Azja Express - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-29, 08:47   #631
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jeszcze lepiej

Ja ją nawet lubiłem przed programem, niestety z odcinka na odcinek zaczyna pokazywać swoją prawdziwą twarz i wg mnie jest to typowy przerost formy nad treścią. Jakóbiaka pewnie traktowałaby inaczej, gdyby był potentatem w branży naftowej, powiedzmy
kiedyś czytałam, że on ją wybłagał żeby go wzięła ze sobą i generalnie słabo się znali przed programem.
Też mnie denerwuje Przetakiewicz i to jej ciągłe gadanie jaka jest zaradna, mądra itd
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:44   #632
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:48   #633
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jeszcze lepiej


Ja ją nawet lubiłem przed programem, niestety z odcinka na odcinek zaczyna pokazywać swoją prawdziwą twarz i wg mnie jest to typowy przerost formy nad treścią. Jakóbiaka pewnie traktowałaby inaczej, gdyby był potentatem w branży naftowej, powiedzmy
Zgodzę się, Jakóbiak wszedł jej pod pantofel
Te jej teksty że albo się jest krawcową albo projektantką, że stolarz nie może być jednocześnie projektantem mebli Przerost dużego ego nad treścią. Już nieraz się zbłaźniła wiedzą na różne tematy, po za tym jej podejście do spotkanych Hindusów na Sri Lance w stylu "lepiej skłamać że wrócimy" niż tam spać
W ostatnim odc. wyglądała b.niekorzystnie - zlepione tłuste włosy, zmęczona spuchnięta twarz - a przecież ciągle mają jedne z najlepszych kwater.
Sądzę że bez Jakóbiaka nie poradziłaby sobie tak dobrze.
Pomyślcie że trafił jej sie partner który nie kłóci się, nie marudzi, jest zawsze pozytywnie nakręcony, nosi za nią plecak i przytakuje
A raczej słabo się znali. Nie było jakiś chętnych wśród znajomych bogaczy?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 12:34   #634
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No wiesz, w tej parze podział ról "gwiazda vs służba" jest bardzo jasno określony
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 14:28   #635
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Azja Express

Mnie się ten odcinek mega podobał, chyba najlepszy z dotychczasowych w tym sezonie O wiele więcej się działo, mój "ulubieniec" Paweł w końcu pokazał pazurki, czekam na ciąg dalszy dramy, nadal mam nadzieję, że dostaniemy Renulkę 2.0
I w ogóle co to była za akcja z bielizną? Wkurzyłam się trochę, bo po pierwsze, co kogo obchodzi jaki kto ma rozmiar stanika? (Pomijam fakt, że nie rozumiem, kto takie rzeczy chciałby zdradzać w publicznej telewizji.) I mam też wrażenie, że w zeszłym sezonie te zadania były bardziej związane z kulturą miejsc, w których byli. Teraz się czułam jakbym oglądała nagranie z wycieczki integracyjnej

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie chcę się wymądrzać ani nic, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, więc muszę wtrącić swoje trzy grosze: ani na Sri Lance, ani w rejonie Indii, do którego jadą nie mówi się w hindi
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 14:58   #636
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez letitiah Pokaż wiadomość







Nie chcę się wymądrzać ani nic, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, więc muszę wtrącić swoje trzy grosze: ani na Sri Lance, ani w rejonie Indii, do którego jadą nie mówi się w hindi

Tylko Timon i Pumba chyba miała na myśli aferkę, w której Jakóbiak kiedyś szukał tłumaczy m.in. hindi, tajskiego,arabskiego do pracy za darmo, to nie ma nic wspólnego z Azja Express.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 15:34   #637
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez agata 88 Pokaż wiadomość
kiedyś czytałam, że on ją wybłagał żeby go wzięła ze sobą i generalnie słabo się znali przed programem.
Też mnie denerwuje Przetakiewicz i to jej ciągłe gadanie jaka jest zaradna, mądra itd
Dla mnie to Przetakiewicz taka neutralna jest, nie denerwuje. Odbieram ją tak, że ma swój charakter i nie robi się na słodką dziunię. W parze z Łukaszem nie zauważyłam tego rozkazywania wcale, wydaje mi się, że z każdym zachowywałaby się tak samo. Ostatnio wkurzająca się zrobiła para dwóch aktorów (nie wiem jak oni się nazywają i nie znam, ale mówili, że grają w filmach), jacyś agresywni się trochę wydają i trochę zbyt nakręceni, plus dziwne teksty.

