Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 08:33   #1
dwubiegunowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10

Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno


Około dwóch tygodni temu spotkałam na imprezie chłopaka. Doskonale wiem na kogo można trafić chodząc po klubach, tym razem więc miałam nie zwracać uwagi na otaczających mnie facetów, a po prostu dobrze się bawić.
Niestety, wyszło jak wyszło, poznałam M. Spotykamy się mniej więcej co dwa dni, piszemy codziennie, wszystko ładnie, pięknie, ale niestety daje sprzeczne sygnały (może to właśnie mnie intryguje i nadal się z nim spotykam). Mieliśmy już nawet "poważną" rozmowę i stanęło na tym, że pospotykamy się i wtedy zobaczymy, czy do siebie pasujemy, bo on przecież mi się nie oświadcza.
Niestety, ale nie wyznaczyłam trwałych granic już na początku i przez to nie mam pojęcia, o co tak naprawdę mu chodzi - na za dużo mu pozwalam. M. sprawia wrażenie osoby raczej skoncentrowanej na sobie, ale to on zawsze pisze pierwszy, mimo jego kąśliwych żarcików (bardzo lubi mnie wkurzać), zawsze potem jakoś łagodzi sytuację i prosi, żebym się nie przejmowała. Za szybko przeszliśmy do całowania - na drugiej randce, z zaskoczenia, nie miałam nawet jak się bronić, chociaż dobrze wspominam tamten moment. Na trzeciej randce, kiedy do mnie przyjechał i poszliśmy na spacer odsunęłam się i powiedziałam mu, że pewnie tylko dlatego tutaj przyjechał... Randka o dziwo się nie skończyła, lekko się obraził, ale potem starał się choć przez chwilę udowodnić, że nie chodzi mu tylko o jedno.
Cenię w nim to, że nic mi nie obiecuje, nie kontroluje mnie, nie wymusza - z drugiej strony chciałabym, żeby jednak czasem okazał zazdrość, tym bardziej, że nasza znajomość, choć nie jesteśmy teoretycznie parą, opiera się w dużej mierze na fizyczności.
Wiem, że ta znajomość trwa bardzo krótko, ale jest jeden problem - o ile wcześniej kompletnie mi nie zależało - bo będzie co będzie - o tyle już widzę, że nie potrafiłabym po prostu tak nagle urwać kontaktu, jeżeli będzie trzeba.
Boję się, że niedługo dojdzie do przekonania, że kiedy tylko pstryknie palcem, to do niego polecę. I że za jakiś czas po prostu mnie wykorzysta, znudzę się, a M. zniknie, jak reszta facetów.
A, jeszcze jedna istotna rzecz - w sobotę wystawił mnie dla kolegów. W niedziele na spotkaniu kręcił, nie podał prawdziwego powodu, ale gdy wróciłam do domu, sam z siebie się przyznał. Nie jestem osobą, która obraża się o wszystko, ale dałam mu do zrozumienia, że niejedna dziewczyna po czymś takim (bardziej zabolało mnie raczej to, że mnie okłamał) zerwałaby kontakt z wielkim hukiem.

