KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 17:34   #4321
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Jakbym swojego malza slyszala, tak to nie, on nie lubi, glosno, nudno, nie chce mu sie a potem wziuuuuuuuuum i go nie ma
Nic Ci niestety nie moge poradzic, bo moj tak samo. Ze mna to mu sie nie chce wychodzic, bo nikogo nie bedzie znal i inne wymowki a jak tylko chlopaki gdzies ida to nie ma nie Teraz to i tak jest lepiej, bo nie lubi wracac do domu, ale jak mieszkalismy w Londynie to I to nie chodzi o to, ze ma nie wychodzic, ale za ma byc balans – raz z chlopami, raz z kobita!!

Masz komu Hanie podrzucic? To ja Cie zabiore na turne po gejowskich klubach, TZ szybko sie opamieta
witajcie

turne po gejowskich knajpach BB swietny pomysl

ja tak zalatwilam mojego TZ zazdrosnika, ktory mial obiekcie co do mojego 'samotnego' wychodzenia z kolezankami

na imprezy swiateczne chodzilam i bede chodzic z TZem, ja poprostu lubie sie z nim pobawic

u mnie tez wizaz cos nawala, kazdy post na forum ma inna czcionke

zdrowka chorowitkom
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:54   #4322
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Historia dnia:

Siedze sobie na lunchu i robie na drutach. Postanowilam zrobic gore do bikini, bo znalazlam fajny wzor na miseczki (takie bardziej stanikowe, nie zwyle trojkaciki) no i juz zrobilam wiekszosc miseczki przechodzi szef:
Szef: Jak tam Ci idzie
Ja: No ok, jestem w polowie
Szef: No, ladna czapka na zime, w sam raz na ta pogode. Moglabys takie sprzedawac
Ja: Eeee? Jaka czapka??
Szef: No, takie okragle i wypukle to czapka nie?
Ja: Nie, to jedna czesc mojego bikini

Ja wiem,ze matka natura mi nie pozalowala, ale ze az tak






Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
belle


Faktycznie cos sie dzieje z tym wizazem Ale mi nikt nic nie blokowal. Tez ciasteczka wyczyscilam i inne takie, nic to jednak nie dalo. I tez moglam czytac, ale nie pisac. Samo przeszlo.. Co to za zawirowania??

Babki, powazne pytanie
Jakie macie podejscie do imprez organizowanych przez firme? Mnie to zawsze zlosci, pewnie przede wszystkim dlatego, ze sama wiecznie siedze w domu a TZ ciagle cos tam ma organizowanego . Teraz ma zglosic zainteresowanie (badz jego brak) uczestnictwem w swiatecznej popijawie (no dobra, xmass party ). Maja to w jakims takim typowym club'ie w centrum Londynu, sponsoruja im nawet powrot do siedziby firmy autokarem ok. 3ej nad ranem.


Mnie te imprezy nie przeszkadzają, ale też za wiele ich nie ma u TŻ w firmie (u mnie wcale, bo tylko budżet budżet budżet)

Zbliża się Christmas party i będzie ok. jeśli pójdziemy to dobrze, osobno też dobrze


A takie typowo męskie imprezy to generalnie są ok. (rzecz jasna nie za często), każdy od czasu do czasu potrzebuje samotnego wyjścia





właśnie zrobiłam zakupy (głównie książkowe) w merlinie
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2010-10-26 o 19:22
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:40   #4323
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Wyjazd za 10 dni, bikini nie kupione, jeszcze kapelusza szukam, wczoraj z kumpela zeszlysmy chyba cale miasto w poszukiwaniu letnich ubran i troche za pozno sie za to zabralam
Ja mialam to samo jak w marcu chcialam kupic troche ubran letnich i pareo. Fuksem trafilam jakies resztki w Gulu - pareo za 2,80 chyba i koszulki letnie za ok 7 funtow. A spodenki nowe, jeszcze z metka Gapa w czeriti mi sie trafily. Ale normalnie to ebay rzadzi bo latem mozna tanio kupic kurtke zimowa i na odwrot .

