Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 18:45   #511
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuuuuuu;
Śn;3 duże kromki slonecznikowego z ;
maslem,salata,szynka z indyka i pomidorkiem
maslem,salata, szynka Bochun,oscypkiem i ogorkiem kiszonym
maslem,serem zoltym i dzemem porzeczkowym,
kawa z mlekiem
2Śn; Tost z maslem i dzemem pozeczkowym, pudding czekoladowo-waniliowy serduszko, ale mie maly tylko taki 250gr
Obiad; 2 duze parowki na cieplo naciete z serem zoltym w srodku polane ketchuppem, 2 grzanki z maslem ziolowym, salatka (salata,pomidorki koktajlowe,rzodkiewki,kuk urydza i sos jakiś:P)
Podwieczorek; Big marchewa, kubek kefiru, kawa waniliowa
K; 2 kromki chleba z maslem,szynka i ogorkiem zielonym posypane koperkiem
i teraz pije kakao

wiem,ze brak owocow ale sie skonczyly i jutro bedzie dostawa
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:07   #512
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
  1. płatki tropikalne fitella,z mlekiem 0,5%,wieśniak ze szczypiorkiem 150 g
  2. kanapka razowca z szynką,serem żółtym,sałatą,pomidorem,m ajonezem,jajko niespodzianka,jabłko
  3. kabanos,miska zupy fasolowej-dość spora
  4. naleśnik z soczewicą,kapka keczupu do tego
  5. jajko na miękko,pomidor z jogurtem nat.,2 kromki pieczywa z czosnkiem (na ciepło)
możecie ocenić???
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:10   #513
oktawijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: daleko...;)
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Uuuuuuu;
Śn;3 duże kromki slonecznikowego z ;
maslem,salata,szynka z indyka i pomidorkiem
maslem,salata, szynka Bochun,oscypkiem i ogorkiem kiszonym
maslem,serem zoltym i dzemem porzeczkowym,
kawa z mlekiem
2Śn; Tost z maslem i dzemem pozeczkowym, pudding czekoladowo-waniliowy serduszko, ale mie maly tylko taki 250gr
Obiad; 2 duze parowki na cieplo naciete z serem zoltym w srodku polane ketchuppem, 2 grzanki z maslem ziolowym, salatka (salata,pomidorki koktajlowe,rzodkiewki,kuk urydza i sos jakiś:P)
Podwieczorek; Big marchewa, kubek kefiru, kawa waniliowa
K; 2 kromki chleba z maslem,szynka i ogorkiem zielonym posypane koperkiem
i teraz pije kakao

wiem,ze brak owocow ale sie skonczyly i jutro bedzie dostawa

ale pysznie! i mimo,że nie przepadam za oscypkiem,po przeczytaniu tego byłabym w stanie zjeść nawet i jego!
ale faktycznie-trochę za mało owocków,może jakieś orzeszki jeszcze?


moje P? :

śn.(z powodu braku owsianych) micha BF,do tego garść magusiów,rodzynek,suszone morele-zalane maślanką naturalną jakąś tłustszą(ok 200-250g), kiwi,pomarańcza
2śn.(szkoła) kanapka podwójna z twarogiem półtł. i powidłami,mandaryna duża
3śn.(szkoła)duży jogo pitny malina-truskawka,duża śliwa,trochę paluszków sol. od koleżanki
ob. woreczek ryżu brązowego(prawie cały,łychę zjadł tato na spróbowanie), smażone udko z kurczaka w marynacie czosnkowo-chilli, surówka z :pomidora,papryki,cebulki (duużo!)
gdzieś po 2 mandarynki
kawa rozp. z mlekiem 2%(pół kubasa mleka)
podw.(jakieś cudo mamine?) miseczka startej marchewki ze startym jabłkiem i pestkami słonecznika(nawet,nawet.. .),pomarańczka
kol. znów makrela wędzona(i znów ok 150g-dlatego to samo co wczoraj,bo tatuś kupił niedożywionej córusi sztuk dwie),kroma razowego,sałatka z kukurydzy,papryki i pomidorka
teraz jabłko i pomarańcza wpadają powoli

jak to wygląda? może dziś jakoś mniej...czy już popadam w paranoję?

a co do szkoły to tam naprawdę nie bardzo mam jak jeść więcej..ale jak trzeba będzie to się postaram.
oktawijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:14   #514
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez oktawijaa Pokaż wiadomość
ale pysznie! i mimo,że nie przepadam za oscypkiem,po przeczytaniu tego byłabym w stanie zjeść nawet i jego!
ale faktycznie-trochę za mało owocków,może jakieś orzeszki jeszcze?


moje P? :

