Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 10:41   #1351
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Niestety nic odkrywczego Po prostu używam peelingu z bromelainy, ale nie tego gotowego z BU (ten mi średnio pasował, nie wiem czemu). Mieszam bromelainę z Mazideł z mąką owsianą, dodaję ekstrakt z banana (daje taki fajny poślizg), rozrabiam mlekiem i daję kilka kropel żelu HA, żeby wolniej zastygał. Stosuję raz w tygodniu i jestem bardzo zadowlona z efektów
Confused_girl a mogłabyś napisać ile mniej więcej mazidlana bromelaina ma termin przydatności? Bo peeling bromelainowy kusi mnie już długo, ale ten z BU odstrasza krótkim terminem ważności, a ja z tych co wolno wszystko zużywają
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:51   #1352
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Confused_girl a mogłabyś napisać ile mniej więcej mazidlana bromelaina ma termin przydatności? Bo peeling bromelainowy kusi mnie już długo, ale ten z BU odstrasza krótkim terminem ważności, a ja z tych co wolno wszystko zużywają
Raczej długi, bo ja kupowałam jeszcze w zeszłym roku, a jakiś rok jeszcze mam do końca daty przydatności.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:54   #1353
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Raczej długi, bo ja kupowałam jeszcze w zeszłym roku, a jakiś rok jeszcze mam do końca daty przydatności.
Dzięki . To fajnie, chyba się w takim razie na nią skuszę przy następnym zamówieniu
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:14   #1354
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moja bromelaina ma 01/2011, a kupowałam ją dobrych kilka miesięcy temu. Ta z BU ma taki krótki chyba dlatego, że składniki są już wymieszane razem
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 08:15   #1355
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Pojawiły się kolejne glinki... żółta, czerwona i zielona. Ja wprawdzie za glinkami, no i w ogóle za maseczkami, nie przepadam, ale o nowościach donoszę ...
http://www.zrobsobiekrem.pl/?343,francuska-glinka-zolta
http://www.zrobsobiekrem.pl/?342,fra...linka-czerwona
http://www.zrobsobiekrem.pl/?341,fra...glinka-zielona
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 09:46   #1356
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1374307 5]Pojawiły się kolejne glinki... żółta, czerwona i zielona. Ja wprawdzie za glinkami, no i w ogóle za maseczkami, nie przepadam, ale o nowościach donoszę ...
http://www.zrobsobiekrem.pl/?343,francuska-glinka-zolta
http://www.zrobsobiekrem.pl/?342,fra...linka-czerwona
http://www.zrobsobiekrem.pl/?341,fra...glinka-zielona[/QUOTE]Przy okazji glinek doszły olejki: z drzewa herbacianego i różanego, lawendowy i rozmarynowy.
Szczególnie cieszy mnie herbaciany
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:50   #1357
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a dziś doszła Witamina A - palmitynian retinolu

macie pomysl co można z nią zrobić? z czym umerdać?
do czego dodać?
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 12:29   #1358
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
a dziś doszła Witamina A - palmitynian retinolu

macie pomysl co można z nią zrobić? z czym umerdać?
do czego dodać?
Można dodać np. do kremu przeciwzmarszczkowego albo do serum z liposomami, albo po prostu dolać do olejku na noc.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 19:21   #1359
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość


Przykładowa receptura z dodatkami:

50 ml toniku
80% woda lub hydrolat - 40 ml
10% wyciąg z aloesu - 5 ml
7% liposomy - 3.5 ml
2.5% D-pantenol - 1 ml
0.5% FEOG - 6 kropli

ja właśnie zrobiłam sobie ten tonik z przepisu Lorri i dodałam ekstrakty przeciw trądzikowe i nawilżające zrobiłam 150 ml zobaczymy jak to cudo się sprawdzi tylko chyba przesadziłam z ekstraktami bo każdego dodałam 3* 3 ml pożyjemy zobaczymy jak to będzie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:35   #1360
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, chciałam zamówić serum dla cery dojrzałej (40+) które mogłybyście mi polecić?
Myślę nad serum anty- aging 25g, lub serum 10% SAP...