Bikini robione na drutach eeeeeeeeee raczej bym sie nie skusila .


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Babki, powazne pytanie
Jakie macie podejscie do imprez organizowanych przez firme?
Luzackie . Nie mam nic przeciwko, ale tez tych imprez nie ma az tyle. TZ ma raz na czas spotkanie z chlopakami z pracy. Ida wtedy do warzelni piwa i za chyba 12 funtow pija ile chca . Czasem organizuja kregle z osoba towarzyszaca, chyba zeby sie partnerki nie burzyly o te piwa .
Ogolnie mojego TZ czesto nie ma w domu wieczorami ze wzgledu na koncerty, wiec sie przyzwyczailam i sobie czas tworczo organizuje.

Jak ja ide na drinka z pracy to mnie odwozi i przywozi i nawet nie pokazuje ze zazdrosny jak sama z 9 chopami siedze .



Ale dzien szaro-bury dzisiaj byl. Chyba sie limit na slonce skonczyl . Jak siedzialam w biurze to pieknie bylo, teraz jak wreszcie moge robic inspekcje pewno bedzie lac przez 3 tygodnie .

Co robicie na Halloween ? Ja jade do kina pod chmurka na film a potem do puby na plazy. No i jakas imprezke chce skombinowac .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:02   #4324
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
turne po gejowskich knajpach BB swietny pomysl
mozesz isc z nami tylko Szper jeszcze sie nie wypowiedziala

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja mialam to samo jak w marcu chcialam kupic troche ubran letnich i pareo. Fuksem trafilam jakies resztki w Gulu - pareo za 2,80 chyba i koszulki letnie za ok 7 funtow.
Co to jest Gulu?? Nigdy o tym nie slyszalam.
Nawet w TK Maxxie juz kostiumow nie maja - nad morzem mieszkam, ludzie na basen nie chodza

Skonczylam dzisiaj bolerko
Postaram sie malza zmusic do zrobienia mi zdjecia pozniej

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
za chyba 12 funtow pija ile chca .
Tez tak chce ale z winkiem

Halloween standardowo impreza, chcialabym pojsc na to ponizej, podobno super i wcale nie dla dzieci mam ochote na cos takiego troche cheesy
http://www.halloweenattractions.co.uk/shocktoberfest/


Wiecie co tak ogladam ten Essex i mysle sobie, ze te kobiety koszmarnie oszpecaja sie tym makijazem. Nie jedna by pewnie lepiej wygladala bez. A ta ex tego co spiewal to juz myslalam ze pekne ze smiechu

Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:04 Powód: oszczpecaja - takie slowo chyba nie istnieje
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:18   #4325
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

BB http://www.gul.com/ na pewno macie ten sklep .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:24   #4326
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

belle belle
fajne stroje w brastop'ie można dostać
http://www.brastop.com/
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 20:39   #4327
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
BB http://www.gul.com/ na pewno macie ten sklep .
Ni ma!!!!
Ale podsunelas mi dobry pomysl, sprawdze sportowe sklepy

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
belle belle
fajne stroje w brastop'ie można dostać
http://www.brastop.com/
Ooo wyglada ciekawie i moze przykryje cos wiecej niz 1/4 piersi
i maja wyprzedaz

Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-10-26 o 20:40
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 20:46   #4328
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ale jaja faktycznie ten Gul tylko w Kornwali jest , a ja myslalam ze on taki ogolno nadmorski jest .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:04   #4329
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ogladam wywiad Pierca "What's his face" z Cheryl Cole, narazie mnie nudzi, a tak wogole to wkrecilam sie w Polsh Top Model

