienia się wydają
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:29   #4024
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jesli chodzi o fryzurki to tu sa moje ulubione kanaly yt:

http://www.youtube.com/user/LuxyHair

http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:38   #4025
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


Kochana wcale nie masz krótkich włosów Masz dłuższe niż moje naturalki!
W ogóle Boziu jakaś ty chudzinka O_O . Też tak chce!
Dziękuje Chudzinka? Właśnie chciałabym schudnąć ale z brzucha i tyłka, bo mam małą oponkę. Obecnie i tak dużo ważę, zawsze ważyłam mniej, ale na zimę tyje 2 kg a potem przed wiosną gubię.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
anngeli - jak dla mnie to masz długie włosy jak patrzę na swoje to mi się króciutkie wydają, bo nawet ramion nie sięgają, chociaż od wakacji sporo urosły
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
anngeli ładne masz włosy i nie myśl, że za krótkie - ja mam krótsze i staram się nie myśleć o tym, może szybciej urosną
btw. mam czasem wrazenie, że jestem jedyna tutaj, która nie schodzi z cieniowania
Dziękuje Zazdroszczę w takim razie wg mnie nie ma nic lepszego niż włosy prawie że jednej długości. Jeszcze jak ktoś ma bardzo długie włosy i najkrótsze cieniowanie ma za brodę to jest okey, ale jak ktoś ma krócej pocieniowane np. do ucha, przed ucho i milion innych długości to beznadzieja

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
nie, nie ja mam krótsze od Twoich :p tylko na zdjęciach schylam głowę na bok żeby było lepiej widać naturalki i dlatego wydaje Ci się, że są dłuższe i moje nie są wcale lśniące niestety a tak bym bardzo chciała żeby były, tylko nie wiem co mogę zrobić
ach tak czy siak naturalny kolor masz śliczny!

ja też! ja też nie schodzę z cieniowania ostatnio miałam chęć pocieniować, ale jak czytam na wizażu jak dziewczyny narzekają to zrezygnowałam
Ja mam już chyba obsesje na punkcie tej długości może spróbuj raz w tyg. do ostatniego płukania ocet jabłkowy (1-1,5 łyżki na ponad pół litra wody chłodnej) Podobno pomaga, sama zaczęłam stosować, ale jeszcze za krótko by błysk był super, jednak już coś widać. Oczywiście jak ktoś ma oprócz tego zdrowe włosy to blask będzie szybciej widoczny.
Najtańszy ocet jabłkowy, o dziwo kupiłam w rossmannie za ok 6 zł taka butla, przy kasach.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
anngeli, agaa91 - nie marudzić ja mam włosy do brody i nie narzekam, w końcu muszą kiedyś urosnąć
No racja widzę, że rosną a i tak narzekam, ale mówię - ja już bzika mam i żal mi że mam takie krótkie.

Dziękuje Wam wszystkim, chyba faktycznie powinnam bardziej optymistycznie patrzeć na tą moją długość. Zrobiłam sobie nawet wirtualny schemat jak stopniowo będą włosy rosły pokażę Wam na dniach.

Co do fryzury - świetna, w ogóle Nicole jak i ta dziewczyna mają cudne włosy.
Mam tyleeee pomysłów na fryzury, ale do tego potrzebne są długie włosy i najlepiej nie pocieniowane bo wiadomo, że wyłażące kosmyczki nie sprzyjają ułożeniu włosów co innego nieład, a co innego burdel na głowie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:03   #4026
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Co do fryzury - świetna, w ogóle Nicole jak i ta dziewczyna mają cudne włosy.
Mam tyleeee pomysłów na fryzury, ale do tego potrzebne są długie włosy i najlepiej nie pocieniowane bo wiadomo, że wyłażące kosmyczki nie sprzyjają ułożeniu włosów co innego nieład, a co innego burdel na głowie
niestety przy cieniowaniu wychodza kosmyki, ale znow rozpuszczone w moim przypadku sa zbyt przyklaple jesli nie ma cieniowania
cos za cos
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:33   #4027
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
anngeli, agaa91 - nie marudzić ja mam włosy do brody i nie narzekam, w końcu muszą kiedyś urosnąć
ależ ja nie narzekam tylko o tak sobie pisałam sama nie lubię marudzenia, więc sama z siebie staram się tego nie robić
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ja mam już chyba obsesje na punkcie tej długości może spróbuj raz w tyg. do ostatniego płukania ocet jabłkowy (1-1,5 łyżki na ponad pół litra wody chłodnej) Podobno pomaga, sama zaczęłam stosować, ale jeszcze za krótko by błysk był super, jednak już coś widać. Oczywiście jak ktoś ma oprócz tego zdrowe włosy to blask będzie szybciej widoczny.
Najtańszy ocet jabłkowy, o dziwo kupiłam w rossmannie za ok 6 zł taka butla, przy kasach.
nawet nie zauważysz jak Ci czas szybko upłynie i będziesz miała o wiele dłuuższe słyszałam o tym occie, zawsze planuję go kupić, ale jak już jestem na zakupach to zawsze o nim zapomnę
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 14:20   #4028
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Gajuta Jantar stosuję codziennie, zazwyczaj wieczorem. Robię przedziałek, nalewam na palce trochę jantaru i wcieram w skórę głowy, potem następny przedziałek itd. Skupiam się głównie na górze skalpu i na zakolach. Tak z 5 min mi zajmuje to wcieranie, aż tak bardzo się nie staram. Ale najważniejsze, że włosy przestały tak strasznie wypadać i się nie przetłuszczają. Za tydzień kończę kurację i tydzień przerwy, chyba będę wtedy Seboradin wcierać bo to wciąga[/QUOTE]