Dzisiaj umówiliśmy się na piwo na plażę, jest piękna pogoda. Chciałabym go troszkę posprawdzać, ale nie mam pojęcia jak to zrobić delikatnie, jak zorientować się, czy mu zależy, czy jestem którąś laską z rzędu do zaliczenia. Nigdy nie byłam w stałym związku, chciałabym utrzymać jakąś znajomość dłużej, no i gotowa jestem na poświęcenia. Macie jakieś rady? Z góry dziękuję
dwubiegunowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:45   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez dwubiegunowa Pokaż wiadomość
Około dwóch tygodni temu spotkałam na imprezie chłopaka. Doskonale wiem na kogo można trafić chodząc po klubach, tym razem więc miałam nie zwracać uwagi na otaczających mnie facetów, a po prostu dobrze się bawić.
Niestety, wyszło jak wyszło, poznałam M. Spotykamy się mniej więcej co dwa dni, piszemy codziennie, wszystko ładnie, pięknie, ale niestety daje sprzeczne sygnały (może to właśnie mnie intryguje i nadal się z nim spotykam). Mieliśmy już nawet "poważną" rozmowę i stanęło na tym, że pospotykamy się i wtedy zobaczymy, czy do siebie pasujemy, bo on przecież mi się nie oświadcza.
Niestety, ale nie wyznaczyłam trwałych granic już na początku i przez to nie mam pojęcia, o co tak naprawdę mu chodzi - na za dużo mu pozwalam. M. sprawia wrażenie osoby raczej skoncentrowanej na sobie, ale to on zawsze pisze pierwszy, mimo jego kąśliwych żarcików (bardzo lubi mnie wkurzać), zawsze potem jakoś łagodzi sytuację i prosi, żebym się nie przejmowała. Za szybko przeszliśmy do całowania - na drugiej randce, z zaskoczenia, nie miałam nawet jak się bronić, chociaż dobrze wspominam tamten moment. Na trzeciej randce, kiedy do mnie przyjechał i poszliśmy na spacer odsunęłam się i powiedziałam mu, że pewnie tylko dlatego tutaj przyjechał... Randka o dziwo się nie skończyła, lekko się obraził, ale potem starał się choć przez chwilę udowodnić, że nie chodzi mu tylko o jedno.
Cenię w nim to, że nic mi nie obiecuje, nie kontroluje mnie, nie wymusza - z drugiej strony chciałabym, żeby jednak czasem okazał zazdrość, tym bardziej, że nasza znajomość, choć nie jesteśmy teoretycznie parą, opiera się w dużej mierze na fizyczności.
Wiem, że ta znajomość trwa bardzo krótko, ale jest jeden problem - o ile wcześniej kompletnie mi nie zależało - bo będzie co będzie - o tyle już widzę, że nie potrafiłabym po prostu tak nagle urwać kontaktu, jeżeli będzie trzeba.
Boję się, że niedługo dojdzie do przekonania, że kiedy tylko pstryknie palcem, to do niego polecę. I że za jakiś czas po prostu mnie wykorzysta, znudzę się, a M. zniknie, jak reszta facetów.
A, jeszcze jedna istotna rzecz - w sobotę wystawił mnie dla kolegów. W niedziele na spotkaniu kręcił, nie podał prawdziwego powodu, ale gdy wróciłam do domu, sam z siebie się przyznał. Nie jestem osobą, która obraża się o wszystko, ale dałam mu do zrozumienia, że niejedna dziewczyna po czymś takim (bardziej zabolało mnie raczej to, że mnie okłamał) zerwałaby kontakt z wielkim hukiem.

Dzisiaj umówiliśmy się na piwo na plażę, jest piękna pogoda. Chciałabym go troszkę posprawdzać, ale nie mam pojęcia jak to zrobić delikatnie, jak zorientować się, czy mu zależy, czy jestem którąś laską z rzędu do zaliczenia. Nigdy nie byłam w stałym związku, chciałabym utrzymać jakąś znajomość dłużej, no i gotowa jestem na poświęcenia. Macie jakieś rady? Z góry dziękuję
błąd taktyczny numer 1 - skłonność do poświęceń.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:55   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
błąd taktyczny numer 1 - skłonność do poświęceń.
- dodam tylko:duży BŁĄD, tym bardziej, ze na razie mowa o czymś, co jest znajomością 14-dniową. Chłop spokojnie jak chce, zostawia cię dla kolegów, a ty piszesz o "poświęceniu"- strzał w stopę i kolano.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2013-05-14 o 11:09
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:55   #4
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Skoro już 'wpadłaś' po uszy w tą znajomość, wiesz, że nie potrafiłabyś urwać kontaktu, to... po co chcesz odstawiać jakieś szopki ze sprawdzaniem

Ty się dziewczyno nie nadajesz do takich gierek, więcej ci to krzywdy niż pożytku przyniesie. Już jesteś zaangażowana emocjonalnie, więc skoro masz wątpliwości, najlepiej by było, gdybyś już teraz odpuściła.

Tym bardziej, że zdążyłaś pokazać facetowi (w ciągu zaledwie 2 tygodni ), że wszystko wybaczysz i jesteś na jego skinięcie.

Cytat:
dałam mu do zrozumienia, że niejedna dziewczyna po czymś takim (bardziej zabolało mnie raczej to, że mnie okłamał) zerwałaby kontakt z wielkim hukiem.
O, tu mu to pokazałaś.

Skoro po tak krótkiej znajomości jesteś skłonna poświęcać się dla faceta, którego zachowanie budzi wątpliwości po zostawia wiele do życzenia, no cóż- nie licz na happy end.
Takie dziewczyny zazwyczaj nie są zbyt szanowane przez facetów, jakich sobie wybrały. Wszystko wybaczą w 'imię miłości', miłość to poświęcenia, bla bla bla.
Z takim podejściem i poglądami to raczej nie będzie zdrowy, partnerski związek.