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Babki, powazne pytanie
Jakie macie podejscie do imprez organizowanych przez firme? Mnie to zawsze zlosci, pewnie przede wszystkim dlatego, ze sama wiecznie siedze w domu a TZ ciagle cos tam ma organizowanego . Teraz ma zglosic zainteresowanie (badz jego brak) uczestnictwem w swiatecznej popijawie (no dobra, xmass party ). Maja to w jakims takim typowym club'ie w centrum Londynu, sponsoruja im nawet powrot do siedziby firmy autokarem ok. 3ej nad ranem.
Mysle, ze to czesc pracy, takie sluzbowe wyjscie
Ja nie lubie jakos bardzo, bo mnie mecza, ale chodze, generalnie lubie ludzi z pracy i jest calkiem fajnie, ale tez trzeba, zeby sie zblizyc do ludzi, szczegolnie Xmas party raz do roku jest „obowiazkowe”, bardzo to pomaga w pracy jak ludzie sie prywatnie lubia, a takie imprezy sa po to zeby sie poznac lepiej i pomoc budowac relacje.
W obenej firmie nie sa fajne te imprezy, owszem wszytsko oplacone, ale w sumie to tylko sie stoi, gada i pije i to w zwyklych ubraniach, bo tak nam organizatorki – sekretarki w zeszlym roku wmowily na zaproszeniu, a potem przyszly w sukniach
W poprzedniej bylo super, byly stoly(wow!), zespol, tanczenie i stroje wieczorowe i bylo super
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2010-10-26 o 22:13
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:24   #4330
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
belle



Babki, powazne pytanie
Jakie macie podejscie do imprez organizowanych przez firme? Mnie to zawsze zlosci, pewnie przede wszystkim dlatego, ze sama wiecznie siedze w domu a TZ ciagle cos tam ma organizowanego . Teraz ma zglosic zainteresowanie (badz jego brak) uczestnictwem w swiatecznej popijawie (no dobra, xmass party ). Maja to w jakims takim typowym club'ie w centrum Londynu, sponsoruja im nawet powrot do siedziby firmy autokarem ok. 3ej nad ranem.
Ja lubie, u nas na szczescie nie ma problemu zaproszen bez partnerow, bo pracujemy w jednej firmie

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lola, cudenka robisz



W dodatku ruscy mnie wpieniaja Najpierw mi sie przez tydzien to zaczyna i zaczac nie moze, caly czas plecy bola, wszystko mnie wyprowadza z rownowagi, wczoraj po basenie jeszcze chyba sie przeziebilam, wiec boli jeszcze bardziej No i @ przez 2 tygodnie w miesiacu? Ile mozna?!
Wybaczcie, ze znowu mardze . Moze jak sie Wam tu wygadam, to przynajmniej Hani nie dostanie sie przy okazji

Po to tu jestesmy, dzisiaj Ty sobie pomarudzisz, jutro ktos inny, przynajmniej jak pislalas na dziecku sie nie odbije

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość


Luzackie . Nie mam nic przeciwko, ale tez tych imprez nie ma az tyle. TZ ma raz na czas spotkanie z chlopakami z pracy. Ida wtedy do warzelni piwa i za chyba 12 funtow pija ile chca . Czasem organizuja kregle z osoba towarzyszaca, chyba zeby sie partnerki nie burzyly o te piwa .
Ogolnie mojego TZ czesto nie ma w domu wieczorami ze wzgledu na koncerty, wiec sie przyzwyczailam i sobie czas tworczo organizuje.

Jak ja ide na drinka z pracy to mnie odwozi i przywozi i nawet nie pokazuje ze zazdrosny jak sama z 9 chopami siedze .

Co robicie na Halloween ? Ja jade do kina pod chmurka na film a potem do puby na plazy. No i jakas imprezke chce skombinowac .
Moj tez mnie zawozi i przyjezdza po mnie jak trzeba, a jak mu sie nie chce to zostaje na noc
My idziemy do znajomego na impreze, przynajmniej cukierkow nie musze kupowac

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ni ma!!!!
Ale podsunelas mi dobry pomysl, sprawdze sportowe sklepy



Ooo wyglada ciekawie i moze przykryje cos wiecej niz 1/4 piersi
i maja wyprzedaz

Ale fajne, ja tez mam problem z miseczkami. Musze os0bno kupowac gore i dol, bo dol 8 a gora 14.

BB- na basen to raczej jednoczesciowy, ja bikini rzadko widze na basenie. Swoj kupilam w sportowym sklepie
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...


