Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 23:01   #4441
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Patryka, ciekawe po ilu zamowieniach z BU ja "dojrzeje" do mazideł . Mam nadzieje, ze jak naszybciej
Poszło własnie długo wyczekiwane pierwsze do BU
Tonik z kwasem BHA 2%
Żel hialuronowy 1%
Serum antyoksydacyjne Flavo-C15EF
Butelka 50 ml z atomizerem
Olej z pestek czereśni
Mleczko jedwabne do włosów

ryzyk fizyk z tym mleczkiem jedwabnym do włosów, bo jeszcze nie ma o nim opinii... Wahałam się czy zamawiac litr chwalonej pod niebiosa na wizazu odżywki kallos z allegro, ale w koncu stwierdziłam ze załatwie wszytsko za jednym zamachem i do włosow też wziełam cos z BU . Ciekawe tylko czy dadza mi probke oleju z kocanki, o ktora prosiłam

a jak sie wciagne to zaczne zamawiac składniki , portfel moze odrobinke odetchnie

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-06-07 o 00:19
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 01:35   #4442
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeszcze do doświadczonych "na własnej skórze" mam takie pytanie - stosujecie toniki z kwasami w ten sam dzien co serum?
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 16:47   #4443
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jeszcze do doświadczonych "na własnej skórze" mam takie pytanie - stosujecie toniki z kwasami w ten sam dzien co serum?
ja sobie na wieczor czasem daje BHA 2% potem serum tamanu i jak wszystko sie wchłownie to nawet effeklara K aplikuje.a jak mam wysyp to jeszcze olej tamanu surowy.wieczorna pielegnacja bywa czasem dluga,ale to tylko jak mam duze problemy z cerą.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:01   #4444
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tez postanowiłam wreszcie zamowić cos z BU ale odkąd was podczytuje to juz w ogole zgłupiałam i najchetniej to bym wszystko wykupila No ale wiadomo, sie nie da wiec chciałabym na pierwszy ogien wziąść to co najpotrzebniejsze czyli dla mnie w pierwszej kolejności cos na wypadające i przetłuszczające sie włosy, coś co mogłabym codziennie wcierać w skóre głowy bo niestety leczenie dermatologiczne mi niepomaga na tą moja "rosnącą" łysinke i chciałabym sprobować czegos z BU.
Wyczytałam cos o amli i eclipcie w proszku - nada sie? I które lepsze?
Dodam ze moje włosy tak mocno sie przetłuszczają ze musze myc codziennie a czasem nawet 2x na dzien

bede wdzieczna za jakiekolwiek rady
__________________
So catch me if you can - am goin' back...




Edytowane przez sayeeeda
Czas edycji: 2009-06-07 o 17:02
sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:19   #4445
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

u mnie od jakiegoś czasu stoją olejek myjący różany i pomarańczowy i trochę szkoda żeby się zmarnowały , więc wpadłam na pomysł że jeżeli nie służą mi do mycia twarzy to może zużyję je do mycia ciała zamiast żelu pod prysznic? jak myślicie, sprawdzą się w tej roli?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 17:47   #4446
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja się chyba z olejkiem myjącym nie zaprzyjaźnię.Za pierwszym razem jak go testowałam,to po kilku dniach na policzkach pojawiła mi się taka kaszka.Odstawiłam,zrobiła m drugie podejście i znowu kaszka.
Szkoda,bo fajna taka nawilżona skóra po myciu,ale od podrażnień robię się bardziej czerwona niż jestem.Sama nie wiem czy dać mu jeszcze jedną szansę za jakiś czas czy odpuścić.
Z drugiej strony mi akurat oczy on podrażnia.Fakt,że są mega wrażliwe,ale nie myłam ich bezpośrednio,tylko spłynęła mi woda z płukania z czoła i już strasznie piekły.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:42   #4447
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
u mnie od jakiegoś czasu stoją olejek myjący różany i pomarańczowy i trochę szkoda żeby się zmarnowały , więc wpadłam na pomysł że jeżeli nie służą mi do mycia twarzy to może zużyję je do mycia ciała zamiast żelu pod prysznic? jak myślicie, sprawdzą się w tej roli?
Witaj Tweet

to bardzo dobry pomysł ja właśnie tak robię jeżeli cokolwiek mi nie pasuje na twarz zaczynam używać do ciała i oczywiście sprawdzam reakcję ale z reguły jest ok ja mam najwrażliwsza właśnie twarz i dekolt,
tak samo jeśli kończy mi się ważność jakiegoś kosmetyku (także samorobionego) ląduje na ciele, niech odwłok ma coś specjalnego
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 14:54   #4448
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowość na BU:
http://biochemiaurody.com/sklep/glycerin.html