Nie byłaś w związku, desperacja zaczyna cię cisnąć, jak widzę. Pierwszy lepszy chłop, a ty już gotowa oddać całą siebie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 11:57   #5
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Zgadzam się z powyższym. Od siebie dodam, jak się upewnić? Puść go i zobacz czy sam wróci. Ale według mnie to z Tobą jest większy problem, niż z nim. W zyciu by mi do głowy nie przyszło, żeby faceta po 2 tygodniach sprawdzać czy chodzi mu tylko o jedno. On prawdopodobnie sam tego nie wie. Poznaje cię dopiero. Może mu się podobasz i wszystko jest na "dobrej drodze". Ale moim zdaniem jeśli taka będziesz dalej, to okaże się, że przejdzie mu ochota i po sprawie wyjdzie na to że był skłonny tylko cię przelecieć i zostawić. Jakbyś tak bardzo nie leciała na niego i przyhamowała z angażowaniem się i poświęcaniem (???!!!) to facet byłby w stanie sam dojść do tego, czy mu się podobasz jako potencjalna wybranka serca czy nie. Za dużo w tobie desperacji, ciśnienia i zaborczości...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:12   #6
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Po pierwsze znasz go 14 dni. Trochę mało jak na pierwszą poważną rozmowę o tym gdzie ta znajomość zmierza. To był pierwszy błąd. Początki znajomości powinny być raczej lekkie, zabawne i tajemnicze a nie "kawa na ławę".

Po drugie licząc na coś więcej zgodziłaś się zadowolić "ochłapami" czyli związkiem bez zobowiązań. W takim tworze niestety dziewczyna jest postawiona na równi z kolegami a nawet niżej więc nie dziwi mnie że chłopak wystawił cię dla znajomych. Jesteś umilaczem wolnego czasu - czas przeznaczony na kumpli nie jest czasem wolnym. I nie możesz mieć o to pretensji, niestety.

Po trzecie, zamiast marudzić facetowi, że cię olał, trzeba było w ogóle nie zareagować. Nie dać po sobie poznać, że coś się stało, że cię zabolało jego zachowanie. Było, nie wiem, poczekać 30 minut i jeśli by się spóźnił, trzeba było iść na disco z koleżankami. I nie robić z siebie przed nim męczennicy tłumacząc, że inne by go rzuciły w piz*u za takie lekceważenie ich czasu a ty jedna nie = może robić co chce i nie wyciągniesz konsekwencji.

Jednym słowem dałaś ciała. Można jeszcze mądrze pokierować tą znajomością ale zalecam większy dystans i jeszcze większą niezależność niż ta na którą on ci pozwala. Króliczka trzeba gonić, przynajmniej przez jakiś czas, żeby potem miał większą wartość.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 13:15   #7
dwubiegunowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

No właśnie - chyba generalnie za bardzo wszystko przeżywam i rozpamiętuję, zamiast się wyluzować i dać spokojnie się temu wszystkiemu rozwinąć. Zdaję sobie sprawę ze swoich błędów po fakcie, ale cóż - człowiek uczy się na błędach.
dwubiegunowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 13:41   #8
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

http://mad-science.wonderhowto.com/h...duino-0134599/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:02   #9
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Ale jaki masz problem, sprawdzasz, albo nie. Sama musisz zdecydować. Czego Ty oczekujesz, że my Ci powiemy - wskakuj mu do łóżka, bo na pewno Cie kocha, albo: nie idź z nim od razu do łóżka, niech cię zdąży poznać? Poza tym, co Ty dajesz mu, zastanów się, czy to on odpowiada Tobie.
Napisz lepiej, jak chcesz go sprawdzać i odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałabyś aby to on sprawdzał Ciebie.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 17:22   #10
karast0l
Przyczajenie
 
Avatar karast0l
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 19
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Chyba za bardzo się "wkręcasz" w tą relacje. Trochę wyluzuj, nabierz dystansu. Nikt po 2 tygodniach znajomości nie jest w 100% zaangażowany, daj wam czas na przebrnięcie przez ten pierwszy etap znajomości bez zbędnego spinania się, po prostu na luzie.

