Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 08:39   #2371
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Faktycznie opalenizna w tym sezonie jest nieunikniona. To faktycznie jednak wybiorę się do fryzjera. A planuje ktoś może też rozpuszczone loki?
ja miałam w planach, ale odpusciłam gdy zobaczyłam film z wesela kuzyna Tż gdzie byłam w takiej fryzurze - o 22 katastrofa!
tylko spięte... i mówi to miłośniczka rozpuszczonych włosów
ja chyba nigdy nie wyszłam na zadną impreze w spietych wlosach
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:45   #2372
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

domar123
ja planuje iść w ropzuszczonych lokach, ewentualnie lekko podpiętych
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:50   #2373
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość

Śliczna fryzurka

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość


: hahaha:

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
może i piekne buty, ale cholernie niewygodne ja tam jestem zakochana w białym lakierze do paznokci całe lato poprzednie tak przechodziłam
tu tez troche widac biały lakier: http://swiat-katarzyny.blogspot.com/...ilitarnie.html
Ładnie biały wygląda u Ciebie na paznokciach u stóp

Ale ten co masz na paznokciach u rąk
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:57   #2374
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie makijażu ślubnego .
- czym konkretnie malują Was wasze makijażystki?? - dziś byłam na próbnym i byłam pomalowana double wear i potem fixer kryolan, póki co trzyma się bez zastrzeżeń, ale pamiętam, że np. moja przyjaciółka i ja na jej ślubie byłyśmy malowane takimi ciężkimi podkładami w słoiczkach (przepraszam, ale jestem kompletnym laikiem w tej nomenklaturze )

Generalnie nie mam wielkich zastrzeżeń co do trwałości ale jakoś może naiwnie sądziłam, że ślubny make-up rządzi się trochę innymi prawami niż "zwykły" wieczorowy. Boję się, że totalnie popłynę jak w sumie w każdym wieczorowym
Najpierw miałam nałożoną bazę Revlon, później podkład Revlon, jakiś fixer sypki, bronzer, róż na koniec jeszcze jakimś sprayem mnie popiskała
Nie wiem czy nie poprosić o zmianę na inny podkład, bo szybko z nosa zeszło a gdzie indziej trzymało się bardzo dobrze Może za dużo tam położyła Czytałam, że Revlon raczej szybko się nie ściera... Ale widać moja twarz jest dziwna
Za to makijaż oczu trzymał się cały czas perfekcyjnie
Przed cieniami nałożyła jakąś bazę a po tym jakieś białe coś w kredce, co miało podbić kolory?


Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
U mnie zdecydowanie bourjois rouge edition velvet pięknie się trzyma i nie wysusza ust
Kupiłam go wczoraj, dzisiaj testuję ile wytrzyma
Dodatkowo wzięłam Rimmel Lasting Finish, 3 godz spokojnie wytrzymała, kolację też, ale "gorzko, gorzko" już nie
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:58   #2375
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny, jak liczycie soki i napoje gazowane na głowę?
Dwudniowe wesele, sporo wina, końcówka września.
Bo chcemy jutro kupować i mamy mocną zagadkę...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:06   #2376
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak liczycie soki i napoje gazowane na głowę?
Dwudniowe wesele, sporo wina, końcówka września.
Bo chcemy jutro kupować i mamy mocną zagadkę...
Ja już nie pamiętam dokładnie, ale to chyba było 3 litry na głowę z czego 50% to soki (pomarańcza i jabłko z czego trochę więcej pomarańczy), 40% napoje gaz. (50% 7up i 50% pepsi, fanty nie braliśmy, bo nie schodzi u nas) i 10% woda (w tym gaz. i niegaz.) tylko, że my wszystko trochę jeszcze zaokrągliliśmy w górę
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:06   #2377
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak liczycie soki i napoje gazowane na głowę?
Dwudniowe wesele, sporo wina, końcówka września.
Bo chcemy jutro kupować i mamy mocną zagadkę...
Dla nas to też była duża zagwozdka, bo ja panikara jestem, więc nie chciałam kupić za mało (ale też nie przesadzić w drugą stronę), więc ostatecznie wyszło:
45l 7-up
45l Mirindy
78l Coca-Coli
40l Pepsi