Może zaczną wprowadzać 'surowe' surowce, a nie tylko zestawy
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:54   #4449
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

"Produkt dostępny do wyczerpania zapasu."
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:15   #4450
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
"Produkt dostępny do wyczerpania zapasu."
Bardzo nie lubię tego w BU...
Miałem zamawiać puder perłowy, a tu nagle 'limitowana' seria się skończyła...
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:17   #4451
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
"Produkt dostępny do wyczerpania zapasu."

wrrrrrrrr.....

kupilam ostatnio olejek z rózy i skwalen, Ten drugo bardzo ladnie mi od srodka nawilza skóre
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 19:25   #4452
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a skwalen cie nie zapycha?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:28   #4453
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a skwalen cie nie zapycha?
na razie jest ok
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:32   #4454
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mam w planach zakup olejku myjacego waniliowego,eclipty w proszku i może skwalanu.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:34   #4455
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czytalam ze on moze zapychac, dlatego mieszam go z zelem HA, olejkiem z rózy albo tamanu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:31   #4456
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
.. Ten drugo bardzo ladnie mi od srodka nawilza skóre
Już od dawna szukam czegoś do nawilżenia. Może to właśnie TO !
Co to znaczy : " ... od środka nawilża skórę ..." ?!
Żel hialuronowy dla mnie : makabra !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:53   #4457
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już od dawna szukam czegoś do nawilżenia. Może to właśnie TO !
Co to znaczy : " ... od środka nawilża skórę ..." ?!
Żel hialuronowy dla mnie : makabra !
A dlaczego żel hialuronowy to makabra?
U mnie jest on następny w kolejce na mojej liście zakupowej.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:57   #4458
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jejku dziewczyny ale mnie zapchalo, no normalnie masakra.
Podejrzewam 2 winowajcow; albo krem regeneracyjny z kwasem liponowym ale olejek z rozy rdzawej.
Wydaje mi sie, ze serum flavo C mozna wykluczyc...
Przypuszczam, ze wygralabym teraz konkurs na najwieksza ilosc wagrow na twarzy i dekolcie
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:05   #4459
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już od dawna szukam czegoś do nawilżenia. Może to właśnie TO !
Co to znaczy : " ... od środka nawilża skórę ..." ?!
Żel hialuronowy dla mnie : makabra !

ja zel HA bardzo sobie chwale, ale nakladam go zawsze na wilgotna skóre, nawet jak mieszam z czyms....

nie wiem jak wyjasnic to nawilzenie od srodka: skóra jest mięciutka i gladka, sprężysta i jędrna, gladko po niej sunie sie ręką.
Do tej pory zaden olejek czy cokolwiek az tak mnie nie nawilżylo, nasyciło mojej skóry (bez efektu swiecenia).
Duzo sie naczytalam ze skwalen zapycha, dlatego ja go dodaje np do serum lemon, czy mieszam z innymi olejkami 2-3 krople a efekt i jak jest
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 18:31   #4460
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziś dotarła paczka z BU. Zaraz zaczynam mieszać Patrze na listę pudrów do twarzy i widzę ze szczęśliwie załapałam się jeszcze na perłowy bo już nie ma
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:15   #4461
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny ale mnie zapchalo, no normalnie masakra.
Podejrzewam 2 winowajcow; albo krem regeneracyjny z kwasem liponowym ale olejek z rozy rdzawej.
Wydaje mi sie, ze serum flavo C mozna wykluczyc...
Przypuszczam, ze wygralabym teraz konkurs na najwieksza ilosc wagrow na twarzy i dekolcie
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że serum flavo też może być potencjalnym winowajcą.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:27   #4462
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że serum flavo też może być potencjalnym winowajcą.
Kiedys dziewczyny pisały, ze flavo zapycha, ale teraz dodali do skladu żel hialuronowy, wiec powinno byc ok
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:08   #4463
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Flavo może zapychać, ale chyba tylko wersja z silikonami??
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:16   #4464
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Flavo może zapychać, ale chyba tylko wersja z silikonami??
Czytałam własnie te sprzeczne opinie o silikonowym flavo - jednych zapchało, dla innych wporzadku. Ale ja prewencyjnie, jako mieszanoskórowiec wziełam tradycyjna wersje . w składzie dodatek żelu HA ponadto... Wiec zapchac chyba nie bedzie mnie miało czym
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:28   #4465
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Kiedys dziewczyny pisały, ze flavo zapycha, ale teraz dodali do skladu żel hialuronowy, wiec powinno byc ok