Dziękuję Kochana za rady Zaraz lecę kupić jantar, bo włosy mi okropnie lecą i zaczynam wcieranie Po jakim czasie należy zrobić przerwę?
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 14:29   #4029
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Gajuta po 3 tygodniach
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:24   #4030
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Gajuta po 3 tygodniach
Dzięki
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 20:45   #4031
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

A to moja wizualizacja Zrobiona po pateracku, niedbale ale jednak podoba mi się motyw, łatwiej mi to sobie wyobrazić.
Oczywiście, sądzę że stan włosów się znacznie polepszy, kolor pewnie jeszcze bardziej spierze, a od połowy będzie widać delikatnie odcinający się kolor w postaci pięknych odrostów, no ale cudów nie będę oczekiwać od obrazków robionych po nocy (nie mogłam jakoś spać) i w prostym programie z resztą nie wiem jak będą teraz naturalki wyglądały
1. obecny etap
2, 3,4, - stopniowo cele

jak będę miała etap 3 to już na ten 4 mogę czekać bez takich ekscesów nerwowych jak teraz, gdy patrzę w lustro.
Właśnie spryskałam skalp seboradinem a na długość jeden z olei i niech się regenerują przez noc i rosną
no to oglądam dalej Titanica po raz 164601227
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cel włoskowy2 - Kopia.jpg (51,8 KB, 81 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 21:01   #4032
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja dokonałam odkrycia ta odżywka z Joanny apteczki babuni sprawiała, że włosy wydawały się suche. nałożyłam jej sporo na suche włosy na 15 minut przed myciem, potem umyłam i były takie mięciutkie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:19   #4033
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli ech, ten Titanic też mi się chyba nigdy nie znudzi
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:42   #4034
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a ja dokonałam odkrycia ta odżywka z Joanny apteczki babuni sprawiała, że włosy wydawały się suche. nałożyłam jej sporo na suche włosy na 15 minut przed myciem, potem umyłam i były takie mięciutkie
ooo, to ja tak spróbuję z moją odżywką, może efekt będzie jeszcze lepszy
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 21:52   #4035
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ooo, to ja tak spróbuję z moją odżywką, może efekt będzie jeszcze lepszy
spróbuj
ja się cieszę, że tak działa i wpadłam na to, bo przecież nie wywalę całej odżywki do śmieci... a włoski mam mięciutkie i do tego jantar
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:04   #4036
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
spróbuj
ja się cieszę, że tak działa i wpadłam na to, bo przecież nie wywalę całej odżywki do śmieci... a włoski mam mięciutkie i do tego jantar
Jantara/u to ja niestety nie mam skąd wziąć, ale mam nadzieję, że bez niego też będzie ok
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 22:12   #4037
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Jantara/u to ja niestety nie mam skąd wziąć, ale mam nadzieję, że bez niego też będzie ok
no ja na all zamówiłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:18   #4038
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wiecie co zauważyłam że jak umyłam włosy tym szamponem z rossmana to wszystko wyglądało ok. Np. moje ostatnie zdjęcie to jest bez jakichkolwiek odżywek.
I postanowiłam że niezawodny Schwarzkopf Gliss Kur Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Płynny Jedwab będę używała tylko i wyłącznie od bardzo wielkiego święta. Może i to oszukiwanie wizualne ale przynajmniej raz na jakiś czas nie zaszkodzi a mi przyjemniej będzie. Zresztą bardzo pomaga mi ten specyfik w obróbce przed imprezą.
A wczoraj umyłam moje dopinki hehe i odżywiłam olejkami.. ale błyszczą O_o' hehehe
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:19   #4039
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
wiecie co zauważyłam że jak umyłam włosy tym szamponem z rossmana to wszystko wyglądało ok. Np. moje ostatnie zdjęcie to jest bez jakichkolwiek odżywek.
I postanowiłam że niezawodny Schwarzkopf Gliss Kur Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Płynny Jedwab będę używała tylko i wyłącznie od bardzo wielkiego święta. Może i to oszukiwanie wizualne ale przynajmniej raz na jakiś czas nie zaszkodzi a mi przyjemniej będzie. Zresztą bardzo pomaga mi ten specyfik w obróbce przed imprezą.
A wczoraj umyłam moje dopinki hehe i odżywiłam olejkami.. ale błyszczą O_o' hehehe
wiesz co, uzywalam takiej odzywki bez splukiwania, w sprayu, swietnie wygladzala, ale i przeciazala wlosy (sorry za brak polskich znaczkow, cos zrabalam)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 15:20   #4040
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no masz racje przeciąża
dlatego tylko na wielkie wyjścia.
Gdy mam użyć np. prostownicy albo suszarki stylizującej to szczerze mówiąc tylko ta odżywka mi ratowała włosy.
A macie jakieś swoje metody na takie stylizacje na wyjścia żeby zabezpieczyć włoski przed tym wszystkim co się z nimi będzie działo?
Ja to właściwie zawsze tylko tego Gliss Kur'a używałam i wystarczało
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:19   #4041
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