48l soku jabłkowego
ok 60l soku pomarańczowego (jeszcze nie mamy)
Wesele na ok. 100 osób ??? (tutaj jeszcze zagdaka ile ostatecznie przyjdzie)

Ja na pewno napiszę po weselu ile ostatecznie zeszło, bo wiem, że to bardzo przydatna informacja, ale jej nie znalazłam jeszcze nigdzie

A co do dzieci to ja się dowiedziałam wczoraj od cioci pokątnie, że moje kuzynki chcą zabrać swoje maluchy (3letnie) ze sobą... Ech, ale tak przypuszczałam, że będzie... I potem pewnie ich babcia pójdzie z nimi siedzieć, jak będą spały (bo przecież ich samych w pokojach nie zostawią, bo jakby się obudziły to będą się bały, tak mi się wydaje), ale ona wtedy się nie pobawi...
Pożyjemy, zobaczymy... Mam nadzieję, że nie będzie dużo dzieci
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:07   #2378
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak liczycie soki i napoje gazowane na głowę?
Dwudniowe wesele, sporo wina, końcówka września.
Bo chcemy jutro kupować i mamy mocną zagadkę...
Tutaj jest fajny kalkulator http://www.trunkiweselne.pl/wodkiwes...s.php?id_cms=7
Ale wydaje mi się, że są dużo zaokrąglone wartości Mi przy 40 osobach wyskoczyło np. 24 l wody gazowanej i 36 niegazowanej. Wątpię, żeby połowa tego była potrzebna

Cieszę się, że wódkę i napoje mam cenie wesela i nie muszę się nad tym za dużo zastanawiać
Natomiast zastanawiamy się ile kupić napoi na poprawiny. Wódka już jest 24L na ok. 30 osób z czego większość pewnie i tak nie będzie pić, bo w poniedziałek rano będą wyjeżdżać. Nie za mało?

Edytowane przez paula600324
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:11
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:18   #2379
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Anka swietne obraczki


Dziwne podejście rodziców - już nie mówiąc o wpraszaniu ale przecież to będzie męczarnia zarówno dla dziecka jak i dla nich. Jeśli zostawiliby go na jedną noc z babcią nic by się nie stało.

Justyna.kociaczek jak w nich chodzić?



Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
A w ogóle dowiedziałam się przypadkiem że tego dnia co biorę ślub są 4 śluby.
u nas również są 4 śluby łącznie z naszym. Tylko pierwszy o godz. 14:00

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Ta twoja bardziej mi się podoba, chociaż my mamy z łączonego akurat


Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
anka ta Twoja obrączka jest piękna A jeśli mogę spytać, dlaczego akurat macie dwie różne obrączki z TŻ?
jak się okazuje to jeszcze nie jest przesądzone bo Tż się waha (pierwszy raz On ma wątpliwości a nie ja) między klasyczną a ozdobną.
On zawsze chciał mieć obrączkę z jakimś wzorem. ja dla odmiany klasyczną bo żadne wzory, zdobienia, diamenciki na obrączkach nie podobają mi się. Jednak nie chcieliśmy aby po założeniu było widać, że bardzo się różnią. Tż był nawet skłonny zamówić dla siebie klasyczną obrączkę ale ja chcę żeby ona mu się podobała aby chciał w niej chodzić.