I jeszcze jedno... czy do toniku z liposomami moge dodać jakiś dowolny ekstrakt z mazideł? Chyba nie powinien się jakoś "kłócić" z liposomami?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-08-19 o 06:55 Powód: dopisek
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:02   #1361
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

kolejna nowość http://www.zrobsobiekrem.pl/?346,l-cysteina
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 10:41   #1362
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
Świetnie! Właśnie szykuję się do zakupów aby zrobić płukanki do włosów.
Myślę jeszcze o wzbogaceniu ich kofeiną
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:15   #1363
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Świetnie! Właśnie szykuję się do zakupów aby zrobić płukanki do włosów.
Myślę jeszcze o wzbogaceniu ich kofeiną
to czekam na relacje z działania płukanek myślałam, żeby zastosować L-cysteinę jako dodatek do toniku z liposomami wzmacniajacymi włosy (hydrolat, liposomy i D-pantenol, stosuję jako spray na suche włosy) ale nie wiem, czy się nie "pogryzą"??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:28   #1364
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No i się wciągnęłam... zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w ZSK i czekam... niecierpliwie.
Wzięłam m.in. to słynne serum z wit C, krem z UV i witaminami, olej awokado, hydrolat rumiankowy i szałwiowy, olejek śliwka - kokos...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:10   #1365
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
to czekam na relacje z działania płukanek myślałam, żeby zastosować L-cysteinę jako dodatek do toniku z liposomami wzmacniajacymi włosy (hydrolat, liposomy i D-pantenol, stosuję jako spray na suche włosy) ale nie wiem, czy się nie "pogryzą"??
Zrobiłem wersję najbardziej wybajerowaną nr 3 + dodałem NMFu i jedwabiu hydrolizowanego.

Zastanawiam się jak tego używać... płukając chyba zbyt dużo stracę, będzie to mało wydajne, więc pewnie przeleję do jakiegoś psikacza.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:32   #1366
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Zrobiłem wersję najbardziej wybajerowaną nr 3 + dodałem NMFu i jedwabiu hydrolizowanego.

Zastanawiam się jak tego używać... płukając chyba zbyt dużo stracę, będzie to mało wydajne, więc pewnie przeleję do jakiegoś psikacza.
Myślę, że to najbardziej optymalny sposób, szkoda spłukiwać cenne składniki a te płukanki nie obciążają włosów. Stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Szukam teraz najbardziej optymalnej kombinacji dla moich cienkich piórek
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:41   #1367
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Myślę, że to najbardziej optymalny sposób, szkoda spłukiwać cenne składniki a te płukanki nie obciążają włosów. Stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Szukam teraz najbardziej optymalnej kombinacji dla moich cienkich piórek
moje cienkie, rozjaśniane piórka fajnie się spisują po toniku, o którym wcześniej pisałam. zobaczymy czy będzie jakaś różnica, jak go wzbogacę o L-cysteinę. tylko że następne zamówienie na ZSK będę robic dopiero za jakieś dwa mies. bo w zeszłym tyg. dostałam paczkę z ostatniego zamówienia. tak więc muszę jeszcze trochę poczekać na wzbogacanie sprayu do włosów
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:36   #1368
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, doszła do mnie dzisiaj paczka, wszystko pięknie, ładnie...ALE.. nie ma w niej jednej z zamówionych przeze mnie rzeczy . Czy któraś z Was miała taką sytuację? Napisałam meila do pani Kasi... mam nadzieję, że nie będzie robiła problemów, i dośle m i ten zapomniany produkt
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:07   #1369
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doszła do mnie dzisiaj paczka, wszystko pięknie, ładnie...ALE.. nie ma w niej jednej z zamówionych przeze mnie rzeczy . Czy któraś z Was miała taką sytuację? Napisałam meila do pani Kasi... mam nadzieję, że nie będzie robiła problemów, i dośle m i ten zapomniany produkt
Jeżeli jest to produkt, który zamówiłaś i za który zapłaciłaś to na 100% zostanie on dosłany. Skoro napisałaś w tej sprawie meila to teraz cierpliwie czekaj na odpowiedź - w końcu nikt nie siedzi przed komputerem cały dzień.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 18:19   #1370
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witajcie, potrzebuję porady. Szukam jakiegoś kremu/serum nawilżająco-przeciwzmarszczkowego. Ponieważ nigdy nie robiłam kremu to myślę nad gotowym zestawem tylko do wymieszania. Mam 25 lat i zmarszczki mimiczne pod oczami i jedną dość głeboką przy ustach. Zastanawiam się nad kremem Anty-aging z retinolem lub anti-aging 25 g. Nie wiem tylko czy to nie będzie za mocne, może możecie polecić coś innego?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:57   #1371
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