Cytat:
Napisane przez letitiah Pokaż wiadomość
Mnie się ten odcinek mega podobał, chyba najlepszy z dotychczasowych w tym sezonie O wiele więcej się działo, mój "ulubieniec" Paweł w końcu pokazał pazurki, czekam na ciąg dalszy dramy, nadal mam nadzieję, że dostaniemy Renulkę 2.0
I w ogóle co to była za akcja z bielizną? Wkurzyłam się trochę, bo po pierwsze, co kogo obchodzi jaki kto ma rozmiar stanika? (Pomijam fakt, że nie rozumiem, kto takie rzeczy chciałby zdradzać w publicznej telewizji.) I mam też wrażenie, że w zeszłym sezonie te zadania były bardziej związane z kulturą miejsc, w których byli. Teraz się czułam jakbym oglądała nagranie z wycieczki integracyjnej




Jak był ten moment, to pierwsza myśl w mojej głowie: albo ustawka, albo chłopak widział memy, albo te wszystkie wyśmiewające filmiki na yt



Nie chcę się wymądrzać ani nic, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, więc muszę wtrącić swoje trzy grosze: ani na Sri Lance, ani w rejonie Indii, do którego jadą nie mówi się w hindi
To z bielizną to pod Martę zrobili Dziwnie trochę to prawda. Ja np. kojarzę ją tylko ze zdjęć bielizny...z Pudelka I jak powiedzieli, że ona tu jest to nie mogłam rozpoznać, bo nie była do siebie ze zdjęć nawet podobna. Plus sam rozmiar mnie zdziwił, tzn. to 65, bo wiadomo to sugeruje raczej szczuplutką dziewczynę, a ona taki krępy pulpecik Chociaż był jakiś ciekawy przerywnik dla publiczności.

I jeszcze jest para kompletnie przezroczysta-Gardias z kumpelą, są a jakby ich nie było. Szkoda mi też górali, bo ich polubiłam, ciekawe kogo dostanie "główny" do pary (bo pewnie on zostanie)
__________________

Edytowane przez Hiyori
Czas edycji: 2017-09-29 o 15:38
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 19:25   #638
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dla mnie to Przetakiewicz taka neutralna jest, nie denerwuje. Odbieram ją tak, że ma swój charakter i nie robi się na słodką dziunię. W parze z Łukaszem nie zauważyłam tego rozkazywania wcale, wydaje mi się, że z każdym zachowywałaby się tak samo. Ostatnio wkurzająca się zrobiła para dwóch aktorów (nie wiem jak oni się nazywają i nie znam, ale mówili, że grają w filmach), jacyś agresywni się trochę wydają i trochę zbyt nakręceni, plus dziwne teksty.



To z bielizną to pod Martę zrobili Dziwnie trochę to prawda. Ja np. kojarzę ją tylko ze zdjęć bielizny...z Pudelka I jak powiedzieli, że ona tu jest to nie mogłam rozpoznać, bo nie była do siebie ze zdjęć nawet podobna. Plus sam rozmiar mnie zdziwił, tzn. to 65, bo wiadomo to sugeruje raczej szczuplutką dziewczynę, a ona taki krępy pulpecik Chociaż był jakiś ciekawy przerywnik dla publiczności.

I jeszcze jest para kompletnie przezroczysta-Gardias z kumpelą, są a jakby ich nie było. Szkoda mi też górali, bo ich polubiłam, ciekawe kogo dostanie "główny" do pary (bo pewnie on zostanie)
Wierzbicka spotkałam już kilka razy w outlecie pewnej marki bieliznianej.
Nie jest krepym pulpetem. W luźnych strojach wygląda niekorzystnie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:59   #639
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Tylko Timon i Pumba chyba miała na myśli aferkę, w której Jakóbiak kiedyś szukał tłumaczy m.in. hindi, tajskiego,arabskiego do pracy za darmo, to nie ma nic wspólnego z Azja Express.
Tak, tak, pamiętam tę akcję. Właśnie do niej nawiązywałam
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 15:53   #640
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Azja Express

Ciekawe ile modelki, przebimbały kasy na jedzenie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 16:02   #641
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Wierzbicka spotkałam już kilka razy w outlecie pewnej marki bieliznianej.
Nie jest krepym pulpetem. W luźnych strojach wygląda niekorzystnie.
Wierzę ci na słowo, możliwe że w kamerze wygląda niekorzystnie albo właśnie przez te ciuchy.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-02, 09:46   #642
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Azja Express

Mnie to nieźle zastanawia czy sytuacja z Łukaszem była wymyślona czy nie. Czasem jednak nawet absurdalne sytuacje mogą być prawdą tym bardziej, że młody nagrywa filmiki więc mógł trafić na ten filmik.