śn.(z powodu braku owsianych) micha BF,do tego garść magusiów,rodzynek,suszone morele-zalane maślanką naturalną jakąś tłustszą(ok 200-250g), kiwi,pomarańcza
2śn.(szkoła) kanapka podwójna z twarogiem półtł. i powidłami,mandaryna duża
3śn.(szkoła)duży jogo pitny malina-truskawka,duża śliwa,trochę paluszków sol. od koleżanki
ob. woreczek ryżu brązowego(prawie cały,łychę zjadł tato na spróbowanie), smażone udko z kurczaka w marynacie czosnkowo-chilli, surówka z :pomidora,papryki,cebulki (duużo!)
gdzieś po 2 mandarynki
kawa rozp. z mlekiem 2%(pół kubasa mleka)
podw.(jakieś cudo mamine?) miseczka startej marchewki ze startym jabłkiem i pestkami słonecznika(nawet,nawet.. .),pomarańczka
kol. znów makrela wędzona(i znów ok 150g-dlatego to samo co wczoraj,bo tatuś kupił niedożywionej córusi sztuk dwie),kroma razowego,sałatka z kukurydzy,papryki i pomidorka
teraz jabłko i pomarańcza wpadają powoli

jak to wygląda? może dziś jakoś mniej...czy już popadam w paranoję?

a co do szkoły to tam naprawdę nie bardzo mam jak jeść więcej..ale jak trzeba będzie to się postaram.
zrób sobie wydajniejszą kanapkę, większa bułka, i masło...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:34   #515
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Uuuuuuu;
Śn;3 duże kromki slonecznikowego z ;
maslem,salata,szynka z indyka i pomidorkiem
maslem,salata, szynka Bochun,oscypkiem i ogorkiem kiszonym
maslem,serem zoltym i dzemem porzeczkowym,
kawa z mlekiem super śniadanko! ooo a oscypków też u mnie pod dostatkiem
2Śn; Tost z maslem i dzemem pozeczkowym, pudding czekoladowo-waniliowy serduszko, ale mie maly tylko taki 250gr nom ok
Obiad; 2 duze parowki na cieplo naciete z serem zoltym w srodku polane ketchuppem, 2 grzanki z maslem ziolowym, salatka (salata,pomidorki koktajlowe,rzodkiewki,kuk urydza i sos jakiś:P) dzisiaj chyba Patka królowała w kuchni ale kurcze sama bym zjadła coś takiego
Podwieczorek; Big marchewa, kubek kefiru, kawa waniliowa nom ale jakieś ciacha chociaż mogłaś dac
K; 2 kromki chleba z maslem,szynka i ogorkiem zielonym posypane koperkiem
i teraz pije kakao fajnie, że i kakao jest

wiem,ze brak owocow ale sie skonczyly i jutro bedzie dostawa
więc jutro owocowy dzień ma byc aaaa Patuś a gdzie czeko z kalendarza?

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
Uu:

I: owsianka z 3ł. i szkl. mleka 2%, bułka żytnia przekrojona na pół: 1 z margaryną, 2pl. sera wędzonego, ogórkiem zielonym i sałatą; 2 z margaryną, wędliną dr., papryką zółtą i sałatą+kubas zielonej super, że i bułka wpadła

II: kanapka z 2 kromek żytniego razowego z margaryną, wędliną dr. i sałatą+kilka pomidorków koktajlowych ok ale może zamiast margaryny masełko? jest zdrowsze

III: jabłko-wiem, że to nie posiłek ale napisałam,że było ok

IV: duży jogurt truskawkowy 7zbóż 270g? a coś do niego? jakieś orzeszki/płatki?

V: ziemniaczki, udziec z kurczaka got. e rosole, kapusta kiszona+kubas zielonej z imbiremok, ładnie

VI: (i tutaj zapwne będzie)-ciemna bułka z pestkami+twarożek jana 200g z warzywkami+kubas zielonej herbaty ale daj coś na bułeczkę

oceni ktoś? z góry dziękuję i pozdrawiam!
jw tylko nnkt mało coś i owocków


To może moje U:

I. 3 naleśniki z wczoraj: 1 z serem i orzeszkami w miodzie, 2 z nutellą i orzeszkami, 3 z dżemem i serem, kubas mleczka z łyżeczką miodku

brzoskwinia

II. Wielka buła z masełkiem, serem,wędliną, sałatą, warzywkami i sosem X(czyli szkolna), kubuś, 2 hity cappuccino

III. 3/4(?) woreczka kaszy z sosem, duuuuużo mięska, mizeria plus buraczki, kompocik truskawkowy, kilka paluszków

IV. wiejski z kawą i bananem, 1/2 dużej buły(50gr) z m.orzechowym

kinder delice

V. Szproty w pomidorach,2 kanapki z masełkiem i galantyną z kurczaka plus ketchup

i może jeszcze cośa może już nic
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:47   #516
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuuu
  • 2 małe naleśniki ze szpinakiem i czosnkiem,oblane jogurtem naturalnym, grahamka z sałatą i pomidorem,troche cebuli prażonej
  • kawałek makreli wędzonej,trochę (ok.100-200g ) spaghetti bolońskiego z groszkiem, banan
  • pomidor,brokuł,kalafior-zapiekany z mozarellą,kilka łych puree z ziemniaków,talerzyk buraczków na zimno
  • talerz jarzynowej (bezmięsnej!),piwko, parówka z chrzanem,kromka razowca sucha
  • pałka kurczaka w ziołach smażona na oliwie z oliwek,resztka brokułów gotowanych
  • TŻ kusi mnie sałatka jarzynową jego mamy-por,marchewka,itd...trady cyjna sałatka (pyszna!!!!) z majonezem...i cholera,chyba się skuszę...