A jeśli chcesz sprawdzić o co mu chodzi... zajmij się przez parę dni sobą. Nie spotykaj się z nim, nie pisz, albo tylko wtedy, gdy już na prawdę będziesz musiała. Daj sobie odetchnąć, niech On potęskni i wie, że nie może mieć Cię od razu i w każdej chwili
__________________


"Kto czyta książki, żyje podwójnie." ;-)


karast0l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 20:55   #11
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

mhmh... jest na to jedna metoda nie idz z nim do łóżka, poczekaj kilka miesięcy i jeśli dalej będzie z Tobą, będzie się starał to znaczy, że mu zależy
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 21:02   #12
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
mhmh... jest na to jedna metoda nie idz z nim do łóżka, poczekaj kilka miesięcy i jeśli dalej będzie z Tobą, będzie się starał to znaczy, że mu zależy
Ja wolę odwrotną metodę.
Iść do łóżka, jak facet dalej będzie się starał i zabiegał, to znaczy, że nie chodziło mu tylko o seks.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:32   #13
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Ja wolę odwrotną metodę.
Iść do łóżka, jak facet dalej będzie się starał i zabiegał, to znaczy, że nie chodziło mu tylko o seks.
Tylko, że w Twojej metodzie ma więcej do stracenia. Co jak co ale bardziej boli jak kopnie nas w d*pę chłopak, z którym był ten seks niż jak będzie to chłopak, z którym tylko sie całowalysmy

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Na ogół daje się wyczuć kiedy chodzi mu tylko jedno. Choć bywają przypadki, ze koleś "udaje" wielką miłość, zeby tylko zdobyć upragniony cel (jak dziewczyna jest z tych trudniejszych)
Jeśli mu zależy to zawsze będzie Cię szanował, Twój czas. I sprawi, ze będziesz przy nim szczęsliwa i bezpieczna. Skoro masz takie rozkminy to widać coś jest na rzeczy, bo kobieca intuicja wyczuwa takie rzeczy. I jeśli chcesz, żeby traktował Cię jako potencjalną partnerkę to tak się też zachowuj.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:03   #14
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tylko, że w Twojej metodzie ma więcej do stracenia. Co jak co ale bardziej boli jak kopnie nas w d*pę chłopak, z którym był ten seks niż jak będzie to chłopak, z którym tylko sie całowalysmy
Nie.

Bo idąc z kimś do łóżka na początku znajomości zdaję sobie sprawę, że może nic więcej z tego nie wyjść. A czekając na 'odpowiedni moment' tygodniami czy miesiącami, człowiek się zwyczajnie zdąży zaangażować, może i zakochać, narobić nadziei, a tu zonk, bo jemu chodziło tylko o seks.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:15   #15
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Nie.

Bo idąc z kimś do łóżka na początku znajomości zdaję sobie sprawę, że może nic więcej z tego nie wyjść. A czekając na 'odpowiedni moment' tygodniami czy miesiącami, człowiek się zwyczajnie zdąży zaangażować, może i zakochać, narobić nadziei, a tu zonk, bo jemu chodziło tylko o seks.
Powinnam sobie Twoje słowa oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:23   #16
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Powinnam sobie Twoje słowa oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.
Oh, czuję się zaszczycona
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:24   #17
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Tylko, że w Twojej metodzie ma więcej do stracenia. Co jak co ale bardziej boli jak kopnie nas w d*pę chłopak, z którym był ten seks niż jak będzie to chłopak, z którym tylko sie całowalysmy

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Na ogół daje się wyczuć kiedy chodzi mu tylko jedno. Choć bywają przypadki, ze koleś "udaje" wielką miłość, zeby tylko zdobyć upragniony cel (jak dziewczyna jest z tych trudniejszych)
Jeśli mu zależy to zawsze będzie Cię szanował, Twój czas. I sprawi, ze będziesz przy nim szczęsliwa i bezpieczna. Skoro masz takie rozkminy to widać coś jest na rzeczy, bo kobieca intuicja wyczuwa takie rzeczy. I jeśli chcesz, żeby traktował Cię jako potencjalną partnerkę to tak się też zachowuj.
Zależy, jak ktoś ten seks traktuje - kobiety częściej łączą go z wyższymi uczuciami niż faceci.
Jak go sprawdzić? Przyhamować, rozluźnić kontakty, skupić się na rozmowie, zamiast buziaczkach. Zwrócić uwagę na jego zaangażowanie w znajomość (jak na dwa tygodnie znajomości, to i tak chyba nieco za dużo - po prostu wyluzuj, miej swoje życie i nie podawaj się na tacy).