Muszę się wyżalić: zaprosiłam 4 koleżanki z pracy na ślub i wesele. Jedna potwierdziła, że będzie na weselu a na poprawinach nie. Druga powiedziała, że uzgodnili z mężem że nie przyjdą bo mieli ostatnio wesele które ich sporo wyniosło poza tym mają zaplanowany remont łazienki, chcą jechać na wakacje i rozważają kupno domu więc nie będą mieli pieniędzy. Dwie pozostałe oficjalnie nic nie mówiły ale jedna z nich wspominała ostatnio, że była u wróżki która przepowiedziała jej zabawę na jednym weselu u koleżanki - w sierpniu (mówiła, że ma zaproszenie). Poza tym ta koleżanka która ma przyjść powiedziała mi, że tamta mówi wszystkim że pod koniec czerwca to ona jedzie na wczasy last minute bo inny termin jej nie pasuje. Tak przykro mi się zrobiło
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:22   #2380
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość



Muszę się wyżalić:

Nie przejmuj się Będą żałowały że nie były
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:34   #2381
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

anka1897
ja sie od 10 dni próbuje umówic z moja chrzestna, która mieszka 3 ulice dalej i albo nie odp albo mi napsize ze nie ma dziś czasu.. dziwne takie, nie powiem zaczynam sie denerwować na nia delikatnie
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:34   #2382
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Anka, współczuję ale nie smuć się, dziewczyny później będą żałować, że ominie je tak świetne wesele! a tej koleżance, która nie ma pieniędzy może powiedz, że przecież nie muszą Wam dawać nie wiadomo ile, mogą dać skromny prezent lub nawet przyjść bez, a sukienka zawsze jakaś się znajdzie.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:34   #2383
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
mój wujek do mnie z tekstem A PO CO WYŚCIE Z TYM ZAPROSZENIEM PRZYJECHALI??? co myśleliscie, że jak nas nie zaprosicie to my nie przyjdziemy ??
ja mam to samo z jedną ciotką, żoną chrzestnego, który już nie żyje i ona będzie go zastępować kochana kobitka
Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się Będą żałowały że nie były
o dokładnie to samo miałam napisać
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:37   #2384
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak liczycie soki i napoje gazowane na głowę?
Dwudniowe wesele, sporo wina, końcówka września.
Bo chcemy jutro kupować i mamy mocną zagadkę...
Ja na szczęście mam wliczone w cenę sali Ale alkohole to trzeba się zastanowić. Jaką wódkę kupujecie?
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:40   #2385
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Namisek, super ta fryzura!

Rabbitka, masakra. Ja już pomijam fakt informowania Was, czy nie, bo to oczywiste buractwo, ale serio, po cholerę brać 6 miesięczniaka na wesele, jeszcze tutaj dochodzi 6h podróży

Atomoowka, jak robisz kule musujące?

Pysia, ładny ten bukiet
A z czego on jest? Edit: doczytałam, że z broszek.
Co do burżuja, to u mnie w rossmanie jest, także poluj

Justyna kociaczek - ale weź pod uwagę, że chińskie allegro rządzi się innymi prawami. Rozumiem, że są tam fajne różne, gerbery itd. ale nie masz pewności, jak to wygląda na żywo, a niestety nierzadko odbiega to od tego, co na zdjęciach.

Koleżanka kupiła ostatnio conversy, rozmiar 36, przyszły, na metce 36, a w rzeczywistości jakieś 38

Alucior, gratki za USC

Enzunio, omg, nie pomyślałam o opaleniźnie!
Zanim sie na próbny makijaż umówię, musze się trochę opalić

Liana, makijaż ślubny rządzi się innymi prawami, niż zwykły
Raz, że musi być trwały i nie spłynąć mimo np. łez, gorąca itd. Nie może się zetrzeć, jak ludzie będą Cię ściskać i całować przy życzeniach. Nie możesz się świecić po godzinie.
Ale co najważniejsze: musisz dobrze wyglądać na zdjęciach. Makijaż codzienny na zdjęciach wygląda 'poprawnie', a nie o to chodzi w ślubnych fotach. Twarz musi być dobrze podkreślona, żeby nie wyszła 'płasko' na zdjęciach, żeby dobrze się swiatło odbijało itd itd.
Także ślubny makijaż to zupełnie co innego niż taki na co dzień

