Miłośniczki H&M cz. 24 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-22, 15:16   #2971
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
z ciuchami zrobiłam ostatnio ostrą selekcję, spakowałam 4 wielkie wory do oddania, bez sentymentów
Też niedawno wiele oddałam i wyrzuciłam ale mam takie które trochę kosztowały i są ładne tylko mnie się znudziły, mam postanowienie na nowy rok pozbyć się tego wszystkiego w rozsądny sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz w tej bluzce i w spódnicy zreszta też A włosy Zazdroszczę,ze Tobie i Morelle tak dobrze w czerni, ja zawze chciałam,ale wygladałam źle ( nawet gdy byłam piękna i młoda ).


Sternik, tak stacjonarnie. Wyrabia się kartę klubową i informują o promo. Często na wyprzedaż dodatkowo było 3 za 2 lub 2 za 1. Wychodziły grosze. Wygoogluj sobie "vintage stories", mają takie limitowane kolekcje. Moze styl niekoniecznie Twój będzie,ale zawsze to była piękna jakość, dużo ręcznych wykończeń itp.Niestety, nie wiem jak jest obecnie, czy nadal jakość trzyma poziom,a ceny są super. Online nie umiem tam kupować, małe rozmiary ciągle wyprzedane.


Asiax19
, bardzo się cieszę,ze kardigan Ci się podoba Czekam na zdjęcia.


Morelle
,no tak, najlepsze piżamy zawsze mam z działu dziecięcego


kociolek, bardzo fajne rzeczy. Podoba mi sie niesamowicie sweter z koronką. No i botki z klamrami świetne, skąd te cuda ?
Torebki z mango sobie jednak daruję,bo 2 wychodzą tylko 50 zł taniej niż moja granatowa

Wlaśnie - torebka Wrzucam obiecane zdjęcia. Wyprowadziłam ją dziś na spacer,więc juz wiecie,ze zostaje Ma jeszcze długi regulowany i dopinany pasek. Torebka wykonana z tworzywa z efektem mniej więcej saffiano. Jet dwustronna ( na stronie z kratą "saffiano" wygląda ładniej. Bardzo starannie wykonana i ma nóżki ( co uwielbiam ). Ogromny plus to fakt,iz tworzywo jest sztywniejsze i nawet pusty worek ładnie się układa, jest grubiutki i pękaty Ma jeszcze czerwony dopinany portfelik z miejscem na karty i bilon.Bardzo miłe zaskoczenie Warto było odesałać tamte, widać róznicę
Aczkolwiek TH nie zawsze trzyma poziom, to moja 4 torebka tej firmy ( dużo sprzedaję ) i uważam,ze skóry mają bardzo delikatne, chyba,ze Hilfiger Denim,za to te z tworzywa czy materiału warto brać.
Bardzo ładna, dobrze że zostawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:38   #2972
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, dobrze że zostawilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Tak samo myślę

Przyszły zamówienia z h&m.Ostatnie
Koszula i T-shirt dla Młodego bardzo fajne.
Topy dla mnie także w porządku,natomiast hitem są spodnie z działu LOGG.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0386975001.html
Tylko gdyby ktoś potrzebował,nie popełniajcie mojego błędu. Wzięłam rozmiar większe i gdyby nie sznurek, spadłyby Sciągnięte juz się trzymają,ale marszczą się w okolicy bioder i tam trochę dodają.Nie ma tego złego- akurat biodra chciałabym mieć szersze, więc efekt mi pasuje Swietny, przewiweny materiał, ładne wykończenie, dość długie.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:41   #2973
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dzięki Tak samo myślę