No i przyszło moje zamówienie Wszystko jest super. Tylko proszę, powiedzcie ile jest ważny po zrobieniu olejek do demakijażu śliwka-kokos z gotowych zestawów...? Nie konserwowałam go ale nic nie jest napisane na stronie o przechowywaniu i ważności. Tylko to że jest bardzo wydajny. Będę wdzięczna za odpowiedź.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:55   #1372
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Witajcie, potrzebuję porady. Szukam jakiegoś kremu/serum nawilżająco-przeciwzmarszczkowego. Ponieważ nigdy nie robiłam kremu to myślę nad gotowym zestawem tylko do wymieszania. Mam 25 lat i zmarszczki mimiczne pod oczami i jedną dość głeboką przy ustach. Zastanawiam się nad kremem Anty-aging z retinolem lub anti-aging 25 g. Nie wiem tylko czy to nie będzie za mocne, może możecie polecić coś innego?
jeśli masz zmarszczki, to nie będzie za mocne. patrząc na składy kremu i serum, nad którymi się zastanawiasz, to powinny być bardzo podobne w działaniu, serum jet bezolejowe, więc nie będzie natłuszczać, za to krem tak. ja też stosuję retinol rośl. ale sama robię serum bezolejowe (podobne trochę w składzie do fazy B tego kremu anty-aging, który chcesz zamówić), jestem z niego zadowolona, jest przyjemne w stosowaniu. mam 30 lat, ale na szczęście zmarszczek jeszcze nie mam poza ledwie zauważalnymi kurzymi łapkami, więc nie mogę się wypowiedzieć co do skuteczności tego retinolu rośl. stosuję to serum zapobiegawczo. jak będę robić następne, to wzbogacę je o mikroliposomy do cery dojrzałej
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:25   #1373
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
jeśli masz zmarszczki, to nie będzie za mocne. patrząc na składy kremu i serum, nad którymi się zastanawiasz, to powinny być bardzo podobne w działaniu, serum jet bezolejowe, więc nie będzie natłuszczać, za to krem tak. ja też stosuję retinol rośl. ale sama robię serum bezolejowe (podobne trochę w składzie do fazy B tego kremu anty-aging, który chcesz zamówić), jestem z niego zadowolona, jest przyjemne w stosowaniu. mam 30 lat, ale na szczęście zmarszczek jeszcze nie mam poza ledwie zauważalnymi kurzymi łapkami, więc nie mogę się wypowiedzieć co do skuteczności tego retinolu rośl. stosuję to serum zapobiegawczo. jak będę robić następne, to wzbogacę je o mikroliposomy do cery dojrzałej
Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Ok, a jeśli smaruję twarz tonikiem BHA 2% z BU (dwa razy w tyg.) to mogę stosować krem/serum co ma trochę PHA? Boję się, żeby nie "przedobrzyć".
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:35   #1374
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Ok, a jeśli smaruję twarz tonikiem BHA 2% z BU (dwa razy w tyg.) to mogę stosować krem/serum co ma trochę PHA? Boję się, żeby nie "przedobrzyć".
jeśli nie masz szczególnie wrażliwej skóry, to nie powinno zaszkodzić
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:08   #1375
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja się nieśmiało przypominam z tą trwałością olejków hydrofilowych... Mam olejek śliwka-kokos i nie wiem jaką datę ważności sobie napisać...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 16:19   #1376
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
A ja się nieśmiało przypominam z tą trwałością olejków hydrofilowych... Mam olejek śliwka-kokos i nie wiem jaką datę ważności sobie napisać...
Pisałam kiedys z podobnym pytaniem do ZSK, odpisano mi, że trwałość jest taka, jak oleju. Ale jak to są dwa oleje, to nie wiem, którą datę brać pod uwagę
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:30   #1377
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzięki Patryka! Czyli jednym słowem to jest długa data przydatności Dobrze wiedzieć. A tak w ogóle to fajny masz avatar...

Strasznie mnie wciągnęło to robienie kosmetyków, na razie tylko jedna rzecz mi się nie udała... :P Jak robiąc krem podgrzewałam fazę A i B w kąpieli wodnej to zlewka z fazą olejową mi się przewróciła i trochę wody się nalało...

Trudno.

Już sobie planuję zamówienie na wrzesień
__________________

Edytowane przez ulisia1
Czas edycji: 2009-08-29 o 17:32
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:33   #1378
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Pisałam kiedys z podobnym pytaniem do ZSK, odpisano mi, że trwałość jest taka, jak oleju. Ale jak to są dwa oleje, to nie wiem, którą datę brać pod uwagę
Krótszą
Właśnie układam swoje zamówienie. Czemu ja taka niezdecydowana jestem, wieki mi to zajmie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 18:27   #1379
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

I jak tam zamówienie...? Udało się ułożyć...?
Ja już mam gotowe na wrzesień... mąż mnie zabije chyba jak zajmę pół lodówki kosmetykami...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:42   #1380
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja czekam na wrześniowe prezenty i może coś nowego pojawi się po wakacjach
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.