Kurcze to teraz juz mam totalny chaos. No bede musiala stosowac metode prob i bledow choc moze mnie to kosztowac sporo buuu.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:36   #4466
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nikita... jestem pewna, ze zaszkodził Ci krem . Zawiera kompleks liposomowy chyba jako glowny składnik, a to przeciez tluszcze. W dodatku skwalan w skladzie, o ktorym czytałam niepochlepne opinie. Odstaw kremik. Flavo raczej uniewinniam
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:59   #4467
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Nikita... jestem pewna, ze zaszkodził Ci krem . Zawiera kompleks liposomowy chyba jako glowny składnik, a to przeciez tluszcze. W dodatku skwalan w skladzie, o ktorym czytałam niepochlepne opinie. Odstaw kremik. Flavo raczej uniewinniam
Dzieki, wlasnie ten krem wydawal mi sie najprawdopodobniejszym winnikiem bo chyba juz cos tutaj niepochlebnego o nim czytalam.
Odstawiam (bede nim chyba smarowac nogi ), flavo na razie zostaje.
Zobaczymy czy racja byla po naszej stronie.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 23:22   #4468
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Podzielę się swoją opinią na temat serum z witaminą C Amla.
Bałam się, że będzie szczypać i podrażniać, a tu zupełnie odwrotnie. Jeszcze ładnie nawilża do tego Zrobiłam bez alkoholu i silikonu. Mam nawet wrażenie, że ruszyła moje przebarwienia na policzkach z którymi nawet kwasy sobie nie poradziły. Oby tak dalej...

Wypróbowałam też maseczkę czereśniową. Już długo się na nią czaiłam
Zapach jest cudny! Jak wiśniowa guma do żucia Efekt też bardzo dobry. Skóra wygląda na ładniejsza i ma zdrowszy koloryt. Jedyny minus, że tragicznie szczypie przy nakładaniu i troszkę po. Jedyne mazidło które mnie szczypło w całym moim życiu
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 01:45   #4469
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Dzieki, wlasnie ten krem wydawal mi sie najprawdopodobniejszym winnikiem bo chyba juz cos tutaj niepochlebnego o nim czytalam.
Odstawiam (bede nim chyba smarowac nogi ), flavo na razie zostaje.
Zobaczymy czy racja byla po naszej stronie.
Kremik jest tresciwy - moze tez fajnie podziałac na suche partie - łokcie, kolana .. Zawsze coś tam sie wymysli zeby sie nie zmarnował

Ghost19 ja wlasnie zamowilam czeresniowy olejek, ciekawe czy tez tak bedzie szczypac
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:20   #4470
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Co to za wow? Mam ostre AZS, ostatnio wywaliło mnie na całym ciele i smaruję się żelem HA od czoła, przez twarz, szyję, zgięcia ramion, pachy, żebra, kości biodrowe, pachwiny, uda, zgięcia kolan i wszędzie indziej gdzie mnie wysypuje, więc go schooooodzi, tego żelu naprawdę sporo

Do tego ostatnio dorzuciłam olejek tamanu, który (oby nie zapeszyć!) fajnie łagodzi ostre zmiany skórne i też (alleluja!) póki co mnie nie zapchał, w przeciwieństwie do oleju z czarnuszki (nigella sativa), którego nakupowałam na mazidlach i np na zapas, a niestety okazuje się, że niepotrzebnie
ja też potwierdzam skutecznośc HA w leczeniu AZS - odkąd dodaję go do lipobazy i skwalanu (teraz zamówiłam olej arganowy), i taką paćką smaruję skórę, nie miałam jeszcze nawrotu świetnie regeneruje skórę i przyspiesza gojenie, polecam atopiczkom
hihi - przykro mi że u ciebie znowu gorzej z AZS
a z nowo-przyszłej paczki bedę próbowała: oleju arganowego, HA mix małocząsteczkowy-wielkocząsteczkowy, tonik z kwasem PHA, puder perłowy, hydrolat z zielonej herbaty, serum z zieloną herbatą i zobaczę, czy tonik AHA/BHA rozjaśnia blizny po otarciach na stopach. czy wiecie może gdzie można kupić spirytus rektyfikowany? trzeba go dodać do serum a ja niestety nie za dobrze toleruję alkohol na skórze no ale zobaczymy. teraz mam zamiar zamówić hydolat rumiankowy (boski zapach) i piling enzymatyczny.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.