Jestem zdania, że da się wyczuć, czy ktoś jest w swoich staraniach naturalny, czy sprawa zmierza ku jednemu.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:28   #18
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

U facetów to działa inaczej. TERAZ nie znaczysz dla niego zbyt wiele. Ale to nie znaczy, że nie zaczniesz znaczyć! Miałam podobnie, zżerało mnie to od środka, potrzebowałam się upewnić. Postanowiłam zacisnąć zęby i przeczekać. Mało tego, to ja czasem sugerowałam, że być może chodzi mi tylko o seks. Oczywiście bardzo subtelnie. I to był strzał w dziesiątkę. Jakiś miesiąc później on zaczął 'szukać' potwierdzania, upewnienia. Choć wcześniej naprawdę nic nie zapowiadało, że w ogóle darzy mnie pogłębioną refleksją. Moja rada: staraj się o tym nie myśleć, zajmij swoją głowę swoimi sprawami, żeby się możliwie jak najmniej na niego nakręcić. W żadnym razie nie prowadź rozmów w stylu 'tylko po to tu przyjechałeś...'. Daj mu do zrozumienia, że Ty też 'nie jesteś pewna'. Tylko DAJ DO ZROZUMIENIA, nie mów wprost! Będziesz atrakcyjna dopóki będziesz niezdobyta (i nie mówię tu o seksie). Potrzeba ponoć 3 miesięcy, żeby zaangażować się emocjonalnie. U mnie jakoś tak to było, choć ja czułam potrzebę deklaracji z jego strony już po miesiącu. Powodzenia i daj znać jak sobie radzisz.
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:43   #19
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- dodam tylko:duży BŁĄD, tym bardziej, ze na razie mowa o czymś, co jest znajomością 14-dniową. Chłop spokojnie jak chce, zostawia cię dla kolegów, a ty piszesz o "poświęceniu"- strzał w stopę i kolano.
No dokladnie,o ile sam fakt poswiecen nie jest zły,to zły jest W KTORYM MOMENCIE sie pojawia.

Ty nic o Nim nie wiesz..
a mi sie wydaje,ze to wcale nie taki złoty chłopak..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 23:31   #20
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Dziewczyn odpuść trochę. Nie odbieraj czasami telefonów, nie odpisuj na sms równo z raportem w jego tel(wydaje mi się, ze tak robisz), odmów czasami spotkanie, bo musisz z przyjaciółką pogadać i nie masz dla niego czasu.Niech wie, że on ma być na Twoje zawołanie , a nie Ty na jego.Strasznie szybko się zauroczyłaś. Na tym etapie rozumiem lekką fascynację, ale aż takie zaangażowanie jest niebywałe. Całować sie całuj ale nie radziła bym nic wiecej. Przeczekaj co najmniej te 3-4 msc. Przed jakimiś gorętszymi zabawami czy sexem. JAk chodzi mu właśnie o to to ulotni się za miesiąc czy dwa. Wiem, ze nasze rady muszą być dla Ciebie trudne do zrealizowania, ba z boku myśli się racjonalnie i chłodno ocenia ale naprawde, jeśli macie być razem to będziecie, a teraz jest właśnie ten moment, który określa kto w zwiazku będzie podkulał ogon i godził się na wszystko, a kto rządził.Nie daj się)
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 10:06   #21
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
U facetów to działa inaczej. TERAZ nie znaczysz dla niego zbyt wiele. Ale to nie znaczy, że nie zaczniesz znaczyć! Miałam podobnie, zżerało mnie to od środka, potrzebowałam się upewnić. Postanowiłam zacisnąć zęby i przeczekać. Mało tego, to ja czasem sugerowałam, że być może chodzi mi tylko o seks. Oczywiście bardzo subtelnie. I to był strzał w dziesiątkę. Jakiś miesiąc później on zaczął 'szukać' potwierdzania, upewnienia. Choć wcześniej naprawdę nic nie zapowiadało, że w ogóle darzy mnie pogłębioną refleksją. Moja rada: staraj się o tym nie myśleć, zajmij swoją głowę swoimi sprawami, żeby się możliwie jak najmniej na niego nakręcić. W żadnym razie nie prowadź rozmów w stylu 'tylko po to tu przyjechałeś...'. Daj mu do zrozumienia, że Ty też 'nie jesteś pewna'. Tylko DAJ DO ZROZUMIENIA, nie mów wprost! Będziesz atrakcyjna dopóki będziesz niezdobyta (i nie mówię tu o seksie). Potrzeba ponoć 3 miesięcy, żeby zaangażować się emocjonalnie. U mnie jakoś tak to było, choć ja czułam potrzebę deklaracji z jego strony już po miesiącu. Powodzenia i daj znać jak sobie radzisz.
Co to znaczy "niezdobyta"? Myślałam, że w normalnym związku chodzi o miłość i codziennie jest dobrze tylko na dziś, codziennie trzeba się o to starać - o to chodzi?
Tutaj nawet nie ma związku.
Ale zgadzam się, że własne życie i przestrzeń są niezbędne - ludzie, którzy ich nie mają, czasami przestają mieć o czym ze sobą gadać, bo cały wolny czas spędzają przecież razem.