ocenicie?????
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 19:54   #517
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

R
śniadanie:
trzy łyżki musli z lubelli; mleko 3,2%
drugie śniadanie:
30 g herbatników; jogurt biszkoptowy danone; kawa latte z łyżeczką cukru
obiad:
120 g kurczaka; warzywa na patelnie z hortexu; kawa z mlekiem i łyżeczką cukru
kolacja:
jogurt naturalny z wkrojoną połową mandarynki, połową kiwi i połową jabłka

sama nie wiem jak mam to oceniać.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 20:03   #518
oktawijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: daleko...;)
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez [B
Dekas[/B];15765285]zrób sobie wydajniejszą kanapkę, większa bułka, i masło...
nie bardzo smakuje mi połączenie na kanapce masło+coś. albo z czymś albo z samym masłem-i tak od dziecka mam,ale postaram się zmienić ten dość dziwny nawyk

poza tym żadnych zastrzeżeń?


a i mam pytanko. może dość głupie lub dla niektórych oczywiste,ale po to Was mam by pytać tak więc czy można jeść pieczywo w 3 posiłkach? bo dopiero przełamuję się do 2xdziennie..a czasem mam ochotę na kromkę czy dwie więcej..

Edytowane przez oktawijaa
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:06
oktawijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:04   #519
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
R
śniadanie:
trzy łyżki musli z lubelli; mleko 3,2%
drugie śniadanie:
30 g herbatników; jogurt biszkoptowy danone; kawa latte z łyżeczką cukru
obiad:
120 g kurczaka; warzywa na patelnie z hortexu; kawa z mlekiem i łyżeczką cukru
kolacja:
jogurt naturalny z wkrojoną połową mandarynki, połową kiwi i połową jabłka

sama nie wiem jak mam to oceniać.
ja też nie wiem jak ocenić pół mandarynki ._.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:05   #520
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
R
śniadanie:
trzy łyżki musli z lubelli; mleko 3,2% bardzo marne śniadanie... lepiej owsianka jakaś z owocami / pestkami / orzechami, te musli są dosładzane ?
drugie śniadanie:
30 g herbatników; jogurt biszkoptowy danone; kawa latte z łyżeczką cukru ani herbatniki, ani smakowe jogurty ani kawa latte nie pasuje na R... żadnych wartości odżywczych... żadnego białka, owoców, warzyw... słowem - do bani.
obiad:
120 g kurczaka; warzywa na patelnie z hortexu; kawa z mlekiem i łyżeczką cukru brakuje węgli złożonych - ryżu pełnoziarnistego, czy makaronu, kaszy... a może kawkę z miodem spróbujesz ? smaczna i zdrowsza
kolacja:
jogurt naturalny z wkrojoną połową mandarynki, połową kiwi i połową jabłka tu stanowczo za dużo węgli, jak na R... jogurt to węglowodany, a na kolacje preferuje się białko wolnowchłaniajace się (serki białe, wiejskie, naturalne homogenizowane), no i owoce raczej w pierwszej połowie dnia, bo zawierają cukry proste...

sama nie wiem jak mam to oceniać.
poczytaj jadłospisy innych dziewczyn na R, zajrzyj do 10 PŻ, bo pók ico nie najlepiej.
i nie rezygnuj z tłuszczy na redukcji ! Oliwa, masło (choć trochę), orzechy, pestki dyni / słonecznika sa bardzo ważne. A tyje się od nadmiaru węglowodanów, a nie tłuszczy...

Moje P.

Sn: 3 spore kromki razowca słonecznikowego z masłem i:
- pekińską, wędliną wiejską, pomidorem, rzodkiewką
- pekińską, serem białym tłustym z rzodkiewką i szczypiorkiem
- domowymi powidłami śliwkowymi
herbata z miodem, jakieś 50g laskowych w czekoladzie
II Śn: rogalik razowy z nadzieniem różanym i lukrem, kubek kakao na tłustym mleku
dużo winogrona, 2 mandarynki, kromka razowca ze śliwką z masłem orzechowym
Ob: pierś z kurczaka ponad 200g zapiekana z cabulą podsmażaną na oliwie, całym ! woreczkiem ryżu brązowego, jajkiem, śmietaną, parowaną fasolką szparagową (z mrożonki.); pomidory koktajlowe i kilka ogórków kiszonych; komot z wiśniami
D: dwie śliwki w czekoladzie, herbata zielona z imbirem i cytryną
Pod: jajecznica (ale miałam chcice !) z 2 jajek na masełku, z cebulą, pomidorem, szczypiorkiem, kromka razowca z masłem, plastrem wędliny wiejskiej i chrzanem
Kol: późna - sałatka jarzynowa z gotowanych warzyw (bo jutro ogórkowa na rosołku będzie ), z majonezem, kukurydzą, groszkiem, rzodkiewką i jabłkiem, grahamka z ziarnem i płatkami owsianymi, pół z żółtym serem, ketchupem, pół z serkiem wiejskim i koperkiem
herbata

po: banan, orzechy włoskie z drzewa od babci - dużo. za dużo. brzuch boli.

i jak ;>
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.