Mi tak średnio podobała się konkurencja z bielizną. Niby rozumiem nawiązanie do miejsca, ale zdaje mi się, że dosyć mocno uczestnicy pozmieniali sobie rozmiary .

Jakoś tak dalej nie mam żadnej pary, którą bym najbardziej lubiła.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 22:38   #643
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Przetakiewicz znowu musiała podkreślić, jakiego to luksusowego życia ona nie prowadzi ("znajomy na Malediwach może przysłać po mnie prywatny samolot") - tak, Aśka, wszyscy już wiedzą, że śpisz na forsie Z tymi przyprawami Antka i Pawła dziwna sprawa, bo o ile w Polsce łatwo pomylić kminek z kminem (rzymskim), o tyle po angielsku brzmią zupełnie inaczej (caraway, cumin), więc chyba tłumacz/enie dał/o dupy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 00:48   #644
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Azja Express

Źle sobie musieli przetłumaczyć

A co do dzisiejszego odcinka, mnie najbardziej zaskoczyły Indie. Ci żartownisie-obmacywacze-wyłudzacze. Za to znowu nabrałam ochoty na ćwiczenie jogi
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 06:18   #645
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Przetakiewicz znowu musiała podkreślić, jakiego to luksusowego życia ona nie prowadzi ("znajomy na Malediwach może przysłać po mnie prywatny samolot") - tak, Aśka, wszyscy już wiedzą, że śpisz na forsie Z tymi przyprawami Antka i Pawła dziwna sprawa, bo o ile w Polsce łatwo pomylić kminek z kminem (rzymskim), o tyle po angielsku brzmią zupełnie inaczej (caraway, cumin), więc chyba tłumacz/enie dał/o dupy
Taaak, przyjaciel na Malediwach, przyjaciel znany lekarz ginekolog (?) Z Londynu, boooosz kogo to obchodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 07:19   #646
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 07:34   #647
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Ale reżyserka w ost. odcinku Dlaczego większość musiała płacić za przyprawy oprócz Przetakiewicz? Zauważcie że tak się kręcili że byli prawie ostatni w tym sklepie a w końcu i tak wygrali immunitet Przypadkiem Antek z Pawłem mieli błędnie podaną przyprawę? A Przetakiewicz jedną z najdroższych przypraw dostałą za darmo???
Ta jasne, tak jak to że zawsze mają stopa złapanego itd. i śpią w najlepszych miejscówkach
Kolejne zadanie z yogą - Joaśka musi założyć ręce za plecy, łojeju jeju chyba są tam jakieś poziomy trudności dla uczestników, ciekawe jak je dobierają po za pozycją z podniesionymi nogami to mieli b.łatwiutkie te zadania, ale jakby trzeba było jakąś parę opóźnić to tutaj można byłoby to łatwo zrobić...
No i picie moczu mi samej się cofa do dzisiaj
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 07:39   #648
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ale reżyserka w ost. odcinku Dlaczego większość musiała płacić za przyprawy oprócz Przetakiewicz? Zauważcie że tak się kręcili że byli prawie ostatni w tym sklepie a w końcu i tak wygrali immunitet Przypadkiem Antek z Pawłem mieli błędnie podaną przyprawę? A Przetakiewicz jedną z najdroższych przypraw dostałą za darmo???
Ta jasne, tak jak to że zawsze mają stopa złapanego itd. i śpią w najlepszych miejscówkach
Kolejne zadanie z yogą - Joaśka musi założyć ręce za plecy, łojeju jeju chyba są tam jakieś poziomy trudności dla uczestników, ciekawe jak je dobierają po za pozycją z podniesionymi nogami to mieli b.łatwiutkie te zadania, ale jakby trzeba było jakąś parę opóźnić to tutaj można byłoby to łatwo zrobić...
No i picie moczu mi samej się cofa do dzisiaj
Miałam te same przemyślenia co Ty.
Znając życie Przetakiewicz zamiast moczu miała sok jabłkowy
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 08:07   #649
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 08:17   #650
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Azja Express

To było mega obrzydliwe. Ja wciąż uważam, że montowanie odcinków jest straszne. Niektóre pary mają dużo więcej czasu antenowego od innych. I tak jest co odcinek. Dorota według mnie jest najmniej pokazywana, a Joanna najwięcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 09:07   #651
agata 88
Raczkowanie
 