anka
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:43   #2386
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam wliczone w cenę sali Ale alkohole to trzeba się zastanowić. Jaką wódkę kupujecie?
Ja również napoje, soki i wody mam wliczone w cenę. Jeżeli chodzi o wódkę, to mamy Pana Tadeusza, a wino El Sol - czerwone, białe i różowe półsłodkie.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:49   #2387
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
domar123
ja planuje iść w ropzuszczonych lokach, ewentualnie lekko podpiętych
Też chciałam lekko podpięte, żeby welon zapiąć. A masz w ogóle welon?
Chciałam pokazać jakieś moje przemyślenia co do fryzury ale nie mogę dodać zdjęć..

Edytowane przez domar123
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:53
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:50   #2388
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Tutaj jest fajny kalkulator http://www.trunkiweselne.pl/wodkiwes...s.php?id_cms=7
Ale wydaje mi się, że są dużo zaokrąglone wartości Mi przy 40 osobach wyskoczyło np. 24 l wody gazowanej i 36 niegazowanej. Wątpię, żeby połowa tego była potrzebna

Cieszę się, że wódkę i napoje mam cenie wesela i nie muszę się nad tym za dużo zastanawiać
Natomiast zastanawiamy się ile kupić napoi na poprawiny. Wódka już jest 24L na ok. 30 osób z czego większość pewnie i tak nie będzie pić, bo w poniedziałek rano będą wyjeżdżać. Nie za mało?
O dzięki! Mi na dwa dni i 60 osób wyliczylo 100 l wody i soków. Ale woda to groszowe sprawy(najwyżej będzie czym ogród podlewać) a soków i tak u mnie w domu dużo schodzi.
Wydaje mi się ze u Ciebie wódki akurat.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:51   #2389
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

My też mamy napoje, soki i wodę w cenie Uff, nie dałabym chyba rady kupić tego na własną rękę

A tak przy okazji,

dziewczyny jak to jest?

Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:54   #2390
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
My też mamy napoje, soki i wodę w cenie Uff, nie dałabym chyba rady kupić tego na własną rękę

A tak przy okazji,

dziewczyny jak to jest?

Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
jak byłam świadkową to ja odbierałam bukiet siostrze.

anka nie przejmuj sie, skoro nie chcą to nie, jeszcze będa żałować
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:54   #2391
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
My też mamy napoje, soki i wodę w cenie Uff, nie dałabym chyba rady kupić tego na własną rękę

A tak przy okazji,

dziewczyny jak to jest?

Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
U mnie florystka przywiezie bukiet i pozostałe kompozycje do kościoła, który również będzie dekorowała. Odbierzemy je, gdy przyjedziemy zapłacić za dekorację.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:55   #2392
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Ja również napoje, soki i wody mam wliczone w cenę. Jeżeli chodzi o wódkę, to mamy Pana Tadeusza, a wino El Sol - czerwone, białe i różowe półsłodkie.
Pan Tadeusz dobra wódeczka My myślimy czy nie zamówić na sali naszej (zależy jaką będą mieć cenę) ale dzięki temu nam nie zostanie. Wódki nie pijamy. Ale winko może zostać A czy ktoś z was może rezygnuje z kwiatów i prosi o lotto?
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:56   #2393
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