Przyszły zamówienia z h&m.Ostatnie
Koszula i T-shirt dla Młodego bardzo fajne.
Topy dla mnie także w porządku,natomiast hitem są spodnie z działu LOGG.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0386975001.html
Tylko gdyby ktoś potrzebował,nie popełniajcie mojego błędu. Wzięłam rozmiar większe i gdyby nie sznurek, spadłyby Sciągnięte juz się trzymają,ale marszczą się w okolicy bioder i tam trochę dodają.Nie ma tego złego- akurat biodra chciałabym mieć szersze, więc efekt mi pasuje Swietny, przewiweny materiał, ładne wykończenie, dość długie.
Miałam jakieś z wiskozy kupowane jeszcze z kodem i wyszło za nie jakoś 12zl, niestety po praniu ok, ale e trakcie chodzenia bardzo się rozszerzaly, może to jakaś lepsza wiskoza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:48   #2974
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
Miałam jakieś z wiskozy kupowane jeszcze z kodem i wyszło za nie jakoś 12zl, niestety po praniu ok, ale e trakcie chodzenia bardzo się rozszerzaly, może to jakaś lepsza wiskoza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A też były kreszowane ? Te mi wiszą w każdym możliwym miejscu, myślę,ze jak nie będę siadac,tylko chodzić, to może się nie rozbiją
Albo najwyżej będą do jogi
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:50   #2975
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
A też były kreszowane ? Te mi wiszą w każdym możliwym miejscu, myślę,ze jak nie będę siadac,tylko chodzić, to może się nie rozbiją
Albo najwyżej będą do jogi
z tego co pamietam to nie
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:57   #2976
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Morelko jeszcze mam jedno pytanie o buty z deezee - kogo zapytać jak nie Ciebie 😚

Które z tych klasycznych modeli szpilek mają w miarę zgrabne noski, nie bardzo długie i spiczaste?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 16:32   #2977
kotke
Raczkowanie
 
Avatar kotke
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 264
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Dziewczyny, do której można dzwonić do dpd w sprawie zwrotów?
kotke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 16:58   #2978
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Chciałam Wam pokazać różnicę w topach basic, oba to xs, ten sam model, zamówiłam dwa razem i przyszły takie o 😂1482425929051.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:02   #2979
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Śliczna jest Dasz linka?
Dziekuje zaraz Ci podam, tylko znajde mam http://m.zara.com/pl/pl/-c269186p4154537.html
Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Ej jak sie podmieni?! Da sie tak? Nie sprawdzają numerów? Wytłumacz niedoświadczonej babci która na pewno przepłaca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest ten sam nr referencyjny to sie da np.kupilas teraz cos za powiedzmy 129zl, na wyprzedazy ta rzecz bedzie za 79 to klikasz i jak przyjdzie to oddajesz na drozszy paragon, jesli termin zwrotu nie jest przekroczony i tak w nieskonczonosc

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale piszecie!
Cherry przepiękna bluzka
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
widzialyscie gdzies takie topy z baskinka, ale o lepszym skladzie (z h&m to sam poliester ) ?

P.S. wlasnie zamowilam po raz pierwszy zwrot przez strone dpd . zobaczymy, czy jutro ktos mi paczuche zabierze. szkoda tylko, ze nie mozna bylo wybrac przedzialu czasowego... dzwoniac na infolinie podaja zakres godzin :/.
Piekny

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
ładna bluzeczka
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz w tej bluzce i w spódnicy zreszta też A włosy Zazdroszczę,ze Tobie i Morelle tak dobrze w czerni, ja zawze chciałam,ale wygladałam źle ( nawet gdy byłam piękna i młoda ).

Wlaśnie - torebka Wrzucam obiecane zdjęcia. Wyprowadziłam ją dziś na spacer,więc juz wiecie,ze zostaje Ma jeszcze długi regulowany i dopinany pasek. Torebka wykonana z tworzywa z efektem mniej więcej saffiano. Jet dwustronna ( na stronie z kratą "saffiano" wygląda ładniej. Bardzo starannie wykonana i ma nóżki ( co uwielbiam ). Ogromny plus to fakt,iz tworzywo jest sztywniejsze i nawet pusty worek ładnie się układa, jest grubiutki i pękaty Ma jeszcze czerwony dopinany portfelik z miejscem na karty i bilon.Bardzo miłe zaskoczenie Warto było odesałać tamte, widać róznicę
Aczkolwiek TH nie zawsze trzyma poziom, to moja 4 torebka tej firmy ( dużo sprzedaję ) i uważam,ze skóry mają bardzo delikatne, chyba,ze Hilfiger Denim,za to te z tworzywa czy materiału warto brać.
Dziekuje bardzo spodnica h&m, stara kolekcja a wlosy mam ciemny braz z wisniowa/miedziana poswiata, ale wychodza na zdjeciach jak czarne wiec moze to czarny braz albo brazowa czern haha
Piekna torebka! Klasa