agaa91, dobra dobra, nie wiele Ci brakuje Bardzo dobra postawa co do mamy Również stosowałam podobną jak ktoś krytykował moje włosy
A link nie działa, bo mam album ustawiony na prywatny Właściwie nie ma tam (narazie - mam nadzieję :p) czego oglądać, póki co jest tam moje małe zapuszczanie Zaproszę Cię do znajomych jeśli pozwolisz


Ivonea, oj tam, marudź ile potrzeba Właśnie może jakaś kasiorka po świętach wpadnie i będzie Ci łatwiej ;-) Cena gotowych strojów to przegięcie, ostatnio przeglądałam stroje, co prawda męskie, bo mój brat cioteczny szukał jakiegoś przebrania dla siebie na sylwestra, ale się przeraziłam jak zobaczyłam ceny...


Ja kupiłam sobie dzisiaj strój św. Mikołaja w Rossmannie za 9,99 zł Potrzebowałam brody i czapki na niedzielę, a były tylko same komplety. Wróciłam do domu przebrałam się za Mikołaja, moja mama z siostrą miały ubaw Galoty takie ogroooooomne


anngeli, ale fajna symulacja muszę powiedzieć, że fajnie Ci to wyszło, aż sama sobie zrobiłam Jak dla mnie idealna by była długość między 3 a 4 zdjęciem
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:59   #4042
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

heheh trzeba było robić zdjęcie w galotach ^_^

Ja wczoraj skompletowałam już strój ^_^
będę cyganką ;p w sh znalazłam bluzkę sukienkę którą podcięłam na sukienkę. Mam gorset i mam chustę w kwiaty. Ilość biżuterii na pewno przekroczy normy normalnego noszenia jeszcze muszę się uśmiechnąć szeroko do mamy po tamburynko i będzie idealnie! A no i jeszcze moje dopinki do włosów ^_^.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 09:04   #4043
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
heheh trzeba było robić zdjęcie w galotach ^_^