Edytowane przez pyskatka89
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:18
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:08   #521
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

rysienka
Śniadanie małe i niezbyt bogate, może jakieś orzechy, bakalie do tego?
Na drugie śniadanie sam cukier.
Obiad ok, ale brak podwieczorku, i węglowodanowa kolacja... w ogóle bardzo mało białka i nnkt... słabo, i niezbyt pożywnie. Ćwiczysz coś do tego? Włącz razowe pieczywo, serki naturalne albo wiejski. Owoce lepiej w pierwszej częsci dnia, jogurty najlepiej tylko naturalne, owocowe (a już szczególnie biszkoptowy) to w sumie słodycze...
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 20:18   #522
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
nie spada Ci waga na tym?

bo w mięśnie raczej nie rośniesz ^^
Nie nie spada mi, zwiększyłam ilość ruchu siłownia ok 5razy w tygodniu, jjem częściej spontaniczne rzeczy, typu mam na coś ochotę, sięgam.Niestety czasem też wpadnie trochę sodyczy, a niestety nie mam jeszcze opracowanego sposobu pt. "zjeść pasek czeko, a nie wpieprzyć ją całą".Błędne koło. Ale jak biegne sobie na bieżni i widzę jak ciężko spala się 300kcal to ręka mi się wtedy waha przed sięganiem po bomby kcal.

Zmieniłam jednak kolację, wyszła:
jajecznica z jednego jajka+białko z wrkojonym kawałkiem pomidora,ogórka i szczypiorkiem + kromka razowca

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Pewnie, ze Ci sie dostanie. Sama wiesz, ze jest zle, ale nic z tym nie zmieniasz Sama wiesz jak te posilki powinny wygladac, ale nic z tym nie robisz.

Co do jablka, to na nutritiondata.com jako duze jablka podaja - ok. 16-17cm srednicy, 223g, wiec watpie, ze Twoje mialo 450g, bardzo watpie.
zmieniłam kolację, poza tym ja naprawdę nie chcę rozbudować masy dlatego trochę boje się tego białka.
Jabłko miało giga rozmiary! Rodzaj jabłek:Ligol, twarde i wielkie! I słodkie:P

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
malenka17 ta herbata sliwkowo waniliowa to jakiej firmy?
Dokładnie to : cynamon,czarny bez,wanilia,śliwka - firma Teekanee
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:18   #523
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
rysienka
Śniadanie małe i niezbyt bogate, może jakieś orzechy, bakalie do tego?
Na drugie śniadanie sam cukier.
Obiad ok, ale brak podwieczorku, i węglowodanowa kolacja... w ogóle bardzo mało białka i nnkt... słabo, i niezbyt pożywnie. Ćwiczysz coś do tego? Włącz razowe pieczywo, serki naturalne albo wiejski. Owoce lepiej w pierwszej częsci dnia, jogurty najlepiej tylko naturalne, owocowe (a już szczególnie biszkoptowy) to w sumie słodycze...
z białkiem cały czas mam problem niestety. ogólnie serków naturalnych i wiejskich nie lubie, więc nie zjem tego. z owocami zapamiętam a biszkoptowy to zły pomysł wiem
tak ćwiczę codziennie "schudnij w 30 dni z Jillian Michaels"
dziękuję za ocenę.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:25   #524
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
  1. płatki tropikalne fitella,z mlekiem 0,5%,wieśniak ze szczypiorkiem 150 g
  2. kanapka razowca z szynką,serem żółtym,sałatą,pomidorem,m ajonezem,jajko niespodzianka,jabłko
  3. kabanos,miska zupy fasolowej-dość spora
  4. naleśnik z soczewicą,kapka keczupu do tego
  5. jajko na miękko,pomidor z jogurtem nat.,2 kromki pieczywa z czosnkiem (na ciepło)
możecie ocenić???
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:47   #525
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
z białkiem cały czas mam problem niestety. ogólnie serków naturalnych i wiejskich nie lubie, więc nie zjem tego. z owocami zapamiętam a biszkoptowy to zły pomysł wiem
tak ćwiczę codziennie "schudnij w 30 dni z Jillian Michaels"
dziękuję za ocenę.
Też mi serki naturalne nie smakowaly, ale dodawalam owoce, bakalie, kawę... z dodatkami były świetne, i tak się przyzwyczailam że teraz nawet same mi smakują. A pare rodzynek można zawsze dorzucić
A ćwiczenia dobre, ale jednak te 20 minut to troszkę mało, ja robilam połączone programy 1&2 a potem 2&3, dają w kość
A odnośnie białka, jeśli już absolutnie Ci serki nie wejdą do zastąp je rybami (np. tuńczyk na kolację), strączkowymi... albo zwykłym twarogiem jesli wolisz
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:52   #526
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez pyskatka89 Pokaż wiadomość
poczytaj jadłospisy innych dziewczyn na R, zajrzyj do 10 PŻ, bo pók ico nie najlepiej.
i nie rezygnuj z tłuszczy na redukcji ! Oliwa, masło (choć trochę), orzechy, pestki dyni / słonecznika sa bardzo ważne. A tyje się od nadmiaru węglowodanów, a nie tłuszczy...

Moje P.