Avatar agata 88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 37
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
To było mega obrzydliwe. Ja wciąż uważam, że montowanie odcinków jest straszne. Niektóre pary mają dużo więcej czasu antenowego od innych. I tak jest co odcinek. Dorota według mnie jest najmniej pokazywana, a Joanna najwięcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dobrze, Gardias jest irytująca. Powinni pokazywać najwięcej Piróga, świetna para. Otwarcie centrum handlowego było mega
agata 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 09:26   #652
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Piróg był zabawny.
Ale to obłapywanie przez Hindusów obu par dziewczyn takie obleśne było, dziwię się że Wierzbicka w takich krótkich szortach nie boi się wsiadać chociażby do ciężarówki w razie czego jak z niej uciec?
Fajnie że Paweł się nie poddał kiedy łódka mu się wywaliła.
A mi się wydaje że więcej było Doroty... ale poszatkowane, szybkie ujęcia.
Za tydz. będzie się działo z flagami
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 09:28   #653
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Piróg był zabawny.
Ale to obłapywanie przez Hindusów obu par dziewczyn takie obleśne było, dziwię się że Wierzbicka w takich krótkich szortach nie boi się wsiadać chociażby do ciężarówki w razie czego jak z niej uciec?
Fajnie że Paweł się nie poddał kiedy łódka mu się wywaliła.
A mi się wydaje że więcej było Doroty... ale poszatkowane, szybkie ujęcia.
Za tydz. będzie się działo z flagami
Jeździ z nimi kamerzysta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 10:05   #654
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Jeździ jasne ale co to za ochrona w przypadku gdy dwóch facetów napada na dwie kobiety, wywozi do lasu itp. Zobacz jak szybko Hindusi przekroczyli barierę dotyku, ściągali z nich rzeczy osobiste, czy kamerzysta czuł się komfortowo? Skąd doniesienia o gwałtach na Europejkach czy Amerykankach - w Indiach są to częste przypadki i są to g.grupowe. Dlatego kamerzysta/ochroniarz to raczej mało ( aczkolwiek podejrzewam że gdzieś tam na trasie mogą mieć jeszcze jakąś grupę wsparcia w razie czego )
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 10:08   #655
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No właśnie, liczyłem na festiwal rzygania i omdleń, a tu taki luz (jedynie Piotr Czaykowski mnie rozbawił)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:07   #656
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

Też byłam zaskoczona jak gładko im ten mocz wchodzi

I mnie o dziwo Aśka nie wkurza, wolę taką próżną szczerość niż jak ktoś,kto ma hajsu jak lodu opowiada dyrdymały, że kasa nie ma dla niego żadnego znaczenia

A Hindusi obleśni z tym macaniem. Obecność kamerzysty nie pomogła :/
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 14:17   #657
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Azja Express

mnie tez przetakiewicz bardziej bawi, niz denerwuje.

a co do poprzedniego odcinka i łukasza: podejrzewam, ze ten chłopiec naprawde go znał, ale bynajmniej z tej dobrej strony, ale np. z filmiku h3h3 (dobrze pamietam?), w którym opisali lukasa jako psychopate. stąd ta sława miedzynarodowa


i tak! czemu jedni płacili za przyprawy a inni nie? tym bardziej, że to bym jeden (dwa?) sklepy?
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 18:29   #658
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
mnie tez przetakiewicz bardziej bawi, niz denerwuje.

a co do poprzedniego odcinka i łukasza: podejrzewam, ze ten chłopiec naprawde go znał, ale bynajmniej z tej dobrej strony, ale np. z filmiku h3h3 (dobrze pamietam?), w którym opisali lukasa jako psychopate. stąd ta sława miedzynarodowa


i tak! czemu jedni płacili za przyprawy a inni nie? tym bardziej, że to bym jeden (dwa?) sklepy?
Też mnie to zastanawia, tym bardziej, że Asia i Łukasz mieli szafran na liście.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 19:28   #659
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Mnie też Przetakiewicz bawi.
Znajomy gin z Londynu, znajomy z samolotem na malediwach.
I ten jej rozmiar XS. To w takim razie jaki rozmiar noszą siostry modelki?!
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 06:46   #660
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

A ja nie wiem czemu nie wierzycie w to xs, sama taki noszę, a nie jestem modelką, po prostu jestem drobna. Zuza ma coś ponad 180 to w M będzie wciąż chuda. Jeśli Aśka nie jest wysoka to spokojnie może nosić xs nawet gdy proporcjonalnie wydaje się "grubsza" niż modelki
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-03 08:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.