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyn odpuść trochę. Nie odbieraj czasami telefonów, nie odpisuj na sms równo z raportem w jego tel(wydaje mi się, ze tak robisz), odmów czasami spotkanie, bo musisz z przyjaciółką pogadać i nie masz dla niego czasu.Niech wie, że on ma być na Twoje zawołanie , a nie Ty na jego.Strasznie szybko się zauroczyłaś. Na tym etapie rozumiem lekką fascynację, ale aż takie zaangażowanie jest niebywałe. Całować sie całuj ale nie radziła bym nic wiecej. Przeczekaj co najmniej te 3-4 msc. Przed jakimiś gorętszymi zabawami czy sexem. JAk chodzi mu właśnie o to to ulotni się za miesiąc czy dwa. Wiem, ze nasze rady muszą być dla Ciebie trudne do zrealizowania, ba z boku myśli się racjonalnie i chłodno ocenia ale naprawde, jeśli macie być razem to będziecie, a teraz jest właśnie ten moment, który określa kto w zwiazku będzie podkulał ogon i godził się na wszystko, a kto rządził.Nie daj się)
U mnie nikt nie rządzi, i nikt nie kuli ogona, traktujemy się po partnersku. Ani ja nie jestem rozpieszczoną królewną i despotką (choć dominuję nad nim pod pewnymi względami), ani mój facet.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 12:20   #22
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość



U mnie nikt nie rządzi, i nikt nie kuli ogona, traktujemy się po partnersku. Ani ja nie jestem rozpieszczoną królewną i despotką (choć dominuję nad nim pod pewnymi względami), ani mój facet.
u mnie też nie ale u koleżanki chyba się zapowiada na podział ról, bo sobie na to pozwala
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 19:57   #23
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Co to znaczy "niezdobyta"? Myślałam, że w normalnym związku chodzi o miłość i codziennie jest dobrze tylko na dziś, codziennie trzeba się o to starać - o to chodzi?
Tutaj nawet nie ma związku.
Ale zgadzam się, że własne życie i przestrzeń są niezbędne - ludzie, którzy ich nie mają, czasami przestają mieć o czym ze sobą gadać, bo cały wolny czas spędzają przecież razem.
Co to znaczy "niezdobyta"? To nie mój pomysł, tylko ewolucji i mechanizmów, w które nas uposażyła. O miłość chodzi docelowo. Ona musi się narodzić na kanwie pewnych tarć, emocji, tęsknot. I właśnie po to te całe ceregiele.
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 06:42   #24
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Ja też uważam, że staromodne związki funkcjonuja lepiej, niż nowoczesne. Kilka przykładów: nadal meżczyźni, niektórzy oczywiście, wybierają dziewice na żony, a wcześniejsze swoje dziewczyny zostawiają; nadal cenią te, które nie idą do łóżka na 1 randce, najlepiej jak najdłużej nie iść do łóżka, ponieważ wtedy ma się czas na poznanie 2 osoby i ewentualne wyjście z takiego związku, później już jest trudniej. Nadal lepiej funkcjonuje się w związku z typowym podziałem ról, a nie na zasadzie równouprawnienia. (to facet ma zabiegać o względy kobiety, kwiaty, zaproszenia, itd).
Mogę Ci podać super rozwiązanie na sprawdzenie faceta:
poznaj go dobrze, jak będziesz w 100% pewna że to ten (ale Ty masz być pewna, że Ci odpowiada, a nie tylko poprzez fakt, że to on Ciebie chce)...
wtedy możesz już wszystko łącznie z seksem.
na tym etapie próbuj poznać go ze swoimi rodzicami, rodziną. jeśli się będzie wykręcał, to jest pewne, że traktuje Cię jak jedną z zabawek.
Jeszcze jedna rada, to nigdy nie przetrwa, jeśli znajomi i zabawa są dla faceta ważniejsze, niż związek.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 07:35   #25
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Knot ma 100% racji!
I ja dołączam do "staromodnych" rad, w końcu od wieków, jak któraś z Was wspomniała, ewolucja tak stworzyła facetów, że to oni mają się za kobietami uganiać, wtedy jest dużo bardziej atrakcyjna, tajemnicza, itd. Potem może być po partnersku, ale niech ten początek będzie jak z prawdziwego harlequina (chyba tak się pisze) I zdecydowanie za bardzo "kalkujesz" sobie wszystko w tej znajomości. Odpuść i zajmij się swoimi sprawami, jak mu będzie zależało to ta relacja się rozwinie.
Daj znać jak dzisiejsze spotkanie przebiegło
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 08:26   #26
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że staromodne związki funkcjonuja lepiej, niż nowoczesne. Kilka przykładów: nadal meżczyźni, niektórzy oczywiście, wybierają dziewice na żony, a wcześniejsze swoje dziewczyny zostawiają; nadal cenią te, które nie idą do łóżka na 1 randce, najlepiej jak najdłużej nie iść do łóżka, ponieważ wtedy ma się czas na poznanie 2 osoby i ewentualne wyjście z takiego związku, później już jest trudniej. Nadal lepiej funkcjonuje się w związku z typowym podziałem ról, a nie na zasadzie równouprawnienia. (to facet ma zabiegać o względy kobiety, kwiaty, zaproszenia, itd).
Mogę Ci podać super rozwiązanie na sprawdzenie faceta:
poznaj go dobrze, jak będziesz w 100% pewna że to ten (ale Ty masz być pewna, że Ci odpowiada, a nie tylko poprzez fakt, że to on Ciebie chce)...
wtedy możesz już wszystko łącznie z seksem.
na tym etapie próbuj poznać go ze swoimi rodzicami, rodziną. jeśli się będzie wykręcał, to jest pewne, że traktuje Cię jak jedną z zabawek.
Jeszcze jedna rada, to nigdy nie przetrwa, jeśli znajomi i zabawa są dla faceta ważniejsze, niż związek.
Z biegiem czasu coraz rzadziej można spotkać dziewicę, pod warunkiem, że szukamy w "odpowiedniej" kategorii wiekowej - myślę tu np o 25-30 lat. W pewnym wieku pewne doświadczenia stają się chyba normalne, mówimy o dorosłych ludziach?
I nie uważam, żeby akurat dziewictwo czy jego brak to było coś, co mnie definiuje i czyni lepszą/gorszą (co nie znaczy też, że sypiam z kim popadnie).