Piekne buty klikacie na deezee ja kliknelam czerwony kombinezon z zary, ale nie oplacilam, bede tak klikac do swiat
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-12-22 o 17:06
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:25   #2980
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Trochę słabe zdjęcia, ale moherek przedstawia się tak 😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161222_182408.jpg (124,9 KB, 133 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:26   #2981
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Dziekuje zaraz Ci podam, tylko znajde mam http://m.zara.com/pl/pl/-c269186p4154537.html

Jak jest ten sam nr referencyjny to sie da np.kupilas teraz cos za powiedzmy 129zl, na wyprzedazy ta rzecz bedzie za 79 to klikasz i jak przyjdzie to oddajesz na drozszy paragon, jesli termin zwrotu nie jest przekroczony i tak w nieskonczonosc



Dziekuje

Piekny



Dziekuje


Dziekuje bardzo spodnica h&m, stara kolekcja a wlosy mam ciemny braz z wisniowa/miedziana poswiata, ale wychodza na zdjeciach jak czarne wiec moze to czarny braz albo brazowa czern haha
Piekna torebka! Klasa


Piekne buty klikacie na deezee ja kliknelam czerwony kombinezon z zary, ale nie oplacilam, bede tak klikac do swiat

Zawsze mi sie wydawało, ze na każdej szmatce jest inny numer człowiek całe życie sie uczy to poczyniam klikanie i liczę, ze kliknę to pozniej na wyprzedaży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 17:29   #2982
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Karina Twoja torebka jest piękna 😍
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:29   #2983
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Dziekuje zaraz Ci podam, tylko znajde mam http://m.zara.com/pl/pl/-c269186p4154537.html

Jak jest ten sam nr referencyjny to sie da np.kupilas teraz cos za powiedzmy 129zl, na wyprzedazy ta rzecz bedzie za 79 to klikasz i jak przyjdzie to oddajesz na drozszy paragon, jesli termin zwrotu nie jest przekroczony i tak w nieskonczonosc



Dziekuje

Piekny



Dziekuje


Dziekuje bardzo spodnica h&m, stara kolekcja a wlosy mam ciemny braz z wisniowa/miedziana poswiata, ale wychodza na zdjeciach jak czarne wiec moze to czarny braz albo brazowa czern haha
Piekna torebka! Klasa


Piekne buty klikacie na deezee ja kliknelam czerwony kombinezon z zary, ale nie oplacilam, bede tak klikac do swiat
Dziękuję Wydaje mi się, ze jest bardzo uniwersalna
To tak jest,ze ciemne na fotkach jak czarne wychodzą Niemniej jednak, masz piękne włosy

Przez Was i te rozmowy o jeansach "shaping", kliknełam i ja. Tym razem boot cut i rozmiar mniejsze niz te rurki, które mam.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0402404006.html
Obym w końcu ten efekt wyszczuplenia zobaczyła (jesli się w nie zmieszcze) Bardzo się przydadzą, zwłaszcza,ze dziś na śniadanie było brownie,a na obiad szarlotka
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:33   #2984
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Chciałam Wam pokazać różnicę w topach basic, oba to xs, ten sam model, zamówiłam dwa razem i przyszły takie o 😂Załącznik 6809116

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze żałuję, że nie zrobiłam zdjęć, kiedy w na początku roku mierzyłam stacjonarnie koszulkę z rękawkiem. Wzięłam do przymierzalni s i xs i okazało sie, że xs była ogromna jak l-ka a s była od niej o wiele mniejsza. Bardzo często spodnie superstretch - ten sam rozmiar i kolor - potrafią różnić się wielkością, a miałam nawet tak, że spodnie z tego samego koloru i rodzaju a materiał wyraźnie różnił się grubością. Jeden wniosek - w HM nie ma reguł.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:40   #2985
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Czuj sie winna właśnie zrealizowałam moje zamowienie z deezee ktore miałam w koszyku według moich obliczeń, moj sylwester potrwa 4godz skoro co godzinę zmieniam buty a kupiłam 4pary