Edytowane przez sylwunia3009
Czas edycji: 2010-10-26 o 21:26
sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 23:42   #4331
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Szlag by tooo!!!!!!!!
Tyle pisania i wszystko DELETE Też tak macie czasami?
No to zaczynam od początku, ech...

BB-gdzie wyruszasz, że kupujesz strój kąpielowy Zdrówka życzę

szperrr jeśli mogę zapytać...nie pracujesz obecnie??
Ty masz 2 tygodnie @ a mi się tydzień spóźnia Sama nie wiem co lepsze A właśnie miałam napisać-Hania jest przeeecudowna ! Zazdroszczę wam spotkania

Odnośnie imprez firmowych wypowiedzieć się nie mogę bo po prostu nie pracuję ale TŻ w swojej firmie ma zaproszenia bez osób towarzyszących-nigdy nie był zresztą na żadnej imprezie z tego powodu. W ogóle mieliśmy taki czas, kiedy jedno bez drugiego ani rusz...ale idzie się "poddusić"w takim związku. Byłam w piątek właśnie z koleżankami pobawić się itp...i muszę przyznać, że TŻ nie był szczególnie zły ale powiedział, że nie ufa mi odkąd znalazłam się na imprezie panieńskiej ze striptizerami i limuzynami(miała być tylko kawa i pogaduchy). Za to on ma gdzieś iść za 2 tygonie...mówię "idź, idź" ale pewnie jak nadejdzie ten dzień to będę się złościła na niego Ech, i weź tu zrozum coś ...
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 08:39   #4332
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

i dlatego zawsze przed "wyslij odpowiedz" robie copy all. Tak na wszelki

paskudnie jest. Budze sie ciemno, wychodze z domu - ciemno. Wracam -ciemno Nie wiem czy to pogoda, czas, czy co ale ciagle chodze przemeczona.

Szperek dwutygodnowi ruscy, a co powiesz o ponad miesiecznych? A te konowaly tutaj twierdza ze mam czekac az samo przejdzie. Czy tu sie da jakos pojsc do gina bez skierowania od ogolnego?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:03   #4333
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Hallo?

Dzieki babki za odzew

Belle, u Ciebie to sie moze zbierzemy jak cieplej bedzie, co? Ale na pewno pisze sie na wyjscie w Londynie, o ktore m.in. Kasia sie tu nam doprasza Kto jeszcze chce?
Tak wogole to marudze, ale sama bez TZta nie lubie sie z domu ruszac Okropna jestem, jak pies ogrodnika
TZ stwierdzil, ze nie jedzie na te impreze, a mi troche glupio z tego powodu.. Zapytal mnie o zdanie to powiedzialam co mysle , ale tez stwierdzilam pozniej, ze skoro ostatnio ucieli im te wyjscia (zamiast budzetu kwartalnego maja tylko jednorazowy roczny i to wlasnie na te imprezke) to powinien korzystac...
Wydaje mi sie, ze traktowalabym to duzo lzej, gdybym
a). sama czesciej wychodzila,
b). znala ludzi z ktorymi imprezuje - duzo o nich slysze, ale raz tylko kiedys paru poznalam.

No i nie, to wcale nie sa wyjscia czystko meskie.

Lori, fajne podejscie Teoretycznie tez bym tak chciala Troche mi wstyd, ale jestem okropna zazdrosnica .

Kuseczko, nie pracuje i wiem, ze wlasnie czesciowo tu jest pies pogrzebany Ale to takie zamkniete kolo .

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
moje zycie bylo by o tyle latwiejsze,gdyby chodzil codziennie na godzinna drzemke
marzenia..

W tym tygodniu mloda codziennie ma jakies zajecia, w dodatku musimy dojezdzac autobusami (odzywaczailam sie ) i jak wracamy do domu to tylko ja jestem wykonczona Wczoraj poszla spac o 20:30, ale nie usnela do 22ej.

Ps. Wiola, miesiac? Naciskaj ich, moze Cie wysla do specjalisty U mnie te 2 tyg. to... moze nie norma, ale prawie. Plecy zaczynaja bolec tydzien przed, w trakcie nie jest az tak zle, ale nigdy nie trwa krocej niz 7-8dni. Jest to czesciowo wplyw wkladki, ktorej raczej sie nie pozbede, bo wole to niz powrot do hormonow.