Sn: 3 spore kromki razowca słonecznikowego z masłem i:
- pekińską, wędliną wiejską, pomidorem, rzodkiewką
- pekińską, serem białym tłustym z rzodkiewką i szczypiorkiem
- domowymi powidłami śliwkowymi
herbata z miodem, jakieś 50g laskowych w czekoladzie suuper,ze sa orzeszki
II Śn: rogalik razowy z nadzieniem różanym i lukrem, kubek kakao na tłustym mleku
dużo winogrona, 2 mandarynki, kromka razowca ze śliwką z masłem orzechowym bardzo badzo smacznie
Ob: pierś z kurczaka ponad 200g zapiekana z cabulą podsmażaną na oliwie, całym ! woreczkiem ryżu brązowego, jajkiem, śmietaną, parowaną fasolką szparagową (z mrożonki.); pomidory koktajlowe i kilka ogórków kiszonych; komot z wiśniami podooba m i sie)
D: dwie śliwki w czekoladzie, herbata zielona z imbirem i cytryną śliwkowo dzis widze
Pod: jajecznica (ale miałam chcice !) z 2 jajek na masełku, z cebulą, pomidorem, szczypiorkiem, kromka razowca z masłem, plastrem wędliny wiejskiej i chrzanem ooo fajnie, ze jesz to na co masz chrapke)
Kol: późna - sałatka jarzynowa z gotowanych warzyw (bo jutro ogórkowa na rosołku będzie ), z majonezem, kukurydzą, groszkiem, rzodkiewką i jabłkiem, grahamka z ziarnem i płatkami owsianymi, pół z żółtym serem, ketchupem, pół z serkiem wiejskim i koperkiem
herbata

po: banan, orzechy włoskie z drzewa od babci - dużo. za dużo. brzuch boli.
uwazaj z orzechami na na noc,bo ha tez czesto po nich umierałam;P
i jak ;>
Piekniunio;*
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:11   #527
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Uuuuuuu;
Śn;3 duże kromki slonecznikowego z ;
maslem,salata,szynka z indyka i pomidorkiem
maslem,salata, szynka Bochun,oscypkiem i ogorkiem kiszonym
maslem,serem zoltym i dzemem porzeczkowym,
kawa z mlekiem
2Śn; Tost z maslem i dzemem pozeczkowym, pudding czekoladowo-waniliowy serduszko, ale mie maly tylko taki 250gr
Obiad; 2 duze parowki na cieplo naciete z serem zoltym w srodku polane ketchuppem, 2 grzanki z maslem ziolowym, salatka (salata,pomidorki koktajlowe,rzodkiewki,kuk urydza i sos jakiś:P)
Podwieczorek; Big marchewa, kubek kefiru, kawa waniliowa
K; 2 kromki chleba z maslem,szynka i ogorkiem zielonym posypane koperkiem
i teraz pije kakao

wiem,ze brak owocow ale sie skonczyly i jutro bedzie dostawa
Super, że częściej pojawiają się Twoje jadła podobnie jak wczorajsze- bardzo mi się podoba. A jak waga? U?

Cytat:
Napisane przez pyskatka89 Pokaż wiadomość
Moje P.

Sn: 3 spore kromki razowca słonecznikowego z masłem i:
- pekińską, wędliną wiejską, pomidorem, rzodkiewką
- pekińską, serem białym tłustym z rzodkiewką i szczypiorkiem
- domowymi powidłami śliwkowymi
herbata z miodem, jakieś 50g laskowych w czekoladzie
II Śn: rogalik razowy z nadzieniem różanym i lukrem, kubek kakao na tłustym mleku
dużo winogrona, 2 mandarynki, kromka razowca ze śliwką z masłem orzechowym
Ob: pierś z kurczaka ponad 200g zapiekana z cabulą podsmażaną na oliwie, całym ! woreczkiem ryżu brązowego, jajkiem, śmietaną, parowaną fasolką szparagową (z mrożonki.); pomidory koktajlowe i kilka ogórków kiszonych; komot z wiśniami
D: dwie śliwki w czekoladzie, herbata zielona z imbirem i cytryną
Pod: jajecznica (ale miałam chcice !) z 2 jajek na masełku, z cebulą, pomidorem, szczypiorkiem, kromka razowca z masłem, plastrem wędliny wiejskiej i chrzanem
Kol: późna - sałatka jarzynowa z gotowanych warzyw (bo jutro ogórkowa na rosołku będzie ), z majonezem, kukurydzą, groszkiem, rzodkiewką i jabłkiem, grahamka z ziarnem i płatkami owsianymi, pół z żółtym serem, ketchupem, pół z serkiem wiejskim i koperkiem
herbata

po: banan, orzechy włoskie z drzewa od babci - dużo. za dużo. brzuch boli.