Załącznik 6808781
Załącznik 6808786
Załącznik 6808796




Wysłane z aplikacji Forum WizazZałącznik 6808836
Czuje
Te szare są bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
bez problemu, moze dlatego ze szybko, ostatnim razem gdy chcialam zmienic zamowienie nie dalo sie anulowac przez ten link dlatego pytalam

zamowilam dodatkowo mamie adorabe tylko inny kolor, skoro takie wygodne

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

kupilam:

dla siebie

do latania z psem

te bo wyszly za grosze
dla mamy
Pięknę - a dla mamy ten kolor

Cytat:
Napisane przez matumaini Pokaż wiadomość
moja mama ma 51 lat i w takich smiga

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

morelle a te szpilki na zdjeciu tak nieladnie odstaja od stopy? to wina zdjecia czy takie sa?
Nie odstają - ona ma za duże chcesz to zrobię Ci foto

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
we wszystkim wyglądasz bezbłędnie


była dzisiaj cała rozmiarówka

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------




---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



ładna bluzeczka

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------


masz piękny przestronny salon schody też mi się podobają
P.S. We wszystki ładnie wyglądasz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------


wow jaki sexy tył ma


Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Przyszedł kardigan. Jest śliczny, cienki trochę, nieco gryzie, ale bardzo mi się podoba Lekko luźniejszy, ale leży naprawdę ładnie. W domu przymierzę jeszcze na spokojnie. Najgorsze, że zostawia kudełki Ubiorę pod spód czarną bluzkę i będzie mało atrakcyjnie to wyglądać.
Zrobię zdjęcia później

Najgorsze, że ma długie rękawy. Trzeba zawinąć i to sporo.
Pokaż

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Moja mama kiedys tez tylko w takich latała i teraz plaskich az nie moze nosic. Ja to tak 10cm max i to tez zalezy od buta u mnie. Mam kilka par takich ze moge byc w nich wiele godzin a w niektorych to kilkunascie min i mam dosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja sis w 3 cm ustoi 5 min tragedia była na moim ślubie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:43   #2986
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz w tej bluzce i w spódnicy zreszta też A włosy Zazdroszczę,ze Tobie i Morelle tak dobrze w czerni, ja zawze chciałam,ale wygladałam źle ( nawet gdy byłam piękna i młoda ).


Sternik, tak stacjonarnie. Wyrabia się kartę klubową i informują o promo. Często na wyprzedaż dodatkowo było 3 za 2 lub 2 za 1. Wychodziły grosze. Wygoogluj sobie "vintage stories", mają takie limitowane kolekcje. Moze styl niekoniecznie Twój będzie,ale zawsze to była piękna jakość, dużo ręcznych wykończeń itp.Niestety, nie wiem jak jest obecnie, czy nadal jakość trzyma poziom,a ceny są super. Online nie umiem tam kupować, małe rozmiary ciągle wyprzedane.


Asiax19
, bardzo się cieszę,ze kardigan Ci się podoba Czekam na zdjęcia.


Morelle
,no tak, najlepsze piżamy zawsze mam z działu dziecięcego


kociolek, bardzo fajne rzeczy. Podoba mi sie niesamowicie sweter z koronką. No i botki z klamrami świetne, skąd te cuda ?
Torebki z mango sobie jednak daruję,bo 2 wychodzą tylko 50 zł taniej niż moja granatowa

Wlaśnie - torebka Wrzucam obiecane zdjęcia. Wyprowadziłam ją dziś na spacer,więc juz wiecie,ze zostaje Ma jeszcze długi regulowany i dopinany pasek. Torebka wykonana z tworzywa z efektem mniej więcej saffiano. Jet dwustronna ( na stronie z kratą "saffiano" wygląda ładniej. Bardzo starannie wykonana i ma nóżki ( co uwielbiam ). Ogromny plus to fakt,iz tworzywo jest sztywniejsze i nawet pusty worek ładnie się układa, jest grubiutki i pękaty Ma jeszcze czerwony dopinany portfelik z miejscem na karty i bilon.Bardzo miłe zaskoczenie Warto było odesałać tamte, widać róznicę
Aczkolwiek TH nie zawsze trzyma poziom, to moja 4 torebka tej firmy ( dużo sprzedaję ) i uważam,ze skóry mają bardzo delikatne, chyba,ze Hilfiger Denim,za to te z tworzywa czy materiału warto brać.
Ale piękny ten worek!