Wczoraj wieczorem wizaz mi znowu strajkowal Ciekawe jak to dalej pojdzie.
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:22
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:00   #4334
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Moj tzt tak malo wychodzi ze wogole sie nie powinnam odzywac - ale ostatnio to go sama wyganialam moze mi bylo glupio bo sama mnostwo wychodze?
Teraz bardzo ukrocilam, ale pare lat temu wyjsc w pracy bylo kilka w miesiacu, plus te na drinka po pracy w pubie obok - tzt wcale nie byl radosny z tego powodu i wcale mu sie nie dziwie
Ale jesli to jest raz na jakis czas to powinnas odpuscic - sama bys sie zanudzila na amen z ludzmi z jego pracy, bo to jest wszystko o czym gadaja a dla nich to jest czas obrobic wspolpracownikom - to tylko zdrowe szperrku - wtedy frustracje w pracy zostaja poza domem
Poczekaj, Hania podrosnie, ty sama zaczniesz wychodzic, role sie obroca

Ja tez najchetniej bralabym tzta ze soba, bo szczegolnie na xmas party troche mi sie nudzi, a ze jestem jedna z 3 dziewczyn na 57 chlopa, to kazdy przychodzi i meczy bule.
Ale raz na jakis czas mamy prywatne zjazdy tzw WAGS i HABs i wychodzimy parami

wiola - wiem ze daleko, ale na Acton jest polska klinika (prywatna wiec platna) i tam maja ginekologoa. Ty dziewczyno ruszaj do lekarza i nei daj sie za drzwi wystawic

bb teraz to tylko online. Albo na lotnisku Sprobuj accessorize, oni czasami maja gdzies resztki z tylu upchniete

lori - zarabisty ten sklep!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:35   #4335
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Szper no wiesz co – butelka wina w lape i po jakims czasie nawet nie zauwazysz tych wiatrow na plazy

Wlasnie katakumba gdzie sie podziewasz?

Bakti Accessorize to ma bikini dla nastolatek Zamowilam juz jeden kostium z tej strony co luna dala, mam nadzieje ze bedzie ok.
Bede sie smiala jak nie bedzie na tyle cieplo, zeby jakiekolwiek bikini wyciagac

Szperku Bakcylek ma racje, takie wyjscia sa zazwyczaj strasznie nudne dla osoby z zewnatrz, ja wiele razy TZta meczylam, zeby mnie zabral, potem poszlam i mialam dosc po godzinie, same historie tylko ktos z kim, kiedy, kto kogo widzial, kto jest w ciazy, kto sie rozwodzi itp
W bylej pracy TZta to co najmniej raz w tygodniu wychodzili, czesto po 2-3, ale to byli mlodzi ludzie, ktorzy nie mieli zadnych innych zobowiazan wiec nie mieli do kogo wracac do domu...
U nas “role” sie zmienily jak sie przeprowadzilismy, bo teraz TZ ma daleko do pracy a ja na miejscu i czesto sie gdzie “wlocze” jak to on mowi

Oooo Bakti czy Ty bylas na wlasnie na tej Bluebell Railway z pracy?

Musze kota zawiesc do Londynu w przyszly piatek, juz sie zaczynam martwic o podroz i nie chce sie rozstawac z moja kicia
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:00   #4336
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

BB, pomyslimy o tym winie jak wrocisz z wakacji Figleaves pewnie znasz, poza tym eBay rulez!
Bakcylku, no wieeem.. juz teraz chyba bym wolala, zeby poszedl

Tak wogole, to chyba za duzo nasluchalam sie i naogladalam zachowania ludzi na takich imprezach, stad moja niechec do nich (wcale nie rozmowy o pracy i wspolpracownikach mam na mysli).
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:06   #4337
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

osz ty! ale zes font walnela rozmiar 100

w lecie przymierzalam kostium z accesorize i nie zmiescilam sie w L

ja bylam - chyba to bylo bluebell

co sie dzieje z wizazem? zapisuje wiadomosci sam z siebie nawet jak nie skonczylam i wcale nie chce

szperr - sorki - ja zawsze opozniona z komentarzami i odpowiedziami

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:11
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:17   #4338
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Do mnie rozmawiasz o tym foncie? Bo mi sie wydawalo ze takie male te literki to powiekszylam