i jak ;>
Wg mnie wzorowe P! Jest wszystko co potrzeba. Tylko fakt- uważaj na te orzechy na noc. Poza tym narobiłaś mi ochoty na zwykły chleb z masłem orzechowym ale nie! Obecnie mam od niego odwyk! Bo przesadziiiiłam niedawno
No i oczywiście chwal się postępami! waga wzrasta?
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:19   #528
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuuu
  • 2 małe naleśniki ze szpinakiem i czosnkiem,oblane jogurtem naturalnym, grahamka z sałatą i pomidorem,troche cebuli prażonej
  • kawałek makreli wędzonej,trochę (ok.100-200g ) spaghetti bolońskiego z groszkiem, banan
  • pomidor,brokuł,kalafior-zapiekany z mozarellą,kilka łych puree z ziemniaków,talerzyk buraczków na zimno
  • talerz jarzynowej (bezmięsnej!),piwko, parówka z chrzanem,kromka razowca sucha
  • pałka kurczaka w ziołach smażona na oliwie z oliwek,resztka brokułów gotowanych
  • TŻ kusi mnie sałatka jarzynową jego mamy-por,marchewka,itd...trady cyjna sałatka (pyszna!!!!) z majonezem...i cholera,chyba się skuszę...


ocenicie?????
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:31   #529
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Też mi serki naturalne nie smakowaly, ale dodawalam owoce, bakalie, kawę... z dodatkami były świetne, i tak się przyzwyczailam że teraz nawet same mi smakują. A pare rodzynek można zawsze dorzucić
A ćwiczenia dobre, ale jednak te 20 minut to troszkę mało, ja robilam połączone programy 1&2 a potem 2&3, dają w kość
A odnośnie białka, jeśli już absolutnie Ci serki nie wejdą do zastąp je rybami (np. tuńczyk na kolację), strączkowymi... albo zwykłym twarogiem jesli wolisz
kolejny problem, tuńczyka też nie lubię. zwykłego twarogu też nie. jestem strasznym niejadkiem. ale będę próbowała dodawać jakieś składniki do serków naturalnych i zobaczymy, dzięki za wskazówkę.
ja póki co przez ten tydzień robię 1 poziom bo moja kondycja jest jaka jest, nie chcę przetrenować mięśni. ale połączę je tak jak mówisz w następnym tygodniu
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 21:34   #530
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

pyskatka dziękuję za ocenkę. na chlebek miałam chcicę, bo nie czułam się najedzona po tej zupce z parówą owoce to dzis tak akurat nie za dużo. a sałatka kupna- taka jakby pasta ale pycha byłapozdrawiam

dekas
- dziękuję za ocenę. bardzo liczę się z Twoim zdaniem. szacun naprawdę. popracuję nad tym tylko stopniowo, by waga w kierunku niewłaściwym nie ruszyłą- ma stać
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:06   #531
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Piekniunio;*
dziękować orzechów więcej na noc nie jem na pewno.

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Wg mnie wzorowe P! Jest wszystko co potrzeba. Tylko fakt- uważaj na te orzechy na noc. Poza tym narobiłaś mi ochoty na zwykły chleb z masłem orzechowym ale nie! Obecnie mam od niego odwyk! Bo przesadziiiiłam niedawno
No i oczywiście chwal się postępami! waga wzrasta?
Cieszę się niezmiernie Chlebek z masłem orzechowym to moja nowa miłość.
Waga niestety jeszcze nie wiem czy wzrasta, zważę się w sobotę dopiero Ale mam nadzieję, że choć trochę podskoczyła, bo za tydzień mam znów wizytę u gin., której co nieco obiecałam
Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
pyskatka dziękuję za ocenkę. na chlebek miałam chcicę, bo nie czułam się najedzona po tej zupce z parówą owoce to dzis tak akurat nie za dużo. a sałatka kupna- taka jakby pasta ale pycha byłapozdrawiam
nie ma za co kochana ;* jedz na zdrówko
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:11   #532
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
Uuuu
  • 2 małe naleśniki ze szpinakiem i czosnkiem,oblane jogurtem naturalnym, grahamka z sałatą i pomidorem,troche cebuli prażonej
  • kawałek makreli wędzonej,trochę (ok.100-200g ) spaghetti bolońskiego z groszkiem, banan
  • pomidor,brokuł,kalafior-zapiekany z mozarellą,kilka łych puree z ziemniaków,talerzyk buraczków na zimno
  • talerz jarzynowej (bezmięsnej!),piwko, parówka z chrzanem,kromka razowca sucha
  • pałka kurczaka w ziołach smażona na oliwie z oliwek,resztka brokułów gotowanych
  • TŻ kusi mnie sałatka jarzynową jego mamy-por,marchewka,itd...trady cyjna sałatka (pyszna!!!!) z majonezem...i cholera,chyba się skuszę...

ocenicie?????
taki trochę bez ładu i składu, może podpisuj posiłki, będzie łatwiej.
Widzę piwka nie wyeliminowałaś.
Posiłki w zasadzie sa dosyć treściwe, jak dla mnie brak nnkt. Zamieniłabym któryś z "posiłków" na świeżego owoca.
Naleśniki,spaghetti,mozar rela,jarzynowa,parówka,pu ree- dosyść tłusto.Chyba dziewczyny już Ci co nie co zwracały uwagę.
To tak tylko skromnie, moim zdaniem. Chociaż ja nie mam tak profesjonalnej wiedzy jak poprzedniczki.Amen
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:47   #533
aniczka111
Raczkowanie
 
Avatar aniczka111
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 235
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Na utrzymaniu wagi jaka powinna być dzienna norma kaloryczna, waże coś koło 52 kg ? Obecnie waham się tak w granicach 1500 kcal i nie wiem czy jest ona właściwa..
aniczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:51   #534
kalcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze R, troche mnie zmoglo na wieczor