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Morelko jeszcze mam jedno pytanie o buty z deezee - kogo zapytać jak nie Ciebie ��

Które z tych klasycznych modeli szpilek mają w miarę zgrabne noski, nie bardzo długie i spiczaste?
Adorable mogę zrobić foto

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Chciałam Wam pokazać różnicę w topach basic, oba to xs, ten sam model, zamówiłam dwa razem i przyszły takie o ��Załącznik 6809116

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Trochę słabe zdjęcia, ale moherek przedstawia się tak 😊
Pęknie! Wyglądasz super

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Zawsze mi sie wydawało, ze na każdej szmatce jest inny numer człowiek całe życie sie uczy to poczyniam klikanie i liczę, ze kliknę to pozniej na wyprzedaży


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tydzień ceny spadają o 20 zł. Ja tak mnóstwo rzeczy podmieniłam
Rzeczy stacjonarne możesz zamieniać z on line
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:46   #2987
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale piękny ten worek!



Adorable mogę zrobić foto





---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



Pęknie! Wyglądasz super



Co tydzień ceny spadają o 20 zł. Ja tak mnóstwo rzeczy podmieniłam
Rzeczy stacjonarne możesz zamieniać z on line
Proszę i fotkę :-*

Sent from my E2303 using Wizaz Forum mobile app
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:51   #2988
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Asia19x, Morelle, dziękuję Mam nadzieję,ze szybko mi się nie odpodoba

Asia19x, ładny sweter i fajnie leży,zgrabny, nie za duży
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 17:56   #2989
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Jestem zła - kliknęłam bluzkę i chciałam wykorzystać kupon -20 zł za 500 pkt. Pobrało mi punkty, a mimo to cena zamówienia bez zmian. Pani na infolinii poinformowała mnie, że ostatnio to bardzo popularna pomyłka - klienci nie zauważają informacji, że kupon obowiązuje na zamówienia >150 zł. Zaakceptowałabym to, mój błąd, ale na pytanie czy odzyskam punkty odpowiedziała, że mają odgórny zakaz przyznawania w tej sytuacji zwrotu punktów lub kodów w ramach rekompensacji.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 17:58   #2990
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Trochę słabe zdjęcia, ale moherek przedstawia się tak 😊
ladnie chociaz sama nie przepadam za tego typu swetrami

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Jestem zła - kliknęłam bluzkę i chciałam wykorzystać kupon -20 zł za 500 pkt. Pobrało mi punkty, a mimo to cena zamówienia bez zmian. Pani na infolinii poinformowała mnie, że ostatnio to bardzo popularna pomyłka - klienci nie zauważają informacji, że kupon obowiązuje na zamówienia >150 zł. Zaakceptowałabym to, mój błąd, ale na pytanie czy odzyskam punkty odpowiedziała, że mają odgórny zakaz przyznawania w tej sytuacji zwrotu punktów lub kodów w ramach rekompensacji.
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 18:07   #2991
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Jestem zła - kliknęłam bluzkę i chciałam wykorzystać kupon -20 zł za 500 pkt. Pobrało mi punkty, a mimo to cena zamówienia bez zmian. Pani na infolinii poinformowała mnie, że ostatnio to bardzo popularna pomyłka - klienci nie zauważają informacji, że kupon obowiązuje na zamówienia >150 zł. Zaakceptowałabym to, mój błąd, ale na pytanie czy odzyskam punkty odpowiedziała, że mają odgórny zakaz przyznawania w tej sytuacji zwrotu punktów lub kodów w ramach rekompensacji.
Wiesz co, wkurzyłabym się Przecież,skoro on jest na zamówienia powyżej 150 zł to nie powinien Ci zadziałać, a co za tym idzie, punkty powinny zostać nietknięte
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 18:46   #2992
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale piękny ten worek!