Z resztą się zgadzam
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 21:21   #27
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że staromodne związki funkcjonuja lepiej, niż nowoczesne. Kilka przykładów: nadal meżczyźni, niektórzy oczywiście, wybierają dziewice na żony, a wcześniejsze swoje dziewczyny zostawiają; nadal cenią te, które nie idą do łóżka na 1 randce, najlepiej jak najdłużej nie iść do łóżka, ponieważ wtedy ma się czas na poznanie 2 osoby i ewentualne wyjście z takiego związku, później już jest trudniej. Nadal lepiej funkcjonuje się w związku z typowym podziałem ról, a nie na zasadzie równouprawnienia. (to facet ma zabiegać o względy kobiety, kwiaty, zaproszenia, itd).
Mogę Ci podać super rozwiązanie na sprawdzenie faceta:
poznaj go dobrze, jak będziesz w 100% pewna że to ten (ale Ty masz być pewna, że Ci odpowiada, a nie tylko poprzez fakt, że to on Ciebie chce)...
wtedy możesz już wszystko łącznie z seksem.
na tym etapie próbuj poznać go ze swoimi rodzicami, rodziną. jeśli się będzie wykręcał, to jest pewne, że traktuje Cię jak jedną z zabawek.
Jeszcze jedna rada, to nigdy nie przetrwa, jeśli znajomi i zabawa są dla faceta ważniejsze, niż związek.
nic dodać nic ując!
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:22   #28
dwubiegunowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Spotkaliśmy się we wtorek. Wszystko ładnie, pięknie, odrobina winka i wydawało mi się, że wszystko od niego wyciągnę. Niestety chyba wyszło odwrotnie, ja za dużo powiedziałam, a kilka dni później zapytał się mnie, czy dobrze kręcił. Naprawdę nie mam pojęcia w którym momencie mówi prawdę, a kiedy mnie zwodzi. I nie mam pojęcia, dlaczego nadal chcę się z nim spotykać.
Tak, może nadal za dużo analizuję, ale ciągłe wypowiedzi typu: "nie odpisujesz, zrywasz ze mną?", "ktoś mnie tu już nie lubi", "dobrze się bawiłaś, znalazłaś jakiegoś przystojniaka?" sprawiają, że mam wrażenie, że wypróbowuje, ile z nim wytrzymam. Z drugiej strony - chyba olałby mnie jednak, gdyby coś było nie tak i nie pisałby tak często? Nie wiem czy w żartach, czy na serio próbuje mi wmówić, że to ja już jestem od niego uzależniona, a on tęskni za mną "tak trochę" i jak to ujął - nie jest zdesperowany. Z drugiej strony powiedział mi, że nie mam przejmować się jego odzywkami...
Mam jeden wielki mętlik w głowie i szczerze mówiąc, to coraz mniej widzę to wszystko. M. lubi mnie prowokować, wszystko jest jedną wielką igraszką, doszliśmy nawet do wniosku, że jak tak dalej pójdzie, to się kiedyś pozabijamy (bo zrobiłam się wredna i nie na wszystko sobie pozwalam, nie latam za nim non stop).
Nie wiem czemu, ale zgodziłam się na sobotnie oglądanie finału Ligi Mistrzów - co prawda wybrał oglądanie ze mną, a nie z kolegami, ale z kolei ja miałam wybrać się na koncert. Teoretycznie poszliśmy na kompromis - on jedzie ze mną na 2h na koncert, ja oglądam z nim mecz, ale i tak czuję się bardziej poszkodowana - koncert rozkręci się pewnie akurat wtedy, kiedy się zmyjemy. Czuję, że powinnam być bardziej stanowcza i stawiać na swoim... Mówi, że wszystko mi wynagrodzi i odbijemy sobie w sobotę za wszystkie czasy, ale...
Muszę po prostu zabrać się za swoje sprawy i przestać się przejmować, chociaż na razie mam przykre wrażenie, że jestem dla niego tylko kimś na chwilę.