domar123
mam welon taki około 1,5 metra
no właśnie dlatego te włosy z przodu chciałam lekko spiąć do tyłu żeby odsłoniły troszke twarz i welon się lepiej trzymał
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:57   #2394
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja miałam w planach, ale odpusciłam gdy zobaczyłam film z wesela kuzyna Tż gdzie byłam w takiej fryzurze - o 22 katastrofa!
tylko spięte... i mówi to miłośniczka rozpuszczonych włosów
ja chyba nigdy nie wyszłam na zadną impreze w spietych wlosach
Uuu.. Z natury mam dziwne włosy bo jak jest wilgotno to mi się kręcą trochę a tak to mam proste. Chociaż widzę, że z wiekiem ta tendencja do kręcenia się słabnie. Musze iść na próbną..
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:59   #2395
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Pan Tadeusz dobra wódeczka My myślimy czy nie zamówić na sali naszej (zależy jaką będą mieć cenę) ale dzięki temu nam nie zostanie. Wódki nie pijamy. Ale winko może zostać A czy ktoś z was może rezygnuje z kwiatów i prosi o lotto?
My wódkę kupowaliśmy w grudniu, aby zdążyć przed podwyżką akcyzy i zapłaciliśmy 21,68 zł za 0,5l. Na bramy i dla barmana many Stock.

My w zaproszeniach nie pisaliśmy nic o kwiatach - kto co chce, niech przyniesie
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:06   #2396
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Pan Tadeusz dobra wódeczka My myślimy czy nie zamówić na sali naszej (zależy jaką będą mieć cenę) ale dzięki temu nam nie zostanie. Wódki nie pijamy. Ale winko może zostać A czy ktoś z was może rezygnuje z kwiatów i prosi o lotto?
My kupiliśmy w grudniu, 15 zł za butelkę 0,5 L wyszło

Ja prosiłam o czekoladki bądź kupon lotto

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość

Muszę się wyżalić:
Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą
Współczuję i domyślam się jak bardzo przykro musi Ci być
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:06   #2397
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
My też mamy napoje, soki i wodę w cenie Uff, nie dałabym chyba rady kupić tego na własną rękę

A tak przy okazji,

dziewczyny jak to jest?

Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
Wydaje mi się, że to TŻ odbiera bukiet i z nim jedzie. My np. będziemy razem mieszkać, znaczy przeprowadzam się za niecały miesiąc do teściów Pokoik sobie już zrobiliśmy (remont w weekend majowy) tylko kwiatka brakuje i nie chciałabym wychodzić w sukni itd. z domu moich teściów zatem postanowiliśmy przygotowania zrobić w apartamencie w dworku w którym będziemy mieć wesele. Ale na bukiet i tak będę czekać od TŻ Musi przecież z czymś przyjść do mnie Czy któraś z was zamieszka tez u teściów? My na mieszkanko czekamy bo się buduje blok
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:09   #2398
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
U mnie bukiet najprawdopodobniej odbierze świadek, bo jesli zamówię w tej kwiaciarni, o której myślę, to ma ją praktycznie pod domem
więc odbierze, pojedzie po TŻta i razem przyjadą do mnie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:09   #2399
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My wódkę kupowaliśmy w grudniu, aby zdążyć przed podwyżką akcyzy i zapłaciliśmy 21,68 zł za 0,5l. Na bramy i dla barmana many Stock.

My w zaproszeniach nie pisaliśmy nic o kwiatach - kto co chce, niech przyniesie
Taka cena za Pana Tadeusza? Czemu o tym nie pomyśleliśmy Stock też jest dobrą wódką
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:10   #2400
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
My też mamy napoje, soki i wodę w cenie Uff, nie dałabym chyba rady kupić tego na własną rękę

A tak przy okazji,

dziewczyny jak to jest?

Tż odbiera bukiet w dniu ślubu i jedzie z nim do Was?
Czy same będziecie odbierały, ewentualnie świadkowa, siostra, bratowa itd.?
My napoje kupujemy sami ale myślę, że nie będziemy mieli większego problemu przy przeliczeniu. Zresztą w hurtowni gdzie rodzice Tż chcą kupować wódkę i napoje podobno pomagają przeliczyć ile jest potrzebne.

Bukiet odbieram sama z prostego powodu. W dniu ślubu akurat będę niedaleko "mojej" kwiaciarni na makijażu więc od razu odbiorę kwiatki i będzie z głowy. Tż nie po drodze, a ja nie widzę problemu, żebym sama to zrobiła.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.