Adorable mogę zrobić foto





---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------





Pęknie! Wyglądasz super







Co tydzień ceny spadają o 20 zł. Ja tak mnóstwo rzeczy podmieniłam

Rzeczy stacjonarne możesz zamieniać z on line

Cudowne wieści nic innego tylko czekać na wyprzedaże dobrze pamietam, ze po świecących rusza zara?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 19:01   #2993
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Jestem zła - kliknęłam bluzkę i chciałam wykorzystać kupon -20 zł za 500 pkt. Pobrało mi punkty, a mimo to cena zamówienia bez zmian. Pani na infolinii poinformowała mnie, że ostatnio to bardzo popularna pomyłka - klienci nie zauważają informacji, że kupon obowiązuje na zamówienia >150 zł. Zaakceptowałabym to, mój błąd, ale na pytanie czy odzyskam punkty odpowiedziała, że mają odgórny zakaz przyznawania w tej sytuacji zwrotu punktów lub kodów w ramach rekompensacji.
Hm ma beznadziejną obsługę klienta.

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Cudowne wieści nic innego tylko czekać na wyprzedaże dobrze pamietam, ze po świecących rusza zara?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
27.12
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 19:52   #2994
metaxa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

ma ktos ten sweterek?jak sie prezentuje na zywo?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0443214001.html
metaxa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 20:13   #2995
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Jestem zła - kliknęłam bluzkę i chciałam wykorzystać kupon -20 zł za 500 pkt. Pobrało mi punkty, a mimo to cena zamówienia bez zmian. Pani na infolinii poinformowała mnie, że ostatnio to bardzo popularna pomyłka - klienci nie zauważają informacji, że kupon obowiązuje na zamówienia >150 zł. Zaakceptowałabym to, mój błąd, ale na pytanie czy odzyskam punkty odpowiedziała, że mają odgórny zakaz przyznawania w tej sytuacji zwrotu punktów lub kodów w ramach rekompensacji.
Ja tez dzieki temu stracilam 500 pkt i pani laskawie poradzila zeby czytac regulamin ze zrozumieniem...
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 20:41   #2996
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Trochę słabe zdjęcia, ale moherek przedstawia się tak 😊

Fajniutki

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Chciałam Wam pokazać różnicę w topach basic, oba to xs, ten sam model, zamówiłam dwa razem i przyszły takie o 😂Załącznik 6809116

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak miałam ze spódniczkami o tym samym kroju;/

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
z ciuchami zrobiłam ostatnio ostrą selekcję, spakowałam 4 wielkie wory do oddania, bez sentymentów
Co jakiś czas też stosuje takie drastyczne praktyki

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Od czasu, jak nie szaleję tak z zakupami to ciężko mi Was nadrabiać.
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:00   #2997
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

SuLoVa, dziękuję

KarinaBallerina, , ja też zaglądam do Kappahla, rzeczy mają dobrą jakość. Botki to Asos Ryder (fota w załączniku) - mocno inspirowane butami Toga Pulla, jeśli ktoś lubi tego typu buty (ja np. preferuję proste ciuchy i buty z przysłowiowym 'jajem' ), to Asos ma w ofercie dużo 'inspirowanych' botków jak np. te z Office, które również polecam. Granatowa torebka super!

Asia19x, sweter fajnie leży, ale najbardziej podoba mi się zestaw bluzka+spodnie i Twoje włosy!

coffee and cigarettes, nie ma co, obsługa klienta pro, jak widać nie tylko w przypadku obsługi zwrotów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ryder.jpg (53,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg office-lucky-charm-studded-ankle-boots-black-white-chloe-susanna-dupes.jpg (59,5 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2016-12-22 o 21:06
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:07   #2998
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Kociołek,dziękuję Mnie niestety Kappahl zamknęli i do dziś po nim płaczę
Buty naprawdę piękne !
__________________


Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2016-12-22 o 21:45
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:15   #2999
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Dzięki, z odpowiednim kodem cena jest nawet znośna. W Kappahlu mozna kupować online (bardzo często przysyłają kody znizkowe). PS buu, zacytowałaś moją ogółową literóweczkę, mam nadzieję, że nie znajdzie się na sali prof. Miodek

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2016-12-22 o 21:16
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:31   #3000
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 24

Urodzinowe -25% zniknelo juz 4ever?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 12:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.