S: owsianka na mleku 0.5% z dwoma lyzkami ryzu, cynamonem i mala lyzeczka miodu
SII: serek wiejski lekki ze szczypiorkiem, jedna kromka pieczywa chrupkiego, kiwi
O: krupnik z miesem indyka, kapustka z marchewka i jablkiem
(cwiczenia: 20min marszu + brzuszki, wyciaganie, wykopy i takie tam)
P: duzy plaster wedliny, garstka orzechow, ogorek kiszony na zagryche
K: jajecznica z 2 jajek na lyzeczce oliwie z oliwek + pomidor ze szczypiorkiem, cebulka, pieprzem, no i banan hahah
__________________
~slub i wesele~ oraz podroz zycia! JAPONIA!
---
07.12.09 start!
160cm
67kg ...63kg.............. 50kg - cel!
kalcia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:18   #535
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez aniczka111 Pokaż wiadomość
Na utrzymaniu wagi jaka powinna być dzienna norma kaloryczna, waże coś koło 52 kg ? Obecnie waham się tak w granicach 1500 kcal i nie wiem czy jest ona właściwa..

wiesz, zalezy. ile masz lat, ile /jesli/ sie odchudzalas, od aktywnosci i predyspozycji organizmu. wydaje sie za malo, ale to sprawa indywidualna.
wygugluj jakies kalkulatory zapotrzebowania moze.
a przede wszystkim CHUDNIESZ, CZY NIE?
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 03:17   #536
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Do bani dzisiaj jest...*

Więc U :

I: Owsianka na mleku z rodzynkami, cynamonem, kakao i tartym jabłkiem , szklanka soku pomarańczowego
II: Bagietka z masłem, goudą , szynką drobiową, awokado i sałatą , jabłko
III: Karkówka wieprzowa , ziemniaki w sosie, furaa buraczków //, sok jabłkowy
IV: Dwa paski mlecznej czeko Ritter Sport , kawa z mlekiem i cukrem
V: Jogurt brzoskwiniowy /duży/ z wkrojonym bananem i rodzynkami w czeko
VI: 2 podwójne tosty z masłem, żółym serem / masłem, philadelphią, awokado , jajko na twardo; kubas kakao

*Miał wpaść twaróg z miesznką studencką ale tata robił w kuchni kanapki i zaczął gadać że popadam z skrajności w skrajność i albo nic nie jem albo jem... ogromne ilosci i mama oczywiście zaczęła rozmawiac z tatą, żeby przestał się wtrącać w moje jedzenie / mój ojeciec ma pod tym względem paranoje - sport, i nie jedzenie po 19 -.-/ , i skończyło się aferą - zresztą nie chciałam słuchać i wyniosłam się do pokoju , ale wrócić do kuchni juz nie zamierzam... - sorry za OTa
__________________
Time of my life...
She's like the wind
Man in the mirror

M.J & P.S forever in my heart
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 07:03   #537
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Do bani dzisiaj jest...*

Więc U :

I: Owsianka na mleku z rodzynkami, cynamonem, kakao i tartym jabłkiem , szklanka soku pomarańczowego
II: Bagietka z masłem, goudą , szynką drobiową, awokado i sałatą , jabłko
III: Karkówka wieprzowa , ziemniaki w sosie, furaa buraczków //, sok jabłkowy
IV: Dwa paski mlecznej czeko Ritter Sport , kawa z mlekiem i cukrem
V: Jogurt brzoskwiniowy /duży/ z wkrojonym bananem i rodzynkami w czeko
VI: 2 podwójne tosty z masłem, żółym serem / masłem, philadelphią, awokado , jajko na twardo; kubas kakao

*Miał wpaść twaróg z miesznką studencką ale tata robił w kuchni kanapki i zaczął gadać że popadam z skrajności w skrajność i albo nic nie jem albo jem... ogromne ilosci i mama oczywiście zaczęła rozmawiac z tatą, żeby przestał się wtrącać w moje jedzenie / mój ojeciec ma pod tym względem paranoje - sport, i nie jedzenie po 19 -.-/ , i skończyło się aferą - zresztą nie chciałam słuchać i wyniosłam się do pokoju , ale wrócić do kuchni juz nie zamierzam... - sorry za OTa
nie przejmuj się tatą...rodzice czasem zachowują się naprawdę w głupi, nie przemyślany sposób...gdybym ja miała opisać takie akcje z moim tatą, to by chyba zajęło ze dwie kartki A4

a jadłospis wg mnie bardzo ładny, choć bywało więcej kiedyś i mam nadzieję, że (jeżeli potrzebujesz być jeszcze na P, bo nie wiem) zmierzasz do stanu tego, który był poprzednio, jak zamieszczałaś jadłospisy
ale mimo wszystko ładnie, smacznie, brak mi tylko jakichś orzechów czy czegoś, ale przeczytałam w innym wątku, że nie masz tam, gdzie jesteś orzechów, więc przymknę na to oko
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:06   #538
aniczka111
Raczkowanie
 