Edytowane przez dwubiegunowa
Czas edycji: 2013-05-21 o 12:45
dwubiegunowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:10   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

Cytat:
Napisane przez dwubiegunowa Pokaż wiadomość
(...)
Tak, może nadal za dużo analizuję, ale ciągłe wypowiedzi typu: "nie odpisujesz, zrywasz ze mną?", "ktoś mnie tu już nie lubi", "dobrze się bawiłaś, znalazłaś jakiegoś przystojniaka?" sprawiają, że mam wrażenie, że wypróbowuje, ile z nim wytrzymam.
(...)
Jesteś zdesperowana, czy jak? Serio interesuje Cię facet, który sadzi takie kretyńskie teksty?

Wierzaj - najczęściej jak znajomość ma wyjść, to toczy się niejako z rozpędu, gładko, tak po prostu normalnie, bez męczenia się, bez miliona rozterek, analiz i bez strachu. Więc tutaj coś jednak jest mocno nie halo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 08:27   #30
dwubiegunowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Co zrobić, żeby się upewnić, że nie chodzi mu tylko o jedno

No dobra. Nasza znajomość powoli dobija do miesiąca. Nie mam pojęcia co czuję. Fizycznie jesteśmy już bardzo zaangażowani, ale do najważniejszego nie doszło i nie dojdzie, dopóki ja sama nie skonkretyzuję swoich uczuć. Jest już lepiej, lepiej się dogadujemy, zrezygnował ze swoich mało śmiesznych żartów, bardziej się stara i chyba mu zależy.
Oczywiście znowu dużo analizowałam podczas naszego wczorajszego spotkania - był u mnie w mieszkaniu, no i chyba przekroczyliśmy granice, które kiedyś tam sobie wyznaczyłam i obiecywałam sobie, że nigdy ich nie naruszę.
Rozmawialiśmy o naszej relacji. On nie chce oficjalnie nazywać naszej relacji związkiem - powiedział, że boi się, że wtedy wszystko zacznie się psuć. Z drugiej strony podczas rozmów często w swoich planach (tych krótkofalowych, ale też i całkiem długofalowych) niepozornie mnie umieszcza. Chce się ze mną spotykać, ale nie chce nic obiecywać. Oczywiście alkohol, atmosfera sprawiły, że rozryczałam się przy nim i poprosiłam, żeby został na noc.
Generalnie jestem mocno rozbita emocjonalnie - ciężka sytuacja rodzinna, rozwalony pierwowzór ojca, mężczyzny - chciałabym poczuć się bezpiecznie chociaż przez jeden moment, a cholernie się boję, że to wszystko za moment się rozsypie.
dwubiegunowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.