Ja wczoraj skompletowałam już strój ^_^
będę cyganką ;p w sh znalazłam bluzkę sukienkę którą podcięłam na sukienkę. Mam gorset i mam chustę w kwiaty. Ilość biżuterii na pewno przekroczy normy normalnego noszenia jeszcze muszę się uśmiechnąć szeroko do mamy po tamburynko i będzie idealnie! A no i jeszcze moje dopinki do włosów ^_^.
ooo, to super! Koniecznie proszę o jakieś zdjęcie z imprezy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 09:07   #4044
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

anngeli niezła symulajcja, fajnie ci wyszło ja to aktualnie nawet takiej długości z 1 foto to nie mam ale taka długość jak na 3 zdjeciu to by mi się podobała

ivonea no i fajne przebranie na pewno nikt nie będzie identycznie przebrany jak ty
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 16:44   #4045
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
agaa91, dobra dobra, nie wiele Ci brakuje Bardzo dobra postawa co do mamy Również stosowałam podobną jak ktoś krytykował moje włosy
A link nie działa, bo mam album ustawiony na prywatny Właściwie nie ma tam (narazie - mam nadzieję :p) czego oglądać, póki co jest tam moje małe zapuszczanie Zaproszę Cię do znajomych jeśli pozwolisz
dziękuję za zaproszenie nawet nie wiedziałam, że na wizażu są takie opcje, nie za bardzo się w tym orientuję
aach nie mogę przestać się zachwycać Twoimi włosami jak zobaczyłam aktualne zdjęcie i zdjęcie z czasów, gdy jeszcze rozjaśniałaś, to byłam w totalnym szoku, nie ma porównania
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:56   #4046
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dobry wieczór!!

nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta, ale dziś mi się przypomniało że 2 dni temu minął rok odkąd nie farbuję

niedawno urodziłam córeczkę więc ona mi cały czas pochłania, nie jestem na bieżąco w wątku ale gratuluję tym którym już się udało dojść do naturalek i trzymam kciuki za te które tak jak ja dzielnie zapuszczają

od wakacji odrost już mooocno widoczny więc związuję włosy w koczek
ale mnie już to nie przeszkadza a i otoczenie się przyzwyczaiło że nie będę już farbować więc komentarze ucichły

wstawiam fotkę mojego pięknego rocznego odrostu



Uploaded with ImageShack.us
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:24   #4047
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

milagrosa gratuluję pięknych odrostów no i oczywiście córeczki
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:42   #4048
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość

wstawiam fotkę mojego pięknego rocznego odrostu



Uploaded with ImageShack.us
: love: ale śliczny kolorek!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:56   #4049
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dziękuję za zaproszenie nawet nie wiedziałam, że na wizażu są takie opcje, nie za bardzo się w tym orientuję
aach nie mogę przestać się zachwycać Twoimi włosami jak zobaczyłam aktualne zdjęcie i zdjęcie z czasów, gdy jeszcze rozjaśniałaś, to byłam w totalnym szoku, nie ma porównania
A no widzisz, chociaż jakiś plus znajomości ze mną
Dziękuję Ci bardzo Kurcze, brakuje mi tu zawstydzonej mordki

Ale nieskromnie muszę powiedzieć, że sama jestem mega zadowolona, że udało mi się doprowadzić włosy do takiego stanu Choć i tak nie ma się czym zachwycać, ale wreszcie normalnie wyglądam, a nie jakby strzelił we mnie piorun


Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
dobry wieczór!!

nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta, ale dziś mi się przypomniało że 2 dni temu minął rok odkąd nie farbuję

niedawno urodziłam córeczkę więc ona mi cały czas pochłania, nie jestem na bieżąco w wątku ale gratuluję tym którym już się udało dojść do naturalek i trzymam kciuki za te które tak jak ja dzielnie zapuszczają

od wakacji odrost już mooocno widoczny więc związuję włosy w koczek
ale mnie już to nie przeszkadza a i otoczenie się przyzwyczaiło że nie będę już farbować więc komentarze ucichły

wstawiam fotkę mojego pięknego rocznego odrostu



Uploaded with ImageShack.us
Gratuluję i córeczki i roku bez farby Ładny kolor
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:56   #4050
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
dobry wieczór!!

nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta, ale dziś mi się przypomniało że 2 dni temu minął rok odkąd nie farbuję

niedawno urodziłam córeczkę więc ona mi cały czas pochłania, nie jestem na bieżąco w wątku ale gratuluję tym którym już się udało dojść do naturalek i trzymam kciuki za te które tak jak ja dzielnie zapuszczają

od wakacji odrost już mooocno widoczny więc związuję włosy w koczek
ale mnie już to nie przeszkadza a i otoczenie się przyzwyczaiło że nie będę już farbować więc komentarze ucichły

wstawiam fotkę mojego pięknego rocznego odrostu



Uploaded with ImageShack.us
Sliczniutki i roznica wcale nie za duza
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.