No dokladnie to mam na mysli z tym Accessorize
Z tego co pamietam to bylas zadowolona ta kolejka? (bosh jak to zabrzmialo Mialam na mysli czy bylas zadowolona Z tej kolejki ) Dobre jedzenie maja? Bo jedna z moich propozycje jest Murder Mystery organizowane ta koleja i obiad.

Szperr tez prawda, jak pracowalam w barze to sie czasami naogladalam

Kupilam kalosze i jak pierwszy dzien od dawna pada to zapomnialam ze je mam, bo bylo tak slonecznie, ze jeszcze ich z pudelka nie wyjelam

Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:18
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:33   #4339
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

wiesz co... jedzenie bylo ok (kurczak z pieczarami z sosem plus warzywka a na deser cheesecake), smaczne i mila obsluga, ale w czasie obiadu pociag jedzie w ta i spowrotem dwa razy bo sa tory za krotkie
probuje sobie przypomniec gdzie i jak ta kolej byla i leb pusty bo to chyba nie bluebell tylko inna byla...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 14:17   #4340
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

witam!

ale mam lenia
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:02   #4341
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
ale mam lenia

zmotywowalo?

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
bo to chyba nie bluebell tylko inna byla...
Ta o ktorej ja mysle to to:
http://www.bluebell-railway.co.uk/

ale oni chyba maja dwie strony www bo jest tez to: http://www.bluebell-railway.com/
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:11   #4342
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

wiem wiem, juz wyszukalam i wydaje mi sie to nie ta a nie pamietam tamtej

mozesz zorganizowac 'wear your wellies to work' dzien wtedy bedziesz pamietac zeby zalozyc

elo lola ty leniu
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:14   #4343
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
elo lola ty leniu
hej bakti
może wybierasz się dziś na dżym? może jak nogi wydepiluję, to pójdę popływać....
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:33   #4344
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

hej
ja dzis zapracowana od samego rana
mialam dluzsza dzis przerwe i przeszlam sie do waitros
kupilam slodkie ziemniaki...znacie moje drogie jakies sprawdzone przepisy?
wdzieczna bede
jeszcze 2 godzinki i zmykam do domu na 'druga zmiane'
latorosl dzis z TZ, byli w parku i na samym poczatku zeby bylo fajnie 'wykapala sie' w wielkiej kaluzy...
ide popracowac
milego leniuchowania
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:37   #4345
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

eee wstyd sie przyznac ale dalam sobie jeszcze spokoj w tym tygodniu z dzymem od przyszlego tygodnia juz bede spowrotem na chodzie
moze sie nam wreszcie uda spotkac

Kbaga - spicy sweet potato soup maselko, czosnek, cebulka, ziemniaczki, i do wybory ostrzejsze dodatki, rosolek z kurczaka i zupke na kremik

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-10-27 o 16:15
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:29   #4346
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze poczatki grypy Zainteresowana ?
Nie, dziekuje. Poczatki grypy juz mam.

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
O ja piernicze, a Wy co bierzecie?
Paracetamol

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Vedma, tak spokojnego dziecka jak Adas () chyba jeszcze nie spotkalam Szczesciara
Moje spokojne dziecko odkrylo, ze zabawke mozna zlapac i wsadzic do buzi. Slini sie przy tym tak strasznie, ze na kaloryferze lezy juz kilka zabawek i przemoczony sliniaczek. Maatra, dam mu ta gasienice od Ciebie, duza jest, to troche mu zajmi obslinienie (Adas jest bardzo metodyczny).