Avatar aniczka111
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 235
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez aniczka111 Pokaż wiadomość
wiesz, zalezy. ile masz lat, ile /jesli/ sie odchudzalas, od aktywnosci i predyspozycji organizmu. wydaje sie za malo, ale to sprawa indywidualna.
wygugluj jakies kalkulatory zapotrzebowania moze.
a przede wszystkim CHUDNIESZ, CZY NIE?

z tym moim odchudzaniem to było tak, że początkowo odstawiłam smażone potrawy i słodycze, jadłam 5 posiłków + jakeś tam ćwiczenia i tak przez pół roku.. ale efektów raczej nie było, nie patrzyłam na kalorie i pewnie było ich za dużo. No a tak od 3 miesięcy regularnie chodze na siłownie (staram się ćwiczyć przez 1,5 h 3 razy w tyg)
i pilnuje żeby nie przekroczyć 1700 kcal dziennie.. i powiem że teraz efekty są
Jeszcze muszę popracować nad nogami, dlatego jeszcze przydałoby się zgubić 1-2 kg.. ale juz się pogubiłam z tymi kaloriami.. a mam 20 lat
aniczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:55   #539
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
R
śniadanie:
trzy łyżki musli z lubelli; mleko 3,2% kiepskie śniadanie. To musli zapewne ma dużo cukru i różnych sztuczności. ..zamien na owsiankę. Dodaj owoc i dobrze by było serek biały.
drugie śniadanie:
30 g herbatników; jogurt biszkoptowy danone; kawa latte z łyżeczką cukru same węgle...nie nadaje się na R
obiad:
120 g kurczaka; warzywa na patelnie z hortexu; kawa z mlekiem i łyżeczką cukru wyrzuć cukier dodaj trochę węgli złożonych.
kolacja:
jogurt naturalny z wkrojoną połową mandarynki, połową kiwi i połową jabłka na R nie jadamy owoców w 2 części dnia, jogurt nat. zamień na ser biały.
Mało NNKT
sama nie wiem jak mam to oceniać.
Słabo. Poczytaj o [prawidłowej diecie.

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
U
  1. płatki tropikalne fitella,z mlekiem 0,5%,wieśniak ze szczypiorkiem 150 g Ja jak zwykle radzę wywalić tą fitellę. Poczytaj jej skład..to wcale nie jest zdrowe. Nawet na U nie polecam.
  2. kanapka razowca z szynką,serem żółtym,sałatą,pomidorem,m ajonezem,jajko niespodzianka,jabłko ładnie
  3. kabanos,miska zupy fasolowej-dość spora ładnie bo białko w fasolce, a jakby był w niej jeszcze kurczak albo indyk to w ogole super
  4. naleśnik z soczewicą,kapka keczupu do tego...mmm pycha
  5. jajko na miękko,pomidor z jogurtem nat.,2 kromki pieczywa z czosnkiem (na ciepło) ładnie
możecie ocenić???
Jak wyżej. Do tego przydałyby się jeszcze jakieś orzeszki.

Cytat:
Napisane przez kalcia0 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R, troche mnie zmoglo na wieczor

S: owsianka na mleku 0.5% z dwoma lyzkami ryzu, cynamonem i mala lyzeczka miodu Brak białka. Pewnie ryż biały..na R nie do końca trafiony wybór.
SII: serek wiejski lekki ze szczypiorkiem, jedna kromka pieczywa chrupkiego, kiwi Chrupkie out. Ten wiejski dodałabym do śniadania. Zresztą kiwi też. Tu wsunęłabym jakąś kanapkę z rybą lub wedliną z warzywami.
O: krupnik z miesem indyka, kapustka z marchewka i jablkiem OK
(cwiczenia: 20min marszu + brzuszki, wyciaganie, wykopy i takie tam)
P: duzy plaster wedliny, garstka orzechow, ogorek kiszony na zagryche nie jedz orzechów zaraz po treningu. To tłuszcze. Schrup raczej do kolacji. Wędlina rozumim chuda i było jej ze 100g
K: jajecznica z 2 jajek na lyzeczce oliwie z oliwek + pomidor ze szczypiorkiem, cebulka, pieprzem, no i banan hahah banan out, na R ograniczaj , a jak masz ogromną ochotę to tylko do śniadania
jw
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 10:21   #540
kalcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

haniu811, dzieki za komentarz, niestety z bialego ryzu nie zrezygnuje, nie jem slodyczy, zrezygnowalam z kalorycznych i bardzo niezdrowych, ale za to pysznych dan (pizza i inne wloskie przysmaki), nie pije akoholu, wiec ten ryz bedzie musial zostac
z bananem to wiem, ze zupelnie od czapy na kolacje
Hmm, z tym chrupkim, to moze zle sie wyrazilam, chodzilo mi o wasa, zytnie, pelnoziarniste pieczywko - takie chyba moze byc?
Nie chce sie zanudzic jedzeniem kanapek za kazdym razem na drugie, stad ten wiesniak, chyba nie jest az tak zlym wyborem? Bo szczerze mowiac nie wiem czemu nie moglby byc? Jak na sniadanie owsianka?
__________________
~slub i wesele~ oraz podroz zycia! JAPONIA!
---
07.12.09 start!
160cm
67kg ...63kg.............. 50kg - cel!
kalcia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.