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Szef: No, ladna czapka na zime, w sam raz na ta pogode. Moglabys takie sprzedawac
Ja: Eeee? Jaka czapka??
Szef: No, takie okragle i wypukle to czapka nie?
Ja: Nie, to jedna czesc mojego bikini


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Jakie macie podejscie do imprez organizowanych przez firme?
Ja uwielbiam moje imprezy firmowe, zewsze latam na nie sama, wiec TZ tez ma zielone swiatlo.

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
W obenej firmie nie sa fajne te imprezy, owszem wszytsko oplacone, ale w sumie to tylko sie stoi, gada i pije i to w zwyklych ubraniach, bo tak nam organizatorki – sekretarki w zeszlym roku wmowily na zaproszeniu, a potem przyszly w sukniach
W poprzedniej bylo super, byly stoly(wow!), zespol, tanczenie i stroje wieczorowe i bylo super
U nas jest raczej bardziej elegancko, zwlaszcza na Xmas Party.

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Bo mi sie wydawalo ze takie male te literki to powiekszylam


Cytat:
Napisane przez Kbaga Pokaż wiadomość
hej
kupilam slodkie ziemniaki...znacie moje drogie jakies sprawdzone przepisy?
Ja znam, ja znam!
Potrzebne sa:
3 slodkie ziemniaki
paczka bekonu
4 piersi z bażanta
przyprawy zgodnie z upodobaniem

Slodkie ziemniaki obrac, pociac na cwiartki lub osemki, wlozyc do naczynia zaroodpornego, polac oliwa z oliwek, posolic. Na ziemniakach ulozyc bazancie piersi otoczone bekonem i spiete wykalaczka. Posypac przyprawami, ale nie solic juz, bo bekon jest slony!
Godzinka w piekarniku na 180C i smacznego!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:26   #4347
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość

zmotywowalo?
a podziękować
posprzątałam kuchnię
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:37   #4348
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja znam, ja znam!
Potrzebne sa:
3 slodkie ziemniaki
paczka bekonu
4 piersi z bażanta
przyprawy zgodnie z upodobaniem

Slodkie ziemniaki obrac, pociac na cwiartki lub osemki, wlozyc do naczynia zaroodpornego, polac oliwa z oliwek, posolic. Na ziemniakach ulozyc bazancie piersi otoczone bekonem i spiete wykalaczka. Posypac przyprawami, ale nie solic juz, bo bekon jest slony!
Godzinka w piekarniku na 180C i smacznego!
No tak, bo piersi z bazanta to podstawowy skladnik w kazdej lodowce
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:43   #4349
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
No tak, bo piersi z bazanta to podstawowy skladnik w kazdej lodowce
Masz cos przeciwko bazantom?
Ja tam lubie i czesto jadam.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:00   #4350
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ja swojemu TŻtowi nie zabraniam nigdzie wychodzić, tyle,że On faktycznie rzadko gdzieś się włóczy, jak coś to najczęściej razem idziemy chociaż w Jego pracy organizują kilka razy do roku jakiś wypad i xmas party też, więc ja nie mam nic przeciwko ja też czasem wychodzę na drinka z ludźmi z pracy,więc mamy do siebie pełne zaufanie a no i dobrze jest czasem odpocząć od siebie

wiola miesiąc okresu ? leć do lekarza, najlepiej do polskiego prywatnie, jak te konowały nie chcą Ci pomóc i mówią,że przejdzie to nie jest normalne. Taka jedna koleżanka opowiadała mi,że miała rok temu straszny ból ucha kilka dni, nie mogła spać ani funkcjonować,bo to nie dawało jej żyć, wiecie jak ucho zacznie boleć jak to jest, chce się wyć z bólu. Poszła na emergency cała zapłakana, a lekarz do niej: nie masz w domu internetu?? Poszukaj tam dlaczego Cię boli . Ręce opadają !
My za 3 tygodnie jedziemy do Polski i już się zarejstrowałam na wizytę u ginekologa i na usg piersi

A ta pogoda to faktycznie tragedia. Też wychodzę-ciemno, wracam jeszcze jasno,ale jak już dotrę do domu to pół godziny i znowu ciemno.

Znacie to?
http://www.hydeparkwinterwonderland.com/
byliśmy tam rok temu , super klimacik i atrakcje polecam!
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.